על סגרים ונגיפים (אשכול קורונה)

המועצה ע"ש וולטון הקדוש היא המקום בו תוכלו לדבר על כל נושא שהקשר בינו לבין כדורגל קלוש עד לא קיים בכלל

האם תהיה מוכן להתחסן בחיסון כאשר תהיה לך האפשרות?

כן
90
74%
לא
19
16%
מתלבט
13
11%

סך הכול הצבעות: 122
בני12
קיבל.ה  844 לייקים

D&3 כתב: 29 דצמבר 2021, 14:49 והצלחתי לפספס שהחיסון גם גורם לנכות.
הייתי ממליץ לבדוק גם אם הוא גורם לאלצהיימר ודמנציות למיניהן, זו סיבת תמותה די שכיחה, בטוח אפשר לדוג שם משהו. האמת אני מופתע שעדיין לא שמענו על סיפורים כאלה
הוא בטוח גורם לדמנציה.
עובדה שאנשים שוכחים שהם קבלו חיסון והולכים לקבל עוד אחד
הפוסט קיבל לייק אחדkruvi
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1630 לייקים

יש מצב שדל פיירו לא הכי סגור על מה זה פאשיזם
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
הַחַיִּ֤ים וְהַמָּ֙וֶת֙ נָתַ֣תִּי לְפָנֶ֔יךָ, הַבְּרָכָ֖ה וְהַקְּלָלָ֑ה - וּבָֽחַרְתָּ֙ בַּחַיִּ֔ים
* המציג אינו רופא
סמל אישי של משתמש
סומך
קיבל.ה  859 לייקים

נחמן אש הפרויקטור כתב:
לא תאמיןתמונה
פיצוחי שווארמה
הבורסה הבורסה
דל פיירו
קיבל.ה  21 לייקים

teknoboy כתב: 29 דצמבר 2021, 15:08 יש מצב שדל פיירו לא הכי סגור על מה זה פאשיזם
לא נראה לי ממש הזכרתי את המילה פאשיזם בהודעות האחרונות שלי, לא מבין מה אתה רוצה.
חוץ מזה יש פה טיפה התייפיפות סביב כל הנושא הזה של ההשוואה לשואה ולפאשיזם. עושים את זה במדינה כל הזמן, הרבה אגב מהצד השמאלי של המפה, והרבה לפני הקורונה.
אנחנו קוראים לאוהדי בית״ר פאשיסטים, אנחנו קוראים לצל פאשיסט, יאיר גולן משווה את מה שקורה בשטחים לתהליכים הקשורים לנאציזם. זוכרים איך הגיבו לזה בימין? דיי דומה לאיך שמגיבים בישראל עכשיו להשוואות שואה של מתנגדי הכפייה.

מה שאני מנסה להגיד זה שאף אחד מכם לא חתם אצל מוסליני, אבל מנסים להבהיר לכם שיש פה פגיעה בערכים דמוקרטיים, של חופש ביטוי וזכויות אדם שהגיעו בעבר בלי זריקה. פגיעה בערכים רק כי המטרה מקדשת את האמצעים ולטענת התומכים מדובר במטרה שטובה עבור הכלל. זה כן מאפיין פאשיזם באופן מסוים. לא הופך כמובן את ישראל לפאשיסטית או נאצית.

תבינו שבקורונה בכל מדינה באותו הזמן קמה קבוצה של אנשים שמתנגדת למדיניות הכפייה. זה שיש להם עמדה אחרת מהקונצנזוס לא הופך אותם לחברי כת, אלה לאנשים שחושבים אחרת מכם.
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1630 לייקים

דל פיירו כתב: 29 דצמבר 2021, 20:29
לא נראה לי ממש הזכרתי את המילה פאשיזם בהודעות האחרונות שלי, לא מבין מה אתה רוצה.
חוץ מזה יש פה טיפה התייפיפות סביב כל הנושא הזה של ההשוואה לשואה ולפאשיזם. עושים את זה במדינה כל הזמן, הרבה אגב מהצד השמאלי של המפה, והרבה לפני הקורונה.
אנחנו קוראים לאוהדי בית״ר פאשיסטים, אנחנו קוראים לצל פאשיסט, יאיר גולן משווה את מה שקורה בשטחים לתהליכים הקשורים לנאציזם. זוכרים איך הגיבו לזה בימין? דיי דומה לאיך שמגיבים בישראל עכשיו להשוואות שואה של מתנגדי הכפייה.

מה שאני מנסה להגיד זה שאף אחד מכם לא חתם אצל מוסליני, אבל מנסים להבהיר לכם שיש פה פגיעה בערכים דמוקרטיים, של חופש ביטוי וזכויות אדם שהגיעו בעבר בלי זריקה. פגיעה בערכים רק כי המטרה מקדשת את האמצעים ולטענת התומכים מדובר במטרה שטובה עבור הכלל. זה כן מאפיין פאשיזם באופן מסוים. לא הופך כמובן את ישראל לפאשיסטית או נאצית.

תבינו שבקורונה בכל מדינה באותו הזמן קמה קבוצה של אנשים שמתנגדת למדיניות הכפייה. זה שיש להם עמדה אחרת מהקונצנזוס לא הופך אותם לחברי כת, אלה לאנשים שחושבים אחרת מכם.
מקבל את התיקון.
מה שאתה לא סגור עליו זה מה זה חופש ביטוי, מה זה ערכים דמוקרטיים ומה זה זכויות אדם.

אגב, כדאי שתבדוק את הדעות (והמעשים) של החבר שלך בולסונרו בתחומים שציינת.
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
הַחַיִּ֤ים וְהַמָּ֙וֶת֙ נָתַ֣תִּי לְפָנֶ֔יךָ, הַבְּרָכָ֖ה וְהַקְּלָלָ֑ה - וּבָֽחַרְתָּ֙ בַּחַיִּ֔ים
* המציג אינו רופא
D&3
קיבל.ה  824 לייקים

נראה לי אתה מתבלבל קצת בין שני משתמשים שונים
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1630 לייקים

יש מצב :rose:
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
* המציג אינו רופא
נחמן אש הפרויקטור
קיבל.ה  28 לייקים

נשים יש פה?
סאחי הוא אויב
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1630 לייקים

למה הוא לא נותן לינק למחקרים? כי הוא יודע שהכבשים יאמינו לכל מה שהוא יכתוב בלי לבדוק.
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
* המציג אינו רופא
נחמן אש הפרויקטור
קיבל.ה  28 לייקים

יש דיווחים על זה כבר חודשים ארוכים.
בעיקר בדף פייסבוק של נפגעי החיסון ובטלגרם.
סאחי הוא אויב
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1630 לייקים

אז המחקרים הם בעצם דיווחים בטלגרם?
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
* המציג אינו רופא
נחמן אש הפרויקטור
קיבל.ה  28 לייקים

זה לא אמרתי.
זו לא תופעה חדשה מאז תחילת הטרפת.
נעקוב אחריו עד שיביא משהו קונקרטי אבל הכי טוב זה עדויות ממקור ראשון: הנשים עצמן.
סאחי הוא אויב
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1630 לייקים

נחמן אש הפרויקטור כתב: 29 דצמבר 2021, 22:03 זה לא אמרתי.
זו לא תופעה חדשה מאז תחילת הטרפת.
נעקוב אחריו עד שיביא משהו קונקרטי אבל הכי טוב זה עדויות ממקור ראשון: הנשים עצמן.
ממש לא.
לא יעזור לך לאסוף עדויות מנשים, כי זה לא מידע מועיל.
מידע מועיל זה לבדוק כמה נשים (יחסית לגודל האוכלוסייה) סובלות מבעיה מסוימת בכל מיני אוכלוסיות שונות (למשל כן\לא מחוסנות), כדי שיהיה לך עם מה להשוות.
כרגע יש לך אוסף מקרי של אנקדוטות, על כל ההטיות שכרוכות בזה.
זה לא בסיס שאפשר לבנות עליו.
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
* המציג אינו רופא
סמל אישי של משתמש
pelegs
קיבל.ה  800 לייקים

דל פיירו כתב: 29 דצמבר 2021, 20:29
כי אכן בבית"ר ובשטחים יש הרבה זרמים פאשיסטים. והצל ותומכיו גם כן לכל הפחות נוגעים בפאשיזם. בפעם המליון* - יש הגדרה לפאשיזם, והיא לא "דיקטטורה שאני לא מסכים איתה".
אפשר לטעון שמה שקורה בישראל ובכל מקום אחר זו נפילה לתהום טוטאלטרית. זה יהיה עדיין שגוי, אבל לפחות יהיה על מה לדבר. אבל בדיוק כמו שמבצע חיסונים הוא לא קומוניזם, הגבלות תנועה בזמן מגיפה לסרבני-חיסונים/מסיכות הן לא פאשיזם. אני מציע לך ללמוד מה משמעות המושג ולא לזרוק אותו סתם ככה באוויר.

*למעשה, זו כבר הפעם המליון בערך שאני כותב "בפעם המליון" באשכולות האלה.
חופש לפלסטין 🇵🇸 כל הכוח למעמד העובדים :hammersickle: كل القوة للطبقة العاملة 🇵🇸 الحرية لفلسطين
ضد الصهيونية, الرجعية العربية والإمبريالية :lol: נגד הציונות, הריאקציה הערבית והאימפריאליזם
הפוסט קיבל לייק אחדKingAlpaca
נחמן אש הפרויקטור
קיבל.ה  28 לייקים

תקשיבו לענתי, טפיר ורומק.
סאחי הוא אויב
הפוסט קיבל לייק אחדדל פיירו
דל פיירו
קיבל.ה  21 לייקים

פלגס מה ההגדרה לפאשיזם?
וטקנו מהו חופש הביטוי? ערכים דמורטים וזכויות אדם? נדמה שאתם ממש בטוחים שאתם יודעים איפה המושגים הללו מתחילים ואיפה הם נגמרים.

ובינתיים כאשר אתם טוענים שיש לתבוע/לפטר/להכניס לכלא את רעיה לייבוביץ' מאחר ונוצר סוג חדש של מדע אותו מקדמים אנשים שאינם בקיעים בתחום, אנשים שאינם בקיעים בתחום ממליצים לנו אם להתחסן או לא.

הפוסט קיבל לייק אחדנחמן אש הפרויקטור
D&3
קיבל.ה  824 לייקים

חחחחח נוצר מדע חדש.

צד אחד מביא לינקים למאמרים מדעיים מכל רחבי הגלובוס, צד שני מביא לינקים מאתרים ניגריים וסיפורים בפייסבוק, אין פה השוואה בכלל.
אה סליחה יש את האובססיבי לדלקת שריר הלב שמידי פעם מביא פה מאמרים אבל כל סיפור המסגרת שהוא מצייר הוא מטורלל( סליחה מראש על הטינוף ).

עכשיו תחזרו להתקרבן ובמקביל לקרוא לנו נאצים ופאשיסטים ומה שבא לכם
הפוסט קיבל 2 לייקיםKingAlpacakruvi
דל פיירו
קיבל.ה  21 לייקים

D&3 כתב: 29 דצמבר 2021, 22:47 חחחחח נוצר מדע חדש.

צד אחד מביא לינקים למאמרים מדעיים מכל רחבי הגלובוס, צד שני מביא לינקים מאתרים ניגריים וסיפורים בפייסבוק, אין פה השוואה בכלל.
אה סליחה יש את האובססיבי לדלקת שריר הלב שמידי פעם מביא פה מאמרים אבל כל סיפור המסגרת שהוא מצייר הוא מטורלל( סליחה מראש על הטינוף ).

עכשיו תחזרו להתקרבן ובמקביל לקרוא לנו נאצים ופאשיסטים ומה שבא לכם
סבבה אז שרופאה תיכנס לכלא בגלל ציוץ בטוויטר אבל שאנשים שבינם לבין אפדימיולוגיה אין שום קשר ינחו אותנו להתחסן זה סבבה? (הכל בהנחה והתחקיר הזה של חדשות 12 נכון)
יש לך לפחות את הדיגנטי להתנגד לזה?
D&3
קיבל.ה  824 לייקים

גם בועדות של ה fda לא כולם רופאים, בטח לא כולם אפידמיולוגיים
אם יש איפשהו רשימה מלאה של בעלי זכות ההצבעה אשמח לעבור עליה ולהגיד את דעתי, אבל עקרונית זה הכרחי שיהיו שם אנשים מכל מיני תחומים
האדום הצורר
קיבל.ה  656 לייקים

https://www.fda.gov/advisory-committees ... -committee

יחי ההבדל הקטן בין הרשימה הזאת לרשימה של הצטם.
אינתי עומרי, הפועל.
D&3
קיבל.ה  824 לייקים

1. יש עוד חברים נוספים( אורחים ) שלא מופיעים ברשימה.
2. אני לא יודע כמה מחברי הצטמ משתתפים בהחלטות על החיסונים.
3. והכי חשוב, תקפתם עד היום כמעט כל החלטה של ישראל, ואחרי זה( ולרוב גם לפני ) התברר שהיא הייתה spot on וכל פאנל מומחים בעולם החליט אותו דבר, יש סיבה לחשוב שמשהו בקבלות ההחלטות פה לא עובד כמו שצריך?
סמל אישי של משתמש
pelegs
קיבל.ה  800 לייקים

דל פיירו כתב: 29 דצמבר 2021, 22:41 פלגס מה ההגדרה לפאשיזם?
בגדול: תפישה פוליטית לפיה הלאום הוא אורגניזם שצרכיו מתעלים תמיד על צרכי הפרט, ושכל ההתנהלות היום-יומית של חבריו נעשה למען תפארתו.
פאשיזם תמיד בא ביחד עם פחות או יותר מהמאפיינים הבאים: היררכיה חברתית ברורה, אמונה בקיום אוייב חיצוני לקבוצת הלאום שהוא בו-זמנית חלש ומלוכלך אבל גם בעל כוח פוליטי עצום, אמונה בקיום עבר לאומי מפואר שיש לשאוף להחזירו, התנגדות ובוז לכל מה שנתפש כ"דגנרטיבי" (אמנות שלא מתיישרת עם האידיאולוגיה, הומוסקסואליות וכל מה שנתפש מיניות בלתי נורמטיבית, צריכת סמים וכו'), הערצה של כוחות שיטור וצבא ובניית רעיון של משפחה מסורתית בה הגבר בראש, והוא חזק, בטוח בעצמו, אלים כשצריך, וכו', והאישה משחקת תפקיד מסורתי (גידול ילדים, שמירה על סדר ונקיון וכו').
כמעט תמיד אפשר גם למצוא רעיונות אידיוסינכרוטיים בתוך תנועות פאשיסטיות, למשל התנגדות לקפיטליזם אבל שנאה עזה לאיגודי עובדים.

במהותו פאשיזם הוא אידיאולוגיה ימנית, בגלל שהוא שואף להביא את החברה למבנה יותר היררכי, תוך כדי גלגול אחורה של הישגים אזרחיים כמו זכויות עובדים, זכויות להט"ב, זכויות נשים וכו' (מה שנקרא "ריאקציה").
כמו-כן, בפועל פאשיזם כמעט תמיד נתמך ע"י קפיטליסטים (כלומר אלו שמחזיקים באמצעי היצור, לא תומכי האידיאולוגיה) ככלי נגד מאבק של עובדים. כשלא צריך יותר את הכלי הזה, הוא נזרק הצידה גם כן (אפשר לראות את זה בבירור בצ'ילה - כשלא היה יותר צורך בדיקטטורה של פינושה החל מעבר חזרה לדמוקרטיה ליברלית). לפעמים זה לא קורה מוקדם מספיק, והמשטר הפאשיסטי אוכל גם את הקפיטליסטים שתמכו בו בהתחלה (דוגמה קלאסית: גרמניה הנאצית).

שום דבר מזה לא מתאים למה שקורה בישראל בהקשר של החיסונים, אפילו אם מסכימים שמדובר בהתפתחות משטר דיקטטורי. כאמור, לא כל דיקטטורה היא פאשיזם (ולמען האמת פאשיזם יכול להתבטא גם במשטר דמוקרטי-למראה).
חופש לפלסטין 🇵🇸 כל הכוח למעמד העובדים :hammersickle: كل القوة للطبقة العاملة 🇵🇸 الحرية لفلسطين
ضد الصهيونية, الرجعية العربية والإمبريالية :lol: נגד הציונות, הריאקציה הערבית והאימפריאליזם
הפוסט קיבל 2 לייקיםD&3KingAlpaca
סמל אישי של משתמש
KingAlpaca
קיבל.ה  1100 לייקים

ראה; אומברטו אקו
האדום הצורר:
גם הבוסטר שלא ניתן כמעט בשום מקום במערב וכבר ניתן לשליש מהאוכלוסייה כאן זה רק בגלל שישראל הצליחה להשיג את החיסונים לפני כולם? אתה מאמין לחרטוטים של עצמך?
סמל אישי של משתמש
KingAlpaca
קיבל.ה  1100 לייקים

אגב, פאשיזם גם בד"כ מגיע עם אמונה בתיאוריית קונספירציה ודחייה של מומחים והמדע המקובל.

מעניין מה זה מזכיר לי...
האדום הצורר:
גם הבוסטר שלא ניתן כמעט בשום מקום במערב וכבר ניתן לשליש מהאוכלוסייה כאן זה רק בגלל שישראל הצליחה להשיג את החיסונים לפני כולם? אתה מאמין לחרטוטים של עצמך?
הפוסט קיבל 2 לייקיםסומךkruvi
סמל אישי של משתמש
red in blood
קיבל.ה  318 לייקים

נחמן אש הפרויקטור כתב: 29 דצמבר 2021, 22:41
אין ספק - זה הכי נאצי שיש.
אם יש משהו שהנאצים ידועים בו, זה שהם הגבילו אנשים לא מחוסנים מלהכנס לחנויות מעל גדול מסויים, ושהם הגבילו התקהלות.

ואם שאלת למה אני פחות נחמד אליך, זה בגלל דברים כאלו. מי שטוען שאני תומך בדברים שהם ״הכי נאצים שיש״, שלא יתפלא שאני לא נחמד אליו.
"אנחנו אולי קהל פרובוקטיבי, קהל שנון, קהל עם לשון חריפה וחדה, ולפעמים חסרת רחמים, אבל אנחנו לא גזענים."
- עומר חרמש ז״ל
הפוסט קיבל לייק אחדteknoboy
נחמן אש הפרויקטור
קיבל.ה  28 לייקים

red in blood כתב: 30 דצמבר 2021, 13:48
נחמן אש הפרויקטור כתב: 29 דצמבר 2021, 22:41
אין ספק - זה הכי נאצי שיש.
אם יש משהו שהנאצים ידועים בו, זה שהם הגבילו אנשים לא מחוסנים מלהכנס לחנויות מעל גדול מסויים, ושהם הגבילו התקהלות.

ואם שאלת למה אני פחות נחמד אליך, זה בגלל דברים כאלו. מי שטוען שאני תומך בדברים שהם ״הכי נאצים שיש״, שלא יתפלא שאני לא נחמד אליו.
כי אתה בלונדה שלוקח אישית.
גם לי קוראים רוצח.
תהיה נחמד אלי ומהר.
סאחי הוא אויב
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1630 לייקים

שלא לדבר על זה שמי שבפועל כולא אנשים בבית על לא עוול בכפם זה בדיוק אותם אנשים שלא מסוגלים לסולידריות עם הזולת ועם החלש, ולכן מסרבים להשתתף במאמץ הקהילתי להגן על אותם חלשים ופגיעים, ובכך גוזרים עליהם סגר כפוי (תוך כדי שהם חשים עצמם לוחמי חופש, מינימום).
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
* המציג אינו רופא
נחמן אש הפרויקטור
קיבל.ה  28 לייקים

אתמול ושלשום ביקרתי את ילדי כיתה א' שעבדתי איתם בגן וחלקם בשני גנים.
הילדים והילדות חיבקו אותי ומאוד התגעגעו אלי.
לא ויתרתי על אף חיבוק למרות מגיפת האוקסמירון שמשתוללת וקוטלת ילדים, ועובדת היותי לא מחוסן כלל.
גם במהלך השנה האחרונה הייתי היחיד שלא חוסן ולא נבדק ובכל זאת נאבקתי להשאר והצלחתי.
למרות שהיתה הוראה שכל מי שעובד בחינוך חייב להתחסן.
קצת פרופורציות, ילדים הם טהורים ואוהבים את מי שטוב אליהם.
תפסיקו לשגע אותם עם מגיפות.
גם ביקשתי יפה מאחת הילדות שהכי אהבה אותי שם שתוריד את המסיכה ותנשום כמו בן אדם.
כמעט התחננתי.
לא יכול לראות ילדים כל כך קטנים עם סמרטוט על הפרצוף.
סאחי הוא אויב
בני12
קיבל.ה  844 לייקים

סוציומט ואגואיסט.
טרחת לבקש אישור מההורים שלהם לפני שעשית מה שעשית ?
ואם הייתי ההורה של הילדה הזאת הייתי מוציא לך צו הרחקה (איזו חוצפה שלך לבקש ממנה)
אתה רוצה שיכבדו אותך אבל שם זין על כל האחרים
הפוסט קיבל 4 לייקיםKingAlpacaאדוםpelegskruvi
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1630 לייקים

לסחוט רגשית ילדה בת שש זה באמת שפל שאין כדוגמתו.
עזוב את ההזיות שלך על מסכות ואת הטמטום שאתה מפגין פה, רק על הרוע הזה מגיע לך איזה סטירה מאמא לאיפוס.
עאלק אוהב ילדים.
אני בשוק, באמת. חשבתי שבתכלס אתה בנאדם טוב. לא ציפיתי שתהיה כזה חתיכת זבל.
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
* המציג אינו רופא
הפוסט קיבל 6 לייקיםKingAlpacaסומךאדוםpelegskruviNoam
סמל אישי של משתמש
KingAlpaca
קיבל.ה  1100 לייקים

תתבייש.
האדום הצורר:
הפוסט קיבל 3 לייקיםאדוםred in bloodkruvi
סמל אישי של משתמש
סומך
קיבל.ה  859 לייקים

נחמן אש הפרויקטור כתב:אתמול ושלשום ביקרתי את ילדי כיתה א' שעבדתי איתם בגן וחלקם בשני גנים.
הילדים והילדות חיבקו אותי ומאוד התגעגעו אלי.
לא ויתרתי על אף חיבוק למרות מגיפת האוקסמירון שמשתוללת וקוטלת ילדים, ועובדת היותי לא מחוסן כלל.
גם במהלך השנה האחרונה הייתי היחיד שלא חוסן ולא נבדק ובכל זאת נאבקתי להשאר והצלחתי.
למרות שהיתה הוראה שכל מי שעובד בחינוך חייב להתחסן.
קצת פרופורציות, ילדים הם טהורים ואוהבים את מי שטוב אליהם.
תפסיקו לשגע אותם עם מגיפות.
גם ביקשתי יפה מאחת הילדות שהכי אהבה אותי שם שתוריד את המסיכה ותנשום כמו בן אדם.
כמעט התחננתי.
לא יכול לראות ילדים כל כך קטנים עם סמרטוט על הפרצוף.
בשני שליש הראשונים של ההודעה שלך עוד הצלחתי לעשות רציונליזציה למה שעשית.
אבל מה שעשית עם הילדה זאת חוצפה ממדרגה ראשונה! מי שם אותך לחנך אותה בניגוד למה שההורים שלה רוצים?! אתה בנאדם מסוכן וחסר אחריות ואני מקווה שיעיפו אותך משם דחוף
פיצוחי שווארמה
הבורסה הבורסה
הפוסט קיבל 2 לייקיםאדוםkruvi
נחמן אש הפרויקטור
קיבל.ה  28 לייקים

סמיילי מתגלגל מצחוק מכולם :lol: :lol: :lol:
אין טוב ממני בקיבוץ הזה עם ילדים.
גם יותר טוב מרובכם.
עוד קללות?
סומך :lol:
נערך לאחרונה על ידי נחמן אש הפרויקטור ב 30 דצמבר 2021, 15:27, נערך פעם 1 בסך הכל.
סאחי הוא אויב
בני12
קיבל.ה  844 לייקים

נחמן אש הפרויקטור כתב: 30 דצמבר 2021, 15:21 אין טוב ממני בקיבוץ הזה עם ילדים.
אמרו את זה גם על כרמל מעודה
נערך לאחרונה על ידי בני12 ב 30 דצמבר 2021, 15:27, נערך פעם 1 בסך הכל.
הפוסט קיבל 2 לייקיםסומךteknoboy
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1630 לייקים

מישהו אמר שאתה לא טוב עם ילדים?
יצאת זין בדיוק בגלל שניצלת את היכולת שלך עם ילדים כדי להכניס את הילדה הזאת לסרטים שאתה כנראה לא מסוגל אפילו להבין.
גועל נפש של התנהגות.
אתה אולי מבין ילדים מספיק טוב כדי לתמרן אותם רגשית, אבל מה עובר עליהם אין לך מושג.
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
* המציג אינו רופא
הפוסט קיבל 2 לייקיםסומךkruvi
נחמן אש הפרויקטור
קיבל.ה  28 לייקים

בני12 כתב: 30 דצמבר 2021, 15:27
נחמן אש הפרויקטור כתב: 30 דצמבר 2021, 15:21 סמיילי מתגלגל מצחוק מכולם :lol: :lol: :lol:
אין טוב ממני בקיבוץ הזה עם ילדים.
עוד קללות?
סומך :lol:
אמרו את זה גם על כרמל מעודה
בהחלט השוואה ראויה :lol: :bow: :bang:
סאחי הוא אויב
נחמן אש הפרויקטור
קיבל.ה  28 לייקים

היתה מורידה את הסמרטוט גם בלי שהייתי אומר לה כמה שניות אחרי.
הם בדיוק ירדו מהאוטובוס חזרה לקיבוץ וזה היה באוויר הפתוח.
הילדה קיבלה אותי בחיבוק כי הייתי נפלא אליה ולאחרים בזמן שעבדתי בגנים.
הם מאוד מתגעגעים אלי ואני אליהם.
מעולם לא צעקתי עליהם, מעולם לא שפטתי אותם, לא הפסקתי להצחיק אותם, ואם הם היו יכולים היו צוחקים לכם בפנים עם המילים הפאשיסטיות האלה והיו אומרים לכם להרגע.
בדיעבד זה היה מטומטם לספר לכם דבר כזה.
מגיפה זו מגיפה....לא מתווכח אתכם.
סאחי הוא אויב
נחמן אש הפרויקטור
קיבל.ה  28 לייקים

אני בן אדם יותר טוב ומוסרי מרובכם.
זה בטוח.
בני וסומך :lol: :rofl: :bang:
מי אמר אני ולא קילל?
את רומק אני מכבד למרות מילותיו הקשות.
סאחי הוא אויב
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1630 לייקים

נחמן אש הפרויקטור כתב: 30 דצמבר 2021, 15:38 אני בן אדם יותר טוב ומוסרי מרובכם.
זה בטוח.
בני וסומך :lol: :rofl: :bang:
מי אמר אני ולא קילל?
את רומק אני מכבד למרות מילותיו הקשות.
תשמע, בתור אחד שהבוחן מציאות שלו בינוני גם ביום טוב, אולי כדאי שתקשיב טיפה למה שאומרים לך.
מה שעשית לילדה הזאת היה אכזרי (וגם חוצפה ממדרגה ראשונה, אבל נקווה שההורים שלה יסגרו את זה מולך בלעדינו).
מי שמתאכזר לילדים הוא לא בנאדם טוב ולא מוסרי, נקודה.
הייתי מוכן לוותר לך ולהגיד שאתה לא מבין מהחיים שלך, אבל אתה מתגאה פה כל היום בהבנה שלך בעולם הילדים, אז התירוץ הזה לא תופס.
יצאת חתיכת חרא מסריחה ברמות שאין לתאר, ואתה כל כך תקוע בתחת של עצמך שאתה לא מסוגל אפילו להעלות על הדעת שעשית משהו לא מושלם.
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
* המציג אינו רופא
הפוסט קיבל 2 לייקיםKingAlpacakruvi
שליחת תגובה