וולקאם סתיו טוריאל

פורום אוהדי הפועל תל אביב
עד המ!!ת הפועל
קיבל.ה  97 לייקים

רדפוקס כתב:
עד המ!!ת הפועל כתב: 27 מאי 2024, 12:47
רדפוקס כתב: שחקן שעד לפני ארבעה חודשים גידל טחורים בספסל של אשדוד, מי זה בכלל?!
ישחק בלאומית כמו גדול כל עוד לא ימכרו אותו.
אם אין ספרא - אתה בהזיות קשות.
מה הקשר ספרא? לסתיו טוריאל יש חוזה, כל עוד מתכוונים לעמוד בחוזה שלו הוא ישחק בלאומית.
ושוב להזכירך, מדובר בשחקן בן 23 שכבש שער אחד בלבד בליגת העל ועד לפני ארבעה חודשים נמנם בזמן משחקים בספסל של אשדוד.
זה לא רלוונטי כמה גולים יש לו השנה ואיפה הוא היה לפני ינואר. ראו שהוא שחקן, אולי הכי טוב בחצי השני של העונה, וזה מספיק. אין שום בעיה לאף קבוצה גדולה לקחת לנו אותו גם כשיש לו חוזה לעונה הבאה.
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3843 לייקים

עד המ!!ת הפועל כתב: 27 מאי 2024, 14:54
רדפוקס כתב:
עד המ!!ת הפועל כתב: 27 מאי 2024, 12:47
אם אין ספרא - אתה בהזיות קשות.
מה הקשר ספרא? לסתיו טוריאל יש חוזה, כל עוד מתכוונים לעמוד בחוזה שלו הוא ישחק בלאומית.
ושוב להזכירך, מדובר בשחקן בן 23 שכבש שער אחד בלבד בליגת העל ועד לפני ארבעה חודשים נמנם בזמן משחקים בספסל של אשדוד.
זה לא רלוונטי כמה גולים יש לו השנה ואיפה הוא היה לפני ינואר. ראו שהוא שחקן, אולי הכי טוב בחצי השני של העונה, וזה מספיק. אין שום בעיה לאף קבוצה גדולה לקחת לנו אותו גם כשיש לו חוזה לעונה הבאה.
מה זה אין שום בעיה? אין לו סעיף שחרור לקבוצות בארץ, כל עוד הפועל ירצו אותו ולא יקבלו עליו הצעה אסטרונומית (מיליון יורו ומעלה) - אין סיבה שלא ישחק בלאומית.
עם כל הכבוד לסתיו טוריאל, לא רואה איפה הוא משתלב בחיפה/מכבי ולא רואה את ב"ש שמה עליו מיליון יורו.
עד המ!!ת הפועל
קיבל.ה  97 לייקים

רדפוקס כתב:
עד המ!!ת הפועל כתב: 27 מאי 2024, 14:54
רדפוקס כתב: מה הקשר ספרא? לסתיו טוריאל יש חוזה, כל עוד מתכוונים לעמוד בחוזה שלו הוא ישחק בלאומית.
מה זה אין שום בעיה? אין לו סעיף שחרור לקבוצות בארץ, כל עוד הפועל ירצו אותו ולא יקבלו עליו הצעה אסטרונומית (מיליון יורו ומעלה) - אין סיבה שלא ישחק בלאומית.
עם כל הכבוד לסתיו טוריאל, לא רואה איפה הוא משתלב בחיפה/מכבי ולא רואה את ב"ש שמה עליו מיליון יורו.
כבר נוכחנו לדעת שסעיפי שחרור זה בלבול ביצים אחד גדול. כשמישהי תרצה אותו, היא תשלם כמה שצריך (בדרך כלל הפועל מתפשרת על הרבה פחות ממה שמגיע) והוא יילך.
גם על דוידה ורך שלמה אמרנו שהם לא ישתלבו במכבי, ואיזה קטע הם שחקני הרכב שם. טוריאל זה מהסוג של דוידה ואין לי ספק שכל גדולה שתרצה אותו, גם תיקח אותו.
סמל אישי של משתמש
Red Wolf
קיבל.ה  440 לייקים

אנשים פה חיים בסרט
כל קבוצה שיורדת ליגה, זאת הקבוצה הראשונה שכל הקבוצות מחפשות אצלה מציאות
הוא לא צריך ללכת ישירות לב״ש או חיפה
הוא יכול בקלות להגיע לנתניה / הפועל חיפה / אפילו בית״ר

ברגע שתיהיה הצעה השחקן ילחץ להשתחרר

מי בדיוק ישאיר אותו?? אין פה שום גורם מקצועי שמנהל את הקבוצה, אין לי ספק שהוא לא יהיה פה בעונה הבאה גם אם ספרא יבוא
הפוסט קיבל לייק אחדRed Ghost
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3843 לייקים

Red Wolf כתב: 28 מאי 2024, 09:00 אנשים פה חיים בסרט

מי בדיוק ישאיר אותו?? אין פה שום גורם מקצועי שמנהל את הקבוצה, אין לי ספק שהוא לא יהיה פה בעונה הבאה גם אם ספרא יבוא
לא רוצה להגיד שאין לי ספק בכלל אבל אני חושב שטוריאל ישחק בהפועל בעונה הבאה בסבירות גבוהה מאוד, ללא קשר לזהות הבעלים.
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1855 לייקים

אם יישאר, אני לא בטוח מי אמור להגיד לו שהוא נשאר כי כרגע אין בעלים מתפקד, אין מנהל מקצועי ואין מאמן.
יש איזו יישות שנקראת הפועל ת"א שלא ברור מה קורה איתה. הסוכן של סתיו טוריאל בעצמו כנראה לוידע למי להתקשר.
יחד, רק יחד! :heart:
הפוסט קיבל 2 לייקיםDe NiroRed Wolf
L.S
קיבל.ה  624 לייקים

רדפוקס כתב: 28 מאי 2024, 13:21

לא רוצה להגיד שאין לי ספק בכלל אבל אני חושב שטוריאל ישחק בהפועל בעונה הבאה בסבירות גבוהה מאוד, ללא קשר לזהות הבעלים.
חברים קרובים של סתיו חולקים עליך.
נקווה שאתה צודק
הפועל, שיגעת אותי.
הפועל, הרסת אותי.
ההוא מפעם
קיבל.ה  18 לייקים

L.S כתב: 28 מאי 2024, 15:28
רדפוקס כתב: 28 מאי 2024, 13:21

חברים קרובים של סתיו חולקים עליך.
נקווה שאתה צודק
הייתי מספר לך מה אומרים החברים הקרובים של הבעלים שלנו, אבל...........
בעיית 3 הגופים גרסת הפועל ספרא מינצברג וניסנוב רק שאצלנו כרגיל הבעיה מוסבכת יותר
אדום
קיבל.ה  770 לייקים

וולקאם? גודביי
בני12
קיבל.ה  883 לייקים

7even כתב: 28 מאי 2024, 13:26 אם יישאר, אני לא בטוח מי אמור להגיד לו שהוא נשאר כי כרגע אין בעלים מתפקד, אין מנהל מקצועי ואין מאמן.
יש איזו יישות שנקראת הפועל ת"א שלא ברור מה קורה איתה. הסוכן של סתיו טוריאל בעצמו כנראה לוידע למי להתקשר.
יש לו חוזה לשנה הבאה.
אף אחד לא צריך לאמר לו כלום חוץ מתאריך תחילת האימונים
הפוסט קיבל לייק אחדההוא מפעם
רווי
קיבל.ה  185 לייקים

בדרך לחיפה
dino
קיבל.ה  2059 לייקים

רווי כתב: 05 יוני 2024, 12:01 בדרך לחיפה
שעה טובה לצאת אין פקקים
רווי
קיבל.ה  185 לייקים

dino כתב: 05 יוני 2024, 12:03
שעה טובה לצאת אין פקקים
ברכבת
oleg neduda
קיבל.ה  1443 לייקים

מקור?
L.S
קיבל.ה  624 לייקים

עצוב שלא מצליחים לשמור פישר כמוהו עם סעיף יציאה לחול בלבד.
הפועל, שיגעת אותי.
הפועל, הרסת אותי.
ברנדון מלכה
קיבל.ה  9 לייקים

אמור לקבל את הדקות של פודגראנו?
oleg neduda
קיבל.ה  1443 לייקים

ברנדון מלכה כתב: 05 יוני 2024, 12:37 אמור לקבל את הדקות של פודגראנו?
הוא משחק בדיוק על העמדה של חלאיילי שעוזב. עדיין לא הבנתי מה המקור לידיעה.
ההוא מפעם
קיבל.ה  18 לייקים

תחליף ראוי לחלאילי גם ברמת המספרים גם בנוכחות הפיזית והמהירות. נשאר לצפות שגם ישלמו מחיר תואם למחיר של של חלאילי
נערך לאחרונה על ידי ההוא מפעם ב 05 יוני 2024, 13:18, נערך פעם 1 בסך הכל.
בעיית 3 הגופים גרסת הפועל ספרא מינצברג וניסנוב רק שאצלנו כרגיל הבעיה מוסבכת יותר
סמל אישי של משתמש
Niro
קיבל.ה  356 לייקים

כל שחקן שנותן חצי משחק טוב עף מפה ואנחנו נתקעים עם הנפלים מהמונדיאליטו.
שיזדיין מי שישחרר אותו כשאין לו סעיף יציאה. שיביאו כסף מהבית לסגור את הגירעון בגלל הניהול הכושל שלהם.
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
oleg neduda
קיבל.ה  1443 לייקים

ההוא מפעם כתב: 05 יוני 2024, 13:16 תחליף ראוי לחלאילי גם ברמת המספרים גם בנוכחות הפיזית והמהירות. נשאר לצפות שגם ישלמו מחיר תואם למחיר של של חלאילי
לא הבנתי את הציניות. רשמתי עובדה. איפה ראית שכתבתי שהם עם אותם מספרים, בעלי אותה נוכחות פיזית ומהירות ובאותו מחיר?
חוזר להם בעמדה הזאת דולב חזיזה, ואם אני במקום חיפה אני מביא את טוריאל כגיבוי שם בלי להתבלבל
ההוא מפעם
קיבל.ה  18 לייקים

oleg neduda כתב: 05 יוני 2024, 14:09
ההוא מפעם כתב: 05 יוני 2024, 13:16 תחליף ראוי לחלאילי גם ברמת המספרים גם בנוכחות הפיזית והמהירות. נשאר לצפות שגם ישלמו מחיר תואם למחיר של של חלאילי
לא הבנתי את הציניות. רשמתי עובדה. איפה ראית שכתבתי שהם עם אותם מספרים, בעלי אותה נוכחות פיזית ומהירות ובאותו מחיר?
חוזר להם בעמדה הזאת דולב חזיזה, ואם אני במקום חיפה אני מביא את טוריאל כגיבוי שם בלי להתבלבל
ממש לא ברמה האישית, אני פשוט מצפה שנוכל לעשוק שם את חיפה עוקץ עוקץ.
אם טוריאל עובר לחיפה כמחליף של חזיזה הוא יעלם מאוד מרשימת השחקנים עם עתיד וזאת למרות שחזיזה הוא אחד היותר פציעים בליגה שלנו
oleg neduda
קיבל.ה  1443 לייקים

לא יודע, בעיני הוא שחקן שיכול להפוך למוביל בליגה בקלות עם ליטוש נכון, ואם הבחירה היא בין חיפה להפועל תל אביב של השנה, אני לא חושב שתהיה לו דילמה בכלל וגם לי לא הייתה אם הייתי הוא.

אני מאוד מקווה שיגיע בעלים שעתיד המועדון יעניין אותו ולא הישרדות כלכלית, והוא ידחה כל הצעה שתגיע על טוריאל הקיץ (בטח עם השכר הסביר שהוא אמור לקבל אצלנו)
ההוא מפעם
קיבל.ה  18 לייקים

אני לא מתיימר להיות מבין גדול בכדורגל
אני כן רואה שמדובר על שחקן שעד גיל 23 יובש על הספסל ע"י כל מי שעבד איתו
את הפריחה שלו החל בקבוצת תחתית ששיחקה רע והשאירה המון שטח פתוח לשחקני ההתקפה בייחוד אצל אבוקסיס ששיחק משחק מאוד נסוג. בהפועל הזאת היה לשחקני ההתקפה ובעיקר לשחקן כמו סתיו הרבה אפשרות להראות דברים יפים, אבל גם בתנאים האלה סתיו היה שחקן בלי תאכלס ובלי מספרים בכלל.

אני חושב שהוא בגילו חייב לנסות לשחק כמה שיותר ולא לחכות ששחקן אחר יפצע כדי לראות מגרש
שליחת תגובה