הקבוצה האמריקאית

פורום אוהדי הפועל תל אביב
ההוא מפעם
קיבל.ה  18 לייקים

בין השורות יש חובות לניסנובים בגובה של 10-15 מיליון שקל והם לא יעבירו את המניות שלהם לפני שיקבלו פיצוי
בעיית 3 הגופים גרסת הפועל ספרא מינצברג וניסנוב רק שאצלנו כרגיל הבעיה מוסבכת יותר
dino
קיבל.ה  2059 לייקים

גרזן אדום כתב: 25 מאי 2024, 18:12 ספרא דורש לקבל את הפועל ת"א בלי שותפים
איש העסקים המנהל מו"מ לרכישת הקבוצה מבקש ממינצברג לנקוב במחיר, בלי שותפים ובלי חובות. מינצברג יצטרך לסגור עם תושב, האחים ניסנוב וגרינברג

אדמונד ספרא המנהל מו"מ לרכישת הפועל ת"א דורש מדייויד מינצברג העומד בראש קבוצת המשקיעים לקבל את המועדון בלי שותפים בבעלות.

ספרא דורש, ובצדק מבחינתו, לקבל את הקבוצה נקייה, משמע בלי מאיר תושב, האחים שרון ואיציק ניסנוב וזאביק גרינברג שעדיין יש להם מניות בקבוצה, וגם טוענים שיש חוב כלפיהם ממינצברג

איש העסקים דורש ממינצברג לנקוב במחיר שבו יקבל את הפועל ת"א בלי שותפים, בלי חובות עבר, בלי מחלוקות. ספרא לא רוצה את כל כאב הראש הזה, ולא רוצה להיכנס לכל המערבולות האלה

העניין הוא שמינצברג מצד אחד, ומנגד תושב, האחים ניסנוב וגרינברג, רואים בצורה שונה את החשיפות שיש לקבוצה מבחינת תביעות שיש עוד בפיפ"א ויכולים עוד ליצור תשלום מסוים בגין העבר

מינצברג יצטרך להגיע לישראל באופן מיידי כדי לפגוש את שלושת בעלי המניות ולנסות לפתור את המחלוקת. אם לא ימהר, הוא יכול למצוא את עצמו בסיטואציה שבה ספרא בסוף יתקרר וירד מרכישת הקבוצה.

ברור לכל כי ההכנות לליגה הלאומית היו צריכות כבר להיפתח ומינצברג חייב לחזור לספרא עם פתרון למצב ואולי אף לוותר על חלק מהחזרת ההשקעה של קבוצת המשקיעים שלו בקבוצה, לפני שיאבדו את כל כסף ההשקעה
אמור לי מי הכתב ואומר לך מי אתה
עד המ!!ת הפועל
קיבל.ה  97 לייקים

אז עכשיו מתקרבים לפיצוץ? מינצברג יבקש 50
מיליון שקל וספרא יגיד לו ביי.
L.S
קיבל.ה  624 לייקים

ההוא מפעם כתב: 25 מאי 2024, 18:12 בין השורות יש חובות לניסנובים בגובה של 10-15 מיליון שקל והם לא יעבירו את המניות שלהם לפני שיקבלו פיצוי
איזה חובות יש לניסנובים ועל מה?
הפועל, שיגעת אותי.
הפועל, הרסת אותי.
סמל אישי של משתמש
Hapolo
קיבל.ה  595 לייקים

הבעלות הנוכחית והקודמת צריכות להבין שהקהל סיים להיות הפראייר שלהן שאפשר לסמוך עליו שיסגור את החובות ההזויות שהן יוצרות ולבנות קבוצות על הכנסות טבעיות. כל "נכס" אפשרי שהיה לקבוצה הם מישכנו כבר. הדבר היחיד שנשאר זה הקהל. או שיסגרו את החובות הנוכחיים ויעבירו את הקבוצה או שגם את הנכס האחרון הזה כבר לא יהיה להם והם ישארו עם הז ביד. מקווה שהקהל מבין את זה ולא נמצא בראש של "הפועל" צריכה אותנו כי במתכונת הנוכחית מינצברג וניסנוב הם אלה שצריכים את הקהל. או בעלים שמשקיע, או קבוצת אוהדים (או הזבל הרקוב הזה בליגה שניה עם מליונים של חובות + עוד כאלה שאנחנו כנראה לא מכירים שישאירו את הפועל במצבה הנוכחי ואף יותר גרוע לפחות לעשור הקרוב)
Asafasraf
קיבל.ה  853 לייקים

יש לי הרגשה שתתחיל מכירת חיסול של המינצברגים (לאיוס וטוריאל לדוגמא) לקבלת מזומנים לכיס שלהם וכדי למכור את הקבוצה לספרא בלי שום שחקן משמעותי.

Sent from my iPhone using Tapatalk
איל
קיבל.ה  79 לייקים

ההוא מפעם כתב: 25 מאי 2024, 18:12 בין השורות יש חובות לניסנובים בגובה של 10-15 מיליון שקל והם לא יעבירו את המניות שלהם לפני שיקבלו פיצוי
לא הבנתי ... יש להם חובות והם רוצים פיצוי על החובות ??
זה לא לוגי אבא .
יש לקבוצה התחייבויות וזה חלק בלתי נפרד משווי המועדון אם יש בכלל שווי כלשהו
איל
קיבל.ה  79 לייקים

Asafasraf כתב: 25 מאי 2024, 21:27 יש לי הרגשה שתתחיל מכירת חיסול של המינצברגים (לאיוס וטוריאל לדוגמא) לקבלת מזומנים לכיס שלהם וכדי למכור את הקבוצה לספרא בלי שום שחקן משמעותי.

ומה רע בזה ? שימכרו את לאיוס ועוד אחד שניים גם ככה הם לא ממש תרמו לנו השנה . שימכרו יצמצמו את ההתחיבויות יקבלו חלק מהחזר ההשקעה והקבוצה תימכר שזה הכי חשוב.
הפוסט קיבל לייק אחדDe Niro
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  844 לייקים

העסקה הזו היא הדבר הכי חשוב שיש.
הלוואי ויהיה אפשרי שכולם יהיו מרוצים והעסקה תצא לפועל.
Asafasraf
קיבל.ה  853 לייקים

איל כתב:
Asafasraf כתב: 25 מאי 2024, 21:27 יש לי הרגשה שתתחיל מכירת חיסול של המינצברגים (לאיוס וטוריאל לדוגמא) לקבלת מזומנים לכיס שלהם וכדי למכור את הקבוצה לספרא בלי שום שחקן משמעותי.

ומה רע בזה ? שימכרו את לאיוס ועוד אחד שניים גם ככה הם לא ממש תרמו לנו השנה . שימכרו יצמצמו את ההתחיבויות יקבלו חלק מהחזר ההשקעה והקבוצה תימכר שזה הכי חשוב.
לא הבנת את כוונת המשורר.
המכירה של השחקנים לא תגרום להם להפחית את המחיר שהם מבקשים.

וינסנט
קיבל.ה  269 לייקים

De Niro כתב: 25 מאי 2024, 21:52 העסקה הזו היא הדבר הכי חשוב שיש.
הלוואי ויהיה אפשרי שכולם יהיו מרוצים והעסקה תצא לפועל.
כל דבר שהיה תלוי בניסנוב (גם חלקית) לא נגמר בטוב, אל תצפה שזה כן יגמר.
נערך לאחרונה על ידי וינסנט ב 26 מאי 2024, 01:32, נערך פעם 1 בסך הכל.
לירון האדום
קיבל.ה  1865 לייקים

שיש מישהו שרוצה למכור ויש מישהו שרוצה לקנות הכל זה עניין של מו"מ.
בהנחה ומינצברג באמת רוצה למכור וספרא רוצה לקנות אין סיבה ממשית שזה לא ייצא לפועל
ההוא מפעם
קיבל.ה  18 לייקים

איל כתב: 25 מאי 2024, 21:33
לא הבנתי ... יש להם חובות והם רוצים פיצוי על החובות ??
זה לא לוגי אבא .
יש לקבוצה התחייבויות וזה חלק בלתי נפרד משווי המועדון אם יש בכלל שווי כלשהו
חייבים לניסנובים כסף, הרבה בין 10-15 מיליון שקל חלק אפשר אולי לקזקז עם חובות שנטען שהושארו
5 מיליון שקל שחייבים לניסנוב זה חלוט ברמת הוצאה לפועל כלומר כל מי שירצה את הפועל צריך לדעת שהוא חייב לניסנוב ושות 5 מיליון.
זה בנוסף לעובדה שהם מחזיקים כ 50 אחוז מהמניות

אין לי מושג לאיזה הסכם אפשר להגיע איתם אבל בטוח שחייבים אתם הסכם סביר כדי לקבל את המניות
להערכתי, יתנו להם את ה 5 מיליון שמינצברג עשק מהם כי זה כסף שמגיע להם בדין
את הכסף הזה יקזזו ממינצברג שיילך הבייתה עם נזק מסויים וספרא יצטרך להבין שאין קבוצה בלי חובות חובות הם חלק מהמשחק ולקחת את הקבוצה כמו שהיא
בעיית 3 הגופים גרסת הפועל ספרא מינצברג וניסנוב רק שאצלנו כרגיל הבעיה מוסבכת יותר
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3843 לייקים

חייבים לניסנובים כסף???
שרון מי הרשה לך להירשם לפורום?
ההוא מפעם
קיבל.ה  18 לייקים

לירון האדום כתב: 25 מאי 2024, 23:53 שיש מישהו שרוצה למכור ויש מישהו שרוצה לקנות הכל זה עניין של מו"מ.
בהנחה ומינצברג באמת רוצה למכור וספרא רוצה לקנות אין סיבה ממשית שזה לא ייצא לפועל
מממש לא, יש פה 3 גופים שונים שתלויים אחד בשני
כשהנחישות ( והיכולת } של ספרא לרכוש עומדת בסימן שאלה אחד גדול.
נערך לאחרונה על ידי ההוא מפעם ב 26 מאי 2024, 00:27, נערך פעם 1 בסך הכל.
ההוא מפעם
קיבל.ה  18 לייקים

רדפוקס כתב: 26 מאי 2024, 00:15 חייבים לניסנובים כסף???
לא ברור לי הצורך הזה לתשובות מגעילות וחוסר כבוד בסיסי בפורום ( גם אני לקיתי בזה בתשובה וערכתי אותה )

בפעם האחרונה שבדקתי בית המשפט הכיר בזה שחייבים להם כסף והוציא צווי עיקול ככה שזאת דרגת החוב הכי גבוהה שיש.
סה"כ ערבויות צ'קים וכד שלקחו להם השנה ה 5.3 מיליון שקל ( מתוכם לזכרוני 3 מיליון לזאביק שעדיין לא תבע )

וזה לא כולל את הכסף על שחקנים שמכרו בעבר וקיבלנו רק השנה. עפי ההסכם ( וההגיון)) זה כסף שצריך היה ללכת לניסנובים אבל מינצברג לא העביר אותו. נניח שאת הכסף הזה יקזזו מול חובות עבר או איזה קומבינה אחרת שיסכמו בזמן המכירה.
את הכסף שלקחו לניסנובים ( 5.3 מיליון ) אין אפשרות חוקית לקזז זה ערבות וצ'קים ברגע שאתה ממש ערבות מצד ג' הצד שערבו לו אוטומית חייב את הכסף לערב.
לירון האדום
קיבל.ה  1865 לייקים

ההוא מפעם כתב: 26 מאי 2024, 00:19
לירון האדום כתב: 25 מאי 2024, 23:53 שיש מישהו שרוצה למכור ויש מישהו שרוצה לקנות הכל זה עניין של מו"מ.
מממש לא, יש פה 3 גופים שונים שתלויים אחד בשני
כשהנחישות ( והיכולת } של ספרא לרכוש עומדת בסימן שאלה אחד גדול.
מינצברג מחזיק בזכויות השליטה בהפועל ובאפשרות לרכישת כל שאר המניות.
ספרא אמור להסתדר עם מינצברג, כאשר מינצברג אמור להסתדר עם ניסנוב.
בין ספרא לניסנוב אין קשר.

גם מינצברג יודע שאם העסקה הזאת מתפוצצת, הערך של הפועל קורס עוד יותר והוא יצטרך להשקיע עוד
כסף ולא בטוח שכל המשקיעים יהיו מרוצים.

אני לא מתרגש מכל הכתבות, כי ברור שזה חלק מהמו"מ.
סמל אישי של משתמש
בז'רנו
קיבל.ה  468 לייקים

בהתחלה קראתי למינצברג " ניסנוב באנגלית"
לפי מה שמתחיל להתפרסם אני כנראה צריך להתנצל בפני הניסנובים
הפוסט קיבל לייק אחדההוא מפעם
אוגוסטוס היל
קיבל.ה  938 לייקים

מה מתחיל להתפרסם?
סמל אישי של משתמש
בז'רנו
קיבל.ה  468 לייקים

אוגוסטוס היל כתב: 26 מאי 2024, 10:20 מה מתחיל להתפרסם?
קראת מה שכתוב כאן?
https://dbl.news/fb/fb-hapoel-tel-aviv/ ... SApCV1AFlL
סמל אישי של משתמש
סומך
קיבל.ה  925 לייקים

בז'רנו כתב: 26 מאי 2024, 10:57
קראת מה שכתוב כאן?
איך אני אמור להתייחס ברצינות לכתבה שיש בה פסקה שנוטפת אג'נדה כמו זאת:
לפי הבדיקה של דלויט, שעבדו עבור מינצברג, סך החובות בעת החתימה על ההסכם עמד על 7 מיליון שקלים, אלא שכאן נכנס סעיף הזוי להסכם שחייב את ההנהלה הקודמת להמשיך לתפעל את הקבוצה עד תום העונה בשעה שלבעלות החדשה יש אפשרות להטיל וטו על מהלכים.
מה הזוי בסעיף הזה? נשמע לי לגיטימי לגמרי שבעלים שרכשו קבוצה ידאגו שהבעלים הקודמים לא יפשיטו אותה מנכסים או יסנדלו אותם להתחייבויות (ד"ש מהסכם הדראקוני שנעשה בזמנו עם לאן) כתב שקורא לסעיף כזה 'סעיף הזוי' מסגיר שהוא מגיע מטעם צד מסויים לדיווח.
פיצוחי שווארמה
הבורסה הבורסה
oleg neduda
קיבל.ה  1443 לייקים

זה סעיף סטנדרטי שמופיע כמעט בכל הסכם של העברת שליטה, מכל סוג שהוא. בהסכמים מהסוג הזה קובעים שבתקופה שתחילתה בחתימה וסופה במועד השלמת העסקה, יש תקופת ביניים שבמהלכה העסק יכול לפעול רק במהלך העסקים הרגיל, ובעלי השליטה היוצאים לא רשאים לבצע שום פעולה שלא במהלך העסקים הרגיל אלא באישור של בעל השליטה החדש. הכתב שמכנה את זה כסעיף הזוי הוא כנראה חסר מושג.
הפוסט קיבל לייק אחדרדפוקס
סמל אישי של משתמש
סומך
קיבל.ה  925 לייקים

oleg neduda כתב: 26 מאי 2024, 11:18 זה סעיף סטנדרטי שמופיע כמעט בכל הסכם של העברת שליטה, מכל סוג שהוא. בהסכמים מהסוג הזה קובעים שבתקופה שתחילתה בחתימה וסופה במועד השלמת העסקה, יש תקופת ביניים שבמהלכה העסק יכול לפעול רק במהלך העסקים הרגיל, ובעלי השליטה היוצאים לא רשאים לבצע שום פעולה שלא במהלך העסקים הרגיל אלא באישור של בעל השליטה החדש. הכתב שמכנה את זה כסעיף הזוי הוא כנראה חסר מושג.
אבל רביב שכטר מסביר לך שמדובר בסעיף הזויי!!! למה אתה מתעקש לא להבין?
פיצוחי שווארמה
הבורסה הבורסה
אוגוסטוס היל
קיבל.ה  938 לייקים

בז'רנו כתב: 26 מאי 2024, 10:57
קראת מה שכתוב כאן?
כן אם הכל מדוייק סבבה אבל זה טקסט נגוע בפוזיציה.
קצת איבדתי אותו שכתב על הסעיף ה"הזוי" שברגע שנסגרה העסקה הניסנובים ממשיכים לנהל עד סוף העונה אבל כל מהלך צריך להיות באישור ההנהלה החדשה.
א. מה הזוי בזה? הגיוני לגמרי.
ב. מהצד השני פורסם בזמנו שהניסנובים בצורה מכוונת דחו כל מיני תשלומים לאחרי 1.6 כדי להשיט אותם על ההנהלה החדשה.

הם ביטלו צ'קים כי הרגישו שעושים להם תרגיל ועשו מהלך נגד.

עכשיו אני באמת לא יודע מה נכון וכרגע מאחל להם תיקו עם פצועים קשה, אבל אם אתה מעמיד אותי בפינה ומכריח אותי לנחש מי פה משחק משחקים מלוכלכים - האם קבוצה מסוכסכת של אנשי עסקים ישראלים דרג ג או נציג של קבוצת רכישה אמריקאית מוזרה עם ניסיון ניהולי משמעותי בעולם הספורט האמריקאי, הייתי מהמר על הראשונים, אלא אם יש פה כסף באמת גדול שהם לא תכננו להוציא והוא נמצא בבעיה מול המשקיעים שלו.

בכל מקרה לדעתי הפוטנציאל לפיצוץ העסקה הוא בניסנובים. מינצברג לדעתי בחוץ והוא כרגע מנסה למזער נזקים ככה שיש לו אינטרס למצוא פתרון ולהתפשר כי הוא ונמצא בפוזיציה הכי גרועה.
הניסנובים על הזין שלהם אין להם מה להפסיד. אם הם ילחצו חזר מדי הוא יישאר כי ההפסד במכירה יהיה גדול יותר מלהשאר ולגמור את הקבוצה.
L.S
קיבל.ה  624 לייקים

ההוא מפעם כתב: 26 מאי 2024, 00:27
לא ברור לי הצורך הזה לתשובות מגעילות וחוסר כבוד בסיסי בפורום ( גם אני לקיתי בזה בתשובה וערכתי אותה )

בפעם האחרונה שבדקתי בית המשפט הכיר בזה שחייבים להם כסף והוציא צווי עיקול ככה שזאת דרגת החוב הכי גבוהה שיש.
סה"כ ערבויות צ'קים וכד שלקחו להם השנה ה 5.3 מיליון שקל ( מתוכם לזכרוני 3 מיליון לזאביק שעדיין לא תבע )

וזה לא כולל את הכסף על שחקנים שמכרו בעבר וקיבלנו רק השנה. עפי ההסכם ( וההגיון)) זה כסף שצריך היה ללכת לניסנובים אבל מינצברג לא העביר אותו. נניח שאת הכסף הזה יקזזו מול חובות עבר או איזה קומבינה אחרת שיסכמו בזמן המכירה.
את הכסף שלקחו לניסנובים ( 5.3 מיליון ) אין אפשרות חוקית לקזז זה ערבות וצ'קים ברגע שאתה ממש ערבות מצד ג' הצד שערבו לו אוטומית חייב את הכסף לערב.
סליחה על הבורות.

למה כסף ממכירת שחקנים צריך להגיע לכיסם של בעלים ולא לקופת המועדון?
מה אני מפספס פה?
השחקנים הם רכוש של בעלים או של מועדון הכדורגל הפועל ת"א?
הפועל, שיגעת אותי.
הפועל, הרסת אותי.
אוגוסטוס היל
קיבל.ה  938 לייקים

L.S כתב: 26 מאי 2024, 11:24

סליחה על הבורות.

מה אני מפספס פה?
כי זה היה חלק מהמחזור העסקי התקופה הרלוונטית. חלק מההכנסות.
כמו שהוצאת חשבונית מס אבל התשלום יהיה עוד חצי שנה.
L.S
קיבל.ה  624 לייקים

אוגוסטוס היל כתב: 26 מאי 2024, 11:27

סליחה על הבורות.

מה אני מפספס פה?
כלומר הבעלות הקודמת הוציאה מכיסה כ10 מיליון לערך בהנחה שה10 מיליון שיכנסו ממכירת השחקנים יחזרו אליהם?
הפועל, שיגעת אותי.
הפועל, הרסת אותי.
אוגוסטוס היל
קיבל.ה  938 לייקים

L.S כתב: 26 מאי 2024, 11:28

סליחה על הבורות.

מה אני מפספס פה?
כלומר הבעלות הקודמת הוציאה מכיסה כ10 מיליון לערך בהנחה שה10 מיליון שיכנסו ממכירת השחקנים יחזרו אליהם?
מניח שכן.
נניח מכרת שחקן לפני שנה וחצי ועכשיו מתקבל תשלום ובינתיים קנו שחקן אחר על סמך ההכנסה הזאת ... זה די הגיוני
L.S
קיבל.ה  624 לייקים

אוגוסטוס היל כתב: 26 מאי 2024, 11:31

מניח שכן.
נניח מכרת שחקן לפני שנה וחצי ועכשיו מתקבל תשלום ובינתיים קנו שחקן אחר על סמך ההכנסה הזאת ... זה די הגיוני
אני דווקא זוכר פרסומים שאין להם כסף מהתקופה הזאת ואנחנו כאן השתגענו למה הם לא שמים כסף על חשבון הכסף שצריך להכנס.
לכן נשמע לי תמוה שחבורת הנוכלים הזו הוציאה מכיסם 10 מליון והכניסו לקופת המועדון.

מה שכן יכול להשמע לי הגיוני זה שהם לקחו הלוואות ע"ח ההכנסה הצפויה וגילגלו אותה למינצברגרס ועל זה כל המחלוקת ביניהם
הפועל, שיגעת אותי.
הפועל, הרסת אותי.
אוגוסטוס היל
קיבל.ה  938 לייקים

יש מצב באמת איבדתי סבלנות לפרטי הפרטים.
נקווה שהם יעופו מפה כמה שיותר מהר
רווי
קיבל.ה  185 לייקים

מדהים איך בסוף האמריקאים האלה זה ניסנוב באנגלית
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3843 לייקים

L.S כתב: 26 מאי 2024, 12:47
אוגוסטוס היל כתב: 26 מאי 2024, 11:31
מניח שכן.
אני דווקא זוכר פרסומים שאין להם כסף מהתקופה הזאת ואנחנו כאן השתגענו למה הם לא שמים כסף על חשבון הכסף שצריך להכנס.
לכן נשמע לי תמוה שחבורת הנוכלים הזו הוציאה מכיסם 10 מליון והכניסו לקופת המועדון.

מה שכן יכול להשמע לי הגיוני זה שהם לקחו הלוואות ע"ח ההכנסה הצפויה וגילגלו אותה למינצברגרס ועל זה כל המחלוקת ביניהם
הם שמו 10 מיליון במשך 7 שנים והשאירו חובות של מעל 10 מיליון...
Nati
קיבל.ה  1080 לייקים

סומך כתב:
oleg neduda כתב: 26 מאי 2024, 11:18 זה סעיף סטנדרטי שמופיע כמעט בכל הסכם של העברת שליטה, מכל סוג שהוא. בהסכמים מהסוג הזה קובעים שבתקופה שתחילתה בחתימה וסופה במועד השלמת העסקה, יש תקופת ביניים שבמהלכה העסק יכול לפעול רק במהלך העסקים הרגיל, ובעלי השליטה היוצאים לא רשאים לבצע שום פעולה שלא במהלך העסקים הרגיל אלא באישור של בעל השליטה החדש. הכתב שמכנה את זה כסעיף הזוי הוא כנראה חסר מושג.
אבל רביב שכטר מסביר לך שמדובר בסעיף הזויי!!! למה אתה מתעקש לא להבין?
שכטר הוא חבר טוב של בועז.
El dudernio
קיבל.ה  1308 לייקים

סליחה על הבורות.

מה אני מפספס פה?
לא מענין אותי למה... בגדול להבנתי זה כסף לכיסוי החובות שהם יצרו ולא משהו שמגיע ישירות לכיסם... אבל מה שמפתיע שזה לא סעיף הזוי
שליחת תגובה