חדשות מהזווית הפלסטינית

המועצה ע"ש וולטון הקדוש היא המקום בו תוכלו לדבר על כל נושא שהקשר בינו לבין כדורגל קלוש עד לא קיים בכלל
Red Or Dead
קיבל.ה  229 לייקים

לקחתי כמה שמות אקראים, כמובן שכולם היו מחבלים שרצחו או ניסו לרצוח ישראלים
אני אולי דביל, אתם מחלת נפש
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1231 לייקים

חוקים ואיסורים שאין מקורם ב"מה ששנוא עליך אל תעשה לחברך" הם מרושעים מטבעם. לפי מדד זה הדת היהודית קרובה למעמד של רשע מוחלט.
لا إله
מי שמאמין ולא מפחד, הריהו שקול למחבל מתאבד.
נא לא לצטט הודעות של אנשים לא ראויים, שיישאר מוסתר, תודה.
אדום נחמד
קיבל.ה  308 לייקים

Red Or Dead כתב: 03 נובמבר 2022, 12:20 לקחתי כמה שמות אקראים, כמובן שכולם היו מחבלים שרצחו או ניסו לרצוח ישראלים
אני אולי דביל, אתם מחלת נפש
אתה צודק
ולשמור גופות במקררים זה שיא השפיות.
השם ישמור ויציל
Red Or Dead
קיבל.ה  229 לייקים

ממש לא מעניין אותי מה עושים עם חלאות האדם(לשעבר) הללו, אבל עבורכם? זו עוד תחתית שאפשר לגרד
אדום נחמד
קיבל.ה  308 לייקים

חבורה של נקרופילים
אדום מטלי
קיבל.ה  557 לייקים

Red Or Dead כתב: 03 נובמבר 2022, 14:36 ממש לא מעניין אותי מה עושים עם חלאות האדם(לשעבר) הללו, אבל עבורכם? זו עוד תחתית שאפשר לגרד
מעניין אותך מה החמאס עושים עם גופות "חלאות האדם" שיש אצלם, או שגם זה לא חשוב?
אדום מטלי
קיבל.ה  557 לייקים

its-sick כתב: 03 נובמבר 2022, 13:04
נראה אם איזה עיתונאי בערוץ לא חתרני יעשה מזה סיפור.
חבר פרלמנט שעינה והשתין על אנשים.
בני12
קיבל.ה  838 לייקים

אדום מטלי כתב: 03 נובמבר 2022, 14:43
Red Or Dead כתב: 03 נובמבר 2022, 14:36 ממש לא מעניין אותי מה עושים עם חלאות האדם(לשעבר) הללו, אבל עבורכם? זו עוד תחתית שאפשר לגרד
לא, זה לא חשוב.
הם מתים. מה החמאס כבר יכול לעשות להם ?
Red Or Dead
קיבל.ה  229 לייקים

כן, מעניינות אותי גופות החיילים שיצאו להלחם עבורי ולשמור עליי
לעומת זאת, לא מעניינות אותי גופות של מחבלים שניסו או הצליחו לרצוח אנשים, רק בשל היותם ישראלים או יהודים.
אני דביל, אני יודע.
אדום מטלי
קיבל.ה  557 לייקים

בני12 כתב: 03 נובמבר 2022, 15:37
לא, זה לא חשוב.
הם מתים. מה החמאס כבר יכול לעשות להם ?
באופן אישי אני כמעט מסכים איתך, נתתי הוראה לסביבתי הקרובה שכשאני אמות, שיפזרו את עפרי במקום זול...
אבל למשפחות של הלוחמים שגופתם מוחזקת אצל החמאס זה חשוב, וגם לקהילה בישראל, ואני מבין את זה.
בגלל זה, מסחר בגופות הוא מרושע, בין אם הוא נעשה על ידי החמאס, ובין אם הוא נעשה על ידי ישראל.
רק מטומטם כמו RED OR DEAD מסוגל לחשוב שאם צד אחד עושה את זה זה בסדר, ואם צד שני עושה את זה לא בסדר. אין לו שום תפיסה הגיונית של המושג "צדק".
Red Or Dead
קיבל.ה  229 לייקים

מטומטם, דביל, כל מה שעושה לכם טוב על מנת להצדיק את הבלואוג׳וב המפואר שלכם לרוצחי יהודים
הפוסט קיבל לייק אחדYalla Hapoel
סמל אישי של משתמש
Yalla Hapoel
קיבל.ה  356 לייקים

פחות אחד יותר נחמד.
מקווה מאוד שבן גביר יצליח כשר פנים לשנות את הוראות פתיחה באש.
כל ידוי אבנים שווה כדור בראש, עלה והצלח בן גביר.
סמל אישי של משתמש
Yalla Hapoel
קיבל.ה  356 לייקים

פחות אחד יותר נחמד.
סמל אישי של משתמש
D red imperia
קיבל.ה  463 לייקים

Yalla Hapoel כתב: 03 נובמבר 2022, 17:02 פחות אחד יותר נחמד.
שנאה לערבים + שנאה למי שלא שונא ערבים.
על זה הכל נסוב.
שער 5 זה הלב
Red Or Dead
קיבל.ה  229 לייקים

1. הוראות פתיחה באש למיטב ידיעתי לא נקבעות ע״י הדרג המדיני
2. הכהניסטים גרועים בדיוק כמו סניף בל״ד של פורום שדים
סמל אישי של משתמש
pelegs
קיבל.ה  800 לייקים

לדעתי בכלל אפשר לדלג על השלב בו ישראל מעלה שלב בדיכוי של התקוממות פלסטינים כלפי הטיהור האתני שהיא מבצעת (באמת איך אנשים מעזים להתנגד לזה, בושה) - וצריכה ללכת ישר על מחנות מעצר וגירוש מזרחה.
חופש לפלסטין 🇵🇸 כל הכוח למעמד העובדים :hammersickle: كل القوة للطبقة العاملة 🇵🇸 الحرية لفلسطين
ضد الصهيونية, الرجعية العربية والإمبريالية :lol: נגד הציונות, הריאקציה הערבית והאימפריאליזם
סמל אישי של משתמש
pelegs
קיבל.ה  800 לייקים

Red Or Dead כתב: 03 נובמבר 2022, 17:21 1. הוראות פתיחה באש למיטב ידיעתי לא נקבעות ע״י הדרג המדיני
2. הכהניסטים גרועים בדיוק כמו סניף בל״ד של פורום שדים
1. :rofl: אפס הבנה בפוליטיקה ויחסי ממשלת ישראל-צה"ל.
2. נכון, מצד אחד יש אנשים שקוראים לחוקי נירנברג בגרסת ישראל, מעבר לשלב הגירוש ההמוני של פלסטינים, ביטול זכויות להט"ב וכו' - ומצד שני אנשים שקוראים לשיוויון אזרחי, חיים משותפים, זכויות מיעוטים וביטול אפליות. בדיוק אותו הדבר, ממש תמונות מראה האחד של השני.
חופש לפלסטין 🇵🇸 כל הכוח למעמד העובדים :hammersickle: كل القوة للطبقة العاملة 🇵🇸 الحرية لفلسطين
ضد الصهيونية, الرجعية العربية والإمبريالية :lol: נגד הציונות, הריאקציה הערבית והאימפריאליזם
תא מרבוטא
קיבל.ה  321 לייקים

התבלבלת. כאן זה פורום הפועל. השיר הולך אומרים *מכבי" נאצים
הפוסט קיבל 5 לייקיםpelegsteknoboyKingAlpacaאדום מטליסומך
Red Or Dead
קיבל.ה  229 לייקים

1. ליצן, ברור שיש השפעה לשלטון, אבל בסופו של דבר ההוראות נקבעות ע״י הרמטכ״ל
הנה מה שרה״מ היוצא אמר לא מזמן - ״יש רק אדם אחד שקובע את הוראות הפתיחה באש של צה"ל והוא יושב פה - הרמטכ"ל".
2. לא שוויון ולא חיים משותפים. מכירת המדינה לאויב, הפקרת חיינו בידי ארגוני טרור שמכריזים בריש גלי שכל מה שהם רוצים זה לחסל אותך והתנערות מכל סמל של מדינת ישראל הנוכחית.
חיים בהזיות כבר אמרתי?
סמל אישי של משתמש
pelegs
קיבל.ה  800 לייקים

Red Or Dead כתב: 03 נובמבר 2022, 18:05 1. ליצן, ברור שיש השפעה לשלטון, אבל בסופו של דבר ההוראות נקבעות ע״י הרמטכ״ל
הנה מה שרה״מ היוצא אמר לא מזמן - ״יש רק אדם אחד שקובע את הוראות הפתיחה באש של צה"ל והוא יושב פה - הרמטכ"ל".
2. לא שוויון ולא חיים משותפים. מכירת המדינה לאויב, הפקרת חיינו בידי ארגוני טרור שמכריזים בריש גלי שכל מה שהם רוצים זה לחסל אותך והתנערות מכל סמל של מדינת ישראל הנוכחית.
חיים בהזיות כבר אמרתי?
1. מציע שתבדוק בחוקי היסוד של מדינת ישראל מי הגוף שממנה ומוריד הוראות לרמטכ"ל. יש לי תחושה שתופתע.
2. כן, נו - בכל מקום בעולם אנשים שמציעים רעיונות מופרעים כמו "אולי כדאי לשחרר את העבדים השחורים" או "אולי ניתן ליהודים שיוויון אזרחי?" מואשמים ומוקעים ע"י כל מיני אפסים כ"בוגדים בלאום".
מדהים איך עדיין מלמדים בישראל על השואה והאידיאולוגיה הנאצית ואנשים פשוט לא קולטים את מוסר ההשכל מהסיפור.
בני12
קיבל.ה  838 לייקים

כל מי שמיידה אבנים או רק ערבים שמיידים אבנים ?
הפוסט קיבל 3 לייקיםpelegsסומךתא מרבוטא
סמל אישי של משתמש
pelegs
קיבל.ה  800 לייקים

בני12 כתב: 04 נובמבר 2022, 00:04 כל מי שמיידה אבנים או רק ערבים שמיידים אבנים ?
ע"פ שמועות שרצו לאחרונה הרמטכ"ל בעצמו לפני כמה ימים ידה אבן על רכב פלסטיני ופצע נוסעת בו. למרות שהרעיון מאד משעשע, לא נראה לי שהם תומכים בכדור בראש של הרמטכ"ל.

(אני בטוח שיענו לך ש"גם קיצונים יהודים צריכים לקבל כדור בראש" במעין התרסה "רואה?? אנחנו לא גזענים!!", למרות שברור לכולנו מי האנשים שמתקוממים בעזרת אבנים כי אין להם צבא מסודר, ומי בפועל לא יחטפו כדור בראש גם אם הם יסתערו על חייל עם סכין)
הפוסט קיבל לייק אחדתא מרבוטא
הגלמוד מלוד
קיבל.ה  399 לייקים

אוקי אבל שקלתם שקיצוניים ב2 הצדדים גרועים באותה מידה? אני מאוד חכם.
"I never thought leopards would eat MY face", sobs woman who voted for the Leopards Eating People's Faces Party
הפוסט קיבל לייק אחדpelegs
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1231 לייקים

חוקים ואיסורים שאין מקורם ב"מה ששנוא עליך אל תעשה לחברך" הם מרושעים מטבעם. לפי מדד זה הדת היהודית קרובה למעמד של רשע מוחלט.
لا إله
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1231 לייקים

لا إله
הפוסט קיבל לייק אחדאדום מטלי
תא מרבוטא
קיבל.ה  321 לייקים

its-sick כתב: 04 נובמבר 2022, 20:55
גם ונוסיף שמי שרואה באבו גוש מעוז החומוס והקונצרטים והתיירות כנראה רואה ערבים רק בסדרה "המסעדה הגדולה" או בפרסומים של דובר צה"ל
הפוסט קיבל 2 לייקיםpelegsאדום מטלי
סמל אישי של משתמש
pelegs
קיבל.ה  800 לייקים

תא מרבוטא כתב: 04 נובמבר 2022, 21:29 גם ונוסיף שמי שרואה באבו גוש מעוז החומוס והקונצרטים והתיירות כנראה רואה ערבים רק בסדרה "המסעדה הגדולה" או בפרסומים של דובר צה"ל
בול
אדום נחמד
קיבל.ה  308 לייקים

אורבך הוא זיקוק מושלם של הציונות.
לא משנה כמה אתה משכיל, הרעל הציוני מחרב הכל

Sent from my M2003J15SC using Tapatalk

הפוסט קיבל לייק אחדאדום מטלי
נגמר הנוער
קיבל.ה  211 לייקים

לפחות מאלו שאני מכיר, ערביי המרכז (רמלה, לוד ויפו) הצביעו לבל"ד אך ורק כהצבעת מחאה נגד פיצול המשותפת. לא בדלנות, לא לאומנות ולא בטיח. רצו להעניש את טיבי ועודה על התרגיל המסריח ולהכניס בתגובה את בל"ד לכנסת בלעדיהם. אני מניח שהסיפור דומה גם באבו גוש.
אדום מטלי
קיבל.ה  557 לייקים

"הם מוציאים חבלים וקושרים אותו לעץ כשרגליו תלויות באויר. מוסיפים להכות במקלות, ובו בזמן חותכים את כפות רגליו ושורפים אותן ."

תא מרבוטא
קיבל.ה  321 לייקים

נגמר הנוער כתב: 05 נובמבר 2022, 08:52 לפחות מאלו שאני מכיר, ערביי המרכז (רמלה, לוד ויפו) הצביעו לבל"ד אך ורק כהצבעת מחאה נגד פיצול המשותפת. לא בדלנות, לא לאומנות ולא בטיח. רצו להעניש את טיבי ועודה על התרגיל המסריח ולהכניס בתגובה את בל"ד לכנסת בלעדיהם. אני מניח שהסיפור דומה גם באבו גוש.
וגם בזה הצביעות של יהודי ישראל מתבטאת. להצביע לבל"ד? הערבים האלה רק רוצים להשמידנו. להצביע לציונות הדתית של סמוטריץ ובן גביר? אנשים חוששים לבטחונם ולסדר הציבורי.
אדום מטלי
קיבל.ה  557 לייקים

נגמר הנוער כתב: 05 נובמבר 2022, 08:52 לפחות מאלו שאני מכיר, ערביי המרכז (רמלה, לוד ויפו) הצביעו לבל"ד אך ורק כהצבעת מחאה נגד פיצול המשותפת. לא בדלנות, לא לאומנות ולא בטיח. רצו להעניש את טיבי ועודה על התרגיל המסריח ולהכניס בתגובה את בל"ד לכנסת בלעדיהם. אני מניח שהסיפור דומה גם באבו גוש.
זה מה שהם אמרו לך?
האם ייתכן שרבים מהם הצביעו לבל"ד, כי סמי הצליח לשכנע אותם, שהדבר הכי נכון לעתידם הוא אשכרה מדינה דמוקרטית, שבה יש שיוויון לכל בני הארץ? מדינת כל אזרחיה?
עידן סרור
קיבל.ה  186 לייקים

Dogs lives matter
Asafasraf
קיבל.ה  767 לייקים

האכזריות המתועבת מתחילה מהראש.
מאחל לראש העיר רק רע. מנוול.
תיכף נקרא למה ישראל אשמה.

תמונה
סמל אישי של משתמש
pelegs
קיבל.ה  800 לייקים

הפלסטינים כולה אלימים וברברים הם יורים בכלבים! הם לא תרבותיים כמונו היהודים שעושים טיהור אתני, רוצחים בסיטונות, מחזיקים מליונים תחת שלטון אפרטהייד ומליונים אחרים בכלא פתוח. אנחנו מוש
הפוסט קיבל לייק אחדits-sick
Ron.T
קיבל.ה  326 לייקים

Asafasraf כתב: 05 נובמבר 2022, 16:41 האכזריות המתועבת מתחילה מהראש.

תמונה
חכה שתראה איך היהודים שוחטים חיות
Asafasraf
קיבל.ה  767 לייקים

אין ספק שלהשוות רצח כלבים לשחיטה של בהמות לבשר זה אותו הדבר.
אני אשמח לראות הנחיה של ראש עיר בישראל שקורא להרוג כלבים.
Ron.T
קיבל.ה  326 לייקים

Asafasraf כתב: 05 נובמבר 2022, 17:25 אין ספק שלהשוות רצח כלבים לשחיטה של בהמות לבשר זה אותו הדבר.
אני אשמח לראות הנחיה של ראש עיר בישראל שקורא להרוג כלבים.
כבר היה בבית שמש אם אני זוכר נכון ובחיפה עם חזירי בר. בלי שום קשר שחיטה כשרה גורמת הרבה יותר סבל לבעלי חיים ממה שתואר בכתבה.
נערך לאחרונה על ידי Ron.T ב 05 נובמבר 2022, 17:36, נערך פעם 1 בסך הכל.
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1628 לייקים

איזה מין בן אדם בדיוק מזדעזע מעניין הכלבים, אבל לא מניד עפעף לנוכח שלילת הזכויות הכי יסודיות של מאות אלפי אנשים שגרים בדיוק באותו מקום?
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
הַחַיִּ֤ים וְהַמָּ֙וֶת֙ נָתַ֣תִּי לְפָנֶ֔יךָ, הַבְּרָכָ֖ה וְהַקְּלָלָ֑ה - וּבָֽחַרְתָּ֙ בַּחַיִּ֔ים
* המציג אינו רופא
הפוסט קיבל 2 לייקיםRon.Tpelegs
תא מרבוטא
קיבל.ה  321 לייקים

Asafasraf כתב: 05 נובמבר 2022, 16:41 האכזריות המתועבת מתחילה מהראש.

תמונה
זה דוחה ומבחיל
זה דוחה ומבחיל ללא קשר לזהות מי שהכריז את זה.
כמו שאונס זה דוחה ומבחיל ללא קשר מי האנס ומה מוצאו.
וכמו שידוי אבנים מסוכן ללא קשר לזהות המשליך.
שליחת תגובה