הקבוצה האמריקאית

פורום אוהדי הפועל תל אביב
הוקיץ'
קיבל.ה  4025 לייקים

Charmander כתב: 15 יולי 2023, 18:23 חן סול אמר הרגע שהישאם לאיוס יהיה אצלנו בשנה הקרובה, מינצברג אמר שישבו עם לאיוס בימים הקרובים כדי לשכנע אותו להישאר.
קיצר נשמע שאין להם רצון למכור אותו, זה בעיקר יהיה תלוי בלאיוס עד כמה הוא ינסה ללחוץ לצאת החוצה
חשבתי אבל שהוא נמכר כבר תמורת נזיד עדשים.
הפוסט קיבל לייק אחדGili
הלוטוס הלבן
קיבל.ה  317 לייקים

האמת. הפתיעו. רוצים לבנות קבוצה ברמה עולמית.
משתמשים בשיטות מתקדמות לאיתור שחקנים טובים. כך הגיע אביב סלאם ובונה הצרפתי.
הפוסט קיבל לייק אחדDe Niro
oleg neduda
קיבל.ה  1387 לייקים

תענוג של מסיבת עיתונאים
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3798 לייקים

הלוטוס הלבן כתב: 15 יולי 2023, 18:49 האמת. הפתיעו. רוצים לבנות קבוצה ברמה עולמית.
זאביק? Is this you?
אדום
קיבל.ה  763 לייקים

דיברו יפה.
את הכסף סופרים במדרגות
אוגוסטוס היל
קיבל.ה  909 לייקים

הלוטוס הלבן כתב: 15 יולי 2023, 18:49 האמת. הפתיעו. רוצים לבנות קבוצה ברמה עולמית.
אחי
הלוטוס הלבן
קיבל.ה  317 לייקים

אוגוסטוס היל כתב: 15 יולי 2023, 19:02
אחי
וגם נודע לנו שחן סול בחר מאמם מתוך רשימה של 27 מועמדים.
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  835 לייקים

הלוטוס הלבן כתב:
אחי
יתכן שגם כאן נעזרו בתוכנות סקאוטינג מתקדמות.

dino
קיבל.ה  2034 לייקים

מרשים מאוד ומעודד
הכל מעודד. סטנדרטים אחרים ממה שהכרנו
הפוסט קיבל לייק אחד7even
אוגוסטוס היל
קיבל.ה  909 לייקים

De Niro כתב: 15 יולי 2023, 19:08
הלוטוס הלבן כתב:

אחי
יתכן שגם כאן נעזרו בתוכנות סקאוטינג מתקדמות.
:heart:
הפוסט קיבל לייק אחדEl dudernio
dino
קיבל.ה  2034 לייקים

הלוטוס הלבן כתב: 15 יולי 2023, 19:06
אחי
אני יכול להמר שלא באמת צפית במסיבת העיתונאים ואתה רק ניזון מהתרגום בספורט 5
אולי זה פחות עניין אותך
הפוסט קיבל לייק אחד7even
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3798 לייקים

לגבי המאמן, היה מאמן סגור לפני וואלקאניס שהבריז ברגע האחרון ואז עברו לאופציה ב׳.
אל באנדי
קיבל.ה  454 לייקים

רדפוקס כתב: 15 יולי 2023, 20:04 לגבי המאמן, היה מאמן סגור לפני וואלקאניס שהבריז ברגע האחרון ואז עברו לאופציה ב׳.
יודע מי?
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3798 לייקים

אל באנדי כתב: 15 יולי 2023, 20:19
רדפוקס כתב: 15 יולי 2023, 20:04 לגבי המאמן, היה מאמן סגור לפני וואלקאניס שהבריז ברגע האחרון ואז עברו לאופציה ב׳.
יודע מי?
אם הייתי יודע הייתי רושם.
הלוטוס הלבן
קיבל.ה  317 לייקים

dino כתב: 15 יולי 2023, 19:59
הלוטוס הלבן כתב: 15 יולי 2023, 19:06

אחי
אני יכול להמר שלא באמת צפית במסיבת העיתונאים ואתה רק ניזון מהתרגום בספורט 5
אולי זה פחות עניין אותך
אז דויד לא אמר את זה? מה כן אמר בתירגום נאמן למקור שלך?
יהלום14אדום
קיבל.ה  566 לייקים

דה נירו והלוטוס זה אותו אדם??
יאללה הביתה!!!
Nati
קיבל.ה  1045 לייקים

יהלום14אדום כתב:דה נירו והלוטוס זה אותו אדם??
כול החדשים זה אותו בנאדם.
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1770 לייקים

חלק מהתגובות פה מזכירות את המשפט של מרגרט טאצ'ר - 'גם אם אלך על מי התמזה, המבקרים שלי יגידו שזה רק כי אני לא יודעת לשחות'
יחד, רק יחד! :heart:
הפוסט קיבל לייק אחדלירון האדום
טכנית לארז
קיבל.ה  1636 לייקים

מסיבת עיתונאים אופטימית לדעתי.
אהבתי לשמוע שהם מכוונים לשחקנים בלבל של רודריגז, כלומר ממה שאני מבין הם מכוונים לזרים של שכר יחסית גבוה. מקווה שזה אכן המצב.

אני מקווה שהם ערוכים למצב של כישלון ולהתמודד איתו ושהם יודעים שדברים לא אמורים ללכת חלק כבר מהקיץ הראשון, שזה בעצם המבחן האמיתי של "טווח ארוך".
דריבל ענק על מפתן השש עשרה
הפוסט קיבל לייק אחד7even
סמל אישי של משתמש
Sin Queso
קיבל.ה  438 לייקים

one קיבלו איזה הדלפה שהם נותנים כתבה לא מלכלת על מינצברג? :rofl:
הפוסט קיבל לייק אחד7even
dino
קיבל.ה  2034 לייקים

או שהפנימו שלהציג את המכתב של הניסנובים לבקרה בפעם ה70 ולתת לזאב גרינברג לבכות ולהתלונן שלא יצא עם רווח, לא הביא לרייטינג והבאז הרצוי
Nati
קיבל.ה  1045 לייקים

מישהו שלח אלי

יום לפני פתיחת העונה עם המשחק החגיגי נגד לגאנס מחר (בואו!), אני מבקש לכתוב כאן דעה שלצערי אינה פופולארית בימים אלו.

לפני חודש וחצי נכנסה לעבודה הנהלה חדשה וכבר יש כאן בכיינות כנגדם. שש שנים קיללו כאן בכל פה את ההנהלה הקודמת ולצערי שרו להם בבלומפילד "הנהלה *ונה" (אני חושב שזה היה לא בסדר, אבל נעזוב עכשיו).

כל כך קיוינו כולנו (גם אני כמובן) שתגיע הנהלה חדשה ותשנה את כל דרך הניהול של הפועל והנה הגיע היום ונכנסה קבוצת האמריקאים. אוהדי הפועל בתגובה: הם כמו הניסנובים. קבוצה פח. יורדים ליגה. מישהו כתב: מבטל 5 מנויים.

תגידו, אתם מבינים שזה רק חודש וחצי? למה אין לכם סבלנות? למה אתם לא מוכנים לקבל אותם כמוני בזרועות פתוחות ולתת להם לעבוד? מה קרה? הפסדנו 10 משחקים ראשונים?

עכשיו אכתוב את דעתי והיא מה שאני מבין מהתקשורת. גם אם נעלה מ-30 מיליון תקציב ניסנוב ל-40 אפילו ל- 45 מיליון תקציב חדש, נתקשה להתמודד עם קבוצות ה-100 מיליון (והצהבת כנראה על יותר מ-100). אז ההנהלה החדשה מנסה לחפות על הפער בתקציב בעזרת משחק חכם, שהוא שינוי מהכללים הישראלים.

רוב הקבוצות בישראל מביאות שחקנים זרים באמצעות הסוכנים המוכרים לנו. צריכים בלם? מתקשרים לכל מיני אבי נימני למיניהם. לעומתם, ההנהלה החדשה לקחה חברת סקאוטינג בינלאומית מספרד שהיא ברמה אחרת. הם מבצעים חיפוש לפי פרמטרים שהגדיר המנהל המקצועי ניק האמונד: אני צריך בלם עם תכונות כאלו וכאלה בתקציב איקס. הספרדים מציעים מועמדים ואז זה נבדק שוב ושוב. רק לאחר אישור מתחיל מו"מ. ככה זה עובד בקבוצות מקצועניות גדולות וזו הדרך הנכונה. מצד שני, אלו כמובן תהליכים ארוכים יותר וקשים. זה לוקח זמן וזה יעלה יותר כסף, סכומים שההנהלה הקודמת לא השקיעה וההנהלה החדשה כן מוכנה להשקיע.

לכן, מה שצפוי הוא שלא נראה כאן יותר וולקאם לעידן ורד, סלליך וזריהן. נראה הודעות על שחקנים ברמה אחרת ושונה לגמרי. ברמה של רודריגז (שכר של 350,000 יורו). את כל מה שאנחנו יודעים (חסר בלם, מגן ימני וקיצוני) הם יודעים לא פחות טוב מאיתנו והעיקר: יש לנו עוד 3 מקומות פנויים לזרים (אני מניח שגונזלס ישוחרר או יוקפא). 3 זרים מצוינים יחד עם 3 הזרים הטובים שכבר יש לנו וביחד עם הישראלים (איינבינדר, אלטמן) והילדים המוכשרים שנשארים: ישראלוב, אל ים, סניור, בנימין, כהן, גניס, רמות יכולים לבנות לנו יופי של קבוצה לעונה הבאה.

תוספת מאוחרת: תזכרו את מה שאמר ג'ורדי קרויף: המציאות בשוק הן ברגע האחרון. רגע לפני סגירת החלון, אלו שנשארו ללא קבוצה מוכנים להתפשר ולרדת בתנאים שהם דורשים.

קורא לכולכם להצטרף אלי:
בואו נשמח על שינוי הבעלות.
בואו נפרגן להתנהלות המקצוענית החדשה.
בואו נבין שהניתוק מהתקשורת הישראלית הוא נכון, אבל גורם לכתבים לכתוב באור שלילי.
בואו נראה למינצברגים שאנחנו איתם: תעשו מנויים ובואו למשחק בשבת. חשוב להראות שאנחנו נותנים כתף וחשוב להודות לכוכבי העבר.
בואו נפסיק להתבכיין!
הפוסט קיבל 5 לייקים7evenBelosאדום ותיקL.SSickleCell
שחר
קיבל.ה  1383 לייקים

למיטב ידיעתי הם עובדים עם איזו תוכנה חדשה שקשורה לחברה הספרדית, מעדכנים בה פרמטרים לפי הדרישות של המועדון כפי שציינת.
מכניסים אליה לינקים של טרנספרמארקט וכו', היא כבר עושה את הסינון הראשוני, אחר כך זה עובר לאנליסטים וכו'

עם הזמן אני מניח שיתחילו לעבוד עם סקאוטינג אקטיבי, כלומר לעקוב אחרי מועמדים כמה חודשים לפני שנפתח חלון ההעברות.
הפוסט קיבל לייק אחד7even
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1770 לייקים

שחר כתב: 16 יולי 2023, 11:03 למיטב ידיעתי הם עובדים עם איזו תוכנה חדשה שקשורה לחברה הספרדית, מעדכנים בה פרמטרים לפי הדרישות של המועדון כפי שציינת.
מכניסים אליה לינקים של טרנספרמארקט וכו', היא כבר עושה את הסינון הראשוני, אחר כך זה עובר לאנליסטים וכו'

עם הזמן אני מניח שיתחילו לעבוד עם סקאוטינג אקטיבי, כלומר לעקוב אחרי מועמדים כמה חודשים לפני שנפתח חלון ההעברות.
ככה בעצם עובד כל מועדון שמכבד את עצמו (ושיש לו היכולות הכלכליות לכך כמובן).
יחד, רק יחד! :heart:
הפוסט קיבל לייק אחדשחר
רק הפועל
קיבל.ה  1503 לייקים

עושה רושם שיש פה משתמשים שרק מחכים שהעונה תסתיים (בצורה לא טובה כמובן) בשביל שיוכלו להגיד "אמרנו לכם" , לא ברור העניין בסוף זה פורום אוהדי הפועל לא?
הפוסט קיבל 2 לייקים7evenL.S
טכנית לארז
קיבל.ה  1636 לייקים

קומפנים הם בכל מקום
דריבל ענק על מפתן השש עשרה
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
ארז שדה
קיבל.ה  681 לייקים

רק הפועל כתב: 16 יולי 2023, 12:55 עושה רושם שיש פה משתמשים שרק מחכים שהעונה תסתיים (בצורה לא טובה כמובן) בשביל שיוכלו להגיד "אמרנו לכם" , לא ברור העניין בסוף זה פורום אוהדי הפועל לא?
הרושם שלך מוטעה כולם פה רוצים שהפועל תצליח, פשוט יש אוהדים פסימיים בנשמה ויש אוהדים אופטימיים בנשמה ויש אוהדים שהם גם וגם בנשמה אבל כולם אדומים בנשמה.
הפוסט קיבל 2 לייקיםDe Niroshaharot
אוגוסטוס היל
קיבל.ה  909 לייקים

רק הפועל כתב: 16 יולי 2023, 12:55 עושה רושם שיש פה משתמשים שרק מחכים שהעונה תסתיים (בצורה לא טובה כמובן) בשביל שיוכלו להגיד "אמרנו לכם" , לא ברור העניין בסוף זה פורום אוהדי הפועל לא?
זה סה״כ פוליסת ביטוח רגשית
הפוסט קיבל 7 לייקיםRed Ghostסומך7evenלירון האדוםשחרshaolin232ASAFABADI
Jackie treehorn
קיבל.ה  46 לייקים

ארז שדה כתב: 16 יולי 2023, 13:17
הרושם שלך מוטעה כולם פה רוצים שהפועל תצליח, פשוט יש אוהדים פסימיים בנשמה ויש אוהדים אופטימיים בנשמה ויש אוהדים שהם גם וגם בנשמה אבל כולם אדומים בנשמה.

גם אתה טועה באבחנה
החלוקה כאן היא לאנשים שמסתמכים על דיבורים והבטחות ולאלה שבוחנים לפי מעשים.

הסוג הראשון הוא החומר שממלא את זמן המסך של חיים אתגר בכאלה שהבטיחו להם 80 אחוז תשואה /אביר על סוס לבן שעובד במוסד
והסוג השני הם אלה שמחכים לראות את הסחורה לפני שקונים.

גם למדנו כבר שהענף הוא אבן שואבת לכל מיני טיפוסים עם בוחן מציאות רופף סטייל גומא אגאייר, גאידמאק ואולי גם כבירי.
אז כשמדברים איתנו על כדורגל ברמה עולמית זה לא בדיוק מתיישב עם זה שבונים על מגן ובלם שיגיעו בהשאלה.

זה העניין עם דיבורים ומעשים
אבל וואלה.. אשריי המאמין
הפוסט קיבל 2 לייקיםDe Niroרדפוקס
dino
קיבל.ה  2034 לייקים

Jackie treehorn כתב: 16 יולי 2023, 14:07
ארז שדה כתב: 16 יולי 2023, 13:17

גם אתה טועה באבחנה
החלוקה כאן היא לאנשים שמסתמכים על דיבורים והבטחות ולאלה שבוחנים לפי מעשים.

הסוג הראשון הוא החומר שממלא את זמן המסך של חיים אתגר בכאלה שהבטיחו להם 80 אחוז תשואה /אביר על סוס לבן שעובד במוסד
והסוג השני הם אלה שמחכים לראות את הסחורה לפני שקונים.

גם למדנו כבר שהענף הוא אבן שואבת לכל מיני טיפוסים עם בוחן מציאות רופף סטייל גומא אגאייר, גאידמאק ואולי גם כבירי.
אז כשמדברים איתנו על כדורגל ברמה עולמית זה לא בדיוק מתיישב עם זה שבונים על מגן ובלם שיגיעו בהשאלה.

זה העניין עם דיבורים ומעשים
אבל וואלה.. אשריי המאמין
הסוג השני נובח ומתלונן רק לפי מה שרואה בעינו הצרה והפולנית
וגם אתה לא ראית את מסיבת העיתונאים עם הכדורגל ברמה עולמית ולא הבנת לפי מה שואפים לזה
dino
קיבל.ה  2034 לייקים

כנראה שמגיע לכם את ניב זריהן ושאר שחקני ניסנובסטוק העיקר שיגיעו מהר ככל הניתן
dino
קיבל.ה  2034 לייקים

למי שמחזיק מדעותיו ״הבכלל״ לא מעורבות בבעיות רגשיות שלו

טביב התייחס לבעלי הפועל ת"א החדשים: "מינצברגים? דברו איתי עוד שנה שנתיים. אני לא מכיר את הרוכשים, אבל לפי ההתנהלות שלהם אני לא רואה שום עתיד להפועל ת"א. זה לא הולך לשום מקום, הפרויקט ידרוך במקום, לא יהיה שום שינוי
ראצ'וניצה
קיבל.ה  45 לייקים

דעה לא פופלרית:

המינצברגים קודם כל מבחינת ארגון, יוצרים ארגון עם היררכיה מאורגנת עם חלוקת תפקידים מאוד ברורה.
התשתיות- ארגון מבוסס דאטה, שיפוץ וולפסון עם הפרדה בין המשרדים לחדרי ההלבשה וכו', מנהל מקצועי שתחתיו יש מנהל מקצועי(חן סול כרגע) בשטח
האג'נדה- קידום צעירים, חיבור בין ההיסטוריה של המועדון לשחקנים והקהל, שאיפה לתארים לטווח הארוך

עכשיו תסכימו עם האג'נדה או לא (הרבה פה מעדיפים בסטיונרים שהניהול הוא ספונטני ולא ברור), יש פה קודם כל בנייה של יסודות ותשתית של מועדון בריא.
יש סיכוי גדול שעל הדשא העונה הכל יתפוצץ ונלך לעונה בינונית מינוס, אבל כל עוד היסודות חזקים, לא הכל יפול ויקום על מאמן או על שחקן כזה או אחר ותהיה כנראה תקופה של תיקונים שתקח אפילו שנים.
אבל כל עוד הארגון יציב ניהולית, גם תארים יבואו בסוף
הדבר היחיד שיכול לקלקל זה ציפיות גבוהות מידי של הקהל ופיצוץ מוקדם מידי

קיצר, קחו כדור הרגעה לעונה הקרובה וגם הבאה כנראה, אלא אם כן יש לכם כיוון לאיזה קאטרי שישפוך כסף ותגידו תודה שאתם לא תחת ניהול ניסנובי וקודמיו
הפוסט קיבל 3 לייקיםאוגוסטוס הילshaharotdino
סמל אישי של משתמש
Hapolo
קיבל.ה  581 לייקים

אני יכול לחיות עם עונה בינונית, הבעיה שכרגע נראה שהסגל הולך להיות פחות או יותר כמו בעונה שעברה ואם נאבד גם את למקין וגם את לאיוס אז על פניו עוד נחלשנו. הפאניקה של האוהדים מובנת לחלוטין
אוגוסטוס היל
קיבל.ה  909 לייקים

Hapolo כתב: 16 יולי 2023, 21:55 אני יכול לחיות עם עונה בינונית, הבעיה שכרגע נראה שהסגל הולך להיות פחות או יותר כמו בעונה שעברה ואם נאבד גם את למקין וגם את לאיוס אז על פניו עוד נחלשנו. הפאניקה של האוהדים מובנת לחלוטין
מעבר לכך שלא נסגר סגל וכבר עכשיו זה לא כמו עונה שעברה צריך לזכור משהו שקצת שוכחים פה.
כשמדובר בצעירים זה אמור להיות גרסאות משופרות. על סניור כבר רואים. ישראלוב ואל ים גם וגם רמות. גרף שיפור של החברה הצעירים הוא חלק מהתכנית.
זה לא רק שמות של שחקנים זה גם היכולת להפיק מהם יותר. על זה הטיקט שלהם וגם על זה הם ייבחנו
הפוסט קיבל לייק אחדEl dudernio
סמל אישי של משתמש
Hapolo
קיבל.ה  581 לייקים

אוגוסטוס היל כתב: 16 יולי 2023, 22:04

מעבר לכך שלא נסגר סגל וכבר עכשיו זה לא כמו עונה שעברה צריך לזכור משהו שקצת שוכחים פה.
כשמדובר בצעירים זה אמור להיות גרסאות משופרות. על סניור כבר רואים. ישראלוב ואל ים גם וגם רמות. גרף שיפור של החברה הצעירים הוא חלק מהתכנית.
זה לא רק שמות של שחקנים זה גם היכולת להפיק מהם יותר. על זה הטיקט שלהם וגם על זה הם ייבחנו
השיטה של לקחת את ההנחות האלה שכל צעיר יעלה כמה אחוזים ויהיה בסדר קצת מפחידה אותי. החבורה הצעירה הזו צריכה שלד יציב וכישרון מסביבם הם עדיין לא בשלים להחזיק מסה משמעותית מהקבוצה
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  835 לייקים

שחקנים צעירים משלבים בצורה מקצועית ואיטית.
לא זורקים ישר להרכב. כך רק גורמים להם עוול ונזק מקצועי.
אוגוסטוס היל
קיבל.ה  909 לייקים

Hapolo כתב: 16 יולי 2023, 22:18
אוגוסטוס היל כתב: 16 יולי 2023, 22:04

השיטה של לקחת את ההנחות האלה שכל צעיר יעלה כמה אחוזים ויהיה בסדר קצת מפחידה אותי. החבורה הצעירה הזו צריכה שלד יציב וכישרון מסביבם הם עדיין לא בשלים להחזיק מסה משמעותית מהקבוצה
אני לא אומר את דעתי.
בא בעל בית שאומר שבין היתר זו אסטרטגיה שהוא מאמין בה ומביא אנשי מקצוע כולל מאמן שאמורים לעשות את זה בצורה מקצועית. זה לא ישראל ישראלי יאללה תנו בראש.
זה מקצוע ותחום ידע שלם איך מפצחים צעירים.
יעבוד? לא יודע. אני רק מנסה להבין את הפוקוס שלהם ולהתאים את ההערכה לאן הדברים הולכים.
נדרשת קצת צניעות
OrCohen
קיבל.ה  245 לייקים

איך אומרים ניסנוב באנגלית?
Nati
קיבל.ה  1045 לייקים

ב78-79,יוסלה התחיל לשלב הרבה צעירים.ב79-80 הכריש זרק את כול הוותיקים(חוץ מבז׳ה ודרייפוס)והשאר זה היסטוריה.
שליחת תגובה