מי אתה חן סול?

פורום אוהדי הפועל תל אביב
shaolin232
קיבל.ה  533 לייקים

Charmander כתב: 11 מאי 2024, 22:36 בחירת לאמה כמאמן ראשי
מינוי אבוקסיס
קאיונדו
טאמבדו
אין מגן ימני
אין קשר ימני עד ינואר
הביא מלא שחקנים לאגף שמאל כשבימין אין אף אחד
ריב עם אוז'בולט
נתן לרודריגס לברוח ביום האחרון של החלון וזה אחרי שהוא בנה את כל האמצע שלנו עליו בלבד.
בנה סגל בלי שוער שני
בחר את פאסי כבלם הזר שאמור לשדרג את ההגנה

כל כך הרבה טעויות בעונה אחת שנגמרו בביזיון הגדול ביותר בכדורגל הישראלי
אפס מאופס

ברשותך אוסיף,

שחרור גרופינקל

הבאת קופרמן ששוחרר מאשדוד (עוד שלימנו עליו 50₪ אלף ש"ח לעזאזל) שחקן ליגה ג

הנחת הדעת שהצעירים יכולים להוביל קבוצה
הפוסט קיבל לייק אחדDe Niro
Adom_Adom
קיבל.ה  11 לייקים

המינוי הגרוע ביותר בתולדות הקבוצה
ברנדון מלכה
קיבל.ה  2 לייקים

מינוי כושל, ללא ספק, אבל בלי לדעת מה היו האפשרויות הכלכליות שהועמדו לראשותו מתקופת עזיבתו של ולקאניס דרך חלון ינואר, בידיעה שיש בעיות תקציביות, קשה לקבוע מהי האחריות המעשית שלו.
הרבה קבוצות עשו שינויים משמעותיים בינואר אבל בשביל זה צריך כסף. זה לא ששפכנו מאות אלפי יורו על שחקן עזה או אחר. ברור לגמרי שהוא התעסק עם פרורים.
אבוקסיס הגיע מעל לראש שלו, כנראה בנדבנות חריגה של הבעלים, מתוך הנחה שזה מה שהקהל רוצה/המועדון צריך בשביל להישאר בליגה.
אני גם זוכר שהרבה היללו את הסגל שנבנה בקיץ, ביחוד את חולית ההתקפה. חשבו שנבנה סגל טוב.
אז אם אני לא דמנטי והבעלים לא פתחו את הכיס במהלך העונה.. הוא קצת שעיר לעזאזל.

Sent from my SM-G998B using Tapatalk

shaolin232
קיבל.ה  533 לייקים

ברנדון מלכה כתב: 11 מאי 2024, 23:41 מינוי כושל, ללא ספק, אבל בלי לדעת מה היו האפשרויות הכלכליות שהועמדו לראשותו מתקופת עזיבתו של ולקאניס דרך חלון ינואר, בידיעה שיש בעיות תקציביות, קשה לקבוע מהי האחריות המעשית שלו.
הרבה קבוצות עשו שינויים משמעותיים בינואר אבל בשביל זה צריך כסף. זה לא ששפכנו מאות אלפי יורו על שחקן עזה או אחר. ברור לגמרי שהוא התעסק עם פרורים.
אבוקסיס הגיע מעל לראש שלו, כנראה בנדבנות חריגה של הבעלים, מתוך הנחה שזה מה שהקהל רוצה/המועדון צריך בשביל להישאר בליגה.
אני גם זוכר שהרבה היללו את הסגל שנבנה בקיץ, ביחוד את חולית ההתקפה. חשבו שנבנה סגל טוב.

שעיר לעזאזל?
wat
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1777 לייקים

חוזר שוב לשאלת האשכול.
הי חן סול, ירדנו ליגה.

מי אתה בעצם..
יחד, רק יחד! :heart:
chimpfive
קיבל.ה  428 לייקים

מזל טוב לחן סול, ניסית פעם אחת להוריד אותנו ליגה, לרוע המזל, גול עצמי הזוי מנע ממך את ההישג, חשבתי כבר בכיוון של פעם 3 גלידה, אבל הנה עשית זאת מוקדם מהצפוי. מאחל לך את כל החרא בלבן שיש יא חתיכת אפס מאופס.
הפוסט קיבל 2 לייקיםshaolin232KingAlpaca
ברנדון מלכה
קיבל.ה  2 לייקים

shaolin232 כתב:
ברנדון מלכה כתב: 11 מאי 2024, 23:41 מינוי כושל, ללא ספק, אבל בלי לדעת מה היו האפשרויות הכלכליות שהועמדו לראשותו מתקופת עזיבתו של ולקאניס דרך חלון ינואר, בידיעה שיש בעיות תקציביות, קשה לקבוע מהי האחריות המעשית שלו.

שעיר לעזאזל?
wat
היה כסף?
תגיד שכן והוא קנה בו מגבות ממותגות ואני אתך

קובי
קיבל.ה  76 לייקים

ברנדון מלכה כתב: 11 מאי 2024, 23:59
shaolin232 כתב:

שעיר לעזאזל?
wat
היה כסף?

באיזה סרט אתה חי?
הבנאדם הסכים לקבל על עצמו תפקיד שאין לו מושג קלוש בתחום.
מינימום של יושרה ואחריות אין לו.
שילך לאלף עזאזלים.
shaolin232
קיבל.ה  533 לייקים

shaolin232 כתב:

שעיר לעזאזל?
wat
היה כסף?

מה הקשר מגבות, אחי אתה תקציב חמישי (שישי גג) בליגה, תקרא פה כמה טעויות הוא עשה, הבן אדם כושל ואחראי ישיר לירידה שלנו העונה, בחייאת איך אפשר לומר שהוא "שעיר לעזאזל" נו דיי עם זה.
ברנדון מלכה
קיבל.ה  2 לייקים

shaolin232 כתב:
shaolin232 כתב:
שעיר לעזאזל?
wat
היה כסף?

מה הקשר מגבות, אחי אתה תקציב חמישי (שישי גג) בליגה, תקרא פה כמה טעויות הוא עשה, הבן אדם כושל ואחראי ישיר לירידה שלנו העונה, בחייאת איך אפשר לומר שהוא "שעיר לעזאזל" נו דיי עם זה.
היה כסף למאמן בכיר כשולקאניס עזב? היה כסף לרכש משמעותי בינואר?
איפה הכסף הזה? לאן הוא הלך?
אני לא טוען שאני יודע אבל אם, היפותטית, לא היה לו עם מה לעבוד מרגע שבנה את הקבוצה בקיץ, כשכולם סימנו אותנו כמועמדת לפליאוף עליון והמנויים הצביעו ברגליים, אז אפשר למתן את הביקורת

סמל אישי של משתמש
כרובית
קיבל.ה  796 לייקים

לא צריך להגן עליו מכל משמר, הבנאדם אחד האחראים הגדולים לכל מה שקרה פה העונה
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
נגמר הנוער
קיבל.ה  220 לייקים

אויב הציבור מספר 1.

לאיוס, אלטמן וצ'יבוטה על אותה משבצת כשיש אוויר מצד ימין; ההחתמה של פאסי; המינוי וההתעקשות על בורחה לאמה; ההתעקשות להשאיר את יוסי; הסיפור עם אוז'בולט; העזיבה של רודריגז בסוף החלון; קופרמן/מורגן כמגנים שמאליים במקום גורפינקל; להביא את טמבפקאינגדו במקום דוניו שרק התחנן לחזור לארץ בינואר.

אף נקודה פה היא לא חכמה בדיעבד. על כל אחת מהן אמרו פה שהיא גרועה בזמן אמת.
הפוסט קיבל 2 לייקיםSickleCellסומך
אוגוסטוס היל
קיבל.ה  927 לייקים

chimpfive כתב: 11 מאי 2024, 23:57 מזל טוב לחן סול, ניסית פעם אחת להוריד אותנו ליגה, לרוע המזל, גול עצמי הזוי מנע ממך את ההישג, חשבתי כבר בכיוון של פעם 3 גלידה, אבל הנה עשית זאת מוקדם מהצפוי. מאחל לך את כל החרא בלבן שיש יא חתיכת אפס מאופס.
הוא היה אז בתפקיד?
ותכלס שתי עונות אותו דבר עם סיכוי 50-50 לרדת.
הסטטיסטיקה עובדת
dino
קיבל.ה  2036 לייקים

בניית הסגל לא היתה בעייתית כמו ההתנהלות בזמן משברים.
מינוי לאמה, להסכים לפרידה מהדרעק חרא הזה רודריגז בדקה האחרונה של החלון, ההמתנה עם ההרס שאבוקסיס עשה

מאוד יכול להיות שהוא גם היה כבול בידי הבעלים בחלק מהמקרים, אבל בכללי הוא סבלני מכיל מידי, כאילו הוא מועדון בדנמרק.
האדס
קיבל.ה  3009 לייקים

הוא לנצח יזכר כמתכנן והמבצע
הפוסט קיבל 2 לייקיםסומךshaolin232
chimpfive
קיבל.ה  428 לייקים

אוגוסטוס היל כתב: 12 מאי 2024, 07:18
chimpfive כתב: 11 מאי 2024, 23:57 מזל טוב לחן סול, ניסית פעם אחת להוריד אותנו ליגה, לרוע המזל, גול עצמי הזוי מנע ממך את ההישג, חשבתי כבר בכיוון של פעם 3 גלידה, אבל הנה עשית זאת מוקדם מהצפוי. מאחל לך את כל החרא בלבן שיש יא חתיכת אפס מאופס.
הוא היה אז בתפקיד?
ותכלס שתי עונות אותו דבר עם סיכוי 50-50 לרדת.
הסטטיסטיקה עובדת
היה ביחד עם הטאלנט של ניסנוב.
חוזה דומינגס
קיבל.ה  35 לייקים

חתיכת זבל כושלללל שנתיים ברצף בנית קבוצה שירדה ליגה רק שבעונה שעברה שער 5 שאב גול שהציל לך ת'תחת !! לשמוע את הפודקאסט איתו תחילת עונה ולצחוק, עלאק מנהל מקצועי, את הקבוצה שלי במנג'ר שלא הייתי נותן לך לנהל~
סמל אישי של משתמש
קפטן ג'ק
קיבל.ה  410 לייקים

chimpfive כתב: 13 אוגוסט 2023, 00:01 בהמשך לשאלה, האיש שכמעט הביא אותנו ללאומית, קיבל קידום על העבודה המעולה שעשה, וכעת יגמור אותנו סופית.
ויש לנו זוכים!
כעת עם סיום העונה מתברר שחן סול הוא האיש שחתום על הירידה ללאומית.
ברכות למשתמשים אל באנדי וצ'ימפייב, שהיו הראשונים לזהות, אי שם באמצע אוגוסט.
אם חוזרים לעמוד הראשון של האשכול הזה, רואים גם משתמשים שלא היו בכיוון וטענו שסול הוא 'מקצוען', או (רחמנא ליצלן) אפילו תהו מדוע האשכול הזה נחוץ...

נקווה שהמנהל המקצועי הבא יהיה בנאדם עם ניסיון. כלשהו. בכדורגל. מליגת העל*
* אנגלית טובה - לא חובה.
תקרת שכר, יא חביבי ! רק תקרת שכר (בכדורסל וגם בכדורגל) !
חוזה דומינגס
קיבל.ה  35 לייקים

דרך אגב גם את ה11 בליגת החלומות של ערוץ הספורט לא הייתי נותן לו לבחור לי
הפוסט קיבל לייק אחדshaharot
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1777 לייקים

רק נזכיר שחן סול אמר בפירוש בתחילת העונה שהמטרה היא פלייאוף תחתון.
וואלה אפילו בזה הוא נכשל.
MaorShemesh
קיבל.ה  20 לייקים

ברנדון מלכה כתב: 12 מאי 2024, 00:21
shaolin232 כתב:
ברנדון מלכה כתב: 11 מאי 2024, 23:59 היה כסף?

היה כסף למאמן בכיר כשולקאניס עזב? היה כסף לרכש משמעותי בינואר?
איפה הכסף הזה? לאן הוא הלך?
אני לא טוען שאני יודע אבל אם, היפותטית, לא היה לו עם מה לעבוד מרגע שבנה את הקבוצה בקיץ, כשכולם סימנו אותנו כמועמדת לפליאוף עליון והמנויים הצביעו ברגליים, אז אפשר למתן את הביקורת

לאן הוא הלך?
350 אלף יורו על אלטמן השבור לא כולל שכר
150 אלף יורו על טאמבדו לא כולל שכר
600 אלף שח על רוחאנה לא כולל שכר
50 אלף שח על קופרמן לא כולל שכר
נערך לאחרונה על ידי MaorShemesh ב 12 מאי 2024, 14:45, נערך פעם 1 בסך הכל.
Charlie
קיבל.ה  449 לייקים

הנבל הזה יותר גרוע מאיתן טייב
MaorShemesh
קיבל.ה  20 לייקים

מקווה שבחיים לא יתנו לבנאדם הזה לדרוך מבלומפילד. אויב הפועל... כל צעד שיכל לעשות לכיוון הנכון עשה כאילו שבכוונה לכיוון ההפוך. איש מקצוע קטסטרופלי...
אדם שמקבל על עצמו תפקיד שהוא לא יודע לעשות הוא נוכל ושקרן. לא פחות.
מקווה שאנחנו נתאושש מזה ונעלה במהרה חזרה לליגה הראשונה, אבל חן סול על סמך העונה הזאת להערכתי לא יראה עוד תפקיד מקצועי בכדורגל המקצועני בארץ - ובצדק. לך תעבוד אנליסט בחברת ביטוח.
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
סמל אישי של משתמש
צ'ימבויקה
קיבל.ה  832 לייקים

https://www.sport5.co.il/articles.aspx? ... cID=437615

זה הזמן לחזור לפנינים שהבן זונה הזה פיזר פה

"הבעלות החדשה באה לתקופה ארוכה. היא באה להחזיר את המועדון למקום הראוי לו. זו סיסמא גדולה אבל זה מה שהם באו לעשות. המקום הראוי זה להתמודד על תארים ולהגיע לאירופה. חשוב לציין שזה לא יקרה בשנה שנתיים. הם לא רק מבינים את זה הם באו ואמרו את זה בעצמם. אנחנו רוצים כל שנה להיות יותר טובים מהשנה שעברה. ובצד הניהולי שהוא לא פחות חשוב, להיות ארגון יותר טוב יותר מתקדם ויותר בריא כדי שהוא יוכל לקחת אותנו להצלחות מקצועיות".

"יש בטן מאוד גדולה בליגה של קבוצות פחות או יותר באותן תקציבים ובאותה הרמה וכמו שאתה מסיים 3 אתה יכול לסיים 11. אם אני ריאלי, כנראה לא נסיים מקום 4,5,6. וזה בסדר, אני רוצה להיות יותר טוב מהעונה. אנחנו רוצים לשנות תרבות של מועדון. התרבות הניהולית והמקצועית".

"לצד זה, האתגר השני שלנו והוא לא פחות קשה, זה לייצד זהות למועדון שאנחנו מרגישים שקצת נאבדה בשנים האחרונות. המועדון הזה לא סתם מועדון, הוא מייצג משהו, לא רק לאוהדים שלו. אנחנו רוצים לקחת את הזהות הזו ולהחדיר לקבוצה הבוגרת ולשחקנים. אני רוצה שכולם ירגישו שהמקום הזה הוא המשפחה שלך, זה יגרום להם לתת יותר. אנחנו חייבים לייצר את הזהות הזאת שככה אנחנו רוצים לשחק, ככה אנחנו רוצים להתנהל ולפי זה אנחנו נבחר את השחקנים שלנו. להגיד לך שתמיד נצליח? כנראה שלא. אבל אני אעשה הכל כדי שכל שחקן שיגיע יתן הכל בשביל המועדון והקהל. העבודה שלי זה לגרום לו לייצר את הזהות הזו. כמו שעשו לי את זה כשהגעתי ואני פה כבר 8 שנים כשהכסף לא מאוד גבוה"
.

מבחינתך מקום 10 בטבלה זה סבבה?
"לא, זה לא סבבה. אני לא יכול לכמת את זה למקום מדויק, אני רוצה להיות יותר טוב משנה שעברה ובעוד שנתיים להיות יותר טוב מהשנה הבאה".

"יש לנו סגנון כדורגל מסוים שכבר בנינו אותו שכולם יצטרכו להתיישר לפיו. אנחנו נלמד אותם לעשות את זה וכל מי שיגיע ידע שלשם כך הוא בא. דרך אגב, יותר חשוב לי שמאמן יהיה יותר בקטע של פיתוח שחקנים כי זה הרבה יותר רלוונטי לי. אבל המטרה בסוף שהאוהדים של הפועל תל אביב יהיו גאים בקבוצה ובכדורגל שהיא משחקת. אני רוצה שברגע שאנחנו מאבדים כדור כולם יגיבו. שכולם יתנו כל מה שהם יכולים כדי להחזיר את הכדור. זה לא קשור לכדורגל, זה קשור ללתת הכל. לא צריך להיות טוב בכדורגל, זה דברים שהם בלי הכדור וזה חלק מהזהות והעקרונות שאנחנו רוצים לייצר".
סמל אישי של משתמש
Shacham
קיבל.ה  606 לייקים

זה מטורף שאין סיכוי שהבן אדם הזה מתקרב אי פעם לתפקיד בקבוצה מקצוענית. בגג ימצא תפקיד בתור איזה אנליסט זוטר.

והוא ניהל לנו את כל הצד המקצועי בשנה האחרונה. איזה מחדל.
chimpfive
קיבל.ה  428 לייקים

קפטן ג'ק כתב: 12 מאי 2024, 08:50
chimpfive כתב: 13 אוגוסט 2023, 00:01 בהמשך לשאלה, האיש שכמעט הביא אותנו ללאומית, קיבל קידום על העבודה המעולה שעשה, וכעת יגמור אותנו סופית.
ויש לנו זוכים!
כעת עם סיום העונה מתברר שחן סול הוא האיש שחתום על הירידה ללאומית.
ברכות למשתמשים אל באנדי וצ'ימפייב, שהיו הראשונים לזהות, אי שם באמצע אוגוסט.
אם חוזרים לעמוד הראשון של האשכול הזה, רואים גם משתמשים שלא היו בכיוון וטענו שסול הוא 'מקצוען', או (רחמנא ליצלן) אפילו תהו מדוע האשכול הזה נחוץ...

נקווה שהמנהל המקצועי הבא יהיה בנאדם עם ניסיון. כלשהו. בכדורגל. מליגת העל*
* אנגלית טובה - לא חובה.
הייתי מעדיף לאכול את הכובע, אבל במקרה שלו, זה היה תסריט ידוע מראש.
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1777 לייקים

הבנאדם כיוון לפלייאוף תחתון ונכשל גם בזה.
איזה כשלונר זה לא ייאמן. פנה הפוך בכל צומת ובכל בחירה.

מאז ה 23.12. 5 חודשים...
הפסד
תיקו
תיקו
הפסד
הפסד
הפסד (פה עוד לא חשב להתפטר/לפטר את לאמה)
הפסד
הפסד(גם פה. אגב פה היה מפגש האוהדים עם ההנהלה ואיתו)
הפסד
ניצחון (אחרי הניצחון פה מינה את אבוקסיס)
הפסד
תיקו
הפסד(עדיין חשב שיהיה בסדר)
תיקו
תיקו
תיקו
הפסד (עדיין היה בטוח שיהיה בסדר)
תיקו
הפסד (המשיך להחזיק בתפקיד)
הפסד (נזכר להתפטר אחרי 4 חודשים ללא ניצחון)
ניצחון
הפסד

הבחור לא שייך לענף
עידן סרור
קיבל.ה  191 לייקים

מי אתה חן סול?
ישראלי ממוצע אחרי צבא שעובד בעגלות בארצות הברית ובעזרת "סקילים" של איש מכירות מנצל את תמימותם ולוקח את כספם.
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1777 לייקים

עידן סרור כתב: 12 מאי 2024, 18:17 מי אתה חן סול?
ישראלי ממוצע אחרי צבא שעובד בעגלות בארצות הברית ובעזרת "סקילים" של איש מכירות מנצל את תמימותם ולוקח את כספם.
נראה שלא רק שם הוא חלב כספים מאמריקאים תמימים בתמורה לכלום ושומדבר
סמל אישי של משתמש
צ'ימבויקה
קיבל.ה  832 לייקים

ארז שדה כתב: 12 מאי 2024, 17:15 תמונה
חבל ששמת את התמונה עוד שניה ירקתי על המחשב
אם יש דבר שקשה לי זה אנשים לא צנועים
מילא הוא חסר מושג וחסר כישורים מקצועיים בסיסיים
לא מאשים אותו בזה, אלא את האידיוט שחשב שהוא חכם רק בגלל שיודע אנגלית

אבל להיות זחוח ויהיר
להתפטר רבע שעה לסיום העונה
לא דיבר בכשלונות, לא הראה את הפרצוף שלו כשהיה פה קשה
רק ישב אחת לכמה חודשים ודיבר כמו שרלטן והראה לכולם מי הבוס
ראינו איזה בוס, כמה היה חזק על אוזבולט, סיפר לנו על מה מותר ומה אסור, דיבר על ערכים ועל דרך
הקברניט ברח מהספינה הטובעת: אין דברים כאלה

לא התעקש מול מינצברג לאורך כל השנה בזמן שהכתובת מרוחה על הקיר, רק כי פחד על התפקיד והפרנסה

אפס אפסים
טינופת אנושית
אויב ומחריב המועדון לעולמי עד
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
לירון האדום
קיבל.ה  1854 לייקים

יש אחד שהתחזה ללבייב ושכב עם בחורות ומה לא
ויש אחד שהתחזה לאיש מקצוע שמבין בכדורגל והוריד את הפועל ליגה.
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
ליאור א.
קיבל.ה  128 לייקים

בן זונה גדול, זה מי הוא.
נגמר הנוער
קיבל.ה  220 לייקים

לא מצליח להירגע מהאיש הזה. הייתי נותן לו הנחה על זה שזרקו אותו לתפקיד שגדול עליו באלף מידות, אבל אז אני נזכר במסיבת העיתונאים היהירה הזאת בינואר בעניין אוז'בולט ובהחלטה המזעזעת להביא את טמבפאקינדו במקום דוניו שסגר בחדרה (!!!) ואני מקבל את כל הקריזה מחדש.
חוזה דומינגס
קיבל.ה  35 לייקים

בבקשה תעיפו את האשכול הזה אני לא יכול לראות את השם של הקקה הזה יותר. איזה נוכל.
הפוסט קיבל לייק אחדshaharot
MaorShemesh
קיבל.ה  20 לייקים

פרסונה נון גרטה בבלומפילד. איש מקולל שצריך לרדוף עשרות שנים קדימה כמו את איתן טייב
רק הפועל
קיבל.ה  1514 לייקים

באמת שעד עכשיו אין לי מושג מי זה
אנחנו בתהליך
קיבל.ה  60 לייקים

כל פעם שאני רואה את הפוסט הזה ואת השם שלו הפיוזים שלי קופצים.
איך העסקנו את האפס הגנב דעת הזה.
עד המ!!ת הפועל
קיבל.ה  92 לייקים

לא אתפלא אם יום אחד נגלה שהוא מקבל כסף ממכבי. עשה עבודה מושלמת.
חוזה דומינגס
קיבל.ה  35 לייקים

באמת תנעלו תאשכול הזה אי אפשר לראות את השם של הבן כלב הזה הצהוב הזה יותר
שליחת תגובה