הפועל והפליאוף העליון

פורום אוהדי הפועל תל אביב
BRUNO CONTI
קיבל.ה  291 לייקים

Chegi כתב: 05 מרץ 2022, 21:53
BRUNO CONTI כתב:
Chegi כתב: 05 מרץ 2022, 21:50 הדבר היחידי שעצוב בניצחון היום זה שרפואה מקבל חוזה לעונה הבאה.
אנטי כדורגל.
קודם כל זה לא וודאי.
דבר שני כשיבנה קבוצה אולי דברים ייראו אחרת.
סה״כ עשה נקודות סבירות
הוא כבר בנה פה קבוצה פעם, לא היה שונה כל כך.
אותי לא צריך לשכנע לגביו.
LiraninhO
קיבל.ה  19 לייקים

רפואה אמר בראיון שבשבוע הבא יהיו חסרים שחקנים בגלל צהובים. מי ייעדרו מול נתניה?
El dudernio
קיבל.ה  1270 לייקים

LiraninhO כתב: 05 מרץ 2022, 22:25 רפואה אמר בראיון שבשבוע הבא יהיו חסרים שחקנים בגלל צהובים. מי ייעדרו מול נתניה?
טראורה בטוח.
לא יודע מי עוד
סמל אישי של משתמש
ההוא שאמרו לו
קיבל.ה  868 לייקים

לפי מה שהבנתי מהטוויטר אם המיקומים נשארים כמו שהם יש דרבי בית במחזור האחרון של הליגה.
רק מזכיר שיש להם את האפשרות לצמצם ל6 השבוע ואולי אפילו יותר מה שאומר שיכול להיות שאת נס טדי 2010 הם יחוו כנס בלומפילד 2022.
GLAD ALL OVER
האמיני יום יבוא!
סמל אישי של משתמש
D red imperia
קיבל.ה  468 לייקים

ואני חשבתי שלא יכול להיות גרוע יותר ממגפה עולמית ומלחמת עולם שלישית בו זמנית
שער 5 זה הלב
הפוסט קיבל 3 לייקיםDe Niroאדום בביתteknoboy
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  832 לייקים

D red imperia כתב:ואני חשבתי שלא יכול להיות גרוע יותר ממגפה עולמית ומלחמת עולם שלישית בו זמנית
:)))

Sent from my SM-G996B using Tapatalk

לירון האדום
קיבל.ה  1788 לייקים

ההוא שאמרו לו כתב:לפי מה שהבנתי מהטוויטר אם המיקומים נשארים כמו שהם יש דרבי בית במחזור האחרון של הליגה.
רק מזכיר שיש להם את האפשרות לצמצם ל6 השבוע ואולי אפילו יותר מה שאומר שיכול להיות שאת נס טדי 2010 הם יחוו כנס בלומפילד 2022.
מצד שני דרבי מחזור אחרון אבל שלמכבי אין סיכוי לאליפות ואולי לפני גמר גביע (לא בדקתי תאריכים), יכול לעזור לנו לשנות את הסטטיסטיקה

סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

לירון האדום כתב:
ההוא שאמרו לו כתב:לפי מה שהבנתי מהטוויטר אם המיקומים נשארים כמו שהם יש דרבי בית במחזור האחרון של הליגה.
מצד שני דרבי מחזור אחרון אבל שלמכבי אין סיכוי לאליפות ואולי לפני גמר גביע (לא בדקתי תאריכים), יכול לעזור לנו לשנות את הסטטיסטיקה

או שהם מגיעים למשחק שחייבים לנצח עם משקולות על הרגליים מול בלומפילד אדום שניסנוב לא פותחים אקסטרא יציעים למכב*.

בכל מקרה יש סיכוי יותר מסביר שהם יעקפו את ב"ש עד סוף העונה הסדירה והסדר ישתנה.
"ואז, בתוך החושך הגדול, היה הדרבי בכדורסל. הפועל ניצחה 66:78 והחיים פתאום נהיו יפים" א. איינשטיין.
כפיר אדום
קיבל.ה  101 לייקים

Charlie כתב: כמו שזה נראה, הפנדל הגבולי של אזולאי הערב כנראה שם אותנו בפליי אוף העליון.
לא הבנתי מה גבולי בפנדל. בעט ברגל של גוטליב, אין כאן שאלה.
סמל אישי של משתמש
Shacham
קיבל.ה  584 לייקים

כפיר אדום כתב: 05 מרץ 2022, 23:54
Charlie כתב: כמו שזה נראה, הפנדל הגבולי של אזולאי הערב כנראה שם אותנו בפליי אוף העליון.
לא הבנתי מה גבולי בפנדל. בעט ברגל של גוטליב, אין כאן שאלה.
הייתה עבירה של אייבינדר לפני.
סמל אישי של משתמש
Shacham
קיבל.ה  584 לייקים

פחד אלוהים פלייאוף עליון, אם אנחנו פותחים עונה עם הסגל הנוכחי(בלי רוסה וטראורה בלם פותח) אנחנו מועמדים חזקים לירידה.
הפוסט קיבל לייק אחדDe Niro
עד המ!!ת הפועל
קיבל.ה  77 לייקים

אני בטוח שכל חובבי הפלייאוף העליון ישמחו להיות סטטיסטים בפסטיבל הדאבל של מכבי השנה.
6 נקודות הכי קלות שלהם בפלייאוף + הגדלת הפרש שערים על חשבוננו. החלוץ 2 מיליון שלהם יחגוג לנו על התחת, ונפתח להם את התיאבון לקראת העונה הבאה.
כבונוס תקבלו גם שער 8 צהוב לגמרי שיחגוג לכם בפרצוף.
אבל היי, איזה כיף אנחנו בפלייאוף העליון. אולי נחגוג איזה תיקו או שניים.
ר.ש
קיבל.ה  373 לייקים

עד המ!!ת הפועל כתב: 06 מרץ 2022, 16:51 אני בטוח שכל חובבי הפלייאוף העליון ישמחו להיות סטטיסטים בפסטיבל הדאבל של מכבי השנה.
6 נקודות הכי קלות שלהם בפלייאוף + הגדלת הפרש שערים על חשבוננו. החלוץ 2 מיליון שלהם יחגוג לנו על התחת, ונפתח להם את התיאבון לקראת העונה הבאה.
צודק. בואו נשתדל להישאר בפלייאוף התחתון לעולמי עד, או לפחות עד שיהיה סיכוי לנצח את מכבי.
רואה שחורות המקורי
הפוסט קיבל לייק אחדלירון האדום
redrony
קיבל.ה  625 לייקים

עד המ!!ת הפועל כתב: 06 מרץ 2022, 16:51 אני בטוח שכל חובבי הפלייאוף העליון ישמחו להיות סטטיסטים בפסטיבל הדאבל של מכבי השנה.
אני עובר על התגובות שלך באיזה 4 אשכולות שונים, לא קמת טוב הבוקר כך נראה...
כמה רגשי נחיתות יש בך שגורמים לך להפיץ את התבוסתנות שלך בצורה הזו?
כאילו לשים אותך מול אוהד מכבי שהגיע לשחק נגדנו שאנחנו היינו למעלה לפני עשור והיה בטוח שהם מנצחים בקלות ויש לך את קלישאת המכבי ווינרים הפועל לוזרים הקלאסית. אלה זחוחים שחצנים בלי סיבה ואלה אשכרה חושבים שרק יפסידו ודופקים אותם כל החיים
Nati
קיבל.ה  1018 לייקים

עד המוות…
עד המ!!ת הפועל
קיבל.ה  77 לייקים

redrony כתב: 06 מרץ 2022, 17:10
כאילו לשים אותך מול אוהד מכבי שהגיע לשחק נגדנו שאנחנו היינו למעלה לפני עשור והיה בטוח שהם מנצחים בקלות ויש לך את קלישאת המכבי ווינרים הפועל לוזרים הקלאסית. אלה זחוחים שחצנים בלי סיבה ואלה אשכרה חושבים שרק יפסידו ודופקים אותם כל החיים
אתה יכול לקרוא לזה תבוסתנות. אני רואה בזה שיקוף של המציאות.
אתה חושב שיש לך מה למכור בפלייאוף הזה? ואני בכוונה מתעסק בדרבים, כי שם ההפסדים הם הכי כואבים.
אתה חושב שתראה שם את מכבי של המפגש הראשון העונה? של השני (שגם בו הם ניצחו)?
למה בדיוק אתה מצפה?
אליפות לא תיקח.
דרבי לא תנצח.
מקום 4 לא תהיה (וגם אם בדרך נס תהיה, לא תקבל שום כרטיס לאירופה).
אז בוא תסביר לי מה הלהט שלך/ם להיות שם.
redrony
קיבל.ה  625 לייקים

עד המ!!ת הפועל כתב: 06 מרץ 2022, 17:25
אתה חושב שיש לך מה למכור בפלייאוף הזה? ואני בכוונה מתעסק בדרבים, כי שם ההפסדים הם הכי כואבים.
אתה חושב שתראה שם את מכבי של המפגש הראשון? של השני (שגם בו הם ניצחו)?
למה בדיוק את מצפה?
אליפות לא תיקח.
דרבי לא תנצח.
אין לי להט, אני גם לא רואה בזה הישג. אני מעדיף לשחק בפלייאוף העליון ושיהיה עוד עניין מאשר לשחק 7 משחקים בשעמומונים של 500 איש. אני רוצה ומקווה לנצח כל משחק שאני עולה אליו, אני בטח לא יושב ומקונן על תבוסות עתידיות ושאני אתן למכבי אליפות. אני מפנטז על להרוס להם אליפות.
כרגע זה המצב, הפועל לא קבוצה השגית, זה נכון, אבל אתה ממשיך לראות אותם, למה? בשביל לשחק בפלייאוף התחתון נגד הפועל י-ם? כי אתה מזוכיסט?
בגדול לפי התיאוריה שלך אין בכלל מה להתעניין בהפועל. כי אנחנו כרגע לא ניקח אליפות ולא ננצח דרבים. בוא נסגור את הפורום ונפתח שיבוא רוכש.

אני אגב חושב שהפועל חייבת להיות השגית ולכן אני לא לוקח כל תוצאה בצורה טרגית או אופורית, אבל בינתייים מנסה להנות ממה שיש
עד המ!!ת הפועל
קיבל.ה  77 לייקים

redrony כתב: 06 מרץ 2022, 17:30

למה בדיוק את מצפה?
אליפות לא תיקח.
דרבי לא תנצח.
אין לי להט, אני גם לא רואה בזה הישג. אני מעדיף לשחק בפלייאוף העליון ושיהיה עוד עניין מאשר לשחק 7 משחקים בשעמומונים של 500 איש. אני רוצה ומקווה לנצח כל משחק שאני עולה אליו, אני בטח לא יושב ומקונן על תבוסות עתידיות ושאני אתן למכבי אליפות. אני מפנטז על להרוס להם אליפות.
כרגע זה המצב, הפועל לא קבוצה השגית, זה נכון, אבל אתה ממשיך לראות אותם, למה? בשביל לשחק בפלייאוף התחתון נגד הפועל י-ם? כי אתה מזוכיסט?
בגדול לפי התיאוריה שלך אין בכלל מה להתעניין בהפועל. כי אנחנו כרגע לא ניקח אליפות ולא ננצח דרבים. בוא נסגור את הפורום ונפתח שיבוא רוכש.

אני אגב חושב שהפועל חייבת להיות השגית ולכן אני לא לוקח כל תוצאה בצורה טרגית או אופורית, אבל בינתייים מנסה להנות ממה שיש
גם אני רוצה ומקווה שהפועל תנצח כל משחק. מה לעשות שיש מציאות ובמציאות הזו אנחנו לא ברמה (ושוב תודה למנהלים הכושלים).
איך תהרוס להם אליפות? הדרבי האחרון היה אחד הטובים שלנו בשנים האחרונות, חזרנו פעמיים מפיגור ועדיין הפסדנו. מאז אנחנו נחלשנו והם צוברים עוד כח.
אתה חושב שאני לא רוצה להרוס להם? אני מת להרוס להם, אבל זה פשוט לא מחובר למציאות.
אני ממשיך ואמשיך לראות את הפועל עד יומי האחרון. זו הקבוצה שלי לטוב ולרע. התפיסה שלי היא שאם אפשר למנוע את הרע, אז בוא נמנע אותו. למה ללכת ראש בקיר? למה ללכת לדרבים ולקבל בראש אם אפשר להימנע מזה?
הלוואי שהיינו כמו מכבי נתניה. היה הרבה יותר עניין, הרבה יותר קהל, הרבה יותר תקווה בדרבים (ובמשחקים אחרים). אבל במצב הנוכחי? זה לא יקדם אותנו לשום מקום להיות בפלייאוף העליון. שום דבר טוב לא יכול לצאת מזה.
סמל אישי של משתמש
D red imperia
קיבל.ה  468 לייקים

הבאסה העיקרית שלי היא שאחרי שנפסיד בדרבי בתוצאה היסטורית לא יהיה לי כוח אפילו להגיד "אמרתי לכם" ליצורים כמו נתי ורדרוני
שער 5 זה הלב
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

נכון כל שנה יש את הקבוצה הזאת ש"עמדה במטרה" נכנסת לפליאוף על הקשקש ואז מקבלת תבוסות עד הסוף? אז הפועל 2022.
"ואז, בתוך החושך הגדול, היה הדרבי בכדורסל. הפועל ניצחה 66:78 והחיים פתאום נהיו יפים" א. איינשטיין.
לירון האדום
קיבל.ה  1788 לייקים

רק בדרבי האחרון עמדנו שווים מול שווים מול מכבי האימתנית והגדולה.
לעומת זאת דרבי ראשון העונה לא הינו קיימים בכלל.
נתניה וסכנין בלבל שלנו.
הפועל צריכה לשים לעצמה מטרה והיא לסיים במקום הרביעי.

ר.ש
קיבל.ה  373 לייקים

לירון האדום כתב: 06 מרץ 2022, 18:35 רק בדרבי האחרון עמדנו שווים מול שווים מול מכבי האימתנית והגדולה.
לעומת זאת דרבי ראשון העונה לא הינו קיימים בכלל.
נתניה וסכנין בלבל שלנו.
הפועל צריכה לשים לעצמה מטרה והיא לסיים במקום הרביעי.

לא היינו קיימים, בעיקר כי הבקענו בהתקפה הראשונה.
אני מניח שאם התוצאה הייתה שוויון או יתרון למכבי, הדרבי היה יותר מאוזן.
רואה שחורות המקורי
Giovanni Giorgio
קיבל.ה  688 לייקים

זה שאין לנו אירופה זה גומר אותי
long live the zapta
רק הפועל
קיבל.ה  1460 לייקים

אני לא מבין את החשש פה לתבוסות בואו מי אלה מכבי ומי אלה חיפה? נכון שהפועל נראית רע אבל עדיין האחרונה לא ניצחה את הפועל ים ואת נוף הגליל וגם הראשונה לא כזו מפחידה .. אולי יהיה לנו סיכויי קטן למנוע אליפות ממכבי
הפוסט קיבל לייק אחד7even
Red Ghost
קיבל.ה  422 לייקים

ב״ש לא קבוצה כזו אימתנית ועמדנו איתה די שווה בשני המשחקים.
שורה תחתונה מצפים בפליאוף 4 משחקים קשים מאוד (פעמיים חיפה ומכבי) מול קבוצות עדיפות באופן מובהק ו-6 משחקים שקולים ופתוחים.
redead
קיבל.ה  417 לייקים

אם נעזוב שניה את הדיבור על ספורט מקצועי והשאיפה לנצח.
כמנוי, המחשבה על ללכת למשחקי פלייאוף תחתון עם כפכפים עושה לי בחילה.
פלייאוף עליון, אין לנו מה להפסיד אלא רק להרוויח, גם כסף , גם אוירה וגם ניסיון
להתבזות התבזנו מספיק בשנים האחרונות, פחות מפחיד כבר.
Nati
קיבל.ה  1018 לייקים

מזמן מזמן לא כתבתי את זה
אלוהים מאיפה הגיעו אלינו כול הלוזרים האלו???

מעניין מה כול הילדים הלוזרים האלו היו אומרים לפני כול המשחקים שהיו לנו באירופה נגד קבוצות כמו צ׳לסי ומילאן?מעניין כמה בכי היה פה לפני המשחקים בליגת האלופות?
הפוסט קיבל 5 לייקים7evenEl dudernioלירון האדוםאדום ותיקהוקיץ'
סמל אישי של משתמש
D red imperia
קיבל.ה  468 לייקים

Nati כתב: 06 מרץ 2022, 22:26 מזמן מזמן לא כתבתי את זה

מעניין מה כול הילדים הלוזרים האלו היו אומרים לפני כול המשחקים שהיו לנו באירופה נגד קבוצות כמו צ׳לסי ומילאן?מעניין כמה בכי היה פה לפני המשחקים בליגת האלופות?
לא ניצחנו דרבי כבר 8 שנים ואתה מדבר על ליגת האלופות? אנחנו בתקופה הכי שחורה של המועדון הזה אי פעם בלי אור בקצה המנהרה כשבינתיים עם כל שנה שעוברת אנחנו מאבדים עוד קצת ממעמדנו כמועדון גדול.
עוד שנה כזאת ואבדנו.
נערך לאחרונה על ידי D red imperia ב 06 מרץ 2022, 23:10, נערך פעם 1 בסך הכל.
שער 5 זה הלב
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1690 לייקים

לדעתי זה לא אלינו.
אין ממש סינון בכניסה לפורום הזה, וללא ספק יש בו כמה מכביסטים בתחפושת של דאגה להפועל.

צריך לדעת לסנן אותם.
יהיה טוב הפועל!
redrony
קיבל.ה  625 לייקים

עד המ!!ת הפועל כתב: 06 מרץ 2022, 17:39
redrony כתב: 06 מרץ 2022, 17:30
למה בדיוק את מצפה?
אליפות לא תיקח.
דרבי לא תנצח.

גם אני רוצה ומקווה שהפועל תנצח כל משחק. מה לעשות שיש מציאות ובמציאות הזו אנחנו לא ברמה (ושוב תודה למנהלים הכושלים).
איך תהרוס להם אליפות? הדרבי האחרון היה אחד הטובים שלנו בשנים האחרונות, חזרנו פעמיים מפיגור ועדיין הפסדנו. מאז אנחנו נחלשנו והם צוברים עוד כח.
אתה חושב שאני לא רוצה להרוס להם? אני מת להרוס להם, אבל זה פשוט לא מחובר למציאות.
אני ממשיך ואמשיך לראות את הפועל עד יומי האחרון. זו הקבוצה שלי לטוב ולרע. התפיסה שלי היא שאם אפשר למנוע את הרע, אז בוא נמנע אותו. למה ללכת ראש בקיר? למה ללכת לדרבים ולקבל בראש אם אפשר להימנע מזה?
הלוואי שהיינו כמו מכבי נתניה. היה הרבה יותר עניין, הרבה יותר קהל, הרבה יותר תקווה בדרבים (ובמשחקים אחרים). אבל במצב הנוכחי? זה לא יקדם אותנו לשום מקום להיות בפלייאוף העליון. שום דבר טוב לא יכול לצאת מזה.
הרבה הרבה טוב יכול לצאת מזה. הגישה שלך (ואני אומר לך את זה באהבה כי אני מרגיש את המקום שאתה בא ממנו) היא נוראית. זה בוא לא נעשה בשביל שלא ניכשל. נכון, אני לא רוצה לראות עוד 2 תבוסות בדרבי וזה לגמרי הגיוני שזה יקרה, אבל אני אוהד הפועל בשביל לראות נצחונות בדרבי, ובשביל לראות את הפועל במשחקים גדולים עם קהל, לא בשביל להעביר חודשיים בפלייאוף התחתון נגד נוף הגליל.
עד שלא יבוא להפועל אדם עם כסף הפועל לא תהיה השגית. תנצח דרבי, תפסיד, זה לא משנה. מה שנשאר כרגע זה לקוות לראות כדורגל הכי טוב שאפשר, לנצח איפה שאפשר ולחיות בתקווה שיבוא מתישהו רוכש ויגאל אותנו מהסיוט הזה.
הרבה יותר רע לסיים את העונה במרץ ולהשתעמם חודשיים מאשר לקחת את הסיכון לחטוף תבוסה בדרבי ומנגד להיות במרכז העניינים, להשפיע ולנסות להתחרות. זו הגישה הנכונה, לא לשים את הראש מתחת לשמיכה ולהתחפר בחול
הפוסט קיבל 2 לייקיםRed Ghostלירון האדום
אדום ותיק
קיבל.ה  474 לייקים

לא מבין את עמיתי לפורום שלא רוצים פליאוף עליון כי עלולים לחטוף תבוסות.. זאת האנטיתזה של מהות הספורט התחרותי.
לנושא של האשכול,
כפי שצפיתי הכל יהיה תלוי במשחק שלנו עם נתניה. אנחנו בעמדה נוחה יחסית אבל מציע ומייחל שלא נבוא בגישה של "ממילא חדרה לא ינצחו,. מקווה מאד שננצח את נתניה. הם טובים אבל עדיין, אם נשחק כמו בדרבי, קיים סיכוי טוב שננצח.
סוגיית חיזוק הקבוצה (או "אי חיזוק הקבוצה") . איך מכבי פת מצליחה להביא חקני חיזוק טובים ובמקומות שהיה חסר להם כזה שחקן ואצלנו רק מתבכינים!
גם לוזון אינו מהפזרנים הגדולים, אבל הבין היטב (ואצלו זה היה קיומי) שאם לא יביא שחקנים טובים הוא ירד ליגה. חבל שהבעלים שלנו לא מבינים שהם חיבים ליצור קבוצה תחרותית ומנצחת כדי שיהיה גם סיכוי להילחם במוסדות השונים על שילוב באירופה וגם זה יצור אולי סיכוי של בעלים שיתעניין בקבוצה. שלא אובן לא נכון, לא היתי רוצה בעלים נוסח אבי לוזון!
השיא - זכיה באליפות במעוז הפאשיזם הירושלמי!
redrony
קיבל.ה  625 לייקים

אם הכל היה תלוי במשחק מול נתניה היינו בצרות...
הוקיץ'
קיבל.ה  3919 לייקים

באמת שלא ברור הסיפור הזה.
איזו פתטיות.
האדום הצורר
קיבל.ה  656 לייקים

לא נראה לי שמישהו פה באמת לא רוצה להגיע לפלייאוף העליון. נראה שזו בעיקר פוזת האוהד המפוכח.
אינתי עומרי, הפועל.
רק הפועל
קיבל.ה  1460 לייקים

באמת לא מובן העניין הזה לא מבין איך אוהדי הפועל מעדיפים משחקים משעממים שלא יקבעו כלום נגד חדרה והפועל ירושלים מאשר לשחק נגד חיפה ודרבי (עם כל החשש לקבל תבוסות)
BRUNO CONTI
קיבל.ה  291 לייקים

לא חושב שיש פה מישהו שרוצה להפסיד זה נוגד כל הגיון בריא.
יחד עם זאת יש מפה מאד ברורה שבה הפועל היא הקבוצה הכי חלשה בעליון ויהיו לזה השלכות.
בנוסף אין לקבוצה שום יעד רלוונטי להגיע אליו כן באירופה לא נשחק בכל מקרה.
אז כשזאת העטיפה של הדבר אני יכול להבין למה אנשים פחות מתלהבים להגיע לעליון.
זה עוד לפני הדרבים…
BRUNO CONTI
קיבל.ה  291 לייקים

רק הפועל כתב: 07 מרץ 2022, 15:25 באמת לא מובן העניין הזה לא מבין איך אוהדי הפועל מעדיפים משחקים משעממים שלא יקבעו כלום נגד חדרה והפועל ירושלים מאשר לשחק נגד חיפה ודרבי (עם כל החשש לקבל תבוסות)
מכיוון שגם המשחקים הללו לא יקבעו כלום…
אם היו קובעים עוד היה על מה לשחק.
לירון האדום
קיבל.ה  1788 לייקים

BRUNO CONTI כתב: 07 מרץ 2022, 15:31 לא חושב שיש פה מישהו שרוצה להפסיד זה נוגד כל הגיון בריא.
יחד עם זאת יש מפה מאד ברורה שבה הפועל היא הקבוצה הכי חלשה בעליון ויהיו לזה השלכות.
בנוסף אין לקבוצה שום יעד רלוונטי להגיע אליו כן באירופה לא נשחק בכל מקרה.
אז כשזאת העטיפה של הדבר אני יכול להבין למה אנשים פחות מתלהבים להגיע לעליון.
זה עוד לפני הדרבים…
אנחנו לא יותר חלשים מנתניה וסכנין, אנחנו דיי שווים להם.
יש יעד רלוונטי והוא מקום רביעי, זה יכול לגרום להרבה יותר לחץ על ניסנוב לסיים את הפרק שלהם בהפועל ולסגור את החובות באירופה.
redrony
קיבל.ה  625 לייקים

לא קשור קובעים או לא קובעים, זה קשור לעניין, לרלוונטיות, לצבע.
ועם כל הכבוד להכי חלשים או לא, זה לא שהפועל הובסו בכל משחק נגד הקבוצות האלה.
ואיזה השלכות יהיו? השחקנים יאבדו בטחון? משקיע פוטנציאלי יברח? זה מה יש עכשיו. אחרת למה כל הדיונים פה, למה הולכים לאצטדיון ולמה לפתוח טלויזיה בכלל בשביל לראות אותם
קוקאין ואלכוהול
קיבל.ה  255 לייקים

לא ברור לי מאיפה מגיע הפחד הזה מ"תבוסות". מתי ספגנו תבוסה לאחרונה?
המשחק הראשון מול חיפה היה מכובד מאוד, ב3 מ-4 הדרבים האחרונים עמדנו איתם שווה בשווה, באר שבע ונתניה לא באמת קבוצות שאי אפשר לנצח ביום נתון. אז מאיפה הפחד הזה מגיע?
כמה רפיסות בפורום אחד, אלוהים ישמור.
ממש סיטי ובאיירן מינכן מחכות לנו בפלייאוף העליון, איזה פחד אלוהים. תנו לי רק משחקים נגד נוף הגליל וקטמון מעכשיו עד שנמצא רוכש או עד 2050, מה שיגיע קודם.
את הסם הכי גדול
הפוסט קיבל 3 לייקיםלירון האדוםEl dudernioכפיר אדום
שליחת תגובה