סקר הסכם העברת הבעלות

מועצת הכדורסל של אוהדי הפועל
לזכרו של אורי שלף ז"ל, ממיסדי עמותת הפועל אוסישקין

האם אתה תומך בהסכם עם עופר ינאי

כן רבתי!
88
58%
כנראה שכן
35
23%
עדיין לא החלטתי
16
11%
כנראה שלא
7
5%
ממש לא
6
4%

סך הכול הצבעות: 152
Nati
קיבל.ה  1043 לייקים

pelegs כתב:
Nati כתב: 27 יולי 2023, 11:37 גם אם אני יודע שעוד 5 שנים הוא נוטש את הקבוצה ואנחנו חוזרים לקנטים.
אני מצביע בשבילו.
מעדיף 5 שנים של מאבקים וקרבות על תארים על עוד 50 שנה של בנוניות.
אתה אומר את אותו הדבר על תקופת טביב? דאבל + שני גביעים + אירופה. ואחרי זה? כל החרא שאנחנו אוכלים עכשיו. מופלא.
אתה רציני??
עדיף שנות ה90?
האדס
קיבל.ה  2987 לייקים

pelegs כתב: 27 יולי 2023, 11:57
האדס כתב: 27 יולי 2023, 10:58 אין מושג איך זה יתנהל, חוץ מהעובדה שזה כבר התנהל בשנתיים האחרונות מול העיניים שלך?
תגידו אתם לא מבינים שהאנשים האלו בפועל כבר בהפועל שנתיים רצוף והם הסיבה המרכזית שאנחנו בכלל מדגדגים משהו בליגה הזו ובאירופה?
אבל זה לא ככה מתנהל בשנתיים האחרונות. אין לו שליטה מלאה בקבוצה. עד עכשיו הוא בתקופת מבחן ויודע שהוא צריך להיות הכי נחמד וחייכן. אין לנו שום מושג איך הוא יתנהל ביום שזה כבר לא יהיה המצב.

ואם זה מתנהל טוב עכשיו, למה לא לנשאיר את המודל? למה הוא חייב להשתלט על המועדון לגמרי? למה אי אפשר אפילו "רק" להגדיל את השליטה של ושל חבריו ל-50%-פחות-אחד, ולהשאיר את הרוב בידי העמותה?

תכלס, ככל שאני חושב על זה יותר ככה זה יותר מרגיש לי מסריח. מקווה מאד שאתבדה.
מתנהל טוב עכשיו עבורך. לפעמים אפשר גם לבוא לקראת הצד השני שהסידור גם יתאים לו.
אתה רוצה לאכול את העוגה ולהשאיר אותה שלמה, ואולי זה שיעור טוב לחיים, זה לא תמיד אפשרי.
כולנו רוצים שהתקציב יהיה 100 מיליון דולר ושהכסף יגיע מתורם אנונימי יהודי.
אני יכול להמשיך, אבל אני חושב שהנקודה ברורה.
שתדע שאני מכבד את דעתך, פשוט נראה לי שהגיע הזמן קצת להתבגר ולהבין שאם רוצים לשחק במשחק של הגדולים, לוקחים סיכונים. שוב, כמו בכל דבר בחיים.
הפוסט קיבל 2 לייקיםshaharotגילו
סמל אישי של משתמש
pelegs
קיבל.ה  800 לייקים

אני אענה בהודעה מרוכזת:
oleg neduda כתב: 27 יולי 2023, 12:12 חוץ מזה שהמועדון פורק שנים רבות אחרי שטביב הלך. הוא כנראה גנב כסף, אבל על הפירוק חתום הרבה יותר ממנו אדון חיים רמון ששם ברולטה את עתיד המועדון והפסיד

וכמה קל להידבק כל הזמן לטביב ושאול. לא יודע, לא זכור לי שירושלים התפרקה אחרי שאורי אלון עזב אותה.
הפירוק עצמו הוא רק התחנה הסופית, הגסיסה לקחה כמה שנים, ואנחנו עדיין חווים את תוצאותיה. ואף אחד לא מבטיח לך שלא יבוא בעלים אחר בעתיד (אחרי שלפריץ ימאס), ויגנוב לך כספים.
לגבי מה שכתבת על רמון: אכן, וזה בדיוק מה שמציעים כאן - ויתור שליטה והימור שהפריץ התורן יתברר כנחמד וסבבה, ולעולם לא יתהפך. ולכן אני אומר שוב ושוב: צריך למצוא מודל שמאפשר השקעה חיצונית אבל משאיר אצלנו יכולת שליטה בשביל למנוע חזרה על העבר. אני לא מדבר על שליטה מלאה, זה אפילו יכול לכלול ניהול מלא של הפריץ לכמה עונות והמשך הדרך לפי מידת ההצלחה. יש מליון אחת אופציות בין השארת המצב הנוכחי וקבלת המכירה המוצעת.
לגבי י-ם: דוגמה אחת. לא חסרות דוגמאות מכל האפשרויות.

Nati כתב: 27 יולי 2023, 14:45 אתה רציני??
עדיף שנות ה90?
אלה לא שתי האופציות היחידות (ראה מה שכתבתי לאולג בתגובה הזו). המועדון היום בריא פי כמה וכמה מהכדורגל בשנות התשעים.

האדס כתב: 27 יולי 2023, 14:48 מתנהל טוב עכשיו עבורך. לפעמים אפשר גם לבוא לקראת הצד השני שהסידור גם יתאים לו.
אתה רוצה לאכול את העוגה ולהשאיר אותה שלמה, ואולי זה שיעור טוב לחיים, זה לא תמיד אפשרי.
כולנו רוצים שהתקציב יהיה 100 מיליון דולר ושהכסף יגיע מתורם אנונימי יהודי.
אני יכול להמשיך, אבל אני חושב שהנקודה ברורה.
שתדע שאני מכבד את דעתך, פשוט נראה לי שהגיע הזמן קצת להתבגר ולהבין שאם רוצים לשחק במשחק של הגדולים, לוקחים סיכונים. שוב, כמו בכל דבר בחיים.
אתה מציג את זה כאילו המועדון לא עשה כלום, והפריץ הוא היחיד שמחזיק אותו. אז לא, הוא מקבל הרבה מאד גם בלי שליטה מלאה: מועדון עם אוהדים מסורים, עבר מפואר, מסורת, קבוצה קיימת שמתפתחת כבר עשור וחצי והגיעה להישגים (גם אם הם לא מה שכולנו חולמים). להגיד שרק בזכותו יש הצלחות זה קצת גניבת דעת, תסלח לי. אני יכול להגיד את עניין העוגה גם על הפריץ: הוא רוצה גם מועדון קיים (במקום להתחיל מליגה ב'), וגם לקבל את כל השליטה והכסף.

ושוב (כפי שכתבתי לאולג): אני לא מדבר על שליטה מלאה של העמותה או ויתור על השקעות מבחוץ (ורווחים בהתאם). כאמור, יש מליון אופציות שונות חוץ מהמצב הנוכחי וההצעת המכירה. אפשר לסדר ככה שלפריץ יהיה את הצעצוע שלו והוא אפילו ירוויח ממנו, ואנחנו עדיין נשאיר לנו את האופציה לחזור למצב הנוכחי אם נראה שזה הולך לכיוון רע. ההצעה הקיימת לא מאפשרת לנו את זה, אלא משהו תיאורטי בדמות זכות קניה בהשקעה של עשרות מליונים שאין ולא יהיו לנו, וזה תחת ההנחה שהבחור לא מתפלפ או מתברר כחולירע מוחלט ובכלל מוכן לוותר על המועדון (ולא רוצה להתנקם בקהל, נניח). כמה זבלים אנחנו צריכים לעבור בכדורגל ובכדורסל עד שאנשים יבינו שיש הרבה יותר חולירעות מאנשים שיעשו טוב? זה וואחד הימור על עתיד המועדון מה שמציעים פה. זה לא בוגר, תסלח לי, זה להתעוור מהצלחות פוטנציאליות.
חופש לפלסטין 🇵🇸 כל הכוח למעמד העובדים :hammersickle: كل القوة للطبقة العاملة 🇵🇸 الحرية لفلسطين
ضد الصهيونية, الرجعية العربية والإمبريالية :lol: נגד הציונות, הריאקציה הערבית והאימפריאליזם
הפוסט קיבל לייק אחדFrenzy
Matan
קיבל.ה  59 לייקים

מי יסכים לשלם עשרות מיליונים?
מאיפה הסכום המופרך הזה?
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

גם אם ימצא מישהו שירצה לקנות בעשרות מליונים ולא נוכל להשוות את ההצעה -
1 הוא כנראה יקנה בסכום כזה כי יהיה לו רצון וממון להשקיע בקבוצה ולא כדי לפרק אותה.
2 העמותה על פי ההסכם תקבל מזה סכום יפה, רמי הסביר משהו על מניות שיקנו לעמותה כסף במידה והיא תימכר.
"ואז, בתוך החושך הגדול, היה הדרבי בכדורסל. הפועל ניצחה 66:78 והחיים פתאום נהיו יפים" א. איינשטיין.
הפוסט קיבל 2 לייקיםגביזוןVinb
רק הפועל
קיבל.ה  1499 לייקים

למה ישר חושבים פה על מה יקרה אם ? מה יקרה אם מחר השמש לא תזרח ?
הפוסט קיבל 2 לייקיםChegiגביזון
Segev
קיבל.ה  353 לייקים

oleg neduda כתב: 27 יולי 2023, 12:12
pelegs כתב: 27 יולי 2023, 12:04
Nati כתב: 27 יולי 2023, 11:37 גם אם אני יודע שעוד 5 שנים הוא נוטש את הקבוצה ואנחנו חוזרים לקנטים.
אני מצביע בשבילו.
אתה אומר את אותו הדבר על תקופת טביב? דאבל + שני גביעים + אירופה. ואחרי זה? כל החרא שאנחנו אוכלים עכשיו. מופלא.
חד משמעית. בחיים לא הייתי מוותר על הדקה ה-92 בטדי.

חוץ מזה שהמועדון פורק שנים רבות אחרי שטביב הלך. הוא כנראה גנב כסף, אבל על הפירוק חתום הרבה יותר ממנו אדון חיים רמון ששם ברולטה את עתיד המועדון והפסיד

וכמה קל להידבק כל הזמן לטביב ושאול. לא יודע, לא זכור לי שירושלים התפרקה אחרי שאורי אלון עזב אותה.
הם גם מתעלמים מקבוצות אוהדים שהתפרקו (רובי שפירא, נורדיה). כאילו ״קבוצת אוהדים״ זה ערבות ללא להתפרק. אידיאולוגיה קומוניסטית ותו לא. ואם לא - סדנת טיפול בפחדים ופרנויות בדחיפות
הפוסט קיבל לייק אחדגביזון
Segev
קיבל.ה  353 לייקים

אני מצביע בשבילו.
את החרא שאתה אוכל עכשיו היית אוכל בכל מקרה. למה אתה מניח שאלמלא טדי הייתי נשאר בינוני?
חוץ מזה שברור שעדיף כמה שנים של ריצה לתארים ואז שנים בחרא מאשר בינוניות אינסופית שקוברת את המועדון לאט לא
Rkhenin
קיבל.ה  50 לייקים

Segev כתב: 27 יולי 2023, 23:15
oleg neduda כתב: 27 יולי 2023, 12:12

חד משמעית. בחיים לא הייתי מוותר על הדקה ה-92 בטדי.

חוץ מזה שהמועדון פורק שנים רבות אחרי שטביב הלך. הוא כנראה גנב כסף, אבל על הפירוק חתום הרבה יותר ממנו אדון חיים רמון ששם ברולטה את עתיד המועדון והפסיד

הם גם מתעלמים מקבוצות אוהדים שהתפרקו (רובי שפירא, נורדיה). כאילו ״קבוצת אוהדים״ זה ערבות ללא להתפרק. אידיאולוגיה קומוניסטית ותו לא. ואם לא - סדנת טיפול בפחדים ופרנויות בדחיפות
להשוות בין הפועל תל אביב לרובי שפירא זה כמו להשוות בין יענקל'ה לשאול
הוקיץ'
קיבל.ה  4000 לייקים

אני חושב שרבים מהאוהדים המתנגדים להסכם (שהם די מעטים לדעתי), עושים זאת לא מחשש שהקבוצה תתפרק אחרי שלינאי ימאס, אלא כי מבחינתם קבוצת אוהדים זו מטרה יותר חשובה מהצלחות מקצועיות. אותם אנשים כנראה לא היו מוכנים לוותר על השליטה במועדון גם אם היה כדור בדולח שאומר להם שינאי יהיה פה לעשרים שנה.
רמי דיבר על זה אגב כשהתראיין באמרו לו, צריך לשאול את עצמנו האם קבוצת אוהדים זה אמצעי או מטרה.
לי, ולדעתי גם לרוב אוהדי הפועל, התשובה ברורה.
הפוסט קיבל 9 לייקיםגביזוןshaharotASAFABADI7evenארבעת המופלאיםNatiKyahsRed_manיובל
סמל אישי של משתמש
Frenzy
קיבל.ה  746 לייקים

הוקיץ' כתב: 28 יולי 2023, 00:51 אני חושב שרבים מהאוהדים המתנגדים להסכם (שהם די מעטים לדעתי), עושים זאת לא מחשש שהקבוצה תתפרק אחרי שלינאי ימאס, אלא כי מבחינתם קבוצת אוהדים זו מטרה יותר חשובה מהצלחות מקצועיות. אותם אנשים כנראה לא היו מוכנים לוותר על השליטה במועדון גם אם היה כדור בדולח שאומר להם שינאי יהיה פה לעשרים שנה.
רמי דיבר על זה אגב כשהתראיין באמרו לו, צריך לשאול את עצמנו האם קבוצת אוהדים זה אמצעי או מטרה.
בתור אחד שחושב שהעמותה היא מטרה, אני עדיין אצביע בעד כי אני חושב שזו מטרה לא ריאלית ושלוותר על ההסכם עם ינאי כרגע יהיה מעשה לא חכם
נערך לאחרונה על ידי Frenzy ב 28 יולי 2023, 09:31, נערך פעם 1 בסך הכל.
עם הזמן הייאוש נעשה יותר נוח
Segev
קיבל.ה  353 לייקים

ןבינתיים הפועל פתח תקוה כדורגל לא עוברת בבקרה התקציבית. אבל ברור נו, קבוצת אוהדים זו הבטחה לניהול תקין ולא להתפרק וקיום נצחי ובלה בלה בלה.
הפוסט קיבל 2 לייקיםDe Niroגביזון
רק הפועל
קיבל.ה  1499 לייקים

אז אם קיום הפועל כקבוצת אוהדים זו מטרה עבור חלק מהאוהדים זה לא סותר קצת את עניין האהדה? אוהד אמור לרצות שהקבוצה שלו תתפתח כמה שיותר ותגיע כמה שיותר רחוק מבחינה מקצועית ובמקרה הזה העדיפות לאינטרסים אישיים גוברים על הרצון להגיע להצלחה מבחינה מקצועית , מוזר לי קצת לא יודע
הפוסט קיבל לייק אחדDe Niro
ארז שדה
קיבל.ה  676 לייקים

רק הפועל כתב: 28 יולי 2023, 11:56 אז אם קיום הפועל כקבוצת אוהדים זו מטרה עבור חלק מהאוהדים זה לא סותר קצת את עניין האהדה? אוהד אמור לרצות שהקבוצה שלו תתפתח כמה שיותר ותגיע כמה שיותר רחוק מבחינה מקצועית ובמקרה הזה העדיפות לאינטרסים אישיים גוברים על הרצון להגיע להצלחה מבחינה מקצועית , מוזר לי קצת לא יודע
אם זאת המטרה היחידה והבלעדית והיא יותר חשובה מהכל אז זאת אכן בעיה לדעתי , אבל אם קבוצת האוהדים היא גם מטרה ולא רק אמצעי כלומר צריך לקחת בחשבון גם את העמותה יחד עם הרצון שהקבוצה תצליח ותתקדם וצריך למצוא את האיזון בין 2 המטרות זה בסדר גמור וזה גם לא סותר, שוב לדעתי בלבד, את ההסכם הנוכחי שמשאיר כח מסויים בידי העמותה למרות שאין לה רוב של 51%.
כמובן שכל דעה לגיטימית וכל אוהד יכול לחלוק על מה שכתבתי עכשיו מותר לחשוב שניתן גם לשמור על רוב של 51% וגם להצליח והתקדם. כולם רוצים את מה שטוב להפועל לפי תפיסתם.
סמל אישי של משתמש
Frenzy
קיבל.ה  746 לייקים

רק הפועל כתב: 28 יולי 2023, 11:56 אז אם קיום הפועל כקבוצת אוהדים זו מטרה עבור חלק מהאוהדים זה לא סותר קצת את עניין האהדה? אוהד אמור לרצות שהקבוצה שלו תתפתח כמה שיותר ותגיע כמה שיותר רחוק מבחינה מקצועית ובמקרה הזה העדיפות לאינטרסים אישיים גוברים על הרצון להגיע להצלחה מבחינה מקצועית , מוזר לי קצת לא יודע
איך אני אוהב את ההצהרות האלה "אוהד אמור". אוהד רוצה שהקבוצה שלו תצליח, אבל לא כל אוהד רוצה את זה בכל מחיר. לכולם יש רצונות מעבר להצלחה - דברים שישמחו אותם יותר ודברים שיבאסו אותם יותר אם יקרו בקבוצה שלהם.
עם הזמן הייאוש נעשה יותר נוח
הפוסט קיבל לייק אחדChegi
סמל אישי של משתמש
pelegs
קיבל.ה  800 לייקים

לא יודע מי טוען כאן שהעמותה היא מטרה, אבל כתבתי בבירור איזה שלושים פעם כבר שמבחינתי העמותה היא אמצעי להבטיח שסיפור שאול/טביב/רמון/ניסנוב/ועוד מאה אלף דוגמאות לא חוזר על עצמו.
אתם מסכנים את העתיד ארוך הטווח של המועדון בשביל פוטנציאל להצלחות בטווח הקצר. לא יודע איך אנשים משכנעים את עצמם שדווקא הפעם בעל ההון לא יתברר כחולירע מוחלט (או שהוא לא יעביר את הקבוצה לאחד). זה מזכיר לי את המם המפורסם עם צ'ארלי בראון והזאתי שמשכנעת אותו לבעוט בכדור הפוטבול.
חופש לפלסטין 🇵🇸 כל הכוח למעמד העובדים :hammersickle: كل القوة للطبقة العاملة 🇵🇸 الحرية لفلسطين
ضد الصهيونية, الرجعية العربية والإمبريالية :lol: נגד הציונות, הריאקציה הערבית והאימפריאליזם
סמל אישי של משתמש
הלך המומנטום
קיבל.ה  1009 לייקים

pelegs כתב: 28 יולי 2023, 20:52 לא יודע מי טוען כאן שהעמותה היא מטרה, אבל כתבתי בבירור איזה שלושים פעם כבר שמבחינתי העמותה היא אמצעי להבטיח שסיפור שאול/טביב/רמון/ניסנוב/ועוד מאה אלף דוגמאות לא חוזר על עצמו.
אתם מסכנים את העתיד ארוך הטווח של המועדון בשביל פוטנציאל להצלחות בטווח הקצר. לא יודע איך אנשים משכנעים את עצמם שדווקא הפעם בעל ההון לא יתברר כחולירע מוחלט (או שהוא לא יעביר את הקבוצה לאחד). זה מזכיר לי את המם המפורסם עם צ'ארלי בראון והזאתי שמשכנעת אותו לבעוט בכדור הפוטבול.
אם ההנחה היא שמטרתנו הגדולה ביותר שהקבוצה תצליח לאורך זמן, אז אין ספק שהאמצעי להשיג זאת הוא דרך בעל ממון, במיוחד מהשנה הקרובה שלמכבי העשירה הצטרפה ירושלים עם בעלים עם כסף לא נגמר.
לאורך זמן לא נוכל להתחרות בקבוצות הללו ללא תקציבים גבוהים.
נכון שתמיד קיים סיכון במהלך הזה, מטרתה של העמותה שעדיין מעורבת היא למנוע את העניין הזה ובכלל לדאוג לשמור על צביון הקבוצה.
מי יכול להבטיח שבמאה אחוז לא יקרה מקרה דומה? אף אחד, אבל זה מקביל לאדם שנמנע מהתחלת זוגיות או הימצאות בקשרי חברות מהפחד שיתאכזב בעתיד.
אי אפשר לחיות כל הזמן בפאראנויות שהבעלים יהיה לרעתנו, הרי לרוב הקבוצות בארץ יש בעלים פרטיים / עירייה. מעטות הקבוצות שהאוהדים מחזיקים אותן. לגבי חול אין לי מושג איך זה עובד והאם קבוצות בבעלות אוהדים משגשגות.
סמל אישי של משתמש
pelegs
קיבל.ה  800 לייקים

אני מתחיל להאמין שאנשים כאן לא קוראים את מה שאני כותב, או שקוראים רק חלק, או שאתם מתעלמים בכוונה מדברים שכתבתי.

אני לא מדבר על בעלות של האוהדים, כי אני מודע לסיטואציה בה אנחנו קיימים. שום דבר ממה שכתבת לא סותר את הטענות שלי.

המודל העיקרי שאני מדבר עליו עובד בגרמניה ושוודיה (ואאל"ט גם אוסטריה) לא רע מבחינת תקציבים מחד והשתתפות אוהדים מאידך, ומדובר בקבוצות "קצת" יותר גדולות מאשר הפועל ת''א בכדורסל. או אפילו כל קבוצות ליגת העל בכדורגל.
סמל אישי של משתמש
הלך המומנטום
קיבל.ה  1009 לייקים

pelegs כתב: 28 יולי 2023, 20:52 אתם מסכנים את העתיד ארוך הטווח של המועדון בשביל פוטנציאל להצלחות בטווח הקצר. לא יודע איך אנשים משכנעים את עצמם שדווקא הפעם בעל ההון לא יתברר כחולירע מוחלט (או שהוא לא יעביר את הקבוצה לאחד).
אני חושב שקראתי טוב מאוד את מה שכתבת.
לא התכוונת שאוהדים רוצים הצלחות מיידיות ומסכנים את עתיד המועדון כי אולי מדובר באיש שייחרב אותנו?
אני חוזר על זה, אנחנו חייבים לקחת סיכונים כדי להצליח בעתיד.
סמל אישי של משתמש
pelegs
קיבל.ה  800 לייקים

סבבה, לקחת סיכונים זה דבר אחד, לעשות רולטה רוסית זה משהו אחר. אפשר לקחת סיכון די רציני גם בלי לוותר על השליטה במועדון באופן מוחלט. כפי שכתבתי בהודעות קודמות.

כמו-כן, עדכנתי את התגובה שלי עם תוספת של פסקה.
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

pelegs כתב:לא יודע מי טוען כאן שהעמותה היא מטרה, אבל כתבתי בבירור איזה שלושים פעם כבר שמבחינתי העמותה היא אמצעי להבטיח שסיפור שאול/טביב/רמון/ניסנוב/ועוד מאה אלף דוגמאות לא חוזר על עצמו.
הסיכון מינימאלי כי גם רמי נשאר יו"ר, גם העמותה נשארת חזקה ומעורבת.
בלעדיות על הסמל, מדים ואולם נשארת שלה.
בבוא היום תהיה לנו אפשרות להשוות כל הצעה, וגם אם לא נצליח להשוות נקבל כמה מליונים כדי להבטיח את המשך הקיום שלנו שוב דרך העמותה.
"ואז, בתוך החושך הגדול, היה הדרבי בכדורסל. הפועל ניצחה 66:78 והחיים פתאום נהיו יפים" א. איינשטיין.
גביזון
קיבל.ה  1154 לייקים

אני לא אשכח את עמותת האדומים בכדורגל ומה שהלך שם, איך ניסו לשכנע אותי בכח שהעמותה שמה את הפועל בראשית מעייניה וחיים רמון הוא האיש הנכון לעבוד יחד עם העמותה, העמותה הזאת גרמה לפאקינג טביב להיראות בעלים אידיאלי, ואני לא מגזים בסנטימטר.
זה נכון שעמותת הפועל אוסישקין עד עכשיו זה משהו לא פחות ממדהים, אבל זו ללא בטוחה לכלום לאורך זמן, גם לא לניקיון.
כל דבר הוא סיכון בספורט.

Sent from my M2102J20SG using Tapatalk

הפוסט קיבל לייק אחדpelegs
Matan
קיבל.ה  59 לייקים

Chegi כתב: 28 יולי 2023, 22:42
pelegs כתב:לא יודע מי טוען כאן שהעמותה היא מטרה, אבל כתבתי בבירור איזה שלושים פעם כבר שמבחינתי העמותה היא אמצעי להבטיח שסיפור שאול/טביב/רמון/ניסנוב/ועוד מאה אלף דוגמאות לא חוזר על עצמו.
בבוא היום תהיה לנו אפשרות להשוות כל הצעה, וגם אם לא נצליח להשוות נקבל כמה מליונים כדי להבטיח את המשך הקיום שלנו שוב דרך העמותה.
העובדה שרמיי נשאר יו"ר, ושהעמותה נשארת חזקה ומעורבת בסוף תלויה ברצון הטוב של עופר ינאי, אז לא יודע כמה זה בהכרח מעיד על סיכון נמוך.
מה שכן מעיד על סיכון נמוך הוא העובדה שלעופר ינאי אין שום אינטרס להקטין את המעורבות הזאת, מדובר בחבורת מתנדבים (ובראשם רמי) עם ניסיון, קשרים במנהלת והאיגוד, קשר טוב עם הקהל מוטיבציה ענקית. להחליף את כל האנשים האלה יעלה לו בהרבה כסף וגם כנראה בביצועים פחות טובים.
הפוסט קיבל 2 לייקיםChegiDe Niro
סמל אישי של משתמש
הלך המומנטום
קיבל.ה  1009 לייקים

אפשר בהסכמים לצמצם סיכונים עד כמה שניתן.
אין שוב ערובה לכך שעופר ינאי לא יזרוק אותנו לאשפתות, אבל מצד שני אי אפשר לחיות בפאראנויות כל הזמן ולהסתפק בבינוניות רק כדי שנמנע את חזרתו של שאול כזה או אחר לקבוצה.
ירושלים מחליפים בעלים פעם בכמה שנים, זה הספיק להם לשתי אליפויות, גביע יול״ב ולא מעט גביעי מדינה בעשרים השנים האחרונות. בשום מצב הם לא היו תחת איום של סגירה או פירוק, גם בתקופות מלחה הקטן ולא היד אליהו שלהם.
הפוסט קיבל לייק אחדChegi
סמל אישי של משתמש
יובל
קיבל.ה  1280 לייקים

הוקיץ' כתב: 28 יולי 2023, 00:51 אני חושב שרבים מהאוהדים המתנגדים להסכם (שהם די מעטים לדעתי), עושים זאת לא מחשש שהקבוצה תתפרק אחרי שלינאי ימאס, אלא כי מבחינתם קבוצת אוהדים זו מטרה יותר חשובה מהצלחות מקצועיות. אותם אנשים כנראה לא היו מוכנים לוותר על השליטה במועדון גם אם היה כדור בדולח שאומר להם שינאי יהיה פה לעשרים שנה.
מה גם שההסבר לגבי ההגנות ממכירת המועדון לצד ג' שאינו רצוי זכו להתעלמות.
האדס
קיבל.ה  2987 לייקים

בסה״כ מתנגדי ינאי עשו לו שירות נהדר.
הם עורכים דיונים (לא רק כאן) ומקבלים תשובות חותכות מאוהדים (שאינם נתפסים ״מטעם״) ועוזרים לכל מי שעוד שקל להצביע נגד, להצביע בעד.
הפוסט קיבל לייק אחדChegi
סמל אישי של משתמש
red in blood
קיבל.ה  321 לייקים

מה מבטיח שהעמותה תשאר חזקה ומעורבת אפילו יום אחרי ההצבעה?
"אנחנו אולי קהל פרובוקטיבי, קהל שנון, קהל עם לשון חריפה וחדה, ולפעמים חסרת רחמים, אבל אנחנו לא גזענים."
- עומר חרמש ז״ל
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

red in blood כתב:
כי עופר נותן לצוות להמשיך, הוא לא מנחית "אנשים שלו" מבחוץ. הוא מכיר אותם מהשנתיים שהוא מעורב והוא יודע שהכוח של הקבוצה זה העמותה וזה יהיה הפסד לוותר עליהם, הוא רוצה את הצלחת הקבוצה הוא לא שופך כסף סתם.
הפוסט קיבל 3 לייקיםDe Niroגביזוןרדנקו
סמל אישי של משתמש
red in blood
קיבל.ה  321 לייקים

Chegi כתב: 29 יולי 2023, 22:27
red in blood כתב:
Chegi כתב: 28 יולי 2023, 22:42 הסיכון מינימאלי כי גם רמי נשאר יו"ר, גם העמותה נשארת חזקה ומעורבת.
כי עופר נותן לצוות להמשיך, הוא לא מנחית "אנשים שלו" מבחוץ. הוא מכיר אותם מהשנתיים שהוא מעורב והוא יודע שהכוח של הקבוצה זה העמותה וזה יהיה הפסד לוותר עליהם, הוא רוצה את הצלחת הקבוצה הוא לא שופך כסף סתם.
זה לא עונה על השאלה. שאלתי מה מבטיח את זה בהמשך, ואתה עונה על למה הוא עושה את זה עכשיו.

כנראה שאני אצביע בסוף בעד, בעיקר כי הימרו על זה יותר מדי ואני חושש שלדחות אותו יקריס את הקבוצה, אבל זה לא בלי חששות או בעיות עם ההסכם.
העמותה הוקמה כדי להבטיח את ההישרדות על המועדון. צריך וחובה לפעול להצלחה ספורטיבית ברמות הגבוהות ביותר, זה לא משהו שאני מזלזל בו, אבל אסור לשכוח את המטרה הראשונית של העמותה, ואני מרגיש שמוותרים עליה כאן.
אין שום דבר שמבטיח את ההשפעה של העמותה על המועדון, הוא יכול עוד חודש למגר את כולם ולא לשתף אותם בקבלת ההחלטות,
אין שום דבר שמבטיח שהוא לא ימשיך להחזיק בקבוצה בשביל לחלוב אותה סטייל שאול, ועוד.
ואני לא אומר את זה מתוך זילזול בעופר, הוא באמת הרשים אותי ומרגיש לי שהכוונות שלו טובות, אבל אני לא יכול להמר את עתיד הקבוצה על האם הוא מרגיש לי נכון או לא, במיוחד לא אחרי מה שעברנו.
"אנחנו אולי קהל פרובוקטיבי, קהל שנון, קהל עם לשון חריפה וחדה, ולפעמים חסרת רחמים, אבל אנחנו לא גזענים."
- עומר חרמש ז״ל
א.ב
קיבל.ה  39 לייקים

עופר ינאי מיליארדר, מה הוא כבר יכול לחלוב מהפועל תל אביב סטייל שאול?
ה30 מיליןן שקל שהוא הולך להעביר כשיחתם ההסכם זה תקציב של 3 שנים בהפועל
אז אפשר להוריד מהשולחן את הרעיון שהוא בא להתפרנס מהפועל
הפוסט קיבל 3 לייקיםChegishaharotגביזון
El dudernio
קיבל.ה  1276 לייקים

red in blood כתב: 30 יולי 2023, 00:52
Chegi כתב: 29 יולי 2023, 22:27
red in blood כתב:
זה לא עונה על השאלה. שאלתי מה מבטיח את זה בהמשך, ואתה עונה על למה הוא עושה את זה עכשיו.

כנראה שאני אצביע בסוף בעד, בעיקר כי הימרו על זה יותר מדי ואני חושש שלדחות אותו יקריס את הקבוצה, אבל זה לא בלי חששות או בעיות עם ההסכם.
העמותה הוקמה כדי להבטיח את ההישרדות על המועדון. צריך וחובה לפעול להצלחה ספורטיבית ברמות הגבוהות ביותר, זה לא משהו שאני מזלזל בו, אבל אסור לשכוח את המטרה הראשונית של העמותה, ואני מרגיש שמוותרים עליה כאן.
אין שום דבר שמבטיח את ההשפעה של העמותה על המועדון, הוא יכול עוד חודש למגר את כולם ולא לשתף אותם בקבלת ההחלטות,
אין שום דבר שמבטיח שהוא לא ימשיך להחזיק בקבוצה בשביל לחלוב אותה סטייל שאול, ועוד.
ואני לא אומר את זה מתוך זילזול בעופר, הוא באמת הרשים אותי ומרגיש לי שהכוונות שלו טובות, אבל אני לא יכול להמר את עתיד הקבוצה על האם הוא מרגיש לי נכון או לא, במיוחד לא אחרי מה שעברנו.
זאת שאלה לא רלוונטית...

אם אתה מחפש 100% ביטחון ברור שאין, אבל מי מבטיח לך בכלל משהו ב 100%? מי מבטיח לך שמחר העמותה לא מתפרקת ולרמי לא נמאס מהכדורסל?

בסופו של דבר העמותה נשארת לנהל את הנוער / נשים וכו'. בנוסף היא נשארת לעשות את הפוליטיקה באיגוד. האם זה שומר את כוחה?

עופר מגיע אחרי שהוא מלווה כבר שנתיים את הקבוצה ואבי זינדברג נמצא כאן כבר 12 שנה. הרצון להשקיע בהפועל הגיע מתוך אמונה בדרך ובמה שעשו בפועל האנשים שניהלו את המועדון בשנים האחרונות, האם הוא פתאום יתהפך? ברור שזה יכול להיות אבל לא זה הרעיון שמוביל את הרכישה.
סמל אישי של משתמש
ההוא שאמרו לו
קיבל.ה  882 לייקים

לא חושב שהמידע הבא אמור באיזושהי צורה להשפיע על ההצבעה של מישהו אבל הזבל חושב שהוא יכול להתערב במשהו

GLAD ALL OVER
האמיני יום יבוא!
ארבעת המופלאים
קיבל.ה  429 לייקים

מחפש לגזור עוד קופון. מי ישחרר אותנו מהעלוקה הזה???
אין אלוהים.
דת (כל דת) - ההונאה הגדולה ביותר בתולדות האנושות!
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1233 לייקים

רק המוות כנראה. הוא בן 75, יש פוטנציאל.
חוקים ואיסורים שאין מקורם ב"מה ששנוא עליך אל תעשה לחברך" הם מרושעים מטבעם. לפי מדד זה הדת היהודית קרובה למעמד של רשע מוחלט.
لا إله
מי שמאמין ולא מפחד, הריהו שקול למחבל מתאבד.
נא לא לצטט הודעות של אנשים לא ראויים, שיישאר מוסתר, תודה.
סמל אישי של משתמש
red in blood
קיבל.ה  321 לייקים

א.ב כתב: 30 יולי 2023, 01:26 עופר ינאי מיליארדר, מה הוא כבר יכול לחלוב מהפועל תל אביב סטייל שאול?
ה30 מיליןן שקל שהוא הולך להעביר כשיחתם ההסכם זה תקציב של 3 שנים בהפועל
אז אפשר להוריד מהשולחן את הרעיון שהוא בא להתפרנס מהפועל
אבל אנחנו לא מוכרים את הקבוצה רק לעופר ינאי. כלומר כן, אבל זה לא הדבר העיקרי שקורה כאן, אלא זה שאנחנו מוציאים את השליטה מהידיים שלנו.
יכול להיות שעופר ינאי יהיה מדהים לנו, אני כמובן רק מקווה, אבל מתישהו הוא ימכור את הקבוצה למישהו אחר, ואין לנו השפעה מי הוא יהיה.
- עומר חרמש ז״ל
סמל אישי של משתמש
הלך המומנטום
קיבל.ה  1009 לייקים

ראשית אני לא רורה שיש כלכך הרבה קופצים על מועדוני כדורסל בארץ, וגם אם כן ינאי בוודאי ירצה לקבל סכום לא קטן, כי הוא גם השקיע סכום לא קטן.
שנית, גם אם הוא יתפשר על סכום נמוך, לעמותה תהיה זכות ראשונים לרכוש בחזרה את חלקו, ככה שהסיכוי שנעבור למניאק בלי אגורה על התחת הוא נמוך מאוד.
הפוסט קיבל 2 לייקיםDe NiroVinb
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1163 לייקים

הבן אדם הולך להשקיע במועדון מעל ל30 מיליון ש״ח.
על איזה מכירה אתם מדברים?
ונגיד שהוא ירצה למכור, ונגיד שזה יהיה למישהו שאנחנו לא רוצים אותו, הוא יצטרך למכור ביותר ממה שהעמותה תיהיה מסוגלת להשוות.
כלומר זאת גם תיהיה עיסקה של מיליונים.
שזה אומר שכבר עכשיו מפחיד מישהו שיהיה צריך להוציא מיליונים על הקבוצה?
זה לא כל מיני שאול/טביב/רמון שקיבלו את הקבוצה בקומבינות בלי להשקיע שקל מהכיס.

אתם מבינים כמה הזוי זה נשמע?
הפוסט קיבל 5 לייקיםגביזוןVinbלירון האדוםגילוDe Niro
Lion Den
קיבל.ה  9 לייקים

מכיר מקרוב את אחת הדמויות המרכזיות מאחורי העסקה, מעבר לזה שמדובר באנשים שקולים וסופר רציניים - החבר׳ה שמסביב לעופר ינאי הם אדומים אמיתיים, יושבים שנים ביציעים גם בסל וגם ברגל וטובת הפועל זה ערך עליון מבחינתם.
זה לא הפרופיל של העסקנים שהתרגלנו להתקל בו לאורך השנים בספורט הישראלי

מבחינתי זה נותן שקט גם מבחינת העתיד היותר רחוק של המועדון
הפוסט קיבל 2 לייקים7evenDe Niro
ארז שדה
קיבל.ה  676 לייקים

לדעתי כל חבר עמותה ,כולל מי שיודע בוודאות אם הוא יתמוך בהסכם או יתנגד לו, צריך לעשות מאמץ ולהגיע מחר לאסיפה בהדר יוסף . נכון שאנחנו קראנו ושמענו על עיקרי ההסכם אבל אין כמו מפגש פנים מול פנים עם עופר ינאי כדי לשמוע את פרטי ההסכם ולהחליט בהתאם לכך.
Segev
קיבל.ה  353 לייקים

:ONE-עכשיו ב
בהפועל פ"ת מבקשים צ'קים לערבות מהאוהדים
https://www.one.co.il/Article/442348.html

איזה מוזר!
הייתי בטוח ש״קבוצת אוהדים״ זה שם קוד לקבוצה שמתנהלת מדהים ותהיה קיימת לנצח ואילו בעלות פרטית זו הדרך הבטוחה לפירוק
הפוסט קיבל 2 לייקיםDe NiroChegi
שליחת תגובה