בית

מועצת הכדורסל של אוהדי הפועל
לזכרו של אורי שלף ז"ל, ממיסדי עמותת הפועל אוסישקין
שליחת תגובה
סמל אישי של משתמש
Tenacious D
קיבל.ה  229 לייקים

אם נמשיך ביכולת המקצועית הטובה שלנו ונמשיך להאבק על תארים אז הדרייב אין בהחלט יהיה כבר קטן עלינו. ואם החולדה לא באמת מזיז את העיניין של היכל חדש מהר יותר אז מה האופציות שלנו לעונות הקרובות??

כרגע פורסם בוואלה על הקמת ארנה חדשה בהרצליה של 4-5 אלף מושבים. נראה שזה לא חרטה כי יש את השמות של האדריכלים והניהול בכתבה.. כנראה ממומן. לדעתי אם זה הולך לכיוון ה5 אלף זה אופציה מצויינת לנו לבנתיים (כמובן שיקח איזה שנתיים).
https://sports.walla.co.il/item/3590920

• ובכלל איזו הזיה שעיריית תל אביב הקימה, לא מזמן בכלל, היכל ספורט עם 3.5 אלף מקומות בלבד. למי הם חשבו שזה יספיק??
לוקח זמן לעשות שלום, כשבשניות פורצת מלחמה.
יהלום14אדום
קיבל.ה  572 לייקים

Tenacious D כתב: 02 יולי 2023, 21:37 אם נמשיך ביכולת המקצועית הטובה שלנו ונמשיך להאבק על תארים אז הדרייב אין בהחלט יהיה כבר קטן עלינו. ואם החולדה לא באמת מזיז את העיניין של היכל חדש מהר יותר אז מה האופציות שלנו לעונות הקרובות??

כרגע פורסם בוואלה על הקמת ארנה חדשה בהרצליה של 4-5 אלף מושבים. נראה שזה לא חרטה כי יש את השמות של האדריכלים והניהול בכתבה.. כנראה ממומן. לדעתי אם זה הולך לכיוון ה5 אלף זה אופציה מצויינת לנו לבנתיים (כמובן שיקח איזה שנתיים).

• ובכלל איזו הזיה שעיריית תל אביב הקימה, לא מזמן בכלל, היכל ספורט עם 3.5 אלף מקומות בלבד. למי הם חשבו שזה יספיק??
כשמדובר באותו אידיוט שהחליט להקים מגרש כדורגל ללא גג, הרבה שכל ומחשבה אין שם
יאללה הביתה!!!
הפוסט קיבל לייק אחדshaharot
סמל אישי של משתמש
רדנקו
קיבל.ה  662 לייקים

יהלום14אדום כתב: 02 יולי 2023, 22:57
Tenacious D כתב: 02 יולי 2023, 21:37 אם נמשיך ביכולת המקצועית הטובה שלנו ונמשיך להאבק על תארים אז הדרייב אין בהחלט יהיה כבר קטן עלינו. ואם החולדה לא באמת מזיז את העיניין של היכל חדש מהר יותר אז מה האופציות שלנו לעונות הקרובות??

כשמדובר באותו אידיוט שהחליט להקים מגרש כדורגל ללא גג, הרבה שכל ומחשבה אין שם
כי הם לא רצו לקבל מימון של הטוטו או מפעל הפיס (לא זוכר מי) אלא התעקשו לעשות את זה במימון עירוני כך שיוכלו לקבל את כל ההכנסות ולקבל את כל ההחלטות בעצמם. כמו תשלום עבור חסות לאולם.
avivx2
קיבל.ה  100 לייקים

מישהו יודע באמת אם יש התקדמות בכיוון בכלל? היה דיווחים שרמי נפגש עם העירייה
Charlie
קיבל.ה  449 לייקים

avivx2 כתב:מישהו יודע באמת אם יש התקדמות בכיוון בכלל? היה דיווחים שרמי נפגש עם העירייה
אלה דברים שלוקחים לא מעט זמן, בטח כרגע שאנחנו 4 חודשים לפני בחירות. שום דבר לא יזוז בעניין לפני תחילת 2024.

Sent from my iPhone using Tapatalk
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1777 לייקים

במצב הנוכחי, ובהנחה והפועל לא תבנה לעצמה אולם בשנתיים הקרובות, לדעתי האולם בחולון זו האופציה הכי ריאלית.
5,600 מקומות, מאד ביתי...ומבחינת מה שמסביב לאולם (אפשרויות בילוי) הוא לדעתי גם הטוב בארץ.
ממש מתחת לאולם יש 3 פאבים טובים. אחד מהם גדול ממש ו-200 מטר משם עוד כמה טובים מאד.

עד כאן היתרונות.
יחד, רק יחד! :heart:
הפוסט קיבל 2 לייקיםר.שshaharot
ארז שדה
קיבל.ה  703 לייקים

7even כתב: 03 יולי 2023, 18:21 במצב הנוכחי, ובהנחה והפועל לא תבנה לעצמה אולם בשנתיים הקרובות, לדעתי האולם בחולון זו האופציה הכי ריאלית.
5,600 מקומות, מאד ביתי...ומבחינת מה שמסביב לאולם (אפשרויות בילוי) הוא לדעתי גם הטוב בארץ.
ממש מתחת לאולם יש 3 פאבים טובים. אחד מהם גדול ממש ו-200 מטר משם עוד כמה טובים מאד.

עד כאן היתרונות.
בתור תושב חולון הייתי שמח מאוד אם הפועל היו משחקים בחולון, אבל לפי מה שהבנתי מרמי כהן האופציה הזאת לא קיימת אלא מדברים על אוהל בגני התערוכה לתקופת ביניים עד שירחיבו את הדרייב אין לאולם של 7,000 מקומות.
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1777 לייקים

רק שהאוהל לא יישרף מהאבוקות. מזרחי יבקש רדיוס ואז נצטרך לחזור לדרייב אין הקטן.
אם מרחיבים את הדרייב אין אז אני ממש מקווה שלא עושים קומה שניה אלא פשוט מוסיפים עוד שורות מעל הקיים, אחרת זה מתכון בטוח לכישלון קולוסאלי.
לא רואה את זה מסתיים לפני 2026 במקרה הטוב. 3 שנים נארח באוהל?

בכל מקרה - חולון.
יחד, רק יחד! :heart:
ארז שדה
קיבל.ה  703 לייקים

7even כתב: 03 יולי 2023, 19:11 רק שהאוהל לא יישרף מהאבוקות. מזרחי יבקש רדיוס ואז נצטרך לחזור לדרייב אין הקטן.
אם מרחיבים את הדרייב אין אז אני ממש מקווה שלא עושים קומה שניה אלא פשוט מוסיפים עוד שורות מעל הקיים, אחרת זה מתכון בטוח לכישלון קולוסאלי.

בכל מקרה - חולון.
חחחחח צריך אוהל חסין אש, לפי מה שהבנתי הכוונה היא להרוס ולבנות מחדש אמרו שזה ייקח שנה שנתיים אבל בדרך כלל יש פער בין התכנון למציאות, לגבי חולון נראה לי שיש התנגדות לרעיון מצד בית"ר חולון לרעיון שנשחק שם.
סמל אישי של משתמש
הלך המומנטום
קיבל.ה  1018 לייקים

7even כתב: 03 יולי 2023, 19:11 רק שהאוהל לא יישרף מהאבוקות. מזרחי יבקש רדיוס ואז נצטרך לחזור לדרייב אין הקטן.

בכל מקרה - חולון.
אנחנו כבר רגילים לשיפוץ מגרש שרק מחרב אותו.
ארבעת המופלאים
קיבל.ה  431 לייקים

בכל מקרה - חולון.
אני דווקא חושב שחייבים קומה שניה, כדי שיהיה איפה "לזרוק" את קהל החוץ. כל פעם מרגיז אותי מחדש שהם יושבים על הקווים.
אין אלוהים.
דת (כל דת) - ההונאה הגדולה ביותר בתולדות האנושות!
הפוסט קיבל לייק אחדKarl Marx
שליחת תגובה