סלים טועמה

פורום אוהדי הפועל תל אביב
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1792 לייקים

אנשים עם לב, מה בסך הכל ביקשנו.
חסר לב אחד דאג להתפטר רגע לפני שהספינה טובעת. מאסנו בכאלו.
יחד, רק יחד! :heart:
חוזה דומינגס
קיבל.ה  35 לייקים

איזה טענות, הוא באמת האחרון שאשם במשהו.. אם כבר בלעדיו היינו יורדים לפני שבועיים
האדס
קיבל.ה  3016 לייקים

אנחנו בתהליך כתב: 15 מאי 2024, 00:02 בדיעבד אחריי שאשדוד עלו כל כך הרבה התקפי הדבר הנכון היה זה לשים את גנאים באמצע במקום אלטמן.
אבל, כולם פה (כולל אני) רצו לפתוח עם 4 שחקניי התקפה.

הטענה היחידה שלו זה ארצ'ל ומורגן שהם בכלל בלמים כמגנים, אבל אין לי טיפה של ביקורת כלפיו.. הוא האחרון שאחראי לירידה ההזויה הזאת שלנו.
אפשר לנתח שעות את המשחק הזה.
בעייני הטעות של סלים היא קודם כל העובדה שהוא הסתכל על המשחק הזה כ must win game ואני מניח שזה גם מה שדיברו עם השחקנים והביא ללחץ שגמר אותם.
בגדול, תיקו היה משאיר לנו סיכוי לא רע להישאר כי אשדוד לא היו מנצחים את הפועל ירושלים שהיא קבוצה ב-5 רמות מעליה.
את חדרה היינו מקבלים במצב דיי נוח אחרי ניצחון (זה בדיעבד כמובן).
בקטן, זה אותם דברים כל העונה:
הגנה נוראית של פאסי
שחקני נוער שפעם אחר פעם עולים לנו בשכר לימוד (זה ימשיך גם בשנה הבאה אם נמשיך לבנות עליהם)
ושחקני התקפה שלא מפרגנים בשיט (לאיוס וצ׳יבוטה)
סמל אישי של משתמש
Mr.china
קיבל.ה  105 לייקים

האדס כתב: 15 מאי 2024, 09:25
אנחנו בתהליך כתב: 15 מאי 2024, 00:02 בדיעבד אחריי שאשדוד עלו כל כך הרבה התקפי הדבר הנכון היה זה לשים את גנאים באמצע במקום אלטמן.

הטענה היחידה שלו זה ארצ'ל ומורגן שהם בכלל בלמים כמגנים, אבל אין לי טיפה של ביקורת כלפיו.. הוא האחרון שאחראי לירידה ההזויה הזאת שלנו.
בעייני הטעות של סלים היא קודם כל העובדה שהוא הסתכל על המשחק הזה כ must win game ואני מניח שזה גם מה שדיברו עם השחקנים והביא ללחץ שגמר אותם.
בגדול, תיקו היה משאיר לנו סיכוי לא רע להישאר כי אשדוד לא היו מנצחים את הפועל ירושלים שהיא קבוצה ב-5 רמות מעליה.
הגנה נוראית של פאסי
שחקני נוער שפעם אחר פעם עולים לנו בשכר לימוד (זה ימשיך גם בשנה הבאה אם נמשיך לבנות עליהם)
לא מסכים בכלל, זה היה must win game, להוציא ממשחק שהכל תלוי בך רק תיקו ולהתפלל שחסד שאר הקבוצות ישאיר אותך זה נאיבי מאוד.
לא הצלחנו לנצח בגלל חבורה של נמושות, אז גם נגד חדרה הם היו עושים בתחתונים.
כמו שרשמו , טועמה לא אשם , השחקנים המביכים האלה אם אשמים, יתהלכו במגרש כאילו זה ספורטק ביום שישי (ואפילו פחות)
הפוסט קיבל לייק אחדהסבתא של הפועל
shaharot
קיבל.ה  412 לייקים

משחק כזה עם 25-26 אלף אוהדים זה must win game
גם לפני 7 שנים היינו בסיטואציה דומה נגמר 0-0 נגד אשקלון בבית.
אשקלון ניצחו את ק"ש מחזור אחרון וירדת ליגה (בלי קשר שלא הצלחנו לנצח) .
הפועל היו צריכים מדקות הפתיחה ללחוץ את אשדוד איזה 15-20 דקות לחץ מסיבי בשביל להבהיר להם שבאים לטרוף את המגרש. יחד עם הקהל היה יכול לעשות את העבודה.
הפוסט קיבל לייק אחד7even
האדס
קיבל.ה  3016 לייקים

אין לך קבוצה ללחוץ על כל המגרש כשבאמצע יש לך איינבינדר ובנימין.
אני מבין את התפיסה שלכם, ולא אמרתי שתיקו זו תוצאה טובה. אני יותר מדבר על ההכנה המנטלית פלוס הקהל שלדעתי גמרו את השחקנים.
זה קשור גם לזה שהם חבורה של נמושות, אבל לא רק.
joshsoos
קיבל.ה  208 לייקים

לא צריך ללחוץ, מספיק קבוצה שמסוגלת קצת להניע כדור, מה שהיה בלתי אפשרי עם מה שטועמה העלה. המשחק הזה לגמרי עליו וחבל, אבל הוא לא אמור היה להיות שם וזה על המינצברגים.
El dudernio
קיבל.ה  1286 לייקים

האדס כתב: 15 מאי 2024, 10:05 אין לך קבוצה ללחוץ על כל המגרש כשבאמצע יש לך איינבינדר ובנימין.
אני מבין את התפיסה שלכם, ולא אמרתי שתיקו זו תוצאה טובה. אני יותר מדבר על ההכנה המנטלית פלוס הקהל שלדעתי גמרו את השחקנים.
זה קשור גם לזה שהם חבורה של נמושות, אבל לא רק.
הבעיה היתה שעלחת בלי מרכז מגרש.......
הוא בגדול קיבל "מתנה" את הפציעה של אלטמן אבל בחר להמשיך עם אול אין ולא להבין שאת המשחק אפשרצגם לנצח 1:0 קטן משער בדרה ה 80.

לעלות למשחק כזה ב 4:2:4 זה לא רציני, וזה בסדר כי טועמה לא מאמן רציני הוא בכלל לא מאמן. אבל זאת היתה הטעות.. בנוסף לא איפשרת לעצמך שום חילוף התקפי משמעותי כדי לרענן שורות...
סמל אישי של משתמש
Red Wolf
קיבל.ה  428 לייקים

סלים לא אשם במצב של הקבוצה ובטח לא בירידת ליגה
אני חושב שסלים בכל הזדמנות שהייתה לו, והיו לו לא מעט כאלה בשנים האחרונות, הראה שהוא פוטנציאל להיות מאמן טוב לליגה
אבל, ואני יודע שזה מיותר לדון בזה עכשיו באופן רציני

המערך שהוא עלה ושיטת המשחק לא היו טובים בלשון המעטה
אין לי ספק שהפציעה של אלטמן טרפה לו את הקלפים והוא לא הגיב טוב

נתחיל מההגנה

ארצל שהוא קשר אחורי שעשה הסבה לבלם שעשה הסבה למגן ימין - קשה לבוא אילו בטענות, לא יודע למה רז מאיר שהוא שחקן שרץ הרבה לא פתח במקומו
פאסי במקום בלוריאן
מורגן שהוא חד משמעית עדיף על קופרמן - היה גרוע מאוד, לא מאשים פה את טועמה

קישור
אייבינדר, בחלק גדול מהמשחק בזמן שהפועל תוקפת ירד לעמדת המגן השמאלי / בלם שלישי כנראה בשביל לאפשר למורגן לעלות למעלה, בפועל מה שקרה זה שלא היה לנו קישור בכלל
רן בנימין - היה גרוע, אבל קשה לצפות ממנו שיחזיק את האמצע לבד

התקפה
בזמן שהפועל תוקפת עמדו 4 שחקני התקפה (ציבוטה, לאיוס, אוזבולט וטוריאל) עם קו ההגנה של אשדוד וחיכו למסירה ארוכה או משהו כזה, בעיקר דגש על החיכו, לא באו לקבל כדור
יצא מצב ששיחקנו פחות או יותר עם 2 קווים, קו הגנה וקו התקפה, לא היה משחק לחץ בכלל (!!!)

הגיב מאוחר מאוד עם החילופים, הכניס את גנאיים דקה 82 במקום טוריאל, חילוף שהיה צריך להעשות במחצית בשביל לקבל קצת שליטה באמצע

אשדוד היו גרועים מאוד, לצערי יכלנו לנצח את המשחק הזה וזה לא קרה בעיקר בגלל השחקנים, אבל לטועמה, ששוב אין לי טענות אליו, יש גם חלק
אנחנו בתהליך
קיבל.ה  61 לייקים

האדס כתב: 15 מאי 2024, 09:25

הגנה נוראית של פאסי
זה היה האמא של ה must win game אחי.
אתה בבית מול היריבה הכי גדולה שלך לירידה עם 25 אלף צופים ואחריי ניצחון קשה בנתניה, אין יותר נוח מזה.
פשוט השחקנים חירבנו במכנסיים ולא עמדו בלחץ.
יהלום14אדום
קיבל.ה  576 לייקים

זה לא רק בדיעבד, כל מה שאמרנו על ההרכב, בשיחות ביציע, נאמר בשניה שהוא פורסם, הכל היה ברור בזמן אמת. חבל על ההרכב הבעייתי הזה שחיסל סיכוי להוציא משהו, רק אולי טעות בהגנה של אשדוד היתה מובילה למשהו.
יאללה הביתה!!!
סמל אישי של משתמש
ההוא שאמרו לו
קיבל.ה  890 לייקים

נראה לי שהוא מפחד(בצדק מבחינתו כי הוא לא מאמן) להשאר המאמן גם בעונה הבאה
GLAD ALL OVER
האמיני יום יבוא!
Red Ghost
קיבל.ה  432 לייקים

נצחונות כמאמני הפועל העונה:
טועמה 3
לאמה 3
ואלקאניס 2
אבוקסיס 0

תנו לזה לשקוע.
איזו עונה ביזיונית, ואוו.
הפוסט קיבל 6 לייקיםההוא שאמרו לו7evenshaharotכרוביתHapoloונרקומן
רק הפועל
קיבל.ה  1517 לייקים

Red Ghost כתב: 18 מאי 2024, 20:11 נצחונות כמאמני הפועל העונה:
טועמה 3
לאמה 3
ואלקאניס 2
אבוקסיס 0

תנו לזה לשקוע.
איזו עונה ביזיונית, ואוו.
והעניין המדכא פה שאפילו ניצחון אחד תחת אבוקסיס היה משאיר אותנו בליגה אבל האפס הזה אפילו את זה לא יכל להשיג
הפוסט קיבל 2 לייקיםshaharotL.S
שליחת תגובה