שהחיינו וקיימנו

פורום אוהדי הפועל תל אביב
שליחת תגובה
סמל אישי של משתמש
Sin Queso
קיבל.ה  438 לייקים

לא רוצה אשכול של 40 עמודים כדי לשמוח ,
מקווה שאנחנו נכנסים לעידן חדש והסבל של העשור וחצי יעבור.

בהצלחה לנו :rose:
הפוסט קיבל 2 לייקיםshaharot7even
Adom bdam
קיבל.ה  84 לייקים

בערב פורים שנת תרפ״ג, התכנסו כעשרים חברים-פועלים, בשכונת נווה שאנן שבתל-אביב להקים איגוד פועלים מיוחד לספורט: 'הפועל' בתל אביב. פורים 1923 הוא יום יסודו. בדירת אחד החברים בנווה שאנן בתל אביב נתכנסו כעשרים פועלים שיזמו להקים איגוד פועלים מיוחד לספורט ביחס לשם היו כמה הצעות: 'ק.ס.פ.'- ראשי תיבות של קלוב ספורט פועלי וכו'. אך השם 'הפועל' נתקבל על דעת כולנו״.

מתנת יום הולדת למועדון
נערך לאחרונה על ידי Adom bdam ב 01 מרץ 2023, 22:34, נערך פעם 1 בסך הכל.
הפוסט קיבל 8 לייקיםטכנית לארזהאדום הצוררRaiziChegiRed WolfshaharotFrenzyקפטן ג'ק
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

שלא ייגמר כמו דן

דריבל ענק על מפתן השש עשרה
סמל אישי של משתמש
עמית
קיבל.ה  226 לייקים

איזה כיף
עכשיו המטרה המרכזית היא להישאר בליגה וזה סופר חשוב
הפלייאוף התחתון לא יהיה קל ולדעתי גם הרבה קבוצות אמצע יפתחו רגליים לנס ציונה ובני ריינה בשביל שנרד ללאומית
אין יותר מחאה, אין יותר ניסנובים (לא מאמין שאני אומר את זה) צריך במשחקי הפלייאוף התחתון לתמוך בהפועל כמה שיותר, אין מה לעשות. בשביל שנחזור
Trust the :hapoel: Mintzberg Process.
הפוסט קיבל 3 לייקים7evenהסבתא של הפועלshaharot
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

Adom bdam כתב: 01 מרץ 2023, 22:16 בערב פורים שנת תרפ״ג, התכנסו כעשרים חברים-פועלים, בשכונת נווה שאנן שבתל-אביב להקים איגוד פועלים מיוחד לספורט: 'הפועל' בתל אביב. פורים 1923 הוא יום יסודו. בדירת אחד החברים בנווה שאנן בתל אביב נתכנסו כעשרים פועלים שיזמו להקים איגוד פועלים מיוחד לספורט ביחס לשם היו כמה הצעות: 'ק.ס.פ.'- ראשי תיבות של קלוב ספורט פועלי וכו'. אך השם 'הפועל' נתקבל על דעת כולנו״.

מתנת יום הולדת
וואו. יפה.
דריבל ענק על מפתן השש עשרה
האדום הצורר
קיבל.ה  652 לייקים

100 שנה בדיוק אחרי. יום הולדת שמח.
אינתי עומרי, הפועל.
הפוסט קיבל 2 לייקיםDe Niroסומך
סמל אישי של משתמש
Hapolo
קיבל.ה  562 לייקים

נשמע עוד איזה חודש שניסנוב עדיין מחזיקים בשליטה כלשהי או איזו הפתעה לא נעימה אחרת כמו שאנחנו רגילים או שאפשר לשחרר אנחת רווחה?
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1637 לייקים

כיף גדול ואושר קטן עם תקווה גדולה.
אבל כרגע המטרות:
1. להישאר בליגה
2. להישאר בליגה

לכל מה שקשור לצוות מקצועי, שחקנים, סקאוטים וכו יהיה המון המון זמן בקיץ.
רק בבקשה שיעבדו נכון ולא לפי גחמות של סוכנים.
מקצוענות. מה כבר ביקשנו?
נערך לאחרונה על ידי 7even ב 02 מרץ 2023, 12:29, נערך פעם 1 בסך הכל.
יהיה טוב הפועל!
הפוסט קיבל לייק אחדעידן סרור
Red Ghost
קיבל.ה  408 לייקים

מה שמתנגן לי בראש מהבוקר;
או או או או או או או או או או או

עכשיו לקפוץ וגם לשיר
נרעיד את כל העיר כמו חולים
או או או, או או או, או או
הפועל לאן שלא הולכים
תמיד איתכם באים, משתוללים
Charlie
קיבל.ה  430 לייקים

Adom bdam כתב:בערב פורים שנת תרפ״ג, התכנסו כעשרים חברים-פועלים, בשכונת נווה שאנן שבתל-אביב להקים איגוד פועלים מיוחד לספורט: 'הפועל' בתל אביב. פורים 1923 הוא יום יסודו. בדירת אחד החברים בנווה שאנן בתל אביב נתכנסו כעשרים פועלים שיזמו להקים איגוד פועלים מיוחד לספורט ביחס לשם היו כמה הצעות: 'ק.ס.פ.'- ראשי תיבות של קלוב ספורט פועלי וכו'. אך השם 'הפועל' נתקבל על דעת כולנו״.

מתנת יום הולדת למועדון
איזה סימבולי שמאה שנים אחרי בדיוק הפועל יוצאת לדרך מקצועית חדשה

Sent from my iPhone using Tapatalk
Josh
קיבל.ה  43 לייקים

אושר גדול
oleg neduda
קיבל.ה  1350 לייקים

מקווה מאוד לגארבזטיים מהיר וכיפי כמה שיותר מהר ולא לכאב לב
רק שיישארו בליגה
הפוסט קיבל 2 לייקיםChegiלירון האדום
סמל אישי של משתמש
קפטן ג'ק
קיבל.ה  405 לייקים

עוד יום בהיסטוריה הארוכה של הפועל. שיהיה בהצלחה. אני אופטימי.
למרות כל הכעס על הניסנובים, גרינברג ותושב שעשו מלא טעויות והתנהלו מחפיר בחלק מהזמן (ואני שמח שהם הלכו), צריך להגיד להם תודה על שהצילו את המועדון מפירוק לפני כמה שנים.
באו, שמו כסף, שמו זמן, ושמו את המוניטין שלהם ואכלו הרבה חרא. הכל היה עקום אצלם, אבל הכוונות שלהם היו טובות בבסיס, ובשורה התחתונה הצילו את המועדון מתחרישים גרועים יותר.
תקרת שכר, יא חביבי ! רק תקרת שכר (בכדורסל וגם בכדורגל) !
הפוסט קיבל לייק אחדDe Niro
סמל אישי של משתמש
בז'רנו
קיבל.ה  377 לייקים

קודם כל חדשות נפלאות ומזל טוב ענק לנו ולמועדון.
עכשיו הבעיה..
חייבים להישאר בליגה
כל הקבוצות בפלייאוף התחתון מתות שנרד ויתאמצו נגדינו+ אולי יפתחו רגליים ויתאמצו פחות מול היריבות הישירות

והנקודה הכי בעייתית,חלק גדול מאוד מהשחקנים לא ישארו בעונה הבאה.כמה מהם יעלו ויאכלו את הדשא?
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

קפטן ג'ק כתב: 02 מרץ 2023, 08:28 עוד יום בהיסטוריה הארוכה של הפועל. שיהיה בהצלחה. אני אופטימי.
למרות כל הכעס על הניסנובים, גרינברג ותושב שעשו מלא טעויות והתנהלו מחפיר בחלק מהזמן (ואני שמח שהם הלכו), צריך להגיד להם תודה על שהצילו את המועדון מפירוק לפני כמה שנים.
באו, שמו כסף, שמו זמן, ושמו את המוניטין שלהם ואכלו הרבה חרא. הכל היה עקום אצלם, אבל הכוונות שלהם היו טובות בבסיס, ובשורה התחתונה הצילו את המועדון מתחרישים גרועים יותר.
תפריד בין התושבים לניסנובים(גרינברג פרווה יחסית)
התושבים שמו יותר כסף(כנראה הרבה יותר) והניסנובים ניהלו הסכומים שהניסנובים הביאו, קטנים מאוד ביחס לנזקים שהם חוללו
הפוסט קיבל לייק אחדNiro
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1637 לייקים

יש מצב שכשיגיע בעזרת השם היום היום שבו נחזור למקום בו הפועל ראויה להיות, גם נחזור קצת ליותר אהבה להפועל ופחות שנאה למכבי שמתבטאת גם בשירים שלנו?
שנתרכז בהפועל ולא בכל מה שהוא לא הפועל.

אני לא כזה מבוגר, אפילו ממש לא מבוגר, אבל בתור ילד אני זוכר את בלומפילד עם הרבה יותר אהבה והרבה פחות שנאה מהמצב היום.
הלוואי ונחזור גם לזה, לא רק להצלחות מקצועיות.
יהיה טוב הפועל!
הפוסט קיבל 6 לייקיםDe NiroSin Quesoקפטן ג'קEl dudernioRed GhostRaizi
El dudernio
קיבל.ה  1260 לייקים

בז'רנו כתב: 02 מרץ 2023, 08:54 קודם כל חדשות נפלאות ומזל טוב ענק לנו ולמועדון.
עכשיו הבעיה..
חייבים להישאר בליגה
כל הקבוצות בפלייאוף התחתון מתות שנרד ויתאמצו נגדינו+ אולי יפתחו רגליים ויתאמצו פחות מול היריבות הישירות

והנקודה הכי בעייתית,חלק גדול מאוד מהשחקנים לא ישארו בעונה הבאה.כמה מהם יעלו ויאכלו את הדשא?
א. אני ממש לא בטוח שהאיגוד והמנהלת רוצים שתרד. אם זה אתה או נס ציונה / רינה אני די בטוח שיעדיפו אותך. בר נתן ובן אברהם לא בטוח.

ב. מה הבעיה עם זה? רוצים להיות חלק מהסגל בשננ הבאה? יש לכם פליאוף תחתון שלם נגד קבוצות חלשות עד חשלות מאוד להוכיח את מקומכם. מי שישסיים 3 משחקים רצופים נגד נ"צ ללא ניצחון אין לי לו מקום אצלנו.
סמל אישי של משתמש
בז'רנו
קיבל.ה  377 לייקים

El dudernio כתב: 02 מרץ 2023, 20:01
בז'רנו כתב: 02 מרץ 2023, 08:54 קודם כל חדשות נפלאות ומזל טוב ענק לנו ולמועדון.
עכשיו הבעיה..
חייבים להישאר בליגה

א. אני ממש לא בטוח שהאיגוד והמנהלת רוצים שתרד. אם זה אתה או נס ציונה / רינה אני די בטוח שיעדיפו אותך. בר נתן ובן אברהם לא בטוח.

ב. מה הבעיה עם זה? רוצים להיות חלק מהסגל בשננ הבאה? יש לכם פליאוף תחתון שלם נגד קבוצות חלשות עד חשלות מאוד להוכיח את מקומכם. מי שישסיים 3 משחקים רצופים נגד נ"צ ללא ניצחון אין לי לו מקום אצלנו.
אני אגיד לך מה הבעיה.גם אם ינצחו עכשיו את כל המשחקים עד הסוף,בעונה הבאה לא ישאר כמעט אף אחד.
אוז'בולט,הצעירים( שחלקם גם יושאלו מן הסתם)
ואולי זובאס.
לגוטליב יש חוזה,אבל לא יפתיע אותי אם ימכרו.
גאנם כנל,אי אפשר לבנות עליו בגלל הפציעות.
לאיוס ? אם לא יבקש לעזוב( וכנראה יבקש)
זהו.
כל השאר הביתה.
בעונה הבאה אתה צריך 7-8 שחקני הרכב חדשים ועוד לא מעט שחקנים סגל.
שאנגפר
קיבל.ה  39 לייקים

אופטימיות זהירה. יותר נמוך אי אפשר לרדתת מקווה שסוף סוף נחזור להנות בכדורגל
שליחת תגובה