נבחרת ישראל 23/24

פורום אוהדי הפועל תל אביב
רווי
קיבל.ה  106 לייקים

דור פרץ הכי חלש בנבחרת, ביזיון שאבו פאני שהוכיח בחצי השעה נגד רומניה שהוא יותר מתאים לא פתח.
ומי זה דורנאלדו תורגמן שיפתח וישחק לפני בריבו או דין דוד?? 5 גולים בבוגרים יש לו שארבע מהם בביתר תל אביב לעומת בריבו ודין דוד עם 60 ו90 שערי בוגרים בהתאמה.
קשה להיות בעד נבחרת שמקדמת תעמולה גרמנית.
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1770 לייקים

הלך המומנטום כתב: 13 ספטמבר 2023, 08:14
7even כתב: 13 ספטמבר 2023, 06:18 רק אצלי בשכונה רוב אוהדי מכבי בבאסה רצינית מהשבוע הזה?
לוידע כבר כמה פעמים שמעתי את המשפט - 'בא לי שהם יבואו אליו על 4'

אין ספק שצריך שחקן כזה בחוד, אבל חלאס...שחררו.
רוצה שהנבחרת תגיע ליורו ולו רק בשביל לראות האם ערן זהבי יהיה מוכן לישון עם מישהו בחדר.. זה יהיה חתיכת קרב אגו בתוך הראש שלו.
אוהדי מכבי הם ציונים, מבשרי הציונות, אחראיים לכל העליות ולהקמת המדינה, פטריוטים שאין דברים כאלה, עד שזה מגיע לזהבי או לנמני ואז עם כל הכבוד שתישרף המדינה.
אני אשכרה קורא ושומע ים של תגובות של אוהדים שלהם שהתבאסו ממש בגול אתמול. הזוי כמה הצגה כל הדבר הזה שהם מאכילים את האנשים שנים על גבי שנים.
וגם מה הקטע עם זהבי והמגלומניה? מחר יבוא סולומון אחרי 10 שנים בטוטנהאם, ירגיש שהוא כוכב ויבקש חדר לבד. איפה זה נגמר בעצם?
יחד, רק יחד! :heart:
טכנית לארז
קיבל.ה  1636 לייקים

זהבי זה דודו טופז.
הוא לא יקבל את זה שהוא לא הכי גדול, שלא הכל סביבו ושהוא לא ה-סיפור של הנבחרת. ברגע שלא סגדו לו בסמי עופר הוא זרק את סרט הקפטן ושבר את הכלים. גלוך מקבל כותרות אחרי השער ברומניה ופתאום הוא קופץ עם איזה טרנד של להזמין ילד מקטטה בפ"ת למשחק. חייב את הרייטינג.
לכן טוב שלא מזמינים אותו.
לא חושב שזה נכון עבור הנבחרת שסולומון וגלוך יחשבו 4 פעמים לפני שהם מנסים לעבור שחקן בגלל שדודו יצעק עליהם אם לא ימסרו לו. לא צריך שחקנים כאלה לדעתי.

בכל מקרה סיכוי ישראל לא משהו. לרומניה יש עכשיו את בלארוס ואנדורה בעוד שלישראל יש שוייץ בבית וקוסובו בחוץ.
הנקודה של רומניה בשווייץ והעובדה שהיא נצחה את קוסובו בבית לעומת תיקו של ישראל היא קריטית. גם זה ששווייץ באה לפה מחזור הבא אבל נוסעת לשווייץ מחזור אחרון לא ממש מגדילה את הסיכויים.

באופן כללי לא מבין את ההתלהבות הגדולה מ"היכולת". ישראל בשורה התחתונה נתנה מחצית אחת טובה באמת מתוך 12 בקמפיין הזה.
דריבל ענק על מפתן השש עשרה
סמל אישי של משתמש
הלך המומנטום
קיבל.ה  1015 לייקים

7even כתב: 13 ספטמבר 2023, 10:36
הלך המומנטום כתב: 13 ספטמבר 2023, 08:14
7even כתב: 13 ספטמבר 2023, 06:18 רק אצלי בשכונה רוב אוהדי מכבי בבאסה רצינית מהשבוע הזה?
לוידע כבר כמה פעמים שמעתי את המשפט - 'בא לי שהם יבואו אליו על 4'

אין ספק שצריך שחקן כזה בחוד, אבל חלאס...שחררו.
רוצה שהנבחרת תגיע ליורו ולו רק בשביל לראות האם ערן זהבי יהיה מוכן לישון עם מישהו בחדר.. זה יהיה חתיכת קרב אגו בתוך הראש שלו.
אוהדי מכבי הם ציונים, מבשרי הציונות, אחראיים לכל העליות ולהקמת המדינה, פטריוטים שאין דברים כאלה, עד שזה מגיע לזהבי או לנמני ואז עם כל הכבוד שתישרף המדינה.
אני אשכרה קורא ושומע ים של תגובות של אוהדים שלהם שהתבאסו ממש בגול אתמול. הזוי כמה הצגה כל הדבר הזה שהם מאכילים את האנשים שנים על גבי שנים.
וגם מה הקטע עם זהבי והמגלומניה? מחר יבוא סולומון אחרי 10 שנים בטוטנהאם, ירגיש שהוא כוכב ויבקש חדר לבד. איפה זה נגמר בעצם?
הם מתבאסים כשאתמול מי שהבקיע זה שחקן שלהם.
מעבר לקניקובסקי שיחקו גם דור פרץ, רוי רביבו ודור תורג׳מן שהם שחקנים שלהם ואוסקר גלוך שמאוד מזוהה איתם.
אבל זהבי הוא מעל הכל. כמו בתקופת נמני, הם צריכים פעם ב איזה שחקן שהוא יותר גדול מהמועדון והם נהיים אוהדים של השחקן, כולנו זוכרים את זה שחלק מהאוהדים שלהם עברו לאהוד את ביתר בגלל שנמני עבר לשם?
סמל אישי של משתמש
הלך המומנטום
קיבל.ה  1015 לייקים

אני בעד הסכם כזה: זהבי יחזור לנבחרת בדיוק למשחק הקריטי מול רומניה אחרי שהוא מקבל שלושה חדרים משלו, מנגד רובן ראיוס מקבל אזרחות רומנית ועולה בהרכב.
הפוסט קיבל לייק אחדבר קולמוסא
J-R
קיבל.ה  36 לייקים

לא זוכר את זהבי על הדשא בהפועל כשחקן אגואיסט מדי.אולי בהתחלה.
הוא יותר שחקן של תנועה בלי כדור ולא אחד שדורש הכל עליו.
בלי קשר אם הנבחרת חושבת שזרקו לסולומון לשמאל את הכדור ותצפו לטוב זאת שיטה אז..הרבה לא ייצא מזה.שחקנים גדולים ממנו(ואין ספק שהוא שחקן מעולה,אין וויכוח) לא הצליחו מול הגנות אפורות וקשוחות שסוגרות אותם.
הקטע שגלוך במקום לזוז לצד של יחזקאל נשאר בצד של סולומון איפה שכל העומס.נראה לי שהאגו מתחיל לטפס לו יותר מדי והילדון המנוזל לא סומך על שאר ההתקפה.
בר קולמוסא
קיבל.ה  557 לייקים

לדעתי זו הוראה של חזן, למצוא צירופים בין סלומון וגלוך. הם משחקים רוב הזמן על אותו הצד וזה לא במקרה
J-R
קיבל.ה  36 לייקים

אבל אתה רואה שהכל פקוק,קח מדי פעם ימינה להפתיע את ההגנה,לא?
טכנית לארז
קיבל.ה  1636 לייקים

J-R כתב: 13 ספטמבר 2023, 12:01 לא זוכר את זהבי על הדשא בהפועל כשחקן אגואיסט מדי.אולי בהתחלה.
בלי קשר אם הנבחרת חושבת שזרקו לסולומון לשמאל את הכדור ותצפו לטוב זאת שיטה אז..הרבה לא ייצא מזה.שחקנים גדולים ממנו(ואין ספק שהוא שחקן מעולה,אין וויכוח) לא הצליחו מול הגנות אפורות וקשוחות שסוגרות אותם.
הקטע שגלוך במקום לזוז לצד של יחזקאל נשאר בצד של סולומון איפה שכל העומס.נראה לי שהאגו מתחיל לטפס לו יותר מדי והילדון המנוזל לא סומך על שאר ההתקפה.
זה לא עניין של אגואיסט, זה זה שהכל סובב סביבו, הכל צריך לעבור דרכו, כולם מגומדים לידו, כל האווירה היא שזה הסיפור שלו, אם מישהו לא מוסר לו והוא חשב שהיה צריך - הוא עושה תנועות ידיים. בטוטאל זה לא שווה את זה. זה יותר נזק מתועלת.
למשל הגול של גלוך בבוקרשט, אם זהבי על המגרש אני ממש לא בטוח שהוא מעז לבעוט משם, זה היה מצב של אולי 5% לגול.
בלי קשר לזה שגלוך חייב ללמוד לשחרר כדור, וזה לא משתנה לאורך זמן ממה שנראה.
גם בצעירה, גם ברומניה, גם אתמול. כל הזמן דריבל ודריבל.
ברומניה היה לו מצב להעמיד את סולומון מול שוער והוא פשוט ניסה לדרבל וחרבן הכל. וגוטמן ויעקבי "תראה את אוסקר גלוך". כי הרי אסור לבקר אותו.
סמל אישי של משתמש
הלך המומנטום
קיבל.ה  1015 לייקים

בכלל המשחק אתמול היה אסופת דריבלים של כל מי שהיה על המגרש.
השתן מתחיל לעלות לגלוך לראש, בועט מכל מצב. מוכשר בלי שום ספק, אבל דריבל בלבד לא יביא אותו לשום מקום, הוא חייב להתחיל ללמוד לשחרר את הכדור בזמן ולפעמים בנגיעה בלי להתמזמז יותר מידי עם הכדור. אם יעשה את זה אז הוא שחקן מפחיד כי הוא יהיה ממש בלתי צפוי.
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1770 לייקים

טכנית לארז כתב: 13 ספטמבר 2023, 12:11
J-R כתב: 13 ספטמבר 2023, 12:01 לא זוכר את זהבי על הדשא בהפועל כשחקן אגואיסט מדי.אולי בהתחלה.
זה לא עניין של אגואיסט, זה זה שהכל סובב סביבו, הכל צריך לעבור דרכו, כולם מגומדים לידו, כל האווירה היא שזה הסיפור שלו, אם מישהו לא מוסר לו והוא חשב שהיה צריך - הוא עושה תנועות ידיים. בטוטאל זה לא שווה את זה. זה יותר נזק מתועלת.
למשל הגול של גלוך בבוקרשט, אם זהבי על המגרש אני ממש לא בטוח שהוא מעז לבעוט משם, זה היה מצב של אולי 5% לגול.
בלי קשר לזה שגלוך חייב ללמוד לשחרר כדור, וזה לא משתנה לאורך זמן ממה שנראה.
גם בצעירה, גם ברומניה, גם אתמול. כל הזמן דריבל ודריבל.
ברומניה היה לו מצב להעמיד את סולומון מול שוער והוא פשוט ניסה לדרבל וחרבן הכל. וגוטמן ויעקבי "תראה את אוסקר גלוך". כי הרי אסור לבקר אותו.
מזכיר מישהו :)
El dudernio
קיבל.ה  1277 לייקים

אני מבקש.
שזהבי יהיה בנבחרת בחדר יחיד.
ישחק נגד שוויץ וקוסבו בחלון הקרוב יבקיע צמד בכל משחק ובדקה ה 88 במשחק השני יקרע את הצולבת וגמור את הקרירה....
סמל אישי של משתמש
SickleCell
קיבל.ה  388 לייקים

צריך להכריח את גלוך לראות קלטת שמונה שעות של בישולים לשער בתוך הרחבה. לאיוס מוזמן לשבת לצידו פלוס עוד כמה גאוני כדורגל שלא מבינים כמה בישול מעלה את הערך שלהם (שזה הרי מה שרץ להם בראש כשהם בוחרים לחפש בעיטה במקום טאץ׳ קטן הצידה שמשאיר שחקן במצב של מאה אחוזי הבקעה).
הפוסט קיבל לייק אחד7even
טכנית לארז
קיבל.ה  1636 לייקים

כשלוקחים בחור בן 18-19 ומהרגע שהוא עולה לבוגרים רק עושים סביבו מסעות יחצ על כמה הוא גדול, בניון הבא, הכי מוכשר שהכי פה ועוד שלל מחמאות שכולן יציאה מפרופורציה אחת מוחלטת (נשים את הסיבות לכך בצד) - זה די טבעי שככה הוא יתנהג על המגרש והיה די מפתיע אם זה לא היה ככה. בשני המשחקים שהיו עכשיו היו לפחות שני מקרים שסולומון השתגע שהוא לא מסר לו.
עומרי דראגס
קיבל.ה  59 לייקים

אוסקר גלוך שחקן ענק שחייב לשחק בכל משחק של הנבחרת
טכנית לארז
קיבל.ה  1636 לייקים

שחקן ענק מעמיד את סולומון מול שוער במצב שהיה לו לעשות את זה ברומניה באיזור דקה 70. שחקן ענק בכלל הוא אחד כזה שיודע לשחרר כדור בזמן ונכון.
אולי גלוך עוד ישפר את זה.

בהרכב של הנבחרת אני מסכים שהוא צריך להיות.
רק הפועל
קיבל.ה  1503 לייקים

לאיוס לא קיבל זימון? לא שאני מתלונן אבל מאמין שיש לו מקום בנבחרת
טכנית לארז
קיבל.ה  1636 לייקים

בטח כשעבדה בחוץ.
רווי
קיבל.ה  106 לייקים

לאיוס על המשבצת של מנור, אין לו סיכוי לשחק גם ככה.
אם הוא היה טוב בימין זה היה פותר לנו בהפועל המון בעיות, ובנבחרת הוא היה פותח במקום שגיב יחזקאל קל..
oleg neduda
קיבל.ה  1388 לייקים

רווי כתב: 14 ספטמבר 2023, 12:08 לאיוס על המשבצת של מנור, אין לו סיכוי לשחק גם ככה.
אם הוא היה טוב בימין זה היה פותר לנו בהפועל המון בעיות, ובנבחרת הוא היה פותח במקום שגיב יחזקאל קל..
לאיוס גם בימין הרבה יותר איכותי וטוב מיחזקאל
אין בכלל שאלה שהוא צריך להיות מוזמן בסגל שאין בו את סבע ואצילי
רווי
קיבל.ה  106 לייקים

דרך אגב זה מטורף הכמות שחקנים המובילים שלא בנבחרת מסיבה לא מקצועית, לא יודע אם יש לזה אח ורע בנבחרות אחרות או בהיסטוריה של ישראל בכלל..
אצילי, סבע, עין זין, דאבור, מיכה, ביבראס, ונראה לי גם שועה..
סמל אישי של משתמש
SickleCell
קיבל.ה  388 לייקים

הקלף החזק של לאיוס זה המהלך שהוא עושה קרוב לקו השער. נגיעה קטנה שעוברת את השומר שלו ואיכשהו כדור שאצל 99% מהשחקנים יוצא לכדור שוער, נשאר אצלו ברגל. את זה אין לסולומון בארגז הכלים אבל יש לו כושר אדיר, קשה יותר להוציא לו את הכדור ויש לו תנועות חיתוך לאמצע ובעיטה שיותר משויפות כרגע מאלה של לאיוס. הישאם צריך לשבת על הספסל ולעלות לכנף במשחקים בהם הנבחרת שולטת בכדור אבל לא מבקיעה. בטוח יש לו מקום בספסל.
עומרי דראגס
קיבל.ה  59 לייקים

אם דור תורג׳מן בסכל אז לאיוס חייב להיות בסגל.
בתכלס, אני לא חושב שיש שחקנים בהפועל שמספיק מתאימים להרכב פותח בנבחרת.
העניין שלאיוס הוא על המשבצת של סולמון ולא נראה שסולומון יראה ספסל מתישהו בנבחרת בשנים הקרובות.
דין דוד חייב לשחק זה הזייה בעיניי שוויסמן, תורג׳מן ובריבו משחקים לפני. שלושה חלוצים פרווה כאלה לא ראיתי הרבה זמן.
הפוסט קיבל 2 לייקיםSickleCellסומך
cholo
קיבל.ה  23 לייקים

רווי כתב: 14 ספטמבר 2023, 13:22 דרך אגב זה מטורף הכמות שחקנים המובילים שלא בנבחרת מסיבה לא מקצועית, לא יודע אם יש לזה אח ורע בנבחרות אחרות או בהיסטוריה של ישראל בכלל..
ברשימה המכובדת שצירפת רק זהבי ואולי אצילי שווים נבחרת..
לשים את השם של מיכה פה זה טרלול, הוא בקושי ראוי להרכב של בית״ר.
הופתעתי בעיקר מאי זימונו של חלאיילי, ומהעובדה שהוא התעקש לא לתת דקה לדין דוד בשני המשחקים ושיחק עם 3 חלוצים שלא משחקים בכלל בקבוצותיהם (וייסמן, תורג׳מן, תאי בריבו)
הפוסט קיבל לייק אחדלירון האדום
רווי
קיבל.ה  106 לייקים

cholo כתב: 14 ספטמבר 2023, 15:08
רווי כתב: 14 ספטמבר 2023, 13:22 דרך אגב זה מטורף הכמות שחקנים המובילים שלא בנבחרת מסיבה לא מקצועית, לא יודע אם יש לזה אח ורע בנבחרות אחרות או בהיסטוריה של ישראל בכלל..
הופתעתי בעיקר מאי זימונו של חלאיילי, ומהעובדה שהוא התעקש לא לתת דקה לדין דוד בשני המשחקים ושיחק עם 3 חלוצים שלא משחקים בכלל בקבוצותיהם (וייסמן, תורג׳מן, תאי בריבו)
לא מסכים איתך. אומנם דאבור וסבע לא בשיא אבל אתם פותח איתם לפני דור תורגמן ושגיב יחזקאל לא?
cholo
קיבל.ה  23 לייקים

רווי כתב: 14 ספטמבר 2023, 15:21
לא מסכים איתך. אומנם דאבור וסבע לא בשיא אבל אתם פותח איתם לפני דור תורגמן ושגיב יחזקאל לא?

נתפשר על סבע כי דאבור בירידה חדה ביכולת :smoke:
הפוסט קיבל לייק אחדרווי
Asafasraf
קיבל.ה  827 לייקים

J-R כתב:לא זוכר את זהבי על הדשא בהפועל כשחקן אגואיסט מדי.אולי בהתחלה.
זוכר טוב טוב את הדרבי האחרון ב-2010/11 איך גוטמן מחליף אותו בגלל מהלך אגואיסטי וצורח עליו בדרך לספסל.

Sent from my iPhone using Tapatalk
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1770 לייקים

הגזמה פראית.
סבע בהחלט שווה נבחרת. איזה ישראלי יש לך שיותר טוב ממנו כרגע בישראל?
חלאיילי עוד צעיר אבל נראה כמו כישרון ויש מוזרים שנמצאים בנבחרת לפניו. דין דוד פאקינג משחק קבוע באלופת המדינה ובאאירופה .איך הוא לא פותח. אפרופו מוזרים.
שועה גם שווה נבחרת לטעמי. 17 בישולים שנה שעברה כן?
נערך לאחרונה על ידי 7even ב 14 ספטמבר 2023, 20:11, נערך פעם 1 בסך הכל.
InFlames
קיבל.ה  327 לייקים

7even כתב: 14 ספטמבר 2023, 19:24
בגזמה פראית.
חלאיילי עוד צעיר אבל נראה כמו כישרון ויש מוזרים שנמצאים בנבחרת לפניו. דין דוד פאקינג משחק קבוע באלופת המדינה ובאאירופה .איך הוא לא פותח. אפרופו מוזרים.
נראלי גם מסיבות התנהגותיות. יכול להאשים רק את עצמו להזכירכם הוא היה הגלוך הקודם כשהיה בבני יהודה
סמל אישי של משתמש
ההוא שאמרו לו
קיבל.ה  886 לייקים

7even כתב: 14 ספטמבר 2023, 19:24
בגזמה פראית.
ראיתי בטוויטר היום שזה קשור לזה שהוא לא עשה צבא ושיש סעיף כזה בתקנון אז הוא מחפש עכשיו מקום לעשות בו שירות לאומי
GLAD ALL OVER
האמיני יום יבוא!
הפוסט קיבל לייק אחד7even
שחר
קיבל.ה  1383 לייקים

היוזר של ההתאחדות לכדורגל רשם שב16:00 יפורסמו "חדשות משמחות", כנראה שהנודניק חוזר והפציעה של מנור נתנה חבל לכולם לרדת מהעץ.
סמל אישי של משתמש
סומך
קיבל.ה  890 לייקים

עצרו הכל!!!
יש חדשות בכדורגל, ואפילו נחמדות

פיצוחי שווארמה
הבורסה הבורסה
הפוסט קיבל 2 לייקיםלירון האדוםאדום
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

איך עובד המוקדמות מסיימות 1+2 עולות ו3 הולכות לטורניר העפלה הזה?
"ואז, בתוך החושך הגדול, היה הדרבי בכדורסל. הפועל ניצחה 66:78 והחיים פתאום נהיו יפים" א. איינשטיין.
הסבתא של הפועל
קיבל.ה  199 לייקים

Chegi כתב: 11 נובמבר 2023, 22:57 איך עובד המוקדמות מסיימות 1+2 עולות ו3 הולכות לטורניר העפלה הזה?
מקומות 1-2 מעפילות אוטומטית.
מקום 3 לא מקנה כלום, אנחנו בפלייאוף, במידה ונסיים 3, בגלל ליגת האומות.
סמל אישי של משתמש
סומך
קיבל.ה  890 לייקים

במגרש כזה, הסיכוי היי טוב לגול זה מצב נייח
או התקפת מעבר מהירה עם מסירות ארוכות
הנבחרת בינתיים משחקים בכדרור וניסיונות למסור מרגל לרגל
פיצוחי שווארמה
הבורסה הבורסה
El dudernio
קיבל.ה  1277 לייקים

אני שוב מרגיש צורך לציין שאני לא מבין מה תופסים מרביבו
סמל אישי של משתמש
סומך
קיבל.ה  890 לייקים

סומך כתב: 12 נובמבר 2023, 22:21 במגרש כזה, הסיכוי היי טוב לגול זה מצב נייח
או התקפת מעבר מהירה עם מסירות ארוכות
הנבחרת בינתיים משחקים בכדרור וניסיונות למסור מרגל לרגל
והקוסוברים מבקיעים במסירה ארוכה...
פיצוחי שווארמה
הבורסה הבורסה
ofri
קיבל.ה  148 לייקים

אוסקר גלוך לא עושה כלום
Red_man
קיבל.ה  484 לייקים

האיש שהמדינה חיכתה לו כרגיל חושב על עצמו הזין הזה ובועט ממצב קשה במקום למסור תודה ימלך
הפוסט קיבל 4 לייקיםרק הפועל בלבofriסומךChegi
ofri
קיבל.ה  148 לייקים

Red_man כתב: 12 נובמבר 2023, 23:24 האיש שהמדינה חיכתה לו כרגיל חושב על עצמו הזין הזה ובועט ממצב קשה במקום למסור תודה ימלך
זה כמו ביבי אנשים בכל זאת יאהב אותו
שליחת תגובה