על סגרים ונגיפים (אשכול קורונה)

המועצה ע"ש וולטון הקדוש היא המקום בו תוכלו לדבר על כל נושא שהקשר בינו לבין כדורגל קלוש עד לא קיים בכלל

האם תהיה מוכן להתחסן בחיסון כאשר תהיה לך האפשרות?

כן
90
74%
לא
19
16%
מתלבט
13
11%

סך הכול הצבעות: 122
אדום
קיבל.ה  767 לייקים

יש מצב שזה בגלל השפעות הנגיף שאנחנו חיים איתו בשנתיים האחרונות?
דל פיירו
קיבל.ה  21 לייקים

אדום כתב: 28 דצמבר 2021, 20:02 יש מצב שזה בגלל השפעות הנגיף שאנחנו חיים איתו בשנתיים האחרונות?
יש מצב. יש מצב שלא.
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1247 לייקים

איזה אתר מבדר האתר הניגרי הזה, כל ידיעה יותר מוזרה מהשניה
חוקים ואיסורים שאין מקורם ב"מה ששנוא עליך אל תעשה לחברך" הם מרושעים מטבעם. לפי מדד זה הדת היהודית קרובה למעמד של רשע מוחלט.
لا إله
מי שמאמין ולא מפחד, הריהו שקול למחבל מתאבד.
נא לא לצטט הודעות של אנשים לא ראויים, שיישאר מוסתר, תודה.
דל פיירו
קיבל.ה  21 לייקים

its-sick כתב: 28 דצמבר 2021, 20:20 איזה אתר מבדר האתר הניגרי הזה, כל ידיעה יותר מוזרה מהשניה
מוזר כמעט כמו בוט פיקטיבי שקורא לפטר רופאה כי לא מתאים לו מה שהיא כותבת
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1637 לייקים

לדעתי אין טעם לתבוע, יהיה קשה מאוד להוכיח אחריות

אגב, ניקנור זה השם האמיתי של הבחור או שגם הוא פייק פיקטיבי? :whome:
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
הַחַיִּ֤ים וְהַמָּ֙וֶת֙ נָתַ֣תִּי לְפָנֶ֔יךָ, הַבְּרָכָ֖ה וְהַקְּלָלָ֑ה - וּבָֽחַרְתָּ֙ בַּחַיִּ֔ים
* המציג אינו רופא
דל פיירו
קיבל.ה  21 לייקים

teknoboy כתב: 28 דצמבר 2021, 20:35 לדעתי אין טעם לתבוע, יהיה קשה מאוד להוכיח אחריות

וואלה אין לי מושג אבל הוא לא עוסק יום ולילה בהסתה בטוויטר כלפי לא מחוסנים ומקבל לייקים ושיתופים מגורמים בעלי עוצמה כמו הבחור המדובר.
D&3
קיבל.ה  838 לייקים

אני באופן אישי אסתפק רק אם הרופאה המדוברת תהיה מאחורי סורג ובריח, לשלול לה את הרשיון זה הברור מאליו.
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1637 לייקים

דל פיירו כתב: 28 דצמבר 2021, 20:42
teknoboy כתב: 28 דצמבר 2021, 20:35 לדעתי אין טעם לתבוע, יהיה קשה מאוד להוכיח אחריות

וואלה אין לי מושג אבל הוא לא עוסק יום ולילה בהסתה בטוויטר כלפי לא מחוסנים ומקבל לייקים ושיתופים מגורמים בעלי עוצמה כמו הבחור המדובר.
ברור, שהוא לא עושה את זה. הוא עובד בשביל הכנסיייה הסיינטולוגית בלהפיץ את התעמולה שלה.
והוא לא מקבל לייקים מאנשים "בעלי עוצמה" כי הדברים שהוא מפיץ עבור הסיינטולוגים הם שטויות.
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
הַחַיִּ֤ים וְהַמָּ֙וֶת֙ נָתַ֣תִּי לְפָנֶ֔יךָ, הַבְּרָכָ֖ה וְהַקְּלָלָ֑ה - וּבָֽחַרְתָּ֙ בַּחַיִּ֔ים
* המציג אינו רופא
דל פיירו
קיבל.ה  21 לייקים

D&3 כתב: 28 דצמבר 2021, 20:45 אני באופן אישי אסתפק רק אם הרופאה המדוברת תהיה מאחורי סורג ובריח, לשלול לה את הרשיון זה הברור מאליו.
למה זה נראה לך הגיוני להכניס רופאה לכלא על בסיס חוות הדעת הרפואית שלה?
דל פיירו
קיבל.ה  21 לייקים

teknoboy כתב: 28 דצמבר 2021, 20:47

ברור, שהוא לא עושה את זה. הוא עובד בשביל הכנסיייה הסיינטולוגית בלהפיץ את התעמולה שלה.
והוא לא מקבל לייקים מאנשים "בעלי עוצמה" כי הדברים שהוא מפיץ עבור הסיינטולוגים הם שטויות.
אתה יכול להמשיך להגכיח אותי ולחשוב שאני מאמין בקונספירציות מטופשות למרות שזה לא המצב. יש המון הסתה כלפי לא מחוסנים והוא רק דוגמא הזויה למשמשת פיקטיבי עם המון עוקבים שעושה את זה. גם כתבים עושים את זה לפעמים לייב במהדורה.
D&3
קיבל.ה  838 לייקים

דל פיירו כתב: 28 דצמבר 2021, 20:49
D&3 כתב: 28 דצמבר 2021, 20:45 אני באופן אישי אסתפק רק אם הרופאה המדוברת תהיה מאחורי סורג ובריח, לשלול לה את הרשיון זה הברור מאליו.
כי זו לא חוות הדעת הרפואית שלה.
היא מדברת מאידאולוגיה והמילים שלה מסכנות את המטופלים שלה ואת בריאות הציבור באופן כללי.

אתה מוזמן לכתוב כמה שטויות שאתה רוצה, ברגע שרופאה שמה זין על התפקיד שלה ומשחקת אותה פוליטיקאית על חשבון בריאות הציבור מקומה בכלא.
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  842 לייקים

מדוע לא הוחלט עד כה על בוסטר שני?
מה הראה המחקר בשיב"א על רמות הנוגדנים למחוסני הבוסבטר?
מתי צפוי להיות מוגש לאישור החיסון המעודכן לאומיקרון?
תודה לעונים

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

דל פיירו
קיבל.ה  21 לייקים

D&3 כתב: 28 דצמבר 2021, 20:53
היא מדברת מאידאולוגיה והמילים שלה מסכנות את המטופלים שלה ואת בריאות הציבור באופן כללי.

אתה מוזמן לכתוב כמה שטויות שאתה רוצה, ברגע שרופאה שמה זין על התפקיד שלה ומשחקת אותה פוליטיקאית על חשבון בריאות הציבור מקומה בכלא.
זה שרופאה חושבת אחרת מהקו של משרד הבריאות מבחינה מקצועית לא אומר שהיא שמה זין על התפקיד שלה. הגיוני שיהיו חוות דעת רפואיות שונות. ככה היה עד 2019. היית בא לקבל חוות דעת שניה ושלישית מרופאים לגבי כמעט כל נושא. לעיתים גם חוות דעת ממיעוט הביאה לפתרון ולהצלת חיי אדם. זה שאתה חושב שהיא שמה זין על התפקיד כי בא לה להיות פוליטיקאית מראה רק כמה התפיסה האישית שלך חשוכה.
נערך לאחרונה על ידי דל פיירו ב 28 דצמבר 2021, 21:05, נערך פעם 1 בסך הכל.
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1637 לייקים

דל פיירו כתב: 28 דצמבר 2021, 20:50
teknoboy כתב: 28 דצמבר 2021, 20:47

אתה יכול להמשיך להגכיח אותי ולחשוב שאני מאמין בקונספירציות מטופשות למרות שזה לא המצב. יש המון הסתה כלפי לא מחוסנים והוא רק דוגמא הזויה למשמשת פיקטיבי עם המון עוקבים שעושה את זה. גם כתבים עושים את זה לפעמים לייב במהדורה.
יש גם המון הפצה של שקרים, וניקנור הוא רק דוגמה הזויה למשתמש פיקטיבי עם המון עוקבים שעושה את זה.
ולא התכוונתי להגחיך אותך, אלא אותו, אז סליחה.
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
* המציג אינו רופא
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1637 לייקים

דל פיירו כתב: 28 דצמבר 2021, 21:01

זה שרופאה חושבת אחרת מהקו של משרד הבריאות מבחינה מקצועית לא אומר שהיא שמה זין על התפקיד שלך. הגיוני שיהיו חוות דעת רפואיות שונות. ככה היה עד 2019. היית בא לקבל חוות דעת שניה ושלישית מרופאים לגבי כמעט כל נושא. לעיתים גם חוות דעת ממיעוט הביאה לפתרון ולהצלת חיי אדם. זה שאתה חושב שהיא שמה זין על התפקיד כי בא לה להיות פוליטיקאית מראה רק כמה התפיסה האישית שלך חשוכה.
רעיה ליבוביץ' יכולה לתת חוות דעת מקצועיות במה שהיא מבינה בו, שזה גידולים סרטניים במערכת המין הגברית ואונקו-גריאטריה (ככה כתוב באתר של מקום העבודה שלה).
בכל הנושאים האחרים היא יכולה לחוות את דעתה בדיוק כמוך או כמו איש תוכנה אקראי, ואין לזה יותר משקל.

עריכה: היא יכולה כמובן לקיים מחקר מסודר בדרכים המקובלות ולפרסם את הממצאים שלה גם אם זה לא בתחום מומחיותה, אבל היא לא עשתה דבר כזה (או אפילו משהו קרוב, למיטב ידיעתי).
נערך לאחרונה על ידי teknoboy ב 28 דצמבר 2021, 21:06, נערך פעם 1 בסך הכל.
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
* המציג אינו רופא
הפוסט קיבל 2 לייקיםD&3pelegs
D&3
קיבל.ה  838 לייקים

עד 2019 היו דרכים מקובלות "לעשות מדע".
בשנתיים האחרונות, כל מיני אנשי מדע ורפואה, כולל החלאה המדוברת, זנחו את כל הדרכים המקובלות.
היא לא מצליחה להצדיק את האמירות שלה בדרכים המקובלות, ולכן השיח שהיא מנהלת הוא אידאולוגי / פוליטי ולא מדעי.
הפוסט קיבל לייק אחדteknoboy
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1637 לייקים

D&3 כתב: 28 דצמבר 2021, 21:05 עד 2019 היו דרכים מקובלות "לעשות מדע".
בשנתיים האחרונות, כל מיני אנשי מדע ורפואה, כולל החלאה המדוברת, זנחו את כל הדרכים המקובלות.
היא לא מצליחה להצדיק את האמירות שלה בדרכים המקובלות, ולכן השיח שהיא מנהלת הוא אידאולוגי / פוליטי ולא מדעי.
גם היום יש דרכים מקובלות, ולהבדיל דרכים של שרלטנים.
זה שהשרלטנים עושים הרבה רעש לא גורם לשאר לחשוב שהם ויתרו על השרלטנות.
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
* המציג אינו רופא
D&3
קיבל.ה  838 לייקים

ואין פה שום עניין של חוות דעת, אם כואב לך הברך ותלך לרופא שיניים לחוות דעת שנייה הוא מחויב להסביר לך שקצת התבלבלת, החלאה במקום להפנות לאנשים שזו המומחיות שלהם כותבת דברים שמנוגדים לאמירות שלהם, מבלי שזו המומחיות שלה וללא שום הצדקה מדעית מקובלת.
דל פיירו
קיבל.ה  21 לייקים

teknoboy כתב: 28 דצמבר 2021, 21:05

זה שרופאה חושבת אחרת מהקו של משרד הבריאות מבחינה מקצועית לא אומר שהיא שמה זין על התפקיד שלך. הגיוני שיהיו חוות דעת רפואיות שונות. ככה היה עד 2019. היית בא לקבל חוות דעת שניה ושלישית מרופאים לגבי כמעט כל נושא. לעיתים גם חוות דעת ממיעוט הביאה לפתרון ולהצלת חיי אדם. זה שאתה חושב שהיא שמה זין על התפקיד כי בא לה להיות פוליטיקאית מראה רק כמה התפיסה האישית שלך חשוכה.
רעיה ליבוביץ' יכולה לתת חוות דעת מקצועיות במה שהיא מבינה בו, שזה גידולים סרטניים במערכת המין הגברית ואונקו-גריאטריה (ככה כתוב באתר של מקום העבודה שלה).
בכל הנושאים האחרים היא יכולה לחוות את דעתה בדיוק כמוך או כמו איש תוכנה אקראי, ואין לזה יותר משקל.

עריכה: היא יכולה כמובן לקיים מחקר מסודר בדרכים המקובלות ולפרסם את הממצאים שלה גם אם זה לא בתחום מומחיותה, אבל היא לא עשתה דבר כזה (או אפילו משהו קרוב, למיטב ידיעתי).

הכל טוב מקבל את סליחתך מוסר לך את סליחתי.

גם בועדות הקורונה למיניהן שהחליטו החלטות הרות גול על חיינו ישבו מומחים בעלי תחומי התמחות רחוקים יותר מרעיה לייבוביץ'. עדיין זכותה לומר את דעתה ולא צריך לשלול לה את הרישיון או להכניס אותה לכלא רק כי כמה אנשים חושבים שזה פוגע במאמץ ההתחסנות. מה ההבדל בין זה לימנים שרוצים להכניס לכלא ארגונים כמו שוברים שתיקה כי לדעתם זה פוגע ברצון של צעירים להתגייס לצבא. כאילו רילקס אנשים.
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1637 לייקים

דל פיירו כתב: 28 דצמבר 2021, 21:11
teknoboy כתב: 28 דצמבר 2021, 21:05

הכל טוב מקבל את סליחתך מוסר לך את סליחתי.

גם בועדות הקורונה למיניהן שהחליטו החלטות הרות גול על חיינו ישבו מומחים בעלי תחומי התמחות רחוקים יותר מרעיה לייבוביץ'. עדיין זכותה לומר את דעתה ולא צריך לשלול לה את הרישיון או להכניס אותה לכלא רק כי כמה אנשים חושבים שזה פוגע במאמץ ההתחסנות. מה ההבדל בין זה לימנים שרוצים להכניס לכלא ארגונים כמו שוברים שתיקה כי לדעתם זה פוגע ברצון של צעירים להתגייס לצבא. כאילו רילקס אנשים.
אם היא הייתה טורחת להדגיש בכל פעם שהיא מחווה את דעתה שהיא לא באמת מבינה בתחום יותר מסתם אדם עם השכלה כללית, אז הייתי מסכים איתך. מגיע לה שתהיה לה דעה.
מרגע שהיא מציגה את עצמה כרופאה בכירה וטוענת שזאת חוות דעתה המקצועית, היא חורגת ממה שמגיע לה ועוברת לתחום שהוא לכל הפחות אפור ולחלוטין לא עולה בקנה אחד עם דרישות המקצוע שלה.
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
* המציג אינו רופא
דל פיירו
קיבל.ה  21 לייקים

הדרך לעשות מדע בצורה עקומה לא מתחילה ומסתיימת בלא מחוסנים.

זאת רק דוגמא אחת קטנה להחלטה שמטרתה להעניק הטבות ולהעניש על בסיס לא מדעי לחלוטין.

זאת אומרת לא מחוסן שלילי לוירוס ישאר בבידוד רק כעונש שהוא לא מציית כמו המחוסן.
D&3
קיבל.ה  838 לייקים

וכמובן שאתה עושה השוואה למשהו פוליטי לגמרי
El dudernio
קיבל.ה  1287 לייקים

נחמן אש הפרויקטור כתב: 28 דצמבר 2021, 19:58 https://theparadise.ng/the-number-of-at ... -shocking/
ספורטאים שנפטרים מדום לב.
המספרים מצביעים על זינוק.
לא שזה מענין אותך אבל בדקתי סתם את ה 5 של חודש ינואר.

בן 17 שקיבל דום לב ב1.1.21.. לחשוב שמדובר בתופעת לואי של החיסון זה הזוי כי מבצע החיסונים התחיל רק שבוע לפני זה

בן 24 מברזיל שלדעתי עוד לא היו שם חיסונים.

ילד מהתיכון, שנשאר בחיים וחזר לשחק, נראה לי גם לא הגיוני שחוסן.

בן 64

בן 20 מצרפת שהיתה בתקופה הזאת עם אחוז התחסנות שואף ל 0.

שוב מאוד קשה לי להאמין שמשהו מהם קשור לחיסונים.
D&3
קיבל.ה  838 לייקים

מידת ההדבקה הגבוהה של האומיקרון ביחד עם הכריסמס שעבר מביא למספרי מאומתים מטורפים לגמרי ברחבי הגבולוס
סמל אישי של משתמש
pelegs
קיבל.ה  800 לייקים

El dudernio כתב: 28 דצמבר 2021, 21:41
נחמן אש הפרויקטור כתב: 28 דצמבר 2021, 19:58 https://theparadise.ng/the-number-of-at ... -shocking/
ספורטאים שנפטרים מדום לב.
המספרים מצביעים על זינוק.
לא שזה מענין אותך אבל בדקתי סתם את ה 5 של חודש ינואר.

בן 17 שקיבל דום לב ב1.1.21.. לחשוב שמדובר בתופעת לואי של החיסון זה הזוי כי מבצע החיסונים התחיל רק שבוע לפני זה

בן 24 מברזיל שלדעתי עוד לא היו שם חיסונים.

ילד מהתיכון, שנשאר בחיים וחזר לשחק, נראה לי גם לא הגיוני שחוסן.

בן 64

בן 20 מצרפת שהיתה בתקופה הזאת עם אחוז התחסנות שואף ל 0.

שוב מאוד קשה לי להאמין שמשהו מהם קשור לחיסונים.
לא היה על זה שרשור טוויטר של בועז ארד שאפילו שותף פה?
חופש לפלסטין 🇵🇸 כל הכוח למעמד העובדים :hammersickle: كل القوة للطبقة العاملة 🇵🇸 الحرية لفلسطين
ضد الصهيونية, الرجعية العربية والإمبريالية :lol: נגד הציונות, הריאקציה הערבית והאימפריאליזם
סמל אישי של משתמש
pelegs
קיבל.ה  800 לייקים

אני לא חושב שצריך להעמיד את רעייה לייבוביץ' לדין. למעשה, לדעתי זה רעיון מסוכן ממש.
מצד שני, אם חלילה ייפגעו אנשים מהאומיקרון כי הם הקשיבו לדבריה במקום לאפידמיולוגים - יש מקום לתביעה אזרחית, ומידת אחריותה תתברר בבית הדין.
חופש לפלסטין 🇵🇸 כל הכוח למעמד העובדים :hammersickle: كل القوة للطبقة العاملة 🇵🇸 الحرية لفلسطين
ضد الصهيونية, الرجعية العربية والإمبريالية :lol: נגד הציונות, הריאקציה הערבית והאימפריאליזם
D&3
קיבל.ה  838 לייקים

הסר דאגה מלבך, לא יעשו לה כלום, אני גם מבין למה
ואנשים כבר נפגעו מחבורת מחצ וזה לא הזיז לאף אחד אז אין סיבה שזה ישתנה בקרוב
נחמן אש הפרויקטור
קיבל.ה  28 לייקים

לאיזה אסון אנחנו עלולים להגיע ריבונו של עולם?
סאחי הוא אויב
סמל אישי של משתמש
pelegs
קיבל.ה  800 לייקים

D&3 כתב: 29 דצמבר 2021, 00:14 הסר דאגה מלבך, לא יעשו לה כלום, אני גם מבין למה
ואנשים כבר נפגעו מחבורת מחצ וזה לא הזיז לאף אחד אז אין סיבה שזה ישתנה בקרוב
אני לא חושב שיקרה לה משהו, אני רק מציין מה אני מאמין שצריך לעשות אם אנשים יפגעו מהעצות שלה.
תא מרבוטא
קיבל.ה  342 לייקים

נחמן אש הפרויקטור כתב: 29 דצמבר 2021, 00:58
זה אכן אסון. ואפשר למנוע אותו עם קצת יותר אחריות אישית של עטיית מסיכות, מניעת התקהלות וקבלת חיסונים.
סמל אישי של משתמש
סומך
קיבל.ה  916 לייקים

תא מרבוטא כתב: 29 דצמבר 2021, 06:32
זה אכן אסון. ואפשר למנוע אותו עם קצת יותר אחריות אישית של עטיית מסיכות, מניעת התקהלות וקבלת חיסונים.
לא מאמין לתקשורת בדברים אלה, גם לפני החגים פמפמו שיהיה סגר והממשלה עשתה הכל כדי להמנע מסגר כאג'נדה
התקשורת צריכה לייצר כותרות, אז מייצרים כותרות
פיצוחי שווארמה
הבורסה הבורסה
האדום הצורר
קיבל.ה  657 לייקים

אינתי עומרי, הפועל.
סמל אישי של משתמש
red in blood
קיבל.ה  321 לייקים

לא שאני חושב שצריך לכלוא אותה, אבל בוא, לא מדובר כאן בחוות דעת רפואית.
יש הבדל בין לשבת עם מטופל ולתת לו חוות דעת לפי המצב שלו, לבין לכתוב דברים ברחבי הרשת.

שנית, באמת לא לכלוא, אבל לחלוטין לשלול את הרישיון.
כמו שאם מנתח יכניס למנותח תפוח אדמה שחומם במיקרו במקום לב, הוא לא יוכל לתרץ את זה בכך שזו דעתו הרפואית. כשיש קונצנזוס רפואי, צריך להתייחס לכך.
דעה רפואית זה לא תירוץ שנותן לך להגיד ולעשות הכל, ולחלוטין יש עניין של רשלנות רפואית.
"אנחנו אולי קהל פרובוקטיבי, קהל שנון, קהל עם לשון חריפה וחדה, ולפעמים חסרת רחמים, אבל אנחנו לא גזענים."
- עומר חרמש ז״ל
סמל אישי של משתמש
red in blood
קיבל.ה  321 לייקים

סומך כתב: 29 דצמבר 2021, 08:21
תא מרבוטא כתב: 29 דצמבר 2021, 06:32
לא מאמין לתקשורת בדברים אלה, גם לפני החגים פמפמו שיהיה סגר והממשלה עשתה הכל כדי להמנע מסגר כאג'נדה
התקשורת צריכה לייצר כותרות, אז מייצרים כותרות
אגב, טוב מאוד שזה על הפרק. כלומר, גם אם לא בוחרים בזה כאג׳נדה, צריך לשקול כל פעם את כל האופציות.
"אנחנו אולי קהל פרובוקטיבי, קהל שנון, קהל עם לשון חריפה וחדה, ולפעמים חסרת רחמים, אבל אנחנו לא גזענים."
- עומר חרמש ז״ל
תא מרבוטא
קיבל.ה  342 לייקים

האדום הצורר כתב: 29 דצמבר 2021, 10:12
צודק באמת איוולת וגם חוסר אחריות חהסתובב בלי מסיכה במקום סגור , ועוד להצמד לאנשים בשביל לצלם את התו ירוק שלהם.
איך לא קנסו אותו על העדר מסיכה?
אדום
קיבל.ה  767 לייקים

דל פיירו כתב: 28 דצמבר 2021, 20:17
אדום כתב: 28 דצמבר 2021, 20:02 יש מצב שזה בגלל השפעות הנגיף שאנחנו חיים איתו בשנתיים האחרונות?
יש מצב. יש מצב שלא.
תודה דוקטור
נחמן אש הפרויקטור
קיבל.ה  28 לייקים

אדום, נשארת מעצבן.

עובדת שנכפתה עליה זריקה והפכה לנכה בכסא גלגלים.
תלחצו על f
סאחי הוא אויב
עומרי דראגס
קיבל.ה  59 לייקים

תשמע, בן אדם הזוי כמוך לא ראיתי. אתה חתיכת פאשיסט הא
הפוסט קיבל לייק אחדנחמן אש הפרויקטור
D&3
קיבל.ה  838 לייקים

חחחחחחחחחחחחחחח

מוצץ לבולסאנרו באשכול במקביל וכותב לי פה שאני פאשיסט
אי אפשר להמציא את החרא שיוצא לכם מהמקלדת
הפוסט קיבל לייק אחדKingAlpaca
D&3
קיבל.ה  838 לייקים

והצלחתי לפספס שהחיסון גם גורם לנכות.
הייתי ממליץ לבדוק גם אם הוא גורם לאלצהיימר ודמנציות למיניהן, זו סיבת תמותה די שכיחה, בטוח אפשר לדוג שם משהו. האמת אני מופתע שעדיין לא שמענו על סיפורים כאלה
הפוסט קיבל 2 לייקיםkruviKingAlpaca
שליחת תגובה