אשכול מעקב: מה הנהלת הפועל ת"א עשתה היום כדי למצוא רוכש למועדון?

פורום אוהדי הפועל תל אביב
Belos
קיבל.ה  67 לייקים

Chegi כתב: 14 נובמבר 2022, 22:23 אשכרה רוצה לבוא קבוצה שכל העיסוק שלה זה להשביח קבוצות ולמכור לבעלי הון והאפס הזה עם החברי קישוטים שלו אומרים "הם לא מתאימים לי".
מצאו לעצמם אחלה טייטל.
בינתיים המידע היחידי שיש לנו עליהם, זה שהם מעידים על עצמם שהם ״מתמחים״ בלהשביח קבוצות ולמכור אותן. אני לא לגמרי מצליח לזהות את ההשבחה שהם עשו בדנדי יונייטד.
סמל אישי של משתמש
Gili
קיבל.ה  398 לייקים

Belos כתב: 14 נובמבר 2022, 22:27 אני לגמרי מבין את הרצון וההתלהבות להעיף את הניסנוב, אבל אני באמת מנסה להבין משהו - איזה דבר חיובי אחד גורם לאנשים פה לחשוב שקבוצת הרכישה הזו היא עדיפה? העובדה שהם מדברים אנגלית?
מוכנים לשים יותר מ0 שקל בעונה הבאה וככל הנראה בעלי ניסיון בניהול מועדוני ספורט
הפוסט קיבל לייק אחדלירון האדום
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3666 לייקים

שחר כתב: 14 נובמבר 2022, 22:24
רדפוקס כתב:https://www.bbc.co.uk/news/uk-scotland-23198601.amp

את זה ראיתם? הספרדי נחטף על ידי מתאגרף סקוטי שאיים עליו עם חרב סמוראי.
ואת אשתו של זהבי שדדו בזמן שקשרו אותה לכסא וגזרו את השיער.

Sent from my iPhone using Tapatalk
מה הקשר?
לפי הכתבה הזאת זה התחיל מסכסוך עסקי על כסף ונגמר בזה שנשלח הבריון הזה לחטוף אותו ולהוציא ממנו את הכסף באמצעים מעניינים.
לא מדובר באיזה מישהו שנחטף באקראיות.
Adom bdam
קיבל.ה  84 לייקים

Belos כתב: 14 נובמבר 2022, 22:29
Chegi כתב: 14 נובמבר 2022, 22:23 אשכרה רוצה לבוא קבוצה שכל העיסוק שלה זה להשביח קבוצות ולמכור לבעלי הון והאפס הזה עם החברי קישוטים שלו אומרים "הם לא מתאימים לי".
מצאו לעצמם אחלה טייטל.
בינתיים המידע היחידי שיש לנו עליהם, זה שהם מעידים על עצמם שהם ״מתמחים״ בלהשביח קבוצות ולמכור אותן. אני לא לגמרי מצליח לזהות את ההשבחה שהם עשו בדנדי יונייטד.
חזרו לליגה הראשונה ב 19/20 אחרי שנים רעות. הגיעו לאירופה העונה אך כרגע במקום האחרון.
סמל אישי של משתמש
Hapolo
קיבל.ה  562 לייקים

איזה לא הוגן זה יהיה אם ניסנוב עוד יעשו כסף מהסיבוב הזה שהם עשו פה. בכל בעלות כושלת כזו הבעלים יוצאים בנזקים של מליונים וסותמים את הפה שלהם. אשכרה הקהל כיסה להם את כל החובות שהם יצרו והם עוד רוצים תשלום על הכתם ההיסטורי הזה שנקרא תקופת הבעלות שלהם בהפועל.
הדבר האידיאלי זה להעביר את הקבוצה לבעלות של הקהל כבעלות ביניים, במשא ומתן מתוקשר שהם לא יוכלו לסבן ושיקבלו את הכי קצת שאפשר. ושגוף שאנחנו סומכים עליו ינהל את מכירת הקבוצה לרוכש הבא .
נערך לאחרונה על ידי Hapolo ב 14 נובמבר 2022, 22:40, נערך פעם 1 בסך הכל.
הפוסט קיבל לייק אחדChegi
Charlie
קיבל.ה  430 לייקים

רדפוקס כתב:https://www.bbc.co.uk/news/uk-scotland-23198601.amp

את זה ראיתם? הספרדי נחטף על ידי מתאגרף סקוטי שאיים עליו עם חרב סמוראי.
וביסקוט אמבלה ואילונגו סדאם אנגסניה נחטפו כשהיו בדרך לפיינורד ההולנדית והוברחו לכאן על גבי רפסודה ....ואת סמואל יבואה "החליפו" עם אחיו התאום... את רוני קלדרון ראו עד לאחרונה בלוס אנג'לס/ניו יורק וכו'... והסינים עוד רגע בונים איצטדיון חדש להפועל בבת ים.
דווקא עם סיפורים הזויים כאלה הוא מתאים להפועל :-)

Sent from my HD1903 using Tapatalk

סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

Hapolo כתב:איזה לא הוגן זה יהיה אם ניסנוב עוד יעשו כסף מהסיבוב הזה שהם עשו פה. בכל בעלות כושלת כזו הבעלים יוצאים בנזקים של מליונים וסותמים את הפה שלהם. אשכרה הקהל כיסה להם את כל החובות שהם יצרו והם עוד רוצים תשלום על הכתם ההיסטורי הזה שנקרא תקופת הבעלות שלהם בהפועל.
הדבר האידיאלי זה להעביר את הקבוצה לבעלות של הקהל כבעלות ביניים, במשא ומתן מתוקשר שהם לא יוכלו לסבן ושיקבלו את הכי קצת שאפשר. ושגוף שאנחנו סומכים עליו ינהל את מכירת הקבוצה לרוכש הבא .
לא אתפלא אם לוועדת קישוט יש דיל על אחוזים ממכירה עתידית ובגלל זה עם שותקים.
"ואז, בתוך החושך הגדול, היה הדרבי בכדורסל. הפועל ניצחה 66:78 והחיים פתאום נהיו יפים" א. איינשטיין.
Belos
קיבל.ה  67 לייקים

Adom bdam כתב: 14 נובמבר 2022, 22:31
Belos כתב: 14 נובמבר 2022, 22:29
מצאו לעצמם אחלה טייטל.
חזרו לליגה הראשונה ב 19/20 אחרי שנים רעות. הגיעו לאירופה העונה אך כרגע במקום האחרון.
הם בדרך הבטוחה לרדת ליגה שוב.
אני פשוט לוקח בחשבון את האפשרות שקבוצת הרכישה הזו תשאיר את הפועל במצב הקיים לעוד הרבה שנים, עד שיגיע האקזיט הגדול שהם רוצים…
בגדול, הם פשוט אומרים בקול רם ומראש את מה שניסנוב ניסו לעשות בעצמם - לא למכור את זה לאנשים עשירים ומקצועיים יותר, אלא אם זה אקזיט גדול מבחינתם.
לירון האדום
קיבל.ה  1753 לייקים

Belos כתב:
Belos כתב: 14 נובמבר 2022, 22:29 מצאו לעצמם אחלה טייטל.
אני פשוט לוקח בחשבון את האפשרות שקבוצת הרכישה הזו תשאיר את הפועל במצב הקיים לעוד הרבה שנים, עד שיגיע האקזיט הגדול שהם רוצים…
בגדול, הם פשוט אומרים בקול רם ומראש את מה שניסנוב ניסו לעשות בעצמם - לא למכור את זה לאנשים עשירים ומקצועיים יותר, אלא אם זה אקזיט גדול מבחינתם.
אבל הם יצטרכו להשקיע בקבוצה כדי לדלל את האחוזים של ניסנובס.

הרי נגיד והם לא משקיעים במועדון וימכרו ברווח, ניסנוב יראו את הכסף בתור בעלי המניות.

Sent from my SM-G996B using Tapatalk

סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

Belos כתב:
Belos כתב: 14 נובמבר 2022, 22:29 מצאו לעצמם אחלה טייטל.
אבל קודם כל להם כנראה יש קצת ניסיון ולא יתנהלו את המועדון בצורה כושלת כמו ניסנוב ודבר שני הם באמת יחפשו רוכש.
"ואז, בתוך החושך הגדול, היה הדרבי בכדורסל. הפועל ניצחה 66:78 והחיים פתאום נהיו יפים" א. איינשטיין.
פישונט
קיבל.ה  1019 לייקים

הספרדי פרו-ישראל בוויכוחי BDS בלינקדאין... ניסנוב יודע על מה הוא מדבר?
סמל אישי של משתמש
אייבר דה-בונלס
קיבל.ה  506 לייקים

ההרים והגבהות שלכאורה מבטיחים האמריקאים נשמע מקסים

מה יקרה אם עוד 3 שנים המצב לא יהיה בשמיים? והיחס רווח-הפסד כבר לא יהיה משתלם כל כך? עדיין ייכנס כסף? יתחילו למכור נכסים כדי לצמצם את ההשקעה?

קודם כל שהאמריקאים יתחילו לשפוך מה התוכנית הכלכלית שלהם להשבחת המועדון ויתנו נתונים שיגבו אותם ורק אחר כך נתחיל לחשוב אם זה מתאים לנו

כשזה באוויר הכל יכול להיות וזה יותר מפחיד מכלום.. אני גם מאמין שאנחנו על האדים של ניסנוב בכל מקרה וצריך לשאוף לעבור למקום יציב ולא לרכבת הרים חדשה ורק במידה ואין אופציות לחתום עם האמריקאים בשביל תקווה קטנה בלב שמשהו ישתנה
גרופינקל טוב בהתקפה, קאניונדו טוב בהכל
הפוסט קיבל 2 לייקיםDe NiroBelos
לירון האדום
קיבל.ה  1753 לייקים

אייבר דה-בונלס כתב:ההרים והגבהות שלכאורה מבטיחים האמריקאים נשמע מקסים

מה יקרה אם עוד 3 שנים המצב לא יהיה בשמיים? והיחס רווח-הפסד כבר לא יהיה משתלם כל כך? עדיין ייכנס כסף? יתחילו למכור נכסים כדי לצמצם את ההשקעה?

קודם כל שהאמריקאים יתחילו לשפוך מה התוכנית הכלכלית שלהם להשבחת המועדון ויתנו נתונים שיגבו אותם ורק אחר כך נתחיל לחשוב אם זה מתאים לנו

כשזה באוויר הכל יכול להיות וזה יותר מפחיד מכלום.. אני גם מאמין שאנחנו על האדים של ניסנוב בכל מקרה וצריך לשאוף לעבור למקום יציב ולא לרכבת הרים חדשה ורק במידה ואין אופציות לחתום עם האמריקאים בשביל תקווה קטנה בלב שמשהו ישתנה
תושב וגרינברג ישבו איתם, מדובר במומ שנערך כבר תקופה לא קצרה.
החבר'ה פה בארץ עקבו אחרי המועדון אז כל זה קורה ותושב וגרינברג חותמים ורק ניסנוב הם או רק אחד מהם מבינים הכי טוב מכולם ויודעים הכי טוב מכולם מה מגיע להפועל ולכן תוקעים את העסקה.
ברור, מזל שיש את שרון ניסנוב, מציל את הפועל!

סמל אישי של משתמש
צ'ימבויקה
קיבל.ה  758 לייקים

אייבר דה-בונלס כתב: 14 נובמבר 2022, 23:21 ההרים והגבהות שלכאורה מבטיחים האמריקאים נשמע מקסים

לא שאני חושב שהם אופציה להיט
אבל אני אשמח לדעת מה הייתה התוכנית הכלכלית של ניסנוב להשבחת המועדון ועם איזה נתונים הם באו
כל עוד הם לא מכניסים למועדון לירה סורית דפוקה, אני מעדיף ילד בן 8 שינהל במקומם
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

יתכן שהרוכשים המיועדים אכן לא יקדמו את המועדון , אבל להגיד שאין להם כסף זה לא טיעון רציני. מאיפה המידע שלו? אין לו מידע כזה.
נראה שהטענות שפורסמו בספורט 5 לגבי הרצון לגרוף רווח באופן מיידי לא רחוקות לכאורה מהאמת.

שחר
קיבל.ה  1342 לייקים

פישונט כתב:הספרדי פרו-ישראל בוויכוחי BDS בלינקדאין... ניסנוב יודע על מה הוא מדבר?
הוא יהודי

הפוסט קיבל לייק אחדDe Niro
שחר
קיבל.ה  1342 לייקים

אייבר דה-בונלס כתב:ההרים והגבהות שלכאורה מבטיחים האמריקאים נשמע מקסים

איזה הרים וגבהות מבטיחים לך?
יש לך מושג קלוש על מי הם ומה התוכניות שלהם חוץ מלינקים בגוגל והדלפות של ניסנוב?
אתה יודע מי השותפים שלו?
אפשר לחשוב שכל שבוע מגיע משקיע חדש שרוצה לקנות או להשקיע בהפועל.
וואלה, מגיע לכם ניסנוב .

סמל אישי של משתמש
red in blood
קיבל.ה  317 לייקים

זה המר בחור:
https://www.linkedin.com/in/ricardocerdanbericat/
אין לי מושג אם מה שכתוב שם זה נכון או לא, הוא יכול לזייף את זה, אבל לכל הפחות הוא מצייר את עצמו בתור מישהו שמתמחה בניהול קבוצות ספורט.
"אנחנו אולי קהל פרובוקטיבי, קהל שנון, קהל עם לשון חריפה וחדה, ולפעמים חסרת רחמים, אבל אנחנו לא גזענים."
- עומר חרמש ז״ל
כולם עובדים על כולם
קיבל.ה  79 לייקים

בעלים - ההסתדרות. ניהול גרוע. אוהדי הפועל: אי אפשר להמשיך ככה.
בעלים - האוהד תאומים, סגול, אונשטיין ועגיב. אוהדי הפועל: יששששששששששששששששש.
סגול עוזב. ניהול גרוע. אוהדי הפועל: אי אפשר להמשיך ככה.
כמעט בעלים - רומן אברמוביץ/לב לבייב. אוהדי הפועל: יששששששששששששששששש.
בעלים - האוהד מוני הראל. אוהדי הפועל: יששששששששששששששששש.
למוני אין גרוש על התחת. מכניס את טביב. הם רבים. ניהול גרוע. אוהדי הפועל: אי אפשר להמשיך ככה.
טביב קונה את החלק של מוני הראל. אוהדי הפועל: יששששששששששששששששש.
הקופה מתרוקנת. ניהול גרוע. אוהדי הפועל: אי אפשר להמשיך ככה.
בעלים - חיים רמון והאוהדים. אוהדי הפועל: יששששששששששששששששש 10X.
חרא של ניהול. חרא של קבוצה. אוהדי הפועל: אי אפשר להמשיך ככה.
בעלים - אמיר כבירי אוהד של הקבוצה. אוהדי הפועל: יששששששששששששששששש 10X.
בזבוז כספים. חובות מפה ועד להודעה חדשה. ניהול גרוע. המועדון עובר פירוק. אוהדי הפועל: אי אפשר להמשיך ככה.
בעלים - האוהדים האחים ניסנוב, תושב וגרינברג. אוהדי הפועל: יששששששששששששששששש.
לא שמים שקל בקבוצה. מוכרים את כל מי שאפשר למכור ואת הכסף שמים בצד לתקציבים של השנים הבאות. אוהדי הפועל: אי אפשר להמשיך ככה.
וחוזר חלילה.
פושעי עוטף עזה לדין
Ron.T
קיבל.ה  326 לייקים

שחר כתב: 14 נובמבר 2022, 23:47
פישונט כתב:הספרדי פרו-ישראל בוויכוחי BDS בלינקדאין... ניסנוב יודע על מה הוא מדבר?
הוא יהודי

לפי מה שכתוב פה הוא לא.
https://www.jewishnews.co.uk/football-b ... n-ukraine/
שחר
קיבל.ה  1342 לייקים

Ron.T כתב:
שחר כתב: 14 נובמבר 2022, 23:47
הוא יהודי

לפי מה שכתוב פה הוא לא.
https://www.jewishnews.co.uk/football-b ... n-ukraine/
לא יודע על מה הם הסתמכו .. אבל הוא יהודי.

סמל אישי של משתמש
פוגודין
קיבל.ה  50 לייקים

אנחנו כרגע ניזונים משמועות בתקשורת,לא מאמין לשום כתב ספורט כזה או אחר,כרגע יודעים שמתנהל משהו מאחורי הקלעים,מי היא קבוצת הרכישה?
מה היכולות הכלכליות שלה?
מה רמת הרצינות שלה?
באיזו מטרה הם מגיעים?

אין לדעת,אלא אם נציג מטעם האוהדים ירים את הכפפה,
עד שלא יהיה ראיון אם אחד הרוכשים הללו ונזכה לפרטים יותר רציניים אין לדעת,לא חסרים הזיות שיכולים להוביל את הקבוצה שלנו שעדיין מלקקת את הפצעים לעוד צלקות,אמנם הבעלים הנוכחיים קמצנים ועושים המון טעויות ניהוליות,
אבל הקבוצה מתחילה להיפרד משלשלאות העבר,שלא יתברר כאן חלילה שאני חסיד של ההנהלה הנוכחית אך כשתגיע מכירה אז נפשית אני לא בנוי לעוד הזיות אלא באמת לדרך חדשה ועתיד יותר חיובי ושקט.
הפוסט קיבל 2 לייקיםBelosDe Niro
סמל אישי של משתמש
red in blood
קיבל.ה  317 לייקים

וואן טוענים שעוד מישהו בקבוצת רכישה זה david mincberg, שנראה שהיה לו עבר בהנהלות של קבוצות NBA
"אנחנו אולי קהל פרובוקטיבי, קהל שנון, קהל עם לשון חריפה וחדה, ולפעמים חסרת רחמים, אבל אנחנו לא גזענים."
- עומר חרמש ז״ל
Adom bdam
קיבל.ה  84 לייקים

המאמצים להעברת הפועל תל אביב לקבוצת רכישה הולך ומתקדם לעת עתה, כאשר ל-ONE כי דייוויד מינצברג הוא אחד מקבוצת הבעלים המתעניינת ברכישת המועדון. מינצברג הוא יהודי, יליד וושינגטון, עורך דין, ששימש בעברו כעוזר, ג’נרל מנג’ר וחבר בקבוצות הניהול בדטרויט פיסטונט מילווקי באקס מה-NBA, בנוסף לקבוצת הכדורגל האמריקאית די.סי יונייטד.
הגלמוד מלוד
קיבל.ה  398 לייקים

פליז אל תגידו לי שוואן התבלבלו בין דאנדי יונייטד לדיסי יונייטד
נערך לאחרונה על ידי הגלמוד מלוד ב 15 נובמבר 2022, 00:34, נערך פעם 1 בסך הכל.
"I never thought leopards would eat MY face", sobs woman who voted for the Leopards Eating People's Faces Party
סמל אישי של משתמש
red in blood
קיבל.ה  317 לייקים

ועכשיו גם אח של מינצברג, שחבר בוועד המנהל של קבוצה מהליגה השלישית באנגליה.

הבעיה המרכזית היא שמבין מי שנחשף, אין עדיין איש כספים. כולם נשמעים מעניינים מבחינת המעורבות שלהם בספורט והידע שלהם בניהול, אבל עדיין צריך שיהיה מישהו שיזרים כספים. לא צריך המון, אני לא חי בסרט שזה יהיה מישהו ברמה של גולדהאר, אבל צריך שזה יהיה מישהו עם יכולת כלשהי.
- עומר חרמש ז״ל
shaharot
קיבל.ה  397 לייקים

איזה כלב שרון ניסנוב :yuck:

עוף מהפועל כבר רצחת אותנו
הוקיץ'
קיבל.ה  3828 לייקים

שני האחים האלה גם יושבים בדירקטוריון של פליימות' ארגייל ומייצגים משקיעים שהזרימו העונה 4 מיליון פאונד:

https://www.business-live.co.uk/enterpr ... p-24656997
רק הפועל
קיבל.ה  1414 לייקים

עוזר מנגר של קבוצת nba והאחים טוענים שאין לו מספיק כסף , עופו מפה יליצנים
סמל אישי של משתמש
KingAlpaca
קיבל.ה  1085 לייקים

Adom bdam כתב: 14 נובמבר 2022, 22:12 לפני כמה שנים מילאן הייתה בשפל גדול עם הרוכש הסיני שהסתבך, ואז הקרן אליוט חילטה את ההלוואה והשתלטה על המועדון במטרה למכור אותו. ככה מילאן עשתה צעד צעד לחזרה לצמרת של איטליה ועכשיו נמכרה לרדבירד במיליארד יורו. הלוואי עלינו תהליך כמו במילאן
אל תהיה בטוח...
האדום הצורר:
גם הבוסטר שלא ניתן כמעט בשום מקום במערב וכבר ניתן לשליש מהאוכלוסייה כאן זה רק בגלל שישראל הצליחה להשיג את החיסונים לפני כולם? אתה מאמין לחרטוטים של עצמך?
Ron.T
קיבל.ה  326 לייקים

עושה רושם שמדובר באנשי מקצוע. נקווה שעומד מאחוריהם מישהו עם כסף.
סמל אישי של משתמש
Carajo
קיבל.ה  208 לייקים

הוקיץ' כתב: 15 נובמבר 2022, 00:46 שני האחים האלה גם יושבים בדירקטוריון של פליימות' ארגייל ומייצגים משקיעים שהזרימו העונה 4 מיליון פאונד:

https://www.business-live.co.uk/enterpr ... p-24656997
דרך אגב, פליימות׳ ארגייל מובילה כרגע את ליג וואן (השלישית באנגליה) ובין המועמדות המובילות להעפיל לצ׳מפיונשיפ אחרי שנים של דשדוש בליגה שלישית/רביעית.
הפוסט קיבל 2 לייקיםRon.TDe Niro
נגמר הנוער
קיבל.ה  211 לייקים

צ'ימבויקה כתב: 14 נובמבר 2022, 21:54
לירון האדום כתב: 14 נובמבר 2022, 19:59
נגמר הנוער כתב:בלי התחייבות להשקעה כל x שנים (ודילול המניות בהתאם) ההסכם הזה שווה לתחת.
כי עכשיו יותר טוב?
כי עכשיו משקיעים?
וברור שהם יצטרכו להשקיע כי כל השקעה מדללת את המניות של השותפים.

משעשעים אותי האנשים שמסתכלים ובוחנים את המצב בהתעלם ממצבנו היום
״שווה לתחת״, ומה היום? החור של התחת?!
מנהלים את הקבוצה הזו אנשים חסרי מוח, תסתכל על הפרצופים שלהם, תסתכל על איך שהם מדברים
תסתכל על מי זו אודליה
זה המצוי
זה לא העניין. ברור שהמצוי היום זה הכי גרוע שאנחנו יכולים להיות בו. אני פשוט מתבאס מזה שעם כל המומנטום הנוכחי להחלפת הבעלים התוצאה תהיה ההסכם מסגרת הזה ש-(1) לא מחייב את הרוכשים להשקיע כספים במועדון ו-(2) לא מעיף לאלף עזאזל ואחת ולתמיד את הניסנובים וכל הגרינברגים למיניהם.
אדום בבית
קיבל.ה  93 לייקים

את האמת...הדעה שלי אולי לא תיהיה פופולארית אבל אני חושב שלא צריך כ''כ למהר ולמכור לחברה האלה.

אני לא מסמפט את ההנהלה הנוכחית בלשון המעטה אבל החברה החדשים שבאים לקנות לא עושה רושם שבאים עם איזה כסף גדול ככה שלא הייתי ממהר.

אם להחליף את הניסנובים באחים עם שם משפחה אחר אבל באותם תנאים לא עשינו פה כלום.
מישהו יודע כמה שווים החברה האלה?
מישהו יודע כמה הם שידרגו קבוצות שהם נגעו בהם?
פצ'ימו גרשון? פצ'ימו גרשון?!
לירון האדום
קיבל.ה  1753 לייקים

זה ברור לכולם שניסנוב מדליף לוואן פרטים על הרוכשים, מנסה לטרפד את העסקה ועוד יש כאן אוהדים שטוענים שאולי הוא צודק.

אני מת על זה שיש כאן אוהדים שמחכים למשיח על הסוס הלבן שיבוא לשפוך מיליארדים.

הרי ניסנוב יודעים לנהל יותר טוב, רואים את זה בשטח.

מי אתם אלו שמעדיפים להישאר תחת הכושלים האלו?

מי אתם אלו שחושבים ששרון ניסנוב מציל את הפועל?

הפוסט קיבל 6 לייקיםצ'ימבויקהshaharotבר לב אדוםהסבתא של הפועלChegiאיליץ'
סמל אישי של משתמש
צ'ימבויקה
קיבל.ה  758 לייקים

הנקודה היא שגם אם עומד מאחוריהם מישהו עם אפס כסף הם צריכים להיות פה אתמול, בטח בנוסחה שבה הבעלות נשארת את הכורדים והם מדוללים כנגד השקעה.
אף אדם, בטח זר, בטח כזה עם ניסיון בניהול קבוצות
לא היה מבזבז את זמנו אם הוא לא היה חושב שיש פה פוטנציאל מסוים ״, ואם הוא לא נכון להשקיע מעט על מנת לממש את הפוטנציאל הזה.
מספיק שהם ייכנסו רק כדי ששחקנים כמי טוויזר ועסקאות עם סוכנים סטייל רון תלוי לא יהיו פה, והרווחנו.
רוכש זה לא רק כסף, זה גם ניהול שוטף.
סמל אישי של משתמש
צ'ימבויקה
קיבל.ה  758 לייקים

לירון האדום כתב: 15 נובמבר 2022, 08:17 זה ברור לכולם שניסנוב מדליף לוואן פרטים על הרוכשים, מנסה לטרפד את העסקה ועוד יש כאן אוהדים שטוענים שאולי הוא צודק.

בול.
ועוד משהו, זה שלשרון ניסנוב יש בכלל את האומץ לפעול כפי שהוא פועל : גם להדליף, גם להגיד את מה שהוא אומר
רק מראה כמה הלחץ כלפיו לא היה קיים עד היום, הוא בטוח שמה שהיה הוא שיהיה. שגם השנה הבאה יהיו לו 9000 מנויים עם אפס השקעה ברמה הכלכלית או המקצועית
ונחש מה? הוא גם צודק
האדס
קיבל.ה  2918 לייקים

הרגע הזה, שרוב הסיכויים יוביל לפיצוץ העסקה,
הוא עוד מראה לאותם לקקנים, נאיבים חסרי תקנה שבמשך שנים מתווכחים איתי פה על גבי הפורום שניסנוב רוצים למכור.
הפוסט קיבל לייק אחדChegi
סמל אישי של משתמש
Red Wolf
קיבל.ה  386 לייקים

היום ב20:00 בסביון
נגמר הנוער
קיבל.ה  211 לייקים

לירון האדום כתב: 15 נובמבר 2022, 08:17 זה ברור לכולם שניסנוב מדליף לוואן פרטים על הרוכשים, מנסה לטרפד את העסקה ועוד יש כאן אוהדים שטוענים שאולי הוא צודק.

אני חושב שגם אלו שמבקרים את מתווה העסקה (כמוני), מעדיפים שהיא תצא לפועל כמו שהיא מאשר להישאר במצב הנוכחי. אין פה ויכוח.
שליחת תגובה