יש מלחמה (מבצע חרבות ברזל)

המועצה ע"ש וולטון הקדוש היא המקום בו תוכלו לדבר על כל נושא שהקשר בינו לבין כדורגל קלוש עד לא קיים בכלל
dino
קיבל.ה  2044 לייקים

גנץ פורש העיירב?
תא מרבוטא
קיבל.ה  342 לייקים

dino כתב: 18 מאי 2024, 17:39 גנץ פורש העיירב?
למה לו?
הצביעו על חוק הגיוס? נתניהו סירב רשמית לעיסקה טריה?

לדעתי הוא מזייף ביצים כדי לשפר מצבו בסקרים
Asafasraf
קיבל.ה  835 לייקים

teknoboy כתב:
Asafasraf כתב: 18 מאי 2024, 11:09 1. ההגנה שלך על הגוף המטונף הזה (ששם את לוב בראש הועדה לזכויות האזרח) רק מראה את הצביעות שלך (מצד אחד רודף זכויות אדם, מצד שני רק אם זה קשור לישראל).
2. ארגון הנשים של האו״ם החליט חודשיים אחרי המקרים (ולאחר הפגנות) לגנות את מקרי האונס, בזמן שההוכחות לכך היו קיימות שבוע לאחר הטבח.
3. שוב, לפני שאתה מחליט שהבובה ארדן אחראי לכך שהדיון על החטופים קרה רק עכשיו, תבדוק איך מתבצע התהליך.

Sent from my iPhone using Tapatalk
1. עכשיו אתה כועס בגלל דעתי על לוב? מה אתה מדמיין שאני חושב על לוב, או על ההחלטה לשים אותה בראש הוועדה ההיא? ואיך זה קשור לנושא שלפנינו?
2. ארגון הנשים של האו"ם הגיב אחרי בדיקה. כמו שהארגון להגנת הילד לא הגיב על הסיפור המומצא על תינוק בתנור, גם ארגון הנשים קודם כל בדק את הטענות.
אגב, אפשר לינק לדוח המפורט עם האסמכתאות שממשלת ישראל פרסמה בנושא? כי את הדוח של סוכנות האו"ם אפשר למצוא בקלות בגוגל.
3. אתה כבר יודע אז תרגיש חופשי לתקן אותי במקום לשלוח אותי לגוגל בתקווה שאני אתייאש.
שוב, ארדן יזם דיון אז יש דיון. קודם הוא לא יזם אז לא היה.
למה אתה כועס בגלל זה על "הסמולנים"?

באופן כללי, יהיה נחמד אם אשכרה תגיב לעניין ולא תסתפק בלהראות-לסמולנים-שהם-טועים-ושאתה-יותר-חכם, שזה אולי חשוב (לפחות לך, עושה רושם) אבל לא מקדם אותך לשום מקום חוץ מאשר להתחפרות במקום שאתה כבר תקוע בו גם ככה.
לא דעתך על לוב, אלא על האו״ם שאתה מגונן עליו.
״לינק מפורט״ הוא אותו סרטון זוועות שראו מעטים (יחסית), ביניהם אנשי האו״ם.
סימנים של זרע גברי בגוף הנרצחות+ שברים באגן+ עדויות= לא מספיק בשבילך ובשביל האו״ם. לעומת זאת, איך שיפול טיל בטעות בתוך אזור בית החולים בעזה אתה תרוץ להאשים את ישראל, כי כלפיה אתה לא ממש סלחן.
דיון במועצת הביטחון של האו״ם, היחידי שיכול לקבל החלטות אופרטיביות, נקבע לבקשת החברות בה (לא זכור לי שישראל היא חלק מהמדינות האלה).

סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1637 לייקים

Asafasraf כתב: 18 מאי 2024, 17:57
teknoboy כתב:
Asafasraf כתב: 18 מאי 2024, 11:09 1. ההגנה שלך על הגוף המטונף הזה (ששם את לוב בראש הועדה לזכויות האזרח) רק מראה את הצביעות שלך (מצד אחד רודף זכויות אדם, מצד שני רק אם זה קשור לישראל).
2. ארגון הנשים של האו״ם החליט חודשיים אחרי המקרים (ולאחר הפגנות) לגנות את מקרי האונס, בזמן שההוכחות לכך היו קיימות שבוע לאחר הטבח.
3. שוב, לפני שאתה מחליט שהבובה ארדן אחראי לכך שהדיון על החטופים קרה רק עכשיו, תבדוק איך מתבצע התהליך.

1. עכשיו אתה כועס בגלל דעתי על לוב? מה אתה מדמיין שאני חושב על לוב, או על ההחלטה לשים אותה בראש הוועדה ההיא? ואיך זה קשור לנושא שלפנינו?
2. ארגון הנשים של האו"ם הגיב אחרי בדיקה. כמו שהארגון להגנת הילד לא הגיב על הסיפור המומצא על תינוק בתנור, גם ארגון הנשים קודם כל בדק את הטענות.
אגב, אפשר לינק לדוח המפורט עם האסמכתאות שממשלת ישראל פרסמה בנושא? כי את הדוח של סוכנות האו"ם אפשר למצוא בקלות בגוגל.
3. אתה כבר יודע אז תרגיש חופשי לתקן אותי במקום לשלוח אותי לגוגל בתקווה שאני אתייאש.

באופן כללי, יהיה נחמד אם אשכרה תגיב לעניין ולא תסתפק בלהראות-לסמולנים-שהם-טועים-ושאתה-יותר-חכם, שזה אולי חשוב (לפחות לך, עושה רושם) אבל לא מקדם אותך לשום מקום חוץ מאשר להתחפרות במקום שאתה כבר תקוע בו גם ככה.
1. לא דעתך על לוב, אלא על האו״ם שאתה מגונן עליו.
2. ״לינק מפורט״ הוא אותו סרטון זוועות שראו מעטים (יחסית), ביניהם אנשי האו״ם. סימנים של זרע גברי בגוף הנרצחות+ שברים באגן+ עדויות= לא מספיק בשבילך ובשביל האו״ם.
3. לעומת זאת, איך שיפול טיל בטעות בתוך אזור בית החולים בעזה אתה תרוץ להאשים את ישראל, כי כלפיה אתה לא ממש סלחן.
4. דיון במועצת הביטחון של האו״ם, היחידי שיכול לקבל החלטות אופרטיביות, נקבע לבקשת החברות בה (לא זכור לי שישראל היא חלק מהמדינות האלה).

1. באיזה הקשר? אני מודה שאני לא חושב הרבה על האו"ם אז אין לי רשימת דעות בשלוף
2. לא ביקשתי "לינק מפורט" אלא לינק לדוח המפורט שהממשלה פרסמה. אני מבין ממך שאין כזה, כלומר היחיד שיש הוא זה שסוכנות האו"ם כתבה. כל מה שיש זה סרטון שאף אחד לא ראה פלוס כמה שברירי מידע?
3. קודם כול כשנפל טיל בבית חולים דווקא לא מיהרתי להאשים למיטב זכרוני. דבר שני ודאי שאני לא סלחן כלפי ישראל, כי יש לי ציפיות ממנה וכי אני אזרח שלה ולא של החמאס.
4. פרס ישראל להזזת שערים מגיע לך, או מינימום להשיא משואה. קודם התלוננת ש"לא מדברים באו"ם" על הטבח, עכשיו הבנת שלא דיברו כי ישראל לא ביקשה, אז עברת למועה"ב.
אגב, מה אתה רוצה שמועה"ב תעשה עם הטבח? תדרוש להפסיק משהו שכבר נגמר?

עריכה: זה בדיוק סוג הדיונים שביקשתי שלא תיעלבו אם אני פורש מהם בקטע פתאומי, אז אל תתפלא אם זה יקרה בקרוב. באמת שאין לי כוח להתפתלויות שלך, עם כל הכבוד לתבלין ההו-כה-מקורי של להאשים את מי שאתה לא מסכים איתו בצביעות.
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
הַחַיִּ֤ים וְהַמָּ֙וֶת֙ נָתַ֣תִּי לְפָנֶ֔יךָ, הַבְּרָכָ֖ה וְהַקְּלָלָ֑ה - וּבָֽחַרְתָּ֙ בַּחַיִּ֔ים
* המציג אינו רופא
Asafasraf
קיבל.ה  835 לייקים

teknoboy כתב:
teknoboy כתב: 1. עכשיו אתה כועס בגלל דעתי על לוב? מה אתה מדמיין שאני חושב על לוב, או על ההחלטה לשים אותה בראש הוועדה ההיא? ואיך זה קשור לנושא שלפנינו?

2. ״לינק מפורט״ הוא אותו סרטון זוועות שראו מעטים (יחסית), ביניהם אנשי האו״ם. סימנים של זרע גברי בגוף הנרצחות+ שברים באגן+ עדויות= לא מספיק בשבילך ובשביל האו״ם.
3. לעומת זאת, איך שיפול טיל בטעות בתוך אזור בית החולים בעזה אתה תרוץ להאשים את ישראל, כי כלפיה אתה לא ממש סלחן.
4. דיון במועצת הביטחון של האו״ם, היחידי שיכול לקבל החלטות אופרטיביות, נקבע לבקשת החברות בה (לא זכור לי שישראל היא חלק מהמדינות האלה).

2. לא ביקשתי "לינק מפורט" אלא לינק לדוח המפורט שהממשלה פרסמה. אני מבין ממך שאין כזה, כלומר היחיד שיש הוא זה שסוכנות האו"ם כתבה. כל מה שיש זה סרטון שאף אחד לא ראה פלוס כמה שברירי מידע?
3. קודם כול כשנפל טיל בבית חולים דווקא לא מיהרתי להאשים למיטב זכרוני. דבר שני ודאי שאני לא סלחן כלפי ישראל, כי יש לי ציפיות ממנה וכי אני אזרח שלה ולא של החמאס.
4. פרס ישראל להזזת שערים מגיע לך, או מינימום להשיא משואה. קודם התלוננת ש"לא מדברים באו"ם" על הטבח, עכשיו הבנת שלא דיברו כי ישראל לא ביקשה, אז עברת למועה"ב.

עריכה: זה בדיוק סוג הדיונים שביקשתי שלא תיעלבו אם אני פורש מהם בקטע פתאומי, אז אל תתפלא אם זה יקרה בקרוב. באמת שאין לי כוח להתפתלויות שלך, עם כל הכבוד לתבלין ההו-כה-מקורי של להאשים את מי שאתה לא מסכים איתו בצביעות.
מה אתה עושה בכל התגובות האחרונות שלך אם לא להגן על האו״ם במקרה שלנו?
היה צריך דו״ח מפורט? העדויות והסרטונים לא מספיק ברורים?
לגביי האשמת ישראל- אפשר לפנות להריגת העיתונאית שירין אבו עאקלה ולראות איך שם אתה ממש המתנת לדו״ח המפורט ולא האשמת ישר את ישראל... פשוט צבוע!
התלונה שלי על האו״ם היא שהנושא לא עלה לדעון במקומות שיש ״שיניים״, שזו מועתת הבטחון.
יש כאן כמה דיונים (שלפני המלחמה דאגתם להקפיץ כדי שישארו בתודעה) שבהם ניתן לראות מי הצבוע בינינו.

סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1637 לייקים

Asafasraf כתב: 18 מאי 2024, 21:18
teknoboy כתב:

1. מה אתה עושה בכל התגובות האחרונות שלך אם לא להגן על האו״ם במקרה שלנו?
2. היה צריך דו״ח מפורט? העדויות והסרטונים לא מספיק ברורים?
3. לגביי האשמת ישראל- אפשר לפנות להריגת העיתונאית שירין אבו עאקלה ולראות איך שם אתה ממש המתנת לדו״ח המפורט ולא האשמת ישר את ישראל... פשוט צבוע!
4. התלונה שלי על האו״ם היא שהנושא לא עלה לדעון במקומות שיש ״שיניים״, שזו מועתת הבטחון.
5. יש כאן כמה דיונים (שלפני המלחמה דאגתם להקפיץ כדי שישארו בתודעה) שבהם ניתן לראות מי הצבוע בינינו.

1. אני חושב שאתה טועה בטענות שלך, לא שהאו"ם זה פאר היצירה וכליל השלמות.
2. כן, צריך. אלא אם כן אתה לא רוצה שיאמינו לך, ואז למה אתה מתלונן בכלל?
3. אז אתה מביא מקרה שבו אשמת ישראל ברור לגמרי, ומתלונן שכתבתי את מה שברור לכולם כולל כולם? תהיה בריא, באמת
4. איזה שיניים צריך פה? שמועה"ב תוציא אולטימטום לחמאס להפסיק את הטבח? לא שמת לב שהוא כבר נגמר?
כבר שאלתי איזו החלטה אופרטיבית (של גןף עם שיניים) אתה רוצה שהם יקבלו שם. יש סיכוי שתענה לי? אולי הניסיון לענות יבהיר לך דבר או שניים
5. אני מתחיל יותר ויותר לחשוב שאתה לא יודע מה זה "צביעות"
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
הַחַיִּ֤ים וְהַמָּ֙וֶת֙ נָתַ֣תִּי לְפָנֶ֔יךָ, הַבְּרָכָ֖ה וְהַקְּלָלָ֑ה - וּבָֽחַרְתָּ֙ בַּחַיִּ֔ים
* המציג אינו רופא
nirgo
קיבל.ה  30 לייקים

הפוסט קיבל לייק אחדits-sick
ארז שדה
קיבל.ה  713 לייקים

Asafasraf כתב: 17 מאי 2024, 16:14
KingAlpaca כתב:כן, שישראל טוענת שצה"ל הוא הצבא הכי מוסרי בעולם.
מאז שפרנקו פוטר המצב שלך הולך ומדרדר.

ארז שדה
קיבל.ה  713 לייקים

ארז שדה כתב: 19 מאי 2024, 12:39
Asafasraf כתב: 17 מאי 2024, 16:14
KingAlpaca כתב:כן, שישראל טוענת שצה"ל הוא הצבא הכי מוסרי בעולם.
מאז שפרנקו פוטר המצב שלך הולך ומדרדר.

תמונה
לצבא המוסרי הזה התכוונת?
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1247 לייקים

לא יותר הגיוני לתת לינק במקום תמונה?

https://telem.berl.org.il/10145/
חוקים ואיסורים שאין מקורם ב"מה ששנוא עליך אל תעשה לחברך" הם מרושעים מטבעם. לפי מדד זה הדת היהודית קרובה למעמד של רשע מוחלט.
لا إله
מי שמאמין ולא מפחד, הריהו שקול למחבל מתאבד.
נא לא לצטט הודעות של אנשים לא ראויים, שיישאר מוסתר, תודה.
הפוסט קיבל לייק אחדארז שדה
רק הפועל
קיבל.ה  1524 לייקים

הראו עכשיו את תיעוד חטיפת התצפיתניות , זה פשוט נורא
dino
קיבל.ה  2044 לייקים

חשיבה ימנית- אם נפסיק את המלחמה בתמורה לכמה תצפיתניות(שחלקן כנראה בהריון) יהיו לנו 8 מיליון נרצחים(חלקם בהריון)

החישובים שלהם מאוד הגיוניים כאמור.
רק ביבי.
סמל אישי של משתמש
Mr.china
קיבל.ה  106 לייקים

החרדים לוקחים חלק סוף סוף בציביון הישראלי (הבן גבירי)

עקב ביטול ההילולה במירון, הם מחליטים להצית עוד טיפה את השטח (ולא רק במדורות) ולעשות את האירוע המרכזי בשייח גראח.
רווי
קיבל.ה  135 לייקים

ארז שדה כתב: 24 מאי 2024, 07:45 תמונה
מי זה הטיפש הזה? שילך להגיד את זה לאמהות שלהן, או שיחשוב מה זה להיות ילדה פצועה ומדממת שמוקפת בעשרות מחבלים צמאי דם. בלי קשר שהסברתית צריך להאדיר דברים כאלה בעולם שיבינו עם איזה חיות אדם לוזרים יש לנו עסק.
ארז שדה
קיבל.ה  713 לייקים

רווי כתב: 24 מאי 2024, 08:29
ארז שדה כתב: 24 מאי 2024, 07:45 תמונה
מי זה הטיפש הזה? שילך להגיד את זה לאמהות שלהן, או שיחשוב מה זה להיות ילדה פצועה ומדממת שמוקפת בעשרות מחבלים צמאי דם. בלי קשר שהסברתית צריך להאדיר דברים כאלה בעולם שיבינו עם איזה חיות אדם לוזרים יש לנו עסק.
התלבטתי אם לכתוב משהו בתגובה על הדברים האלה אבל באמת שאין לי כבר מילים, אין מה להגיד למי שחושב שמה שרואים בסרטון לא מספיק גרוע ומזעזע.
dino
קיבל.ה  2044 לייקים

יש להם רחמים יותר על גברים
על בנות יש כעסים.
סמל אישי של משתמש
Red Wolf
קיבל.ה  429 לייקים

אבל הוא צודק
הסרטון של התצפיתניות מזעזע, באמת נורא
אבל לצערי ראינו סרטונים הרבה יותר גרועים, במיוחד בימים שלאחר ה7.10
עריפת ראשים, גופות שרופות לגמרי, רצח אזרחים בירי וברימונים ועוד

התגובה הציבורית הייתה צריכה להיות כזאת מהיום הראשון ולא רק עכשיו
ראיתי כותרות שבעקבות הסרטון מתחילים לעבוד שוב על להתניע את המו״מ
כאילו למה היה צריך את הסרטון בשביל זה?? הרי ברור שהן, וכל שאר החטופים, לא בדיוק נחטפו בנימוס וברוגע

אני לא מכיר את מי שכתב את הציוץ הזה, לפי התגובות פה כנראה מדובר באיזה ימני קיצוני מאלה שמוכנים להקריב את החטופים, אבל הוא לא טועה
סמל אישי של משתמש
הפועל
קיבל.ה  1056 לייקים
יצירת קשר:

רונן ברגמן מסביר בצורה ברורה היום, ישראל לא רוצה לעצור את הלחימה ולכן אין ולא תהיה עסקת חטופים. נכנסנו מעשית למלחמת נצח
https://www.ynet.co.il/news/article/yokra13937291
נעשינו לנטל, אנו וזיכרונותינו, ובסופו של דבר נמכרנו
היינו של ההסתדרות, אבל עכשיו כבר לא
איש אחד, מוישה, בא וקנה אותנו
רווי
קיבל.ה  135 לייקים

Red Wolf כתב: 26 מאי 2024, 11:46 אבל הוא צודק

כאילו למה היה צריך את הסרטון בשביל זה?? הרי ברור שהן, וכל שאר החטופים, לא בדיוק נחטפו בנימוס וברוגע

אני לא מכיר את מי שכתב את הציוץ הזה, לפי התגובות פה כנראה מדובר באיזה ימני קיצוני מאלה שמוכנים להקריב את החטופים, אבל הוא לא טועה
אולי הוא לא טועה אבל הקונטקסט שהוא אומר את זה בעייתי. משתמע ממנו שכאילו הסרטון הזה קליל כי אין שם עריפת ראשים ושריפת גופות אבל בפועל ה3 דקות סירטון הזה הוא קיצור של סרטון יותר ארוך ששם כן רואים זוועות.
בכל אופן אתה צודק שהממשלה והעם היו צריכים להזדעזע ב7.10 ולא 8 חודשים אחרי מסרטון של 3 דקות.
dino
קיבל.ה  2044 לייקים

Red Wolf כתב: 26 מאי 2024, 11:46 אבל הוא צודק

לפעמים צריך ריענון זיכרון
עושה רושם שהרבה אנשים העבירו כבר דף והמשיכו הלאה
כי זאת לא הבת שלהם שם.
סמל אישי של משתמש
הפועל
קיבל.ה  1056 לייקים
יצירת קשר:

עוד יום בדרך לנצחון מוחלט עם טילים על כל גוש דן
סמל אישי של משתמש
תתאבד כבר
קיבל.ה  148 לייקים

תמונה

באיזה קטע מבליטים ככה את נווה פאקינג ירק כאילו מי ישמע איזה מושב חשוב כדי לייצג את דרום-שרון-מקום-ראשון. שתפו שיראו את הצביעות
כמו כן הניצחון המוחלט, חשבתי שזה אומר שמנצחים, לא שמפסידים בענק ואז לוקחים ערך מוחלט וקוראים לזה ניצחון
אנשי הפועל תל אביב כדורסל, הציון שלכם הוא 0. תשתפרו בבקשה - ת.כ, ערב המשחק נגד הפ' ב"ש

כל העוולות אחת הן, והמחשבה שלא כך, היא מקור כל העוולות.
וחוץ מזה, לשם מה נתכנסנו? יאללה הפועל!
הפוסט קיבל לייק אחדdino
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1247 לייקים

היה מרגש היום. אזעקה שניה מאז תחילת המלחמה.
חוקים ואיסורים שאין מקורם ב"מה ששנוא עליך אל תעשה לחברך" הם מרושעים מטבעם. לפי מדד זה הדת היהודית קרובה למעמד של רשע מוחלט.
لا إله
רווי
קיבל.ה  135 לייקים

תתאבד כבר כתב: 26 מאי 2024, 14:21 תמונה

באיזה קטע מבליטים ככה את נווה פאקינג ירק כאילו מי ישמע איזה מושב חשוב כדי לייצג את דרום-שרון-מקום-ראשון. שתפו שיראו את הצביעות
כמו כן הניצחון המוחלט, חשבתי שזה אומר שמנצחים, לא שמפסידים בענק ואז לוקחים ערך מוחלט וקוראים לזה ניצחון
אני גם ציפיתי שיבליטו את אלישמע או משהו אבל מה יש לך נגד נווה ירק
סמל אישי של משתמש
הפועל
קיבל.ה  1056 לייקים
יצירת קשר:

אף אחד לא מדבר על הפיל שבחדר? הפריבילגים שברמת השרון שכולם סביבם אוכלים טילים ורק הם יושבים בפנאן?
D&3
קיבל.ה  838 לייקים

הייתה שם אזעקה גם
ארז שדה
קיבל.ה  713 לייקים

תמונה
רונן ברגמן
סמל אישי של משתמש
הפועל
קיבל.ה  1056 לייקים
יצירת קשר:

עצוב ונכון. הכהניזם ניצח. כל אדם לעצמו מעכשיו.
dino
קיבל.ה  2044 לייקים

לפי מקורות בסביבת רה"מ, הוא הביע בימים האחרונים התנגדות להקמת ועדת חקירה ממלכתית ל-7 באוקטובר, שלפי החוק, ממונה בידי נשיא בית המשפט העליון, מחשש שנשיאת ביהמ"ש לשעבר תעמוד בראשה. לשכתו: "הדיווח אינו נכון. בכל תולדות המדינה לא הוקמה ועדת חקירה בזמן מלחמה

המלחמה הזאת תימשך הרבה זמן, אין ספק
עד ״הניצחון המוחלט״(בשביל ביבי זה ניצחון אחר)
כן אכפת לו מהחטופים. הם מפריעים לו, זה שהם חיים זה מפריע.
סמל אישי של משתמש
תתאבד כבר
קיבל.ה  148 לייקים

רווי כתב: 26 מאי 2024, 18:04

אם אתה מאלישמע אני אשמור את התגובה שלי לעצמי פן יאונה לי כל רע :heart:
אנשי הפועל תל אביב כדורסל, הציון שלכם הוא 0. תשתפרו בבקשה - ת.כ, ערב המשחק נגד הפ' ב"ש

כל העוולות אחת הן, והמחשבה שלא כך, היא מקור כל העוולות.
וחוץ מזה, לשם מה נתכנסנו? יאללה הפועל!
רווי
קיבל.ה  135 לייקים

תתאבד כבר כתב: 29 מאי 2024, 00:25
רווי כתב: 26 מאי 2024, 18:04

אם אתה מאלישמע אני אשמור את התגובה שלי לעצמי פן יאונה לי כל רע :heart:
אני לא משם אבל מכיר הרבה אנשים טובים משם סו סטיי דה פאק באק
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1247 לייקים

פעם ראשונה שאני שומע על החור זה
لا إله
D&3
קיבל.ה  838 לייקים

אז עברנו מפצצות של טון על אוהלי עקורים בשטח ההומניטרי לחימוש מדויק של 110קילו בסמוך למחנה עקורים מחוץ לשטח ההומניטרי? ועוד לא גילינו אם מה שגרם להתלקחות האוהלים הוא מיכל דלק\רסס מהחימוש\תחמושות חמאסית, נעדכן גם על זה.
מי היה מאמין שלהפיץ שוב אוטומטית את הגרסא החמאסית זה לא חכם, כמה מפתיע שכל מיני אנשים וספקי תקשורת שוב הפיצו עלילות דם על אוטומט, זה כאילו יותר חשוב להם לחזק את הקמפיין מאשר לדווח את מה שקורה במציאות.

מי שכל כך חכם וביקורתי ולא לוקח כאמת את הגרסא של צהל למאורע אבל אוטומטית מפיץ את הגרסא החמאסית לאירועים (כולל את כמות והתפלגות ההרוגים בעזה) הוא סתם אידיוט במקרה הטוב, וטינופת אנטישמית במקרה היותר ששכיח.

ולא, זה לא הופך את האירוע הזה לפחות טראגי או עצוב, ומאוד יכול להיות שעדיין הבחירה לתקוף הייתה שגויה, זה מאוד תלוי בשאר הדברים (שבתקווה) עוד יתגלו, אבל שוב, המרחק בין הגרסא המקורית שתופסת תאוצה לגרסא בפועל הוא חולני, ושזה קורה כל כך הרבה פעמים זו לא טעות, זו מדיניות, והיא מדיפה מגזענות מטונפות.
הפוסט קיבל לייק אחדRed Wolf
סמל אישי של משתמש
הפועל
קיבל.ה  1056 לייקים
יצירת קשר:

הבעיה היא אבל שכל זה ידוע. חלק מהעולם שונא אותנו על אוטמט. חלק מאמין לכל שטות עלינו מתוך נאיביות. זה המצב.
השאלה החשובה היא למה אנחנו חושבים שאפשר להפיל פצצות על אוהלים בשביל לחסל שני פעילים זוטרים?
ולא פחות חשוב, מדוע בהינתן הנ"ל אנחנו עדיין מתנהגים כמו ילדים קטנים ומופרעים כאילו זה לא קיים, ועוד במצב שכל העולם מסתכל עלינו בזכוכית מגדלת.
הוקיץ'
קיבל.ה  4109 לייקים

כן, נורא טרגי. ממש תקלה. לא נורא, אני בטוח שנתחקר, נלמד ונצא חזקים מכל האירוע.

טינופת אנטישמית זה מי שהחליט להיכנס לרפיח מלכתחילה.
הפוסט קיבל לייק אחדKingAlpaca
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1637 לייקים

מה אתם לא מבינים? הילדים נשרפו חיים מעבר לאיזה קו, אז הכול בסדר.
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
* המציג אינו רופא
הפוסט קיבל לייק אחדKingAlpaca
D&3
קיבל.ה  838 לייקים

teknoboy כתב: 29 מאי 2024, 11:17 מה אתם לא מבינים? הילדים נשרפו חיים מעבר לאיזה קו, אז הכול בסדר.
להיות עמית סגל של החמאס זו ממש בחירת חיים מוזרה אבל מה שעושה לך טוב
הפוסט קיבל 2 לייקיםרוויAsafasraf
D&3
קיבל.ה  838 לייקים

הוקיץ' כתב: 29 מאי 2024, 11:13 כן, נורא טרגי. ממש תקלה. לא נורא, אני בטוח שנתחקר, נלמד ונצא חזקים מכל האירוע.

טינופת אנטישמית זה מי שהחליט להיכנס לרפיח מלכתחילה.
דמגוגיה זולה, אתה ממש יכול יותר.
הפוסט קיבל לייק אחדרווי
D&3
קיבל.ה  838 לייקים

הפועל כתב: 29 מאי 2024, 11:10 הבעיה היא אבל שכל זה ידוע. חלק מהעולם שונא אותנו על אוטמט. חלק מאמין לכל שטות עלינו מתוך נאיביות. זה המצב.
השאלה החשובה היא למה אנחנו חושבים שאפשר להפיל פצצות על אוהלים בשביל לחסל שני פעילים זוטרים?
ולא פחות חשוב, מדוע בהינתן הנ"ל אנחנו עדיין מתנהגים כמו ילדים קטנים ומופרעים כאילו זה לא קיים, ועוד במצב שכל העולם מסתכל עלינו בזכוכית מגדלת.
אבל לא הפילו פצצות על אוהלים, הפילו חימוש מדויק עם ראש נפץ של 17 קילו (שמיועד כדי למנוע נזק אגבי) כמעט 200 מטר מאותם אוהלים, ואחד מהם ממש לא פעיל זוטר.
זו לדעתך התנהגות של ילד קטן ומופרע?

בוא נבין את העובדות לפני שאנחנו מבקרים את ההחלטות.
שליחת תגובה