ג׳יקובן בראון

מועצת הכדורסל של אוהדי הפועל
לזכרו של אורי שלף ז"ל, ממיסדי עמותת הפועל אוסישקין
אונישנקו
קיבל.ה  362 לייקים

https://www.facebook.com/share/v/jT9N51 ... tid=oFDknk

"כשהפועל תזכה בתואר אני אוכל להגיד לילדים שלי: אבא היה שם כשזה התחיל"
נייט רובינסון
קיבל.ה  596 לייקים

אגדה אדומה
מבחינתי הזר הכי גדול שהיה כאן.
הרים את המועדון מקבוצה שמתחרה על הפלייאוף לקבוצה שמשחקת על תארים, וזה יותר קשה מלהביא את התואר מאיפה שאנחנו נמצאים כרגע.
גייקובן❤️
הפוסט קיבל לייק אחדASAFABADI
Nati
קיבל.ה  1080 לייקים

Nati כתב:חבר,אתה כל כך חסרתמונה
!!
הוקיץ'
קיבל.ה  4214 לייקים

כמה אני אוהב אותו. שחקן מיוחד ואישיות מיוחדת.
המועדון הזה לא אותו דבר בלעדיו.
הפוסט קיבל 3 לייקיםארז שדהסומךNati
ארז שדה
קיבל.ה  722 לייקים

תמונה
הפוסט קיבל 2 לייקיםMaorshaharot
סמל אישי של משתמש
סומך
קיבל.ה  925 לייקים

כשהיה בריא הייתה תחושה שאפשר לנצח כל קבוצה בזמן נתון. אגדה בחייו
פיצוחי שווארמה
הבורסה הבורסה
הפוסט קיבל 4 לייקיםshaharotMr.chinaנייט רובינסוןbeny
Nati
קיבל.ה  1080 לייקים

הוקיץ' כתב:כמה אני אוהב אותו. שחקן מיוחד ואישיות מיוחדת.
המועדון הזה לא אותו דבר בלעדיו.
מקווה שיחזור בעונה הבאה עם עוד רכז בכיר.
Charlie
קיבל.ה  455 לייקים

מהראיון היפה הזה די ברור שהוא לא יחזור לשחק בהפועל אבל מעבר לזה, הוא עצמו לא החליט סופית אם לחזור לשחק בכלל.
זה נשמע יותר כמו ראיון פרישה לא רשמי.
סמל אישי של משתמש
אייבר דה-בונלס
קיבל.ה  508 לייקים

מחכה ליום שהוא יאמן אותנו
גרופינקל טוב בהתקפה, קאניונדו טוב בהכל
הפוסט קיבל לייק אחדVinb
רק הפועל
קיבל.ה  1571 לייקים

אייבר דה-בונלס כתב: 25 מאי 2024, 11:01 מחכה ליום שהוא יאמן אותנו
בר טימור ממש רצה את זה לאחר שפרנקו פוטר
ר.ש
קיבל.ה  379 לייקים

הוא מלך ואני אוהב אותו, אבל דווקא מרגיש שהפרידה נכונה.
רואה שחורות המקורי
Charlie
קיבל.ה  455 לייקים

ר.ש כתב:הוא מלך ואני אוהב אותו, אבל דווקא מרגיש שהפרידה נכונה.
בלתי נמנעת
רק חבל שהוא לא לקח גביע או אליפות בשנתיים שלו אצלנו. הגיע הכי קרוב שאפשר אבל זה התפספס.

שחקן ברמה שלו שאינו נפצע הרבה יעלה לנו מיליון דולר בשנה קל. השאלה אם זה הכיוון של ינאי והפועל.
רווי
קיבל.ה  185 לייקים

מעניין איפה היינו בעונה הזאת היום עם גקובן בריא לחלוטין
Nati
קיבל.ה  1080 לייקים

רווי כתב:מעניין איפה היינו בעונה הזאת היום עם גקובן בריא לחלוטין
בגמר האירופאי בטוח.
סמל אישי של משתמש
הפועל
קיבל.ה  1094 לייקים
יצירת קשר:

הפועל כתב: 14 מרץ 2024, 06:42 בעיניי הקונספציה האמיתית שכשלה פה היתה שאפשר בלי אלפא דוג כזה כמו מקריי או דומיו.
היתרון של גקובן שהוא באמת יודע להתעלות ברגעי אמת, כמו במשחק השלישי בשנה שעברה. אבל הוא פציע ומבוגר. היה צריך שיהיה מישהו אחר לידו שיודע גם לא להחנק כשכולם נעלמים. מקריי היה כזה. אז לא חייבים להשאיר דווקא את מקריי, נניח. אבל במקום זה דני שכנע את כולם שאנחנו יכולים להרשות לעצמנו לוותר לחלוטין על שחקן מהסוג הזה כי עדיף מישהו נחמד שמקשיב למאמן ומתנהג יפה באימונים או אנערף מה. ואז ברגע האמת אם אין גקובן, אנחנו פשוט קורסים.

היו לנו הרבה דיונים על זה בקיץ, ואני לפחות הרגשתי שדני טועה אבל הרוויח בסדרת הגמר את הזכות שניתן לו קרדיט שהוא יודע מה הוא עושה. לטעמי אתמול הוכח שהוא טעה ובגדול.
נזכרתי בהודעה הזאת עכשיו. היום היה שידור חוזר של בשיקטש. העונה שלנו נגמרה מעשית כשפרנקו החליט בקיץ שאפשר לוותר על מקריי לטובת אנגולה הלמלם, ונגמרה רשמית כשבראון נפצע. ואז נשארנו בלי אף אלפא דוג.
החלטה שכולה "האויב של הטוב הוא הטוב יותר" שבסופו של דבר עלתה לנו בעונה כולה.
נעשינו לנטל, אנו וזיכרונותינו, ובסופו של דבר נמכרנו
היינו של ההסתדרות, אבל עכשיו כבר לא
איש אחד, מוישה, בא וקנה אותנו
הפוסט קיבל לייק אחדKarl Marx
הוקיץ'
קיבל.ה  4214 לייקים

אין ספק שעם ג'ייקובן לא היינו מפסידים את המשחק הזה, אבל האמת היא שדווקא היום זה לא דוגמה טובה בעיני.
היינו גרועים היום מהשניה הראשונה ועד האחרונה. מה שהיינו צריכים זה לא אלפא דוג שיתעלה ברגעים החשובים, אלא מאמן שיוציא את המינימום ממה שיש בקבוצה הזאת.
הפוסט קיבל לייק אחדshaharot
סמל אישי של משתמש
הפועל
קיבל.ה  1094 לייקים
יצירת קשר:

לפעמים יש משחקים לא משהו. זה קורה, גם בקבוצות ממש טובות. גם עונה שעברה היו לנו לא מעט משחקים בינוניים כאלו שידענו לקחת.
ולפעמים, ועוד יותר בדקות אחרונות של משחקים מכריעים ובפלייאוף, למאמן יש מעט מאד שליטה על מה שקורה על המגרש.

ודווקא בנקודות האלו, שחקנים שיש להם קרח בורידים ויודעים להמשיך לנהל את המשחק ולקבל את ההחלטות הנכונות הם משהו שאין לו כמעט תחליף. ופרנקו, באקט של היבריס, החליט לוותר על אחד כזה מרצונו, ונשאר עם אחד שעשוי מחרסינה.
הפוסט קיבל 2 לייקיםshaharotKarl Marx
הוקיץ'
קיבל.ה  4214 לייקים

אין לי ויכוח עם הנקודה שלך, אני רק חושב שמה שראינו היום זה לא משחק חלש, זו הפועל של דדאס.
El dudernio
קיבל.ה  1308 לייקים

הפועל כתב: 07 יוני 2024, 00:27 לפעמים יש משחקים לא משהו. זה קורה, גם בקבוצות ממש טובות. גם עונה שעברה היו לנו לא מעט משחקים בינוניים כאלו שידענו לקחת.
ולפעמים, ועוד יותר בדקות אחרונות של משחקים מכריעים ובפלייאוף, למאמן יש מעט מאד שליטה על מה שקורה על המגרש.

ודווקא בנקודות האלו, שחקנים שיש להם קרח בורידים ויודעים להמשיך לנהל את המשחק ולקבל את ההחלטות הנכונות הם משהו שאין לו כמעט תחליף. ופרנקו, באקט של היבריס, החליט לוותר על אחד כזה מרצונו, ונשאר עם אחד שעשוי מחרסינה.
אקס היה אמור להיות האדם הזה וגם אנגולה הוא סוג של כזה.
אבל כשאקס נראה כמו שהוא נראה ואנגולה פצוע באמת חסר לך האדם הזה...

בדיעבד הטעות לא היתה להחליף זר בקו האחורי אלא הזר שהחליטו להחליף... מנפורד הוא האכזבה הכי גדולה השנה
סמל אישי של משתמש
הפועל
קיבל.ה  1094 לייקים
יצירת קשר:

הוקיץ' כתב: 07 יוני 2024, 02:14 אין לי ויכוח עם הנקודה שלך, אני רק חושב שמה שראינו היום זה לא משחק חלש, זו הפועל של דדאס.
הכדורסל של דדאס לא מספיק טוב, אין שאלה בכלל. אבל מה שאני בעצם מנסה לאמר זה שצריך להסתכל בראייה רחבה יותר.

זאת כבר פעם שניה העונה (אולי שלישית אם סופרים את התבוסה מול ירושלים בגביע) שאנחנו במלטדאון מנטלי במשחק מכריע. כל פעם עם מאמן אחר, ששניהם לא כלומניקים חסרי מושג. וזה כי יש בסגל הזה בעיה בסיסית כתוצאה מחטא ההיבריס הקדמון של פרנקו בקיץ שייחס יותר מדי מההצלחה שנה שעברה לעצמו ופחות מדי לעצם זה שמעבר לים כישרון בסגל היו לו שני שחקני מאני טיים ברמה גבוהה (+עונה מטורפת של אקס).
אז הוא שיחרר אחד מהם, והמשיך להסתמך על השני שהוא כבר מבוגר ופציע להחריד. ואז כשאנחנו מגיעים למאני טיים הקבוצה מתפרקת.
והעונש על החטא הזה הוא שלא נגיע לשום דבר בעונה הזאת.

אני מניח שעם מאמן יותר איכותי מדדאס ופרנקו יכול להיות שזה לא היה קורה, אבל כדי להתגבר על המחסור בשחקני מאני טיים כאלו צריך באמת קבוצה סופר מאומנת ומתורגלת עם מאמן ששולט בה ביד רמה. זה לא דבר שקל להשיג ברמות האלו.
הפוסט קיבל לייק אחדאדום ותיק
סמל אישי של משתמש
רדנקו
קיבל.ה  697 לייקים

El dudernio כתב:
הפועל כתב: 07 יוני 2024, 00:27 לפעמים יש משחקים לא משהו. זה קורה, גם בקבוצות ממש טובות. גם עונה שעברה היו לנו לא מעט משחקים בינוניים כאלו שידענו לקחת.

אקס היה אמור להיות האדם הזה וגם אנגולה הוא סוג של כזה.
אבל כשאקס נראה כמו שהוא נראה ואנגולה פצוע באמת חסר לך האדם הזה...

בדיעבד הטעות לא היתה להחליף זר בקו האחורי אלא הזר שהחליטו להחליף... מנפורד הוא האכזבה הכי גדולה השנה
איזה שטויות.
מנפורד של תחילת העונה היה אחד הזרים הטובים בליגה.
קרה מה שקרה עם המלחמה וההשעיה והוא הלך לאיבוד.
אבל לומר שהיתה טעות להשאיר אותו זה אחד הקשקושים הגדולים ששמעתי.
דרך אגב, גם השנה הוא השחקן שניצח לך הכי הרבה משחקים בזריקות של מאני טיים.

Sent from my NE2215 using Tapatalk

סכין_בבטן_האומה
קיבל.ה  61 לייקים

לא שזה לא היה ידוע לפני, אבל כשרואים את הסגל הבינוני של השחקנים שלנו מתקשה מול הפועל חיפה או קרית אתא, אפשר להבין כמה גדול היה ג'ייקובן בראון :bow: שעם אותו סגל הפך את הפועל לקבוצת טופ יורוקאפ. וזה כשהמחליף שלו שחקן לא רע בכלל וכנראה הזר הכי טוב שלך.
האדס
קיבל.ה  3031 לייקים

הוא פשוט עשה x2 לכל שחקן ביכולת. לחלק אפילו יותר.
סמל אישי של משתמש
סומך
קיבל.ה  925 לייקים

אפרופו כל הסל פלוס עבירה שאנחנו חוטפים מק. אתא.
אתמול ממש התגעגעתי למהלך הזה שלו, שהוא מצליח להחזיק את השומר שלו על הגב וסוחט ברגע הנכון 'אנד וואן' שכולם יודעים שהולך להגיע...
פיצוחי שווארמה
הבורסה הבורסה
הוקיץ'
קיבל.ה  4214 לייקים

מבלי להוריד בכלום מג'ייקובן שהוא שחקן אדיר, לא צריך להגזים. שיחקנו רוב העונה בלעדיו והיינו קבוצת טופ יורוקאפ גם כשהוא היה פצוע. ניצחנו דרבי בלעדיו, קלענו 109 נקודות על הפועל ירושלים כשאייל הראל פתח בחמישיה.
מה שקורה כאן עכשיו זה שילוב של מאמן חסר מושג שמפרק את הקבוצה, וחוסר ביטחון של הרבה שחקנים.
הפוסט קיבל 3 לייקיםRed WolfגביזוןEl dudernio
סמל אישי של משתמש
רדנקו
קיבל.ה  697 לייקים

סכין_בבטן_האומה כתב: 09 יוני 2024, 11:32 לא שזה לא היה ידוע לפני, אבל כשרואים את הסגל הבינוני של השחקנים שלנו מתקשה מול הפועל חיפה או קרית אתא, אפשר להבין כמה גדול היה ג'ייקובן בראון :bow: שעם אותו סגל הפך את הפועל לקבוצת טופ יורוקאפ. וזה כשהמחליף שלו שחקן לא רע בכלל וכנראה הזר הכי טוב שלך.
זה כל כך רחוק מלהיות נכון.
אנחנו ממש לא שיחקנו עם הסגל הנוכחי ולא שיחקנו את הכדורסל של דדאס ביורוקאפ.
ביורוקאפ שיחקנו עם זרים נוספים ועם מנפורד בכושר ברוב הקמפיין.
אין לי שום ספק, שאם אניס היה משחק היום באותה קבוצה, עם הכדורסל של פרנקו (ועם שחקנים בכושר סביר) היינו נראים מעולה.
לא בא להמעיט מהגדולה של JB, אבל לומר שאנחנו נראים ככה בגלל שהוא לא משחק זה רחוק מאוד מהמציאות.
שליחת תגובה