להתראות שדים 2.0, היי שדים 2020!

פורום אוהדי הפועל תל אביב
שליחת תגובה
גונדר הפורום
קיבל.ה  16 לייקים

סופגניות אדומות שלי,
כהרגלנו בשנים האחרונות, גם הודעת הפרידה מגיעה באיחור רב, אבל אולי זה לטובה. אני מתנצלת מראש, אבל הטקסט הוא ארוך וסחי בלטה מרוב התרגשות תמונה . תתמודדו.
:idea:
לפני 17 וחצי שנים ( :!: ) הוקם פורום שדים כממשיכו של פורום "אדום לוהט", כדי לתת במה לכל האוהדים האדומים להביע את דעתם. מקום בו אפשר להתעדכן במצב הקבוצה, לחגוג או להתעצבן :x , ובעיקר לשמש ככיכר העיר של הקהילה האדומה.
ידענו תקופות זוהר של עונת דאבל בלתי נשכח :D , זכיה בגביעים, משחקים באירופה כולל כאלה שלא שודרו (כ-900 איש ביולי 2010 במשחק מול אקטובה וכמות דומה גם במשחק ההוא בחטאפה תמונה ), חגיגות לאידם של ההם מעבר לכביש, ועוד ועוד. ידענו גם תקופות שפל של פוסטים נוגים ועצובים :cry: על קבוצה שעמדה להתפרק ולהעלם ועדכונים בלייב מדיוני הפירוק של הקבוצה בבית המשפט, טבענו פוסטים זועמים על ירידת ליגה או ניהול כושל ורשלני תמונה , וגם הרבה הערצה ("היחיד שנלחם!") ושנאה (יש אינספור) של מאות שחקנים ששיחקו באדום.
לפורום הזה, כמו לקבוצה שאנחנו אוהדים, יש היסטוריה ארוכה ומופלאה גם במנותק מהפועל. ותיקי הפורום זוכרים פוסטים ושערוריות ביצורנירים, פורום "האח הגדול" (מי ניצח?), דיוני חפירות אינסופיים ב"קנסו" (הופרדו בלידתם, עמוד 93), פורומים ייעודים ליורו ("אין שם כלום") ומונדיאלים, אדום אופטימי (אשם בהכל) נגד כל הפורום ואשתו במשך שנים, אשכול האסונות "סע, סע, יש'ך עוד" תמונה, שירים שזוכרים עד היום, ובאמת שהיריעה קצרה מלהכיל את הרשימה.
בשנים האחרונות ירד קרנו של הפורום :( . פריחת הרשתות החברתיות תמונה יחד עם חוסר הניהול של האדמינים, ששקעו איש-איש בחייו הפרטיים, הביאו בשורה התחתונה להבנה שצריך דם חדש. מישהו אחר ייקח אחריות את הבייבי שלנו, ויחזיר עטרה ליושנה. לשמחתנו מספר משתמשים ותיקים הציעו להיכנס לנעלינו, ואנחנו שמחנו להעביר את הפורום ללא כל תמורה (לידיעת הקורא ניסנוב). יחד עם זאת, עמדנו על כך שהפורום יישאר עצמאי ושל הקהילה, כזה שממשיך את המסורת רבת השנים של הפורום. בהיבט הניהולי, ביקשנו שהפורום ימשיך להיות במה דמוקרטית לכל מי שמגדיר עצמו אוהד הפועל תמונה, לא משנה מה דעותיו. בהיבט הטכני, ראינו את הפורום ממשיך כאתר עצמאי ולא במתכונת פייסבוקית או רשת חברתית כלשהי. לשמחתנו, המנהלים החדשים רואים את הדברים עין בעין.
הפורום החדש מקפיץ ברמה את חווית השימוש. יש בו קישוריות קלה לוידאו ורשתות חברתיות, הזדהות בקליק, ועוד ים אפשרויות (מתי יהיו גיפים?!) שמכניסות קצת צבע ללחיים הדהויות של "שדים". אבל היתרון הכי גדול שלו הוא האפשרות להכניס דם חדש, אוהדים יקרים שכבר שנים מתדפקים על דלתות הפורום ומבקשים להביע את אשר על ליבם ואוהדים חדשים, שלא נולדו בכלל כשהפורום הזה הוקם.
לא שכחנו גם את העבר. הפורום הישן ימשיך לרוץ תחת http://old.shedim.com . כבר עכשיו הוא מציג מחדש פורומים ישנים (כולל פורמאלין!) שנעזבו והוחבאו ברבות השנים. אנחנו פועלים כדי להשמיש את כל הפורומים הישנים הנוספים, כדי שיהיה ארכיון פורום מלא ועשיר לכל מי שאי פעם חשקה נפשו בטיול נוסטלגי.
לסיום, כמה מילים אחרונות על צוות האדמינים לדורותיו: פורום "שדים" הוא חור שחור של משאבים, בעיקר בשנים שהפורום היה רועש וגועש, והפועל רצה בצמרת. אני מצדיעה תמונה לכל אחת ואחד מכם שהקדישו מזמנם החופשי לעבודת הניהול. הושקעו אלפי שעות רבות של ניטור הפורום, טיפול בחסימות ובקשות הרשמה, אינספור הודעות פרטיות עם משתמשים, וטיפול טכני. עשרות אלפי שקלים שולמו לטובת אירוח הפורום במהלך השנים. כל אלה כמובן בהתנדבות מלאה וברצון לתרום לקהילה. אתם אדירים.
תודה מיוחדת לבלומי האדום, החתיך המזדקן עם החתימה האלמותית תמונה . בלומי היה שם ממש מהיום הראשון, וכיהן כפנים והקול של ההנהלה. זה לא היה פשוט בכלל, כולל טלפונים של אוהדים באמצע הלילה, התעסקות בלתי פוסקת עם מיטב מטורללי הפורום, ולמיטב זכרוני אפילו הזמנה לתת עדות במשטרה. אין כמוך! תמונה
בהצלחה למנהלים החדשים, ולקהילה שלנו. הפורום הזה ידע לשנות סדרי עולם, ואני בטוחה שהוא יהיה פה לתת את הטון לעוד הרבה שנים קדימה.

יאללה הפועל, יאללה שדים,
א.ד.מין בדימוס
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1619 לייקים

:לב: :פרח: :לב:

הפורום הזה חשוב להרבה אנשים (ואני ביניהם), וגם לקהילת האוהדים, וזה לא מעט בזכותכם.
תודה רבה מקרב לב, בלי טיפה של ציניות
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
הַחַיִּ֤ים וְהַמָּ֙וֶת֙ נָתַ֣תִּי לְפָנֶ֔יךָ, הַבְּרָכָ֖ה וְהַקְּלָלָ֑ה - וּבָֽחַרְתָּ֙ בַּחַיִּ֔ים
* המציג אינו רופא
הפוסט קיבל לייק אחדנשמה אדומה זקנה
לירון האדום
קיבל.ה  1753 לייקים

תודה לך ולבלומי ולאחרים על הכל !!
גדלתי על פורום השדים, כמה כיף שהוא ממשיך.

השיא שלי היה שבטיול לדרום אמריקה אחרי הצבא, הכרתי אוהד הפועל במקסיקו, הוא שואל אותי איך קוראים לך? אני עונה לו לירון ואז הוא פנה אליי ושאל לירון האדום?

לאותו אחד קוראים המשתמש FEZ (מקווה שהוא פה)

Sent from my SM-G960F using Tapatalk

הפוסט קיבל לייק אחדyos
Giovanni Giorgio
קיבל.ה  686 לייקים

באמת תודה לכל העוסקים במלאכה
הפורום הוא מקום מיוחד עבורי, כותב פה מעל לעשור
הרבה מעבר לכדורגל ואהדה להפועל המשותפת, למדתי המון דברים חדשים בשלל נושאים בזכות הפורום. למרות שלא פגשתי אנשים פה (חוץ מפעם אחת שהלכנו לשחק כדורגל והאמת שאני לא זוכר מי היה שם, רק זוכר שכרובי אסף אותי) אני מרגיש שאנחנו מכירים כבר שנים
long live the zapta
סמל אישי של משתמש
הפועל
קיבל.ה  977 לייקים
יצירת קשר:

טפי עליכם הרסתם לי את החיים לא יודע כמה שנים מחיי במצטבר כבר בזבזתי פה. הייתי אומר שתתפתרו אבל כבר עשיתם את זה. תודה!
נעשינו לנטל, אנו וזיכרונותינו, ובסופו של דבר נמכרנו
היינו של ההסתדרות, אבל עכשיו כבר לא
איש אחד, מוישה, בא וקנה אותנו
הפוסט קיבל לייק אחדרועי
סמל אישי של משתמש
KingAlpaca
קיבל.ה  1085 לייקים

1. אני ממש שונא אתכם.
2. לעניות דעתי, אני חושב שהיה ראוי להזכיר את המשתמש "קלדרון".
האדום הצורר:
גם הבוסטר שלא ניתן כמעט בשום מקום במערב וכבר ניתן לשליש מהאוכלוסייה כאן זה רק בגלל שישראל הצליחה להשיג את החיסונים לפני כולם? אתה מאמין לחרטוטים של עצמך?
סמל אישי של משתמש
עומר מ.
קיבל.ה  31 לייקים

תודה על כל השנים, הייתי שם מהרגע הראשון ועד לרגע האחרון. את אשתי הכרתי בשער 5 וגם היא כתבה בפורום. הכרתי פה הרבה חברים טובים וגם יצורים שאלוהים ישמור.
בקיצור היו שלום ותודה על הדגים

Sent from my iPhone using Tapatalk
סמל אישי של משתמש
Red Wolf
קיבל.ה  386 לייקים

אני אשכרה גדלתי עם הפורום
כל כך הרבה דברים ושינויים בהפועל התחילו בפורום הזה, ולכן הפלטפורמה הזאת כל כך חשובה

תודה לכם על הכל!
לב לב לב
סמל אישי של משתמש
Hapoelian
קיבל.ה  408 לייקים

מאברוק עליכ יא רב גונדר, הסבת לי הרבה שעות של אושר וסבל
שנדע ימים טובים יותר :)
It's 1991 and I refuse to come wack
בלומי האדום
קיבל.ה  61 לייקים

הפורום עבר לפלאטפורמה חדשה, העביר ידיים לדור הצעיר ומן הסתם צריך לכתוב מספר מילים.
היו מחשבות על דברי סיכום, בכל זאת עברו כבר 17 שנים פלוס והרבה דברים השתנו מאז אותו יום אי שם במרחבי גבעתיים, עת התקבלה ההחלטה על פתיחת הפורום.
הימים ימי אדום לוהט, ותרתי משמע הפורום רתח.
תקופה לא קטנה לפני כן עמלה קבוצה של אוהדים על הקמת עמותה לאוהדי הפועל.
היו שם הרבה חברה טובים וידועים בקהל, שניהלו כמיטב המסורת אינספור דיונים על כל נושא אפשרי.
על מנת לעזור לדיונים להתפתח מעבר למפגש השבועי הוקם פורום.

לחבר בין הדברים

עת הוחלט להקים את הפורום, כפלטפורמה לדיונים עבור אוהדי הפועל ושות', הוסב הפורום ההוא למה שידוע עד היום כ "שדים".
זכויות היוצרים, הסמל וכל מה שקשור בפורום בימיו הראשונים, מובילים למרפסת קטנה באזור גבעתיים.

זה הזמן, לאחל בריאות ואריכות ימים למשפחתו של הגמד, אשתו ושני ילדיו ולזכור את הכלב עזרא ז"ל.
אתה יודע כמה שאני אוהב אותך איש יקר!

העמותה הוקמה והדיונים עברו לבית החדש, שהוא בעצם באופן ישיר המשך למייסדים של אדום לוהט.

לא ארחיב יותר מידי על ימי הפורום העליזים, הדיונים המעניינים, ימי אירופה , המריבות, המשתתפים הכפולים, מחפשי האאוטינג, המחרחרים למינהם, העיתונאים, המדברים מפי אדוניהם, האינטרסנטים, אוהדי הפועל ואוהדי קבוצות אחרות.
כולם היו שם ועיצבו את פורום שדים למה שהוא, לחיוב ולשלילה.

במהלך השנים ניהלו את הפורום הרבה מאוד אנשים טובים, שהמשותף לכולם היא בראש וראשונה אהדת מועדון הפועל תל אביב.
כולם פעלו וניהלו את הפורום לפי הבנתם את הקוד ההתנהגותי, המוסרי והפתיחות לדיונים עם מגוון דעות, כפי שהנחה דור המייסדים.

זה הזמן להגיד תודה לכל המי ומי שתרם מזמנו, ועזר לנו לשמור את הפלטפורמה עצמאית ופתוחה לכולם.
הייתי שמח להרים כוסית יחד עם כולכם, מינוס אלו שעזבו לפני שהאחרון סגר את האור.
אין כמו ימי קורונה לפגישה אלקטרונית אחת נוספת, להחזרת המסורת, לסיכום תקופה מסודרת ולהעברת השרביט לדור הצעיר.
מכיוון שכולכם החלטתם להישאר אנונימוס, ואין לנו כבר פורום צדדי במחשכים נאלץ לוותר או לחכות שמישהו ירים את הכפפה.

נזכור את קלדרון, את האח של המשתמש יואב ואת אוהד הפועל חיפה, ששמו ברח לי כרגע, שהיו בין אלו שתמיד נשמור בליבנו כחלק בלתי נפרד מאבני היסוד של הפורום, שחתמו על טופס טיולים בטרם עת.

כמו שציינתי, מדובר בסיכום תקופה, אבל לא בסיום ימי הפורום.

לדור הצעיר,

הפורום הוא שלכם ואתם תחליטו איך הוא יתפקד ואיך ייראו הדיונים בו.
קטונתי מלתת לכם עצות, יש לי מכורח המציאות נסיון, אבל לפעמים זה גם מה שעצר את ההתקדמות.
חבל לבזבז מקום ומילים על השנים הפחות טובות של הפורום והקבוצה, חשוב ללמוד מהטעויות ולשפר תוך כדי התקדמות.
תבצעו ותחליטו גם אם אתם לא בטוחים. פורום ובוודאי פורום של אוהדי כדורגל/כדורסל הוא מלא אמוציות ובמיוחד אם מכירים את הנפשות הפועלות, קשה מאוד לקבל החלטות.

המשימה לא פשוטה, אבל אני בטוח שבעוד 10 - 20 שנה, שתעבירו את השרביט לדור הבא, תוכלו להביט אחורה בגאווה, ולאמר לעצמכם תרמתי משהו לקהילה.

שוב תודה מכל הלב למי שעזר במהלך השנים, אוהב את כולכם ובהצלחה לדור הצעיר

שיהיה לכולם פורום אדום נפלא, נעים ו- שקט סמיילי מעשן
הפוסט קיבל 7 לייקיםRed Wolfנשמה אדומה זקנהאדום ותיקדה ברונו7evenסומךRaizi
סמל אישי של משתמש
דה ברונו
קיבל.ה  2 לייקים

teknoboy כתב: 02 דצמבר 2020, 23:53 :לב: :פרח: :לב:

הפורום הזה חשוב להרבה אנשים (ואני ביניהם), וגם לקהילת האוהדים, וזה לא מעט בזכותכם.
תודה רבה מקרב לב, בלי טיפה של ציניות
אדום ותיק
קיבל.ה  468 לייקים

הייתי מהמצטרפים הראשונים לפורום "אדום לוהט" ובאופן טבעי לגילגולו לשדים. היה פער גילים ביני ובין המייסדים. לא היכרתי איש מהם (וגם היום איני מכיר אישית, מה עוד שאני במקור איש שער 4 ורובם יוצאי שער 7... ) . אך מצאתי פלטפורמה נהדרת לשתף חוויות , רגעי אושר אין סופיים, עצבות, מחשבות, טקטיקות, וכו עם עמיתים לרעיון האדומים והפועל האדומה שלנו - THE ONE AND ONLY .
תודה לכל הותיקים שהחליטו להעביר את המושכות לדור צעיר.
תודה שלא הלכתם לפלטפורמה של הרשתות ה(אנטי) חברתיות! (אני אישית מחרים את כולן ברמת העיקרון).

בהצלחה למנהלים החדשים תודה מקרב לב לנושאים בעול הותיקים!
ובעיקר בהצלחה לקבוצתנו (זקוקים לכל ברכה... לא משנה השפה).

וברגע של נוסטלגיה :
השיא זכיה באליפות במעוז הפשיזם הירושלמי!
השיא - זכיה באליפות במעוז הפאשיזם הירושלמי!
סמל אישי של משתמש
עומר מ.
קיבל.ה  31 לייקים

בלומי האדום כתב: 03 דצמבר 2020, 12:44 נזכור את קלדרון, את האח של המשתמש יואב ואת אוהד הפועל חיפה, ששמו ברח לי כרגע, שהיו בין אלו שתמיד נשמור בליבנו כחלק בלתי נפרד מאבני היסוד של הפורום, שחתמו על טופס טיולים בטרם עת
גיורא הזקן - גיורא וינבלום ז"ל
יהלום14אדום
קיבל.ה  532 לייקים

בלומי האדום כתב: 03 דצמבר 2020, 12:44 הפורום עבר לפלאטפורמה חדשה, העביר ידיים לדור הצעיר ומן הסתם צריך לכתוב מספר מילים.
היו מחשבות על דברי סיכום, בכל זאת עברו כבר 17 שנים פלוס והרבה דברים השתנו מאז אותו יום אי שם במרחבי גבעתיים, עת התקבלה ההחלטה על פתיחת הפורום.
היו שם הרבה חברה טובים וידועים בקהל, שניהלו כמיטב המסורת אינספור דיונים על כל נושא אפשרי.

לחבר בין הדברים

עת הוחלט להקים את הפורום, כפלטפורמה לדיונים עבור אוהדי הפועל ושות', הוסב הפורום ההוא למה שידוע עד היום כ "שדים".
זכויות היוצרים, הסמל וכל מה שקשור בפורום בימיו הראשונים, מובילים למרפסת קטנה באזור גבעתיים.

זה הזמן, לאחל בריאות ואריכות ימים למשפחתו של הגמד, אשתו ושני ילדיו ולזכור את הכלב עזרא ז"ל.

העמותה הוקמה והדיונים עברו לבית החדש, שהוא בעצם באופן ישיר המשך למייסדים של אדום לוהט.

לא ארחיב יותר מידי על ימי הפורום העליזים, הדיונים המעניינים, ימי אירופה , המריבות, המשתתפים הכפולים, מחפשי האאוטינג, המחרחרים למינהם, העיתונאים, המדברים מפי אדוניהם, האינטרסנטים, אוהדי הפועל ואוהדי קבוצות אחרות.

במהלך השנים ניהלו את הפורום הרבה מאוד אנשים טובים, שהמשותף לכולם היא בראש וראשונה אהדת מועדון הפועל תל אביב.
כולם פעלו וניהלו את הפורום לפי הבנתם את הקוד ההתנהגותי, המוסרי והפתיחות לדיונים עם מגוון דעות, כפי שהנחה דור המייסדים.

זה הזמן להגיד תודה לכל המי ומי שתרם מזמנו, ועזר לנו לשמור את הפלטפורמה עצמאית ופתוחה לכולם.
אין כמו ימי קורונה לפגישה אלקטרונית אחת נוספת, להחזרת המסורת, לסיכום תקופה מסודרת ולהעברת השרביט לדור הצעיר.
מכיוון שכולכם החלטתם להישאר אנונימוס, ואין לנו כבר פורום צדדי במחשכים נאלץ לוותר או לחכות שמישהו ירים את הכפפה.

נזכור את קלדרון, את האח של המשתמש יואב ואת אוהד הפועל חיפה, ששמו ברח לי כרגע, שהיו בין אלו שתמיד נשמור בליבנו כחלק בלתי נפרד מאבני היסוד של הפורום, שחתמו על טופס טיולים בטרם עת.

לדור הצעיר,

קטונתי מלתת לכם עצות, יש לי מכורח המציאות נסיון, אבל לפעמים זה גם מה שעצר את ההתקדמות.
חבל לבזבז מקום ומילים על השנים הפחות טובות של הפורום והקבוצה, חשוב ללמוד מהטעויות ולשפר תוך כדי התקדמות.
תבצעו ותחליטו גם אם אתם לא בטוחים. פורום ובוודאי פורום של אוהדי כדורגל/כדורסל הוא מלא אמוציות ובמיוחד אם מכירים את הנפשות הפועלות, קשה מאוד לקבל החלטות.

המשימה לא פשוטה, אבל אני בטוח שבעוד 10 - 20 שנה, שתעבירו את השרביט לדור הבא, תוכלו להביט אחורה בגאווה, ולאמר לעצמכם תרמתי משהו לקהילה.

אתה איש יקר
יאללה הביתה!!!
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1635 לייקים

מרגש. תודה לכם על הכל
יהיה טוב הפועל!
עובדיה
קיבל.ה  170 לייקים

מחמם ומרגש את הלב. שמח מאוד שלקחנו את זה ביחד והמשכנו הלאה אל הפלטפורמה נוכחית, ושוב מודה לכל הנפשות שפעלו בעבר ופועלים בהווה מתוך אהבה ושליחות לקהילה החשובה הזאת. ברמה האישית אני מקווה שהקהילה במתכונת החדשה תוכל להכיל דם חדש בחניכה, סובלנות וערבות. חשוב לזכור כמה כח יש לקהל וקהילה, זה מה שהניע את המעורבים ביוזמה להמשיך את העבודה כאן בפורום.

תודה!
כפיר אדום
קיבל.ה  101 לייקים

בהחלט מחמם ומרגש. אני אמנם רק 12 או 13 שנה בפורום, אבל הספקתי לראות אותו ולהשתתף בו גם בתקופות שיא וגם בתקופות שפל. אין לי ספק שבזכות העברת השרביט המרשימה והדור הצעיר והנמרץ הוא ימשיך להיות בית אדום וחם. בהצלחה!
בלומי האדום
קיבל.ה  61 לייקים

עומר מ. כתב: 03 דצמבר 2020, 15:34
בלומי האדום כתב: 03 דצמבר 2020, 12:44 נזכור את קלדרון, את האח של המשתמש יואב ואת אוהד הפועל חיפה, ששמו ברח לי כרגע, שהיו בין אלו שתמיד נשמור בליבנו כחלק בלתי נפרד מאבני היסוד של הפורום, שחתמו על טופס טיולים בטרם עת
תודה עומר.
ויהלומי, הזדמנות נוספת להיזכר באדומים בנשמה, ולאמר שוב תודה על העזרה (זכות יוצרים למשתמש יוסי האדום)
יהלום14אדום
קיבל.ה  532 לייקים

בלומי האדום כתב: 04 דצמבר 2020, 12:51
עומר מ. כתב: 03 דצמבר 2020, 15:34
תודה עומר.
ויהלומי, הזדמנות נוספת להיזכר באדומים בנשמה, ולאמר שוב תודה על העזרה (זכות יוצרים למשתמש יוסי האדום)
היתה תקופה נהדרת אז (וגם מעבר לים היית לעזר).
יאללה הביתה!!!
בני12
קיבל.ה  828 לייקים

עומר מ. כתב: 03 דצמבר 2020, 08:12 תודה על כל השנים, הייתי שם מהרגע הראשון ועד לרגע האחרון. את אשתי הכרתי בשער 5 וגם היא כתבה בפורום. הכרתי פה הרבה חברים טובים וגם יצורים שאלוהים ישמור.

אשתך גם ארגנה את טורניר הפורום הראשון בספורטק
יהלום14אדום
קיבל.ה  532 לייקים

בני12 כתב: 04 דצמבר 2020, 16:27
עומר מ. כתב: 03 דצמבר 2020, 08:12 תודה על כל השנים, הייתי שם מהרגע הראשון ועד לרגע האחרון. את אשתי הכרתי בשער 5 וגם היא כתבה בפורום. הכרתי פה הרבה חברים טובים וגם יצורים שאלוהים ישמור.

אשתך גם ארגנה את טורניר הפורום הראשון בספורטק
עם קלמארי האגדי
יאללה הביתה!!!
שחר
קיבל.ה  1342 לייקים

בלומי האדום כתב: 03 דצמבר 2020, 12:44 הפורום עבר לפלאטפורמה חדשה, העביר ידיים לדור הצעיר ומן הסתם צריך לכתוב מספר מילים.

לחבר בין הדברים

לדור הצעיר,

לב לב
benaim
קיבל.ה  271 לייקים

13 שנים שהפורום ליווה אותי בתקופות משוגעות כולל התכתבות ארוכת עמודים תוך כדי אותו משחק בטדי (התכתבות שכללה הרבה כעס, דמעות) כחלק ממשפחה אחת גדולה שמבינה ללבם של חבריה.
התחלתי את דרכי כאן בגיל 14 והכרתי לא מעט חברים

תודה לך א.ד מין היקר, הערכה רבה!

אגב, מישהו יודע מה עלה בגורלו של r200? חבר שואל
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1140 לייקים

כותב פה בפורום
שי.
קיבל.ה  4 לייקים

שתי חקירות בימ״ר, עשרות שיחות עם אלון סולל, ומאתיים הרחקות של דוד פרנקל
(נדבר עם אופטמי בהמשך)

האמת, מרגש - בזכות הפורום הזה פגשתי אנשים שלא הייתי מכיר לעולם, כמו שאקו, שגיא, בלומי, קלדרון הי״ד, גבי יבדל״א, האחים הלא מפותחים במיוחד לבית דפני ועוד רבים וגרועים. העניין הוא שאין לי את מי לתבוע (קל מאד להוכיח נזק).
יש עו״ד בקהל?
שי.
קיבל.ה  4 לייקים

בלומי האדום כתב: 03 דצמבר 2020, 12:44 עת הוחלט להקים את הפורום, כפלטפורמה לדיונים עבור אוהדי הפועל ושות', הוסב הפורום ההוא למה שידוע עד היום כ "שדים".

וואלה, סתם התבכיינתי. חיימשלי אתה
ותודה על כל השנים, ועל לילה של שכרון חושים בדירה קטנטנה בווינה, בירתנו המאוחדת לנצח נצחים. מעולם לא ידעתי ששנאוצרים יכולים לעשות דברים כאלה.

לב לב לב
עמי נאווי
קיבל.ה  109 לייקים
יצירת קשר:

הרבה זכרונות טובים מהפורום הזה. לדעתי היתה לו תרומה משמעותית לעיצוב הקהל של הפועל.
מתגעגע לגווארדיה הותיקה שהיתה: 19 התיש, אמיר (המשתמש הנערץ ביקום עם האווטר הקורץ), מתן ("המבזק של ז'ק" כמו שחרמש נהג לכנותו), קונסטנטין מרקו, קורווין, קלדרון ז"ל, ערן, מפלצת4, מושקוביץ ועוד רבים כ"כ וטובים. אפילו לאדום אופטימי (שנהיה כוכב בפייסבוק) ובלאדברד'ר. היה טוב וטוב שהיה.
תודה לאדמינים ולבלומי שהיו שם במשך כל הזמן הזה, בזמן שהפועל החליפה מיליון בעלים, ובהצלחה לעובדיה ולכל שאר האדמינים החדשים!
לכו!
כפיר אדום
קיבל.ה  101 לייקים

עמי נאווי כתב:הרבה זכרונות טובים מהפורום הזה. לדעתי היתה לו תרומה משמעותית לעיצוב הקהל של הפועל.
מתגעגע לגווארדיה הותיקה שהיתה: 19 התיש, אמיר (המשתמש הנערץ ביקום עם האווטר הקורץ), מתן ("המבזק של ז'ק" כמו שחרמש נהג לכנותו), קונסטנטין מרקו, קורווין, קלדרון ז"ל, ערן, מפלצת4, מושקוביץ ועוד רבים כ"כ וטובים. אפילו לאדום אופטימי (שנהיה כוכב בפייסבוק) ובלאדברד'ר. היה טוב וטוב שהיה.
תודה לאדמינים ולבלומי שהיו שם במשך כל הזמן הזה, בזמן שהפועל החליפה מיליון בעלים, ובהצלחה לעובדיה ולכל שאר האדמינים החדשים!
איפה בלאדברד'ר בימינו?
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

איפה פוגי וחתול אדום? הם מאד חסרים כאן
דל פיירו
קיבל.ה  21 לייקים

תודה על הכל
סמל אישי של משתמש
סומך
קיבל.ה  851 לייקים

תודה על הכל, שעות וימים השחטתי לריק בפורום. תודה על זה, יכלתי כבר לעשות דוקטוראט במקום
פיצוחי שווארמה
הבורסה הבורסה
שאקו
קיבל.ה  5 לייקים

בואנה יא פחי זבל,
שמעתי שסוגרים את הפורום ובאתי להפרד ואז אני מגלה שנמחק לי המשתמש?
אתם נורמלים תגידו לי?
פורום שלא זוכר את עברו ההווה שלו דל ועתידו לוטה בערפל.
תודה לכולם על תקופה נפלאה אי אז מתחילת שנות ה2000 ועד שהפייסבוק גנב אותי אליו,
מה שהיה כאן זה משהו שאי אפשר להסביר, יותר גדול מכל דאבל וכל דרבי,
הפורום הזה שינה את הקהל של הפועל בצורה חד משמעית, חיבר בין אנשים, יצר חברויות וגם חתונות ואפילו כמה בגידות לפי מיטב זכרוני.
הכרתי פה חברי אמת לכל החיים,
גבי התיש חיים שלי שהלכנו שנים ראש בראש על אליפות הפורום במספר הודעות,
שי קורווין שאוכל רק ביצה עם טחינה,
שוקי הצלם שלשמחתי פעיל גם בפייסבוק אמא שלהם זונה,
בני 12 שסיפק לי תפילין כדי לעמוד בנדר שנדרתי בבוקר ה15.5.10,
כל חברי הוועד האלמותי שהיו הרבה יותר ממה שמילים יכולות להסביר,
אלפקה שהפך מאויב לחבר ובלאדבראדר שאני נעצבתי לקרוא שהוא לא ברשימת המתים...
יש עוד הרבה ואין מקום להזכיר את כולם,
אבל כמובן את קלדרון, אמיר קושמירסקי, שהיה חבר ואח והלך לעולם שכולו טוב, ללא ניסנוב וקלינגר, לפי כשנה.

אוהב אתכם,
בהצלחה בפורום החדש.
הפוסט קיבל 5 לייקיםאל באנדיערןyosלירון האדוםסומך
רועי
קיבל.ה  6 לייקים

חושב שבפורום הקודם יצא לי לקחת חלק משהו כמו 13-14 שנה, חלקן זכו להיות השנים הכי גדולות של המועדון הזה, וחלקן שפל עצום.
הפורום תמיד חיבר אותי עוד יותר לקבוצה והלוואי שהדור הצעיר יותר יקבל מהפורום החדש הזה את מה שאני זכיתי לקבל ממנו בהקשר של הכדורגל.
המון הצלחה וריספקט, והערה אחת שולית: החתימות היו פעם עם 250 תווים וכעת הן עם 200, כך שלא יכולתי להעביר את החתימה הישנה שלי. הצילו

:heart:
לירון האדום
קיבל.ה  1753 לייקים

שאקו כתב: 11 דצמבר 2020, 09:36 בואנה יא פחי זבל,
שמעתי שסוגרים את הפורום ובאתי להפרד ואז אני מגלה שנמחק לי המשתמש?
אתם נורמלים תגידו לי?
פורום שלא זוכר את עברו ההווה שלו דל ועתידו לוטה בערפל.
תודה לכולם על תקופה נפלאה אי אז מתחילת שנות ה2000 ועד שהפייסבוק גנב אותי אליו,
מה שהיה כאן זה משהו שאי אפשר להסביר, יותר גדול מכל דאבל וכל דרבי,
הפורום הזה שינה את הקהל של הפועל בצורה חד משמעית, חיבר בין אנשים, יצר חברויות וגם חתונות ואפילו כמה בגידות לפי מיטב זכרוני.
הכרתי פה חברי אמת לכל החיים,
גבי התיש חיים שלי שהלכנו שנים ראש בראש על אליפות הפורום במספר הודעות,
שי קורווין שאוכל רק ביצה עם טחינה,
שוקי הצלם שלשמחתי פעיל גם בפייסבוק אמא שלהם זונה,
בני 12 שסיפק לי תפילין כדי לעמוד בנדר שנדרתי בבוקר ה15.5.10,
כל חברי הוועד האלמותי שהיו הרבה יותר ממה שמילים יכולות להסביר,
אלפקה שהפך מאויב לחבר ובלאדבראדר שאני נעצבתי לקרוא שהוא לא ברשימת המתים...
יש עוד הרבה ואין מקום להזכיר את כולם,
אבל כמובן את קלדרון, אמיר קושמירסקי, שהיה חבר ואח והלך לעולם שכולו טוב, ללא ניסנוב וקלינגר, לפי כשנה.

אוהב אתכם,
בהצלחה בפורום החדש.
חוזר לכתוב בפורום?
סמל אישי של משתמש
Red0rDead
קיבל.ה  30 לייקים

אחרי 6 שנים סוף סוף הצלחתי להכנס לפורום!
היידה הפועל! 3>
:hammersickle: :hapoel:
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

המשתמשים פוגי וחתול אדום ערב טוב לכם,
בבקשה תחזרו לפורום.אתם חסרים כאן.
נהנתי לקרוא אתכם 10 שנים כאן בפורום.
אתם כותבים מעניין וחכם.
אשמח לראותכם כאן.

סמל אישי של משתמש
סומך
קיבל.ה  851 לייקים

רועי כתב: 13 דצמבר 2020, 12:25 חושב שבפורום הקודם יצא לי לקחת חלק משהו כמו 13-14 שנה, חלקן זכו להיות השנים הכי גדולות של המועדון הזה, וחלקן שפל עצום.
הפורום תמיד חיבר אותי עוד יותר לקבוצה והלוואי שהדור הצעיר יותר יקבל מהפורום החדש הזה את מה שאני זכיתי לקבל ממנו בהקשר של הכדורגל.
המון הצלחה וריספקט, והערה אחת שולית: החתימות היו פעם עם 250 תווים וכעת הן עם 200, כך שלא יכולתי להעביר את החתימה הישנה שלי. הצילו

העיקר שנגמלת מהתמונה הצהובה
פיצוחי שווארמה
הבורסה הבורסה
הפוסט קיבל לייק אחדteknoboy
סמל אישי של משתמש
נורמה ג'ין
קיבל.ה  11 לייקים

רועי כתב: 13 דצמבר 2020, 12:25 חושב שבפורום הקודם יצא לי לקחת חלק משהו כמו 13-14 שנה, חלקן זכו להיות השנים הכי גדולות של המועדון הזה, וחלקן שפל עצום.

עדיף שלא תעביר כלום

תודה לכולם/ן :heart: :hammersickle:
שליחת תגובה