על סגרים ונגיפים (אשכול קורונה)

המועצה ע"ש וולטון הקדוש היא המקום בו תוכלו לדבר על כל נושא שהקשר בינו לבין כדורגל קלוש עד לא קיים בכלל

האם תהיה מוכן להתחסן בחיסון כאשר תהיה לך האפשרות?

כן
90
74%
לא
19
16%
מתלבט
13
11%

סך הכול הצבעות: 122
טכנית לארז
קיבל.ה  1649 לייקים

יש מחקרים לגבי יעילות המסיכות?
דריבל ענק על מפתן השש עשרה
D&3
קיבל.ה  838 לייקים

https://www.nejm.org/doi/full/10.1056/nejmp2026913

נתונים אמפיריים באוכלוסיה קשה לי להאמין שיש, לפחות לא ברמת וודאות גבוהה( בניגוד לחיסונים )
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1637 לייקים

למי שעדיין מייחס חשיבות או רצינות כלשהי לרצף לוי ול"מחקר" שלו:
https://www.mako.co.il/health-illnesses ... =796371781
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
הַחַיִּ֤ים וְהַמָּ֙וֶת֙ נָתַ֣תִּי לְפָנֶ֔יךָ, הַבְּרָכָ֖ה וְהַקְּלָלָ֑ה - וּבָֽחַרְתָּ֙ בַּחַיִּ֔ים
* המציג אינו רופא
האדום הצורר
קיבל.ה  657 לייקים

למי שמייחס, קראו במאקו, האתר האמין בעולם, טענות שונות ומשונות!

מנגד, מומלצת לאנשי הכת קריאה נוספת על "לונג קוביד":

אינתי עומרי, הפועל.
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1637 לייקים

האדום הצורר כתב: 19 דצמבר 2021, 23:41 1. למי שמייחס, קראו במאקו, האתר האמין בעולם, טענות שונות ומשונות!

2. מנגד, מומלצת לאנשי הכת קריאה נוספת על "לונג קוביד":

1. כי למה להתייחס לגופו של עניין אם אפשר להתייחס לגופו של אתר.
הרי הרבה יותר קל ללעוג לURL מאשר להתמודד עם הטענות שעלו שם.
פתטי.
אחר כך תתלונן על תרבות דיון.

2. פששש ברכות, מישהו שם גילה את אפקט ה-nocebo.
שנגלה למעורבים ולמתלהבים שיש לו אפילו ערך בוויקיפדיה?

מה שכן, אם באמת אפקט הנוסבו חזק פה, זה דווקא מעודד (בכל הנוגע ללונג קוביד).
ויש סיבות להניח שהאפקט פה חזק במיוחד - קודם כל כי מדברים על זה הרבה.
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
הַחַיִּ֤ים וְהַמָּ֙וֶת֙ נָתַ֣תִּי לְפָנֶ֔יךָ, הַבְּרָכָ֖ה וְהַקְּלָלָ֑ה - וּבָֽחַרְתָּ֙ בַּחַיִּ֔ים
* המציג אינו רופא
עומרי דראגס
קיבל.ה  59 לייקים

בלומי האדום כתב: 19 דצמבר 2021, 12:26
עומרי דראגס כתב: 19 דצמבר 2021, 11:42
בלומי האדום כתב: 19 דצמבר 2021, 09:34
יותר עצוב לאיזו רמה אנשים מתדרדרים בתגובות שלהם.
עם כל מה שמשתולל שם בחוץ, אפשר גם לשמור על רמה מסויימת של אנושיות.
מה משתולל? איפה משתולל?
תנקה את מסך העשן, ותראה יותר טוב או שתפסיק עם הצמחים.
זה עוד מעט מגיע אלייך שוב
מתחיל בטפטוף, ותוך זמן קצר הוא מתחיל להתפרע, והפעם הוא כנראה פוגע יותר בצעירים.
גם אם הוא לא גורם לתחלואה קשה (לפחות עד עכשיו), כמותית בסוף הוא יידאג למלא את המחלקות הרלוונטיות.
אני לא יודע אם כבודו מחוסן או לא, והאמת זה לא ממש מעניין אותי, אבל אני לא משחק ברולטה רוסית בחיים שלי והקרובים אלי

דרך אגב, אם באמת נכונות העובדות שמגיעות ממספר מקורות בעולם, שיש עלייה דרמטית בתחלואה ואשפוזים של בני 0 עד 4, טז מבחינתי מדובר בשינוי דרמטי של כללי המשחק.
מדובר על אוכלוסיה, שאין לה אפשרות להגן על עצמה, ואז אני אשמח שיגבילו לכל לא מחוסן את החופש, עד שיימאס לו מהחיים
יש גבול כמה צריך לאפשר לאוכלוסיה לזלזל באחרים, ולחייך עם אצבע משולשת בפנים
לא רוצים להתחסן, אין בעיה, אז תשבו בבית ותנו לאחרים להמשיך בחיים
לפחות עד שנהפוך לרובוטים, נגדל צ'יפים ועוד מאותו חומר
בינתיים תנו לחיות
סך הכל רוצים לחסן את הילדים, לכן עכשיו הנגיף
פוגע בילדים, כשרצו מבוגרים הוא פגע במבוגרים וכשרצו נשים בהריון דיברו על נשים בהריון.
להאשים את הצמחים כאילו זה איזה גורם משפיע (אז אני לא מעשן כבר תקופה ארוכה ועישנתי בחיי) זה ילדותי ואני מבין שאתה מנסה להיאחז באיזה נקודה שגורמת לך להרגיש עליונות שלא קיימת, זה בסדר, אני לא מתרגש מזה.
פשוט מופתע כמה קל לשחק בתודעה של אנשים, אני לא מבין מה הבעיה עם הלא מחוסנים אם כל המחוסנים מוגנים .. (הא סליחה החיסון בכלל לא עובד) להגביל להם את החופש? למה? כי הם בוחרים מה לעשות עם גופם? מחר יגידו שכולם חייבים למסור כלייה אחת כי יגיע זן חדש ״רוו״ נניח (זאת גם אות ממשפחת האותיות שמטמטמים לכם את המוח איתן) אז תתרום כלייה או שתתחיל להפעיל את ההיגיון? אני תוהה מתי זה יפגוש אותך, כי את הסביבה שלי נזקי החיסונים כבר פגשו, את נזקי הקוביד? ממש לא.
בוחר להסתכל לאמת בעיניים בלי פחד ולא לינוק את הפחד מערוצי החדשות שכל רצונם זה לשמר את תודעת ההמון בפחד וחשש, הרי ככה הכי קל לשלוט באנשים ואת הזכויות שכולכם מסרתם כבר אף אחד לא יחזיר.
מומחי המגפות (שחוו כמה וכמה ומבינים כל כך במגפות) הפכו להיות גדולי הדור.
שמע, כואב הלב, איבדתם את זה לגמרי, מקווה שיום יבוא והכל יתבהר וכוח יחזור לידי העם, עד אז, לנצח נחיה על חרב, גם בינינו לפי ההתבטאויות שלכם.
פיס.
סמל אישי של משתמש
red in blood
קיבל.ה  321 לייקים

עומרי דראגס כתב: 20 דצמבר 2021, 02:23

מה משתולל? איפה משתולל?
גם אם הוא לא גורם לתחלואה קשה (לפחות עד עכשיו), כמותית בסוף הוא יידאג למלא את המחלקות הרלוונטיות.
אני לא יודע אם כבודו מחוסן או לא, והאמת זה לא ממש מעניין אותי, אבל אני לא משחק ברולטה רוסית בחיים שלי והקרובים אלי

דרך אגב, אם באמת נכונות העובדות שמגיעות ממספר מקורות בעולם, שיש עלייה דרמטית בתחלואה ואשפוזים של בני 0 עד 4, טז מבחינתי מדובר בשינוי דרמטי של כללי המשחק.
מדובר על אוכלוסיה, שאין לה אפשרות להגן על עצמה, ואז אני אשמח שיגבילו לכל לא מחוסן את החופש, עד שיימאס לו מהחיים
בינתיים תנו לחיות
פוגע בילדים, כשרצו מבוגרים הוא פגע במבוגרים וכשרצו נשים בהריון דיברו על נשים בהריון.
להאשים את הצמחים כאילו זה איזה גורם משפיע (אז אני לא מעשן כבר תקופה ארוכה ועישנתי בחיי) זה ילדותי ואני מבין שאתה מנסה להיאחז באיזה נקודה שגורמת לך להרגיש עליונות שלא קיימת, זה בסדר, אני לא מתרגש מזה.
פשוט מופתע כמה קל לשחק בתודעה של אנשים, אני לא מבין מה הבעיה עם הלא מחוסנים אם כל המחוסנים מוגנים .. (הא סליחה החיסון בכלל לא עובד) להגביל להם את החופש? למה? כי הם בוחרים מה לעשות עם גופם? מחר יגידו שכולם חייבים למסור כלייה אחת כי יגיע זן חדש ״רוו״ נניח (זאת גם אות ממשפחת האותיות שמטמטמים לכם את המוח איתן) אז תתרום כלייה או שתתחיל להפעיל את ההיגיון? אני תוהה מתי זה יפגוש אותך, כי את הסביבה שלי נזקי החיסונים כבר פגשו, את נזקי הקוביד? ממש לא.
בוחר להסתכל לאמת בעיניים בלי פחד ולא לינוק את הפחד מערוצי החדשות שכל רצונם זה לשמר את תודעת ההמון בפחד וחשש, הרי ככה הכי קל לשלוט באנשים ואת הזכויות שכולכם מסרתם כבר אף אחד לא יחזיר.
שמע, כואב הלב, איבדתם את זה לגמרי, מקווה שיום יבוא והכל יתבהר וכוח יחזור לידי העם, עד אז, לנצח נחיה על חרב, גם בינינו לפי ההתבטאויות שלכם.
פיס.
זה שיש לך זכות לבחור לא אומר שאתה לא צריך להתמודד עם ההשלכות של אותה בחירה.
בסופו של יום, אתה מנסה לכפות את הבחירה שלך על גופם של אנשים. גם אם נתעלם מזה שאתה מסתכל על הגנה מחיסון כמשהו בינארי, כשהוא בפירוש לא, יש אוכלוסיות שלמות שהן מדוכאות חיסון.
זה שאתה כלא מחוסן רוצה להסתובב במקומות אומר שהם לא יכולים. הם נשארים בבית בגלל הבחירה שלך. לא יודע מה איתך, אני בעד שקבוצה מוחלשת ללא זכות בחירה לא תצטרך לסבול מזה, ומי שמסוגל לבחור כלפי עצמו הוא זה שיעמוד בהשלכות.
אז כן, תשאר בבית או תבדק מבחינתי כל שעתיים.
"אנחנו אולי קהל פרובוקטיבי, קהל שנון, קהל עם לשון חריפה וחדה, ולפעמים חסרת רחמים, אבל אנחנו לא גזענים."
- עומר חרמש ז״ל
הפוסט קיבל לייק אחדpelegs
D&3
קיבל.ה  838 לייקים

"כי את הסביבה שלי נזקי החיסונים כבר פגשו, את נזקי הקוביד? ממש לא."

ארורים יהיו אנשי מחצ ועוזריהם, מדליקים מידי פעם גפרור או שניים, ואז נהנים מהצד שהכל עולה בלהבות. בזמן שהם מחוסנים כמובן.
D&3
קיבל.ה  838 לייקים

האדום הצורר כתב: 12 ספטמבר 2021, 22:04 https://mobile.mako.co.il/news-lifestyl ... b71027.htm

המדען הראשי של 'פייזר' בהקלטה: "ישראל היא סוג של מעבדה"
מהימים שזה היה בסדר להביא כתבות מ mako.
הפוסט קיבל 2 לייקיםits-sickNoam
האדום הצורר
קיבל.ה  657 לייקים

יש הבדל בין כתבה עם מידע לבין טור דעה. בכל מקרה הטענה שלך נכונה, אבל זה קצת הצחיק אותי המסגור של טקנובוי לטענות של רצף לוי כ"למי שעוד מתייחס ברצינות" בעזרת טור דעה במאקו שהוא לא בדיוק מקור המידע המהימן בעולם.
אינתי עומרי, הפועל.
בני12
קיבל.ה  870 לייקים

עומרי דראגס כתב: 20 דצמבר 2021, 02:23

מה משתולל? איפה משתולל?

בינתיים תנו לחיות
פיס.
אבל את הסביבה שלי נזקי הקוביד כבר פגשו, את נזקי החיסונים? ממש לא
D&3
קיבל.ה  838 לייקים

"כתבה עם מידע"
אם הבנתי נכון, כתבה של עיתונאי באתר מאקו( סליחה הוא גם וטרינר או משהו ) עם הכותרת "חשיפה" שבה הוא עושה מניפולציה זולה ומוציא מהקשרו ציטוט היא בעלת ערך גדול יותר לשיח של נתונים עובדות ומדע מאשר כתבה עניינית של אדם מהתחום( בניגוד לרצף לוי החלאה ) אשר כל חטאו היה שהיא פורסמה באותו מאקו?
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1637 לייקים

האדום הצורר כתב: 20 דצמבר 2021, 10:39 יש הבדל בין כתבה עם מידע לבין טור דעה. בכל מקרה הטענה שלך נכונה, אבל זה קצת הצחיק אותי המסגור של טקנובוי לטענות של רצף לוי כ"למי שעוד מתייחס ברצינות" בעזרת טור דעה במאקו שהוא לא בדיוק מקור המידע המהימן בעולם.
אבל מה שהבאתי זה לא היה "טור דעה", אלא טקסט שהתייחס בצורה מפורטת לכל אחת מהטענות של רצף לוי, מפרק אותה למרכיביה ומרסק אותה.
כל מספר שכתוב שם מגובה באסמכתות אמיתיות, מאמרים מדעיים שפורסמו בכתבי עת מדעיים אחרי ביקורת עמיתים - בניגוד ל"מחקר" של לוי, שאפילו לשרת pre-print לא טרח להעלות אותו.

תשמע, אני מוכן לתת לך הנחה שאתה לא מטומטם במאה אחוז שלא מסוגל להבין את מה שהוא קורא, ובמקום זה להניח שלא טרחת ללחוץ על הלינק לפני שניסית להחזיר לי על העלבונות שהטחתי באלילים שלך (נראה יותר מתאים להתנהלות שלך פה בפורום כמו שאני מבין אותה).
חבל, יצא לך מביך.
אם אני צודק ואתה באמת לא טיפש, אלא פשוט לא טרחת להציץ שם, אז לך תקרא, ואז תגיב לנו פה עם הסבר למה אשד לין טועה, ומה הוא לא מבין ב"מחקר" של לוי.

אני מקווה שתמצא בלבך לסלוח לי על הפנייה בגוף שני, על הבקשה לתשובה עניינית ועל כך שההודעה כוללת מילים שמביעות רגש שלילי.
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
* המציג אינו רופא
טכנית לארז
קיבל.ה  1649 לייקים

אני רואה שזה נורא קשה לך בלי הלחם והחמאה של גידופי "אתה" הגנריים (טיפש, מטומטם וכו').
אבל איזה כיף לו שחתן פרס נובל מוכן לתת לו הנחה. כבוד.
D&3
קיבל.ה  838 לייקים

חחחחחחחחחחחח

אתה ענק
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1637 לייקים

טכנית לארז כתב: 20 דצמבר 2021, 12:38 אני רואה שזה נורא קשה לך בלי הלחם והחמאה של גידופי "אתה" הגנריים (טיפש, מטומטם וכו').
אבל איזה כיף לו שחתן פרס נובל מוכן לתת לו הנחה. כבוד.
אם היית מתאפק וקורא עד הסוף במקום לתת לדם לעלות לך לראש ברגע שראית את שם המשתמש שלי, היה יוצא לך טיפה פחות פדיחה.
לא נורא.

ותפסיק בבקשה עם השקר על כל שזכיתי בפרס נובל, אחרת איאלץ לדווח עליך :smoke:
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
* המציג אינו רופא
טכנית לארז
קיבל.ה  1649 לייקים

הפאדיחה פה היא שלכם שעם כל הפוזה של החוכמה והבינה אתם לא מסוגלים לנהל שום ויכוח בלי גידופים לגופו של אדם.
נערך לאחרונה על ידי טכנית לארז ב 20 דצמבר 2021, 12:45, נערך פעם 1 בסך הכל.
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1637 לייקים

טכנית לארז כתב: 20 דצמבר 2021, 12:44 הפאדיחה פה היא שלכם שעם כל הפוזה של החוכמה והבינה אתם לא מסוגלים לנהל שום ויכוח בלי גידופים.
לכתוב שאני חושב שאתה לא מטומטם, ושענית בלי לקרוא מתוך רפלקס זה "גידוף"?
עוד יוותר פתטי מההתבכיינות על שימוש בגוף שני. באמת.

קצת עצוב לראות את זה מהצד, אבל אני מודה שלא באמת מזיז לי.
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
* המציג אינו רופא
טכנית לארז
קיבל.ה  1649 לייקים

מילים שלך:

"תשמע, אני מוכן לתת לך הנחה שאתה לא מטומטם במאה אחוז"
"חבל, יצא לך מביך"
"אם אני צודק ואתה באמת לא טיפש"

זה שמבחינתך הדברים שציטטתי פה הם רמת שיח ראויה זה לא מפתיע שכן אנחנו כבר מכירים טוב את רמת הביבים שלך (כאמור במסווה של חתן פרס נובל).

הבדיחה היא שהנהלת הפורום פה רואה את זה כדבר תקין. אבל אני חושב שכל מי שקצת קורא פה יכול להבין למה זה מתקבל כדבר תקין :smoke:
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1637 לייקים

טכנית לארז כתב: 20 דצמבר 2021, 12:47 מילים שלך:

1. "תשמע, אני מוכן לתת לך הנחה שאתה לא מטומטם במאה אחוז"
2. "חבל, יצא לך מביך"
3. "אם אני צודק ואתה באמת לא טיפש"

זה שמבחינתך הדברים שציטטתי פה הם רמת שיח ראויה זה לא מפתיע שכן אנחנו כבר מכירים טוב את רמת הביבים שלך (כאמור במסווה של חתן פרס נובל).

הבדיחה היא שהנהלת הפורום פה רואה את זה כדבר תקין. אבל אני חושב שכל מי שקצת קורא פה יכול להבין למה זה מתקבל כדבר תקין :smoke:
1. דרך טיפה יותר ציורית משלך להגיד "אני לא חושב שאתה מטומטם".
2. באמת יצא לך מביך.
3. כלומר אני מניח שאתה לא באמת טיפש, ואם אני צודק בהנחה שלי אז... (המשך המשפט).

אם אתה צריך עזרה בהבנת הנקרא של עוד משפטים פשוטים, אני פה בשבילך ולצדך.
אבל אם אפשר תפתח אשכול התייעצות ייעודי. חבל לחרב פה את הדיון עם האי-הבנות היסודיות שלך.
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
* המציג אינו רופא
טכנית לארז
קיבל.ה  1649 לייקים

1. אז למה הוספת את צמד המילים "במאה אחוז"?
2. חד כהרגלך
3. למה אתה בכלל משתמש במילה "טיפש" בדיון הזה?

טקטיקת הפרשנויות הנלוזה שלך ("אי הבנות יסודיות" וכו') שאתה קובע לזה שאתה מנהל איתו דיון מה הוא מבין ומה לא לא עושה עלי רושם.

בעיני אתה המביך, במיוחד עם פוזת חתן פרס הנובל הידען שלך שאין מאחוריה כלום.
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1637 לייקים

טכנית לארז כתב: 20 דצמבר 2021, 12:53 1. אז למה הוספת את צמד המילים "במאה אחוז"?
2. חד כהרגלך
3. למה אתה בכלל משתמש במילה "טיפש" בדיון הזה?

4. טקטיקת הפרשנויות הנלוזה שלך ("אי הבנות יסודיות" וכו') שאתה קובע לזה שאתה מנהל איתו דיון מה הוא מבין ומה לא לא עושה עלי רושם.

5. בעיני אתה המביך, במיוחד עם פוזת חתן פרס הנובל הידען שלך שאין מאחוריה כלום.
1. כי לשוני ציורית
2. תודה
3. כי נאמרים פה דברים מאוד טיפשיים, על ידי אנשים שעושים רושם של לא טיפשים בכלל, וזה נראה לי גם מעניין וגם חשוב
4. אבל אתה באמת לא מבין דברים יסודיים. לא מנסה לקבוע לך שום דבר, רק מציין עובדה
5. נשמע לי כמו עניין פנימי שלך עם עצמך, שאני רק סטטיסט בו
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
* המציג אינו רופא
האדום הצורר
קיבל.ה  657 לייקים

דווקא קראתי את הטקסט המהולל ממאקו, וממליץ גם על התגובה של מחצ. פירוק אין שם, בטקסט הזה
אינתי עומרי, הפועל.
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1637 לייקים

האדום הצורר כתב: 20 דצמבר 2021, 14:34 דווקא קראתי את הטקסט המהולל ממאקו, וממליץ גם על התגובה של מחצ. פירוק אין שם, בטקסט הזה
חוץ מזה שמראים שהנתונים שלו (שהוא לא חושף) לא מתאימים למציאות, שהוא מייחס לנתונים אחרים שהוא טוען שיש בידיו משמעות שאין להם, שהוא מתעלם מכך שבנתונים שלו אין את הפילוח הרלוונטי, שהוא בחר בפינצטה תקופת זמן שרירותית ולאו דווקא רלוונטית, שבכלל לא מדובר במחקר אלא בסוג של תיאור רופף של נתונים נסתרים, וששום דבר מהדברים של רצף לוי לא באמת פורסם או נבדק - אין שם באמת שום פירוק ושום דבר.
אפשר לרפרף הלאה.

אם אתה חושב שהתגובה של הרועים שלך שווה משהו, תביא לנו איזה לינק אליה, שנוכל להתרשם בעצמנו.
אתה כבר רגיל לתת פה גולים עצמיים מרהיבים, יש לך פה הזדמנות מעולה לשחק אותה שוב.
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
* המציג אינו רופא
האדום הצורר
קיבל.ה  657 לייקים

עכשיו זה השלב בדיון לי כוח לעשות העתק הדבק לטקסט שאתה נתת אליו לינק ואז אתה כותב איך אין לי מה לענות לך?
אינתי עומרי, הפועל.
טכנית לארז
קיבל.ה  1649 לייקים

אתה ואתה ואתה.

וכרגיל הפרשנות של כמה אתה מובס מולו בדיון ("אתה רגיל לתת גולים עצמיים" וכו').
האדום הצורר
קיבל.ה  657 לייקים

כן כמובן. איך אפשר להתמודד עם טיעונים ברמה כזאת, שמגיעים מאיש עם בוחן מציאות חד כל כך.
אינתי עומרי, הפועל.
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1637 לייקים

האדום הצורר כתב: 20 דצמבר 2021, 14:45 עכשיו זה השלב בדיון לי כוח לעשות העתק הדבק לטקסט שאתה נתת אליו לינק ואז אתה כותב איך אין לי מה לענות לך?
מה?

נמשיך בדיון אחרי שתסיימו להרים אחד לשני ותתחילו לכתוב הודעות ניתנות להבנה שמתייחסות לנושאים עליהם מדובר, אוקיי?
הודעות שלא מתעלות מעל פסים אישיים לא נחשבות כמובן, לצערך.
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
* המציג אינו רופא
האדום הצורר
קיבל.ה  657 לייקים

נפתלי בנט, היום, כנראה עוד מתנגד חיסונים:

"אנחנו יודעים שמי שמחוסן בצורה מלאה, בגדול, יכול להידבק ולהדביק", המשיך בנט, "אבל מי שמוגן בצורה מלאה ובסבירות טובה יעבור את זה בלי שום בעיה, ולאיך ערוך יותר ממי שלא מחוסן או מוגן. זה שונה מהדלתא – שמי שמחוסן גם לא נדבק ולא הדביק". את דבריו על האומיקרון סיכם בנט: "לא מן הנמנע שהרבה מאיתנו לצערי נידבק, אבל זה לא ביג דיל, כי אנחנו מחוסנים".

ואז אתם שואלים את עצמכם, אם הסיכוי להדבק הוא זהה לפי ראש הממשלה, למה יש הפעלה של תו ירוק? לא?
אינתי עומרי, הפועל.
האדום הצורר
קיבל.ה  657 לייקים

ואם מישהו רוצה המחשה לכמה דפוקה התקופה הזו והשלטון כאן, הנה עוד פסקה מאותה כתבה, והדגמה מצויינת לסיבה שאני מנסה להאבק בשגעת הכללית:

שאשא ביטון אמרה כי "חשוב שייאמר כאן, מורים שייקחו את הילדים להתחסן, זה יכול להישמע מוזר. בסוף האחריות היא אצל ההורים, צריך לומר להם 'קחו את הילדים להתחסן', מורות לא באמת ייצאו מבית הספר לקופת חולים לחסן אותם". לדבריה, "יש לנו גם מגפה נוספת בבית הספר וזו האלימות, לצד האומיקורן צריך לראות איך אנחנו מתמודדים גם עם זה". בנט השיב: "לא אכפת לי איך, זו אחריות של כולנו. לא יהיה לך את הילדים לדבר איתם על אלימות כי הם יהיו כלואים בבית."
אינתי עומרי, הפועל.
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1637 לייקים

האדום הצורר כתב: 20 דצמבר 2021, 16:38 נפתלי בנט, היום, כנראה עוד מתנגד חיסונים:

"אנחנו יודעים שמי שמחוסן בצורה מלאה, בגדול, יכול להידבק ולהדביק", המשיך בנט, "אבל מי שמוגן בצורה מלאה ובסבירות טובה יעבור את זה בלי שום בעיה, ולאיך ערוך יותר ממי שלא מחוסן או מוגן. זה שונה מהדלתא – שמי שמחוסן גם לא נדבק ולא הדביק". את דבריו על האומיקרון סיכם בנט: "לא מן הנמנע שהרבה מאיתנו לצערי נידבק, אבל זה לא ביג דיל, כי אנחנו מחוסנים".

ואז אתם שואלים את עצמכם, אם הסיכוי להדבק הוא זהה לפי ראש הממשלה, למה יש הפעלה של תו ירוק? לא?
איפה אתה רואה שהוא טוען שהסיכוי זהה?
אני רואה שהוא אומר שיש סיכוי כלשהו גם למי שמחוסן.
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
* המציג אינו רופא
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1637 לייקים

האדום הצורר כתב: 20 דצמבר 2021, 16:42 ואם מישהו רוצה המחשה לכמה דפוקה התקופה הזו והשלטון כאן, הנה עוד פסקה מאותה כתבה, והדגמה מצויינת לסיבה שאני מנסה להאבק בשגעת הכללית:

שאשא ביטון אמרה כי "חשוב שייאמר כאן, מורים שייקחו את הילדים להתחסן, זה יכול להישמע מוזר. בסוף האחריות היא אצל ההורים, צריך לומר להם 'קחו את הילדים להתחסן', מורות לא באמת ייצאו מבית הספר לקופת חולים לחסן אותם". לדבריה, "יש לנו גם מגפה נוספת בבית הספר וזו האלימות, לצד האומיקורן צריך לראות איך אנחנו מתמודדים גם עם זה". בנט השיב: "לא אכפת לי איך, זו אחריות של כולנו. לא יהיה לך את הילדים לדבר איתם על אלימות כי הם יהיו כלואים בבית."
מעניין ששרת החינוך לא מודעת לזה שכל שנה ניתנים בבתי הספר חיסונים בלי שצריך ללכת לקופת חולים.
ואכן, אם הילדים לא יהיו מחוסנים, יגדל הסיכוי שהם יהיו מבודדים בבתים במקום להיות בבתי הספר.
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
* המציג אינו רופא
האדום הצורר
קיבל.ה  657 לייקים

איך אתה מפרש את "הרבה מאיתנו נדבק למרות שאנחנו מחוסנים, אבל זה לא ביג דיל"?
אינתי עומרי, הפועל.
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1637 לייקים

האדום הצורר כתב: 20 דצמבר 2021, 16:44 איך אתה מפרש את "הרבה מאיתנו נדבק למרות שאנחנו מחוסנים, אבל זה לא ביג דיל"?
עד הפסיק: שמספר גדול מהרצוי יידבקו.
אחרי הפסיק: נראה לי דרך קצת ציורית ואולי אפילו דמגוגית לציין את העובדה המוכחת שהחיסון מגן די טוב מפני מחלה קשה ומוות.

עכשיו אולי תואיל לשם שינוי לענות לשאלה שלי, ולהסביר איך הסקת שהוא חושב שהסיכוי זהה.
נערך לאחרונה על ידי teknoboy ב 20 דצמבר 2021, 16:46, נערך פעם 1 בסך הכל.
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
* המציג אינו רופא
האדום הצורר
קיבל.ה  657 לייקים

teknoboy כתב: 20 דצמבר 2021, 16:43
האדום הצורר כתב: 20 דצמבר 2021, 16:42 ואם מישהו רוצה המחשה לכמה דפוקה התקופה הזו והשלטון כאן, הנה עוד פסקה מאותה כתבה, והדגמה מצויינת לסיבה שאני מנסה להאבק בשגעת הכללית:

מעניין ששרת החינוך לא מודעת לזה שכל שנה ניתנים בבתי הספר חיסונים בלי שצריך ללכת לקופת חולים.
ואכן, אם הילדים לא יהיו מחוסנים, יגדל הסיכוי שהם יהיו מבודדים בבתים במקום להיות בבתי הספר.
תגיד אתה אמיתי? שנייה לפני כן הוא אמר שהחיסון לא מגן מהדבקה. הוא גם טוען שהילדים הלא מחוסנים בסיכון, מה שלפי כל סטטיסטיקה קיימת אינו נכון. הוא מפעיל לחץ על הורים לחסן את הילדים שלהם דרך איום לכלוא אותם בבית, ובסדר העדיפויות שלו זה יותר חשוב מלטפל באלימות בבית ספר. כל זה נראה לך נורמלי?
אינתי עומרי, הפועל.
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1637 לייקים

האדום הצורר כתב: 20 דצמבר 2021, 16:46
teknoboy כתב: 20 דצמבר 2021, 16:43

תגיד אתה אמיתי?
1. שנייה לפני כן הוא אמר שהחיסון לא מגן מהדבקה.
2. הוא גם טוען שהילדים הלא מחוסנים בסיכון, מה שלפי כל סטטיסטיקה קיימת אינו נכון.
3. הוא מפעיל לחץ על הורים לחסן את הילדים שלהם דרך איום לכלוא אותם בבית, ובסדר העדיפויות שלו זה יותר חשוב מלטפל באלימות בבית ספר.
4. כל זה נראה לך נורמלי?
1. לא, הוא אמר שהחיסון לא מגן מפני הדבקה במאה אחוז
2. הילדים הלא מחוסנים אכן נמצאים בסיכון גבוה יותר מהמחוסנים. אולי לא הבנתי את הכוונה שלך?
3. הוא מזכיר לשרת החינוך שילדים חולים, מאושפזים ואפילו מבודדים לא נמצאים בבתי הספר, ושהחיסון יצמצם את השיעור של כל התופעות האלה
4. האמת, אני לא סובל את איך שהוא מתבטא, כולל בנושא הזה. בקטע הזה הוא מקבל ממני ציון 3, כמו שאומרים. מבחינת התוכן של דבריו, אין מה לעשות, אתה מתעצבן פה על מישהו שאומר שהמלך עירום.
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
* המציג אינו רופא
D&3
קיבל.ה  838 לייקים

האדום הצורר כתב: 20 דצמבר 2021, 16:44 איך אתה מפרש את "הרבה מאיתנו נדבק למרות שאנחנו מחוסנים, אבל זה לא ביג דיל"?
אתה ברצינות מסיק מזה שהוא יושב שהחיסון לא מגן בכלל מפני הדבקה?

וגם אם הוא חושב ככה( ואין דרך להבין את זה ממה שנתת פה ) למה זה רלוונטי?
האדום הצורר
קיבל.ה  657 לייקים

כי יש תו ירוק לחיסון שלישי, עליו הוא החליט, שהוא בדיחה לאור זאת. הרי אם אין הבדל בהדבקה, אין סיבה להפריד בכוח מחוסנים שלישית מלא מחוסנים שלישית.
אינתי עומרי, הפועל.
D&3
קיבל.ה  838 לייקים

אז אתה ממציא שהוא אמר משהו ואז בונה על זה הרים וגבעות?

כמו שאצל אבישי בן חיים יש את בתיאוריה של הכל, לא משנה מי אתה ומה אתה בסוף הכל תלוי בהאם אתה תומך בנתניהו,
אצלך גם יש את התיאוריה של הכל, לא משנה מי אמר או מה קרה בסוף המסקנה תמיד היא שהתו הירוק מיותר.
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1637 לייקים

האדום הצורר כתב: 20 דצמבר 2021, 17:02 כי יש תו ירוק לחיסון שלישי, עליו הוא החליט, שהוא בדיחה לאור זאת. הרי אם אין הבדל בהדבקה, אין סיבה להפריד בכוח מחוסנים שלישית מלא מחוסנים שלישית.
בפעם השלישית: מאיזה חלק של דבריו הסקת שהוא חושב ש"אין הבדל בהדבקה"?
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
* המציג אינו רופא
שליחת תגובה