בניית סגל לעונת 24/25 - על מי אפשר להסתמך מהסגל הקיים?

פורום אוהדי הפועל תל אביב
modag
קיבל.ה  341 לייקים

גיל יצחק אם וכאשר זה מעולה לנו הבחור חיית לאומית. גם את רווה אסייג הייתי מנסה להחזיר גם הוא אחלה בלאומית
סמל אישי של משתמש
Charmander
קיבל.ה  398 לייקים

modag כתב: 22 מאי 2024, 17:25 גיל יצחק אם וכאשר זה מעולה לנו הבחור חיית לאומית. גם את רווה אסייג הייתי מנסה להחזיר גם הוא אחלה בלאומית
ידיעות שכאלו הם לא רלוונטיות כשאין לנו אף בעל מקצוע כרגע בתפקיד (מנהל מקצועי/ מאמן וכו'). כאילו מי אתם חושבים שפנה אליו, מינצברג? טועמה מעמדת מנהל הקבוצה? פסט המנכ"ל שלנו?
קיצר זאת סתם כתבה ליצירת טראפיק לדעתי.
המצב בהפועל לא יכול להיות יותר גרוע מזה
מינצברג: "Hold my beer"
הלוטוס הלבן
קיבל.ה  326 לייקים

קודם צריך להבטיח שהפועל ת"א תוכל לפתוח את העונה. אם ספרא לא מגיע, איך קבוצה עם חובות של 10 מיליון ויותר תוכל להתחיל ?
אדום
קיבל.ה  768 לייקים

modag כתב: 22 מאי 2024, 17:25 גיל יצחק אם וכאשר זה מעולה לנו הבחור חיית לאומית. גם את רווה אסייג הייתי מנסה להחזיר גם הוא אחלה בלאומית
וואו איזו בורסת שמות.
תעירו אותי בעונת 25/6
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3843 לייקים

Charmander כתב: 22 מאי 2024, 18:16
טועמה מעמדת מנהל הקבוצה?
זה מה שהדר יעקובי טוענת.
סמל אישי של משתמש
פוגודין
קיבל.ה  57 לייקים

הוקיץ' כתב: 22 מאי 2024, 14:00
פוגודין כתב: 21 מאי 2024, 20:35
לירון האדום כתב: 21 מאי 2024, 20:10

איזה שחקנים מאלו שציינת היית לוקח להפועל ובמקום מי?
זאת בהנחה ובוא נגיד שעוזבים רק הזרים + לאיוס + בלוריאן
אני אישית נגעל מהרשימה הזו כמו כל אחד ואחד מכם,אך באותה מידה אני גם נגעל מסגל השחקנים הקיים שלנו,להערכתי אנחנו לא נפרד רק מהשחקנים שציינת,לא רואה את אלטמן ממשיך לפחות לא במשכורת הזו כנ"ל לגבי צ'יבוטה (לא שהוא איזה עילוי) ולגבי טוריאל ובנימין הם יכולים בקלות לפזול לקבוצה בליגת העל,אתה מאמין בסגל הקיים וחושב שהוא יכול להוביל אותך לעליית ליגה?
טוריאל ובנימין יכולים לפזול לאן שהם רוצים, יש להם חוזה לעונה הבאה.
הם רוצים לעזוב? שיביאו מיליון יורו.
כמובן שלא בחינם.
סמל אישי של משתמש
בז'רנו
קיבל.ה  468 לייקים

ביתר שיחררה את גוטליב.
לליגה השנייה הוא מספיק טוב?
גם שיחררו את חורחלי..שמעתי עליו שהוא דווקא פוטנציאל .מישהו מכיר?
הלוטוס הלבן
קיבל.ה  326 לייקים

מי יחתים שחקן אצלנו? מי ישחרר שחקנים תחת חוזה? מי ינהל מו"מ כדי להפחית גובה שכר? מי יתחים מאמן?
עד מחצית יוני הכל תקוע. וכנראה גם אחרי זה.
עם ספרא מגיע , הכל יתחיל לזוז.
בלעדיו אין לדוויד יכולת להעביר תקציב.
סמל אישי של משתמש
Niro
קיבל.ה  356 לייקים

גם בוואלה וגם בוואן טוענים שאיבינדר הסכים להישאר ויוצע לו חוזה לעונה נוספת.
ספרו לי עוד על עליית ליגה בהליכה. עוד לא נפל לכולם האסימון שמנהלים אותנו חבורה של מונגולואידים.
לירון האדום
קיבל.ה  1865 לייקים

בז'רנו כתב: 23 מאי 2024, 11:32 ביתר שיחררה את גוטליב.
גוטליב?
אפשר כבר באותה הזדמנות להחזיר את בן ביטון דגני וגוטליב יחד, למה לא?
מה עובר על אנשים כאן...
הפוסט קיבל לייק אחדXavi
לירון האדום
קיבל.ה  1865 לייקים

Niro כתב: 23 מאי 2024, 11:51 גם בוואלה וגם בוואן טוענים שאיבינדר הסכים להישאר ויוצע לו חוזה לעונה נוספת.
ספרו לי עוד על עליית ליגה בהליכה. עוד לא נפל לכולם האסימון שמנהלים אותנו חבורה של מונגולואידים.
אני בעד שיפרוש ושיחרר אותנו, אבל בליגה הלאומית הוא עוד יכול להיות סביר.
גם ידין היה בסוף הקריירה שלו
סמל אישי של משתמש
בז'רנו
קיבל.ה  468 לייקים

לירון האדום כתב: 23 מאי 2024, 12:12
גוטליב?
מה עובר על אנשים כאן...
בוא תגיד לי מי בדיוק הבלם שלך היום? את מי תביא לליגה שנייה?
לירון האדום
קיבל.ה  1865 לייקים

בז'רנו כתב: 23 מאי 2024, 12:18
גוטליב?
מה עובר על אנשים כאן...
ישראלוב/מורגן/בלוריאן - זה בנחה ויממשו את הסעיף של בלוריאן
אפשר להביא גם בלם זר במקום פאסי.
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3843 לייקים

גוטליב?
מה עובר על אנשים כאן...
מורגן, ישראלוב, בלוריאן וארצ'ל זה מספיק ללאומית.
מגנים נצטרך להביא, קשרי אמצע ושחקני התקפה.

אם איינבינדר נשאר לעוד עונה אני לא עושה מנוי, יש גבול לכל תעלול.
סמל אישי של משתמש
בז'רנו
קיבל.ה  468 לייקים

לירון האדום כתב: 23 מאי 2024, 14:15
גוטליב?
מה עובר על אנשים כאן...
ישראלוב/מורגן/בלוריאן - זה בנחה ויממשו את הסעיף של בלוריאן
אפשר להביא גם בלם זר במקום פאסי.
אף אחד לא ישלם את הסכום על בלוריאן.
באר שבע מקסימום תבקש טרייד בלוריאן- ישראלוב.
בנוסף,אי אפשר לבנות על ישראלוב.אם יש רוח חזקה מידי הוא נפצע
אנחנו בתהליך
קיבל.ה  61 לייקים

הדבר הכי מדאיג משחקן כזה או אחר, שמתחילים כבר את ההכנות לעונה הבאה ועדיין הבעלים העב"מ הזה אצלנו
רווי
קיבל.ה  170 לייקים

יש בחו"ל כל מיני בלמים שלא משחקים ולא מין הנמנע שיסכימו לבוא ללאומית להפועל. ברדע, עופרי ארד, אור זהבי הם אופציות לא רעות ללאומית אני מאמין (כמובן שלא לבוא עליהם בחיים לליגת העל)
סמל אישי של משתמש
לוסיאנו
קיבל.ה  31 לייקים

במידה וספרא מגיע
צריכים להיות ריאליים..
שוער- בן גורדין מהפועל רמת גן ועידו שרון
הגנה-מריאנו בריירו, ניקו אנטוניץ׳, ינון אליהו, ניב פליטר, ירדן כהן, עובדיה דרוויש
קישור-תמיר עדי, אמיר ברקוביץ׳,סמואל בראון, עילאי אלמקייס, מיכאל אוחנה, גיא חדידה, אביב אברהם, סמי בורארד
התקפה-אלון תורג׳מן, דוניו
נערך לאחרונה על ידי לוסיאנו ב 26 מאי 2024, 00:13, נערך פעם 1 בסך הכל.
ארז שדה
קיבל.ה  719 לייקים

הדר יעקבי פרסמה שהפועל יצרה קשר עם גיל יצחק מלך השערים בלאומית ממכבי יפו, יכול להתאים מאוד.
Mario
קיבל.ה  315 לייקים

לפי ערוץ הספורט שלומי אזולאי (החלוץ) מסיים חוזה בבני ריינה.
יותר טוב בפער מכל החלוצים שלנו והלוואי ויצטרף, יוכל לעשות את העונה הבאה הרבה יותר פשוטה מאשר איזה שחר הירש כזה.
לירון האדום
קיבל.ה  1865 לייקים

Mario כתב: 24 מאי 2024, 19:29 לפי ערוץ הספורט שלומי אזולאי (החלוץ) מסיים חוזה בבני ריינה.
יותר טוב בפער מכל החלוצים שלנו והלוואי ויצטרף, יוכל לעשות את העונה הבאה הרבה יותר פשוטה מאשר איזה שחר הירש כזה.
הוא טברייני, יחתום בטבריה
Mario
קיבל.ה  315 לייקים

לירון האדום כתב: 24 מאי 2024, 19:30
Mario כתב: 24 מאי 2024, 19:29 לפי ערוץ הספורט שלומי אזולאי (החלוץ) מסיים חוזה בבני ריינה.
יש מצב, סגירת מעגל מבחינתו.
אבל אם קיים האפשרות שהוא יגיע אני חושב שזה יהפוך את החיים שלנו לקלים יותר.
חלוצים דרג ד בליגה הזו עושים דו ספרתי.
לירון האדום
קיבל.ה  1865 לייקים

Mario כתב: 24 מאי 2024, 19:37
לירון האדום כתב: 24 מאי 2024, 19:30
יש מצב, סגירת מעגל מבחינתו.
אבל אם קיים האפשרות שהוא יגיע אני חושב שזה יהפוך את החיים שלנו לקלים יותר.
חלוצים דרג ד בליגה הזו עושים דו ספרתי.
תביא את גיל יצחק ויהיה בסדר
רווי
קיבל.ה  170 לייקים

דרך אגב מבדיקה קצרה יצחק עם מעל ל100 גולים ב7 עונות אחרונות בלאומית. נראה כמו באנקר
הלוטוס הלבן
קיבל.ה  326 לייקים

רווי כתב: 25 מאי 2024, 17:39 דרך אגב מבדיקה קצרה יצחק עם מעל ל100 גולים ב7 עונות אחרונות בלאומית. נראה כמו באנקר
בנקר?
שיחק העונה במכבי יפו. לפני עונה באום אל פחם. כבר היה אצלנו. רוצים קבלן עליות? ריף מסיקה.
רווי
קיבל.ה  170 לייקים

הלוטוס הלבן כתב: 25 מאי 2024, 21:28
רווי כתב: 25 מאי 2024, 17:39 דרך אגב מבדיקה קצרה יצחק עם מעל ל100 גולים ב7 עונות אחרונות בלאומית. נראה כמו באנקר
בנקר?
שיחק העונה במכבי יפו. לפני עונה באום אל פחם. כבר היה אצלנו. רוצים קבלן עליות? ריף מסיקה.
כן באנקר 17-18 גולים בעונה.
אם בטעות הקישור שלנו יהיה טוב ויישאר עם טוריאל לאיוס אלטמן וכאלה הוא גם יבקיע יותר מ20.
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3843 לייקים

אין לי בעיה שגיל יצחק יגיע עם חוזה לעונה אחת, בליגת העל הוא לא שווה כלום והוא הוכיח את זה פעם אחר פעם, גם אם הוא יתן אצלנו 50 גולים בלאומית.
לירון האדום
קיבל.ה  1865 לייקים

רדפוקס כתב: 26 מאי 2024, 00:17 אין לי בעיה שגיל יצחק יגיע עם חוזה לעונה אחת, בליגת העל הוא לא שווה כלום והוא הוכיח את זה פעם אחר פעם, גם אם הוא יתן אצלנו 50 גולים בלאומית.
תחתים לשנתיים, מקסימום תשאיל אותו עונה הבאה.
גיל יצחק זה באנקר ללאומית
רווי
קיבל.ה  170 לייקים

שוער הייתי מחזיר את אליניב הרוש
וינסנט
קיבל.ה  267 לייקים

ספרא לא ספרא, אם אייבינדר ישאר פה בעונה הבאה זה זלזול ויריקה בפרצוף לאוהדים. אם לא נעלה ליגה בחזרה זה יהיה רק בגלל ההתעקשות של מינצברג הדביל להשאיר אותו. בתור מי ששוקל לעשות מנוי אני לא אגיע למשחק אחד אם הוא נשאר, חירב את הקבוצה. כנ״ל אוזבולט האדיש.
הפוסט קיבל לייק אחדAdom_Adom
קירקגור
קיבל.ה  134 לייקים

וינסנט כתב: 04 יוני 2024, 18:10 ספרא לא ספרא, אם אייבינדר ישאר פה בעונה הבאה זה זלזול ויריקה בפרצוף לאוהדים. אם לא נעלה ליגה בחזרה זה יהיה רק בגלל ההתעקשות של מינצברג הדביל להשאיר אותו. בתור מי ששוקל לעשות מנוי אני לא אגיע למשחק אחד אם הוא נשאר, חירב את הקבוצה. כנ״ל אוזבולט האדיש.
זאת תהיה טעות מקצועית, מסכים איתך. אבל נסחפת מאוד. לא כל החלטה מקצועית רעה היא סיבה לא לעשות מנוי או יריקה בפרצוף של האוהדים.
אני גם לא בטוח שאם לא נעלה ליגה זה *רק* בגלל ההתעקשות של מינצברג להשאיר אותו. למעשה, אני די בטוח שאיינבינדר לא יהיה ההבדל, לטוב או לרע, בין עלייה או הישארות. זאת לא החלטה עד כדי כך דרמטית. הוא דמות חיובית וספורטאי מקצוען, ואם הוא יקצץ בשכר משמעותית ויהיה שחקן ספסל שעולה פעם ב לכמה דקות זה סביר בשביל הליגה הלאומית.
וינסנט
קיבל.ה  267 לייקים

קירקגור כתב: 04 יוני 2024, 18:14
וינסנט כתב: 04 יוני 2024, 18:10 ספרא לא ספרא, אם אייבינדר ישאר פה בעונה הבאה זה זלזול ויריקה בפרצוף לאוהדים. אם לא נעלה ליגה בחזרה זה יהיה רק בגלל ההתעקשות של מינצברג הדביל להשאיר אותו. בתור מי ששוקל לעשות מנוי אני לא אגיע למשחק אחד אם הוא נשאר, חירב את הקבוצה. כנ״ל אוזבולט האדיש.
זאת תהיה טעות מקצועית, מסכים איתך. אבל נסחפת מאוד. לא כל החלטה מקצועית רעה היא סיבה לא לעשות מנוי או יריקה בפרצוף של האוהדים.
אני גם לא בטוח שאם לא נעלה ליגה זה *רק* בגלל ההתעקשות של מינצברג להשאיר אותו. למעשה, אני די בטוח שאיינבינדר לא יהיה ההבדל, לטוב או לרע, בין עלייה או הישארות. זאת לא החלטה עד כדי כך דרמטית. הוא דמות חיובית וספורטאי מקצוען, ואם הוא יקצץ בשכר משמעותית ויהיה שחקן ספסל שעולה פעם ב לכמה דקות זה סביר בשביל הליגה הלאומית.
הוא משדר חולשה ועייפות לשאר השחקנים, לא מסוגל ולא רוצה לזוז, כשהוא על המגרש זה פשוט להיות עם שחקן פחות. בעונה האחרונה היו שחקנים בסדר יחסית בהתקפה ובהגנה, מה שהפיל אותנו היה הקישור החלש. אם במקום אייבינדר היית שם שחקן צעיר/גרזן ליד רן בנימין עדיין לא היינו רואים כדורגל גדול אבל מתערב איתך שלא היינו יורדים ליגה. בקצת פעמים שהוא עלה מהספסל העונה הוא חירב לנו משחקים והצליח להיראות גרוע יותר מכשפתח בהרכב (זה היה בולט נגד הפועל ירושלים אם אני לא טועה ועוד כמה קבוצות). לא ספסל ולא בטיח, להיפתר מהתבוסתן הזה ולהתחיל מחדש. שיחזור לבית״ר.
קירקגור
קיבל.ה  134 לייקים

וינסנט כתב: 04 יוני 2024, 18:24
קירקגור כתב: 04 יוני 2024, 18:14
הוא משדר חולשה ועייפות לשאר השחקנים, לא מסוגל ולא רוצה לזוז, כשהוא על המגרש זה פשוט להיות עם שחקן פחות. בעונה האחרונה היו שחקנים בסדר יחסית בהתקפה ובהגנה, מה שהפיל אותנו היה הקישור החלש. אם במקום אייבינדר היית שם שחקן צעיר/גרזן ליד רן בנימין עדיין לא היינו רואים כדורגל גדול אבל מתערב איתך שלא היינו יורדים ליגה. בקצת פעמים שהוא עלה מהספסל העונה הוא חירב לנו משחקים והצליח להיראות גרוע יותר מכשפתח בהרכב (זה היה בולט נגד הפועל ירושלים אם אני לא טועה ועוד כמה קבוצות). לא ספסל ולא בטיח, להיפתר מהתבוסתן הזה ולהתחיל מחדש. שיחזור לבית״ר.
אין לנו ויכוח לגבי הרמה המקצועית שלו, וגם לא לגבי היכולת החלשה שלו העונה. זה פשוט לא עד כדי כך דרמטי לדעתי. אם דגו רוצה אותו בגלל האישיות, והוא מקבל שכר נמוך, זה לא אמור להיות כל כך נורא. אני יודע שאתה מאוד לא אוהב אותו מבחינה אישית, אבל לדעתי הוא אחלה בן אדם. אינטיליגנט, מעודד גם כשהוא בספסל, מתקשר עם הקהל, מתמודד עם ביקורת.

אגב, אם יהיו לנו שני שחקני קישור טובים לידו, הוא עוד יכול לתרום בליגה הלאומית בהנחה שאנחנו נהיה רוב גדול של הזמן עם הכדור. יש לו כמה דברים שלמרות הבעיות הפיזיות שלו לא היו לקשרים אחרים השנה (יודע להחליף צדדים, מחפש את האגפים). כמובן שבליגת העל אין לו מה לחפש, וגם לבנות עליו להרכב זאת תהיה שגיאה מקצועית קשה מאוד.
Adom_Adom
קיבל.ה  19 לייקים

זה לגמרי אמור להדאיג אותנו אם יתנו לו חוזה לעוד עונה, הרי מה יבוא אחרי זה? נשמע שהוא מתאים ל"חנוך" את הצעירים לידו, קישור אמצע של אייבנדיר ואל ים לא יעלה בחיים ליגה! אם דגו זה שמחליט לתת לו חוזה אז אנחנו צריכים לדאוג לגבי המשך הבנייה.
דיי אי אפשר שמאמנים שמתפרנסים מהמקצוע הזה בצורה מאוד מכובדת לא יהיה להם עיניים, אייבנידר היה לגמרי אוויר ולגמרי חסר אוויר בכושר הגופני, זה פשוט כבר לא מתאים.
הפוסט קיבל לייק אחדוינסנט
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3843 לייקים

במקרה קראתי כתבה על ב"ש בספורט 5 ונתקלתי בידיעה הבאה:
במקביל, אור בלוריאן חזר אוטומטית לקבוצה לאחר שהייתה להפועל תל אביב אופציה עליו, אך היא לא הייתה מוכנה לשלם את הסכום הנקוב לגביו.
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  844 לייקים

כמה מפתיע , שהקברניטים בעלי הזיקה למועדון , ושכל כך אכפת להם מהמועדון וציבור אוהדיו , לא מוכנים להוציא שקל , ומנסים לכאורה לפי הפרסומים להקדים תשלומי הכנסות של המועדון , כדי לא להוציא אפילו חצי שקל.
לאומית קלאס.
וינסנט
קיבל.ה  267 לייקים

רדפוקס כתב: 04 יוני 2024, 21:31 במקרה קראתי כתבה על ב"ש בספורט 5 ונתקלתי בידיעה הבאה:
במקביל, אור בלוריאן חזר אוטומטית לקבוצה לאחר שהייתה להפועל תל אביב אופציה עליו, אך היא לא הייתה מוכנה לשלם את הסכום הנקוב לגביו.
ברוך שפטרנו
סמל אישי של משתמש
Carajo
קיבל.ה  236 לייקים

De Niro כתב: 04 יוני 2024, 21:53 כמה מפתיע , שהקברניטים בעלי הזיקה למועדון , ושכל כך אכפת להם מהמועדון וציבור אוהדיו , לא מוכנים להוציא שקל , ומנסים לכאורה לפי הפרסומים להקדים תשלומי הכנסות של המועדון , כדי לא להוציא אפילו חצי שקל.
לאומית קלאס.
אתה היית משלם על בלוריאן 325 אלף דולר אחרי העונה שעשה?
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  844 לייקים

Carajo כתב: 04 יוני 2024, 22:52
De Niro כתב: 04 יוני 2024, 21:53 כמה מפתיע , שהקברניטים בעלי הזיקה למועדון , ושכל כך אכפת להם מהמועדון וציבור אוהדיו , לא מוכנים להוציא שקל , ומנסים לכאורה לפי הפרסומים להקדים תשלומי הכנסות של המועדון , כדי לא להוציא אפילו חצי שקל.
לאומית קלאס.
אותי מעניינת אך ורק טובתו המקצועית של המועדון. שחקנים טובים ככל ניתן.
התחליף שיגיע יהיה רק פחות טוב , ולכן
אם הם ממשיכים לדרדר את המועדון מבחינה מקצועית , אז יש לנכבדים המוצלחים האלו דרך סלולה לפנות את מקומם ויפה שעה אחת קודם.
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3843 לייקים

Carajo כתב: 04 יוני 2024, 22:52
לאומית קלאס.
התוכנה של רובורט דה-נירו עובדת ככה:
- כל מי שעוזב זה אסון מקצועי, כל בעלים שעוזב זה אסון ניהולי
- כל שחקן שמגיע תמיד יהיה גרוע ממי שעזב, כל בעלים שיגיע תמיד יהיה כושל יותר מבעלים שעזב
- rinse repeat
הפוסט קיבל לייק אחדadom4
שליחת תגובה