אשכול מעקב הקבוצה מבחינת חובות

פורום אוהדי הפועל תל אביב
שליחת תגובה
רק הפועל
קיבל.ה  1571 לייקים

פה נוכל לדבר על זה באופן מסודר , מי חייב למי כמה ואיך לעזאזל שוב הגענו למצב הזה
סמל אישי של משתמש
ההוא שאמרו לו
קיבל.ה  902 לייקים

אין אף אחד ב20 השנה האחרונות שיודע מי חייב למי, כמה, ומי אחראי על כל חוב. עברנו פירוק, בדיקת נאותות שהייתה אמורה לבדוק את זה ועוד אחת עכשיו שאמורה לעשות אותו דבר ולאף אחד אין מושג מכלום. לא רואה איך 10 משתמשים בפורום באינטרנט יכולים לעלות על פתרון לבעיה שיותר מסובכת מבעיית שלושת הגופים או האם יש אלוהים
GLAD ALL OVER
האמיני יום יבוא!
ההוא מפעם
קיבל.ה  18 לייקים

תפיסה הזויה שהשתרשה פה לצערי.
אתה, אני ושאר החברים בפורום היחידים שחייבים, כי מי שחייב זה הפועל תל אביב בגלל זה קוראים לזה חובות
אלה שיצרו את החובות יכולים ללכת מחר בבוקר זה לא חוב שלהם זה חוב של הפועל ולכן שלי ושלך
כשהאנשים האלה אחראים להפסד שהם גרמו לא קוראים לזה חוב אלה התחייבות ( של הבעלים ) ואפשר לקחת ממנו את הכסף
בעיית 3 הגופים גרסת הפועל ספרא מינצברג וניסנוב רק שאצלנו כרגיל הבעיה מוסבכת יותר
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1853 לייקים

לדעתי הפועל תל אביב חייבת לי.
גם לבנים שלי, לאבא שלי ולאחים שלי.

מוותר על בדיקת הנאותות.
יחד, רק יחד! :heart:
הפוסט קיבל 2 לייקיםההוא מפעםJosh
ונרקומן
קיבל.ה  184 לייקים

יש בעיה בתפיסה שלנו פה לחובות.
חובות זה לא התנהלות לא נכונה או טעויות כאלה ואחרות, חובות זה בריחה של נוכלים בני זונות, כל פעם אחרים, מלשלם תשלום. מינצברג כבר אמר שיכסה את זה וזה באחריותו, אז במקרה הזה מדובר על אחרים. אין בעיה לייצר חוב, זה לגיטימי אם אתה כל כך גרוע במה שאתה עושה. הבעיה היא חוסר לקיחת האחריות עליו והטריק לזה הוא גלגול שלו לדורות קדימה.
דמיינו שקיבלתם חשבונית מחברת חשמל הביתה, ופשוט החלטתם לא לשלם אותה. לפעמים זה מחוסר יכולת (כבירי), אבל לרוב זה מחוסר רצון.
הספורט פה מתנהל בצורה ביזיונית שזה בכלל מתאפשר המצב ההזוי הזה שבכל שנה אנחנו צוברים 5-10 מיליון ש"ח חובות. איך האנשים האלה לא בבית סוהר? זה גזילה מקופה של מועדון שבסוף אנחנו פה מממנים, וצריך להתייחס לזה כאילו כייסו לנו את הארנק כרגע, כי זה באמת מה שזה.
הפוסט קיבל לייק אחדL.S
Asafasraf
קיבל.ה  853 לייקים

הפועל תל אביב זו הקבוצה היחידה בעולם שמתחילה את בעונה עם תקציב של 30 מיליון ₪ ומסיימת אותה עם חוב של 35 מיליון ₪.

Sent from my iPhone using Tapatalk
הפוסט קיבל לייק אחדאלון1
שליחת תגובה