הקבוצה האמריקאית

פורום אוהדי הפועל תל אביב
סמל אישי של משתמש
Hapolo
קיבל.ה  585 לייקים

חוזה דומינגס כתב: 12 מאי 2024, 15:48 דרך אגב עבר פה מתחת לרדאר שהם הצליחו להוריד אותנו ליגה בעונת ה-100. מלאגנס ועד אשדוד - ים של החלטות גרועות..
דיוק קטן וזה לא מלגאנס אלא עוד מינואר של עונה שעברה שבו הם הראו שירידת ליגה של הפועל לא מרגשת אותם
הפוסט קיבל 2 לייקיםDe NiroJackie treehorn
חוזה דומינגס
קיבל.ה  35 לייקים

Hapolo כתב: 12 מאי 2024, 18:15
חוזה דומינגס כתב: 12 מאי 2024, 15:48 דרך אגב עבר פה מתחת לרדאר שהם הצליחו להוריד אותנו ליגה בעונת ה-100. מלאגנס ועד אשדוד - ים של החלטות גרועות..
דיוק קטן וזה לא מלגאנס אלא עוד מינואר של עונה שעברה שבו הם הראו שירידת ליגה של הפועל לא מרגשת אותם
ינואר שעבר למה??
רק הפועל
קיבל.ה  1517 לייקים

עכבר עלוב מבין שהקבוצה כבר לא רווחית וישר רוצה לברוח , אפס מאופס עוף מפה
סמל אישי של משתמש
Hapolo
קיבל.ה  585 לייקים

חוזה דומינגס כתב: 13 מאי 2024, 08:27
Hapolo כתב: 12 מאי 2024, 18:15
ינואר שעבר למה??
הפועל הייתה בסכנת ירידה וחייבת חיזוק משמעותי בינואר, הם החליטו שלא יוחתם אף שחקן ליותר מחצי עונה, מה שהביא אותנו עד לנס בן שבת נגד קריית שמונה ובמזל נשארנו בליגה. כל זה בשביל להביא עונה אחרי זה את שחקני החיזוק שלהם שלימים יורידו אותנו ליגה
הפוסט קיבל לייק אחדDe Niro
El dudernio
קיבל.ה  1286 לייקים

L.S כתב: 12 מאי 2024, 14:59 אני הייתי בעדם לאורך כל הדרך.
התווכחתי ורבתי עם אנשים שהעיזו לדבר בגנותם.
האנשים האלו שהגיעו עם כוונה טובה (אני מאמין להם) לקחו אימפריה וריסקו אותה בשנה אחת.
נכון, לא היינו קבוצה טופ ליגת על בעשור האחרון.
נכון, היינו קבוצה מוכה שחוותה יותר השפלות מהצלחות ספורטיביות כבר מעל לעשור.

אבל מה שהם עשו השנה לקבוצה שלי. זה פשע.
הם קיבלו קרדיט וגב שאף פעלים לא חלם עליו.
אבל מה7.10 התחיל כאן כדור שלג שרק הלך וגדל מיום ליום.
יכול להיות שבחרתי לא לראות את זה, להתעלם מזה או להדחיק את זה.

אסור שהאנשים האלה יהיו קשורים להפועל תל אביב לעולם יותר.
אסור שיהיה כאן בעלים שמקבל ירידת ליגה בנונשלנט, כאילו הכל טוב.
הכאב שלי, הכאב שלנו, אסור שיהיה מובן מאליו יותר.

לא ברמת כשלון של עונה.
ולא ברמה של הפסד בדרבי.
אנחנו, כולנו, צריכים להגיד שבינוניות היא לא מנת חלקנו יותר.
על כל הפסד, על כשלון מהקטן ביותר, אנחנו צריכים להבעיר את חודרוב.

הגיע הזמן, שאנחנו, כולנו, נצעק שמגיע לנו לחזור למקום שהמועדון הזה שייך אליו.
לא בסיסמאות, במעשים.
אין יותר ימיי חסד לאף אחד שיבחר לקחת את המועדון שלנו כבעלים.
מי שירצה להיות בעלים של הפועל תל אביב יהיה חייב להוכיח שלנו שהוא ראוי לכך.
בין אם קוראים לו ספרא או ביצים שלי.
מסכים עם 90% מהנכתב...

ההנחה שלי שלמרות שהם שרופים על רב הקהל הם עדיפים על ניסנוב / טביב.... ולכן כלמעוד אין אופציה עדיפה עליהם, למשל ספרא, אני לא ממהר לשלוח אותם...

וכל מי שמדבר על מועדון תחרותי בינוניות ומינויים מחרידים אני בטוח שאתם מתגעגעים לטביב... היה איתו תענוג הרי...
אדום
קיבל.ה  766 לייקים

הם עדיפים על טביב רק בדיבור באנגלית ובזה שהם לא ממנים קרובי משפחה (רק שחקנים תמוהים דוגמת קיונדה והשוער האמריקאי).
בכל השאר אין בכלל מה להשוות

הם אסון וצריכים ללכת מפה כמה שיותר מהר.
El dudernio
קיבל.ה  1286 לייקים

אדום כתב: 14 מאי 2024, 16:20 הם עדיפים על טביב רק בדיבור באנגלית ובזה שהם לא ממנים קרובי משפחה (רק שחקנים תמוהים דוגמת קיונדה והשוער האמריקאי).

מחלקת נוער?
גרעון מצטבר?
התנהלות מול סוכנים ושחקנים?
התייחסות לכוכבי העבר?
רק הפועל
קיבל.ה  1517 לייקים

El dudernio כתב: 14 מאי 2024, 16:39
אדום כתב: 14 מאי 2024, 16:20 הם עדיפים על טביב רק בדיבור באנגלית ובזה שהם לא ממנים קרובי משפחה (רק שחקנים תמוהים דוגמת קיונדה והשוער האמריקאי).

מחלקת נוער?
גרעון מצטבר?
התייחסות לכוכבי העבר?
למה כל זה רלוונטי אם אין איתם עתיד מקצועי ? אתה צריך גם וגם
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  840 לייקים

מספיק לקרוא את הכתבה שפורסמה היום באחד האתרים כדי להבין שיש סיכוי או כוונה לכאורה שהמועדון יופקר מקצועית וניהולית כמו שהוא לא הופקר מעולם.
זה מסביר ואומר הכל.
סמל אישי של משתמש
הלך המומנטום
קיבל.ה  1024 לייקים

רק הפועל כתב: 14 מאי 2024, 18:17
El dudernio כתב: 14 מאי 2024, 16:39

מחלקת נוער?
גרעון מצטבר?
התייחסות לכוכבי העבר?
למה כל זה רלוונטי אם אין איתם עתיד מקצועי ? אתה צריך גם וגם
להזכיר לך את נקודת הפתיחה של טביב ומינצברג?
אני לא תופס אותם כבעלים מוצלחים מידי, ובעונת הבכורה שלהם (וכנראה גם האחרונה) אכלנו אותה בענק, אבל אין לי ספק שאם הם נשארים איתנו כמה שנים הם טובים הרבה יותר מכל מיני ניסנוב, רמון, כבירי, טביב.
אוגוסטוס היל
קיבל.ה  927 לייקים

De Niro כתב: 14 מאי 2024, 18:42 מספיק לקרוא את הכתבה שפורסמה היום באחד האתרים כדי להבין שיש סיכוי או כוונה לכאורה שהמועדון יופקר מקצועית וניהולית כמו שהוא לא הופקר מעולם.
זה מסביר ואומר הכל.
תשמע זו כתבה מהגיגי הראש של אופיר סער שמבוססת על כלום.
אם איכשהו באמת זה יקרה, אני בתור מי שנתן להם קרדיט- מתפטר, סותם את הפה לשנתיים ועושה 100 סמוך קום ביום למשך שנה
עד המ!!ת הפועל
קיבל.ה  95 לייקים

אני עדיין משוכנע שהם באו עם כוונות טובות. בעיניי, כל הכישלון שלהם זה המינוי של חן סול. הייתי מת לדעת לאן העונה הזו היתה הולכת אם היה לנו מנהל מקצועי אמיתי במקום המתחזה הזה. ואפילו עם המתחזה הזה לא יכולתי לדמיין שנרד ליגה אחרי ה-3:0 בטדי.
נראה שהמלחמה התחילה כדור שלג עם העזיבה של ולקאניס, רודריגז וגורפינקל, ובגלל חוסר הניסיון של המתחזה לא תיקנו בזמן אמת. היה רב״ש פנוי, היה סילבס פנוי. תחושת הבטן שלי אומרת שאם אחד מהם היה מוחתם מיד כשולקאניס עזב, הכל היה נראה אחרת. מי יודע…
סמל אישי של משתמש
Niro
קיבל.ה  349 לייקים

לא יודע למה אני עושה את זה לעצמי, אבל בחמש באוויר אמרו שאם ספרא לא קורה אז שרון ניסנוב ואלי טביב ינהלו את הפועל.
אם זה קורה זה הקש האחרון.
Adom_Adom
קיבל.ה  11 לייקים

Niro כתב: 15 מאי 2024, 16:53 לא יודע למה אני עושה את זה לעצמי, אבל בחמש באוויר אמרו שאם ספרא לא קורה אז שרון ניסנוב ואלי טביב ינהלו את הפועל.
רז זהבי פרסם?
ומה טביב יתן 5 מיליון דולר למינצברג? לא חושב שזה משהו הגיוני
RnM
קיבל.ה  28 לייקים

עד המ!!ת הפועל כתב: 15 מאי 2024, 14:45 אני עדיין משוכנע שהם באו עם כוונות טובות. בעיניי, כל הכישלון שלהם זה המינוי של חן סול. הייתי מת לדעת לאן העונה הזו היתה הולכת אם היה לנו מנהל מקצועי אמיתי במקום המתחזה הזה. ואפילו עם המתחזה הזה לא יכולתי לדמיין שנרד ליגה אחרי ה-3:0 בטדי.
נראה שהמלחמה התחילה כדור שלג עם העזיבה של ולקאניס, רודריגז וגורפינקל, ובגלל חוסר הניסיון של המתחזה לא תיקנו בזמן אמת. היה רב״ש פנוי, היה סילבס פנוי. תחושת הבטן שלי אומרת שאם אחד מהם היה מוחתם מיד כשולקאניס עזב, הכל היה נראה אחרת. מי יודע…
הכוונה היחידה שלהם הייתה לעשות כסף. זהו. לא בשיטות של טביב אמנם, אבל הם באמת האמינו שהם יכולים לעשות כסף מקבוצה בכדורגל הישראלי. נכון שהם לא חשבו לעשות מיליונים, אבל הם חשבו שהם ישדרגו קצת את הקבוצה ויוכלו למכור אותה לפראייר הבא ברווח. לצערם הניסוי התפוצץ תוך פחות משנה ועכשיו הם מחפשים איך לברוח כמה שיותר מהר מפה, כדי לא להמשיך להוציא כסף בשנה הבאה. כתבתי כבר באשכול של ספרא, כותב גם פה - אם ספרא לא יקנה את הקבוצה, אנחנו נהיה במצב רע מאוד. למרות שקראתי היום שמינצברג אמר שהוא לא יעזוב את הקבוצה, ראינו כבר את רמת ההשקעה שהקבוצה הזאת מסוגלת לה ואת רמת הקשר בינם לבין העניין הזה שנקרא ״כדורגל״.
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  840 לייקים

לדעתי , עצם המחשבה שלהם לשקול את השארת המאמן היא מראה לכיוון החשיבה שלהם לעונה הבאה.
לחסוך , לא להשקיע , שחקנים צעירים , ולא באמת לנסות לבנות קבוצה כדי לעלות ליגה.
נערך לאחרונה על ידי De Niro ב 15 מאי 2024, 17:26, נערך פעם 1 בסך הכל.
dino
קיבל.ה  2036 לייקים

Niro כתב: 15 מאי 2024, 16:53 לא יודע למה אני עושה את זה לעצמי, אבל בחמש באוויר אמרו שאם ספרא לא קורה אז שרון ניסנוב ואלי טביב ינהלו את הפועל.
האחרון לגמרי
המסמר בארון הקבורה

אם כי תיכף יבואו אוהדים שיכתבו שלטביב יש עין לשחקנים.
אני מעדיף חביתה של המינצברגס בעשרות מונים.
עד המ!!ת הפועל
קיבל.ה  95 לייקים

Niro כתב:לא יודע למה אני עושה את זה לעצמי, אבל בחמש באוויר אמרו שאם ספרא לא קורה אז שרון ניסנוב ואלי טביב ינהלו את הפועל.
במצב כזה אני עם הפועל גמרתי.
El dudernio
קיבל.ה  1286 לייקים

dino כתב: 15 מאי 2024, 17:21
האחרון לגמרי
המסמר בארון הקבורה

אני בעד מינצברג טביב וניסנוב.

1. שמינצברג יתעסק בפאן השיווקי אדמניסטרטיבי
2. שטביב יתעסק בקבוצה הבוגרת
3. שניסנובים יתעסקו בנוער.

מי יכול להשתבש
dino
קיבל.ה  2036 לייקים

El dudernio כתב: 15 מאי 2024, 17:43
האחרון לגמרי
המסמר בארון הקבורה

מי יכול להשתבש
שום דבר
רק שזאביק גרינברג יתבע אותם
עד המ!!ת הפועל
קיבל.ה  95 לייקים

RnM כתב:
עד המ!!ת הפועל כתב: 15 מאי 2024, 14:45 אני עדיין משוכנע שהם באו עם כוונות טובות. בעיניי, כל הכישלון שלהם זה המינוי של חן סול. הייתי מת לדעת לאן העונה הזו היתה הולכת אם היה לנו מנהל מקצועי אמיתי במקום המתחזה הזה. ואפילו עם המתחזה הזה לא יכולתי לדמיין שנרד ליגה אחרי ה-3:0 בטדי.
הכוונה היחידה שלהם הייתה לעשות כסף. זהו. לא בשיטות של טביב אמנם, אבל הם באמת האמינו שהם יכולים לעשות כסף מקבוצה בכדורגל הישראלי. נכון שהם לא חשבו לעשות מיליונים, אבל הם חשבו שהם ישדרגו קצת את הקבוצה ויוכלו למכור אותה לפראייר הבא ברווח. לצערם הניסוי התפוצץ תוך פחות משנה ועכשיו הם מחפשים איך לברוח כמה שיותר מהר מפה, כדי לא להמשיך להוציא כסף בשנה הבאה. כתבתי כבר באשכול של ספרא, כותב גם פה - אם ספרא לא יקנה את הקבוצה, אנחנו נהיה במצב רע מאוד. למרות שקראתי היום שמינצברג אמר שהוא לא יעזוב את הקבוצה, ראינו כבר את רמת ההשקעה שהקבוצה הזאת מסוגלת לה ואת רמת הקשר בינם לבין העניין הזה שנקרא ״כדורגל״.
אין לי בעיה עם זה שהם באו להשביח משהו ולמכור ברווח. הבעיה היא שהם נכשלו בבחירת האדם שהיה אמור לגרום להשבחה.
בסופו של דבר, אם לא היתה מלחמה, וזה לא היה עוזב וההוא לא היה עוזב, כנראה שלא היינו יורדים ליגה. אולי היינו עושים פלייאוף עליון. העונה הבאה היתה נמשכת בהבאה של עוד כמה שחקנים טובים (על הנייר לפחות) וכך הלאה, עד שהערך של הפועל היה עולה והיו יכולים לשווק אותה לכל מיני עשירים כדי לעשות את הרווח שלהם.
מה לעשות שהכל הלך לפח בגלל מינוי של כושל.
NARKOTIKA
קיבל.ה  16 לייקים

לפי צצניפר בבדיקת הנאותות כתוב שהם השקיעו 4 מיליון שקל.
סמל אישי של משתמש
פוגודין
קיבל.ה  57 לייקים

האחרון לגמרי
המסמר בארון הקבורה

מי יכול להשתבש
אנחנו לא נעמוד בשכר
שכר עונתי של 600 אלף ש"ח לדויד מינצברג
ועוד 1 מליון ש"ח עונתי לספיר וליהיא טביב
זה יצריך מאיתנו עיסקה חדשה עם לאן.
El dudernio
קיבל.ה  1286 לייקים

פוגודין כתב: 22 מאי 2024, 06:49

האחרון לגמרי
המסמר בארון הקבורה

מי יכול להשתבש
אנחנו לא נעמוד בשכר
אז אין ברירה להכניס את זאביק כשותף עוד ולהפקיד בידי אתי את תיק החינוך.
סמל אישי של משתמש
Niro
קיבל.ה  349 לייקים

El dudernio כתב: 22 מאי 2024, 07:52
פוגודין כתב: 22 מאי 2024, 06:49

מי יכול להשתבש
אנחנו לא נעמוד בשכר
אז אין ברירה להכניס את זאביק כשותף עוד ולהפקיד בידי אתי את תיק החינוך.
אפשר להכניס גם את רופא השיניים שבועז תושב הביא בזמנו, נחסוך בצוות רפואי.
Asafasraf
קיבל.ה  833 לייקים

לפי הכתבה הזו, מינצברג לא יוצא הכי נקי, אפילו ביחס לבעלים שלפניו.

https://dbl.news/fb/fb-hapoel-tel-aviv/ ... SApCV1AFlL

Sent from my iPhone using Tapatalk
Nati
קיבל.ה  1058 לייקים

Asafasraf כתב:לפי הכתבה הזו, מינצברג לא יוצא הכי נקי, אפילו ביחס לבעלים שלפניו.

עם כל הכבוד לשכטר,הוא יכל לחתום את השם על הכתבה בשם בועז תושב.
הפוסט קיבל לייק אחדRed Ghost
El dudernio
קיבל.ה  1286 לייקים

Nati כתב: 25 מאי 2024, 10:55
Asafasraf כתב:לפי הכתבה הזו, מינצברג לא יוצא הכי נקי, אפילו ביחס לבעלים שלפניו.

עם כל הכבוד לשכטר,הוא יכל לחתום את השם על הכתבה בשם בועז תושב.
לא בטוח...

אבל שכטר היה נגד המינצברגים מהשניה הראשונה... כל טענה של מינצברג מבחינתנו החא קשקוש לא מאומת וכל טענה נגדו מוצגת כעובדה מוכחת. אני לא יודע איפה האמת אבל שכטר מסתכל על הצד הפאסימי של הסיפור...
הלוטוס הלבן
קיבל.ה  321 לייקים

להסכם בין דוויד לבין האחים ניסנוב יש יותר חורים מגבינה.
גם אם שכטר מדייק ב-30% בכתבה שלו , בלי ספרא להפועל תא אין סיכויים רבים להתחיל את העונה.
שחר
קיבל.ה  1387 לייקים

אלא שכאן נכנס סעיף הזוי להסכם שחייב את ההנהלה הקודמת להמשיך לתפעל את הקבוצה עד תום העונה בשעה שלבעלות החדשה יש אפשרות להטיל וטו על מהלכים.
אם רביב שכטר קורא בפורום , אשמח מאוד שיסביר לי מה הכוונה ״נכנס״?
הוא פתאום הופיע בחוזה אחרי שחתמו עליו?
המניצברגים הוסיפו אותו לחוזה אחרי החתימה?
הוא טושטש בכתב סתרים כדי שהיועצים המשפטיים של הניסנובים לא יבדקו אותו לפני החתימה?

אם הכתבה הזו מתיימרת להיות מקצועית ואובייקטיבית, אני חייב להבין מה הכוונה ״שכאן נכנס סעיף הזוי״.
הפוסט קיבל לייק אחדקירקגור
Red Ghost
קיבל.ה  432 לייקים

שחר כתב: 25 מאי 2024, 12:59
אלא שכאן נכנס סעיף הזוי להסכם שחייב את ההנהלה הקודמת להמשיך לתפעל את הקבוצה עד תום העונה בשעה שלבעלות החדשה יש אפשרות להטיל וטו על מהלכים.
הוא טושטש בכתב סתרים כדי שהיועצים המשפטיים של הניסנובים לא יבדקו אותו לפני החתימה?

אם הכתבה הזו מתיימרת להיות מקצועית ואובייקטיבית, אני חייב להבין מה הכוונה ״שכאן נכנס סעיף הזוי״.
הסעיף כנראה תמיד היה שם. לא יודע אם יצא לך לשמוע את ניסנוב מתראיין השבוע, הוא הסביר שהחוזה היה באנגלית הם לא קראו אותו לעומק וחתמו.
בפועל, כשהסעיף הזה (מבין רבים) הפך לרלוונטי הוא כמובן היה תקף. זה שהם הופתעו ממנו כאילו שהוא ״נכנס״ כנראה גורם להם לספר את הסיפור ככה.
שחר
קיבל.ה  1387 לייקים

Red Ghost כתב: 25 מאי 2024, 13:33

הסעיף כנראה תמיד היה שם. לא יודע אם יצא לך לשמוע את ניסנוב מתראיין השבוע, הוא הסביר שהחוזה היה באנגלית הם לא קראו אותו לעומק וחתמו.
בפועל, כשהסעיף הזה (מבין רבים) הפך לרלוונטי הוא כמובן היה תקף. זה שהם הופתעו ממנו כאילו שהוא ״נכנס״ כנראה גורם להם לספר את הסיפור ככה.
ברור, זה היה הסאטטקסט שלי, הוא גם לא סעיף הזוי ודי הגיוני ואני גם לא מאמין שהם לא קראו אותו לעומק, הסכם כזה עם כל כך הרבה מיליונים עובד דרך יועצים משפטיים. מה שהופך בעיניי את כל טור ה״פרשנות״ הזה לבעייתי בעיניי ולא אובייקטיבי.
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3817 לייקים

Red Ghost כתב: 25 מאי 2024, 13:33

"אנחנו לא יודעים אנגלית, פשוט חתמנו" כן בטח, גם העורך דין שייעץ לכם לא יודע אנגלית?
טיעונים ברמת אמינות של אל ג'זירה.
שחר
קיבל.ה  1387 לייקים

סתם דוגמא:
באקיץ, ההזוי ההוא שהוחתם בינואר, הגיע הנה, שוחרר , תבע וזכה ב250 אלף יורו.
אז הטיעון של הנסנובים הוא שבגלל שלא אישרו להם למכור את אל ים , החובות צמחו בעצם.
ומה הקשר בין חוב של למעלה ממיליון שקל בעוון שכונתיות לבין הרצון של ההנהלה החדשה לשמור על נכס (נכון שבדיעבד זו היתה טעות, אבל בשעתו זו היתה החלטה הגיונית למי שמגיע לנהל את הקבוצה מספר שנים)
barbaro
קיבל.ה  44 לייקים

רביב שכטר משרטט את תהליך המכירה משני הכיוונים לפחות...
https://dbl.news/fb/fb-hapoel-tel-aviv/ ... incberg22/
קובי
קיבל.ה  76 לייקים

כמות האוהדים של המינצברגים (המינצברגים שהורידו את הפועל תל אביב ליגה) בפורום היא מרשימה.
לשמחתי כששומעים את כלל הקהל של הפועל תל אביב, נרגעים ומבינים שכמות אוהדי המינצברגים היא שולית.
גם הם יודעים שהניסנובים (ימח שמם) לא יחזרו אבל כשבקושי יש דברים טובים להגיד על המינצברגים אז הם משתמשים בניסנובים סטייל עמנואל גולדשטיין ב 1984. בעיברית קלה - "ניסנובית".
כתבה שלמה והם נתפשים לאיזו מילה וחוגגים עליה.
מילה על זה שבעצם לניסנובים יש מניות סוג B כלומר אין להם שום יכולת להשפיע על מה שקורה בקבוצה בכלל ועל ההחלטה על מכירה בפרט?
מילה על שמינצברג ביטל מיד (ללא אישור דירקטוריון ובניגוד לחוק) צ׳קים של ניסנוב, גרינברג ותושב כהלוואות להפועל ועמדו לפידיון לתאריך שבו היה אמור להיכנס כסף בעקבות מכירת שחקנים וגרוע מזה – לא לקח אחריות לחוב הבנקאי?
מילה על שמינצברג לא הזרים את הכסף שהתחייב?
מילה על זה שמינצברג ביטל את הגישור אחרי שגילה את החלטת הגישור?
מילה על החוזים ההזויים והמופרכים?
מילה על חן סול חסר הכישורים המינימלים שיכול להיות בכל קבוצה באירופה שקיבל מעמד כל יכול בקבוצה?
מילה על המינוי של בורחה לאמה חסר הניסיון המינימלי למשך זה רב כל כך?
מילה על זה ששדרת הניהול מונה 3 אנשים? (אפשר לבדוק כמה יש במכבי ת"א, מכבי חיפה והפועל ב"ש לדוגמא)
מילה על זה שהמינצברגים באחריותם ובאשמתם הבלעדית הורידו את הפועל תל אביב ליגה. פעם ראשונה שהפועל תל אביב יורדת ליגה נטו על המיגרש ולא בגלל הורדת נקודות.
ביבי נתניהו היה מקנא בכם.

אם ספרא יקנה את הקבוצה אני מתנדב לנגב לכם את הדמעות.
נערך לאחרונה על ידי קובי ב 25 מאי 2024, 15:52, נערך פעם 1 בסך הכל.
סמל אישי של משתמש
הפועל
קיבל.ה  1051 לייקים
יצירת קשר:

barbaro כתב: 25 מאי 2024, 15:20 רביב שכטר משרטט את תהליך המכירה משני הכיוונים לפחות...
https://dbl.news/fb/fb-hapoel-tel-aviv/ ... incberg22/
מענין מאד
נעשינו לנטל, אנו וזיכרונותינו, ובסופו של דבר נמכרנו
היינו של ההסתדרות, אבל עכשיו כבר לא
איש אחד, מוישה, בא וקנה אותנו
אוגוסטוס היל
קיבל.ה  927 לייקים

קשה לא להבחין בפוזיציה
Red Ghost
קיבל.ה  432 לייקים

שורה תחתונה, דייויד מינצברג אכן מאוד נדחק לפינה כרגע. ברור שהוא מנסה למזער נזקים אבל אם הוא יגזים וימתח את זה מדי מול ספרא שיאבד ענין ויוותר הוא יפסיד הרבה יותר, מיליונים. ואני לא רואה איך הקבוצה לא מתרסקת במצב שכזה.
נקווה לטוב.
גרזן אדום
קיבל.ה  7 לייקים

ספרא דורש לקבל את הפועל ת"א בלי שותפים
איש העסקים המנהל מו"מ לרכישת הקבוצה מבקש ממינצברג לנקוב במחיר, בלי שותפים ובלי חובות. מינצברג יצטרך לסגור עם תושב, האחים ניסנוב וגרינברג

אדמונד ספרא המנהל מו"מ לרכישת הפועל ת"א דורש מדייויד מינצברג העומד בראש קבוצת המשקיעים לקבל את המועדון בלי שותפים בבעלות.

ספרא דורש, ובצדק מבחינתו, לקבל את הקבוצה נקייה, משמע בלי מאיר תושב, האחים שרון ואיציק ניסנוב וזאביק גרינברג שעדיין יש להם מניות בקבוצה, וגם טוענים שיש חוב כלפיהם ממינצברג

איש העסקים דורש ממינצברג לנקוב במחיר שבו יקבל את הפועל ת"א בלי שותפים, בלי חובות עבר, בלי מחלוקות. ספרא לא רוצה את כל כאב הראש הזה, ולא רוצה להיכנס לכל המערבולות האלה

העניין הוא שמינצברג מצד אחד, ומנגד תושב, האחים ניסנוב וגרינברג, רואים בצורה שונה את החשיפות שיש לקבוצה מבחינת תביעות שיש עוד בפיפ"א ויכולים עוד ליצור תשלום מסוים בגין העבר

מינצברג יצטרך להגיע לישראל באופן מיידי כדי לפגוש את שלושת בעלי המניות ולנסות לפתור את המחלוקת. אם לא ימהר, הוא יכול למצוא את עצמו בסיטואציה שבה ספרא בסוף יתקרר וירד מרכישת הקבוצה.

ברור לכל כי ההכנות לליגה הלאומית היו צריכות כבר להיפתח ומינצברג חייב לחזור לספרא עם פתרון למצב ואולי אף לוותר על חלק מהחזרת ההשקעה של קבוצת המשקיעים שלו בקבוצה, לפני שיאבדו את כל כסף ההשקעה
שליחת תגובה