חדשות מהזווית היהודית

המועצה ע"ש וולטון הקדוש היא המקום בו תוכלו לדבר על כל נושא שהקשר בינו לבין כדורגל קלוש עד לא קיים בכלל
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1259 לייקים

כשהייתי במילואים באינתיפאדה הראשונה, שלושה וחצי חודשים בח'לח'ול, לקחו חצי גדוד לשחק כדורסל בקריית ארבע. אני הייתי בפטרול ולא "זכיתי". גם הם לא זכו לשחק, מתנחבלי קריית ארבע גירשו אותם ממגרש הכדורסל במטחי אבנים. לא ראיתי, סיפרו לי באוהל.
זה לפני הסכמי אוסלו.
כן ראיתי במו עיניי חבר שלי לאוהל חוטף סטירה ממתנחבלים כשבאנו להפסיק זריקת אבנים שלהם על מכוניות פלסטיניות. פלסטיני היה מקבל על זה שנתיים בכלא לפחות, מתנחבלים לא נענשו אף פעם.
חוקים ואיסורים שאין מקורם ב"מה ששנוא עליך אל תעשה לחברך" הם מרושעים מטבעם. לפי מדד זה הדת היהודית קרובה למעמד של רשע מוחלט.
لا إله
מי שמאמין ולא מפחד, הריהו שקול למחבל מתאבד.
נא לא לצטט הודעות של אנשים לא ראויים, שיישאר מוסתר, תודה.
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1637 לייקים

its-sick כתב: 02 אפריל 2022, 11:13
its-sick כתב: 01 אפריל 2022, 18:48
הגלמוד מלוד כתב: 01 אפריל 2022, 17:48 תמונה

איפה אנחנו עומדים במדד הבטן המתהפכת?
בהתחשב בזה שהממוצע בשנים 2000-2015 היה 72 ילדים פלסטינים נרצחים בידי ישראלים בשנה, זה בהחלט נראה כמו חזרה לסטנדרט שלנו.
שיהיה ברור, זו סטטיסטיקה של גיל 14 ומטה, לא 16-17
נראה לי שאיתרתי מקור, ואאל"ט מתוך ה-78, הרוב (63) בני 15 ומטה, ו-15 בני 16-17.
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
הַחַיִּ֤ים וְהַמָּ֙וֶת֙ נָתַ֣תִּי לְפָנֶ֔יךָ, הַבְּרָכָ֖ה וְהַקְּלָלָ֑ה - וּבָֽחַרְתָּ֙ בַּחַיִּ֔ים
* המציג אינו רופא
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1637 לייקים

בואו נגיד בעדינות שמי שכתב ש"רובם נערים בני 16-17 וכולם סוכלו בזמן נסיונות הרג" הוכיח שהוא לא ממש מחובר למציאות ושהאמת אינה בדיוק נר זקוף וגאה לרגליו.
או שבעצם 15 זה הרוב מתוך 78, וילדים בני 12 מהווים סכנת חיים לחייל חמוש וממוגן מהצבא השישי בטיבו בעולם. לא יודע, לא ברור לי בדיוק מה הוא טוען.
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
הַחַיִּ֤ים וְהַמָּ֙וֶת֙ נָתַ֣תִּי לְפָנֶ֔יךָ, הַבְּרָכָ֖ה וְהַקְּלָלָ֑ה - וּבָֽחַרְתָּ֙ בַּחַיִּ֔ים
* המציג אינו רופא
הפוסט קיבל 3 לייקיםKingAlpacapelegsאדום מטלי
סמל אישי של משתמש
pelegs
קיבל.ה  800 לייקים

תא מרבוטא כתב: 02 אפריל 2022, 11:22 הבעיה היא שכל הצעירים האלו מיידים אבנים וזו סכנה וחובה לטפל בהם ביד קשה.
אה רגע
https://m.ynet.co.il/Articles/60482070

https://www.google.com/url?sa=t&source= ... duIWslDpxb

https://www.google.com/url?sa=t&source= ... 1QXJP9q7MU
אלה עשבים שוטים אומרים לך
חופש לפלסטין 🇵🇸 כל הכוח למעמד העובדים :hammersickle: كل القوة للطبقة العاملة 🇵🇸 الحرية لفلسطين
ضد الصهيونية, الرجعية العربية والإمبريالية :lol: נגד הציונות, הריאקציה הערבית והאימפריאליזם
הגלמוד מלוד
קיבל.ה  407 לייקים

זה מאוד לא מעניין אותי אם כל ה78 האלה זה בני 17 שזרקו אבנים, אגב, לירות בהם זה אחושילינג רצח ולטעון אחרת זה בזוי
"I never thought leopards would eat MY face", sobs woman who voted for the Leopards Eating People's Faces Party
הפוסט קיבל 3 לייקיםpelegsteknoboyKingAlpaca
D&3
קיבל.ה  842 לייקים

אם כבר מעלים פה תהיות על זהותם, רובם בכלל לא מאירועי מאי בעזה בכלל?
נראה לי רחוק בשביל לזרוק אבנים
benaim
קיבל.ה  271 לייקים

מישהו יודע למה בכל רמדאן ערביי מזרח ירושלים ויו"ש בוחרים לחגוג בהפרות סדר בשער שכם? זה מנהג איסלאמי לא מוכר?
benaim
קיבל.ה  271 לייקים

הגלמוד מלוד כתב: 02 אפריל 2022, 17:58 זה מאוד לא מעניין אותי אם כל ה78 האלה זה בני 17 שזרקו אבנים, אגב, לירות בהם זה אחושילינג רצח ולטעון אחרת זה בזוי
כל חייל שנתקל במחבל שמנסה להורגו ע"י אבנים/בקתב/סכין - מקווה שיפגע ויפגע היטב.
הפוסט קיבל לייק אחדXavi
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1637 לייקים

benaim כתב: 02 אפריל 2022, 22:36 מישהו יודע למה בכל רמדאן ערביי מזרח ירושלים ויו"ש בוחרים לחגוג בהפרות סדר בשער שכם? זה מנהג איסלאמי לא מוכר?
למיטב זכרוני זה התחיל בשנה שעברה, כשמשטרת ישראל גילתה מנהג יהודי לא מוכר והחליטה שללא-יהודים אסור לחגוג את החגים שלהם או לשבת בכיכר העיר ולחייך.
תקן אותי אם אני טועה (כולל אסמכתא כמובן, וכמובן שדברים כמו הזיכרון שלך לא נחשבים, כי כבר ראינו שכל קשר בינך לבין המציאות קלוש ביותר)

עריכה: אני זוכר שהיו פה ושם חיכוכים סביב רמדאן, אבל לחגוג את החג בהפרות סדר המוניות בשער שכם זה המצאה של לפני פחות מ12 חודשים
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
* המציג אינו רופא
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1637 לייקים

אגב, בןנעים, טרם התייחסת לפער המדאיג בין הטענות שלך (78 ההרוגים היו ברובם בני 16 ומעלה ונהרגו כאקט של הגנה עצמית) לבין המציאות (למעלה משמונים אחוז היו בני 15 ומטה).
אל תגיד לי שאתה הולך לעשות פה צורר ופשוט להתעלם בכל פעם שיתגלה שאין לך מושג על מה אתה מדבר.
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
* המציג אינו רופא
benaim
קיבל.ה  271 לייקים

אוקיי, אז לא 16. מדוע הם סוכלו?
benaim
קיבל.ה  271 לייקים

teknoboy כתב: 02 אפריל 2022, 22:57
benaim כתב: 02 אפריל 2022, 22:36 מישהו יודע למה בכל רמדאן ערביי מזרח ירושלים ויו"ש בוחרים לחגוג בהפרות סדר בשער שכם? זה מנהג איסלאמי לא מוכר?
למיטב זכרוני זה התחיל בשנה שעברה, כשמשטרת ישראל גילתה מנהג יהודי לא מוכר והחליטה שללא-יהודים אסור לחגוג את החגים שלהם או לשבת בכיכר העיר ולחייך.
תקן אותי אם אני טועה (כולל אסמכתא כמובן, וכמובן שדברים כמו הזיכרון שלך לא נחשבים, כי כבר ראינו שכל קשר בינך לבין המציאות קלוש ביותר)

עריכה: אני זוכר שהיו פה ושם חיכוכים סביב רמדאן, אבל לחגוג את החג בהפרות סדר המוניות בשער שכם זה המצאה של לפני פחות מ12 חודשים
עזוב, משטרת ישראל גם מונעת זכות יסוד לחופש הפולחן ליהודים בהר הבית אבל זה לגמריי בסדר כל עוד הוואקף מרוצה.
לא מכיר את הערכות המצב ופקודות המשטרה לגבי הישיבה בשער שכם, אבל בוא נסתכל על המציאות במשקפת הגיונית. למה שהמשטרה תאסור על כך?
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1637 לייקים

benaim כתב: 03 אפריל 2022, 01:05

עזוב, משטרת ישראל גם מונעת זכות יסוד לחופש הפולחן ליהודים בהר הבית אבל זה לגמריי בסדר כל עוד הוואקף מרוצה.
לא מכיר את הערכות המצב ופקודות המשטרה לגבי הישיבה בשער שכם, אבל בוא נסתכל על המציאות במשקפת הגיונית. למה שהמשטרה תאסור על כך?
לא יודע, תשאל *אותם* למה הם עשו את זה (וביטלו את זה אחרי שבוע-שבועיים, ככה שכנראה שחשוב במיוחד זה לא היה)
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
* המציג אינו רופא
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1637 לייקים

benaim כתב: 03 אפריל 2022, 01:03 אוקיי, אז לא 16. מדוע הם סוכלו?
אני מפנה את השאלה אליך: למה ילדים בני שמונה ומטה "סוכלו"? מדובר ב-26 מקרים, שליש מכלל הילדים ההרוגים.
תסביר לי בבקשה מה ילד בן שבע יכול לעשות שמצריך אותך "לסכל" אותו והופך את המוות שלו מירי של חייל למשהו לגיטימי.

אם אתה שואל אותי, אני מעריך שהם בכלל לא "סוכלו" אלא סתם נהרגו מירי ישראלי (שלא לומר נרצחו).
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
* המציג אינו רופא
סמל אישי של משתמש
Haunter
קיבל.ה  337 לייקים

אימפריליזם
חופש לפורום שדים מPELEGES

סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1259 לייקים

לאומנות + גזענות, לא צריך יותר
חוקים ואיסורים שאין מקורם ב"מה ששנוא עליך אל תעשה לחברך" הם מרושעים מטבעם. לפי מדד זה הדת היהודית קרובה למעמד של רשע מוחלט.
لا إله
benaim
קיבל.ה  271 לייקים

teknoboy כתב: 03 אפריל 2022, 01:27
אני מפנה את השאלה אליך: למה ילדים בני שמונה ומטה "סוכלו"? מדובר ב-26 מקרים, שליש מכלל הילדים ההרוגים.
תסביר לי בבקשה מה ילד בן שבע יכול לעשות שמצריך אותך "לסכל" אותו והופך את המוות שלו מירי של חייל למשהו לגיטימי.

אם אתה שואל אותי, אני מעריך שהם בכלל לא "סוכלו" אלא סתם נהרגו מירי ישראלי (שלא לומר נרצחו).
נכנסתי לקישור שנשלח פה, מה זה האתר הזה? טבלה עם מספרים שאני אמור להאמין לה? הרי הפלסטינים הם אשפי תעמולה. איפה העובדות?
תא מרבוטא
קיבל.ה  343 לייקים

teknoboy כתב: 03 אפריל 2022, 01:25

לא יודע, תשאל *אותם* למה הם עשו את זה (וביטלו את זה אחרי שבוע-שבועיים, ככה שכנראה שחשוב במיוחד זה לא היה)
איך אהוד ברק נהג לומר? אין פרטנר. ואני לא מדבר על הפלסתינים
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1637 לייקים

benaim כתב: 03 אפריל 2022, 09:28
teknoboy כתב: 03 אפריל 2022, 01:27

נכנסתי לקישור שנשלח פה, מה זה האתר הזה? טבלה עם מספרים שאני אמור להאמין לה? הרי הפלסטינים הם אשפי תעמולה. איפה העובדות?
אמר הרוסי לאוקראיני שציטט לו מספרי הרוגים ופצועים...

אבל הנה, מקור מידע אמין בדק והביא לך את תמונותיהם וסיפוריהם של שישים ומשהו הילדים הראשונים שנהרגו במלחמת עזה האחרונה (לפי הטבלה שאתה מזדעזע מהאפשרות של להאמין לה, נהרגו אחר כך עוד כמה).
https://www.nytimes.com/interactive/202 ... ldren.html

ובמקומך לא הייתי ממהר להשחיר על אחרים שהקשר בינם לבין העובדות רופף, בתור אחד שזורק פה דברים שהם פשוט שקרים גסים ואז נעלם ברגע שמתברר לו שהוא לא יודע על מה הוא מדבר\משקר במצח נחושה וכולם יודעים את זה.
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
* המציג אינו רופא
הפוסט קיבל 3 לייקיםסומךkruviאדום מטלי
הגלמוד מלוד
קיבל.ה  407 לייקים

אני חושב שהגענו לתשובה די ברורה - במקרה של ילדים פלסטינאים מתים, הבטן לא מתהפכת מי יודע מה
"I never thought leopards would eat MY face", sobs woman who voted for the Leopards Eating People's Faces Party
הפוסט קיבל 2 לייקיםKingAlpacakruvi
benaim
קיבל.ה  271 לייקים

תא מרבוטא כתב: 03 אפריל 2022, 11:41
teknoboy כתב: 03 אפריל 2022, 01:25
איך אהוד ברק נהג לומר? אין פרטנר. ואני לא מדבר על הפלסתינים
ברק הבין את כל מה שמנהיגי השמאל הבינו, ביניהם יוסי שריד בזמנו.
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1259 לייקים

שאלתם למה נרצחים ילדים קטנים, והבאתי לכם כבר סיפור ישן לדוגמא
viewtopic.php?f=3&t=1216&start=29

כשילדים פלסטינים לא נחשבים ככאלו שיש להזהר עימם, ולאף אחד לא אכפת שילדה בת 4 מתה (לא טורחים אפילו לחקור), אז זה כמובן יקרה בקצב כזה או אחר.
הרי בחיים קצין לא היה לוקח סיכון ולו אף קלוש שייהרג ילד יהודי בן 4, אבל לא אכפת לו שייהרג ילד פלסטיני (או שהוא מאד רוצה שזה יקרה, אי אפשר לדעת מה הוא חושב).
لا إله
סמל אישי של משתמש
pelegs
קיבל.ה  800 לייקים

Haunter כתב: 03 אפריל 2022, 08:38 אימפריליזם
השלב העליון של הקפיטליזם.

:lenin:
חופש לפלסטין 🇵🇸 כל הכוח למעמד העובדים :hammersickle: كل القوة للطبقة العاملة 🇵🇸 الحرية لفلسطين
ضد الصهيونية, الرجعية العربية والإمبريالية :lol: נגד הציונות, הריאקציה הערבית והאימפריאליזם
סמל אישי של משתמש
Haunter
קיבל.ה  337 לייקים

pelegs כתב: 03 אפריל 2022, 14:36
Haunter כתב: 03 אפריל 2022, 08:38 אימפריליזם
השלב העליון של הקפיטליזם.

:lenin:

החבר'ה שיושבים באחד העם נחמני

סמל אישי של משתמש
pelegs
קיבל.ה  800 לייקים

כמעט, "הגדה השמאלית" זה באחד העם 70.
benaim
קיבל.ה  271 לייקים

התעמולה השמאלנית-ערבית קווים לדמותה
אדום נחמד
קיבל.ה  316 לייקים

קודם כל, אתה קצת מבולבל. זו לא עלילת דם אם זה קרה. ומה לעשות, הם אכן באו חבורה של מתנחלים והתחילו להכות את הפלסטינים ואת איתי גם. הנה הסרטון שלו.
https://www.facebook.com/1102435848/vid ... 613923559/

לגבי מה שאתה הבאת ש"קרה קודם"
ובכן, איתי לא הכחיש שהוא הגיע אליהם. הוא אמר שהוא ליווה את הרועה אליהם כי הם ניסו לגרש את הצאן והפריעו לו.
אבל גם אם אותו פלסטיני תקף, ואל נכנס בכלל ל-למה תקף, זה לא מצדיק בשום צורה לא את מניעה רעיית הצאן שהתרחשה לפני ואחרי הארוע שהבאת, ולא את האלימות המטורפת שהופעלה נגד הפלסטינים והפעילים.

אז זה מה שיש לך להביא ב"זוית היהודית"? מה אני אגיד.. דיי דיינו
הפוסט קיבל 2 לייקיםסומךתא מרבוטא
benaim
קיבל.ה  271 לייקים

בית המשפט המחוזי בירושלים גזר עונשי מאסר של שנתיים ושנתיים וחצי על שני נערים תושבי ירושלים, לאחר שהורשעו בתקיפת אלי רוזן ליד שכונת שייח ג'ראח בירושלים לפני כשנה. בנוסף, נגזרו עליהם מאסר על תנאי ופיצוי כספי לקורבן בסך 10,000 שקלים מכל אחד. על פי כתב האישום, עשרות צעירים ערבים תקפו את רוזן בכל חלקי גופו באגרופים, בעיטות, אלות עץ, אבנים, סלעים, שוקר חשמלי ועגלת סופר. ההליך הפלילי של שלושה מעורבים נוספים באירוע מתנהל בימים אלו בבית המשפט.
מה עשה הנוער?
אדום נחמד
קיבל.ה  316 לייקים

שוב, גם פה אתה קצת מבולבל.
העובדה שפלסטינים שמשתמשים באלימות ואשכרה נענשים זה חלק מההליך התקין.
מתי לאחרונה נכתב על מתנחלים שנאלצו לשלם פיצויים לפלסטינים ופעילי שמאל על ארועי אלימות מהסוג הזה?
למשל, הנה התוקף של הרב אשרמן, שאשכרה תועד מכה אותו בחמת זעם. עבודות שירות, קריצה קריצה.
https://www.kipa.co.il/%D7%97%D7%93%D7% ... %A9%D7%A2/
ותודה מיוחדת לאיתמר בן גביר, עורך הדין של הטרוריסטים היהודים בעבר, וחבר כנסת פופולרי בהווה
תא מרבוטא
קיבל.ה  343 לייקים

אדום נחמד כתב: 05 אפריל 2022, 15:03 שוב, גם פה אתה קצת מבולבל.
העובדה שפלסטינים שמשתמשים באלימות ואשכרה נענשים זה חלק מההליך התקין.
מתי לאחרונה נכתב על מתנחלים שנאלצו לשלם פיצויים לפלסטינים ופעילי שמאל על ארועי אלימות מהסוג הזה?
למשל, הנה התוקף של הרב אשרמן, שאשכרה תועד מכה אותו בחמת זעם. עבודות שירות, קריצה קריצה.
https://www.kipa.co.il/%D7%97%D7%93%D7% ... %A9%D7%A2/
ותודה מיוחדת לאיתמר בן גביר, עורך הדין של הטרוריסטים היהודים בעבר, וחבר כנסת פופולרי בהווה
זוועה. אחר כך מתפלאים למה אנחנו ככ שנואים.
Xavi
קיבל.ה  695 לייקים

ילד גיבור
הבריח ערבים/מחבלים שעשו פרובוקציות והתכוונו אולי אף לתקוף
סמל אישי של משתמש
תתאבד כבר
קיבל.ה  152 לייקים

benaim כתב: 05 אפריל 2022, 13:14
התעמולה השמאלנית-ערבית קווים לדמותה
Instant justice
המנוול מדבר בכזה ביטחון ואז הבחור הזה בא ומוריד אותו לקרקע. ככה צריך לעשות לכל פושטק שמגיע להתריס באדמות לא שלו, ושיידע הפושטק שאין לו את הגיבוי של הצבא אחר כך.
פחדן חוצפן

* מצטער סמולנים שקילקלתי לכם עם התגובה שלי
אנשי הפועל תל אביב כדורסל, הציון שלכם הוא 0. תשתפרו בבקשה - ת.כ, ערב המשחק נגד הפ' ב"ש

כל העוולות אחת הן, והמחשבה שלא כך, היא מקור כל העוולות.
וחוץ מזה, לשם מה נתכנסנו? יאללה הפועל!
benaim
קיבל.ה  271 לייקים

חשד לפיגוע ירי ברחוב דיזינגוף בת"א.
אם למישהו היה ספק, אנחנו שוב במלחמה על הבית.
הפוסט קיבל לייק אחדTenacious D
סמל אישי של משתמש
pelegs
קיבל.ה  800 לייקים

אני מתחיל לחשוד שביניים הוא לא אדם אמיתי אלא מחולל קלישאות בזמני משבר.
הפוסט קיבל לייק אחדKingAlpaca
סמל אישי של משתמש
Hapoelian
קיבל.ה  407 לייקים

pelegs כתב: 07 אפריל 2022, 21:36 אני מתחיל לחשוד שביניים הוא לא אדם אמיתי אלא מחולל קלישאות בזמני משבר.
אתה פשוט בן אדם בלתי נסבל ומזל שאתה לא פה.
It's 1991 and I refuse to come wack
הפוסט קיבל 2 לייקיםTenacious Dbenaim
סמל אישי של משתמש
Tenacious D
קיבל.ה  230 לייקים

כתבה מחממת את הלב של כאן, איזה איש יקר שמנסה לעשות דו קיום במקום הכי קשה, הרבה שאפו, לא כמו כמה חבר'ה פה שמאל בשקל וחצי חושבים שאם הם כותבים תגובה בפורום של הפועל זה מזיז משהו.
לוקח זמן לעשות שלום, כשבשניות פורצת מלחמה.
benaim
קיבל.ה  271 לייקים

pelegs כתב: 07 אפריל 2022, 21:36 אני מתחיל לחשוד שביניים הוא לא אדם אמיתי אלא מחולל קלישאות בזמני משבר.
מה לך ולגרמני שכמוך לאשכול הזה? תתנדף.
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1259 לייקים

לא ברור לי למה הגיוני לאנשים מסויימים שתהיה "מלחמה" בבתים של הפלסטינים אבל לא אצלם בבית.
لا إله
benaim
קיבל.ה  271 לייקים

Tenacious D כתב: 07 אפריל 2022, 21:41

כתבה מחממת את הלב של כאן, איזה איש יקר שמנסה לעשות דו קיום במקום הכי קשה, הרבה שאפו, לא כמו כמה חבר'ה פה שמאל בשקל וחצי חושבים שאם הם כותבים תגובה בפורום של הפועל זה מזיז משהו.
פלגס, איציק וחברם אדום דהוי הם הגזענים הגדולים ביותר, ללא שום ספק. גזענות של ציפיות נמוכות.
נערך לאחרונה על ידי benaim ב 07 אפריל 2022, 21:49, נערך פעם 1 בסך הכל.
שליחת תגובה