שאר הליגה 22/23

פורום אוהדי הפועל תל אביב
oleg neduda
קיבל.ה  1400 לייקים

Chegi כתב: 02 אפריל 2023, 22:28 מצד אחד סכנין לא באו לוותר על המשחק ובאמת ניסו לא להפסיד, מצד שני הם בכלל לא ניסו לנצח. ברבע שעה האחרונה קש הפקירה את ההגנה לגמרי ורפואה במקום לנצל את זה בחר למשוך זמן.
מבחינתו תיקו זה כמו ניצחון. הם בגדול נשארו היום כשהפסד היה מסבך אותם
Segev
קיבל.ה  353 לייקים

Segev כתב: 02 אפריל 2023, 22:56 אז בהנחה והמשחק מחר בין בית״ר והפועל חיפה לא מעניין, נשארו 20 משחקים בפלייאוף התחתון, 3 בחזקת 20 אופציות לקומבינציות של תוצאות, באיזור ה3.5 מיליארד קומבינציות. איפה המתכנתים של הפורום שיגידו בכמה מה3.5 מיליארד האלה אנחנו יורדים? לא יותר מדי ולא נראה לי מסובך להריץ סקריפט כזה.
אם כבד מדי, האמת שמעניין אותי לדעת מה הסיכוי שלנו להישאר אם אנחנו מפסידים את כל המשחקים. זה כבר משאיר ״רק״ 3 בחזקת 15 קומבינציות, באיזור 14 מיליון
טוב אז לא מצאתי דרך לחשב 3.5 מיליארד קומבינציות, אבל חישבתי מה הסיכוי של ק״ש לעשות 7 נקודות לפחות יותר מאיתנו (שוב, בהנחה של התפלגות אחידה לניצחון, תיקו או הפסד בכל משחק). יוצא 4.94 אחוז שזה כמובן חסם עליון לסיכויי הירידה שלנו (שיהיו פחות מזה בכלל ריינה, חדרה וכו).
סייג אחד - לא התחשבתי בזה שיש מפגש ישיר ביננו מה שסותר חלק מהקובינציות (למשל שגם אנחנו וגם ק״ש ננצח או נפסיד את כל המשחקים)
Segev
קיבל.ה  353 לייקים

Segev כתב: 03 אפריל 2023, 00:28
Segev כתב: 02 אפריל 2023, 22:56 אז בהנחה והמשחק מחר בין בית״ר והפועל חיפה לא מעניין, נשארו 20 משחקים בפלייאוף התחתון, 3 בחזקת 20 אופציות לקומבינציות של תוצאות, באיזור ה3.5 מיליארד קומבינציות. איפה המתכנתים של הפורום שיגידו בכמה מה3.5 מיליארד האלה אנחנו יורדים? לא יותר מדי ולא נראה לי מסובך להריץ סקריפט כזה.
אם כבד מדי, האמת שמעניין אותי לדעת מה הסיכוי שלנו להישאר אם אנחנו מפסידים את כל המשחקים. זה כבר משאיר ״רק״ 3 בחזקת 15 קומבינציות, באיזור 14 מיליון
טוב אז לא מצאתי דרך לחשב 3.5 מיליארד קומבינציות, אבל חישבתי מה הסיכוי של ק״ש לעשות 7 נקודות לפחות יותר מאיתנו (שוב, בהנחה של התפלגות אחידה לניצחון, תיקו או הפסד בכל משחק). יוצא 4.94 אחוז שזה כמובן חסם עליון לסיכויי הירידה שלנו (שיהיו פחות מזה בכלל ריינה, חדרה וכו).
סייג אחד - לא התחשבתי בזה שיש מפגש ישיר ביננו מה שסותר חלק מהקובינציות (למשל שגם אנחנו וגם ק״ש ננצח או נפסיד את כל המשחקים)
אם מכניסים גם את ריינה וחדרה -
הסיכוי שגם ק״ש יעשו 7 נקודות ומעלה מאיתנו
גם ריינה יעשו 5 נקודות ומעלה מאיתנו
וגם חדרה יעשו נקודה ומכלה מאיתנו
יוצא 1.74 אחוז
שוב, הסייג הוא תלות של משחקים ישירים שבזה לא התחשבתי
הפוסט קיבל לייק אחדDe Niro
בר לב אדום
קיבל.ה  306 לייקים

מעניין כמה רדיוסים מכבי תקבל על מופע האבוקות, שהושלכו למגרש, שעצר את המשחק בפתיחה.
אח״כ יבכו שבית הדין אדום.
הפוסט קיבל לייק אחדלירון האדום
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

על כל חצי פאול שחקני מכב* הורגים את השופט. הלוואי אצלנו.
מי שחושב שזה לא משפיע טועה.
"ואז, בתוך החושך הגדול, היה הדרבי בכדורסל. הפועל ניצחה 66:78 והחיים פתאום נהיו יפים" א. איינשטיין.
דגל אדום
קיבל.ה  54 לייקים

השופטים וה- var של חיפה, עד שהם פוגשים את הגרמנים...
נבדל ברור והשער מאושר להם.
Redical
קיבל.ה  110 לייקים

על למכבי איזה על תנאי או משהו על אבוקות? או לחיפה על המשחק מול בש? או שרק אנחנו נענשים בליגה הזאת על אבוקות
צבי שיסל
קיבל.ה  59 לייקים

בא לי כבר להקיא מהצמד עמיחי ואפק.
כמו לשמוע נוד,אותם צלילים.
הפוסט קיבל 3 לייקיםגביזוןלירון האדוםRed Wolf
גביזון
קיבל.ה  1155 לייקים

צבי שיסל כתב:בא לי כבר להקיא מהצמד עמיחי ואפק.
כמו לשמוע נוד,אותם צלילים.
עדיף כבר נאד

Sent from my M2102J20SG using Tapatalk

רק הפועל
קיבל.ה  1511 לייקים

דגל אדום כתב: 04 אפריל 2023, 21:14 השופטים וה- var של חיפה, עד שהם פוגשים את הגרמנים...
לא שזה כזה משנה אבל נראה לי שגם היה פנדל על שרי שפסלו
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1777 לייקים

רק הפועל כתב: 04 אפריל 2023, 23:30
דגל אדום כתב: 04 אפריל 2023, 21:14 השופטים וה- var של חיפה, עד שהם פוגשים את הגרמנים...
לא שזה כזה משנה אבל נראה לי שגם היה פנדל על שרי שפסלו
בוודאות לא פנדל. שרי זה שנכנס בגולסה ולא הפוך.
יחד, רק יחד! :heart:
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1777 לייקים

Segev כתב: 03 אפריל 2023, 11:58
יוצא 1.74 אחוז
אם נס ציונה מפסידים במחזור הקרוב אז הסיפור שלהם די אבוד... מה דאומר שגם ק"ש די בוודאות תסגור פינה מולם.
גם לריינה וגם לק"ש עוד נשאר לשחק מול בית"ר שבינתיים מגלה ספורטיביות אבל ההיסטוריה לא איתם בנושאי ספורטיביות.

לדעתי משחק המפתח לכל הפלייאוף התחתון הזה הוא במחזור הקרוב בין חדרה לק"ש.
המפסידה לדעתי תרד.
Segev
קיבל.ה  353 לייקים

7even כתב: 05 אפריל 2023, 08:39

יוצא 1.74 אחוז
אם נס ציונה מפסידים במחזור הקרוב אז הסיפור שלהם די אבוד... מה דאומר שגם ק"ש די בוודאות תסגור פינה מולם.
גם לריינה וגם לק"ש עוד נשאר לשחק מול בית"ר שבינתיים מגלה ספורטיביות אבל ההיסטוריה לא איתם בנושאי ספורטיביות.

המפסידה לדעתי תרד.
בית״ר תפסיד לכל היריבות שלנו, גם כדי לדפוק אותנו וגם כי זה בסביבת חצי גמר הגביע שלהם (אני אשכרה אהיה שרוף מכבי בחצי גמר).
מאוד רציתי שהפועל חיפה תנצח את בית״ר, כי עכשיו הפועל חיפה באה כיביכול להילחם על החיים שלה נגדנו במקום לבוא בכפכפים.
בקיצור, למרות שבחישובי האחוזים שלי זה נראה קלוש, על הדשא כלום לא גמור. אם נפסיד או אפילו תיקו עם הפועל חיפה ובמקביל ריינה וק״ש ינצחו, אנחנו שוב בבעיה עם כל הלחץ עלינו
ארז שדה
קיבל.ה  700 לייקים

Segev כתב: 05 אפריל 2023, 12:02

יוצא 1.74 אחוז

המפסידה לדעתי תרד.
בית״ר תפסיד לכל היריבות שלנו, גם כדי לדפוק אותנו וגם כי זה בסביבת חצי גמר הגביע שלהם (אני אשכרה אהיה שרוף מכבי בחצי גמר).
מאוד רציתי שהפועל חיפה תנצח את בית״ר, כי עכשיו הפועל חיפה באה כיביכול להילחם על החיים שלה נגדנו במקום לבוא בכפכפים.
בקיצור, למרות שבחישובי האחוזים שלי זה נראה קלוש, על הדשא כלום לא גמור. אם נפסיד או אפילו תיקו עם הפועל חיפה ובמקביל ריינה וק״ש ינצחו, אנחנו שוב בבעיה עם כל הלחץ עלינו
קצת הגזמת עם השרוף מכבי, אבל כן גם אני מעדיף שבית"ר תפסיד בחצי גמר, אפילו שזה אומר שמכבי תעלה לגמר
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3812 לייקים

יוצא 1.74 אחוז

המפסידה לדעתי תרד.
בית״ר לא תפסיד בכוונה כי אין לנו יריבות, בגדול צריך לקרות נס גלוי לק״ש/נס ציונה כדי שאנחנו נרד ליגה במקום אחת מהן, היריבה שלהן זה ריינה.
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1777 לייקים

רדפוקס כתב: 05 אפריל 2023, 14:00

המפסידה לדעתי תרד.
בית״ר לא תפסיד בכוונה כי אין לנו יריבות, בגדול צריך לקרות נס גלוי לק״ש/נס ציונה כדי שאנחנו נרד ליגה במקום אחת מהן, היריבה שלהן זה ריינה.
תראה...לק"ש יש עכשיו את חדרה שנראית רע ממש ומיד אח"כ את נס ציונה שיש מצב שעד אז כבר יסתיים הסיפור שלה(נ"צ מארחת את ריינה במחזור הקרוב. כל דבר למעט ניצחון וזה גמור עבורה)
כאמור, אל תבטל את האפשרות שק"ש יוצאת משני הקרובים עם 6 מ-6. בנוסף על זה יש לה את בית"ר מחזור אחרון. אולי אני מרחיק לכת אבל הם יכולים לצאת עם 9 מ-9 משלושת אלה.
הוא שאמרתי - המשחק הקרוב בין חדרה לק"ש יקבע לאן הולך הפלייאוף התחתון הזה. הפסד של ק"ש ו 80% מהפלייאוף התחתון סגור . הפסד של חדרה והכל הופך להיות יותר מעניין לכל מי שהוא לא בית"ר.

בלי קשר לכל זה - הפועל צריכה להתמקד בלא להפסיד בחוץ ולנצח בבית את ק"ש וריינה. הלוואי אמן ניצחון בסמי עופר.
הוקיץ'
קיבל.ה  4058 לייקים

ק"ש, שהצליחו לאסוף שלושה ניצחונות על פני עונה שלמה, הולכים לעשות 9 מ-9 בשלושת המחזורים הקרובים.
ברור.
אוגוסטוס היל
קיבל.ה  927 לייקים

אחרי אשדוד ב 2019 הכל כבר יכול להיות
סמל אישי של משתמש
Gili
קיבל.ה  406 לייקים

הבעיה הגדולה של ק"ש היא ש4 מתוך 5 הקבוצות שעוד נשארו להם לשחק נגדן הולכות להלחם חזק מולם. לרוב כשקבוצות תחתית עושות קאמבק בסוף העונה זה בא על חשבון קבוצות שכבר גמרו את העונה. קריית שמונה קיבלה את הקבוצות האלה בתחילת הפלייאוף כשהן עדיין רוצות להבטיח הישארות.
הפוסט קיבל לייק אחדmodag
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1777 לייקים

הוקיץ' כתב: 06 אפריל 2023, 20:00 ק"ש, שהצליחו לאסוף שלושה ניצחונות על פני עונה שלמה, הולכים לעשות 9 מ-9 בשלושת המחזורים הקרובים.
ברור.
היו דברים הזויים מזה בכדורגל הישראלי...
לירון האדום
קיבל.ה  1854 לייקים

משחק החוץ שלנו מול סכנין יהיה במושבה בעקבות הרדיוס של סכנין

Sent from my SM-G996B using Tapatalk

הפוסט קיבל 3 לייקיםChegiארז שדה7even
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

לירון האדום כתב:משחק החוץ שלנו מול סכנין יהיה במושבה בעקבות הרדיוס של סכנין

Sent from my SM-G996B using Tapatalk
תענוג, קרוב יותר מדוחא ופחות נורא מקפריסין
"ואז, בתוך החושך הגדול, היה הדרבי בכדורסל. הפועל ניצחה 66:78 והחיים פתאום נהיו יפים" א. איינשטיין.
סמל אישי של משתמש
Mr.china
קיבל.ה  101 לייקים

הפנדל שנתנו עכשיו למכבי הכי מביך שראיתי.
אם זה פנדל צריף להיות 4-5 פנדלים במשחק
הפוסט קיבל 3 לייקיםRed Wolfgershonshaharot
סמל אישי של משתמש
Red Wolf
קיבל.ה  426 לייקים

זה התחזות לכל דבר. 100% לא פנדל
אולי רק חיפה הייתה מקבלת את זה גם, כל שאר הקבוצות בארץ לא
הפוסט קיבל 2 לייקיםgershonshaharot
רק הפועל
קיבל.ה  1511 לייקים

הפועל באר שבע מועמדת לאליפות זו בדיחה טובה , קבוצה של מחמאות
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  840 לייקים

ב"ש הרסה לעצמה בעצם הנעת הכדור מאחור כשכל ההגנה עייפה.השער היה באוויר.
אבל המשחק הוא כמעט חסר חשיבות לתואר.
האדום הצורר
קיבל.ה  657 לייקים

הצמד שמואלביץ על הדשא ואדלר בואר, שלא ראו 3 פנדלים ברורים לטובת הפועל בדרבי שנגמר בתיקו, ממציאים יחד את אחד הפנדלים המופרכים שנראו פה כדי שמכבי שלנו תוכל לחגוג ניצחון.
אינתי עומרי, הפועל.
הפוסט קיבל 2 לייקיםgershonASAFABADI
gershon
קיבל.ה  231 לייקים

אני אעשה את זה קל.
אנחנו במקום מכבי, השופט מוציא צהוב על התחזות והוואר לא בודק בכלל.
אנחנו במקום באר שבע, השופט נותן פנדל ישר והוואר לא בודק בכלל.
הפוסט קיבל 3 לייקיםshaharotRed WolfASAFABADI
adom4
קיבל.ה  277 לייקים

היה פנדל רך אבל בעטו בו, באר שבע פח אשפה.
סמל אישי של משתמש
Hapolo
קיבל.ה  583 לייקים

אני רוצה לראות את באר שבע מקבלת הורדת נקודות על תנאי על האבוקות באירוע שפוטנציאל הנזק שלו הוא מהגדולים שנראו פה. או שזה עונש אקסלוסיבי לנו בלבד
האדום הצורר
קיבל.ה  657 לייקים

adom4 כתב: 10 אפריל 2023, 22:44 היה פנדל רך אבל בעטו בו, באר שבע פח אשפה.
אם יש "פנדל רך" לואר אסור להתערב. בכל מקרה גויאגון הפיל את עצמו וזה היה ברור גם בלי הילוך חוזר. זה לא מקרי שמר אדלר בפנדלים הרבה פחות רכים לא התערב לטובתנו מול מכבי.
אינתי עומרי, הפועל.
הפוסט קיבל 2 לייקיםgershonלירון האדום
טכנית לארז
קיבל.ה  1643 לייקים

ומולינו זה היה אותו שמולביץ הבובה שהתעלם מ-3 פנדלים ברורים. עוד בובה שלהם, כמו כל השופטים בליגה פה.
למכבי לעומת זאת בעבר הוא גם נתן פנדל הזוי כזה (הכי הזוי שראיתי בישראל):
דריבל ענק על מפתן השש עשרה
האדום הצורר
קיבל.ה  657 לייקים

לפרטים על הדרבי שבו אותו צמד לא ראה 3 פנדלים ברורים לטובת הפועל (לא "רכים" - 10:10, 13:15, 33:30 בשעון המשחק):

אינתי עומרי, הפועל.
טכנית לארז
קיבל.ה  1643 לייקים

שופט נהדר וישר, כמו אדלר, פפיר, ליאני והיתר.
אין ספק שהשופטים בליגה פה מקבלים החלטות על רקע מקצועי נטו.
דריבל ענק על מפתן השש עשרה
הלוטוס הלבן
קיבל.ה  321 לייקים

גם בתיקו, באר שבע למעשה היו מפסידים. רק נצחון היו חייבים ולא עשו שום דבר כדי לנצח.
בשביל הלוזריות הזו פטרו את רוני לוי?
רק הפועל
קיבל.ה  1511 לייקים

האמת שזה ממש משעשע , אוהדי מכבי טוענים שקיבלו פנדל בגלל הנטייה של השופטים לעזור לחיפה :rofl:
סמל אישי של משתמש
Tenacious D
קיבל.ה  229 לייקים

האדום הצורר כתב: 10 אפריל 2023, 23:13 לפרטים על הדרבי שבו אותו צמד לא ראה 3 פנדלים ברורים לטובת הפועל (לא "רכים" - 10:10, 13:15, 33:30 בשעון המשחק):

וואו שכחתי כמה זה היה פסיכי, שלושה פנדלים שלא נשרקו לזכותנו תוך 23 דקות. ונניח ושרן ייני זה גבולי, השניים האחרים זה פנדלים גם בג'ודו..
והם מעזים להתלונן על שיפוט פה, וואלה הקהל של המחלה זה הדבר הכי מנותק שיש בעולם.
לוקח זמן לעשות שלום, כשבשניות פורצת מלחמה.
סמל אישי של משתמש
Hapolo
קיבל.ה  583 לייקים

הכניסה הזאת של טננבאום עם הברך קדימה כמו איזה קצין אס אס על הראש של אלטמן זה אחד האדומים הכי בוהקים שראיתי בשנים האחרונות. כמובן שגם האיפון של טיבי על יצחק זה פאול. לא יאומן שהיה לשני הזחלים עם המיקרופון את הפרצוף לומר שבשני המקרים אין פאול. עלק "תאונה" . עד היום אני בעצבים מהדרבי הזה
הפוסט קיבל לייק אחדshaharot
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1777 לייקים

איזה פסיכי זה.
ועמיחי? 3 פעמים דממה.
Hapoel_manga
קיבל.ה  242 לייקים

די נו
זה פנדל
אנסה פשוט אידיוט