עופר ינאי

מועצת הכדורסל של אוהדי הפועל
לזכרו של אורי שלף ז"ל, ממיסדי עמותת הפועל אוסישקין
סמל אישי של משתמש
הלך המומנטום
קיבל.ה  1024 לייקים

אני רואה בזה משהו חיובי, סופסוף מישהו בהנהלה שלנו מעז להגיד מילה נגד אותן נבלות בקהל שלנו והוא אומר את זה בצורה סופר גלויה ולא בחצי רמז.
אם וכאשר מישהו יצא למאבק הזה אז קחו בחשבון שזה מאבק קשה עם המון אמוציות והמון גועל, אבל המאבק הזה חייב להתחיל איפשהו.
הגועל הזה מושרש בתוכנו עמוק וזה לא הולך להיות פשוט.
כל הכבוד על האמירה!!
הפוסט קיבל 4 לייקיםgershonאדוםהסבתא של הפועלavivx2
אדום
קיבל.ה  766 לייקים

לא ידע לאן הוא מגיע האיש. מתבייש בשביל כולנו.
יהלום14אדום
קיבל.ה  576 לייקים

הלך המומנטום כתב: 03 דצמבר 2023, 20:46 אני רואה בזה משהו חיובי, סופסוף מישהו בהנהלה שלנו מעז להגיד מילה נגד אותן נבלות בקהל שלנו והוא אומר את זה בצורה סופר גלויה ולא בחצי רמז.
אם וכאשר מישהו יצא למאבק הזה אז קחו בחשבון שזה מאבק קשה עם המון אמוציות והמון גועל, אבל המאבק הזה חייב להתחיל איפשהו.
כל הכבוד על האמירה!!
חיובי היה אם היה נאמר שאלה ששרו לא ייכנסו מעתה, לא מהפעם הבאה. כבר עברנו את השלב של אם וכאשר
נערך לאחרונה על ידי יהלום14אדום ב 03 דצמבר 2023, 21:20, נערך פעם 1 בסך הכל.
יאללה הביתה!!!
הפוסט קיבל לייק אחדגביזון
סמל אישי של משתמש
הלך המומנטום
קיבל.ה  1024 לייקים

יהלום14אדום כתב: 03 דצמבר 2023, 21:05
הלך המומנטום כתב: 03 דצמבר 2023, 20:46 אני רואה בזה משהו חיובי, סופסוף מישהו בהנהלה שלנו מעז להגיד מילה נגד אותן נבלות בקהל שלנו והוא אומר את זה בצורה סופר גלויה ולא בחצי רמז.
כל הכבוד על האמירה!!
חיובי היה שהיה נאמר שאלה ששרו לא ייכנסו מעתה, לא מהפעם הבאה. כבר עברנו את השלב של אם וכאשר
לא היינו שם אף פעם.
סמל אישי של משתמש
הפועל
קיבל.ה  1051 לייקים
יצירת קשר:

גם עכשיו הוא לא באמת מבין איפה הוא חי. מדבר על הרחקות נקודתיות ועד סוף העונה.
זה כלום. יש אקוסיסטם שלם סביב האנשים האלו שתומך בהם. הוא ימשיך להתקיים ולשגשג גם בלעדיהם. למעשה רק יראה בהם קדושים מעונים שיש להלל ולשבח, ולחגוג את חזרתם למגרשים.
נעשינו לנטל, אנו וזיכרונותינו, ובסופו של דבר נמכרנו
היינו של ההסתדרות, אבל עכשיו כבר לא
איש אחד, מוישה, בא וקנה אותנו
גביזון
קיבל.ה  1157 לייקים

הפועל כתב:גם עכשיו הוא לא באמת מבין איפה הוא חי. מדבר על הרחקות נקודתיות ועד סוף העונה.
זה כלום. יש אקוסיסטם שלם סביב האנשים האלו שתומך בהם. הוא ימשיך להתקיים ולשגשג גם בלעדיהם. למעשה רק יראה בהם קדושים מעונים שיש להלל ולשבח, ולחגוג את חזרתם למגרשים.
מה ההצעה שלך?

Sent from my M2102J20SG using Tapatalk

סמל אישי של משתמש
הפועל
קיבל.ה  1051 לייקים
יצירת קשר:

גביזון כתב: 03 דצמבר 2023, 21:23
הפועל כתב:גם עכשיו הוא לא באמת מבין איפה הוא חי. מדבר על הרחקות נקודתיות ועד סוף העונה.
מה ההצעה שלך?

בתור התחלה להפסיק את ההקצאה לאולטראס עד שיתחייבו שאין יותר שירי שואה+שירי זוועות למיניהם. היה צריך לעשות את זה כבר אחרי שזה קרה במשחקי יורוקאפ.
ואחרי זה להתחיל עם הרחקות סדרתיות ולתקופות ארוכות, לא לבנאדם-שניים עד סוף העונה. אם צריך מנגנון אבטחה וזיהוי סביב זה, אז גם שיהיה. מה שצריך.
יש עכשיו (ברוך השם ועופר ינאי) כל הכסף והמשאבים שצריך בשביל זה.
ועכשיו, בדיוק עכשיו, הרגע ההיסטורי שיש לכך לגיטימציה מלאה
הפוסט קיבל 2 לייקיםסומךאדום
Charlie
קיבל.ה  449 לייקים

אני שמח שעופר ינאי כבר רומז על הבאות. הקבוצה שלו. הוא כבר לא צריך להתחנחן בפני איש:

"קשה לתאר עד כמה אני כועס הערב. הפועל תגלה אפס סובלנות כלפי התנהגות זו. מי שיבזה טקסים כאלה בעתיד - לא יכנס יותר למגרשים העונה. נקודה. בראשית העונה לקחתי על עצמי בשמחה גדולה קנס כספי משמעותי כי לא הייתי מוכן שהאוהדים שלנו יושפלו. את ההחלטה הנוכחית אני לוקח מאותה סיבה. להפועל יש את הקהל הטוב והערכי בארץ ולאף אחד אין רשות לבזות אותו".

הגיע הזמן שיוריד את הכפפות. הוא לא גדל בשער 5 ולא עמד כילד על הברזלים באוסישקין. הוא לא מכיר אף אחד ולא חייב לאף אחד להבדיל מרמי או אבי שהם חלק מאיתנו.

שילמד מתאצ׳ר איך מנקים פסולת מהספורט.

פשוט לא מאמין. ולאלה אחר כך יש מה להגיד על אוהדי ביתר. מצא את ההבדלים.

Sent from my iPhone using Tapatalk
הפוסט קיבל 4 לייקים7evenגולובורודקוגביזוןהפועל
סמל אישי של משתמש
KingAlpaca
קיבל.ה  1097 לייקים

אסור ללמוד מתאצ'ר.
משהו.
אי פעם.
האדום הצורר:
גם הבוסטר שלא ניתן כמעט בשום מקום במערב וכבר ניתן לשליש מהאוכלוסייה כאן זה רק בגלל שישראל הצליחה להשיג את החיסונים לפני כולם? אתה מאמין לחרטוטים של עצמך?
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
האדום הצורר
קיבל.ה  657 לייקים

איך אתם מתים על הסגידה לבעל הממון התורן.
אינתי עומרי, הפועל.
Brilliant
קיבל.ה  60 לייקים

האדום הצורר כתב: 03 דצמבר 2023, 22:43 איך אתם מתים על הסגידה לבעל הממון התורן.
רק לפני חודשיים קטלו אותו פה על התרומות והקשרים שלו לארגוני ימין. אין שום קשר לסגידה - לאחר שנים של עצימת עיניים מההנהלה במקרה הטוב, ותמיכה במקרה הרע, מגיע אדם שלא מפחד לתמוך באוהדים מצד אחד (ולהוציא מכיסו לשם כך), ומצד שני, לגנות בפה מלא את ההתנהגות השפלה של הקומץ ששר הערב בבאר שבע.
הפוסט קיבל 2 לייקיםגביזוןאדום
Asafasraf
קיבל.ה  833 לייקים

האדום הצורר כתב:איך אתם מתים על הסגידה לבעל הממון התורן.
אנחנו מתים על זה שינסה להסיר את הגידול הסרטני מאיתנו, ולא על הנמושה שמוגדר ״יו״ר העמותה״

Sent from my iPhone using Tapatalk
הפוסט קיבל 2 לייקיםאדוםTenacious D
בני12
קיבל.ה  868 לייקים

התגובות שלך כל כך צפויות שאפילו בוט היה משתעמם מלכתוב אותן
הפוסט קיבל 3 לייקיםגביזוןאדוםTenacious D
גביזון
קיבל.ה  1157 לייקים

מי היה בעל הממון התורן בכדורסל?

תמונה

הפוסט קיבל 2 לייקיםVinbTenacious D
גביזון
קיבל.ה  1157 לייקים

איך אתה מתגעגע לעמותת האדומים בשילוב חיים רמון

נערך לאחרונה על ידי גביזון ב 03 דצמבר 2023, 23:08, נערך פעם 1 בסך הכל.
הפוסט קיבל לייק אחדאדום
גביזון
קיבל.ה  1157 לייקים

אגב תמיכה באוהדים, ההחלטה שלו והגיבוי לא לעלות למשחק מול מכבי בגלל התנהגות המשטרה, היא משהו שהעמותות שלך יכולות להזיל ריר עליו.
אבל אל תדאג, אולי נצליח לעייף גם אותו, רמי בטח הכניס סוס טרויאני.

האדום הצורר
קיבל.ה  657 לייקים

עופר ינאי הוא כרגע פסיק בהיסטוריה של הפועל תל אביב, אבל זה לא מפריע לשימוש בשם "עופר" והשתפכויות למיניהן של עסקני הפורום.
אינתי עומרי, הפועל.
אדום
קיבל.ה  766 לייקים

הו הנה הגיע החתרן האמיץ שיצדד באוהדים האותנטים החמים בשם הסוציאליזם.
האדום הצורר
קיבל.ה  657 לייקים

לא כתבתי מילה על אוהדים אבל אל תתן לזה להפריע לך.
אינתי עומרי, הפועל.
Nati
קיבל.ה  1058 לייקים

האדום הצורר כתב:עופר ינאי הוא כרגע פסיק בהיסטוריה של הפועל תל אביב, אבל זה לא מפריע לשימוש בשם "עופר" והשתפכויות למיניהן של עסקני הפורום.
תרשה לי לגלות לך.גם אתה ואני רק פסיק בהיסטוריה הארוכה של הפועל.
אבל לעומתנו הוא פסיק שכולם ייזכרו.
הפוסט קיבל 4 לייקיםגביזוןMaor7evenאדום
האדום הצורר
קיבל.ה  657 לייקים

כן הוא פסיק שכולם יזכרו כי הוא הכניס לחשבון של הפועל הרבה כסף. באופן אישי זה לא מרשים אותי במיוחד, אני מבין שיש פה אחרים שזה עושה להם את זה (אולי עוד יגיעו רגעים אחרים, אבל בינתיים לא התרשמתי שהוא עשה הרבה יותר מאז שהצהיר על עצמו כבעלים הרשמי של המועדון).
אינתי עומרי, הפועל.
גביזון
קיבל.ה  1157 לייקים

האדום הצורר כתב:כן הוא פסיק שכולם יזכרו כי הוא הכניס לחשבון של הפועל הרבה כסף. באופן אישי זה לא מרשים אותי במיוחד, אני מבין שיש פה אחרים שזה עושה להם את זה (אולי עוד יגיעו רגעים אחרים, אבל בינתיים לא התרשמתי שהוא עשה הרבה יותר מאז שהצהיר על עצמו כבעלים הרשמי של המועדון).
הכניס הרבה כסף
נתן גיבוי מלא לאוהדים מול המנהלת(ספג קנס כספי רציני על חשבונו) מכבי תל אביב והמשטרה בהחלטה אמיצה שכולה אוהדים - לא לעלות לדרבי, הקשיב לעם
הטיס אוהדי הפועל שורדים/ מפונים מהדרום על חשבונו למשחקי הקבוצה בחו"ל וממשיך לעשות את זה
מצהיר בכלי התקשורת כמה שאנחנו הקהל הכי טוב ושאנחנו הנכס של הקבוצה

מעבר לעובדה שאפשר להבין שהתבאסת שהיה רוב של 90 אחוז להעביר את הבעלות מהעמותה לאדם פרטי, לגיטימי שככה אתה מרגיש, מה מעבר למה שהוא עשה אתה עוד מצפה ממנו?
ממה לא התרשמת?
מה הוא עוד אמור לעשות בשנה הראשונה שלו כדי שאתה תתרשם לצורך העניין?

הפוסט קיבל 7 לייקיםסומך7evenURIKAאדוםTenacious Dעידן סרורShacham
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1786 לייקים

ההודעה של עופר ינאי מאכזבת, חייב לומר. רק מי שיבזה טקסים?
מה עם שירי שואה ודומיהם שהפכו כבר לחלק מהז'רגון פה ביציעים שלנו?

7.10 היה יום שחור אבל נתן לנו פתח להיכנס באמאמא של הטרוריסטים ולנקות את השטח.
אני באמת לא רואה הבדל. ההם טרוריסטים כלפי מדינה ותושביה ופה טרוריסטים כלפי מועדון וקהל אדיר.
כמו צה"ל, גם לעופר ינאי יש את הכוח והמשאבים להיכנס באמאמא שלהם ולהתחיל להרחיק אוהדים ל צ מ י ת ו ת.
אם הוא לקח על עצמו קנס גבוה מאד לפני חודשיים וקצת, נטו בשביל להעביר מסר... הוא יכול בהחלט להתחיל להעיף פה אוהדים הביתה ושלא יראו יותר את הדרייב אין או מגרש חוץ לעולם.
בקרוב בכדורגל.

אני רוצה שכל מי ששר שירי שואה אחרי השואה שעברנו ב 7.10 שיעוף מיציעי הפועל לצמיתות. For Life
שהדרך היחידה שלו חזרה למגרשים תהיה רק אם יקים לו קבוצה וישיר שם מה שבא לו.
חבורה של טרוריסטים גזענים מסריחים ומבחילים. פשוט המיץ של הזבל. להקיא עליהם.
יחד, רק יחד! :heart:
Matan
קיבל.ה  59 לייקים

הודעה מאכזבת, עכשיו זה הרגע להעיף את הטינופות האלה מהיציע.
להחלטה הזאת לעולם לא תהיה יותר לגיטימציה מעכשיו.
הפוסט קיבל לייק אחדאדום ותיק
סמל אישי של משתמש
הפועל
קיבל.ה  1051 לייקים
יצירת קשר:

Matan כתב: 04 דצמבר 2023, 07:57 הודעה מאכזבת, עכשיו זה הרגע להעיף את הטינופות האלה מהיציע.
!!!!
J-R
קיבל.ה  36 לייקים

לא יאומן שאני ועוד אלפי אוהדים אדומים עזבנו הכל ומסכנים את החיים שלנו בשביל הסרטן הזה,אנשים מסרו את החיים שלהם כדי שלא יאנסו את אמא של הסרטן הזה מול העיניים שלהם והם מבזים דקת דומיה עבורם מול המשפחות.
מת לדעת איזה חינוך הם קיבלו ומה עובר להם במוח אם קיים משהו בכלל.
כל ההכתמה שלנו וההכללות מוצדקות לגמרי אם אנחנו שותקים ברגיל ונותנים לזה להמשך.
פשוט אל תגיעו עד שאין פעולה רצינית נגדם,זה הכל.
הפוסט קיבל 3 לייקים7evenאדום ותיקאדום
בני12
קיבל.ה  868 לייקים

Matan כתב: 04 דצמבר 2023, 07:57 הודעה מאכזבת, עכשיו זה הרגע להעיף את הטינופות האלה מהיציע.
לצערי, כמו בכל פעם, אנחנו נגלה שהם מסוגלים לרדת אף נמוך יותר
סמל אישי של משתמש
הלך המומנטום
קיבל.ה  1024 לייקים

שום חינוך והסברים לא יעזרו במצב שלהם, מי שעוד לא מבין כמה שזה חוצה את הגבול בצורה יותר גסה, כמה שמדברים עליהם יותר, כמה שזה יותר נגד הקונצנזוס זה יותר מגניב עבורם. מתייחסים בצורה צינית למוות טרי של עשרות אנשים ליד המשפחות שלהם, באמת שמעטים המעשים שהם יותר שפלים מזה.
הם לא ילמדו כלום, כי הם לא רוצים ללמוד כלום, הם במקום של כמה שיותר קיצוני ונגד הזרם זה יותר מגניב ושום דבר לא יעצור אותנו.
זה הזמן להוקיע אותם מאיתנו, רוצים לעשות את הדברים האלה? תמצאו קבוצה אחרת.
הפוסט קיבל 3 לייקיםגביזוןקפטן ג'קאדום
האדס
קיבל.ה  3016 לייקים

האדום הצורר כתב: 04 דצמבר 2023, 00:03 כן הוא פסיק שכולם יזכרו כי הוא הכניס לחשבון של הפועל הרבה כסף. באופן אישי זה לא מרשים אותי במיוחד, אני מבין שיש פה אחרים שזה עושה להם את זה (אולי עוד יגיעו רגעים אחרים, אבל בינתיים לא התרשמתי שהוא עשה הרבה יותר מאז שהצהיר על עצמו כבעלים הרשמי של המועדון).
הוא לא פסיק. הוא סימן קריאה. הוא בן אדם ששם מכספו כדי לקדם את המועדון שכולנו אוהבים.
מה שכן, אני יכול לחשוב על מישהו אחר שהוא ללא ספק פסיק בהיסטוריה של הפועל ושל הפורום הזה.
הפוסט קיבל לייק אחדאדום
אדום ותיק
קיבל.ה  487 לייקים

האדס כתב: 04 דצמבר 2023, 11:33
האדום הצורר כתב: 04 דצמבר 2023, 00:03 כן הוא פסיק שכולם יזכרו כי הוא הכניס לחשבון של הפועל הרבה כסף. באופן אישי זה לא מרשים אותי במיוחד, אני מבין שיש פה אחרים שזה עושה להם את זה (אולי עוד יגיעו רגעים אחרים, אבל בינתיים לא התרשמתי שהוא עשה הרבה יותר מאז שהצהיר על עצמו כבעלים הרשמי של המועדון).
הוא לא פסיק. הוא סימן קריאה. הוא בן אדם ששם מכספו כדי לקדם את המועדון שכולנו אוהבים.
מה שכן, אני יכול לחשוב על מישהו אחר שהוא ללא ספק פסיק בהיסטוריה של הפועל ושל הפורום הזה.
:rose: לתגובתך שהדגשתי למעלה.
השיא - זכיה באליפות במעוז הפאשיזם הירושלמי!
רק הפועל
קיבל.ה  1517 לייקים

אז יש פה כבר תגובות נגד עופר ינאי , אני לא חושב שצריך להכניס את האגנדה של מי שמעדיף קבוצת אוהדים לסיטואציה שנוצרה כי אין קשר בין הדברים , טוב שיש לנו בנאדם כזה בסיטואציה כזו זה נותן לי לא מעט ביטחון שהוא באמת יעשה הכל בשביל למגר את התופעה הזו לפחות בכדורסל
גביזון
קיבל.ה  1157 לייקים

אני מניח שעופר לא רוצה להתעסק בדברים האלה כי הוא סומך על רמי.
אני מניח שעופר רואה שכלום לא זז ומרגיש שלכולנו נמאס והוא כן יאלץ לעשות צעדים רציניים כנגד החרא הזה.

סמל אישי של משתמש
הפועל
קיבל.ה  1051 לייקים
יצירת קשר:

אני חושב שעופר בעיקר חודשיים במועדון ולא ממש נמצא באירוע. מזה שבעקבות כל האירועים ביורוקאפ (שתכלס היו גועליים בדיוק כמו מה שהלך אתמול) לא קרה כלום, וגם עכשיו התגובה שלו די פרווה ("נרחיק אוהד עד סוף השנה") זה מה שמסתמן.
הוא לא מכיר את ההיסטוריה, הוא מן הסתם לא תיכנן לעשות מהפכות בשלב הזה. והוא מוקף אנשים בהנהלה ועובדי המועדון שהם סחבקים עם כל החבר'ה המעורבים בגדול, ושבשבילם לא באמת קרה משהו יוצא דופן אתמול, עוד אירוע מגעיל שקורה פעם בשנה וסוגרים באיזה התנצלות, להוריד את הראש ליומיים, ולחכות שכולם ישכחו עד הפעם הבאה. עבד עד היום, אין סיבה להניח שלא יעבוד הפעם. וזה כנראה מה שאנשי המועדון והעמותה גם משדרים לו.

זה שעל הדרך כולנו מתביישים ומתמלאים בחילה ורוצים להרביץ למישהו מרוב תסכול, ושאנחנו יותר ויותר נראים כמו חבורת סוציומטים חולי נפש לא באמת מזיז.
כנראה שחוץ מזה שאנשים פשוט יפסיקו להגיע למשחקים מרוב גועל שום דבר כבר לא יזיז כלום במועדון הזה.
הפוסט קיבל 2 לייקים7evenavivx2
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1786 לייקים

הפועל כתב: 04 דצמבר 2023, 15:01 אני חושב שעופר בעיקר חודשיים במועדון ולא ממש נמצא באירוע. מזה שבעקבות כל האירועים ביורוקאפ (שתכלס היו גועליים בדיוק כמו מה שהלך אתמול) לא קרה כלום, וגם עכשיו התגובה שלו די פרווה ("נרחיק אוהד עד סוף השנה") זה מה שמסתמן.
הוא לא מכיר את ההיסטוריה, הוא מן הסתם לא תיכנן לעשות מהפכות בשלב הזה. והוא מוקף אנשים בהנהלה ועובדי המועדון שהם סחבקים עם כל החבר'ה המעורבים בגדול, ושבשבילם לא באמת קרה משהו יוצא דופן אתמול, עוד אירוע מגעיל שקורה פעם בשנה וסוגרים באיזה התנצלות, להוריד את הראש ליומיים, ולחכות שכולם ישכחו עד הפעם הבאה. עבד עד היום, אין סיבה להניח שלא יעבוד הפעם. וזה כנראה מה שאנשי המועדון והעמותה גם משדרים לו.

זה שעל הדרך כולנו מתביישים ומתמלאים בחילה ורוצים להרביץ למישהו מרוב תסכול, ושאנחנו יותר ויותר נראים כמו חבורת סוציומטים חולי נפש לא באמת מזיז.
כנראה שחוץ מזה שאנשים פשוט יפסיקו להגיע למשחקים מרוב גועל שום דבר כבר לא יזיז כלום במועדון הזה.
+123
יחד, רק יחד! :heart:
סמל אישי של משתמש
red in blood
קיבל.ה  321 לייקים

שוללים להם את המנויים והם לא יוכלו להכנס.
אחלה הודעה ואחלה פעילות מהירה.

תמונה
"אנחנו אולי קהל פרובוקטיבי, קהל שנון, קהל עם לשון חריפה וחדה, ולפעמים חסרת רחמים, אבל אנחנו לא גזענים."
- עומר חרמש ז״ל
הפוסט קיבל 13 לייקיםרק הפועל בלבVinbRed WolfDe Niroגולובורודקוסומך7evenshaharotגביזוןהוקיץ'ASAFABADImodagTenacious D
בני12
קיבל.ה  868 לייקים

כל הכבוד. יצא מלך
Red_man
קיבל.ה  484 לייקים

יפה מאוד מקומם של החלאות אדם האלה לא איתנו. ביישו אותנו ואנחנו צרכים לתקן את החרפה
הפוסט קיבל 3 לייקיםDe Niroshaharotגביזון
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1181 לייקים

מעולה.
כל הכבוד!
גביזון
קיבל.ה  1157 לייקים

סופסוף, ישר כח!

רק הפועל