על סגרים ונגיפים (אשכול קורונה)

המועצה ע"ש וולטון הקדוש היא המקום בו תוכלו לדבר על כל נושא שהקשר בינו לבין כדורגל קלוש עד לא קיים בכלל

האם תהיה מוכן להתחסן בחיסון כאשר תהיה לך האפשרות?

כן
90
74%
לא
19
16%
מתלבט
13
11%

סך הכול הצבעות: 122
נחמן אש הפרויקטור
קיבל.ה  28 לייקים

מתן כתב: 04 ינואר 2022, 14:45
pelegs כתב: 04 ינואר 2022, 01:16 חוסר הבנה בסיסית במכניזם של טיפות רוק ונזלת.
אם אתה רוצה להבין למה מה שכתוב שם לא נכון, אשמח להסביר.
מה שיפה במסכות של מכחישי הקורונה הוא שהן לא מפריעות בכלל לטיפות רוק בקוטר עשרות מיקרונים, אבל מונעות מעבר של מולקולות חמצן ופחמן דו חמצני שהגודל שלהן נמדד בפיקומטרים (ככל שיש משמעות למדידת קוטר של מולקולה).
בוש לך מתן המבזק של ז'ק.
ככה אתה שוכח את הטרמפים המרגשים איתי?
סאחי הוא אויב
סמל אישי של משתמש
pelegs
קיבל.ה  800 לייקים

נחמן אש הפרויקטור כתב: 04 ינואר 2022, 14:01
מגיפה איומה.
מספרים מפחידים.
אני יודע שאתה מפחד ממספרים, אבל מה לעשות שהם חשובים:
במועצה הזאת גרים 7,200 אנשים. 32 חולים כרגע הם 0.45% מכלל האוכלוסיה של המועצה. זה מוגדר כ"כתום" (כלומר תחלואה בינונית), ואתם כרגע בישראל בתחילתו של גל תחלואה - כלומר המצב רק יחמיר.
אגב, 0.45% חולים מכלל האוכלוסיה זה אומר 31,500 בכל ישראל (ושוב, מדובר רק במצב "כתום", שהוא משמעותית טוב ממה שהיה בשיאי גלים קודמים, שכנראה יתגמדו לעומת מה שמגיע עכשיו). אם רק 1% מהם מגיעים לאשפוז (המספר האמיתי הוא הרבה יותר גבוה), מדובר ב-315 מאושפזים אקסטרה לעומס הרגיל על בתי החולים בחורף.

אז כן, זו בהחלט מגיפה.
חופש לפלסטין 🇵🇸 כל הכוח למעמד העובדים :hammersickle: كل القوة للطبقة العاملة 🇵🇸 الحرية لفلسطين
ضد الصهيونية, الرجعية العربية والإمبريالية :lol: נגד הציונות, הריאקציה הערבית והאימפריאליזם
נחמן אש הפרויקטור
קיבל.ה  28 לייקים

עדיין לא מצדיק לדעתי גרגיר של פגיעה בחופש וזכויות אדם.
סאחי הוא אויב
סמל אישי של משתמש
pelegs
קיבל.ה  800 לייקים

נחמן אש הפרויקטור כתב: 04 ינואר 2022, 18:04 עדיין לא מצדיק לדעתי גרגיר של פגיעה בחופש וזכויות אדם.
כן, כבר עברנו על זה מליון פעם. לך חשוב לנשום בלי מסכה ולראות הופעות בלי חיסון/בדיקה, ולנו חשוב שאנשים לא ימותו באלפיהם.
חופש לפלסטין 🇵🇸 כל הכוח למעמד העובדים :hammersickle: كل القوة للطبقة العاملة 🇵🇸 الحرية لفلسطين
ضد الصهيونية, الرجعية العربية والإمبريالية :lol: נגד הציונות, הריאקציה הערבית והאימפריאליזם
נחמן אש הפרויקטור
קיבל.ה  28 לייקים

נולדנו חופשיים, לא?
סאחי הוא אויב
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1640 לייקים

נחמן אש הפרויקטור כתב: 04 ינואר 2022, 20:52 נולדנו חופשיים, לא?
אני מהמר שנולדת בבית חולים, שלמחרת כבר קיבלת מספר סידורי, וכו' וכו'
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
הַחַיִּ֤ים וְהַמָּ֙וֶת֙ נָתַ֣תִּי לְפָנֶ֔יךָ, הַבְּרָכָ֖ה וְהַקְּלָלָ֑ה - וּבָֽחַרְתָּ֙ בַּחַיִּ֔ים
* המציג אינו רופא
האדום הצורר
קיבל.ה  658 לייקים

pelegs כתב: 04 ינואר 2022, 20:44
נחמן אש הפרויקטור כתב: 04 ינואר 2022, 18:04 עדיין לא מצדיק לדעתי גרגיר של פגיעה בחופש וזכויות אדם.
כן, כבר עברנו על זה מליון פעם. לך חשוב לנשום בלי מסכה ולראות הופעות בלי חיסון/בדיקה, ולנו חשוב שאנשים לא ימותו באלפיהם.
מי זה "לנו"? איך נכנסים לקבוצה? אומרים שבוסטר מגן מהדבקה גם כשהוא לא? זה מעיד על אכפתיות מאנשים אחרים?
הנה הפיתרון ההגיוני שעבד בכל הפעמים הקודמות לעצירת המגיפה, ואם אתם לא מסכימים, זה כנראה כי אין בעיניכם ערך לחיי אדם:

אינתי עומרי, הפועל.
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1640 לייקים

האדום הצורר כתב: 04 ינואר 2022, 21:12
מי זה "לנו"? איך נכנסים לקבוצה? אומרים שבוסטר מגן מהדבקה גם כשהוא לא? זה מעיד על אכפתיות מאנשים אחרים?
הנה הפיתרון ההגיוני שעבד בכל הפעמים הקודמות לעצירת המגיפה, ואם אתם לא מסכימים, זה כנראה כי אין בעיניכם ערך לחיי אדם:

מתקפת איש קש קלאסית.
כידוע לך היטב (ולא יכול להיות שלא ידוע לך, כי רק פה כתבו לך את זה כבר עשרות פעמים) החיסונים לא מתיימרים ולא נועדו "לעצור" את המגפה, אלא לחסוך בחיי אדם, בסבל מיותר, בנזק כלכלי לאזרחים לעסקים ולמשק, להקל את הלחץ על מערכת הבריאות וכו' וכו'.
נכון שיש סיכוי להכחיד מחלות, אבל כרגע המטרה היא להוציא את המחלה הזאת מהסטטוס של מגפה המונית כלל עולמית ולהעביר אותה לסטטוס פחות הרסני וקטלני.
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
הַחַיִּ֤ים וְהַמָּ֙וֶת֙ נָתַ֣תִּי לְפָנֶ֔יךָ, הַבְּרָכָ֖ה וְהַקְּלָלָ֑ה - וּבָֽחַרְתָּ֙ בַּחַיִּ֔ים
* המציג אינו רופא
D&3
קיבל.ה  843 לייקים

מספר המתים מתאונות דרכים היום גבוהה מזה שהיה בשנים הראשונות של המדינה?
צורר בתגובה - אמרתי לכם שמערכות הבטיחות החדשות ברכבים לא עובדות!
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
טכנית לארז
קיבל.ה  1669 לייקים

החיסון הרביעי תופס מול הסיגורדסון האיסלנדי או שצריך 5?
דריבל ענק על מפתן השש עשרה
הפוסט קיבל לייק אחדנחמן אש הפרויקטור
דל פיירו
קיבל.ה  21 לייקים

teknoboy כתב: 04 ינואר 2022, 21:37

מתקפת איש קש קלאסית.
כידוע לך היטב (ולא יכול להיות שלא ידוע לך, כי רק פה כתבו לך את זה כבר עשרות פעמים) החיסונים לא מתיימרים ולא נועדו "לעצור" את המגפה, אלא לחסוך בחיי אדם, בסבל מיותר, בנזק כלכלי לאזרחים לעסקים ולמשק, להקל את הלחץ על מערכת הבריאות וכו' וכו'.
נכון שיש סיכוי להכחיד מחלות, אבל כרגע המטרה היא להוציא את המחלה הזאת מהסטטוס של מגפה המונית כלל עולמית ולהעביר אותה לסטטוס פחות הרסני וקטלני.
פשוט כי קניית מליוני חיסונים, כפייתם על האוכלוסיה והפעלת מערך בדיקות במיליארדים מקל על הלחץ יותר מפשוט עוד כוח אדם ומחלקות בבתי החולים.
החיסון מגן ממחלה קשה שמסוכנת רק לאוכלוסיות בסיכון זה היה ככה וזה עדיין ככה.

אני לא מאמין שאתם עדיין מאמינים לשטויות שאתם רושמים, אפילו שהמומחים שלכם מודים שהתו הירוק לא אפקטיבי. שכתבתי פה שהחיסון לא מונע הדבקה קראו לי שקרן.
הנה עכשיו כולכם נדבקים בהמוניכם וכלכם כבר נדבקתם בהמוניכם בגלים קודמים וכולכם עוד תתדבקו בהמוניכם אחרי חיסון 4 וכולכתם תאמינו שהמגפה נגמרה בגלל החיסונים ולא בגלל שהיא פשוט נגמרה כי כולכם כבר נדבקתם מאה פעם.
בהצלחה בחיסון 5 6 7 8 עד אשר יגידו לכם שנגמר.
D&3
קיבל.ה  843 לייקים

מדהים כמה איבדתם קשר עם המציאות
סמל אישי של משתמש
pelegs
קיבל.ה  800 לייקים

דל פיירו כתב: 04 ינואר 2022, 23:10 פשוט כי קניית מליוני חיסונים, כפייתם על האוכלוסיה והפעלת מערך בדיקות במיליארדים מקל על הלחץ יותר מפשוט עוד כוח אדם ומחלקות בבתי החולים.
גידול מעריכי זה קונספט מורכב ולא אינטואיטיבי, אני מכיר את זה מהסטודנטים שלי.
הפוסט קיבל 2 לייקיםסומךGaudi
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1640 לייקים

דל פיירו כתב: 04 ינואר 2022, 23:10

מתקפת איש קש קלאסית.
1. פשוט כי קניית מליוני חיסונים, כפייתם על האוכלוסיה והפעלת מערך בדיקות במיליארדים מקל על הלחץ יותר מפשוט עוד כוח אדם ומחלקות בבתי החולים.
2. החיסון מגן ממחלה קשה שמסוכנת רק לאוכלוסיות בסיכון זה היה ככה וזה עדיין ככה.

3. אני לא מאמין שאתם עדיין מאמינים לשטויות שאתם רושמים, אפילו שהמומחים שלכם מודים שהתו הירוק לא אפקטיבי. שכתבתי פה שהחיסון לא מונע הדבקה קראו לי שקרן.
4. הנה עכשיו כולכם נדבקים בהמוניכם וכלכם כבר נדבקתם בהמוניכם בגלים קודמים וכולכם עוד תתדבקו בהמוניכם אחרי חיסון 4 וכולכתם תאמינו שהמגפה נגמרה בגלל החיסונים ולא בגלל שהיא פשוט נגמרה כי כולכם כבר נדבקתם מאה פעם.
5. בהצלחה בחיסון 5 6 7 8 עד אשר יגידו לכם שנגמר.
1. להכשיר רופאות לוקח שנים, זה לא עניין של ללחוץ על כפתור. כנ"ל אחים ואחיות, מפעילי אקמו וכו' וכו'.
ואיפה הם יעבדו? במקלט של הבניין שלך? צריך לבנות בתי חולים. אתה חושב שתספיק לבנות אותם מספיק מהר?
שלא לדבר על זה שכל הדברים שכתבת (אני מתעלם מהשקר לגבי כפייה) אכן עוזרים מאוד להורדת העומס בבתי החולים, בצורה הרבה יותר אפקטיבית.
2. אף חלק מהמשפט הזה לא נכון.
3. אתה צודק אם אתה טוען שהחיסון לא מונע הדבקה במאה אחוז, הבעיה היא שאף אחד לא טען מעולם טענה כזאת.
4. מצטער לנפץ את הבועה, אבל מחוסנים נדבקים פחות מלא מחוסנים, חולים קשה עוד פחות, מתאשפזים הרבה פחות, ומתים הרבה הרבה פחות.
והמגפה באמת תיגמר יום אחד, השאלה כמה אנשים ימותו וכמה נזק ייגרם עד אז.
5. נראה לי שמי שבעיקר צריך איחולי הצלחה זה הלא מחוסנים.
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
* המציג אינו רופא
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
נחמן אש הפרויקטור
קיבל.ה  28 לייקים

נטלי אהובתי.
סאחי הוא אויב
תא מרבוטא
קיבל.ה  345 לייקים

נחמן אש הפרויקטור כתב: 05 ינואר 2022, 01:22
נטלי אהובתי.
הילדים בהיסטריה? כי אני מכיר לא מעט ילדים שאף אחד מהם לא בהיסטריה ממסיכה ואפילו רוכשים להם לבקשתם מסכות ממותגות או מעוצבות. ילדים גם יכולים להיות בהיסטריה מכלבים או ממדרגות נעות. זה בעיקר קשור להורים שלהם
D&3
קיבל.ה  843 לייקים

אני חושב שהבעיה החמירה ועכשיו חוץ מחוסר יכולת להבין אחוזים חברי הכת גם לא מבינים את פעולת החיסור -
הם טוענים( בצדק ) שההגנה של החיסון מ האומיקרון( בהדבקה ) נפגעה, אבל מתכחשים לזה שזה אומר שבהכרח הייתה לו הגנה כלשהי נגד הוריאנטים האחרים.( חוץ מהמגה מטורללים שטוענים שהחיסון פוגע ביכולת של הגוף להגן על עצמו, איתם זה מקרה אבוד)
האדום הצורר
קיבל.ה  658 לייקים

teknoboy כתב: 04 ינואר 2022, 23:35

מתקפת איש קש קלאסית.
1. פשוט כי קניית מליוני חיסונים, כפייתם על האוכלוסיה והפעלת מערך בדיקות במיליארדים מקל על הלחץ יותר מפשוט עוד כוח אדם ומחלקות בבתי החולים.

3. אני לא מאמין שאתם עדיין מאמינים לשטויות שאתם רושמים, אפילו שהמומחים שלכם מודים שהתו הירוק לא אפקטיבי. שכתבתי פה שהחיסון לא מונע הדבקה קראו לי שקרן.
4. הנה עכשיו כולכם נדבקים בהמוניכם וכלכם כבר נדבקתם בהמוניכם בגלים קודמים וכולכם עוד תתדבקו בהמוניכם אחרי חיסון 4 וכולכתם תאמינו שהמגפה נגמרה בגלל החיסונים ולא בגלל שהיא פשוט נגמרה כי כולכם כבר נדבקתם מאה פעם.
1. להכשיר רופאות לוקח שנים, זה לא עניין של ללחוץ על כפתור. כנ"ל אחים ואחיות, מפעילי אקמו וכו' וכו'.
ואיפה הם יעבדו? במקלט של הבניין שלך? צריך לבנות בתי חולים. אתה חושב שתספיק לבנות אותם מספיק מהר?
שלא לדבר על זה שכל הדברים שכתבת (אני מתעלם מהשקר לגבי כפייה) אכן עוזרים מאוד להורדת העומס בבתי החולים, בצורה הרבה יותר אפקטיבית.
3. אתה צודק אם אתה טוען שהחיסון לא מונע הדבקה במאה אחוז, הבעיה היא שאף אחד לא טען מעולם טענה כזאת.
4. מצטער לנפץ את הבועה, אבל מחוסנים נדבקים פחות מלא מחוסנים, חולים קשה עוד פחות, מתאשפזים הרבה פחות, ומתים הרבה הרבה פחות.
בישראל "מחוסנים" נדבקים היום באופן עקבי יותר מ"מחוסנים לא בתוקף" וגם מתחילים להדביק את קצב ההדבקה של "לא מחוסנים", לפי הנתונים של משרד הבריאות הישראלי (מאז יום רביעי שעבר, אחרי נרמול, בכל יום קבוצת הנדבקים הגדולה ביותר היא ה"מחוסנים", עד גיל 60. ללא נרמול זו הקבוצה הכי גדולה בכלל האוכלוסייה של נדבקים). מה שיפה הוא שאותו סיפור קרה בגל הקודם ואז רצו לעשות בוסטר שכמובן היה אמור לנצח את הקורונה. אני באופן אישי בשוק שהמציאות די חוזרת על עצמה, מי ראה את זה בא?
נערך לאחרונה על ידי האדום הצורר ב 05 ינואר 2022, 09:53, נערך פעם 1 בסך הכל.
אינתי עומרי, הפועל.
D&3
קיבל.ה  843 לייקים

מסכים שהמציאות חוזרת על עצמה, שיקרת בלי הפסקה בגל הקודם ואתה ממשיך לשקר גם עכשיו.
( ושיקרת גם בין הגלים אבל נסלח לך )
טכנית לארז
קיבל.ה  1669 לייקים

מעניין מה שיעור ה"לא מחוסנים" (כלומר כאלה שעשה דאבל או 0 ולא טריפל) שמחליטים שהם רוצים לעשות הפעם את חיסון 4, לעומת שיעור המחוסנים (טריפלאים) שמחליטים שהם על ה-4 כבר מוותרים.

וכמובן הלהיט מהימים היפים "שיקרת". מילים ולחן הפייזראים.
האדום הצורר
קיבל.ה  658 לייקים

כן, הבעיה היא ללא ספק אצלי.
אינתי עומרי, הפועל.
D&3
קיבל.ה  843 לייקים

ברור שכשאתה בוחר ביודיעין לשקר הבעיה היא אצלך, אצל המיניונים שלך עוד אפשר לסלוח להם שהם סתם חברי כת ללא חשיבה עצמונית, אתה בחלק גדול מהמקרים יודע שאתה משקר
האדום הצורר
קיבל.ה  658 לייקים

הנה עוד רשע שקרן (מומחה חיסונים שטוען שחיסון האוכלוסייה בבוסטרים כל 4 חודשים אינו אפקטיבי):

https://www.bbc.com/news/uk-59865108
אינתי עומרי, הפועל.
טכנית לארז
קיבל.ה  1669 לייקים

די נו איזה קטיף.
D&3
קיבל.ה  843 לייקים

"It really is not affordable, sustainable or probably even needed to vaccinate everyone on the planet every four to six months.

"We haven't even managed to vaccinate everyone in Africa with one dose so we're certainly not going to get to a point where fourth doses for everyone is manageable."

אפקטיבי?
תא מרבוטא
קיבל.ה  345 לייקים

האדום הצורר כתב: 05 ינואר 2022, 10:00 הנה עוד רשע שקרן (מומחה חיסונים שטוען שחיסון האוכלוסייה בבוסטרים כל 4 חודשים אינו אפקטיבי):

https://www.bbc.com/news/uk-59865108
אבל הוא לא אמר שחיסונים לא אפקטיבים, אלא שהבוסטר בתדירות גבוהה לא נחוץ. הוא גם לא אמר שהבוסטר מסוכן
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1640 לייקים

האדום הצורר כתב: 05 ינואר 2022, 09:46
teknoboy כתב: 04 ינואר 2022, 23:35

בישראל "מחוסנים" נדבקים היום באופן עקבי יותר מ"מחוסנים לא בתוקף" וגם מתחילים להדביק את קצב ההדבקה של "לא מחוסנים", לפי הנתונים של משרד הבריאות הישראלי (מאז יום רביעי שעבר, אחרי נרמול, בכל יום קבוצת הנדבקים הגדולה ביותר היא ה"מחוסנים", עד גיל 60. ללא נרמול זו הקבוצה הכי גדולה בכלל האוכלוסייה של נדבקים). מה שיפה הוא שאותו סיפור קרה בגל הקודם ואז רצו לעשות בוסטר שכמובן היה אמור לנצח את הקורונה. אני באופן אישי בשוק שהמציאות די חוזרת על עצמה, מי ראה את זה בא?
אולי הגזמתי, וזה שכתבו לך עשרות פעמים שהחיסון לא נועד "לנצח"\"לעצור"\"לחסל"\"להשמיד"\"להעלים" את הקורונה זה לא מספיק.
רק אתמול כתבת אותו דבר, והסברתי למה זאת מתקפת איש קש. (התעלמת כמובן, ועכשיו אתה חוזר על אותה טענה מטומטמת)
אולי אחרי שנכתוב לך את זה מאתיים פעם תצליח לקלוט שאתה תוקף טענה שאף אחד לא טען, שלא לומר שאתה בעיצומו של קמפיין ענק נגד איש קש שחי בתוך הראש שלך.
אבל למען האמת אני די בטוח שאתה מספיק אינטליגנטי כדי להבין רעיון כל כך פשוט, ואתה פשוט מטריל במטרה לעצבן.
לא יכול להיות שאדם שמסוגל לכתוב ולקרוא עברית עדיין לא מבין שהחיסון לא מתיימר ולא נועד להיות אפקטיבי במאה אחוז ("לנצח" בלשונך, "לגמור את המגפה" בלשונו של דל פיירו).
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
* המציג אינו רופא
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1640 לייקים

הבנתי שגם ממשלת ישראל מדמיינת שהחיסון הוא תרופת פלא שתפתור את כל בעיות המגפה, אז אולי הצורר וחבורתו לא באמת אשמים בזה שהם לא מצליחים להבין שזאת הזייה פשטנית שמתאימה לילדים בני שש.
:rose:
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
* המציג אינו רופא
האדום הצורר
קיבל.ה  658 לייקים

100 אחוז?! החברה שלך פייזר הודיעה שהוא אפקטיבי ב-0% אחרי חמישה חודשים מהמנה השנייה, מעניין בקרוב לכמה אחוזים יעודכן הבוסטר המהולל. במקום שיהיה לך ולחבריך באמת אכפת מאנשים, כל מה שאתם עוסקים בו מתחילת הדיון כאן זה להשתייך לצד "הנכון". זה פתטי, אבל זו בעיה שלכם. זו מתחילה להיות בעיה שלי כשהפתטיות הזו גובה ממני מחיר בלתי נסבל בחיי האישיים, כי מעניין אותי יותר להשאר נאמן לעצמי ולמציאות כפי שאני מבין אותה מאשר שאיזה סבא שלטוני מדומיין יגיד לי שהייתי ילד טוב. אבל זה לא מספיק לכם, אתם רוצים לגבות ממני מחיר יותר ויותר גבוה, גם כשאתם כבר יודעים שאין היגיון במה שאתם דורשים. המטרה פה היא לדרוך ולשבור בשם שימור תפיסת העולם שלכם, היא כבר מזמן לא להתדיין על המציאות.
אינתי עומרי, הפועל.
הפוסט קיבל לייק אחדטכנית לארז
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1640 לייקים

האדום הצורר כתב: 05 ינואר 2022, 13:54 100 אחוז?! החברה שלך פייזר הודיעה שהוא אפקטיבי ב-0% אחרי חמישה חודשים מהמנה השנייה, מעניין בקרוב לכמה אחוזים יעודכן הבוסטר המהולל. במקום שיהיה לך ולחבריך באמת אכפת מאנשים, כל מה שאתם עוסקים בו מתחילת הדיון כאן זה להשתייך לצד "הנכון". זה פתטי, אבל זו בעיה שלכם. זו מתחילה להיות בעיה שלי כשהפתטיות הזו גובה ממני מחיר בלתי נסבל בחיי האישיים, כי מעניין אותי יותר להשאר נאמן לעצמי ולמציאות כפי שאני מבין אותה מאשר שאיזה סבא שלטוני מדומיין יגיד לי שהייתי ילד טוב. אבל זה לא מספיק לכם, אתם רוצים לגבות ממני מחיר יותר ויותר גבוה, גם כשאתם כבר יודעים שאין היגיון במה שאתם דורשים. המטרה פה היא לדרוך ולשבור בשם שימור תפיסת העולם שלכם, היא כבר מזמן לא להתדיין על המציאות.
החיסון מגן באפס אחוז מפני מחלה קשה, אשפוז ומוות? ברור שלא.
הוא מגן באחוזים יפים (פחות או יותר, תלוי בכמה פרמטרים) מפני הדברים שהוא נועד להגן מפניהם, ולא משנה כמה תרקוד על העובדה שהוא לא עושה את מה שהוא לא הבטיח לעשות.

לגבי השאר, אז תגיד שאתה ליברטריאן וזהו. גילוי נאות קטן היה חוסך פה הרבה אי הבנות.
לא שלא שמנו לב קודם, אבל לפחות עכשיו זה ברור.
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
* המציג אינו רופא
D&3
קיבל.ה  843 לייקים

איזו תפיסת עולם בדיוק אנחנו מנסים לשמר? שלפרטים בחברה יש אחריות על הסביבה שלהם? ממש רדיקלית.

איזו הודעה הזויה יא אללה, זה שהרחקת את עצמך מהחברה הקרובה אליך כי במקום להודות בטעויות שלך אתה פעם אחר פעם חפרת עוד שכבה בבור שלך זו פאקינג בעיה שלך. אתה בן אדם בוגר ואתה צריך להבין שיש השלכות למעשים שלך.
האדום הצורר
קיבל.ה  658 לייקים

ומי אתה שתשפוט אותי, יא פאתט? בן אדם שרק רואה איך כל החרטוטים שלו כאן קורסים זה אחרי זה ורק נהיה אגרסיבי יותר ככל שהוא מבין שהוא טועה, אתה מודיע לי מה מגיע לי? מי שמך...
ותפיסת העולם הבסיסית היא שמה שמשוייך ל"מדע" ול"רפואה" (כמו חיסונים, או חומרים שנקראים חיסונים) אמור לזכות לאהדה ותמיכה, בין אם מה שהוא מתיימר לעשות במציאות עובד ובין אם לאו.
אינתי עומרי, הפועל.
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1640 לייקים

האדום הצורר כתב: 05 ינואר 2022, 14:47 ומי אתה שתשפוט אותי, יא פאתט? בן אדם שרק רואה איך כל החרטוטים שלו כאן קורסים זה אחרי זה ורק נהיה אגרסיבי יותר ככל שהוא מבין שהוא טועה, אתה מודיע לי מה מגיע לי? מי שמך...
ותפיסת העולם הבסיסית היא שמה שמשוייך ל"מדע" ול"רפואה" (כמו חיסונים, או חומרים שנקראים חיסונים) אמור לזכות לאהדה ותמיכה, בין אם מה שהוא מתיימר לעשות במציאות עובד ובין אם לאו.
בהערת אגב (פעם שלישית ב-12 שעות), הוא דווקא עושה את מה שהוא התיימר לעשות.
מה שהוא לא עושה זה משהו שאתה מתעקש לשייך לו, למרות שאין לזה שום בסיס מלבד העובדה שזה יכול לסייע לטענה שלך ש"חיסון רע".
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
* המציג אינו רופא
dino
קיבל.ה  2059 לייקים

עוד וריאנט חדש בצורפת, עם 45 מוטציות בקוצים
הגיע מקמרון
האדום הצורר
קיבל.ה  658 לייקים

teknoboy כתב: 05 ינואר 2022, 14:55
האדום הצורר כתב: 05 ינואר 2022, 14:47 ומי אתה שתשפוט אותי, יא פאתט? בן אדם שרק רואה איך כל החרטוטים שלו כאן קורסים זה אחרי זה ורק נהיה אגרסיבי יותר ככל שהוא מבין שהוא טועה, אתה מודיע לי מה מגיע לי? מי שמך...
מה שהוא לא עושה זה משהו שאתה מתעקש לשייך לו, למרות שאין לזה שום בסיס מלבד העובדה שזה יכול לסייע לטענה שלך ש"חיסון רע".
תמשיך לכתוב את הקשקוש הזה וזה ימשיך להיות לא נכון. אני יכול לתת לך בערך מיליון קישורים על איך השלטונות הצהירו באופן קבוע שהחיסון יהיה אפקטיבי במניעת הדבקה, ועל בסיס זה כל דפוס הפעולה שלהם עובד - תו ירוק, בידודים וכל היוצא בזה.
אינתי עומרי, הפועל.
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1640 לייקים

האדום הצורר כתב: 05 ינואר 2022, 15:12
teknoboy כתב: 05 ינואר 2022, 14:55
תמשיך לכתוב את הקשקוש הזה וזה ימשיך להיות לא נכון. אני יכול לתת לך בערך מיליון קישורים על איך השלטונות הצהירו באופן קבוע שהחיסון יהיה אפקטיבי במניעת הדבקה, ועל בסיס זה כל דפוס הפעולה שלהם עובד - תו ירוק, בידודים וכל היוצא בזה.
אני שותף לביקורת שלך על המדיניות המגוחכת של ממשלת ישראל, וגם חושב שהיא מתנערת מתפקידה כמדינה, ולמעשה מצהירה על השלמה עם היעדר מוחלט של סולידריות בחברה הישראלית ואפילו מעודדת את מתנגדי הסולידריות.
כל זה לא קשור לזה שמה שאתה קורא לו קשקוש הוא האמת הפשוטה. אתה מוזמן להראות לי איפה בהחלטות על אישור החיסון ו\או ההמלצות על החיסון כתוב שהוא אמור להכחיד את המחלה, למנוע מחלה במאה אחוז מהמקרים או כל דבר דומה.
אתה יודע מה כן תמצא שם? שהוא נועד לעשות בדיוק את הדברים שכתבתי.
prove me wrong
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
* המציג אינו רופא
האדום הצורר
קיבל.ה  658 לייקים

המחקר הראשוני של פייזר טוען ל95% יעילות במניעת קורונה, הוא פורסם רק בכל מקום בעולם, אז אני יודע שקשה למצוא אותו, אבל אולי בכל זאת תנסה.
אם אתה לא מצליח אני מבטיח לתת לך לינק.
אינתי עומרי, הפועל.
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1640 לייקים

האדום הצורר כתב: 05 ינואר 2022, 15:41 המחקר הראשוני של פייזר טוען ל95% יעילות במניעת קורונה, הוא פורסם רק בכל מקום בעולם, אז אני יודע שקשה למצוא אותו, אבל אולי בכל זאת תנסה.
אם אתה לא מצליח אני מבטיח לתת לך לינק.
אם אפשר גם את המקום המדויק שבו הם כותבים שם שנמצא שהחיסון יכחיד את המחלה\יעצור את המגפה\ינצח את הקורונה.
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
* המציג אינו רופא
D&3
קיבל.ה  843 לייקים

אלוהים ישמור.

זה שבשבועיים האחרונים החיסון ככל הנראה לא מגן מפני הדבקה לא אומר שבשנה האחרונה הוא לא עשה את זה.
זה שההגנה של החיסון יורדת עם הזמן לא אומר שהוא לא עושה את זה.

החיסון, באם משתמשים בו נכון( בוסטר ) מגן משמעותית בפני הדבקה בכל הוריאנטים שהיו פה עד האומיקרון.
לא צריך להיות מדען או רופא בשביל להבין את זה מהנתונים שיש, ככה שהנהי הרגיל שלך לא מרגש אף אחד.
ולא משנה כמה פעמים תשקר ותכתוב משהו אחר, זה רק מראה שאתה צל דהוי של מה שאתה חושב שאתה כי בשנתיים האחרונות אתה עסוק רק בלנסות לשכנע את עצמך( וכשאתה מנסה לשכנע את הסביבה שלך אתה הופך למגה שמוק ) שזה כולם נוסעים נגד כיוון התנועה ורק אתה צודק, וזו בעיה שלך, וזה לא משנה את המציאות.

זה שאתה מעלה לפה כל הזמן את הממשלות השונות כאיזה טיעון לגיטימי בשיח על החיסונים זה טרלול מוחלט.

לגמרי נמאס כבר מהזיוני שכל שלכם.

ואיפה משטרת הגידופים בראשות טכנית לארז שתנזוף על השימוש במילים המחרידות פתאט וחרטוט?
שליחת תגובה