דרבי

פורום אוהדי הפועל תל אביב
סמל אישי של משתמש
קפטן ג'ק
קיבל.ה  409 לייקים

האדס כתב: 27 ספטמבר 2023, 08:37 אתם לא מבינים שפתחנו להם את המשחק כמו שאף קבוצה לא פתחה מולם העונה?
אתם רואים את חיפה, שיש לה כלים לשחק התקפי פי 100 מהפועל, עולה בלי שלושה קשרים באמצע מולם?
הגישה למשחק הייתה קפריזית ומטומטמת. נתנו להם את המשחק.
"תיקו לא טוב"... "לנצח בכל מחיר"
(מי אמר למי?)
תקרת שכר, יא חביבי ! רק תקרת שכר (בכדורסל וגם בכדורגל) !
האדס
קיבל.ה  3003 לייקים

לנצח בכל מחיר אומר לסיים את המשחק עם גול אחד יותר. לא לעלות עם 4 שחקני התקפה מקדימה ולשים את איינבינדר באמצע לבד עם רודריגז.
הפוסט קיבל 2 לייקיםDe Niro7even
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1772 לייקים

קפטן ג'ק כתב: 27 ספטמבר 2023, 08:39
האדס כתב: 27 ספטמבר 2023, 08:37 אתם לא מבינים שפתחנו להם את המשחק כמו שאף קבוצה לא פתחה מולם העונה?
אתם רואים את חיפה, שיש לה כלים לשחק התקפי פי 100 מהפועל, עולה בלי שלושה קשרים באמצע מולם?
הגישה למשחק הייתה קפריזית ומטומטמת. נתנו להם את המשחק.
"תיקו לא טוב"... "לנצח בכל מחיר"
(מי אמר למי?)
פורום שדים ידוע בהגזמותיו בלא מעט תחומים. בדבר אחד הוא צודק וזועק כבר 3 חודשים...האסון שיגיע כששחקני לאומית פותחים בעמדות המגן הימני והקישור.
אז מול ב"ש נראינו אסון על המגרש אבל השתדלנו לא לצאת מהרחבה ואיכשהו זה נגמר בתיקו בפוקס של החיים. אתמול שיחקנו מול קבוצה הרבה יותר טובה, אבל בהרכב שלא תואם את הבדלי הרמות.

לעלות לנצח לא אומר להפקיד את הקבוצה.
אלון אזוגי לא מתאים כשחקן פותח לקבוצה בליגת העל. אייבינדר/אל-ים/כל שחקן אחר כרגע ליד רוריגז...גם לא.
יחד, רק יחד! :heart:
תעיף ליציע
קיבל.ה  126 לייקים

אז מה אתה מציע?
עד ינואר ( בהנחה ויהיה חיזוק בכלל), עם מי אתה עולה
באמצע?
סמל אישי של משתמש
DJSavta
קיבל.ה  298 לייקים

תא מרבוטא כתב: 27 ספטמבר 2023, 06:18
DJSavta כתב: 27 ספטמבר 2023, 04:09
Hapolo כתב: 27 ספטמבר 2023, 02:18

ועדיין לא הגיוני 9 שנים לא לנצח אותם ולקבל חמישיות ורביעיות בכזו קלות. זו חתיכת אנומליה גם בהתחשב בפערי התקציב והרמה.
אין ספק שיש פה עניין מנטלי, כי כמו שמכבי יעלו בשיא שלהם מולך זה צריך לעבוד גם לצד שני, ומשום מה לא רק שהרמה שלנו לא עולה היא יורדת לרמה שאנחנו לא מסוגלים לחבר 3 מסירות. שחקני ההתקפה חסרי אונים כי הם מבודדים מקדימה ומקבלים הרחקות וישר מתנפלים עליהם 2-3 שחקנים. מה לאיוס יכול לעשות במצב כזה? גם אם הוא עובר שחקן אין לו למי למסור זה הרגיש כאילו אנחנו משחקים עם 9 שחקנים. ושחקני הגנה גם חסרי אונים, נתונים ללחץ בלתי פוסק ומלא שטחים ריקים באיזורים מסוכנים.
אם אתם חושבים שנגד ביתר ונתניה מכבי עולים לטיול אז אתם טועים, פשוט הקבוצות האלה עולות לשחק עם ביצים מולם ולא מאפשרות להם את העליונות המוגזמת הזו, לפחות לא באופן ובתדירות שאנחנו מאפשרים להם
למה זה לא הגיוני? 9 שנים הקבוצה שלנו נראית כמו זבל, דווקא לא ממש מריח לי כמו אנומליה.
גם אם מכבי לא נראו משהו מיוחד לאורך התקופה, קח סגל שלנו מול סגל שלהם בכל זמן נתון בתקופה הזו, שלהם טוב משמעותית כמעט בכל עמדה.
זה שאנחנו גרועים בכדורגל אני יודע כבר, ראיתי את זה גם במשחקים הקודמים, זה שלא הפסדנו לב"ש למשל זה די בפוקס, ויכולנו לחטוף שערים ואולי אפילו להפסיד גם במשחקים האחרים.
לקבוצה יש חולשות בולטות מאוד כמו חוסר (עד כדי מצב אנוש) במגנים משני הצדדים, קשר אמצע נורמלי במקום איינבינדר שפרש ולא הודיע, וחלוץ (זה ככה על רגל אחת).
על מנטלי אפשר לדון, הטיעון סביר אבל בהתחשב בעובדה שבתקופה הנתונה כל הסגל שלנו ושלהם התחלף (כמה פעמים אפילו, כולל הצוות המקצועי ואפילו הבעלים), קצת מוזר לדעתי.
זה לא שהם עולים לטיול נגד ביתר/נתניה/ריינה/..., זה שנגדך יש להם פי אלף מוטיבציה, היום גם ממש היה ניכר שיותר מוטיבציה מהשחקנים שלנו, שאחרי השער הראשון נשברו מנטלית באופן ממש מביך.

למרות זאת, היום פחות התרשמתי מאיך שהם נראו ויותר ראיתי שהם פשוט יודעים לנצל את המאצ'אפים הנוראיים שסיפקנו להם (האגפים בעיקר, אבל האמצע החלש שלנו זה ברמת ההזוי), תוסיף לזה את העובדה שהתירוץ לשחקנים שיש לנו לא טובים בכדורגל ותקבל מה שקיבלנו.

בכל מקרה, כשמסתכלים על תקופה כזו ארוכה אני מסכים שאמורות להיות עליות ומורדות, וזה לא שביתר או קטמון זה קבוצות מדהימות, מדובר על סטטיסטיקה.
אני יכול להבין איך דבר כזה יכול להיראות כמו אנומליה, אבל אני חושב שהעניין הוא שאנחנו קבוצה פחות טובה מהם לרוב, אם לא כל אורך התקופה, הסתברותית זה לא כזה מופרך שנפסיד להם את רוב המשחקים בה.
אם היינו מפסידים את כל המשחקים הייתי מסכים איתך ב-100% שזה כבר ברמת האנומליה.

עוד נקודה קריטית, למאמנים שלנו לאורך התקופה יש חלק גדול בסיפור הזה, עם כל מיני ניסויי התאבדות כאלה ואחרים שהובילו אותנו לתבוסות.
אגב מאז רב"ש (עונת 13/14) לא היה לנו מאמן נורמלי וסביר שהעמיד קבוצה שבאמת ראויה לניצחון דרבי, אפילו כשכמעט הצלחנו לעשות את זה.

תוסיף לכל זה את העובדה שההבדלים התקציביים מאוד משמעותיים בכדורגל של העידן הנוכחי, אין מה לעשות.

אז יש כאן צירוף של כמה דברים: תקציב, שחקנים, צוות מקצועי, מנטליות ומזל.
כשלוקחים את כל אלה בחשבון שוב מגיעים למצב שבו זה לא מופרך להפסיד להם לאורך תקופה ארוכה.
יש הפתעות בכדורגל, והלוואי שאתבדה אני אהיה הכי שמח לאכול את הכובע.

שלא תחשוב שאני לא עצוב מכל זה, אבל אי אפשר להתעלם ולחשוב שזה סתם טעות בסטטיסטיקה.
לא הבנתי- למה הם מולנו במוטיבצית שיא ואנחנו לא? אצלנו רואים בזה משחק שגרתי?
איך מכבי משחקים תמיד הילוך שני לשיטתך מול כולם חוץ מאשר מולנו? 3 נקודות מול נתניה וקטמון לא נחשב? זה לא מסתדר. מכבי לפני עשור הייתה דורסת כל דבר חוץ מבאר שבע בערך.
זה לא שמכבי כזו מבריקה. זה אנחנו קבוצה מנוהלת רע ומאומנת רע.
את כל מה שכתבתי זיקקת לזה שלשיטתי הם משחקים בהילוך שני נגד קבוצות אחרות? אולי ניסחתי את עצמי לא נכון אז אחדד.

זה שילוב של כמה דברים שביניהם גם המוטיבציה שלהם נגדנו שגדולה יותר מהרבה משחקים אחרים, אם לא כולם.

אנחנו יכולים לבוא נגדם עם כל המוטיבציה בעולם אבל בסוף הם קבוצה טובה יותר, עם צוות מקצועי טוב יותר ותקציב פי כמה. לכל הדברים האלה יש השפעה, לכן זה לא כזה הזוי שלא ננצח אותם תקופה ארוכה.
הפוסט קיבל לייק אחדתא מרבוטא
L.S
קיבל.ה  620 לייקים

כן, תתעסקו באיך הפועל נראו על הדשא כאילו שיש לזה משמעות בכלל.

הפסדנו את המשחק אתמול כבר ב20:00.
הפועל, שיגעת אותי.
הפועל, הרסת אותי.
הפוסט קיבל לייק אחדInFlames
סמל אישי של משתמש
DJSavta
קיבל.ה  298 לייקים

7even כתב: 27 ספטמבר 2023, 08:36
DJSavta כתב: 27 ספטמבר 2023, 01:44
shaharot כתב: 27 ספטמבר 2023, 01:37 אין מה לנתח מקצועי כי כולם היו בני זונות
רק אני לא מצליח להבין איך שחקנים מתחלפים, מאמנים ובעלים ועדיין ברגע שמכבי נותנת את הראשון זה game over ותוך דקות זה כבר 2 ו3 ?? מזה ההפקרות הזאת? עולים למחצית השנייה ותוך 2 דקות עוד גול ממטר!! היו שם 3 שחקנים לבדד 3 מטר מהשער. דקה 47!! זה באמת לא נתפס.
רק השבוע ריינה חטפו דקה 45+8 והצליחו לסיים בתיקו. עוד קבוצה קיקיונית באירופה פיגרה 3-0 מחצית ונגמר 3-2.
עלינו בהרכב הכי חזק שלנו מה ש90% מהאנשים פה רצו וחוץ מהתלהבות של 5 דקות , פשוט לא מצליחים לעבור את החצי.
כשהם משחקים נגד ריינה ואיסלנדים הם לא משחקים אותו דבר כמו שהם משחקים נגדך, זה ההסבר.
די עם החארטה הזו.
זה תלוי המון בהפועל. אם באים בגישה נכונה ומשחקים נכון זה תלוי רק בהפועל.
אתה חושב שפרץ וזהבי לא מלחיצים את ההגנה של ריינה או הפועל עכו?

אה כן, יעזור גם אשכרה להבין כדורגל ולרכוש מגן ימני וקשר, מה שזועקים לחן סול המביך הזה כבר 3 חודשים.
צ'ימבויקה כתב: 27 ספטמבר 2023, 08:29
DJSavta כתב: 27 ספטמבר 2023, 01:44
shaharot כתב: 27 ספטמבר 2023, 01:37 אין מה לנתח מקצועי כי כולם היו בני זונות
רק אני לא מצליח להבין איך שחקנים מתחלפים, מאמנים ובעלים ועדיין ברגע שמכבי נותנת את הראשון זה game over ותוך דקות זה כבר 2 ו3 ?? מזה ההפקרות הזאת? עולים למחצית השנייה ותוך 2 דקות עוד גול ממטר!! היו שם 3 שחקנים לבדד 3 מטר מהשער. דקה 47!! זה באמת לא נתפס.
רק השבוע ריינה חטפו דקה 45+8 והצליחו לסיים בתיקו. עוד קבוצה קיקיונית באירופה פיגרה 3-0 מחצית ונגמר 3-2.
עלינו בהרכב הכי חזק שלנו מה ש90% מהאנשים פה רצו וחוץ מהתלהבות של 5 דקות , פשוט לא מצליחים לעבור את החצי.
כשהם משחקים נגד ריינה ואיסלנדים הם לא משחקים אותו דבר כמו שהם משחקים נגדך, זה ההסבר.
זה שקר
זה לא שקר, זה תלוי בעוד דברים חידדתי בהודעה הקודמת אבל זה כן חלק מהעניין.

לגבי החלק המקצועי אין ספק שזה החלק המרכזי בעניין, הסגל שלהם יותר טוב בכל עמדה על המגרש חוץ מהשוער.
לגבי ״תלוי רק בהפועל״ זה כבר לעצום את העיניים למציאות.
נועם שחם
קיבל.ה  744 לייקים

El dudernio כתב: 27 ספטמבר 2023, 00:02
נועם שחם כתב: 26 ספטמבר 2023, 23:50
תעיף ליציע כתב: 26 ספטמבר 2023, 23:04 עד ינואר צריך לסבול עם הסגל הזה. רחמנות
לא כי בינואר - ברצלונה
גם אתה יודע שזה פופוליזם זול.
?

ידידי היקר, אני כבר בחודש מאי ראיתי את זרעי הפורענות.
סמל אישי של משתמש
סומך
קיבל.ה  890 לייקים

בשולי הדברים, עד עכשיו לא הבנתי על מה ולמה פסלו לנו שער חוקי לגמרי
ולדעתי גם צוות השיפוט לא הבין למה נפסל השער ולכן הם "תיקנו" את הטעות בזה שלא נתנו להם פנדל שהגיע להם בסוף.
פיצוחי שווארמה
הבורסה הבורסה
אדום ותיק
קיבל.ה  487 לייקים

הפסד כואב מאד (כל הפסד הוא כזה, ובעיקר למכבי ...).
אני קיוויתי שנוציא תיקו.
לצערי הרב, הצוות המיקצועי והשחקנים, כמו חלק מעמיתי לפורום חולם חלומות באספמיה שלעלות התקפי יבטיח ניצחון אחרי כל כך הרבה שנים.
איך אמר אריק, הפוך גוטה הפוך..
אין לנו סגל להתמודד התקפית איתם. אין לנו הרכב שיכול לעצור התקפות מעבר לא רק שלהם גם של קבוצות אחרות. הנקודה שסחטנו מבאר שבע בילבלה חלק מהעמיתים.
ההרכב והגישה אתמול הזכירה לי את השישיה שחטפנו מבאר שבע ומחיפה שנה שעברה - לחץ גבוה ושאר סיסמאות.
הינו צריכים לעלות עם אורינטציה יותר הגנתית עם שחקנים שיודעים לעשות הגנה ולהיות אוטובוס ברחבה.
לא מבין מדוע הוא עולה עם 2 שחקני קישור בלבד, כשמכבי עולים עם רביעיה בקישור במערך מאד גמיש של 5:4:1.
אני לא אומר שהינו מנצחים אבל לא היינו סופגים סטירת לחי כזאת. ומצידי שהיינו מוציאים תיקו ושכל העולם יבכה על הכדורגל הלא יפה.
מקווה מאד שיתאוששו מהר מאד פסיכולוגית מזה לקראת המשחק הבא (חיבר בירושלים). למרות שכולם היו גרועים אמש, ה"בשורה" הטובה היא ארצל בריא ועומד לרשות ולקניס. זה יאפשר לעלות קצת יותר מאוזן בקישור. (עם רביעיה) .
השיא - זכיה באליפות במעוז הפאשיזם הירושלמי!
Hasta la muerte
קיבל.ה  לייק אחד

סומך כתב: 27 ספטמבר 2023, 11:42 בשולי הדברים, עד עכשיו לא הבנתי על מה ולמה פסלו לנו שער חוקי לגמרי
ולדעתי גם צוות השיפוט לא הבין למה נפסל השער ולכן הם "תיקנו" את הטעות בזה שלא נתנו להם פנדל שהגיע להם בסוף.
השופט שרק לעבירה (בלי להסתכל בכלל) לפני הבעיטה, טעות שאם לא התוצאה הייתה הרבה יותר משמעותית
El dudernio
קיבל.ה  1277 לייקים

נועם שחם כתב: 27 ספטמבר 2023, 11:30
נועם שחם כתב: 26 ספטמבר 2023, 23:50

לא כי בינואר - ברצלונה
?

אף אחד לא מצפה שנהיה ברצלונה.
אלא קבוצת אמצע טבלה שיפולי פליאוף עליון.
טכנית לארז
קיבל.ה  1638 לייקים

מה שבטוח זה שסילבס לא היה בא לשחק ככה בחיים וגם לא אבוקסיס ורב"ש. רק דראפיץ' הכלומניק.
אולי שילמנו פה מחיר של מאמן שלא ממש מכיר את העסק.
דריבל ענק על מפתן השש עשרה
הפוסט קיבל לייק אחדלירון האדום
ASAFABADI
קיבל.ה  183 לייקים

אותי הכי מעצבנים ההתקפה, רבאק זאת חוליית ההתקפה הכי חזקה שלנו ולא עשו כלום ושום דבר כלוםםם, מה זה החרא הזה
לירון האדום
קיבל.ה  1843 לייקים

סומך כתב:בשולי הדברים, עד עכשיו לא הבנתי על מה ולמה פסלו לנו שער חוקי לגמרי
ליבוביץ שרק לעבירה לפני הגול לכן הואר לא יכול היה להתערב.
למה הוא שרק? כי הוא גרוע.
אני מאמין שאכן הואר קיזז את זה בפנדל שהגיע להם

Sent from my SM-G996B using Tapatalk

הפוסט קיבל לייק אחדסומך
סמל אישי של משתמש
כרובית
קיבל.ה  790 לייקים

סומך כתב: 27 ספטמבר 2023, 11:42 בשולי הדברים, עד עכשיו לא הבנתי על מה ולמה פסלו לנו שער חוקי לגמרי
זה באמת בשולי אבל אם בכל זאת מסתכלים על התוצאה כי הליגה ממשיכה והעולם לא נעצר לצערי, אז זו חתיכת שריקה הזויה שהוא שרק
הוא עמד ליד וראו מקילומטר שלא היה שם שום דבר, הבעיה שהוא שרק והואר לא יכול כבר לתקן הרי אז אין גול
ההפסד הוא הפסד, 4-1 זה גרוע אבל פחות גרוע מחמש עם 0 גולים
הפוסט קיבל 2 לייקיםסומך7even
נועם שחם
קיבל.ה  744 לייקים

El dudernio כתב: 27 ספטמבר 2023, 14:49
נועם שחם כתב: 27 ספטמבר 2023, 11:30

?

אף אחד לא מצפה שנהיה ברצלונה.
אלא קבוצת אמצע טבלה שיפולי פליאוף עליון.
בסדר. הכוונה שלי הייתה שזו שטות לחשוב שבינואר נראה איזה שינוי מהותי. זה הכל.
הפוסט קיבל לייק אחדEl dudernio
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1772 לייקים

ASAFABADI כתב: 27 ספטמבר 2023, 15:16 אותי הכי מעצבנים ההתקפה, רבאק זאת חוליית ההתקפה הכי חזקה שלנו ולא עשו כלום ושום דבר כלוםםם, מה זה החרא הזה
מכבי שמרו גבהע ואף אחד מהם כמעט לא ירד לקבל כדור כמו שצריך, ולכן כשחטפו את הכדור זה כבר היה כשאזוגי מבודד בענף (מסכן) אן דהירה מהמרכז במצב של 5 על 4.
בנוסף, כשכבר חטפו לנו את הכדור, כמעט אף אחד מהם לא ירד לעזור קצת
יחד, רק יחד! :heart:
וינסנט
קיבל.ה  260 לייקים

מסתכל על הגולים אתמול ונדהם איך כל גול נגרם מחורים בקישור שפשוט לא היה קיים, רודריגז עוד חילץ כדורים מידי פעם, אבל אייבינדר כלום, כדורים עוברים לידו, בין הרגליים שלו והוא לא מגיב, פשוט מסתכל. הגול הראשון והשני לא התחילו מהקישור אבל גם הם נגרמו איכשהו מטעות ספציפית שלו. כמה נזק ממנו. געגועים לאל ים, מקווה שהמאמן הליצן יקבל שכל וישים את אל ים נגד ביתר.
El dudernio
קיבל.ה  1277 לייקים

וינסנט כתב: 27 ספטמבר 2023, 20:05 מסתכל על הגולים אתמול ונדהם איך כל גול נגרם מחורים בקישור שפשוט לא היה קיים, רודריגז עוד חילץ כדורים מידי פעם, אבל אייבינדר כלום, כדורים עוברים לידו, בין הרגליים שלו והוא לא מגיב, פשוט מסתכל. הגול הראשון והשני לא התחילו מהקישור אבל גם הם נגרמו איכשהו מטעות ספציפית שלו. כמה נזק ממנו. געגועים לאל ים, מקווה שהמאמן הליצן יקבל שכל וישים את אל ים נגד ביתר.
אני כבר שנתיים צועק שהוא לא קשר אחורי בשום מצב...

מה שעצוב זה שגם עם רומראטו היינו אתמול פי 10 טובים
הפוסט קיבל לייק אחדוינסנט
וינסנט
קיבל.ה  260 לייקים

El dudernio כתב: 27 ספטמבר 2023, 20:07
וינסנט כתב: 27 ספטמבר 2023, 20:05 מסתכל על הגולים אתמול ונדהם איך כל גול נגרם מחורים בקישור שפשוט לא היה קיים, רודריגז עוד חילץ כדורים מידי פעם, אבל אייבינדר כלום, כדורים עוברים לידו, בין הרגליים שלו והוא לא מגיב, פשוט מסתכל. הגול הראשון והשני לא התחילו מהקישור אבל גם הם נגרמו איכשהו מטעות ספציפית שלו. כמה נזק ממנו. געגועים לאל ים, מקווה שהמאמן הליצן יקבל שכל וישים את אל ים נגד ביתר.
אני כבר שנתיים צועק שהוא לא קשר אחורי בשום מצב...

מה שעצוב זה שגם עם רומראטו היינו אתמול פי 10 טובים
אמת. רומראטו אחד מהאנדרייטדים הכי גדולים שהיו אצלנו. לוחם שהשאיר אותנו בליגה. הוא ביחד עם רודריגז יכל להיות מפחיד.
הפוסט קיבל לייק אחדCarajo
טכנית לארז
קיבל.ה  1638 לייקים

בישל שבוע שעבר בואלוויק אגב.
Asafasraf
קיבל.ה  827 לייקים

Daniel כתב:איך נרדמים אחרי הלילה הזה?
אחרי לילה ללא שינה אני מגיע היום לחתונה של חבר מהעבודה ומגלה ששי סידי הוא דוד של החתן.
רק חסר שיעלה לעמדה של הדי ג׳יי ויגיד את שמות הכובשים אתמול. סיוט!

Sent from my iPhone using Tapatalk
הפוסט קיבל 3 לייקיםDe NiroגביזוןDaniel
Charlie
קיבל.ה  449 לייקים

Asafasraf כתב:
Daniel כתב:איך נרדמים אחרי הלילה הזה?
אחרי לילה ללא שינה אני מגיע היום לחתונה של חבר מהעבודה ומגלה ששי סידי הוא דוד של החתן.
רק חסר שיעלה לעמדה של הדי ג׳יי ויגיד את שמות הכובשים אתמול. סיוט!

הוא יצעק את השם הפרטי והאורחים את שם המשפחהתמונה

הפוסט קיבל לייק אחדAsafasraf
לירון האדום
קיבל.ה  1843 לייקים

איכשהו בחסות המעצרים של האולטראס והאירועים אתמול של חיפה, החרפה המקצועית שלנו מהדרבי עוברת מתחת לראדר...

מקווה שהשחקנים מבינים שאם הם רוצים לכפר ולו במעט על ההשפלה בדרבי, הם צריכים להביא 3 נקודות מטדי

דוגיס
קיבל.ה  397 לייקים

ASAFABADI כתב: 27 ספטמבר 2023, 15:16 אותי הכי מעצבנים ההתקפה, רבאק זאת חוליית ההתקפה הכי חזקה שלנו ולא עשו כלום ושום דבר כלוםםם, מה זה החרא הזה
זה הבעיה בקבוצה לא מאומנת.
טכנית לארז
קיבל.ה  1638 לייקים

חוליית התקפה לא שווה הרבה כשאין מאחוריה חוליית קישור דומיננטית.
שחרור רומראטו היה טעות מקצועית.
הפוסט קיבל 2 לייקיםDe NiroDaniel
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  835 לייקים

טכנית לארז כתב:חוליית התקפה לא שווה הרבה כשאין מאחוריה חוליית קישור דומיננטית.
שחרור רומראטו היה טעות מקצועית.
וחוליית הגנה יציבה
טכנית לארז
קיבל.ה  1638 לייקים

לדעתי גם משחק הגנה מתחיל מהקישור.
ברגע שאתה בונה על איינבינדר ולידו רודריגז האיטי, הגנתית אין למה לצפות יותר מדי.
היו חייבים להביא לפה קשר אחורי גרזן שכל מה שהוא יודע לעשות בחיים זה לחלץ כדורים ולהרוס התקפות של היריבה.
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  835 לייקים

טכנית לארז כתב:לדעתי גם משחק הגנה מתחיל מהקישור.
ברגע שאתה בונה על איינבינדר ולידו רודריגז האיטי, הגנתית אין למה לצפות יותר מדי.
היו חייבים להביא לפה קשר אחורי גרזן שכל מה שהוא יודע לעשות בחיים זה לחלץ כדורים ולהרוס התקפות של היריבה.
ודאי אבל ההתקפה מתחילה מההגנה
טכנית לארז
קיבל.ה  1638 לייקים

כן, אבל אם אני הייתי יכול לבחור חוליה שתהיה ממש חזקה מבין הגנה - קישור - התקפה. הייתי בוחר בחוליית קישור.
כלומר הייתי בכיף ממיר את חוליית ההתקפה הלא רעה שלנו בחוליית קישור טובה יותר. נניח אליאס-רומראטו-רודירגז אפילו.
קודם שמים את הז'יטונים על קישור אמין. זו דעתי.
צבי שיסל
קיבל.ה  59 לייקים

לא יודע איך להמשיך מכאן
הדרבי הזה שבר אותי לרסיסים
אני כבר לא רואה טעם ללכת שבי אחרי הקבוצה כמו שהלכתי מסוף שנות ה-90
ההתמכרות הזאת כבר לא קיימת ואין למה להתמכר משהו בקבוצה הזאת כבר מזמן לא הפועל
באמת לא יודע איך להרים את עצמי אני מיואש לחלוטין
הפוסט קיבל 2 לייקיםDe NiroL.S
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  835 לייקים

טכנית לארז כתב:כן, אבל אם אני הייתי יכול לבחור חוליה שתהיה ממש חזקה מבין הגנה - קישור - התקפה. הייתי בוחר בחוליית קישור.
כלומר הייתי בכיף ממיר את חוליית ההתקפה הלא רעה שלנו בחוליית קישור טובה יותר. נניח אליאס-רומראטו-רודירגז אפילו.
אנחנו צריכים להפסיק לבחור את הרע במיעוטו.כך לא נתקדם. צריך להתחיל לדרוש לבחור במיטב בכל החוליות.
טכנית לארז
קיבל.ה  1638 לייקים

De Niro כתב: 28 ספטמבר 2023, 11:29
טכנית לארז כתב:כן, אבל אם אני הייתי יכול לבחור חוליה שתהיה ממש חזקה מבין הגנה - קישור - התקפה. הייתי בוחר בחוליית קישור.
אנחנו צריכים להפסיק לבחור את הרע במיעוטו.כך לא נתקדם. צריך להתחיל לדרוש לבחור במיטב בכל החוליות.
אז חוזרים לנקודת ההתחלה - תקציב.
זה שיח שחוזר על עצמו אחרי כל תבוסה באופן כ"כ אפור כמו אוהד מכבי שאומר "דאלה".
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  835 לייקים

טכנית לארז כתב:
De Niro כתב: 28 ספטמבר 2023, 11:29
אז חוזרים לנקודת ההתחלה - תקציב.
זה שיח שחוזר על עצמו אחרי כל תבוסה באופן כ"כ אפור כמו אוהד מכבי שאומר "דאלה".
גם בתקציב כמו שלנו אפשר לבנות טוב יותר.
יש דוגמאות מקבוצות אחרות.
טכנית לארז
קיבל.ה  1638 לייקים

גם אפשר לבנות גרוע יותר.
במאקרו אין ממש תקרה גבוהה מדי.
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3799 לייקים

לירון האדום כתב: 28 ספטמבר 2023, 09:51 איכשהו בחסות המעצרים של האולטראס והאירועים אתמול של חיפה, החרפה המקצועית שלנו מהדרבי עוברת מתחת לראדר...

מקווה שהשחקנים מבינים שאם הם רוצים לכפר ולו במעט על ההשפלה בדרבי, הם צריכים להביא 3 נקודות מטדי

משחק מהמביכים שאני זוכר.
עמדו כמו עציצים, רחוקים מהכדור, רחוקים משחקני מכבי שמטיילים ברחבה שלנו, את אמצע המגרש מכבי חוצים כמו את ים סוף שוב ושוב.
פשוט גישה רופסת ועלובה ומבחינה מקצועית חוסר מוכנות ומושג.
רק הפועל
קיבל.ה  1504 לייקים

לירון האדום כתב: 28 ספטמבר 2023, 09:51 איכשהו בחסות המעצרים של האולטראס והאירועים אתמול של חיפה, החרפה המקצועית שלנו מהדרבי עוברת מתחת לראדר...

רק ניצחון משכנע ישכיח מעט את הביזיון שהיה שם
הפוסט קיבל לייק אחדלירון האדום
לירון האדום
קיבל.ה  1843 לייקים

רדפוקס כתב:

משחק מהמביכים שאני זוכר.
עמדו כמו עציצים, רחוקים מהכדור, רחוקים משחקני מכבי שמטיילים ברחבה שלנו, את אמצע המגרש מכבי חוצים כמו את ים סוף שוב ושוב.
פשוט גישה רופסת ועלובה ומבחינה מקצועית חוסר מוכנות ומושג.
מה שכן ובטח לעומת פעמים קודמות זה שהפעם לפחות יש שקט במועדון ולא לכלוכים ושמועות

סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1632 לייקים

הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
הַחַיִּ֤ים וְהַמָּ֙וֶת֙ נָתַ֣תִּי לְפָנֶ֔יךָ, הַבְּרָכָ֖ה וְהַקְּלָלָ֑ה - וּבָֽחַרְתָּ֙ בַּחַיִּ֔ים
* המציג אינו רופא
שליחת תגובה