איינבינדר

פורום אוהדי הפועל תל אביב
סמל אישי של משתמש
KingAlpaca
קיבל.ה  1097 לייקים

הגופה קברה אותנו
האדום הצורר:
גם הבוסטר שלא ניתן כמעט בשום מקום במערב וכבר ניתן לשליש מהאוכלוסייה כאן זה רק בגלל שישראל הצליחה להשיג את החיסונים לפני כולם? אתה מאמין לחרטוטים של עצמך?
סמל אישי של משתמש
צ'ימבויקה
קיבל.ה  836 לייקים

MaorShemesh כתב: 12 מאי 2024, 09:06 והשופרות בתקשורת ממשיכים להעביר את המסר שאייבינדר חושב שהוא יכול לתרום ורוצה להישאר ... אין גבול לחוצפה. הגופה עוד לא התקררה... אסור שהאפס הזה יראה עוד דקה בהפועל
אין תקדים לגופה שהולכת על גופה שעוד לא התקררה
הוא מוזמן לשחק בשנה הבאה בבני לוד
שלא יעיז ללבוש אדום

אגב מקצועית בלבד
יש מצב שהייתי משאיר
הוא יכול לעשות חיל בקצבים של הלאומית
יהיה לו זמן לחלק פאלשים
אבל לא תודה
נערך לאחרונה על ידי צ'ימבויקה ב 12 מאי 2024, 10:29, נערך פעם 1 בסך הכל.
djhotsauce
קיבל.ה  2 לייקים

שיקח את התנועות ידיים שלו לליגה ג'
השחקן הכי חלש בליגה העונה
עוד אסון באחריותו של חן סול הכושל
סימרוטיץ' סבסיטאן
Adom_Adom
קיבל.ה  14 לייקים

גם הוא לא אשם שהתבססו עליו כשחקן מרכזי העונה למרות שרובנו ראינו שזה ילך למקום לא טוב.
אסור להשאיר אותו גם בלאומית זה לא מתאים.
לא שונא אותו אבל תודה ולהתראות
לירון האדום
קיבל.ה  1862 לייקים

מה עם הקפטן שלנו?
כבר הוציא הודעת התנצלות?
כי לבוא לקהל ששר את שיר השחקן שלו ולסמן לקהל לעודד חזק הוא יודע, כנראה להתנצל פחות.
כמו אחרון השפנים ברח לחדר הלבשה אחרי המשחק.
קפטן אעלק
האדס
קיבל.ה  3018 לייקים

שלום ולא
סמל אישי של משתמש
זיטו
קיבל.ה  191 לייקים

אפס גדול. היה צריך לפרוש כבר בקיץ, הרג אותנו. ועוד קפטן? שילמד שקפטן לוקח אחריות ונותן לשחקנים צעירים שעוד מסוגלים לרוץ ביותר מ-6 קמ"ש לפניו.

מצד שני - מעיד איזה מועדון קטן הפכנו. בימים טובים, הפועל הייתה מפרישה שחקנים מעבר לשיא, ולא נותנת להם להתעלל בנו.

התוצאה - גופה (שחקן) שהתעלל במשך שנה שלמה בגופה (קבוצה)
"יש דברים שחשובים יותר מכסף. כמו דרבי למשל" | ע. דמארי
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3829 לייקים

זיטו כתב: 13 מאי 2024, 12:46 מצד שני - מעיד איזה מועדון קטן הפכנו. בימים טובים, הפועל הייתה מפרישה שחקנים מעבר לשיא, ולא נותנת להם להתעלל בנו.
ממש לא, זאת אחת המחלות שלנו.
רווי
קיבל.ה  135 לייקים

העלה איזה פוסט..
וואלה מכל החארות שאצלנו נראה לי שהוא באמת לקח את זה קשה, לא רק בגלל מה שעלה. הבעיה איתו היא שהוא שחקן עבר על מלא.
הפוסט קיבל 2 לייקיםקירקגורshaharot
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3829 לייקים

רווי כתב: 19 מאי 2024, 00:48 העלה איזה פוסט..
וואלה מכל החארות שאצלנו נראה לי שהוא באמת לקח את זה קשה, לא רק בגלל מה שעלה. הבעיה איתו היא שהוא שחקן עבר על מלא.
כל עוד לא הודיע על פרישה/חתימה בקבוצה אחרת - לא מעניין.
הפוסט קיבל לייק אחדאדום
קירקגור
קיבל.ה  128 לייקים

שחקן שסיים - אבל ספורטאי אמיתי ומהבודדים עם אופי. מעריך אותו מאוד כאדם, אשמח לראות אותו נשאר במערכת.
הפוסט קיבל לייק אחדL.S
סמל אישי של משתמש
Hapolo
קיבל.ה  586 לייקים

עזר לקבוצה להתרומם כשהבאנו אותו, מועדון עם טיפה מעוף לא היה משאיר אותו לכל היותר אחרי העונה לאחר מכן כי שחקן ליגת על הוא כבר לא היה.
הרגשה שמעבר ליכולת הנוכחות שלו מאז לא היוותה משהו חיובי עבור האנרגיות של הקבוצה למרות שהוא היה נראה כמו המבוגר האחראי.
להתראות
רווי
קיבל.ה  135 לייקים

קירקגור כתב: 19 מאי 2024, 01:03 שחקן שסיים - אבל ספורטאי אמיתי ומהבודדים עם אופי. מעריך אותו מאוד כאדם, אשמח לראות אותו נשאר במערכת.
כן משהו כזה. יעני גם לא אני לא אסלח על העונה המחרידה הזאת, אבל איכשהו זה סביר מבחינתי שיהיה במערכת לעומת כל מי ציבוטות ולאיוסים שמעניין להם תביצה הפועל.
סמל אישי של משתמש
סומך
קיבל.ה  917 לייקים

ספורטאי ומרשים כאדם מחוייב ומקצועי.
הייתי רוצה שיבחנו אותו כאיש מקצוע בתוך המערכת ואולי יתרום יותר ממה שהגוף שלו אפשר לו...
פיצוחי שווארמה
הבורסה הבורסה
הפוסט קיבל לייק אחדקירקגור
סמל אישי של משתמש
צ'ימבויקה
קיבל.ה  836 לייקים

ברמה הספורטיבית ברור שהוא לא צריך לשים את החולצה יותר
אני מציע לכל מי שרוצה אותו במערכת לחשוב שוב
זה שהוא גבר והיה מוכן לעמוד מול כמה אוהדים לא אומר שהוא צריך לעבוד במועדון
זה שהוא הרף המינימלי של הזבל האנושי במועדון הזה לא אומר שהוא צריך להשאר במערכת

בשורה התחתונה הוא היה הקפטן
ואם יתר השחקנים בחרו לברוח זה גם עליו, שלא תטעו, הוא בחר בהם ולא בנו: וואליד היא מביא אותם

מעבר לכך, אני גם חושב שהוא (ויתר הוותיקים) אשמים במידה מסוימת בכך שלא התריעו על הבעיה המקצועית ולא דרשו קודם לכן את פיטוריהם של לאמה ואבוקסיס
קירקגור
קיבל.ה  128 לייקים

צ'ימבויקה כתב: 19 מאי 2024, 10:25 ברמה הספורטיבית ברור שהוא לא צריך לשים את החולצה יותר

ואם יתר השחקנים בחרו לברוח זה גם עליו, שלא תטעו, הוא בחר בהם ולא בנו: וואליד היא מביא אותם

מעבר לכך, אני גם חושב שהוא (ויתר הוותיקים) אשמים במידה מסוימת בכך שלא התריעו על הבעיה המקצועית ולא דרשו קודם לכן את פיטוריהם של לאמה ואבוקסיס
מאיפה אתה יודע מה הם דרשו ומה לא?
"הרף המינימלי של הזבל האנושי במועדון" עאלק. אתה מתקשה מאוד להבדיל ולהפריד בין המקצועי והערכי/אנושי. זה שהוא מבחינה גופנית לא מתאים לכדורגל מקצועני לא הופך אותו לזבל אנושי. להאשים אותו גם בדברים שאין לך מושג אם קרו על סמך ספקולציות מטומטמות שאין לך דרך להוכיח "וואליד היה מביא אותם" או שהוא לא דרש את פיטוריהם של לאמה ואבוקסיס - הרי אין לך שמץ של מושג מה הוא עשה או לא עשה מאחורי הקלעים. הביקורות שלך על ההתנהלות שלו נובעות ממה שאתה מדמיין שקרה או לא קרה. קצת צניעות. תזכור שזה שמשהו נדמה לך לא הופך אותו לעובדתי.

הסיבה שאני רוצה לראות אותו במערכת היא שהוא אינטיליגנט, ישר, מבין כדורגל, יודע לקחת אחריות, וטיפוס חיובי.
הפוסט קיבל 2 לייקיםסומךרועי גווארה
לירון האדום
קיבל.ה  1862 לייקים

קורא כמה ידיעות שיש סיכוי שהוא ימשיך בליגה הלאומית, מקווה מאד שלא ימשיך איתנו !
שיפרוש או יחפש קבוצה אחרת...
סמל אישי של משתמש
צ'ימבויקה
קיבל.ה  836 לייקים

קירקגור כתב: 19 מאי 2024, 10:35
צ'ימבויקה כתב: 19 מאי 2024, 10:25 ברמה הספורטיבית ברור שהוא לא צריך לשים את החולצה יותר

מאיפה אתה יודע מה הם דרשו ומה לא?
"הרף המינימלי של הזבל האנושי במועדון" עאלק. אתה מתקשה מאוד להבדיל ולהפריד בין המקצועי והערכי/אנושי. זה שהוא מבחינה גופנית לא מתאים לכדורגל מקצועני לא הופך אותו לזבל אנושי. להאשים אותו גם בדברים שאין לך מושג אם קרו על סמך ספקולציות מטומטמות שאין לך דרך להוכיח "וואליד היה מביא אותם" או שהוא לא דרש את פיטוריהם של לאמה ואבוקסיס - הרי אין לך שמץ של מושג מה הוא עשה או לא עשה מאחורי הקלעים. הביקורות שלך על ההתנהלות שלו נובעות ממה שאתה מדמיין שקרה או לא קרה. קצת צניעות. תזכור שזה שמשהו נדמה לך לא הופך אותו לעובדתי.

הסיבה שאני רוצה לראות אותו במערכת היא שהוא אינטיליגנט, ישר, מבין כדורגל, יודע לקחת אחריות, וטיפוס חיובי.

יודע על מה שקרה השנה במועדון הרבה יותר ממה שאתה חושב
אומר לך, לא עשו מספיק
אפילו הסתמסתי איתו אתמול וקראתי מה שיש לו להגיד.

אני חושב שקפטן יכול להקרין על חבריו לקבוצה, אין שום בעיה לדחוף את חבריך לקהל, זה מה שקפטן אמיץ היה עושה
אני יכול לתת לך המון דוגמאות לקפטנים בעולם ובישראל שנהגו באופן דומה
זה ממש לא ספקולציה, זה החיים עצמם

הספקולציות הן דווקא שלך: ישר, יודע לקחת אחריות וטיפוס חיובי
לא אומר שהוא טיפוס שלילי שלא לקח אחריות,אבל גם על זובאס היית אומר שהוא טיפוס חיובי
ראינו את הפער בין מה שקורה בחוץ למה שקרה בפנים ובפועל

אני מעריך את דן, לא חושב שהוא צריך להיות חלק מהמערכת.
סמל אישי של משתמש
פוגודין
קיבל.ה  57 לייקים

וינסנט כתב: 01 מאי 2024, 15:38 עשוי להישאר בעונה הבאה במידה ונרד ליגה, כנ״ל אלטמן.
ישששש.
עם קיצוץ משמעותי בשכר ושיקום הכושר הגופני לאלטמן יש ללא ספק מה לתרום בליגה הלאומית,יכול להיות שחקן שובר שוויון.

לגבי אייבינדר אפשר להודות לו יפה על מה שנתן ולהיפרד, כבר במהלך העונה היה ניתן לראות שהוא הרבה מעבר לשיא.
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3829 לייקים

דן אם אתה נשאר אני עוזב.
זה או אני או אתה ואני לא בטוח שהנוכחות שלי ביציע תורמת פחות מהנוכחות שלך במגרש.

שתנשור היד של האדם שיחתום לך על הארכת חוזה.
oleg neduda
קיבל.ה  1411 לייקים

לא להאמין איך כל שנה הוא מצליח לשרוד עם ה"עשוי להישאר" הזה. יאללה די מיצינו אותו
סמל אישי של משתמש
ההוא שאמרו לו
קיבל.ה  892 לייקים

לפני שנה חשבתי שהוא יהיה סבבה ל15-20 דקות כמחליף, היום בליגה נמוכה יותר אני בטוח ב100% שאסור לו להשאר עוד שנייה אחת כשחקן הפועל
GLAD ALL OVER
האמיני יום יבוא!
סמל אישי של משתמש
סומך
קיבל.ה  917 לייקים

אולי בונים עליו בתור מאמן שחקן...
פיצוחי שווארמה
הבורסה הבורסה
ההוא מפעם
קיבל.ה  15 לייקים

מהלך מעולה, אין זמן יותר טוב מזה להצעיר את הקבוצה
בעיית 3 הגופים גרסת הפועל ספרא מינצברג וניסנוב רק שאצלנו כרגיל הבעיה מוסבכת יותר
וינסנט
קיבל.ה  261 לייקים

במקום לנסות לחזור למעלה מחפשים איך לשקוע עוד יותר, לא למדו כלום. אייבינדר גיל יצחק ריף מסיקה אולי נחתים גם את אייל גולן חלוץ? מרגיש שצריך עוד בני 40 שבקושי עומדים על הרגליים.
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  842 לייקים

לכאורה בכלל לא אכפת להם מהצד המקצועי. אותה הנהלה אותן טעויות.
בדיוק אותה התנהלות של העונה שעברה.
קודם כל מדברים על שחקנים ואז בהמשך מחתימים מאמן.יש זמן.
רק החלפת בעלים למועדון תשפר את המצב המקצועי. המצב המקצועי הנוכחי איתם לא יכול להשתנות לטובה.להפך.
שליחת תגובה