אשכול מעקב: מה הנהלת הפועל ת"א עשתה היום כדי למצוא רוכש למועדון?

פורום אוהדי הפועל תל אביב
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

אני מרגיע בגזרה
אבל שידעו הניסנובים, שאם תהיה יום אחד הזדמנות והם לא ירתמו לטובת המועדון, מניח הנחה הגיונית, שסביון יהיה חרסון
הפוסט קיבל לייק אחדהצבי ישראל
555
קיבל.ה  623 לייקים

לא יום אחד, כבר עכשיו סביון.
Giovanni Giorgio
קיבל.ה  686 לייקים

555 כתב: 06 מרץ 2022, 18:59 לא יום אחד, כבר עכשיו סביון.
פשוט לא
הגיע הזמן שננהג באחריות
צריך קודם להגדיר מטרות ואז ללכת ולהשיג אותם
long live the zapta
555
קיבל.ה  623 לייקים

מזל שלא שואלים אותך. נגיע לסביון. טיק טק, טיק טק
דוגיס
קיבל.ה  379 לייקים

Giovanni Giorgio כתב: 06 מרץ 2022, 19:12
פשוט לא
הגיע הזמן שננהג באחריות
המטרה היחידה שאני רואה זה להעיף אותם אז הגיע הזמן ללכת להשיג אותה
Giovanni Giorgio
קיבל.ה  686 לייקים

דוגיס כתב: 06 מרץ 2022, 19:25
פשוט לא
הגיע הזמן שננהג באחריות
המטרה היחידה שאני רואה זה להעיף אותם אז הגיע הזמן ללכת להשיג אותה
אוקיי העפת אותם ואז מה?
long live the zapta
לירון האדום
קיבל.ה  1753 לייקים

555 כתב:מזל שלא שואלים אותך. נגיע לסביון. טיק טק, טיק טק
לא בקטע רע, אבל אתה כל הזמן מפמפם פה על איזשהי מחאה גדולה שבדרך...
מקווה בשבילך שאתה לא בונה על אלו ש"אירגנו" מחאה בשישי האחרון בוולפסוו

Sent from my SM-G996B using Tapatalk

El dudernio
קיבל.ה  1260 לייקים

לירון האדום כתב: 06 מרץ 2022, 23:55

ואותי עדין מענין מי האיש שמפמפם כאן מחאה נגד הניסנובים אבל מקושר למועדון כדי להוציא מידע מבפנים...
555
קיבל.ה  623 לייקים

שששששש, חכה.
555
קיבל.ה  623 לייקים

טיק טק.
ההוא עם האדום
קיבל.ה  148 לייקים

פשוט לא
הגיע הזמן שננהג באחריות

רוצה מטרה למחאה נגד ההנהלה?
בוא נלך על משהו לפני רוכש (ועל זה האשכול בדיוק מדבר).

פשוט שנצליח להגיע למצב שיום אחד נתעורר לכתבה הבאה:

הניסנובים: "הגיע הזמן להמשיך הלאה. החלטנו להשקיע את כל המאמצים במציאת רוכש להפועל"

קבוצת הניהול שעומדת בראשות המועדון מעל חמש שנים החליטה להציע את המועדון למכירה ולהקצות משאבים על מנת להגיע לבעל הון גבוה שייקח את המועדון חזרה לאירופה. תג המחיר שנקבע - 6 מיליון ש"ח, לא כולל חובות חו"ל אשר יאולצו להיות משולמים על ידי הרוכש המיוחל, לאחר שמקרובים לניסנובים הודו כי אין להם יכולת לשלם על כך. הניסנובים ימקדו את המאמצים למציאת רוכש בכמה חזיתות וישקיעו בכך מעל מיליון ש"ח, שיוקצו לפרויקט משחרור השחקנים וההכנסות הגבוהות מהדרבי והמשחק מול חיפה ("המעט שאנחנו יכולים לעשות כדי להוקיר תודה לקהל שלנו", נאמר).

איש עסקים בכיר הובא למועדון וישמש בתור הפרויקטור במשרה מלאה שיטוס לפגישות בנושא - כמו כן נוצר קשר ראשוני עם מתווכים, בנקי השקעות וחברות ייעוץ בצפון אמריקה, באירופה ובאמירויות. פירמת שיווק ומכירות גדולה תייצר קמפיין ייעודי ותנסה להגיע ישירות לדאטהבייס של 2,500 היהודים הפרוגרסיביים העשירים בעולם ו-2,500 שייח'ים ואנשי עסקים ערביים מישראל, האמירויות ובחריין - כמו גם אנשי עסקים ישראליים ובעלי עניין בשוק הישראלי - ולבצע פנייה אישית אל כל אחד מהם. סרט מיוחד בהשתתפות נשיא המדינה הרצוג יופק למען הפרויקט. בהנהלת המועדון קוראים גם לאנשי עסקים ישראליים - "עזרו לנו להגיע לרוכש המיוחל ותקבלו אחוזים מהמכירה". במועדון נעשית חשיבה יחד עם אנשי קבוצת הכדורסל על מכירה משותפת עתידית, כפי שרצה בעבר בועז תושב - דבר אשר יהווה יתרון בשוק הספורט הישראלי.

במועדון גם יבצעו פניות בימים הקרובים לאנשי עסקים שהביעו בעבר התעניינות במועדון, כמו רומן אבמרוביץ׳ וסאני קהאן במטרה לבדוק את רצונם לרכוש את המועדון - או לסייע בלמצוא מקורבים אליהם שיכולים להתעניין.

כלקח מעסקת יוחננוף שירדה מהפרק ב-2016/17 לאחר גל תגובות והודעות קשות מצד אוהדי מכבי ובית"ר ליוחננוף, בהנהלת הפועל גם שוקלים בחיוב לסגור חוזה עם משרד יחסי ציבור שיכין את הקרקע אסטרטגית לקראת פרסום או הדלפת שמות רוכשים פוטנציאליים.

מקבוצת הבעלות נמסר בתגובה: "הגענו כדי להציל את הפועל, וחמש שנים אחרי הגיע הזמן להחזיר את הפועל לקדמת הבמה של הכדורגל הישראלי, כמו גם למפעלים האירופיים. גביע לא ניקח וגם אליפות לא על הפרק; על כן - מעתה, הדבר היחיד שחשוב לנו זה לעשות הכל כדי למצוא אדם שיוביל את הפועל בשנת ה-100 להיווסדות המועדון אל עתיד טוב יותר".

האם זה יומרני? אולי.
אני חי בסרט? כנראה.
אבל כשאיציק ניסנוב אמר בעבר שהמטרה שלו היא להעביר את הפועל לידיים עשירות יותר - זה בדיוק צעדים שאנחנו יכולים לצפות שהם יעשו ואלה המטרות.
תהיו בטוחים שאחרי פרויקט כזה או אפילו חצי ממנו - תוך כמה חודשים נוכל בתקווה למצוא רוכש ראוי למועדון.
נערך לאחרונה על ידי ההוא עם האדום ב 07 מרץ 2022, 14:23, נערך פעם 1 בסך הכל.
הפוסט קיבל 7 לייקיםshaharotכפיר אדוםלירון האדוםקפטן ג'קNiroJoshShacham
לירון האדום
קיבל.ה  1753 לייקים

555 כתב:

שששששש, חכה.
מחכה

בני12
קיבל.ה  828 לייקים

לירון האדום כתב: 07 מרץ 2022, 08:39
555 כתב:
לירון האדום כתב: 06 מרץ 2022, 23:55 לא בקטע רע, אבל אתה כל הזמן מפמפם פה על איזשהי מחאה גדולה שבדרך...

שששששש, חכה.
מחכה

כבר שעות
ההוא עם האדום
קיבל.ה  148 לייקים

ההוא עם האדום כתב: 07 מרץ 2022, 00:45
פשוט לא
הגיע הזמן שננהג באחריות

רוצה מטרה?

נגיד שיום אחד נתעורר לכתבה הבאה:

הניסנובים: "הגיע הזמן להמשיך הלאה. החלטנו להשקיע את כל המאמצים במציאת רוכש להפועל"

קבוצת הניהול שעומדת בראשות המועדון מעל חמש שנים החליטה להציע את המועדון למכירה ולהקצות משאבים על מנת להגיע לבעל הון גבוה שייקח את המועדון חזרה לאירופה. תג המחיר שנקבע - 6 מיליון ש"ח, לא כולל חובות חו"ל אשר יאולצו להיות משולמים על ידי הרוכש המיוחל, לאחר שמקרובים לניסנובים הודו כי אין להם יכולת לשלם על כך. הניסנובים ימקדו את המאמצים למציאת רוכש בכמה חזיתות וישקיעו בכך מעל מיליון ש"ח, שיוקצו לפרויקט משחרור השחקנים וההכנסות הגבוהות מהדרבי והמשחק מול חיפה ("המעט שאנחנו יכולים לעשות כדי להוקיר תודה לקהל שלנו", נאמר).

איש עסקים בכיר הובא למועדון וישמש בתור הפרויקטור במשרה מלאה שיטוס לפגישות בנושא - כמו כן נוצר קשר ראשוני עם מתווכים, בנקי השקעות וחברות ייעוץ בצפון אמריקה, באירופה ובאמירויות. פירמת שיווק ומכירות גדולה תייצר קמפיין ייעודי ותנסה להגיע ישירות לדאטהבייס של 2,500 היהודים הפרוגרסיביים העשירים בעולם ו-2,500 שייח'ים ואנשי עסקים ערביים מישראל, האמירויות ובחריין - כמו גם אנשי עסקים ישראליים ובעלי עניין בשוק הישראלי - ולבצע פנייה אישית אל כל אחד מהם. סרט מיוחד בהשתתפות נשיא המדינה הרצוג יופק למען הפרויקט. בהנהלת המועדון קוראים גם לאנשי עסקים ישראליים - "עזרו לנו להגיע לרוכש המיוחל ותקבלו אחוזים מהמכירה". במועדון נעשית חשיבה יחד עם אנשי קבוצת הכדורסל על מכירה משותפת עתידית, כפי שרצה בעבר בועז תושב - דבר אשר יהווה יתרון בשוק הספורט הישראלי.

במועדון גם יבצעו פניות בימים הקרובים לאנשי עסקים שהביעו בעבר התעניינות במועדון, כמו רומן אבמרוביץ׳ וסאני קהאן במטרה לבדוק את רצונם לרכוש את המועדון - או לסייע בלמצוא מקורבים אליהם שיכולים להתעניין.

כלקח מעסקת יוחננוף שירדה מהפרק ב-2016/17 לאחר גל תגובות והודעות קשות מצד אוהדי מכבי ובית"ר ליוחננוף, בהנהלת הפועל גם שוקלים בחיוב לסגור חוזה עם משרד יחסי ציבור שיכין את הקרקע אסטרטגית לקראת פרסום או הדלפת שמות רוכשים פוטנציאליים.

מקבוצת הבעלות נמסר בתגובה: "הגענו כדי להציל את הפועל, וחמש שנים אחרי הגיע הזמן להחזיר את הפועל לקדמת הבמה של הכדורגל הישראלי, כמו גם למפעלים האירופיים. גביע לא ניקח וגם אליפות לא על הפרק; על כן - מעתה, הדבר היחיד שחשוב לנו זה לעשות הכל כדי למצוא אדם שיוביל את הפועל בשנת ה-100 להיווסדות המועדון אל עתיד טוב יותר".

האם זה יומרני? אולי.
אני חי בסרט? כנראה.
אבל כשאיציק ניסנוב אמר בעבר שהמטרה שלו היא להעביר את הפועל לידיים עשירות יותר - זה בדיוק צעדים שאנחנו יכולים לצפות שהם יעשו ואלה המטרות.
תהיו בטוחים שאחרי פרויקט כזה או אפילו חצי ממנו - תוך כמה חודשים נוכל בתקווה למצוא רוכש ראוי למועדון.

אגב,
אם למישהו במקרה יש קשר לבועז תושב, לניסנובים, לאודליה - מוזמנים להעביר את הדבר הזה.
שייראו איך באמת הם יכולים להראות לאוהדים שהם רציניים ועושים משהו כדי למכור את המועדון.
El dudernio
קיבל.ה  1260 לייקים

מה שמצחיק זה שיש אנשים שחושבים שהם עלו על דברים...
כאילו לא כל העולם יודע את מצבו של רומן... כאילו רק הם פתאום שמעו על הכסף של שיש בבחריין ואיחוד האמירויות
:rofl:
Giovanni Giorgio
קיבל.ה  686 לייקים

ההוא עם האדום כתב: 07 מרץ 2022, 00:45
פשוט לא
הגיע הזמן שננהג באחריות

רוצה מטרה?

נגיד שיום אחד נתעורר לכתבה הבאה:

האם זה יומרני? אולי.
אני חי בסרט? כנראה.

אני מצטער לנפץ לך את החלום אבל כל עוד הם הבעלים לא יקרה אפילו אחוז ממה שרשמת
כל הדברים שרשמת זה המובן מאליו, אם לא עשו את זה עד עכשיו כנראה שגם לא יעשו את זה אם ״נלחץ״ עליהם ונלך לביתם
יתרה מכך, אם יש באמת איזה רוכש שמגשש עכשיו, תהייה בטוח ש״המחאות האלימות״ כמו אוהבים לכנות אותן, לא יוסיפו אלא ירחיקו והתקשורת תעשה מזה מטעמים
הדרך להציל את הפועל עוברת בלהעיף אותם מהמועדון אבל כמו שכתבתי צריך תוכנית, צריך יעד
להעיף אותם זה לא שווה כלום אם אין מישהו אחר שיתפוס את הניהול ולא רק מבחינה כלכלית אלא מבחינת כל מה שרשמת כאן, יחפש רוכשים בצורה ממצה, יעשה עבודות שיווק ופרסום ובכללי ינסה לעלות את הנכסים ככל שניתן ולהפוך את הפועל לאטרקטיבית

לחשוב שאם נלך לסביון והכל יהיה כל מי מנוחות, שהם לא יתחילו להתנכל לקהל, שהם לא יפמפמו את זה בתקשורת, שהם לא יעשו דווקא - זה להיות ממש נאיבי

ונניח, רק נניח שבאמת הלכנו והעפנו אותם, יש לך ספק שמי שישאב לוואקום הניהולי יהיה חיים תאומים (שזה פיוז׳ן של חיים רמון ומושיק תאומים השם ישמור)? הרי ברור שיגיע העסקן התורן שיבוא ויחריב

תחת הניסנובס שום דבר טוב לא יקרה, המטרה שלנו צריכה להיות איך אנחנו מוודאים שהפועל תהייה בידיים הנכונות, ושוב, לא חייב מליארדר, גם בעלים כמו של נתניה יעשה את העבודה במטרה להשיג בעלים בקאליבר של מליארדרים

צריך להבין עוד נק׳ עדינה, לקהל יש אנרגיה מאוד אבל מאוד מוגבלת
כרגע יש את התנאים להתחלת מחאה, אבל כמו שקרה עם העמותה, אם נבזבז את ההירתמות של הקהל, את הנכונות לשנות ונוביל לשינוי גרוע, זה פשוט יוציא לכולם את הרוח מהמפרשים ולא נצליח לרתום את הקהל הרחב שוב, לא בזמן הקרוב
long live the zapta
ההוא עם האדום
קיבל.ה  148 לייקים

מחאה בסביון וכו' זה גם הדבר האחרון שאני רוצה, ואפשר להימנע מזה.
נתחיל מזה שכל אוהד שפוגש אותם בסביבת בלומפילד ישאל אותם איזה צעדים עושים למען הבאת רוכש, לשלוח להם הודעות, לדבר עם עיתונאים שיישאלו על כך בכל ראיון.

או בקיצור:
1) להחזיר את הנושא לסדר היום.
2) להבהיר להם שאנחנו מצפים להרבה יותר "מכשיהיה רוכש נמכור". צריך לעשות פעולות אקטיביות.
Josh
קיבל.ה  43 לייקים

ההוא עם האדום כתב: 07 מרץ 2022, 14:17 1) להחזיר את הנושא לסדר היום.
הדרך הכי טוב זה דרך היציע במשחקי הבית. ימי המחאה נגד טביב משחקי הבית היו בעיקר סביב זה

גם ככה העונה הזאת גמורה, אפשר גם לעודד את הקבוצה פחות ולהתרכז בהם שילכו במפה כבר
הפוסט קיבל לייק אחדאספרנסה
לירון האדום
קיבל.ה  1753 לייקים

האקזיט של טדי שגיא: מוכר נדל"ן בישראל ב-350 מיליון שקל

https://www.calcalist.co.il/real-estate ... 5?ref=ynet

קח אותנו טדי
ההוא עם האדום
קיבל.ה  148 לייקים

דברים שבהנהלת הפועל ת"א עשו היום: הכינו את הסרטון המביך בעולם לכבוד יום האישה כדי לרצות את הספונסר בלי שום פאסון ועם יכולות מדיה של ליגה ב'.

דברים שבהנהלת הפועל ת"א לא עשו היום: לדאוג שהם לא יהיו פה.
הפוסט קיבל 3 לייקיםChegiאדוםHaunter
אדום
קיבל.ה  736 לייקים

לירון האדום כתב: 08 מרץ 2022, 09:44 האקזיט של טדי שגיא: מוכר נדל"ן בישראל ב-350 מיליון שקל

https://www.calcalist.co.il/real-estate ... 5?ref=ynet

קח אותנו טדי
עכשיו הוא בטוח רץ לקנות את הפועל
סמל אישי של משתמש
פיטר אורלנדיץ'
קיבל.ה  10 לייקים

מסתבר שאדם נוימן אוהב כדורגל.
אם אין לן איזה שהיא זיקה מאוד מיוחדת כלפי הפועל פתח תקווה להם הוא תרם מיליון שח השנה זה פאלטה רצינית שלנו.
דובר פה עליו בעבר?!?
חשבו שאשתנה
סמל אישי של משתמש
Sin Queso
קיבל.ה  438 לייקים

לא ראיתי שדיברתם על זה וזה מציק לי מאז.

חבל שלא ממנפים את זה להביא מישהו מבחריין.
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

פיטר אורלנדיץ' כתב: 09 מרץ 2022, 15:48 מסתבר שאדם נוימן אוהב כדורגל.
אם אין לן איזה שהיא זיקה מאוד מיוחדת כלפי הפועל פתח תקווה להם הוא תרם מיליון שח השנה זה פאלטה רצינית שלנו.
דובר פה עליו בעבר?!?
אחותו עדי נשואה לאבי יחיאל שהוא משהו כיום בהפועל פתח תקווה(וגם אוהד שלהם נדמה לי)
אותו צריך להלהיט לגבי זה בצורה פחות קונבנציונלית
לעשות מזה פרוייקט יוצא דופן או משהו
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

Sin Queso כתב: 09 מרץ 2022, 15:54 לא ראיתי שדיברתם על זה וזה מציק לי מאז.

חבל שלא ממנפים את זה להביא מישהו מבחריין.
לגמרי

ומתחת לזה בטוייטרו של פריג׳ מגלים עוד חבר כנסת שאוהד הפועל- סימון דוידסון מיש עתיד
ההוא עם האדום
קיבל.ה  148 לייקים

סיפור קטן מהשבוע שהניסנובים לא יאמינו שהוא אמיתי:

חבר שלי רצה להשקיע בנכס מסוים.
הוא ראה כתבה על פרויקט שעניין אותו בווינט וראה שם עלות משוערת,
לאחר מכן הוא יצר קשר עם מתווך וקיבל עוד פרטים,
המתווך הפגיש בינו לבין היזם של הפרויקט,
ולבסוף הוא החליט להשקיע, תוך כמה ימים.

ועכשיו זה השלב שאני תוהה איזה שלב בשרשרת הזאת הניסנובים ניסו לקדם לגבי מכירת הנכס שלהם בשנה האחרונה, והתשובה ידועה לכולכם.
אין מחיר, אין שיווק, אין מתווכים ואנשים שמתעסקים בזה, אין רצון למכור.
555
קיבל.ה  623 לייקים

אתה ממשיך לכתוב את זה שוב ושוב, אבל זה ידוע וברור לכולם או לפחות לרוב.
אנחנו נכנסים כאן לתמונה עם מחאות בסביון
ההוא עם האדום
קיבל.ה  148 לייקים

555 כתב: 10 מרץ 2022, 14:56 אתה ממשיך לכתוב את זה שוב ושוב, אבל זה ידוע וברור לכולם או לפחות לרוב.
אנחנו נכנסים כאן לתמונה עם מחאות בסביון
אתה כותב שזה ידוע לרוב - אבל חוץ מלשיר "הנהלה זונה" אף אחד בקהל לא עוסק בנושא.

כל עוד יש אוהדים שמאמינים לבולשיט של "אין אף אחד שיקנה" ושוכחים שלפני שמישהו קונה צריך לעשות צעדים למען מכירה, אני גם לא אפסיק לכתוב את זה...
בין כל הדיונים על החובות לקאס, ביזיון הכרטיסים והסגל הדליל - חשוב שיהיה נושא שיזכיר לכולם יום-יום שהאחראים למצב שלנו לא עושים שום דבר כדי לשנות אותו.

אני לא רוצה שהם "יעופו" מהפועל חוגג-סטייל וישאירו אותנו במצב כספי רעוע. אלא שינצלו את הכספים מהעונה הזאת לביצוע מהלכים שיוציאו אותם מהפועל בכבוד ויבטיחו עתיד למועדון עם מישהו אחר (כמו שהם אגב הבטיחו).
555
קיבל.ה  623 לייקים

יש דברים שאתה לא יודע לגבי מה חלק מהקהל עושה, בקרוב תדע.
תקרא את הדו"חות הכספיים, הפועל תהיה באותו מצב כספי גם ללא הניסנובים.
הפוסט קיבל לייק אחדאוהד כורסא
סמל אישי של משתמש
Haunter
קיבל.ה  337 לייקים

555 תדבר אחי תדבר מה אתם מסתירים פה
חופש לפורום שדים מPELEGES

חופש לפורום שדים מPELEGES
El dudernio
קיבל.ה  1260 לייקים

ההוא עם האדום כתב: 10 מרץ 2022, 14:52 סיפור קטן מהשבוע שהניסנובים לא יאמינו שהוא אמיתי:

ועכשיו זה השלב שאני תוהה איזה שלב בשרשרת הזאת הניסנובים ניסו לקדם לגבי מכירת הנכס שלהם בשנה האחרונה, והתשובה ידועה לכולכם.
אני מדבר היום עם בועז.. נפגשים לקפה.
נדאג לפרסם את הקבוצה ביד 2....
סמל אישי של משתמש
Hapolo
קיבל.ה  562 לייקים

אני כל כך מיואש מהם שאני מתחיל כבר להיות חרמן על פסק הדין של הקאס
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

Hapolo כתב: 10 מרץ 2022, 16:37 אני כל כך מיואש מהם שאני מתחיל כבר להיות חרמן על פסק הדין של הקאס
זה בטוח מחרמן
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

El dudernio כתב: 10 מרץ 2022, 16:26
ההוא עם האדום כתב: 10 מרץ 2022, 14:52 סיפור קטן מהשבוע שהניסנובים לא יאמינו שהוא אמיתי:

תשאל אותו מה הנססריות שלו ושל אביו, להיות שותפים לניסנובס
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

וגם איפה אביו מדורג במדד אשר אלון
ההוא עם האדום
קיבל.ה  148 לייקים

שמח ששוב אתה מוצא זמן להיכנס לאשכול כדי להסתלבט,
אבל אם אתה כבר כאן - אשמח לדעת מה הקשר האמיתי שלך לניסנובס ושות' שאתה מגן עליהם באשכול כאן בכל כוחך (כאילו, אתה אשכרה הצדקת את הטענות שלהם מול בוזגלו, טענת שהם מנסים למכור על סמך ידיעות מלפני שנתיים וכו').

נ.ב 1: אף אחד לא מצפה שהם ישימו את הקבוצה ביד 2. כן מצפים שהכותרת בוואן אחרי כל ראיון שלהם תהיה "אנחנו מוכרים" ושיהיה אדם במשרה מלאה שיטפל בנושא.
נ.ב 2: מצחיק שהסתלבטת על יד 2, אבל הניסנובים שאתה מגן עליהם כאן חיפשו מנכ"ל למועדון באול ג'ובס.
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3666 לייקים

Hapolo כתב: 10 מרץ 2022, 16:37 אני כל כך מיואש מהם שאני מתחיל כבר להיות חרמן על פסק הדין של הקאס
עוד לא נולדו הדיינים שהולכים לכתוב אותו.
סמל אישי של משתמש
Hapolo
קיבל.ה  562 לייקים

רדפוקס כתב: 10 מרץ 2022, 16:54
הבעיה שהם מצליחים לדחות את זה כל פעם וכל דחיה זה עוד מיני עידן איתם . אני לא מבין מה הם מתכננים יש קופת חזיר שהם מחכים שתתמלא לפני שמגיע פסק הדין? מחכים שהתובעים ימותו? זה הזוי שהם כבר 6 שנים איתנו ואין לנו שמץ של מושג מה קורה שם
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3666 לייקים

Hapolo כתב: 10 מרץ 2022, 17:04
רדפוקס כתב: 10 מרץ 2022, 16:54
הבעיה שהם מצליחים לדחות את זה כל פעם וכל דחיה זה עוד מיני עידן איתם . אני לא מבין מה הם מתכננים יש קופת חזיר שהם מחכים שתתמלא לפני שמגיע פסק הדין? מחכים שהתובעים ימותו? זה הזוי שהם כבר 6 שנים איתנו ואין לנו שמץ של מושג מה קורה שם
הם בהפסקת צהריים, תגמר בקיץ 2023 עם אופציה להארכה ויש גם מגפה לא שמעת?!
El dudernio
קיבל.ה  1260 לייקים

ההוא עם האדום כתב: 10 מרץ 2022, 16:51

שמח ששוב אתה מוצא זמן להיכנס לאשכול כדי להסתלבט,
אבל אם אתה כבר כאן - אשמח לדעת מה הקשר האמיתי שלך לניסנובס ושות' שאתה מגן עליהם באשכול כאן בכל כוחך (כאילו, אתה אשכרה הצדקת את הטענות שלהם מול בוזגלו, טענת שהם מנסים למכור על סמך ידיעות מלפני שנתיים וכו').

נ.ב 1: אף אחד לא מצפה שהם ישימו את הקבוצה ביד 2. כן מצפים שהכותרת בוואן אחרי כל ראיון שלהם תהיה "אנחנו מוכרים" ושיהיה אדם במשרה מלאה שיטפל בנושא.
נ.ב 2: מצחיק שהסתלבטת על יד 2, אבל הניסנובים שאתה מגן עליהם כאן חיפשו מנכ"ל למועדון באול ג'ובס.

אין לי שום קשר לניסנובים.
אני חושב שהם מנהלים גרועים ובעיקר חסרי אמצעים.

אני פשוט לא מבין מה אתה רוצה, ואני לא חושב שקבוצת כדורגל מוכרים על ידי מודעת דרושים, וזה בעצם מה שאמרת.

כבר מספר פעמים נאמר בערך על ידי כל גורם בחבורת הבעלים שהקבוצה למכירה. אבל אתה לא מאמין בזה אבל מצפה שהם יגידו שוב... צר לי אבל זה מביך.

ולגבי המכירה נתתי לך 3 ליניקים לדיבור לדיבורים עם רוכש בשנה וחצי... וזאת שנה וחצי של קורונה. דבר שאתה אמרת שלא קיים. אז אתה יכול לנסות להיות ציני ומגניב על ההנהלה ועל המועדון ומה שאתה רוצה. אני אמשיך להדבק לעובדות.
שליחת תגובה