שאר הליגה 23/24

פורום אוהדי הפועל תל אביב
סמל אישי של משתמש
קפטן ג'ק
קיבל.ה  412 לייקים

רדפוקס כתב: 06 ספטמבר 2023, 12:19 סורו נוצרי או מוסלמי? שואל בשביל חברים.
אם הוא ישחק טוב, יבקיע ויבשל - הוא נוצרי, איזו שאלה.
אם יזיק על המגרש - מוסלמי קל
תקרת שכר, יא חביבי ! רק תקרת שכר (בכדורסל וגם בכדורגל) !
הפוסט קיבל 2 לייקיםTenacious Dלירון האדום
arik89
קיבל.ה  74 לייקים

ר.ש כתב: 05 ספטמבר 2023, 16:09 גם אני פסימי שיגיע.
מצד שני - אין סיכוי שיישאר לצד סורו. אחד מהם אמור להישאר על המדף בקרוב
לא מובן איך הקבוצה לא קופצת עליו
לירון האדום
קיבל.ה  1861 לייקים

דסה זוועה מאד שעזב לרוסיה, רביבו עוד לא מתאים לרמה, יחזקאל שחקן שכונה.
גלזר בטעות לא אופיינית.
מה שכן אין חלוץ...

Sent from my SM-G996B using Tapatalk

dino
קיבל.ה  2036 לייקים

לאור הרכש, תקציב השחקנים של הקבוצה יזנק - מ-12.5 מיליון ש"ח ל-20 מיליון ש"ח.

לגבי ביטר
מישהו בודק מי ישלם את כל זה?
dino
קיבל.ה  2036 לייקים

ספורט5

שלוש קבוצות נמצאות בסכנת הפתחה של 3 נקודות והן מכבי תל אביב, מ.ס אשדוד, ובית"ר ירושלים. השתיים הראשונות יספגו את הפחחת הנקודות בסעיף אשמה של פריצת קהל רב (על אירועי הפריצה בי"א), בעוד הצהובים מהבירה בסכנה במקרה של התפרעות אוהדים בנסיבות מחמירות.

הפועל תל אביב מחזיקה בעונש על תנאי של הפחתת שתי נקודות. אצל האדומים מתל אביב מדובר בהפחתה במקרה של התפרעות אוהדים תוך שימוש בפירוטכניקה.

מכבי חיפה, בני סכנין והפועל באר שבע הן הקבוצות הנוספות שנמצאות בסכנת הפחתת נקודות, כשנקודה אחת נזקפת על תנאי לכל אחת מהן. אצל האדומים מבירת הנגב סעיף האשמה הוא קריאות גזעניות, כאשר אצל סכנין עונש התנאי יופעל במקרה של התנהגות בלתי הולמת.

נשמע מתוך זה שלנו וסכנין יהיה הכי פשוט וקל להסתבך
בעוד השאר יצטרכו דברים חריגים יחסית.
בנוהל.
האדס
קיבל.ה  3016 לייקים

יורידו לכולם נקודות ושום דבר לא ישתנה.
shaolin232
קיבל.ה  533 לייקים

האדס כתב: 12 ספטמבר 2023, 10:04 יורידו לכולם נקודות ושום דבר לא ישתנה.
לחיפה לא יורידו
טכנית לארז
קיבל.ה  1649 לייקים

את ביטר היה צריך להוריד ליגה על הטיל ששיגרו בדוחא ליציע אוהדי סכנין לפני מספר חודשים. עם זה כמובן לא עשו כלום, אבל כל השטויות של אבוקות או פריצות לדשא - על זה עושים פה את ההצגות של הזעזוע ומענישים בהפחתת נקודות. את כולם חוץ ממועדון אחד כמובן, שלו אפילו אין תנאי על פירוטכניקה.
דריבל ענק על מפתן השש עשרה
קוקאין ואלכוהול
קיבל.ה  270 לייקים

טכנית לארז כתב: 12 ספטמבר 2023, 10:42 את ביטר היה צריך להוריד ליגה על הטיל ששיגרו בדוחא ליציע אוהדי סכנין לפני מספר חודשים. עם זה כמובן לא עשו כלום, אבל כל השטויות של אבוקות או פריצות לדשא - על זה עושים פה את ההצגות של הזעזוע ומענישים בהפחתת נקודות. את כולם חוץ ממועדון אחד כמובן, שלו אפילו אין תנאי על פירוטכניקה.
היד הארוכה של הגביר מהכרמל הם אומרים, אני לא אשכח איך לפני שנה דחו להם עונש שהם היו אמורים לקבל על דרבי באיזור נובמבר, עד חודש מאי (!!!). בטענה שהדיין "חולה קורונה" ועוד כל מיני תירוצים הזויים.
מיותר לציין שהפועל עמדה לדין ונענשה כבר שבוע אחרי הדרבי ההוא, ואת הרדיוס שמכבי קיבלה היא ריצתה במשחקים לפרוטוקול אחרי שהאליפות הוכרעה.

הגביר הקנדי וידו הארוכה.
את הסם הכי גדול
oleg neduda
קיבל.ה  1409 לייקים

ההורדת נקודה של חיפה היא תקדים מסוכן מאוד עבורנו. לא רואה איך עוברים את השנה הזאת בלי הורדת נקודות. לדעתי נחטוף את זה כבר במשחק הבית הבא
טכנית לארז
קיבל.ה  1649 לייקים

קוקאין ואלכוהול כתב: 12 ספטמבר 2023, 12:04
טכנית לארז כתב: 12 ספטמבר 2023, 10:42 את ביטר היה צריך להוריד ליגה על הטיל ששיגרו בדוחא ליציע אוהדי סכנין לפני מספר חודשים. עם זה כמובן לא עשו כלום, אבל כל השטויות של אבוקות או פריצות לדשא - על זה עושים פה את ההצגות של הזעזוע ומענישים בהפחתת נקודות. את כולם חוץ ממועדון אחד כמובן, שלו אפילו אין תנאי על פירוטכניקה.
היד הארוכה של הגביר מהכרמל הם אומרים, אני לא אשכח איך לפני שנה דחו להם עונש שהם היו אמורים לקבל על דרבי באיזור נובמבר, עד חודש מאי (!!!). בטענה שהדיין "חולה קורונה" ועוד כל מיני תירוצים הזויים.
מיותר לציין שהפועל עמדה לדין ונענשה כבר שבוע אחרי הדרבי ההוא, ואת הרדיוס שמכבי קיבלה היא ריצתה במשחקים לפרוטוקול אחרי שהאליפות הוכרעה.

הגביר הקנדי וידו הארוכה.
הם גם פרצו לדשא במחזור הסיום של הליגה במאי באשדוד, מישהו בכלל זוכר את זה? כי לביטר הורידו על פריצה לדשא 4 נקודות. ואני לא באמת קונה את זה שזה שונה כי שם זה היה גביע עם הנשיא וכל זה. מדובר באותו אירוע - פריצה לדשא בסיום המשחק. בדיוק כמו שאין הבדל בבית הדין בין לזרוק אבוקות נגד ק"ש לבין לזרוק אבוקות בדרבי.
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3817 לייקים

oleg neduda כתב: 12 ספטמבר 2023, 12:28 ההורדת נקודה של חיפה היא תקדים מסוכן מאוד עבורנו. לא רואה איך עוברים את השנה הזאת בלי הורדת נקודות. לדעתי נחטוף את זה כבר במשחק הבית הבא
זה קל מאוד - לא זורקים אבוקות לדשא.
מה שקשה זה שהאולטראס יצטרכו לשים את האגו בצד, לפעול לטובת המועדון ולהתאפק. דברים שמנוגדים לאופיהם וטבעם.
dino
קיבל.ה  2036 לייקים

רדפוקס כתב: 12 ספטמבר 2023, 13:12
oleg neduda כתב: 12 ספטמבר 2023, 12:28 ההורדת נקודה של חיפה היא תקדים מסוכן מאוד עבורנו. לא רואה איך עוברים את השנה הזאת בלי הורדת נקודות. לדעתי נחטוף את זה כבר במשחק הבית הבא
מה שקשה זה שהאולטראס יצטרכו לשים את האגו בצד, לפעול לטובת המועדון ולהתאפק. דברים שמנוגדים לאופיהם וטבעם.
נראה שזה בלתי אפשרי לצפות שכל העונה לא תהיה אבוקה אחת
זה מה שטענתי- שהרבה יותר קל יהיה להפעיל נגד הפועל(או סכנין) מאשר לשאר ששם האוהדים צריכים לעשות דברים יותר חריגים ואבוקות זה די בנוהל של רוב הקבוצות
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3817 לייקים

dino כתב: 12 ספטמבר 2023, 13:15
נראה שזה בלתי אפשרי לצפות שכל העונה לא תהיה אבוקה אחת
זה מה שטענתי- שהרבה יותר קל יהיה להפעיל נגד הפועל(או סכנין) מאשר לשאר ששם האוהדים צריכים לעשות דברים יותר חריגים ואבוקות זה די בנוהל של רוב הקבוצות
מהאולטראס אי אפשר לצפות לכלום.
כמו כן, אם אני לא טועה יש הבדל בין זריקת אבוקות לדשא לפתיחת אבוקות ביציע בלבד שלא בהכרח מפעילה את העונש.
קוקאין ואלכוהול
קיבל.ה  270 לייקים

גם אם לא יזרקו לדשא, המשחק בכל מקרה יעצר, והתנאי הוא על עצירת המשחק בגלל אבוקות.

פתרון שיכול לעבוד, להתחיל את ה"מופע" לפני השריקה וככה השופט פשוט ישהה את פתיחת המשחק ולא יעצור אותו, ואז אולי בבית דין יהיה כתב הגנה לעבוד איתו.
את הסם הכי גדול
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  840 לייקים

לפי הודעת המועדון , מדובר בכל התפרעות אוהדים
https://m.facebook.com/story.php?story_ ... tid=Nif5oz
טכנית לארז
קיבל.ה  1649 לייקים

בית הדין לא באמת רוצה "פיתרון" וברור לכולם שאם היה פה היגיון ולא אינטרסים אז:
1. האחריות והענישה הייתה מוטלת על המשטרה וחברות האבטחה שכושלות
2. היו מסדירים את עניין האבוקות
3. היו מפסיקים להעניש קבוצות ומתעסקים רק בלהעניש אנשים פרטנית

אבל "בטיחות" וכל זה לא באמת מעניין אותם, ובגלל זה הם גם דחו את הבקשה של הפועל לדחות את העונש של סגירת 4-5.
הם מתים שבדרבי יזרקו אבוקות אחד על השני משער 8 לשער 11 ואז הם יוכלו נורא להזדעזע ולעשות נו נו נו (ולהעניש באמת רק את הפועל על האירועים).
הפוסט קיבל לייק אחדRed Wolf
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3817 לייקים

קוקאין ואלכוהול כתב: 12 ספטמבר 2023, 13:31
גם אם לא יזרקו לדשא, המשחק בכל מקרה יעצר, והתנאי הוא על עצירת המשחק בגלל אבוקות.
זה לא נכון.
עומרי דראגס
קיבל.ה  59 לייקים

מה בעצם מונע, מכל אוהד של כל קבוצה שרוצה להזיק לקבוצה יריבה עם עונה הפחתת נקודות על תנאי להיכנס לאחד היציעים שלה במשחק חשוב ולזרוק אבוקה לדשא?
הרי חוליגנים לא חסרים בשום קהל ואנשים שרק מעניין אותם להזיק לאחרים בטח לא חסר.
למה שלא כל שונא הפועל יחליט שהוא נכנס לאיזשהו משחק ופשוט זורק אבוקה לדשא ומביא להפחתת נקודות?
עד מתי בתי דין שלא יודעים לטפל בבעיות?!
הפוסט קיבל לייק אחדרווי
הוקיץ'
קיבל.ה  4090 לייקים

קוקאין ואלכוהול כתב: 12 ספטמבר 2023, 13:31

פתרון שיכול לעבוד, להתחיל את ה"מופע" לפני השריקה וככה השופט פשוט ישהה את פתיחת המשחק ולא יעצור אותו, ואז אולי בבית דין יהיה כתב הגנה לעבוד איתו.
מה פיתרון? אף אחד לא רוצה פיתרון, לא הזורקים, לא המשטרה, לא חברות האבטחה ולא בית הדין.
חבל רק על 95 אחוז מאוהדי הכדורגל שהם כרגיל בני ערובה בסיטואציה הזו.
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3817 לייקים

טכנית לארז כתב: 12 ספטמבר 2023, 13:42 בית הדין לא באמת רוצה "פיתרון" וברור לכולם שאם היה פה היגיון ולא אינטרסים אז:
1. האחריות והענישה הייתה מוטלת על המשטרה וחברות האבטחה שכושלות
זה בית דין של ההתאחדות לכדורגל, חברות האבטחה והמשטרה לא כפופים אליו.
אוגוסטוס היל
קיבל.ה  927 לייקים

לפי וואן גוטליב בדרך לעזוב את בית"ר כבר עכשיו.
קצת כואב האמת ברמה האישית. אני לא הצלחתי לשנוא אותו אף פעם.
הפוסט קיבל לייק אחד7even
dino
קיבל.ה  2036 לייקים

ניכר גם אצלנו בחצי עונה האחרונה שהוא באיזה משבר
זה השפיע פיזית. הפך כבד.
הוקיץ'
קיבל.ה  4090 לייקים

אוגוסטוס היל כתב: 12 ספטמבר 2023, 14:21 לפי וואן גוטליב בדרך לעזוב את בית"ר כבר עכשיו.
לגמרי. אני חשבתי שהירידה שהוא חווה בשנה האחרונה הייתה משהו זמני, אבל נראה שזה משהו מעבר.
בינתיים ההחלטה להחליף אותו בבלוריאן נראית כמוצלחת מכל הבחינות, ואני הייתי נגד.
הפוסט קיבל לייק אחדRed Wolf
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3817 לייקים

הוקיץ' כתב: 12 ספטמבר 2023, 14:33
אוגוסטוס היל כתב: 12 ספטמבר 2023, 14:21 לפי וואן גוטליב בדרך לעזוב את בית"ר כבר עכשיו.
לגמרי. אני חשבתי שהירידה שהוא חווה בשנה האחרונה הייתה משהו זמני, אבל נראה שזה משהו מעבר.
בינתיים ההחלטה להחליף אותו בבלוריאן נראית כמוצלחת מכל הבחינות, ואני הייתי נגד.
כנ"ל.
אחלה בלוריאן.
רק הפועל
קיבל.ה  1518 לייקים

אני פוחד מהדרבי ומהעונש שנקבל אחריו כי אין סיכויי שלא יהיו אבוקות
הפוסט קיבל לייק אחדDe Niro
redrony
קיבל.ה  645 לייקים

רק הפועל כתב: 12 ספטמבר 2023, 15:46 אני פוחד מהדרבי ומהעונש שנקבל אחריו כי אין סיכויי שלא יהיו אבוקות
בגלל זה קיוויתי שלא יורידו נקודות למכבי חיפה
בר קולמוסא
קיבל.ה  557 לייקים

redrony כתב: 12 ספטמבר 2023, 16:15
רק הפועל כתב: 12 ספטמבר 2023, 15:46 אני פוחד מהדרבי ומהעונש שנקבל אחריו כי אין סיכויי שלא יהיו אבוקות
אבל הורידו לנו נקודות כבר עונה שעברה, לא?
redrony
קיבל.ה  645 לייקים

בר קולמוסא כתב: 12 ספטמבר 2023, 16:35
נכון, נקודה אחת ועדיין.
אגב, אני חושב שמה שהיה בשנה שעברה בדרבי היה חמור פי כמה וכמה שאוהדי מכבי חיפה עשו.
בלי קשר, הייתי שמח אם העונשים הקולקטיביים היו עוברים מן העולם והיו מענישים אוהדים פרטנית (מה שגם תכלס היה מונע מהמקרים האלה להשנות) ובלי קשר, עונשי הורדת נקודות צריכים בכלל להעלם גם במסגרת הענשיה הקולקטיבית של קהל ולהנתן רק במקרים ספציפיים שקבועים בתקנון כמו פירוק (או כל עונש על קבוצה שהשיגה יתרון ספורטיבי שלא כדין)
לירון האדום
קיבל.ה  1861 לייקים

גידי קאניוק חתם בהפועל רמת גן...
https://www.one.co.il/Article/23-24/1,2 ... tml?ref=hp
בר קולמוסא
קיבל.ה  557 לייקים

איזו קריירה בצניחה, יא אללה
סמל אישי של משתמש
Mr.china
קיבל.ה  105 לייקים

שבירו בדרך לבש
רמזי מהצד השני בדרך לטורקיה, כנראה יש קשר בין העסקאות
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1792 לייקים

redrony כתב: 12 ספטמבר 2023, 16:40
בר קולמוסא כתב: 12 ספטמבר 2023, 16:35

נכון, נקודה אחת ועדיין.
אגב, אני חושב שמה שהיה בשנה שעברה בדרבי היה חמור פי כמה וכמה שאוהדי מכבי חיפה עשו.
בלי קשר, הייתי שמח אם העונשים הקולקטיביים היו עוברים מן העולם והיו מענישים אוהדים פרטנית (מה שגם תכלס היה מונע מהמקרים האלה להשנות) ובלי קשר, עונשי הורדת נקודות צריכים בכלל להעלם גם במסגרת הענשיה הקולקטיבית של קהל ולהנתן רק במקרים ספציפיים שקבועים בתקנון כמו פירוק (או כל עונש על קבוצה שהשיגה יתרון ספורטיבי שלא כדין)
לעצור פרטנית מצריך מהמשטרה, מההתאחדות ומבתי הדין לעבוד קשה.
מה נראה לך שיבחרו?
יחד, רק יחד! :heart:
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1792 לייקים

הפועל חיפה עם החתמה יפה למרכז השדה. נראה גרזן אמיתי בצבע מהביצועים/
vקשר האחורי של נבחרת גמביה. שיחק בגנט הבלגית 4 שנים אחרונות, 35 הופעות בנבחרת ובאליפות אפריקה. 18 משחקים שנה שעברה.

תמונה
יחד, רק יחד! :heart:
סמל אישי של משתמש
SickleCell
קיבל.ה  389 לייקים

7even כתב: 14 ספטמבר 2023, 07:13 הפועל חיפה עם החתמה יפה למרכז השדה. נראה גרזן אמיתי בצבע מהביצועים/
vקשר האחורי של נבחרת גמביה. שיחק בגנט הבלגית 4 שנים אחרונות, 35 הופעות בנבחרת ובאליפות אפריקה. 18 משחקים שנה שעברה.

תמונה
אולי מישהו במשרד של ניק האמונד מבולבל וכל האימיילים שלו נשלחים בטעות להפועל חיפה?
הפוסט קיבל לייק אחד7even
בן לוז
קיבל.ה  23 לייקים

7even כתב: 14 ספטמבר 2023, 07:13 הפועל חיפה עם החתמה יפה למרכז השדה. נראה גרזן אמיתי בצבע מהביצועים/

תמונה
לא יודע איך הוא יהיה, אבל הזרים שהם מביאים תמיד נראים יותר מבטיחים משלנו (מבחינת נתונים יבשים, קבוצות עבר, וכו)
הפוסט קיבל לייק אחד7even
dino
קיבל.ה  2036 לייקים

נראה בכללי שקבוצות הביניים(מבחינה תקציבית)- נתניה, חיפה, סכנין, ביטר ואנחנו, יותר מתקרבות לבאר שבע מבחינת פרופיל זרים. גם תקציבית הרוב הגדילו.
חיפה ומכמבי העבירו לפרופילים גבוהים והתקדמו עוד, באר שבע נשארה באותו מקום שנים
סמל אישי של משתמש
Carajo
קיבל.ה  234 לייקים

dino כתב: 14 ספטמבר 2023, 15:43 נראה בכללי שקבוצות הביניים(מבחינה תקציבית)- נתניה, חיפה, סכנין, ביטר ואנחנו, יותר מתקרבות לבאר שבע מבחינת פרופיל זרים. גם תקציבית הרוב הגדילו.
זה לא בדיוק נכון. ספר, פטרסון, קלימאלה ואפילו הלדר לופז זה שחקנים שהקבוצות שציינת היו מתות שיגיעו אליהן.
יש להם בעיה בשילוב של הזרים בקבוצה אבל זה כבר עניין מקצועי.
שים לב גם שהשחקנים שציינתי (למעט לופז שמתחיל עכשיו את הירידה ביכולת בגלל הגיל) כולם או בפיק של הקריירה או לפניו (23, 28 ו-25 בהתאמה) ככה שהפרופיל שהם מביאים הוא עדיין גבוה יותר משאר הקבוצות.
גם שאפי וסאלמני שהם הביאו עונה שעברה הם שחקנים נהדרים.
שוב, יש להם בעיה בלהכניס את השחקנים לקצב ולשלב אותם כמו שצריך וזו בעיה מקצועית גדולה, אבל מבחינת פרופיל וכסף הם עדיין מתקרבים יותר לחיפה ומכבי מאשר לשאר.
לירון האדום
קיבל.ה  1861 לייקים

ספורי חתם בטורקיה

Sent from my SM-G996B using Tapatalk

dino
קיבל.ה  2036 לייקים

Carajo כתב: 14 ספטמבר 2023, 18:44
dino כתב: 14 ספטמבר 2023, 15:43 נראה בכללי שקבוצות הביניים(מבחינה תקציבית)- נתניה, חיפה, סכנין, ביטר ואנחנו, יותר מתקרבות לבאר שבע מבחינת פרופיל זרים. גם תקציבית הרוב הגדילו.
זה לא בדיוק נכון. ספר, פטרסון, קלימאלה ואפילו הלדר לופז זה שחקנים שהקבוצות שציינת היו מתות שיגיעו אליהן.
יש להם בעיה בשילוב של הזרים בקבוצה אבל זה כבר עניין מקצועי.
שים לב גם שהשחקנים שציינתי (למעט לופז שמתחיל עכשיו את הירידה ביכולת בגלל הגיל) כולם או בפיק של הקריירה או לפניו (23, 28 ו-25 בהתאמה) ככה שהפרופיל שהם מביאים הוא עדיין גבוה יותר משאר הקבוצות.
גם שאפי וסאלמני שהם הביאו עונה שעברה הם שחקנים נהדרים.
שוב, יש להם בעיה בלהכניס את השחקנים לקצב ולשלב אותם כמו שצריך וזו בעיה מקצועית גדולה, אבל מבחינת פרופיל וכסף הם עדיין מתקרבים יותר לחיפה ומכבי מאשר לשאר.
ודאי שבאר שבע מביאה לרוב פרופילים יותר גבוהים.
אני טוען שקבוצות הביניים מצמצמות פער והעלו רמה(ותקציב)
יותר משקיעות בזרים מבעבר.
באר שבע נשארה באותו הרף(גם ספר, פטרסון וכו׳) רף גבוה כשלעצמו, אבל הפערים ממכמבי וחיפה ממשיכים לגדול מבחינת יכולת הבאת זרים.
בגדול, בניגוד לראייה הניסנובית לגבי זרים, קבוצות מבינות שיותר קל למצוא זרים טובים במחיר של ישראלים בינוניים ומטה
מה שניסנובס פחדו להמר…
שליחת תגובה