הקבוצה האמריקאית

פורום אוהדי הפועל תל אביב
לירון האדום
קיבל.ה  1833 לייקים

avivx2 כתב: 16 ינואר 2024, 10:38
לירון האדום כתב: 16 ינואר 2024, 09:30 את המסביב נראה שהם מנהלים טוב וכמו שצריך, הבעיה המרכזית היא ניהול המועדון מבחינת סגל וצוות אימון
מה מנוהל פה טוב? הפוסטים ההזויים בפייסבוק? בחייאת רבאק זה שכונה יותר שכונתית מהניסנובים.. באו לפה כמה חברה לעשות עלינו סיבוב
איזה פוסט הזוי ראית?
מה מנוהל? אני אגיד לך מה.
היחס לאוהדים - אם זה במפגש כמו שעושים כעת, אם זה במרצ'נדייז, בחנות שנפתחה, באמירות כאלו ואחרות כלפי היחס של המשטרה לקהל.
היחס למחלקות הנוער, כל מה שקרה במלחמה עם העזרה למפונים וכו'.
אין תביעות של שחקנים, אתה לא שומע הדלפות ומרמור.
הפוסט קיבל 2 לייקים7evenסומך
dino
קיבל.ה  2034 לייקים

לירון האדום כתב: 16 ינואר 2024, 12:56
לירון האדום כתב: 16 ינואר 2024, 09:30 את המסביב נראה שהם מנהלים טוב וכמו שצריך, הבעיה המרכזית היא ניהול המועדון מבחינת סגל וצוות אימון
מה מנוהל פה טוב? הפוסטים ההזויים בפייסבוק? בחייאת רבאק זה שכונה יותר שכונתית מהניסנובים.. באו לפה כמה חברה לעשות עלינו סיבוב
איזה פוסט הזוי ראית?
היחס לאוהדים - אם זה במפגש כמו שעושים כעת, אם זה במרצ'נדייז, בחנות שנפתחה, באמירות כאלו ואחרות כלפי היחס של המשטרה לקהל.
והאווירה במועדון אחרת. שמעתי את זה משחקן.
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
סמל אישי של משתמש
Red Wolf
קיבל.ה  426 לייקים

dino כתב: 16 ינואר 2024, 13:20

איזה פוסט הזוי ראית?
+ אין חרם של סוכני שחקנים על ההנהלה (מכיר באופן אישי סוכן שהפסיק לעבוד עם הניסנוב בגלל התביעות מולם)
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
Or_5
קיבל.ה  56 לייקים

dino כתב: 16 ינואר 2024, 13:20

איזה פוסט הזוי ראית?
עוד שחקן ממורמר שלא צריך להיות פה!
ונרקומן
קיבל.ה  166 לייקים

אגיד את זה ואמשיך להגיד את זה - הפער בדיונים של אוהדים בין האמריקאים עושים עבודה טובה לבין "גרועים פי כמה מהניסנוב" (שצריך להיות מנותק לגמרי להגיד דבר נורא כזה) - הוא כמה גולים ו2-3 ניצחונות.
ואני שם כסף שלכו כמה עמודים אחורה (בלי להסתכל), התגובות היו חמות יותר אחרי ה3 ניצחונות ברצף מאשר עכשיו.
תנסו לנתק עובדות יבשות של מה עושה ההנהלה אל מול איזה מקום הפועל בטבלה, כי לא תמיד יש קורולציה שלמה בין הדברים. האמריקאים נפלו עם בניה לא מספיק טובה מקצועית, אבל עברה חצי עונה.
האדס
קיבל.ה  2989 לייקים

מילא בניה. זה קורה. אבל להפקיר את הקבוצה אצל מישהו שמעולם לא אימן? זה כמו שהם היו שמים את העסקים הפרטיים שלהם בידיים של חובבן לבנות קבוצת כדורגל. רגע...
dino
קיבל.ה  2034 לייקים

חבר שלכם

מאז שעזבו את הפועל ת"א, האחים ניסנוב לא דיברו. הם צפו בצד במתרחש במועדון, אבל הם לא יכולים יותר לצפות במה שקורה. בראיון בלעדי ל"5 באוויר", איציק ניסנוב מדבר לראשונה על מה שקורה בקבוצתו לשעבר, והוא ממש לא מרוצה ממה שמתרחש.
צפו בראיון המלא בנגן הווידאו למעלה>>>

ניסנוב פתח את דבריו: "אוהב את הפועל תל אביב, בקושי הולך למשחקים, רואה בטלוויזיה כמובן. שרון הולך. אני לא בעניינים בכלל. ניסו להעלות אותי הרבה פעמים להתראיין, המצב בקבוצה חורה לי. אני לא חושב שהתקציב שחקנים גבוה יותר מהתקציב שהיה אצלנו, סביב 14-15 מיליון ש"ח, יש בקבוצה היום 12 שחקנים עם משכורת חייל בסגל של הקבוצה הבוגרת שעלו מהנוער בשנים האחרונות, כמעט 50% מסגל הקבוצה".

ניסנוב המשיך: "לשחקנים זרים צריך להכפיל את השכר ב-200%, יש רכב, דירה, הרבה דברים מסביב. השתחררו הרבה שחקנים ולא הביאו הרבה חדשים במקומם. רצו העביר את הקבוצה שיקחו את המועדון למקום אחר, אני מאוד מפחד שזה יגיע בעוד שנה-שנתיים למצב של פירוק. אי אפשר להביא מישהו שהיה מאמן כושר בהפועל כפר סבא לאמן את הפועל תל אביב. גם אם לפעמים הדברים היו נראים מנוהלים לא נכון, קובי רפואה הרוויח 40 אלף שקל, ככה גם דראפיץ`, המנהל המקצועי הרוויח גם את הסכומים האלה, היום אפילו אין מנכ"ל. אני העליתי את חן סול לבוגרים, היה אנליסט שנחשב בתור עילוי, אני לא אוהב לדבר לא יפה על אנשים, אבל שמתי את עומר בוקסנבוים אצלי, אפשר להבין לבד אם הייתי שם את חן סול לבד או לא".

ניסנוב תקף את המינצברגים: "לא יכול להיות שבעלים לוקח לכיסו 50 אלף ש"ח בחודש, אי אפשר להביא מאמן בקנה מידה הזה, החזירו צ`קים על כספים שנכנסו מרוווחים על מכירה של אושר דוידה וסתיו למקין. הציגו לנו מצגות שווא שיש להם 600 מיליון ש"ח להציע, הקהל יוקיע אותם עוד שנה גג. הפועל מחפשת שנים מישהו ברמה של מיץ` גולדהאר, יענקל`ה שחר או אלונה ברקת".

הבעלים לשעבר דיבר על מה שלדעתו צריך להיות מבנה הבעלים: "הדבר היחידי שייקח את הקבוצה קדימה הוא מעבר לבעלות אוהדים בדיוק כמו מה שקורה בכדורסל, לבחור אנשים רציניים, אי אפשר להתמודד עם מכבי תל אביב ומכבי חיפה, יש להם הכנסות של 100 מיליון ש"ח בשנה. להפועל תל אביב יש הכנסות של 30 מיליון ש"ח בשנה, על למקין, דוידה, ליידנר ואליאס עשו בסביבות ארבעה מיליון ש"ח, ההסכם היה שצריכים לשים שני מיליון ש"ח בקרן נאמנות וכמעט ולא הביאו כסף. אני שומע שיש שם בעיות של משכורות במחלקת הנוער".

"אנחנו באנו להציל את הפועל תל אביב מפירוק, אני לא אומר שהצלחנו, אבל רצינו להעביר את המועדון לכאלה שיביאו להישגים, זה לא מה שקורה כרגע. יש בעיות עם משכורות במחלקת הנוער, אתם מוזמנים לבדוק את זה, איפה נשמע דבר כזה שבעלים לוקח כסף לכיסו".

ניסנוב המשיך והרחיב: "בשבע השנים שהיינו בהפועל תל אביב, אף אחד לא רצה לקחת את המועדון, חשבנו שנבוא עד שמישהו אחר ייקח ונשארנו שבע שנים. לא רצינו להישאר במועדון בסיום התקופה הזו. אני מחזיק אצבעות שיהיה נס ונעשה תוצאה טובה בדרבי, הקבוצה לא נראית טוב מבחינה הניהולית. בסופו של דבר, תוך שנה או שהם ירימו ידיים ואני מקווה שהבקרה התקציבית תשמור על הפועל ת"א או שהקהל יוקיע אותם לבד, אי אפשר לבוא ממטרת רווח, צריך להשקיע במטרה להשתתף במפעל אירופי, שם נמצאות ההכנסות".

ניסנוב דיבר על מחלקות הנוער ועל בורחה למה: "אני לא בטוח שמחלקת הנוער נחלשה משמעותית, אבל אני יכול להגיד שעומר בוקסנבוים נמצא בטופ שלושה אנשי מקצוע בארץ. אי אפשר לשים מאמן מליגה ג`, עם כל הכבוד, זה זלזול. אני לא חושב שהבעלים הוציאו מעל מיליון שקלים".

"אני ממש לא מתגעגע לכדורגל", סיכם ניסנוב, "מרוצה מאוד שחזרתי להיות אוהד הפועל תל אביב מן השורה".
avivx2
קיבל.ה  100 לייקים

איזה פוסט הזוי ראית?
הקבוצה מפסידה והם מפרסמים קטעי ווידאו של שחקנים. הזוי ומנותק. בוא תגיד לי איפה הקבוצה השתפרה.. הסמנטיקה הזאת לא מעניינת, או שיביאו כסף או שיחזירו לאמריקה
הפוסט קיבל לייק אחדDe Niro
אל באנדי
קיבל.ה  454 לייקים

dino כתב: 16 ינואר 2024, 20:04 חבר שלכם

מאז שעזבו את הפועל ת"א, האחים ניסנוב לא דיברו. הם צפו בצד במתרחש במועדון, אבל הם לא יכולים יותר לצפות במה שקורה. בראיון בלעדי ל"5 באוויר", איציק ניסנוב מדבר לראשונה על מה שקורה בקבוצתו לשעבר, והוא ממש לא מרוצה ממה שמתרחש.
צפו בראיון המלא בנגן הווידאו למעלה>>>

ניסנוב פתח את דבריו: "אוהב את הפועל תל אביב, בקושי הולך למשחקים, רואה בטלוויזיה כמובן. שרון הולך. אני לא בעניינים בכלל. ניסו להעלות אותי הרבה פעמים להתראיין, המצב בקבוצה חורה לי. אני לא חושב שהתקציב שחקנים גבוה יותר מהתקציב שהיה אצלנו, סביב 14-15 מיליון ש"ח, יש בקבוצה היום 12 שחקנים עם משכורת חייל בסגל של הקבוצה הבוגרת שעלו מהנוער בשנים האחרונות, כמעט 50% מסגל הקבוצה".

ניסנוב המשיך: "לשחקנים זרים צריך להכפיל את השכר ב-200%, יש רכב, דירה, הרבה דברים מסביב. השתחררו הרבה שחקנים ולא הביאו הרבה חדשים במקומם. רצו העביר את הקבוצה שיקחו את המועדון למקום אחר, אני מאוד מפחד שזה יגיע בעוד שנה-שנתיים למצב של פירוק. אי אפשר להביא מישהו שהיה מאמן כושר בהפועל כפר סבא לאמן את הפועל תל אביב. גם אם לפעמים הדברים היו נראים מנוהלים לא נכון, קובי רפואה הרוויח 40 אלף שקל, ככה גם דראפיץ`, המנהל המקצועי הרוויח גם את הסכומים האלה, היום אפילו אין מנכ"ל. אני העליתי את חן סול לבוגרים, היה אנליסט שנחשב בתור עילוי, אני לא אוהב לדבר לא יפה על אנשים, אבל שמתי את עומר בוקסנבוים אצלי, אפשר להבין לבד אם הייתי שם את חן סול לבד או לא".

ניסנוב תקף את המינצברגים: "לא יכול להיות שבעלים לוקח לכיסו 50 אלף ש"ח בחודש, אי אפשר להביא מאמן בקנה מידה הזה, החזירו צ`קים על כספים שנכנסו מרוווחים על מכירה של אושר דוידה וסתיו למקין. הציגו לנו מצגות שווא שיש להם 600 מיליון ש"ח להציע, הקהל יוקיע אותם עוד שנה גג. הפועל מחפשת שנים מישהו ברמה של מיץ` גולדהאר, יענקל`ה שחר או אלונה ברקת".

הבעלים לשעבר דיבר על מה שלדעתו צריך להיות מבנה הבעלים: "הדבר היחידי שייקח את הקבוצה קדימה הוא מעבר לבעלות אוהדים בדיוק כמו מה שקורה בכדורסל, לבחור אנשים רציניים, אי אפשר להתמודד עם מכבי תל אביב ומכבי חיפה, יש להם הכנסות של 100 מיליון ש"ח בשנה. להפועל תל אביב יש הכנסות של 30 מיליון ש"ח בשנה, על למקין, דוידה, ליידנר ואליאס עשו בסביבות ארבעה מיליון ש"ח, ההסכם היה שצריכים לשים שני מיליון ש"ח בקרן נאמנות וכמעט ולא הביאו כסף. אני שומע שיש שם בעיות של משכורות במחלקת הנוער".

"אנחנו באנו להציל את הפועל תל אביב מפירוק, אני לא אומר שהצלחנו, אבל רצינו להעביר את המועדון לכאלה שיביאו להישגים, זה לא מה שקורה כרגע. יש בעיות עם משכורות במחלקת הנוער, אתם מוזמנים לבדוק את זה, איפה נשמע דבר כזה שבעלים לוקח כסף לכיסו".

ניסנוב המשיך והרחיב: "בשבע השנים שהיינו בהפועל תל אביב, אף אחד לא רצה לקחת את המועדון, חשבנו שנבוא עד שמישהו אחר ייקח ונשארנו שבע שנים. לא רצינו להישאר במועדון בסיום התקופה הזו. אני מחזיק אצבעות שיהיה נס ונעשה תוצאה טובה בדרבי, הקבוצה לא נראית טוב מבחינה הניהולית. בסופו של דבר, תוך שנה או שהם ירימו ידיים ואני מקווה שהבקרה התקציבית תשמור על הפועל ת"א או שהקהל יוקיע אותם לבד, אי אפשר לבוא ממטרת רווח, צריך להשקיע במטרה להשתתף במפעל אירופי, שם נמצאות ההכנסות".

ניסנוב דיבר על מחלקות הנוער ועל בורחה למה: "אני לא בטוח שמחלקת הנוער נחלשה משמעותית, אבל אני יכול להגיד שעומר בוקסנבוים נמצא בטופ שלושה אנשי מקצוע בארץ. אי אפשר לשים מאמן מליגה ג`, עם כל הכבוד, זה זלזול. אני לא חושב שהבעלים הוציאו מעל מיליון שקלים".

"אני ממש לא מתגעגע לכדורגל", סיכם ניסנוב, "מרוצה מאוד שחזרתי להיות אוהד הפועל תל אביב מן השורה".
אחלה
אדום
קיבל.ה  763 לייקים

World class
סמל אישי של משתמש
KingAlpaca
קיבל.ה  1097 לייקים

אדום כתב: 17 ינואר 2024, 20:56World class
האדום הצורר:
גם הבוסטר שלא ניתן כמעט בשום מקום במערב וכבר ניתן לשליש מהאוכלוסייה כאן זה רק בגלל שישראל הצליחה להשיג את החיסונים לפני כולם? אתה מאמין לחרטוטים של עצמך?
בר לב אדום
קיבל.ה  302 לייקים

איפה כל המשתמשים שדיברו על ימי חסד?
צוחקים עלינו בעיניים! פשוט לא סופרים אותנו ועושים בקבוצה הזאת שטיח לקבוצות

למה חלון העברות פתוח ואין חיזוק ראוי לקבוצה?!
למה אין מאמן ראוי ונורמלי לקבוצה?!

איזה לוזרים האמריקאים האלה, ניסנוב בסטייל
סמל אישי של משתמש
Niro
קיבל.ה  347 לייקים

בר לב אדום כתב: 17 ינואר 2024, 21:00 איפה כל המשתמשים שדיברו על ימי חסד?

למה אין חיזוק? הביאו את רוחנא ב75 אלף שקל שיושיע אותך
Red Ghost
קיבל.ה  426 לייקים

כשיורידו לנו 2 נק׳ השבוע, החבר׳ה יגלו שהם כבר 6 נקודות מפליאוף עליון וילמדו שהזול הוא יקר.
החסכון בעמדת המאמן ועל חיזוק בינואר יעלה בהפסד של כמה מיליוני שקלים.
Charlie
קיבל.ה  449 לייקים

בר לב אדום כתב:איפה כל המשתמשים שדיברו על ימי חסד?

בדיוק.
מבחינת תקציב זה אותו הדבר. אולי פחות שכונה. אבל אם כבר שכונה, אז שיהיה טביב. שכונה אבל לפחות מבין בכדורגל.

Sent from my iPhone using Tapatalk
Giovanni Giorgio
קיבל.ה  694 לייקים

אמריקה זה כאן
long live the zapta
סמל אישי של משתמש
סומך
קיבל.ה  889 לייקים

Niro כתב: 17 ינואר 2024, 21:01
בר לב אדום כתב: 17 ינואר 2024, 21:00 איפה כל המשתמשים שדיברו על ימי חסד?

למה אין חיזוק? הביאו את רוחנא ב75 אלף שקל שיושיע אותך
אתם לא מבינים כי אתם בני אנוש, לפי התוכנה של חנסול רוחנה יתן לנו ערך ברמות שלא ראו פה.
פיצוחי שווארמה
הבורסה הבורסה
Or_5
קיבל.ה  56 לייקים

הקהל שלנו סובל ממחלה קשה שמרגיש וחושב שכל אחד בא לדפוק אותנו וקהל שסובל מחוסר אמונה באחרים ובכל סוג של תהליך!
רק מזכיר שלגולדהאר לקח 4 שנים וקרוב ל300-400 מיליון שקל תקציב עד שהגיע גורדי בשנה החמישית וזה התפוצץ להם לטובה עם 5 אליפויות ב8 שנים
כנל שחר שלקח לו ולחיפה עשור שלם עד שזה בסוף התחבר.

אפס סובלנות לתהליכים ולאנשים כל אחד חושב שהוא המבין הכי גדול בתחום
שנה ראשונה באתם עם ציפיות למינימום דאבל
מבחינתי ולדעתי השנה הזו היא בכלל לא מבחן בכל מה שקשור בפן המקצועי אלא בפן הניהולי ובנתיים לא חושב שהם כושלים בזה!
המלחמה גרמה לשינוי בתוכניות אין ספק שעם ולקאניס ובלי המלחמה דברים היו נראים אחרת (גם רכש בינואר שהיה משפיע על ההכנסות של הקבוצה).
לדעתי המבחן המקצועי יהיה בשנה הבא ובעיקר בשנה שאחריה!
כל עוד אין כתבות של תביעות ונוכלויות בקבוצה ולא כל פיפס של אוהד הופך לבלאגן בתוך הקבוצה אני חיי בשלום עם המצב!
קצת סבלנות לא תזיק פה לאף אחד!!!
הפוסט קיבל 4 לייקיםL.Sסומךלירון האדוםונרקומן
avivx2
קיבל.ה  100 לייקים

Or_5 כתב: 18 ינואר 2024, 10:14 הקהל שלנו סובל ממחלה קשה שמרגיש וחושב שכל אחד בא לדפוק אותנו וקהל שסובל מחוסר אמונה באחרים ובכל סוג של תהליך!
רק מזכיר שלגולדהאר לקח 4 שנים וקרוב ל300-400 מיליון שקל תקציב עד שהגיע גורדי בשנה החמישית וזה התפוצץ להם לטובה עם 5 אליפויות ב8 שנים

מבחינתי ולדעתי השנה הזו היא בכלל לא מבחן בכל מה שקשור בפן המקצועי אלא בפן הניהולי ובנתיים לא חושב שהם כושלים בזה!
המלחמה גרמה לשינוי בתוכניות אין ספק שעם ולקאניס ובלי המלחמה דברים היו נראים אחרת (גם רכש בינואר שהיה משפיע על ההכנסות של הקבוצה).
כל עוד אין כתבות של תביעות ונוכלויות בקבוצה ולא כל פיפס של אוהד הופך לבלאגן בתוך הקבוצה אני חיי בשלום עם המצב!
גולדהאר מההתחלה הביר כסף מהבית והרבה, על מה מדבר איזו השוואה אומללה
אדום ותיק
קיבל.ה  487 לייקים

Or_5 כתב: 18 ינואר 2024, 10:14 הקהל שלנו סובל ממחלה קשה שמרגיש וחושב שכל אחד בא לדפוק אותנו וקהל שסובל מחוסר אמונה באחרים ובכל סוג של תהליך!

מתחבר לשיפור הניהולי שיש אצלנו, שחייב להיות לפני השיפור המיקצועי. שמח מאד שאין יותר הודעות על תביעות, השהיות אי תשלום משכורות וכו כפי ש"הורגלנו" אצל טביב והניסנובים.
כמו שגולדהר הבין שהוא חייב להשתחרר מהעיתונאים המאכרים, הסוכנים ושאר גוזרי הקופונים ולכן מביא צוות מיקצועי ניהולי מחול, כך גם המינצברגים.
לכן לא פנו למאמן ישראלי "בכיר" (רב"ש הגאון עיין ערך התעקשות על דני עמוס) והעדיפו מאמן זר.
אני לא שמח על ההישגים הספורטיביים. אני מקווה מאד שנחזור לנצח ונימלט מאמת הירידה, ואולי נעשה פליאוף עליון.
אבל אני ממש שמח כשאני רואה את הקצף על שפתי העיתונאים והפרשנים שיוצאים בכזאת חימה על הבעלים - זה מעיד שבאמת חתכו להם את מקורות ההדלפה.
מבחינה ספורטיבית, תיזכרו, לא לטובה, בעשור של ששנות השבעים, (בהם בקושי זכינו בגביע אחד) והיינו מועמדים לירידה וחוטפים רביעיות על בסיס קבוע ממכבי. אחריו הגיעו שנות השמונים עם אליפויות והישגים. יש תקופות כאלה.
אני מקווה שנזכה עוד לראות ימים טובים יותר.
השיא - זכיה באליפות במעוז הפאשיזם הירושלמי!
הפוסט קיבל לייק אחדלירון האדום
טכנית לארז
קיבל.ה  1632 לייקים

אני מקווה שהם מבינים את מה שהכי חשוב - כדי להצליח ולהתמודד על תארים צריך לשים כסף רציני.
מקווה מאוד שיש להם איזה תכנית להגדלה קבוצה בתקציב, ככה שלפחות נוכל איכשהו לדגדג את אחת העשירות.
דריבל ענק על מפתן השש עשרה
לירון האדום
קיבל.ה  1833 לייקים

טכנית לארז כתב: 18 ינואר 2024, 12:40 אני מקווה שהם מבינים את מה שהכי חשוב - כדי להצליח ולהתמודד על תארים צריך לשים כסף רציני.
מקווה מאוד שיש להם איזה תכנית להגדלה קבוצה בתקציב, ככה שלפחות נוכל איכשהו לדגדג את אחת העשירות.
התכנית שלהם היא לבסס את הפועל כקבוצה שעושה פלייאוף עליון + מגדלת שחקנים שיכולים לצאת לאירופה ובכך למכור את המועדון הלאה
כאשר הוא "שווה" יותר מהתקופה שהם רכשו וזה כולל גם סגירת חובות ויצירת מערכת שפועלת כשורה ולא מקרטעת
הפוסט קיבל לייק אחדRed Ghost
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  836 לייקים

כל עוד לא יוחלף הדיסקט לגבי אנשי הניהול המקצועי והאימון כדי שיהיו כאלו מנוסים וטובים לליגה שלנו , אז הקבוצה לא תתקדם מבחינה מקצועית. יש אפשרות מאד ריאלית שהיא גם תצעד לאחור מקצועית.
כל התאוריות האחרות לא מחזיקות במבחן המציאות.
Charlie
קיבל.ה  449 לייקים

לירון האדום כתב:
טכנית לארז כתב: 18 ינואר 2024, 12:40 אני מקווה שהם מבינים את מה שהכי חשוב - כדי להצליח ולהתמודד על תארים צריך לשים כסף רציני.
התכנית שלהם היא לבסס את הפועל כקבוצה שעושה פלייאוף עליון + מגדלת שחקנים שיכולים לצאת לאירופה ובכך למכור את המועדון הלאה
כאשר הוא "שווה" יותר מהתקופה שהם רכשו וזה כולל גם סגירת חובות ויצירת מערכת שפועלת כשורה ולא מקרטעת
ייאמר לזכותם שהם לא הסתירו את זה. תארים זה פחות מעניין כי זה דורש השקעה. רק שדרוג של המוצר לצורך אקזיט. לא צריך להחליף מנוע, רק שיפוץ קל ועבודת פחחות שיראה טוב ולמכור לפראייר הבא.

dino
קיבל.ה  2034 לייקים

Charlie כתב: 18 ינואר 2024, 14:19
לירון האדום כתב:
ייאמר לזכותם שהם לא הסתירו את זה. תארים זה פחות מעניין כי זה דורש השקעה. רק שדרוג של המוצר לצורך אקזיט. לא צריך להחליף מנוע, רק שיפוץ קל ועבודת פחחות שיראה טוב ולמכור לפראייר הבא.

בסדר גמור, עד היום אף בעלים לא ממש עשה או רצה לעשות את זה
אם זאת תחנת מעבר לשייח אמירתי, מהכפת לי
הפוסט קיבל לייק אחדלירון האדום
קובי
קיבל.ה  76 לייקים

איזה שדרוג עברה מכבי תל אביב לפני ששניידר או גולדהאר קנו אותה?
איזה שדרוג עברה הפועל באר שבע לפני שאלונה קנתה אותה?
איזה שדרוג עברה מכבי חיפה לפני ששחר קנה אותה?
איזה שדרוג עברה מכבי נתניה לפני שסגל קנה אותה?
איזה שדרוג עברה ביט"ר לפני שגיידמק קנה אותה?

אני לא מצליח להבין איך אתה אוכלים את הלוקשים האלו, אפילו אם הם מתובלים באינגלזית.
Process זה ה"דבק" של תאומים רק באנגלית יפה.
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  836 לייקים

קובי כתב: 18 ינואר 2024, 22:28 איזה שדרוג עברה מכבי תל אביב לפני ששניידר או גולדהאר קנו אותה?

אני לא מצליח להבין איך אתה אוכלים את הלוקשים האלו, אפילו אם הם מתובלים באינגלזית.
מיעוט של המיעוט אוכל את הלוקשים האלו.
זה קיים כמיעוט רק כאן , ולא באף פלטפורמה אחרת.
נראה מה תהיה כמות המנויים בעונה הבאה.
Charlie
קיבל.ה  449 לייקים

קובי כתב:איזה שדרוג עברה מכבי תל אביב לפני ששניידר או גולדהאר קנו אותה?

מי שהיה בסביבה מבחינת גיל במחצית השניה של שנות התשעים בוודאי זוכר את "הדרך" של לוני וגרנט במכבי של פוסט קשטן ז"ל. אחרי עוד תבוסה או כישלון דיברו שם על ה"דרך".
דרך לשום מקום. כישלון.
ועכשיו בהפועל מדברים על "תהליך" שזו אותה מכבסת מילים ואותו כישלון מקצועי.

הפוסט קיבל 2 לייקיםDe NiroKingAlpaca
dino
קיבל.ה  2034 לייקים

קובי כתב: 18 ינואר 2024, 22:28 איזה שדרוג עברה מכבי תל אביב לפני ששניידר או גולדהאר קנו אותה?

כל מה שתיארת, הבעלים שבאו ורכשו קבוצות, קרה לפחות עשור קודם וחלק מהם עשוריים ויותר מזה
לא ראיתי בעשרות שנים הללו מעבר לסמי סגול בעלים רציני(אם סגל נחשב כזה בכלל) שרכש את הפועל תל אביב. בין אם כאלה רציניים שבאו לבדוק וגורמים חברים של וכאלה באו והרסו את המהלכים באינטרסים שונים, או בין אם היו כאלה שהמציאו שרוצים.
אולי אנחנו אחרי שנים ארוכות של הרס, בלגן וחובות ובתי משפט ובוררות כל שני וחמישי(בעיקר אצל האחים ניסנוב), באמת צריכים שיקום קרקע כדי להיות מקום קצת יותר נקי ונעים ורצוי ונחשק, הן לבעלים והן לנו כאוהדים.
התוצאות במגרש כנראה בנתיים אחרי חצי שנה, נראות לא שונה באופן מהותי מהתוצאות במגרש שהיו עם האחים ניסנוב שהיו פה שנים. מי שרוצה להסתכל באופן יבש ומרובע רק על זה בלבד אז בסדר
אני רואה מועדון בריא יותר בין השאר ומכאן הקרקע להצליח ולהצמיח משהו היא יותר טובה להמשך. זה מה אני רואה, ראיה היא לא משהו שווה בין אנשים. גם שמיעה לא.
הפוסט קיבל 2 לייקיםתא מרבוטאL.S
תא מרבוטא
קיבל.ה  336 לייקים

Charlie כתב: 19 ינואר 2024, 00:35
קובי כתב:איזה שדרוג עברה מכבי תל אביב לפני ששניידר או גולדהאר קנו אותה?

מי שהיה בסביבה מבחינת גיל במחצית השניה של שנות התשעים בוודאי זוכר את "הדרך" של לוני וגרנט במכבי של פוסט קשטן ז"ל. אחרי עוד תבוסה או כישלון דיברו שם על ה"דרך".
דרך לשום מקום. כישלון.
ועכשיו בהפועל מדברים על "תהליך" שזו אותה מכבסת מילים ואותו כישלון מקצועי.

מי שהיה בסביבה מבחינת גיל זוכר שמכבי של לוני זכתה באליפות ובשלושה גביעים, מעולם לא ירדה ליגה כמונו ב2017 ובטח לא הייתה בסכנת פירוק. אה כן, וגם שיחקה בליגת האלופות. כן, היא לא הייתה בטופ 2 בחלק מהזמן ואפילו היו שנתיים בערך שדשדשה למטה. זה העשור וחצי של לוני. מישהו כאן מתנגד לאליפות ליגת אלופות ו3 גביעים ב14 שנה? כי אנחנו 12 שנה אחרי התואר האחרון שלנו וגם ירדנו ליגה שנה אחת. וזה לפני שהזכרתי שבעונת 2004 בדיוק לפני עשרים שנה, הפסדנו את כל הדרבים. כשלוני בעלים שלהם, וקשטן ז"ל אגב מאמן אצלנו. למעשה הדרבי הנוכחי הוא במלאת 20 שנה לדרבי העצמיים המסריח. אז תסלח לי אם לוני כבעלים לא נראה לי כשלון, והתהליך שם לא היה מנצסטר סיטי אבל גם לא אסון.

לגבי באר שבע ביתר ונתניה @קובי צודק. אבל כבר כתבתי לפחות על באר שבע ששם היה באמת תהליך ארוך כולל כמה שנים בלאומית. לקח לה בערך 7 שנים להגיע לצמרת ובערך 10 לזכות בתואר. אנשים כאן אחרי חצי עונה שולחים את הבעלים לחפש מי ינענע (אני לא אומר שהמינצברגים טובים. אני כן אומר שאם אלונה הייתה באה אלינו תןך חצי שנה היו תלונות פה למה אנחנו לא מתמודדים על כרטיס לאירופה).

ו @קובי שחר? רילי? שדרוג לחיפה? בעשור לפני ששחר רכש את חיפה היא הפכה מעוד קבוצת פריפריה למתמודדת על אליפות, ובשנה שקדמה לרכישה היא לקחה דאבל. מספיק שדרוג?
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
ונרקומן
קיבל.ה  166 לייקים

אתם חיים בסרט אם אתם חושבים שמחכים פה בתור משקיעים לקנות את הפועל.
רוב האנשים שירצו לקנות את הפועל זה ממניעים אישיים ופוליטיים כמו ניסנוב וטביב. סוג נוסף זה אוהדים כמו כבירי אבל מאוד נדיר שיש לזה מספיק כסף.
האמריקאים מגיעים עם אינטרס כספי עסקי שלא יעבוד להם אבל לפחות זה עושה שכל מבחינת להשביח את המועדון.הם יתחרטו על זה, אבל לנו זה לא נורא.
מעדיף את זה אלף פעם מזבלים כמו ניסנוב או טביב.
אנשים פה מדברים כאילו איילי הון רק מתחננים לקנות את הנכס המדהים שנקרא הפועל תל אביב. תעריכו מה שיש כי גם זה לא היה פה שנים. אם בימים של ניסנוב היה פה 10,000 מנויים, למה שלא יהיה מנויים שנה הבאה יא שיכורים? מישהו משלם לכם לדבר ככה?
הפוסט קיבל 7 לייקיםלירון האדוםתא מרבוטאL.SBelosRed Ghostהפועלהסבתא של הפועל
טכנית לארז
קיבל.ה  1632 לייקים

הביאו יחסית מהר שני שחקנים שעל הנייר הם מה שצריך בעמדות צריך.
סחתיין (וכן אני יודע שבורחה כמה עוד מאמן).
דריבל ענק על מפתן השש עשרה
הפוסט קיבל 4 לייקיםshaharotNiroL.Sהפועל
oleg neduda
קיבל.ה  1382 לייקים

אם אף אחד לא יעזוב בקיץ, אפשר יהיה להרגיש באמת שסוף סוף יש שינוי מהניסנובים
dino
קיבל.ה  2034 לייקים

שינויים מהניסנובים לטובה יש, בלי קשר לתנאי כזה או אחר. אם מסתכלים בצורה פחות מקובעת, מרובעת ושופטים לא רק לפי אלמנטים שטחיים בלי יכולת להבחין בתרומת אלמנטים חשובים למיקסום פוטנציאל.
אני גם מסתכל על השקט שנשאר במתחם גם אחרי גלים של הפסדים, גם הפסדים קשים ורגישים וגם שמנסים(הקהל והתקשורת) לעורר מערבולות מכוונות כדי להחליף את המאמן. שקט בחודרוב, רגוע, ממשיכים רגיל לפי התוכניות ולא לפי קפריזות של הקהל. זה מקום ששחקן יחפש להיות בו, מלבד ענייני שכר כאלה ואחרים.
יפה להם וגם לחן סול.
הפוסט קיבל 3 לייקיםL.SSickleCellונרקומן
תעיף ליציע
קיבל.ה  126 לייקים

נראה לי ש 7 לאוקטובר השפיע על כך בעיקר.
יש איזו הבנה אפילו אצל האולטראס ואחרון האוהד שהיה
מגיע לוולפסון לשפוך את תסכולו.
בסוף זה כדורגל .
יום יום נהרגים חיילים שני מטר מכל אחד ואחת מאתנו.
וכן ,גן החטופים עדיין לא חזרו.

ואולי כן, תוסיף לזה שרוצים לתת צ'אנס לפחות עונה או שתיים אחרי הסבל (להבדיל) ב 7 שנים האחרונות.
נערך לאחרונה על ידי תעיף ליציע ב 20 ינואר 2024, 14:48, נערך 2 פעמים בסך הכל.
הלוטוס הלבן
קיבל.ה  317 לייקים

dino כתב: 20 ינואר 2024, 14:34 שינויים מהניסנובים לטובה יש, בלי קשר לתנאי כזה או אחר. אם מסתכלים בצורה פחות מקובעת, מרובעת ושופטים לא רק לפי אלמנטים שטחיים בלי יכולת להבחין בתרומת אלמנטים חשובים למיקסום פוטנציאל.
אני גם מסתכל על השקט שנשאר במתחם גם אחרי גלים של הפסדים, גם הפסדים קשים ורגישים וגם שמנסים(הקהל והתקשורת) לעורר מערבולות מכוונות כדי להחליף את המאמן. שקט בחודרוב, רגוע, ממשיכים רגיל לפי התוכניות ולא לפי קפריזות של הקהל. זה מקום ששחקן יחפש להיות בו, מלבד ענייני שכר כאלה ואחרים.
יפה להם וגם לחן סול.
אדישות. היא השולטת.
dino
קיבל.ה  2034 לייקים

תעיף ליציע כתב: 20 ינואר 2024, 14:46 נראה לי ש 7 לאוקטובר השפיע על כך בעיקר.
יש איזו הבנה אפילו אצל האולטראס ואחרון האוהד שהיה
מגיע לוולפסון לשפוך את תסכולו.
בסוף זה כדורגל .
יום יום נהרגים חיילים שני מטר מכל אחד ואחת מאתנו.
וכן ,גן החטופים עדיין לא חזרו.

ואולי כן, תוסיף לזה שרוצים לתת צ'אנס לפחות עונה או שתיים אחרי הסבל (להבדיל) ב 7 שנים האחרונות.
לא כתבתי שהאוהדים נותנים צאנס
המערכת בפנים לא מושפעת משום כלום.
בעבר הבעלים ומקורבים היו מתחילים לבחוש אם בהתבטאות בתקשורת או באים לתוך המתחם להציק או להתערב
אין את זה.
סמל אישי של משתמש
red in blood
קיבל.ה  321 לייקים

oleg neduda כתב: 19 ינואר 2024, 21:06 אם אף אחד לא יעזוב בקיץ, אפשר יהיה להרגיש באמת שסוף סוף יש שינוי מהניסנובים
מן הסתם יהיו כאלו שיעזבו, זה הזוי לצפות שלא.
העניין זה שרוב השלד יישאר, ושישתמשו בכסף מאלו שעוזבים כדי להשתדרג, במקום להביא שחקנים בשקל וחצי ולחסוך את ההוצאות של השחקנים שעזבו.
"אנחנו אולי קהל פרובוקטיבי, קהל שנון, קהל עם לשון חריפה וחדה, ולפעמים חסרת רחמים, אבל אנחנו לא גזענים."
- עומר חרמש ז״ל
הפוסט קיבל לייק אחדshaharot
oleg neduda
קיבל.ה  1382 לייקים

red in blood כתב: 20 ינואר 2024, 16:43
oleg neduda כתב: 19 ינואר 2024, 21:06 אם אף אחד לא יעזוב בקיץ, אפשר יהיה להרגיש באמת שסוף סוף יש שינוי מהניסנובים
מן הסתם יהיו כאלו שיעזבו, זה הזוי לצפות שלא.
העניין זה שרוב השלד יישאר, ושישתמשו בכסף מאלו שעוזבים כדי להשתדרג, במקום להביא שחקנים בשקל וחצי ולחסוך את ההוצאות של השחקנים שעזבו.
הכוונה שלי הייתה לינואר, לא לקיץ.
אם אף אחד משמעותי לא יעזוב בינואר, זה יעיד על שינוי גדול
סמל אישי של משתמש
זיטו
קיבל.ה  190 לייקים

בלי קשר.
מפתיע לטובה שהבעלים הבינו שצריך חיזוק בעמדות ספיציפיות ואשכרה הביאו שחקני כדורגל לעמדות האלה ולא המצאות ממדינות הבלקן או נבחרת צעירה מאליפות אפריקה אשתקד
"יש דברים שחשובים יותר מכסף. כמו דרבי למשל" | ע. דמארי
הפוסט קיבל 5 לייקיםshaharotסומךdinoלירון האדוםASAFABADI
שליחת תגובה