חדשות מהזווית הפלסטינית

המועצה ע"ש וולטון הקדוש היא המקום בו תוכלו לדבר על כל נושא שהקשר בינו לבין כדורגל קלוש עד לא קיים בכלל
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1231 לייקים

חוקים ואיסורים שאין מקורם ב"מה ששנוא עליך אל תעשה לחברך" הם מרושעים מטבעם. לפי מדד זה הדת היהודית קרובה למעמד של רשע מוחלט.
لا إله
מי שמאמין ולא מפחד, הריהו שקול למחבל מתאבד.
נא לא לצטט הודעות של אנשים לא ראויים, שיישאר מוסתר, תודה.
benaim
קיבל.ה  271 לייקים

אדום מטלי כתב: 04 אפריל 2022, 12:08 רמאדן הגיע, וכוחות הכיבוש נהנים עוד יותר להתעלל ולמרר את החיים.

רמדאן הגיע ומשום מה הוא עוד טריגר לאלימות הערבית.
מעניין למה יהודים לא הופכים לאלימים בראש השנה ונוצרים לא הופכים לאלימים בחג המולד.
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1631 לייקים

benaim כתב: 04 אפריל 2022, 14:23
אדום מטלי כתב: 04 אפריל 2022, 12:08 רמאדן הגיע, וכוחות הכיבוש נהנים עוד יותר להתעלל ולמרר את החיים.
מעניין למה יהודים לא הופכים לאלימים בראש השנה ונוצרים לא הופכים לאלימים בחג המולד.
אבל בסרטונים שאתה מגיב עליהם רואים בבירור שהרמדאן מעורר אלימות בקרב יהודים, והערבים עסוקים בעיקר בלספוג אותה.
לא שהמציאות משנה לך יותר מדי, אבל בחייאת, אתה מגיב פה על סרטונים שרואים שקורה בהם ההפך ממה שאתה רגיל ללרלר עליו. לא שזה עוצר אותך, כמובן.
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
הַחַיִּ֤ים וְהַמָּ֙וֶת֙ נָתַ֣תִּי לְפָנֶ֔יךָ, הַבְּרָכָ֖ה וְהַקְּלָלָ֑ה - וּבָֽחַרְתָּ֙ בַּחַיִּ֔ים
* המציג אינו רופא
הפוסט קיבל 4 לייקיםאדום מטליתא מרבוטאסומךkruvi
אדום מטלי
קיבל.ה  557 לייקים

אני מבקש ממך להפסיק להגיב באשכול הזה. אתה כמובן לא חיב לקבל את הבקשה.
האשכול מדבר על המציאות מהזווית הפלסטינית. אין מציאות כזו בעיניך, המציאות מבחינתך היא פרי הדמיון והרצון שלך בלבד.
הרי אם היית חירש, לא היית מתעקש להשתתף בדיון על מוזיקה של צ'ייקובסקי.
תכבד בבקשה את האנשים שמוכנים להסתכל על המציאות גם דרך עיניים של אחרים.
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1231 לייקים

נסלח לערבים על כך שהתרגלנו להרביץ לילדים שלהם, אבל לא נסלח להם על שבגללם התרגלנו להרביץ לילדים שלנו (גולדה מאיר, פרפרזה).
חוקים ואיסורים שאין מקורם ב"מה ששנוא עליך אל תעשה לחברך" הם מרושעים מטבעם. לפי מדד זה הדת היהודית קרובה למעמד של רשע מוחלט.
لا إله
benaim
קיבל.ה  271 לייקים

teknoboy כתב: 04 אפריל 2022, 14:27
אבל בסרטונים שאתה מגיב עליהם רואים בבירור שהרמדאן מעורר אלימות בקרב יהודים, והערבים עסוקים בעיקר בלספוג אותה.
לא שהמציאות משנה לך יותר מדי, אבל בחייאת, אתה מגיב פה על סרטונים שרואים שקורה בהם ההפך ממה שאתה רגיל ללרלר עליו. לא שזה עוצר אותך, כמובן.
לא מצליח לשתף כאן את הסרטונים, אבל קבוצות הידיעות בטלגרם רוויות באלימות ערבית, אפילו של אישה עם ווסט של כוחות הצלה פלסטיניים שבועטת בשוטר מג"ב.
benaim
קיבל.ה  271 לייקים

אדום מטלי כתב: 04 אפריל 2022, 14:57

האשכול מדבר על המציאות מהזווית הפלסטינית. אין מציאות כזו בעיניך, המציאות מבחינתך היא פרי הדמיון והרצון שלך בלבד.
אתה יכול להמשיך ולבקש מה שאתה רוצה. כפי שאתה בוודאי התרשמת ממני, אני בז לאנשים כמוך וכמו חבריך כאן באשכול ששותפים לתעמולה האנטי ישראלית. תמיד חיו בקירבנו האנשים שבחרו בצד הלא נכון של ההיסטוריה, אתם לגמריי משתייכים לצד הזה.

לאור כך, אמשיך להגיב ואמשיך להגיד מה דעתי על האוטו אנטישמיות שלכם.
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1631 לייקים

benaim כתב: 04 אפריל 2022, 19:33
teknoboy כתב: 04 אפריל 2022, 14:27
לא מצליח לשתף כאן את הסרטונים, אבל קבוצות הידיעות בטלגרם רוויות באלימות ערבית, אפילו של אישה עם ווסט של כוחות הצלה פלסטיניים שבועטת בשוטר מג"ב.
אז אתה טוען שראית סרטונים שמוכיחים שאתה צודק? פשששש, טקטיקה חדשנית.
אני אתמול קראתי ספר שכתוב בו שכל מה שכתבתי פה נכון.

מה דעתך להתייחס לזה שבתגובה לסרטונים מפורשים שרואים בהם בבירור אלימות שיהודים חמושים וממוגנים מפעילים, בשם ובחסות המדינה, על אנשים חסרי הגנה - כתבת דווקא על אלימות ערבית?
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
הַחַיִּ֤ים וְהַמָּ֙וֶת֙ נָתַ֣תִּי לְפָנֶ֔יךָ, הַבְּרָכָ֖ה וְהַקְּלָלָ֑ה - וּבָֽחַרְתָּ֙ בַּחַיִּ֔ים
* המציג אינו רופא
הפוסט קיבל 2 לייקיםסומךkruvi
benaim
קיבל.ה  271 לייקים

לא הבנתי.
אתה מתלונן על זה שאני מתבסס על סרטונים ואף מלגלג על כך בעוד שאתה עושה את אותו הדבר?
ידוע שאצלכם בשמאל הסהרורי דו הפרצופיות היא בעיה קשה, אבל לא ידעתי שעד כדי כך המצב נורא.
:rofl:
הפוסט קיבל לייק אחדHaunter
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1631 לייקים

benaim כתב: 04 אפריל 2022, 23:27 לא הבנתי.
אתה מתלונן על זה שאני מתבסס על סרטונים ואף מלגלג על כך בעוד שאתה עושה את אותו הדבר?
ידוע שאצלכם בשמאל הסהרורי דו הפרצופיות היא בעיה קשה, אבל לא ידעתי שעד כדי כך המצב נורא.
קודם כל את הסרטונים שלך לא ראינו, אנחנו צריכים להאמין לך שהם קיימים, שרואים בהם מה שאתה טוען שרואים בהם, שהם אכן עדכניים ולא ממוחזרים\פייק וכו' וכו'.
את הסרטונים "שלי" רואים פה באשכול.
דבר שני, אני רואה שלא רק בוחן המציאות, גם הבנת הנקרא לא משהו. לא לגלגתי על התייחסות לסרטונים אלא על "תאמין לי, יש לי הוכחה רק היא לא פה".

עכשיו אחרי שניקינו את אי ההבנות, אתה מוכן להתייחס לפערים שהתגלו בין הטענות שלך לבין המציאות? (כבר היו לנו כמה מקרים, תתחיל מאחד לבחירתך)
סליחה שאני חופר לך עם דרישות שתהיה רציני, אני פשוט סקרן לראות איך תגיב למפגש עם המציאות שקיימת מחוץ לדמיון שלך.
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
* המציג אינו רופא
הפוסט קיבל 2 לייקיםסומךpelegs
סמל אישי של משתמש
KingAlpaca
קיבל.ה  1100 לייקים

benaim כתב: 04 אפריל 2022, 19:35
אדום מטלי כתב: 04 אפריל 2022, 14:57

אתה יכול להמשיך ולבקש מה שאתה רוצה. כפי שאתה בוודאי התרשמת ממני, אני בז לאנשים כמוך וכמו חבריך כאן באשכול ששותפים לתעמולה האנטי ישראלית. תמיד חיו בקירבנו האנשים שבחרו בצד הלא נכון של ההיסטוריה, אתם לגמריי משתייכים לצד הזה.

לאור כך, אמשיך להגיב ואמשיך להגיד מה דעתי על האוטו אנטישמיות שלכם.
הייל!
האדום הצורר:
גם הבוסטר שלא ניתן כמעט בשום מקום במערב וכבר ניתן לשליש מהאוכלוסייה כאן זה רק בגלל שישראל הצליחה להשיג את החיסונים לפני כולם? אתה מאמין לחרטוטים של עצמך?
אדום נחמד
קיבל.ה  308 לייקים

benaim כתב: 04 אפריל 2022, 23:27 לא הבנתי.
תגיד, אתה חושב שזה מועיל באיזושהי צורה הדרך שבה אתה מסיים כל הודעה, עם איחולים וברכות לכל מי שלא מסכים איתך?
* בשביל להקדים תרופה למכה, אני מודע לעובדה שגם אני לא תמיד שומר על הפה שלי, אבל עד כמה שאני שם לב, אני משתדל להמנע ומתנצל כשצריך...
סמל אישי של משתמש
Haunter
קיבל.ה  337 לייקים

רגע לא הבנתי אם הם מתפרעים ושורפים דברים אז לתת להם פשוט
חופש לפורום שדים מPELEGES

חופש לפורום שדים מPELEGES
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1631 לייקים

Haunter כתב: 05 אפריל 2022, 11:23 רגע לא הבנתי אם הם מתפרעים ושורפים דברים אז לתת להם פשוט
אפשר בבקשה אסמכתא להתפרעויות ולשריפות שאתה מדבר עליהן?

באמת שחיפשתי, ואפילו באתרי החדשות של הימין (למרות הכותרות המפוצצות) מצאתי רק סרטונים של מעצרים ואלימות משטרתית, שום התפרעות ובטח ששום שריפה.
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
* המציג אינו רופא
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1231 לייקים

"אם". זאת היתה שאלה היפותטית. כל המוסר היהודי הוא מוסר היפותטי.
لا إله
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1231 לייקים

https://www.mekomit.co.il/%D7%93%D7%99% ... %94%D7%A9/

דיווח עיתונאי כעילה למעצר. ההתנכלות השיטתית לעיתונאים פלסטינים
חאזם נאצר נעצר אחרי שתיעד עימותים. סאמח טיטי נכלא כי נכח בהלוויה.
תחקיר "שיחה מקומית" ואינטרספט חושף: מתחילת 2020, ישראל כלאה 26 עיתונאים פלסטינים.
"עבור הישראלים, הבעיה היא המצלמה, לא המציאות שהיא מתארת"
لا إله
הפוסט קיבל לייק אחדאדום מטלי
תא מרבוטא
קיבל.ה  325 לייקים

its-sick כתב: 05 אפריל 2022, 18:57 https://www.mekomit.co.il/%D7%93%D7%99% ... %94%D7%A9/

דיווח עיתונאי כעילה למעצר. ההתנכלות השיטתית לעיתונאים פלסטינים
חאזם נאצר נעצר אחרי שתיעד עימותים. סאמח טיטי נכלא כי נכח בהלוויה.
תחקיר "שיחה מקומית" ואינטרספט חושף: מתחילת 2020, ישראל כלאה 26 עיתונאים פלסטינים.
"עבור הישראלים, הבעיה היא המצלמה, לא המציאות שהיא מתארת"
יפ הכחשה בהגנה
Xavi
קיבל.ה  676 לייקים

מדברים איתם בשפה שהם מבינים, כוח
סתם הלוואי ובאמת היו עושים את זה. אנחנו כ״כ רכים איתם שזה מביך
הפוסט קיבל לייק אחדTenacious D
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1231 לייקים

אתה מתכוון שהם רכים איתנו. כמעט כל עם אחר בעולם היה נלחם בנו בחמת זעם על מה שאנחנו עושים. יש לנו מזל שהפלסטינים כאלה שוחרי שלום.
لا إله
סמל אישי של משתמש
pelegs
קיבל.ה  800 לייקים

Xavi כתב: 07 אפריל 2022, 14:38 אנחנו כ״כ רכים איתם שזה מביך
:rofl: :rofl:

נישול, רצח המוני, טיהור אתני ומחיקה תרבותית, דיקטטורה צבאית 1.0, דיקטטורה צבאית 2.0 (שמציינת 55 שנות קיום ביוני), מצור צבאי וכליאת מליון+ אזרחים במקום הצפוף בעולם ועוד ועוד.
אם זה להיות "רך איתם", אני לא רוצה לדעת מה זה להיות קשה איתם.
חופש לפלסטין 🇵🇸 כל הכוח למעמד העובדים :hammersickle: كل القوة للطبقة العاملة 🇵🇸 الحرية لفلسطين
ضد الصهيونية, الرجعية العربية والإمبريالية :lol: נגד הציונות, הריאקציה הערבית והאימפריאליזם
D&3
קיבל.ה  828 לייקים

כמדומני שעזה העיר לא קרובה להיות העיר הצפופה בעולם, וגם רצועת עזה לא הטריטוריה הכי צפופה בעולם
הפוסט קיבל לייק אחדTenacious D
סמל אישי של משתמש
pelegs
קיבל.ה  800 לייקים

נכון, אתה צודק - הרצועה עצמה היא היישות המדינית השלישית בצפיפותה בעולם.
זה לא ממש משנה באופן מהותי את מה שכתבתי.
חופש לפלסטין 🇵🇸 כל הכוח למעמד העובדים :hammersickle: كل القوة للطبقة العاملة 🇵🇸 الحرية لفلسطين
ضد الصهيونية, الرجعية العربية والإمبريالية :lol: נגד הציונות, הריאקציה הערבית והאימפריאליזם
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1231 לייקים

רק שהמקומות הצפופים האחרים הם ערים גדולות עם בניינים גבוהים. מעשית בעזה זו צפיפות הרבה יותר קשה.
لا إله
אדום נחמד
קיבל.ה  308 לייקים

אני נחרד לחשוב מה זה אומר להיות פחות רך עם הפלסטינים.
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1631 לייקים

רצועת עזה היא גם הטריטוריה היחידה שהיא כלא.
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
* המציג אינו רופא
הגלמוד מלוד
קיבל.ה  403 לייקים

כלא רך
"I never thought leopards would eat MY face", sobs woman who voted for the Leopards Eating People's Faces Party
אדום מטלי
קיבל.ה  557 לייקים

שגרה של התעללות. כדאי להיכנס ולקרוא את הדיון הקצר בתגובות. מומלץ לאנשים שנוהגים להמליץ לפלסטינים איך להתנגד לכיבוש.
לא מומלץ לאנשים שהמציאות והאמת מעניינות אותם ככליפת השום.

אדום מטלי
קיבל.ה  557 לייקים

D&3 כתב: 07 אפריל 2022, 15:02 כמדומני שעזה העיר לא קרובה להיות העיר הצפופה בעולם, וגם רצועת עזה לא הטריטוריה הכי צפופה בעולם
הערה חשובה, קריטית אפילו, שמשנה את כל תמונת הדיון מקצה לקצה.
D&3
קיבל.ה  828 לייקים

עד שסוף סוף נפטרנו ממשטרת הגידופים הנה מגיעה לה משטרת פורום חדשה
רעיונות לשמות? משטרת ההודעות החשובות זה שם ארוך מידי וגרוע בכללי
Xavi
קיבל.ה  676 לייקים

אדום מטלי כתב: 07 אפריל 2022, 16:50 שגרה של התעללות. כדאי להיכנס ולקרוא את הדיון הקצר בתגובות. מומלץ לאנשים שנוהגים להמליץ לפלסטינים איך להתנגד לכיבוש.

כואב הלבב
ילד עם חלומות, רוצה להיות שחקן כדורגל
ורק בגלל שזרק סלעים (כולה פעמיים!) שיכולים להרוג ובדכ גם אכן הורגים ו פוצעים, נאלץ להיגרר למציאות הנוראה הזאת

אני באמת חושב בשיא הרצינות שלשמאלנים יש חלק פגום במוח, סוג כלשהו של אוטיזם
תא מרבוטא
קיבל.ה  325 לייקים

אדום מטלי כתב: 07 אפריל 2022, 16:50 שגרה של התעללות. כדאי להיכנס ולקרוא את הדיון הקצר בתגובות. מומלץ לאנשים שנוהגים להמליץ לפלסטינים איך להתנגד לכיבוש.

מזעזע
סמל אישי של משתמש
סומך
קיבל.ה  865 לייקים

D&3 כתב:עד שסוף סוף נפטרנו ממשטרת הגידופים הנה מגיעה לה משטרת פורום חדשה
רעיונות לשמות? משטרת ההודעות החשובות זה שם ארוך מידי וגרוע בכללי
משטרת הניטפוקים. אבל זה בטח לא הכיוון שתכננת כי זה לא מגחיך את מטלי
פיצוחי שווארמה
הבורסה הבורסה
סמל אישי של משתמש
pelegs
קיבל.ה  800 לייקים

אני מרחם כבר עכשיו על כל היהודים והפלסטינים שהולכים למות במלחמה שתבוא בעקבות גל הפיגועים, ותשיג בדיוק כלום ושום דבר (חוץ מהרס רב בעזה ו/או בגדה, מתים ופצועים בשני הצדדים), עד הסבב הבא.
הפוסט קיבל לייק אחדkruvi
אדום מטלי
קיבל.ה  557 לייקים

"כי הרי כשאתם צועדים זה שנים, מדי שבוע, שוב ושוב ושוב, קוראים להשתחרר מהכיבוש, זועקים לחופש.. איש לא מתיחס אליכם. אז מה הפלא שמישהו, שם במחנה של פליטים, יוצא ועושה מעשה."

benaim
קיבל.ה  271 לייקים

אדום מטלי כתב: 08 אפריל 2022, 19:13 "כי הרי כשאתם צועדים זה שנים, מדי שבוע, שוב ושוב ושוב, קוראים להשתחרר מהכיבוש, זועקים לחופש.. איש לא מתיחס אליכם. אז מה הפלא שמישהו, שם במחנה של פליטים, יוצא ועושה מעשה."

אפילו בשביל הזוי שכמוך ההצדקה הזאת לרצח היא הזויה.
איזה אנשים חולים חיים כאן במדינה, לא יאמן.
סמל אישי של משתמש
pelegs
קיבל.ה  800 לייקים

זה לא עניין של הצדקה - כל ההיסטוריה האנושית כולה מראה שכשמדכאים עם שלם, חלקו מגיב באלימות מחרידה. קל וחומר כששום דבר לא משתנה כשהרוב מנסה בדרכי שלום. זו לא הצדקה, זו קריאה לשינוי מתוך היכרות עם המציאות המחורבנת.
הפוסט קיבל 2 לייקיםתא מרבוטאאדום מטלי
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1631 לייקים

יש הבדל גדול בין להבין איך ולמה דברים קורים לבין להצדיק אותם.
מי שרוצה לשנות את המציאות, אגב, די חייב להבין איך ולמה דברים קורים.
אולי כדאי גם לחשוב על הטשטוש בין שני הדברים האלה ואת מי הוא משרת.
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
* המציג אינו רופא
הפוסט קיבל 3 לייקיםתא מרבוטאpelegsאדום מטלי
אדום מטלי
קיבל.ה  557 לייקים

benaim כתב: 08 אפריל 2022, 19:26
אדום מטלי כתב: 08 אפריל 2022, 19:13 "כי הרי כשאתם צועדים זה שנים, מדי שבוע, שוב ושוב ושוב, קוראים להשתחרר מהכיבוש, זועקים לחופש.. איש לא מתיחס אליכם. אז מה הפלא שמישהו, שם במחנה של פליטים, יוצא ועושה מעשה."

אפילו בשביל הזוי שכמוך ההצדקה הזאת לרצח היא הזויה.
איזה אנשים חולים חיים כאן במדינה, לא יאמן.
בדרך כלל אני לא עונה לך, כי אתה קרבן של הסוציאליזציה שכולנו גדלנו לתוכה, ומתוך כך המציאות והאמת פשוט לא מעניינות אותך. אתה מראה את זה כאן כל יום כמה וכמה פעמים. אני באמת מתכוון לכך שאתה קורבן, כמו רוב מי שגדל בישראל, וזה לצערי הטבע האנושי. אתה לא מסוגל בשלב זה להיחלץ מהלימבו הפסיכולוגי הזה, ואני לא מסוגל לעשות הרבה כדי להוציא אותך מזה, לכן הדיון איתך חסר ערך.
אם בכל זאת תרצה, מציע לך לקרוא את הדיון בתוך הפוסט הזה בין המורה לתלמידתו לשעבר. שם תבין שאין כאן הצדקה של פעולת הרצח, ואולי, אם מאד תרצה בכך, תלמד עוד כמה דברים על המציאות, שכרגע אתה מחויב לעצום עיניים ביחס אליה.
מה שנותר לי לעשות הוא לנסות פעם אחר פעם לשקף ולתווך את המציאות והאמת (הנוכחית וההיסטורית), שהתקשורת בישראל מנסה בהצלחה רבה להסתיר את לעוות. אני חושב שזו מטרת פותח האשכול הזה. אני די בטוח שיש כאן כאלה שמזמן לזמן לומדים משהו חדש שלא ידעו עליו.
נערך לאחרונה על ידי אדום מטלי ב 09 אפריל 2022, 09:58, נערך פעם 1 בסך הכל.
אדום מטלי
קיבל.ה  557 לייקים

למי שמוכן לעצור רגע את שטף ההסברים (טרור אסלמי, רמאדאן, יזרקו אותנו לים...), שנוח לנו לספר לעצמנו, למי שמעוניין להבין באמת למה נעשות פעולות הטרור בימים האחרונים, ממליץ לקרוא את זה.

סמל אישי של משתמש
תתאבד כבר
קיבל.ה  144 לייקים

זה באמת לא נעים כשיורים לך ליד הבית.. הידיעה הזו לא תביא לשידורים מיוחדים
אנשי הפועל תל אביב כדורסל, הציון שלכם הוא 0. תשתפרו בבקשה - ת.כ, ערב המשחק נגד הפ' ב"ש

כל העוולות אחת הן, והמחשבה שלא כך, היא מקור כל העוולות.
וחוץ מזה, לשם מה נתכנסנו? יאללה הפועל!
שליחת תגובה