דיון פילוסופי על הדרבי

מועצת הכדורסל של אוהדי הפועל
לזכרו של אורי שלף ז"ל, ממיסדי עמותת הפועל אוסישקין
ארבעת המופלאים
קיבל.ה  434 לייקים

נכון, זה דרבי, וזה "מעל הכול", יאדה יאדה יאדה.
אבל, האם אנחנו באמת רוצים ללכת "אול אין" על המשחק הזה, שאיו לו כל חשיבות טבלאית (ספוילר: הם לא יפסידו עוד משחק)?
האם אנחנו רוצים לשחק בהרכב החזק ביותר, לגלות את כל הרעיונות שיש לנו נגדם דווקא עכשיו?
אני לא בטוח. אני לא רוצה להפסיד 30 הפרש, גם לזה יכולות להיות השפעות, אבל צריך לנהוג כאן בזהירות.
מה שאני יודע זה שניצחון במשחק הזה לא ייתן לנו אפילו רבע נקודה בדרבי בפלייאוף, אולי להיפך.

רק אל תגידו לי "לתת את הכול בכל משחק" ומה שיהיה יהיה. למעשים יש השלכות וזה ללכת כמו סוס עיוור אל העתיד.

אני אומר, לנסות הרכבים שיכולים להצליח נגדם בעתיד, אבל לאו דווקא לגלות את כל הקלפים (לא שיש כאלה סודות גדולים).
אין אלוהים.
דת (כל דת) - ההונאה הגדולה ביותר בתולדות האנושות!
הפוסט קיבל לייק אחדits-sick
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1195 לייקים

אני חושב שכל עוד יש אפשרות תיאורטית לסיים מקום ראשון, זאת צריכה להיות המטרה.
יחד עם זאת, כן חשוב לנצל כל משחק כרגע להכניס שחקנים חדשים יותר לעיניינים ולעשות ניסויים כדי לדעת בעצמנו מה עובד ומה לא.
זה נחמד שאתה לא רוצה לחשוף את כל הסודות, לדעתי יש לנו סודות שאפילו דדאס עוד לא מודע אליהם.
ארז שדה
קיבל.ה  714 לייקים

ארבעת המופלאים כתב: 21 מאי 2024, 05:15 נכון, זה דרבי, וזה "מעל הכול", יאדה יאדה יאדה.
אבל, האם אנחנו באמת רוצים ללכת "אול אין" על המשחק הזה, שאיו לו כל חשיבות טבלאית (ספוילר: הם לא יפסידו עוד משחק)?
האם אנחנו רוצים לשחק בהרכב החזק ביותר, לגלות את כל הרעיונות שיש לנו נגדם דווקא עכשיו?
אני לא בטוח. אני לא רוצה להפסיד 30 הפרש, גם לזה יכולות להיות השפעות, אבל צריך לנהוג כאן בזהירות.
מה שאני יודע זה שניצחון במשחק הזה לא ייתן לנו אפילו רבע נקודה בדרבי בפלייאוף, אולי להיפך.

רק אל תגידו לי "לתת את הכול בכל משחק" ומה שיהיה יהיה. למעשים יש השלכות וזה ללכת כמו סוס עיוור אל העתיד.

אני אומר, לנסות הרכבים שיכולים להצליח נגדם בעתיד, אבל לאו דווקא לגלות את כל הקלפים (לא שיש כאלה סודות גדולים).
אני לא מסכים, זה נכון שאנחנו עדיין לא במאני טיים וזה לא המשחק הכי חשוב העונה
אבל צריך להילחם ולעשות הכל כדי לנצח מכמה סיבות:
1.הצהרת כוונות, קבוצה שרוצה לקחת אליפות צריכה להוכיח שהיא מסוגלת לנצח את היריבה הכי גדולה שלה על התואר.
2. לא ניצחנו כבר שנתיים ביד אליהו ובהחלט הגיע הזמן .
3. ברמה האישית סוף סוף הצלחתי להשיג כרטיס לדרבי ביד אליהו אז אני רוצה לשמוח קצת.
יאללה הפועל
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1195 לייקים

בהינתן שלא סביר שמכבי יפסידו לרמת גן או קרית אתא.
אולי כדאי ״לשמור בכיס״ את הניצחון ביד אליהו , במידה ויש לנו אחד כזה באופק של העונה הזאת.

אבל זה הכל ספקולציות, כרגע צריך לנצח ולראות מה יהיה בהמשך.
רק הפועל
קיבל.ה  1527 לייקים

האמת שאם מנצחים אני רואה את מכבי זורקים משחק אחר כך נגד אחת הקבוצות , משוכנע שהם לא רוצים את ירושלים שכבר שנתיים ברצף מנצחים אותם בכל משחק נווקאוט חשוב בחצי
רק הפועל
קיבל.ה  1527 לייקים

למרות שלפי ההיסטריה בדרך כלל מתי שמכבי מסיימת ראשונה היא גם זוכה באליפות בסוף אותה עונה לא ? נראה לי שרק במקרים חריגים זה לא קורה אם בכלל
El dudernio
קיבל.ה  1287 לייקים

אני בעד לתת הצהרת כוונות להראות להם שאנחנו יכולים...

למשל ירושלים עשו את זה במשחק הגביע ואחרי זרקו את הליגה לפח כי זה לא באמת משנה 4 או 3... בשני המקרים הם בסדרות ללא ייתרון ביתיות.
אוהד כורסא
קיבל.ה  286 לייקים

אם נסיים ראשון בעונה הסדירה זה יהיה הישג שעוד לא היה לנו. אם אנחנו רוצים להיות אלטרנטיבה זה וי שצריך לסמן. ויפה שעה אחת קודם.
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1195 לייקים

רק הפועל כתב: 21 מאי 2024, 08:52 האמת שאם מנצחים אני רואה את מכבי זורקים משחק אחר כך נגד אחת הקבוצות , משוכנע שהם לא רוצים את ירושלים שכבר שנתיים ברצף מנצחים אותם בכל משחק נווקאוט חשוב בחצי
אחד הדברים הכי לא הגיוניים שקראתי כבר הרבה זמן.
הלוואי שככה חושבים במכבי.
בני12
קיבל.ה  869 לייקים

אוהד כורסא כתב: 21 מאי 2024, 10:21 אם נסיים ראשון בעונה הסדירה זה יהיה הישג שעוד לא היה לנו. אם אנחנו רוצים להיות אלטרנטיבה זה וי שצריך לסמן. ויפה שעה אחת קודם.
היה לנו כבר ב-93.
הפסדנו בסדרת הגמר לגליל
אוהד כורסא
קיבל.ה  286 לייקים

בני12 כתב: 21 מאי 2024, 10:28
אוהד כורסא כתב: 21 מאי 2024, 10:21 אם נסיים ראשון בעונה הסדירה זה יהיה הישג שעוד לא היה לנו. אם אנחנו רוצים להיות אלטרנטיבה זה וי שצריך לסמן. ויפה שעה אחת קודם.
היה לנו כבר ב-93.
הפסדנו בסדרת הגמר לגליל
בגלגול החדש.
סמל אישי של משתמש
הפועל
קיבל.ה  1056 לייקים
יצירת קשר:

גם זכינו ב4 אליפויות בעבר, בעידן שעוד לא היה פלייאוף...
נעשינו לנטל, אנו וזיכרונותינו, ובסופו של דבר נמכרנו
היינו של ההסתדרות, אבל עכשיו כבר לא
איש אחד, מוישה, בא וקנה אותנו
סמל אישי של משתמש
פרימו לוי
קיבל.ה  793 לייקים

מה זה השטויות האלו של לגלות אל הקלפים? זה כדורסל לא פרויקט מנהטן. הלו, זה דרבי. זה נכון שהחשיבות המעשית שלו לא מאוד גדולה ולכן לא הייתי נניח מעלה שחקן עם זריקה לשחק, אבל גם אם ניצחון לא יביא אותנו אל המקום הראשון בסופו של דבר, יש לו משמעויות מורליות מובנות מאליהן.
ארבעת המופלאים
קיבל.ה  434 לייקים

פרימו לוי כתב: 21 מאי 2024, 11:34 מה זה השטויות האלו של לגלות אל הקלפים? זה כדורסל לא פרויקט מנהטן. הלו, זה דרבי. זה נכון שהחשיבות המעשית שלו לא מאוד גדולה ולכן לא הייתי נניח מעלה שחקן עם זריקה לשחק, אבל גם אם ניצחון לא יביא אותנו אל המקום הראשון בסופו של דבר, יש לו משמעויות מורליות מובנות מאליהן.
השטויות האלה הן כך:
ציוותי הגנה כאלה ואחרים
הגנות מתחלפות
ביצוע טראפים במקומות מסוימים במגרש
סכמת חילופים
תרגילים חדשים.
וזה ממש רק על קצה המזלג.

יש כל כך הרבה דברים שאפשר לשמור למשחקים הקובעים. על זה דיברתי.
אין אלוהים.
דת (כל דת) - ההונאה הגדולה ביותר בתולדות האנושות!
הפוסט קיבל לייק אחדits-sick
scorpio
קיבל.ה  54 לייקים

ארבעת המופלאים כתב: 21 מאי 2024, 05:15 נכון, זה דרבי, וזה "מעל הכול", יאדה יאדה יאדה.

רק על הדעה והמנטליות הזאת שאנחנו מטפחים מיום הריסת אוסישקין ואפילו לפני,אנחנו לא מתקדמים ולא לוקחים תארים ולא מנפצים את התקרת זכוכית הארורה הזאת שתלוייה לנו מעל מאז הגביע ב93. כל דרבי צריך לנצח,בטח ובטח שזה ביד אליהו,מעבר לזה שזה פאקינג דרבי והמשמעות ידועה לבדה,לנצח את מכבי בחוץ במשחק ליגה תהיה הצהרת כוונות. תמיד לשאוף למקום ראשון ותמיד לנצח. יהיה קשה מאוד מחר אבל זה משהו כבר שנעשה ולא פעם אחת.
שי אבוטבול לראשות הממשלה
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1254 לייקים

ארבעת המופלאים כתב: 21 מאי 2024, 12:03
פרימו לוי כתב: 21 מאי 2024, 11:34 מה זה השטויות האלו של לגלות אל הקלפים? זה כדורסל לא פרויקט מנהטן. הלו, זה דרבי. זה נכון שהחשיבות המעשית שלו לא מאוד גדולה ולכן לא הייתי נניח מעלה שחקן עם זריקה לשחק, אבל גם אם ניצחון לא יביא אותנו אל המקום הראשון בסופו של דבר, יש לו משמעויות מורליות מובנות מאליהן.
השטויות האלה הן כך:
ציוותי הגנה כאלה ואחרים
הגנות מתחלפות
סכמת חילופים
תרגילים חדשים.
וזה ממש רק על קצה המזלג.

אני די מסכים. אם יש למאמן רעיונות מקוריים להפתיע את הצהבת, שישמור אותם כרגע בכיס.
צריכים לשחק חזק (ועם ההרכב הכי חזק, בניגוד להודעה הפותחת) ולנסות לנצח, אבל בלי הפתעות ותרגילים שיהיה לחלאות הרבה זמן לחשוב איך להתמודד איתן.
חוקים ואיסורים שאין מקורם ב"מה ששנוא עליך אל תעשה לחברך" הם מרושעים מטבעם. לפי מדד זה הדת היהודית קרובה למעמד של רשע מוחלט.
لا إله
מי שמאמין ולא מפחד, הריהו שקול למחבל מתאבד.
נא לא לצטט הודעות של אנשים לא ראויים, שיישאר מוסתר, תודה.
redead
קיבל.ה  428 לייקים

לנצח אותם ואז במקרה הכי גרוע להפסיד לירושלים ושילכו להזדיין
אנחנו לא במצב לוותר על דרבי, יש שחקנים שצרכים להתחיל להוכיח לעצמם ולנו שסדרה מול מכבי זה לא קרב אובד
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1195 לייקים

יש עוד כמה שעות עד שיפורסם אז עוד אפשר לספקלץ לגבי מי הזרים שירשמו.
נראה לי אחרי שנחו , ברור שאנגולה ואלכסנדר בפנים.
מבחינתי הורד הוכיח שהוא עדיף על מיילס.
אנחנו חייבים עוד רכז חוץ מבר ואי אפשר להסתמך על אנגולה ברמות האלה אז אניס חייב להיכנס לעניינים.
ואז נשאר להחליט בין מנפורד להולנד.
הלב אומר מנפורד, הראש אומר הולנד.
redead
קיבל.ה  428 לייקים

מילפורד כתב: 21 מאי 2024, 16:12 יש עוד כמה שעות עד שיפורסם אז עוד אפשר לספקלץ לגבי מי הזרים שירשמו.
אנחנו חייבים עוד רכז חוץ מבר ואי אפשר להסתמך על אנגולה ברמות האלה אז אניס חייב להיכנס לעניינים.
תהיה רוטציה איפשהו, אין סיבה שהולנד ישחק 3 משחקים בשבוע.
IsraelM
קיבל.ה  13 לייקים

redead כתב: 21 מאי 2024, 16:14
מילפורד כתב: 21 מאי 2024, 16:12 יש עוד כמה שעות עד שיפורסם אז עוד אפשר לספקלץ לגבי מי הזרים שירשמו.
אין סיבה שמנפורד יעשה עוד בושות ועוד בדרבי .
שיחשחק נגד ירושלים במוצש
תהיה רוטציה איפשהו, אין סיבה שהולנד ישחק 3 משחקים בשבוע.
סמל אישי של משתמש
סומך
קיבל.ה  917 לייקים

מילפורד כתב: 21 מאי 2024, 10:25
רק הפועל כתב: 21 מאי 2024, 08:52 האמת שאם מנצחים אני רואה את מכבי זורקים משחק אחר כך נגד אחת הקבוצות , משוכנע שהם לא רוצים את ירושלים שכבר שנתיים ברצף מנצחים אותם בכל משחק נווקאוט חשוב בחצי
אחד הדברים הכי לא הגיוניים שקראתי כבר הרבה זמן.
הלוואי שככה חושבים במכבי.
דיי נו, זאת הזייה שתאימה מאוד ל'רק הפועל'. אחת הבדיחות, מכבי בחיים לא יקריבו דרבי בחישובים כאלה. זה פשוט מגוחך להתייחס לזה ברצינות ולא כדאחקה.
אהבתי שההודעה מתובלת ב"משוכנע ש" פחחחחחחח
פיצוחי שווארמה
הבורסה הבורסה
רק הפועל
קיבל.ה  1527 לייקים

מי דיבר על להקריב דרבי
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1195 לייקים

זה בסדר, מה שכתבת הזוי מספיק גם אם מכבי יפסידו בדרבי לא מתוך כוונה להפסיד אותו.
יהלום14אדום
קיבל.ה  578 לייקים

דדאס הלך עם הראש
יאללה הביתה!!!
אוהד כורסא
קיבל.ה  286 לייקים

מנפורד ומילס בחוץ
lior777
קיבל.ה  54 לייקים

לא מבין למה מנפורד בחוץ.. היה צריך להיות בפנים במקום הולנד.
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1195 לייקים

אין לנו צורך גם באניס, גם באנגולה וגם במנפורד.
הולנד מביא יכולות (בעיקר בהגנה) שאין לאף אחד מהם.
אניס ואנגולה מביאים איכויות שאין למנפורד בעמדה 1.
זה הרכב יותר מאוזן ככה, ומתאים יותר נכון למצאפ מול מכבי.
oleg neduda
קיבל.ה  1416 לייקים

עם כל האהבה לאקס, בחירה טובה. מבחינתי זה היה או אקס או אנגולה, וכרגע אנגולה עדיף בעיקר בגלל הורסטיליות שלו
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1195 לייקים

בצד השני, תומאסון נרשם ולא קליבלנד.
הוקיץ'
קיבל.ה  4110 לייקים

מילפורד כתב: 21 מאי 2024, 19:21 אין לנו צורך גם באניס, גם באנגולה וגם במנפורד.
הולנד מביא יכולות (בעיקר בהגנה) שאין לאף אחד מהם.
אניס ואנגולה מביאים איכויות שאין למנפורד בעמדה 1.
זה הרכב יותר מאוזן ככה, ומתאים יותר נכון למצאפ מול מכבי.
בוודאי שיש לנו צורך בשלושתם, ואם מנפורד יחזור לכושר שלו (זה כבר נראה יותר טוב) אני מאמין שגם נראה אותו נרשם. כסקורר, הוא לא רואה אף אחד מהם.
אני באופן כללי אוהב את הבחירה של דדאס. פחות משנה לי מנפורד או הולנד, אבל ההעדפה של אניס מראה שהוא מבין את החשיבות שלו ונחמד לראות שהוא לא מתעקש על מיילס למרות שברור שג'יילן שחקן הרבה יותר טוב.
רק הפועל
קיבל.ה  1527 לייקים

לא צפויי בכלל הולנד במקום מנפורד , מקווה שיתגלה כקלף מנצח
ranjef
קיבל.ה  721 לייקים

בחירת זרים נכונה מאוד נכון לרגע זה ואובייקטיבית.
משחק הבא עולם חדש.
הפוסט קיבל לייק אחדredead
טכנית לארז
קיבל.ה  1649 לייקים

אשמח לנצח, אבל אם נניח יש לדדאס "שפנים בכובע" מולם ודברים כאלה - עדיף לשמור את זה לסדרת גמר אם וכאשר.
החשיבות של המשחק מחר מבחינה מעשית היא אפסית.
לשלב את אניס במשחק כזה זה נכון לדעתי, שיחווה משחק אימון נגדם במנורה לפני שזה באמת קובע (שוב, אם נגיע לגמר).
דריבל ענק על מפתן השש עשרה
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1195 לייקים

אני חושב שסגל עם הולנד הוא הרבה יותר מאוזן, הרכבים שהוא בשלוש נותן לנו סייז והגנה הרבה יותר מאשר מנפורד/אנגולה/הנאס בשלוש, בפער גדול.
בצד ההתקפי, התרומה שלו לא נופלת בהרבה ממנפורד או אנגולה.
יכול להיות שנגד הפועל חיפה ורמת גן לא נצטרך את זה ונקבל יותר ממנפורד, אבל נגד מכבי זה מאוד משמעותי לרשום את הולנד לדעתי.
לגבי אניס ואנגולה, אנחנו חייבים את שניהם ברמה גבוהה אם אנחנו באמת מקוים לקחת אליפות השנה, זה נראה לי ברור לכולם.
הוקיץ'
קיבל.ה  4110 לייקים

מילפורד כתב: 21 מאי 2024, 19:40 אני חושב שסגל עם הולנד הוא הרבה יותר מאוזן, הרכבים שהוא בשלוש נותן לנו סייז והגנה הרבה יותר מאשר מנפורד/אנגולה/הנאס בשלוש, בפער גדול.
בצד ההתקפי, התרומה שלו לא נופלת בהרבה ממנפורד או אנגולה.
יכול להיות שנגד הפועל חיפה ורמת גן לא נצטרך את זה ונקבל יותר ממנפורד, אבל נגד מכבי זה מאוד משמעותי לרשום את הולנד לדעתי.
לגבי אניס ואנגולה, אנחנו חייבים את שניהם ברמה גבוהה אם אנחנו באמת מקוים לקחת אליפות השנה, זה נראה לי ברור לכולם.
אתה מדבר על מנפורד הנוכחי או מנפורד שראינו בשנתיים האחרונות? כי מנפורד שראינו בשנתיים האחרונות הוא שלוש רמות התקפית מעל הולנד.
מסכים שבעת הנוכחית שתי הבחירות לגיטימיות.
סמל אישי של משתמש
פרימו לוי
קיבל.ה  793 לייקים

ארבעת המופלאים כתב: 21 מאי 2024, 12:03
השטויות האלה הן כך:
ציוותי הגנה כאלה ואחרים
הגנות מתחלפות
סכמת חילופים
תרגילים חדשים.
וזה ממש רק על קצה המזלג.

את כל הדברים שציינת כדאי ורצוי לתרגל על רטוב ולא רק על יבש באימונים, והדרבי מחר זאת אחלה הזדמנות לנסות דברים. עדיף בהרבה לגלות עכשיו שמשהו לא עובד מאשר במשחק קובע. במיוחד שיש לנו שני שחקנים חדשים בסגל.

לא אהבתי את אי הרישום של מנפורד. הוא לא נמצא כרגע בכושר המדהים של עונה שעברה ותחילת השנה, אבל מנפורד במוד הרוצח שלו זה קריטי בשביל סיכוי לאליפות, עם כל הכבוד לתרומה והיכולות של הולנד. לא חוזרים לכושר מפלצתי כזה מלשבת בחוץ, ולכן הוא חייב להיות מולחם לחמישייה כדי לתת לו את האפשרות לחזור לזה לפני הפלייאוף. גם אם הולנד בנקודת הזמן הזאת הוא מצ'אפ טוב יותר למכבי בגלל ההגנה וכושר הקליעה שלו. צריך לחשוב על אפסייד ולא רק על כושר נוכחי, אוהב את ג'ון אבל האפסייד שלו ושל אקס לא רואים אחד את השני בכלל מרוב שהם רחוקים
הפוסט קיבל לייק אחדסכין_בבטן_האומה
redead
קיבל.ה  428 לייקים

רק הפועל כתב: 21 מאי 2024, 19:33 לא צפויי בכלל הולנד במקום מנפורד , מקווה שיתגלה כקלף מנצח
בלי לבדוק בסטטיסטיקה ואולי אני טועה - להולנד אחוזים גבוהים ל3 בזמן האחרון
הגנתית זה לא בר השוואה.
לא יודע, נראה לי בחירה הגיונית לנסות ולראות איך אנחנו רצים בלי מנפורד לפני שמתחיל הדבר האמיתי
נערך לאחרונה על ידי redead ב 21 מאי 2024, 22:23, נערך פעם 1 בסך הכל.
רק הפועל
קיבל.ה  1527 לייקים

מאוד מקווה שנוכל לשמור אותם טוב הגנתית , זו תהיה משימה קשה הרבה יותר מבמשחקים האחרונים אבל מאמין שאם נוכל לשמור אותם על 80 נקודות בערך אפשר לנצח (קשה לי לצפות לפחות כי בכל זאת מכבי חזקים התקפית )
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1195 לייקים

למנפורד אחוזים גבוהים לשלוש , אכן, להולנד גבוהים יותר.
ההתייחסות שלי לגבי העדפה של הולנד על מנפורד היא בהינתן שיש לנו בעמדה 2 שפע שחקנים לא רעים שיכולים לשחק ולחפות על החיסרון שלו.
מישהו בשלוש במקום הולנד אין לנו.
לטעמי , זה לחזור למוד של חייבים לקלוע 95 נקודות כדי לנצח כי היריבה תגיע ל90.
חלק גדול מהשיפור ההגנתי שלנו זה השילוב של הולנד.

בכלל, בראייה קדימה גם, כל עוד כולם בריאים הדילמות לדעתי הן בין אנגולה למנפורד ובין מיילס להורד.
אניס (בתקוה שיהיה טוב), הולנד ואלכסנדר שלושתם מביאים דברים ייחודיים להם שאין לנו תחליף אחר בסגל.
בין הורד למיילס הבחירה שלי ברורה , הורד הרבה יותר טוב.
בין מנפורד לאנגולה, כרגע מעדיף את אנגולה כי הוא עוזר יותר בקבלת ההחלטות , הגנה וריבאונד בהשוואה למנפורד.
ranjef
קיבל.ה  721 לייקים

מילפורד כתב:למנפורד אחוזים גבוהים לשלוש , אכן, להולנד גבוהים יותר.
ההתייחסות שלי לגבי העדפה של הולנד על מנפורד היא בהינתן שיש לנו בעמדה 2 שפע שחקנים לא רעים שיכולים לשחק ולחפות על החיסרון שלו.
מישהו בשלוש במקום הולנד אין לנו.
לטעמי , זה לחזור למוד של חייבים לקלוע 95 נקודות כדי לנצח כי היריבה תגיע ל90.
חלק גדול מהשיפור ההגנתי שלנו זה השילוב של הולנד.

בכלל, בראייה קדימה גם, כל עוד כולם בריאים הדילמות לדעתי הן בין אנגולה למנפורד ובין מיילס להורד.
אניס (בתקוה שיהיה טוב), הולנד ואלכסנדר שלושתם מביאים דברים ייחודיים להם שאין לנו תחליף אחר בסגל.
בין הורד למיילס הבחירה שלי ברורה , הורד הרבה יותר טוב.
בין מנפורד לאנגולה, כרגע מעדיף את אנגולה כי הוא עוזר יותר בקבלת ההחלטות , הגנה וריבאונד בהשוואה למנפורד.
אנגולה מביא להפועל דברים הרבה יותר ייחודיים מהולנד, והולנד כרגע בכושר מטורף.
בלי אנגולה, הולנד לא עושה במשחק האחרון חלק גדול מהנקודות שלו.
אנגולה הוא באנקר, אצל דדאס (שמכיר אותו מאא"ק) ולדעתי גם בכלל.
הבחירה כנראה תהיה בין הולנד למנפורד. מסכים שמנפורד צריך יותר זמן מגרש, אבל הוא חייב להעלות אינטנסיביות. במשחק נגד קרית אתא הוא בכלל לא שמר ולדדאס לא היתה הרבה סבלנות לזה. והולנד מתפוצץ בהגנה (אם הוא והורד מצליחים להביא את הרמה הזאת לדרבי זה יהיה כיף), ועכשיו גם בהתקפה טפו טפו. ולכן מנפורד צריך לקנות את המקום שלו. דדאס נותן המון כבוד לשחקנים, אבל בסוף הוא רוצה לנצח ואני אוהב את זה.
אני ממש ממש לא בטוח שפרנקו היה בוחר ככה את הזרים בכושר הנוכחי של כולם.
שליחת תגובה