בחירות 2021: הסקר התעדכן

המועצה ע"ש וולטון הקדוש היא המקום בו תוכלו לדבר על כל נושא שהקשר בינו לבין כדורגל קלוש עד לא קיים בכלל

למי תצביע בבחירות הבאות?

ליכוד
7
6%
תקווה חדשה
4
3%
יש עתיד
13
11%
ימינה
6
5%
הרשימה המשותפת
16
14%
ש״ס
0
אין הצבעות
יהדות התורה
1
1%
עבודה
15
13%
מר"צ
33
29%
ציונות הדתית
3
3%
ישראל ביתנו
7
6%
כחול לבן
7
6%
רע"מ
0
אין הצבעות
המפלגה הכלכלית של זליכה
3
3%

סך הכול הצבעות: 115
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1619 לייקים

its-sick כתב: 25 ינואר 2021, 18:12 החרדים לא לוקחים חלק בכיבוש רק כי הם עם מנטליות טפילית.
:meh:
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
הַחַיִּ֤ים וְהַמָּ֙וֶת֙ נָתַ֣תִּי לְפָנֶ֔יךָ, הַבְּרָכָ֖ה וְהַקְּלָלָ֑ה - וּבָֽחַרְתָּ֙ בַּחַיִּ֔ים
* המציג אינו רופא
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1233 לייקים

טקנו, לרוב העניים, כמעט כולם, אין יכולת לצאת מהמצב ההתחלתי שלהם. לכן חשוב להזרים להם תקציבים לצורך מחייה ראויה וחינוך ראוי. כך מצמצמים אי שוויון.
אצל החרדים זה הפוך. ככל שאתה נותן להם יותר כסף הם פשוט עושים יותר ילדים והמצב שלהם רק מורע במקום להשתפר. בשביל לצמצם את העוני שלהם צריך לתת להם פחות כסף.
חוקים ואיסורים שאין מקורם ב"מה ששנוא עליך אל תעשה לחברך" הם מרושעים מטבעם. לפי מדד זה הדת היהודית קרובה למעמד של רשע מוחלט.
لا إله
מי שמאמין ולא מפחד, הריהו שקול למחבל מתאבד.
נא לא לצטט הודעות של אנשים לא ראויים, שיישאר מוסתר, תודה.
בר קולמוסא
קיבל.ה  558 לייקים

איזה בלבול הולך פה, לא יאמן שאתה אשכרה משווה בין ״עבודה שקר כלשהוא בהייטק״ לבין אי עבודה.
אפשר להיות בעד עקרונות סוציאליים כמו רשת בטחון, שכר מינימום, ביטוח בריאות שמספסד אנשים שמרוויחים פחות ובאותה נשימה לדרוש תנאי סף להנאה מהסיוע הזה.
בנאדם עובד מגיע לו להנות מסף של שירותים חברתיים.
בנאדם שבוחר ללמוד תורה על פני קריירה, לא.
ערבות הדדית היא two way street, אם יש קבוצה בדלנית שלא מעוניינת לעבוד ולשלם מיסים למה לעזאזל היא צריכה להישען על החברה ממנה היא מתבדלת?
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1619 לייקים

its-sick כתב: 25 ינואר 2021, 18:18 טקנו, לרוב העניים, כמעט כולם, אין יכולת לצאת מהמצב ההתחלתי שלהם. לכן חשוב להזרים להם תקציבים לצורך מחייה ראויה וחינוך ראוי. כך מצמצמים אי שוויון.
אצל החרדים זה הפוך. ככל שאתה נותן להם יותר כסף הם פשוט עושים יותר ילדים והמצב שלהם רק מורע במקום להשתפר. בשביל לצמצם את העוני שלהם צריך לתת להם פחות כסף.
הם עושים ילדים כי פרו ורבו, ולמרות העוני (לא בגללו).
אם כבר, אתה צריך לשנות את המצב שמאפשר להם\מאלץ אותם, או יותר נכון את חלקם, להישאר מחוץ לשוק העבודה.
לחיות בעוני זאת בחירה לגיטימית (גם אם מטומטמת), ולא אמורה להשפיע על הזכאות לתמיכה\קצבאות\ווטאבר.

אגב, מבין מעט החרדים שאני מכיר, הרוב המוחלט עובדים לפרנסתם כמו כולם, כולל כאלה שנולדו לעולם החרדי (ראוי לציין שהמעט שלא עובדים נולדו לעולם הזה, כל אלה שהגיעו מהעולם החילוני עובדים).
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
הַחַיִּ֤ים וְהַמָּ֙וֶת֙ נָתַ֣תִּי לְפָנֶ֔יךָ, הַבְּרָכָ֖ה וְהַקְּלָלָ֑ה - וּבָֽחַרְתָּ֙ בַּחַיִּ֔ים
* המציג אינו רופא
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1233 לייקים

מחקר הראה יחס מונוטוני ברור בין קצבאות הילדים לילודה החרדית.
בשנים שבהן צוצמו הקצבאות הילודה במשפחה חרדית ירדה לקצת מתחת 4 ילדים למשפחה ובשנים בהם הקצבאות הורחבו היא עלתה ליותר מ 7.5.
חוקים ואיסורים שאין מקורם ב"מה ששנוא עליך אל תעשה לחברך" הם מרושעים מטבעם. לפי מדד זה הדת היהודית קרובה למעמד של רשע מוחלט.
لا إله
בני12
קיבל.ה  828 לייקים

teknoboy כתב: 25 ינואר 2021, 18:37
its-sick כתב: 25 ינואר 2021, 18:18 טקנו, לרוב העניים, כמעט כולם, אין יכולת לצאת מהמצב ההתחלתי שלהם. לכן חשוב להזרים להם תקציבים לצורך מחייה ראויה וחינוך ראוי. כך מצמצמים אי שוויון.
אם כבר, אתה צריך לשנות את המצב שמאפשר להם\מאלץ אותם, או יותר נכון את חלקם, להישאר מחוץ לשוק העבודה.
לחיות בעוני זאת בחירה לגיטימית (גם אם מטומטמת), ולא אמורה להשפיע על הזכאות לתמיכה\קצבאות\ווטאבר.

אגב, מבין מעט החרדים שאני מכיר, הרוב המוחלט עובדים לפרנסתם כמו כולם, כולל כאלה שנולדו לעולם החרדי (ראוי לציין שהמעט שלא עובדים נולדו לעולם הזה, כל אלה שהגיעו מהעולם החילוני עובדים).
קיום מצוות פרו ורבו זה בן אחד ובת אחת. כל השאר זה בונוס שלא קשור למצווה.
ההשארות מחוץ לשוק העבודה זה פטנט ישראלי. הרי בחו"ל החרדים עובדים. כאן העסקנים החרדים מנצלים אותם בשביל הכסף שמאלץ אותם לא לעבוד.
גם אני מכיר לא מעט חרדים שעובדים (רובם אכן חוזרים בתשובה) אבל גם אתה יודע שזה מיעוט.
אני מניח שרוב הטענות של איציק הן לממסד החרדי שמשאיר אותם עניים וחסרי השכלה (שמקשה עליהם למצוא עבודה) בכוונה גם כדי לקבל כסף וגם כי כך יותר נוח לשלוט בהם.
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1619 לייקים

its-sick כתב: 25 ינואר 2021, 18:43 מחקר הראה יחס מונוטוני ברור בין קצבאות הילדים לילודה החרדית.
בשנים שבהן צוצמו הקצבאות הילודה במשפחה חרדית ירדה לקצת מתחת 4 ילדים למשפחה ובשנים בהם הקצבאות הורחבו היא עלתה ליותר מ 7.5.
כלומר הם תמיד יביאו כמה ילדים שהכסף שיש להם מאפשר להם? זה די מתאים למה שכתבתי, הם בוחרים בילדים על פני רמת חיים, ויעשו את זה עד הרמה שהמדינה תאפשר להם.
תן להם פחות קצבאות ילדים, הם יישארו עניים אבל עם פחות ילדים.
אם מדינת ישראל תחליט שצמצום ילודה זה יעד (אני בעד, בגדול), יש לה כלי שיקדם אותה לכיוון. אישית קשה לי להאמין שצמצום ילודה יכול להיות יעד של ישראל, ועוד צמצום של ילודה יהודית.
את הבחירה שלהם להעדיף ילדים על פני רמת חיים זה לא ישנה. אם תוריד את הקצבאות, יהיו לך חרדים עניים עם שלושה ילדים במקום עם שבעה. על הדרך דפקת את העניים שיש להם ילדים והם לא חרדים.

מה שכן כדאי, לטעמי, זה להפסיק את המצב שבו ללכת ללמוד לימודי חרטא זה מקור פרנסה. שילכו לעבוד כמו החברים שלהם, ושלפני זה ילמדו דברים שיאפשרו להם למלא תפקידים משמעותיים.
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
* המציג אינו רופא
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1619 לייקים

בני12 כתב: 25 ינואר 2021, 19:07

1. קיום מצוות פרו ורבו זה בן אחד ובת אחת. כל השאר זה בונוס שלא קשור למצווה.
ההשארות מחוץ לשוק העבודה זה פטנט ישראלי. הרי בחו"ל החרדים עובדים. כאן העסקנים החרדים מנצלים אותם בשביל הכסף שמאלץ אותם לא לעבוד.
2. גם אני מכיר לא מעט חרדים שעובדים (רובם אכן חוזרים בתשובה) אבל גם אתה יודע שזה מיעוט.
3. אני מניח שרוב הטענות של איציק הן לממסד החרדי שמשאיר אותם עניים וחסרי השכלה (שמקשה עליהם למצוא עבודה) בכוונה גם כדי לקבל כסף וגם כי כך יותר נוח לשלוט בהם.
1. ברור שזאת המצאה ישראלית. לגבי הפירוש של פרו ורבו אני לא יודע, אולי גם זאת המצאה ישראלית.
2. אני לא סגור על האחוזים, אבל אני יודע שאלה שלא עובדים יכולים להרשות לעצמם, כי הם מקבלים כסף על להיות רשומים במוסד ללימודי כלום.
3. לא נראה לי שיש טעם שאתה ואני נקיים דיון על הכוונות של איציק, תוך כדי שהוא כותב פה.
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
* המציג אינו רופא
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1233 לייקים

לא, ככל שיהיו להם פחות ילדים כך מצבם הכלכלי ישתפר (אם כי גמ"חי הפירמידות יקרסו בלי הגידול בילדים).
הם עובדים לפי חישוב תזרימי, אבל בטווח הארוך יש פחות משאבים לכל ילד.
لا إله
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1619 לייקים

its-sick כתב: 25 ינואר 2021, 19:14 לא, ככל שיהיו להם פחות ילדים כך מצבם הכלכלי ישתפר (אם כי גמ"חי הפירמידות יקרסו בלי הגידול בילדים).
הם עובדים לפי חישוב תזרימי, אבל בטווח הארוך יש פחות משאבים לכל ילד.
לא הבנתי. אם אני מחליט להביא לעולם כמה ילדים שהקצבאות מאפשרות לי, גם אם זה אומר שאחיה בעוני, ואז אני הולך ועושה את זה, מה ישפר את מצבי הכלכלי?
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
* המציג אינו רופא
בני12
קיבל.ה  828 לייקים

teknoboy כתב: 25 ינואר 2021, 19:12

2. גם אני מכיר לא מעט חרדים שעובדים (רובם אכן חוזרים בתשובה) אבל גם אתה יודע שזה מיעוט.
3. אני מניח שרוב הטענות של איציק הן לממסד החרדי שמשאיר אותם עניים וחסרי השכלה (שמקשה עליהם למצוא עבודה) בכוונה גם כדי לקבל כסף וגם כי כך יותר נוח לשלוט בהם.
1. ברור שזאת המצאה ישראלית. לגבי הפירוש של פרו ורבו אני לא יודע, אולי גם זאת המצאה ישראלית.
2. אני לא סגור על האחוזים, אבל אני יודע שאלה שלא עובדים יכולים להרשות לעצמם, כי הם מקבלים כסף על להיות רשומים במוסד ללימודי כלום.
3. לא נראה לי שיש טעם שאתה ואני נקיים דיון על הכוונות של איציק, תוך כדי שהוא כותב פה.
1. מצווה מהתורה שכל אדם יוליד לכל הפחות בן ובת (יבמות סא, ב). כהמשך לכך, הוסיפו חכמים מצווה מדבריהם להוליד עוד ילדים, וסמכו דבריהם על הפסוק "לֹא תֹהוּ בְרָאָהּ לָשֶׁבֶת יְצָרָהּ". כלומר מגמתה של הבריאה - להוסיף חיים בעולם, וכל יהודי צריך להצטרף למגמה זו.
כלומר המצווה מהתורה זה בן ובת. השאר בונוס
3. עשית את זה עם אלדוד. למה לא איתי ?
סמל אישי של משתמש
יובל
קיבל.ה  1270 לייקים

חחחחחח עלק לא לוקחים חלק פעיל בכיבוש. החברה החרדית מאמינה בעליונות הגזע היהודי ותומכת באפרטהייד לא פחות מהציונות הדתית, וכפועל יוצא גם הנציגים שלהם בכנסת. במקרה הזה הנציגים בכנסת אפילו יישרו קו עם הציבור החרדי שהוא הרבה יותר ימני מהם. ההבדל היחיד ביניהם לבין אוכלוסיות אחרות הוא שהם מספיק פריבילגים בשביל לא לעמוד במחסומים.
הפוסט קיבל 3 לייקיםteknoboyErlingיפתח16
בני12
קיבל.ה  828 לייקים

יובל כתב: 25 ינואר 2021, 19:37 חחחחחח עלק לא לוקחים חלק פעיל בכיבוש. החברה החרדית מאמינה בעליונות הגזע היהודי ותומכת באפרטהייד לא פחות מהציונות הדתית, וכפועל יוצא גם הנציגים שלהם בכנסת. במקרה הזה הנציגים בכנסת אפילו יישרו קו עם הציבור החרדי שהוא הרבה יותר ימני מהם. ההבדל היחיד ביניהם לבין אוכלוסיות אחרות הוא שהם מספיק פריבילגים בשביל לא לעמוד במחסומים.
גדוד הנח"ל החרדי "נצח יהודה" נקרא ע"י הלוחמים בשטחים "רצח יהודה" והמבין יבין
הפוסט קיבל 2 לייקיםteknoboyErling
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1619 לייקים

בני12 כתב: 25 ינואר 2021, 19:33
teknoboy כתב: 25 ינואר 2021, 19:12
1. מצווה מהתורה שכל אדם יוליד לכל הפחות בן ובת (יבמות סא, ב). כהמשך לכך, הוסיפו חכמים מצווה מדבריהם להוליד עוד ילדים, וסמכו דבריהם על הפסוק "לֹא תֹהוּ בְרָאָהּ לָשֶׁבֶת יְצָרָהּ". כלומר מגמתה של הבריאה - להוסיף חיים בעולם, וכל יהודי צריך להצטרף למגמה זו.
כלומר המצווה מהתורה זה בן ובת. השאר בונוס
3. עשית את זה עם אלדוד. למה לא איתי ?
1. לא כל כך חשוב מה אתה ואני חושבים. חשוב מה חושבים האנשים שזה משנה להם.
3. אני משער שאיציק בא בטענות לממסד החרדי מכל הסיבות שציינת. לא יודע מה הוא חושב על חרדים (מעדיף להעלים עין מאיזו יציאה או שתיים שהתפלקו לו פה "בלהט הרגע" נקרא לזה, ולא לחרוץ דעה כל כך מהר).
נערך לאחרונה על ידי teknoboy ב 25 ינואר 2021, 20:35, נערך פעם 1 בסך הכל.
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
* המציג אינו רופא
סמל אישי של משתמש
pelegs
קיבל.ה  800 לייקים

teknoboy כתב: 25 ינואר 2021, 13:36
pelegs כתב: 25 ינואר 2021, 13:22
teknoboy כתב: 25 ינואר 2021, 12:43

מבחינתם כל החרדים אותו קקי, כל ביקורת על ישראל היא אנטישמיות, והם עוד חושבים שהם שמאלנים?
בטוח? קצת מוזר.
למי הם מצביעים בבחירות האנשים האלה?
למפלגות "שמאל" כמו יש עתיד, כחול-לבן, קדימה, הדרך השלישית, ד"ש ושאר מפלגות שקר כלשהו
כל המפלגות האלה לא עסוקות כל היום בלהדגיש שהן "לא שמאל"?
ולמרות זאת תמיד יש אסופה של שמאלנים שמצביעים להם כדי "להציל את המדינה".
חופש לפלסטין 🇵🇸 כל הכוח למעמד העובדים :hammersickle: كل القوة للطبقة العاملة 🇵🇸 الحرية لفلسطين
ضد الصهيونية, الرجعية العربية والإمبريالية :lol: נגד הציונות, הריאקציה הערבית והאימפריאליזם
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1619 לייקים

pelegs כתב: 25 ינואר 2021, 20:32
pelegs כתב: 25 ינואר 2021, 13:22

למפלגות "שמאל" כמו יש עתיד, כחול-לבן, קדימה, הדרך השלישית, ד"ש ושאר מפלגות שקר כלשהו
אנשים שמצביעים ימין-לייט כדי לזיין את החרדים הם לא שמאלנים בשום צורה.
בישראל יש נטייה להרבה אנשים לבלבל בין מי שמכונים אחוס"לים לבין השמאל.
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
* המציג אינו רופא
סמל אישי של משתמש
הפועל
קיבל.ה  977 לייקים
יצירת קשר:

די מדהים שבעבודה הגוססת מארגנים פריימריז תוך יומיים וחצי ובמרצ פשוט ויתרו על זה. אחרי זה יספרו סיפורים של נלחמים על הדמוקרטיה ואנערף מה. מפלגה בדיחה
נעשינו לנטל, אנו וזיכרונותינו, ובסופו של דבר נמכרנו
היינו של ההסתדרות, אבל עכשיו כבר לא
איש אחד, מוישה, בא וקנה אותנו
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1233 לייקים

באמת מפתיע שמפלגת העבודה יותר עשירה ממרצ. בחיים לא הייתי עולה על זה.
لا إله
סמל אישי של משתמש
הפועל
קיבל.ה  977 לייקים
יצירת קשר:

מה הקשר? אתה באמת חושב שהסיבה שאין פריימריז במרצ זה כי אין כסף?
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

הפורום מוכן לחיבורים או שיש סיכוי גדול יותר לפיצולים?
אני מתרשם שיש לכאורה לא מעט אגו במרכז - שמאל.
מה יהיה?

סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1233 לייקים

הפועל כתב: 25 ינואר 2021, 21:24 מה הקשר? אתה באמת חושב שהסיבה שאין פריימריז במרצ זה כי אין כסף?
ברור. מרצ על הקסקס, בקושי שורדת.
لا إله
סמל אישי של משתמש
יובל
קיבל.ה  1270 לייקים

בני12 כתב: 25 ינואר 2021, 19:40
יובל כתב: 25 ינואר 2021, 19:37 חחחחחח עלק לא לוקחים חלק פעיל בכיבוש. החברה החרדית מאמינה בעליונות הגזע היהודי ותומכת באפרטהייד לא פחות מהציונות הדתית, וכפועל יוצא גם הנציגים שלהם בכנסת. במקרה הזה הנציגים בכנסת אפילו יישרו קו עם הציבור החרדי שהוא הרבה יותר ימני מהם. ההבדל היחיד ביניהם לבין אוכלוסיות אחרות הוא שהם מספיק פריבילגים בשביל לא לעמוד במחסומים.
גדוד הנח"ל החרדי "נצח יהודה" נקרא ע"י הלוחמים בשטחים "רצח יהודה" והמבין יבין
אכן, החרדים שכבר הולכים לצה"ל הם מהגרועים והאכזריים שבקלגסי האפרטהייד.
אדום מטלי
קיבל.ה  557 לייקים

תקראו לי טהרן, אופן הפרסום של מרצ הוא די מכוער, וגם טיפשי מבחינתם.
קראו מה כותבת בעניין האדיר האני (מועמדת של המפלגה הדמוקרטית), שיודעת דבר או שניים על הכללות.

סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1233 לייקים

טוב שאין לה שום אינטרס
אני מציע סקירה של תגובות מכל המפלגות שמתחרות עם מרצ על קולות
لا إله
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
סמל אישי של משתמש
תתאבד כבר
קיבל.ה  142 לייקים

אדום מטלי כתב: 25 ינואר 2021, 23:29 תקראו לי טהרן, אופן הפרסום של מרצ הוא די מכוער, וגם טיפשי מבחינתם.
קראו מה כותבת בעניין האדיר האני (מועמדת של המפלגה הדמוקרטית), שיודעת דבר או שניים על הכללות.

מכיר שהם פירסמו תמונה לא של חרדי גנרי, אלא קנייבסקי, כן?
אנשי הפועל תל אביב כדורסל, הציון שלכם הוא 0. תשתפרו בבקשה - ת.כ, ערב המשחק נגד הפ' ב"ש

כל העוולות אחת הן, והמחשבה שלא כך, היא מקור כל העוולות.
וחוץ מזה, לשם מה נתכנסנו? יאללה הפועל!
סמל אישי של משתמש
red in blood
קיבל.ה  317 לייקים

ברור שזה לא של חרדי גרני, אבל זה משחק על זה שקהל היעד שלהם לא באמת יודע לזהות במי מדובר.
יש הבדל בין להכנס בהנהגה החרדית, שאכן עושה הרבה בעיות, או לצאת נגד ערכים שמרנים (שנמצאים רבות אצל חרדים) שמנוגדים לתפיסת עולמם של מרצ, לבין להכנס בחרדים באופן כללי, שזו אוכלוסייה ענייה ומדוכאת.
בתור כאלו ששואפים לשיוויון ולרווחה (על הנייר), מרצ אמורים לפעול לחיוב כלפי כל המדוכאים, כולל החרדים, ולצאת נגד כל הכוחות שמשאירים אותם ככה, כולל ההנהגה החרדית.
"אנחנו אולי קהל פרובוקטיבי, קהל שנון, קהל עם לשון חריפה וחדה, ולפעמים חסרת רחמים, אבל אנחנו לא גזענים."
- עומר חרמש ז״ל
סמל אישי של משתמש
ff0000
קיבל.ה  48 לייקים

האדמו״ר מויזניץ׳, לא קנייבסקי. הפרסום בפייסבוק, בפוסט שנפתח במי זה ולמה בדיוק הוא מסוכן לבריאות הציבור.
כל מה שהפוסט הזה זה להכנס בהנהגה החרדית על ההתנהגות שלהם במגפה. אבל "שנאת החרדים" של מרצ זה לא הסיפור, וכנראה אף פעם לא היתה הסיפור, אלא תירוץ להתנגח בהם כדי להראות כמה המתנגח הוא שמאלן שממש סבבה עם חרדים ובעד איחוד מאבקים, ואם לשם שינוי הם לא סיפקו חומר כזה אז תמיד אפשר להוציא משהו מההקשר ולהעמיד פנים שכן.
החתול של שרדינגר לשעבר, ולא לשעבר
לא מלך! לא מלכה! לא לורד! לא אדון!
לא ישטו בנו שוב!
הפוסט קיבל 2 לייקיםתתאבד כברErling
סמל אישי של משתמש
יובל
קיבל.ה  1270 לייקים

red in blood כתב: 26 ינואר 2021, 01:15 ברור שזה לא של חרדי גרני, אבל זה משחק על זה שקהל היעד שלהם לא באמת יודע לזהות במי מדובר.
יש הבדל בין להכנס בהנהגה החרדית, שאכן עושה הרבה בעיות, או לצאת נגד ערכים שמרנים (שנמצאים רבות אצל חרדים) שמנוגדים לתפיסת עולמם של מרצ, לבין להכנס בחרדים באופן כללי, שזו אוכלוסייה ענייה ומדוכאת.
בתור כאלו ששואפים לשיוויון ולרווחה (על הנייר), מרצ אמורים לפעול לחיוב כלפי כל המדוכאים, כולל החרדים, ולצאת נגד כל הכוחות שמשאירים אותם ככה, כולל ההנהגה החרדית.
היה כתוב במי מדובר בשורה הראשונה של הפוסט אליו צורפה התמונה. הצורך לזהות מי זה נוצר רק כשהתמונה הופרדה מהפוסט, וזה נעשה על ידי המנגחים למיניהם.

אוכלוסיה מדוכאת :roflmao: :roflmao: :roflmao:
הפוסט קיבל לייק אחדErling
סמל אישי של משתמש
לירן
קיבל.ה  92 לייקים

red in blood כתב: 26 ינואר 2021, 01:15 ברור שזה לא של חרדי גרני, אבל זה משחק על זה שקהל היעד שלהם לא באמת יודע לזהות במי מדובר.
ברור שקהל היעד לא יודע במי מדובר, לכן גם בפוסט כתוב במי מדובר. מכאן ועד הרצון של מרצ להגיד ״ כל החרדים״ זה הדמיון שלכם ונאורות בלתי נסבלת
סמל אישי של משתמש
pelegs
קיבל.ה  800 לייקים

teknoboy כתב: 25 ינואר 2021, 20:34
pelegs כתב: 25 ינואר 2021, 20:32
אנשים שמצביעים ימין-לייט כדי לזיין את החרדים הם לא שמאלנים בשום צורה.
בישראל יש נטייה להרבה אנשים לבלבל בין מי שמכונים אחוס"לים לבין השמאל.
אני יותר התכוונתי לכל השמאלנים האלה שמצביעים למפלגות מרכז כי "חייים להציל את המדינה מביבי".
חופש לפלסטין 🇵🇸 כל הכוח למעמד העובדים :hammersickle: كل القوة للطبقة العاملة 🇵🇸 الحرية لفلسطين
ضد الصهيونية, الرجعية العربية والإمبريالية :lol: נגד הציונות, הריאקציה הערבית והאימפריאליזם
אדום מטלי
קיבל.ה  557 לייקים

תתאבד כבר כתב: 26 ינואר 2021, 00:10
אדום מטלי כתב: 25 ינואר 2021, 23:29 תקראו לי טהרן, אופן הפרסום של מרצ הוא די מכוער, וגם טיפשי מבחינתם.

יודע, לא מכיר(וגם אתה לא מכיר, מסתבר... :sh-grin: )
קראת מה שהיא כתבה? גם היא עצמה לא ערביה גנרית, אלא חברת כנסת ערביה. לטענתה, ואני לא חושב שזה רחוק מהאמת, הסימון שלה בתמונה בתוך עיגול אדום שם כמטרה את הערבי הגנרי, ולא אותה. אני לא בטוח שקנייבסקי או מי שזה לא יהיה הוא המטרה במודעה של מרץ, אלא משהו יותר גנרי, וגם אם זה לא המטרה של מרצ, זה בקלות יכול להתפרש ככה.

אני לא חשוד באהדה לחרדים או לרבנים שלהם בשום צורה. אני סתם חושב שאופן ההצגה בצורה כזו הוא לא ראוי וגם לא חכם.
סמל אישי של משתמש
הפועל
קיבל.ה  977 לייקים
יצירת קשר:

אני מצביע מרצ ולא רואה בזה שום בעיה. ואני גם חושב שבמשבר הזה סופית נשבר לי הזין (וכנ"ל כל מי שאני מכיר למען האמת) מהתחשבות חסרת גבולות ברגשות המדומיינים של החרדים שרק צוחקים ומנצלים כל התחשבות והתנצלות מולם להמשך תיחזוק האוטונומיה המוטרפת של הכתות ההזויות שלהם
סמל אישי של משתמש
תתאבד כבר
קיבל.ה  142 לייקים

אדום מטלי כתב: 26 ינואר 2021, 10:00

קראת מה שהיא כתבה? גם היא עצמה לא ערביה גנרית, אלא חברת כנסת ערביה. לטענתה, ואני לא חושב שזה רחוק מהאמת, הסימון שלה בתמונה בתוך עיגול אדום שם כמטרה את הערבי הגנרי, ולא אותה. אני לא בטוח שקנייבסקי או מי שזה לא יהיה הוא המטרה במודעה של מרץ, אלא משהו יותר גנרי, וגם אם זה לא המטרה של מרצ, זה בקלות יכול להתפרש ככה.

אני לא חשוד באהדה לחרדים או לרבנים שלהם בשום צורה. אני סתם חושב שאופן ההצגה בצורה כזו הוא לא ראוי וגם לא חכם.
קודם כל, :evil-grin:

אגיד לך למה אני חושב שזה כן חכם?
כי בסופו של דבר מדברים על זה לא רק בפורום שדים או בפיד של כמה שמאלנים בטוויטר, אלא זה ממש הגיע לכדי שיחה ברדיו וכו'
מתי לאחרונה משהו שמרצ אמרו מגיע למיינסטרים?
אני מאמין לצוות הניו מדיה (חח) של מרצ שהם היו מספיק חכמים להבין שזה עשוי להגיע לשם, ודאגו טוב טוב שמי שיאשים אותם בשנאה גנרית פשוט ייצא פיתה כי הוא לא קרא את התיאור (אני יכול להיות מואשם באי הבחנה בין קנייבסקי לאדמור התורן, מודה).

מבחינת פרסום, אני חושב שהמודעה הזו גאונית בקיצור. ומבחינה תכלסית, אין בה שום דבר רע.
מציגים מנהיג שמהווה סכנה לציבור. חבל שאני לא חשבתי על זה קודם, אולי היו מקבלים אותי לצוות ניו מדיה של מרצ.
אנשי הפועל תל אביב כדורסל, הציון שלכם הוא 0. תשתפרו בבקשה - ת.כ, ערב המשחק נגד הפ' ב"ש

כל העוולות אחת הן, והמחשבה שלא כך, היא מקור כל העוולות.
וחוץ מזה, לשם מה נתכנסנו? יאללה הפועל!
סמל אישי של משתמש
ff0000
קיבל.ה  48 לייקים

היא לא חברת כנסת, והליכוד השתמש בה כ"ערבייה גינרית" שמייצגת "פעילים ארגון שמאל קיצוני" בפרסומים. מרצ כתבו פוסט נגד ההנהגה החרדית, ושמו תמונה של אחד מאותם מנהיגים.

הדרך היחידה לפרש אותו כחרדי גינרי זה להוציא את התמונה מההקשר.
החתול של שרדינגר לשעבר, ולא לשעבר
לא מלך! לא מלכה! לא לורד! לא אדון!
לא ישטו בנו שוב!
הפוסט קיבל 4 לייקיםתתאבד כברits-sickErlingיפתח16
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1233 לייקים

בעיני מי שכל החרדים נראים לו אותו דבר, כל תמונה של חרדי היא גנרית ולכן גזענית. הגיוני בסך הכל.
لا إله
הפוסט קיבל 3 לייקיםסומךff0000Erling
סמל אישי של משתמש
red in blood
קיבל.ה  317 לייקים

ff0000 כתב: 26 ינואר 2021, 11:31

היא לא חברת כנסת, והליכוד השתמש בה כ"ערבייה גינרית" שמייצגת "פעילים ארגון שמאל קיצוני" בפרסומים. מרצ כתבו פוסט נגד ההנהגה החרדית, ושמו תמונה של אחד מאותם מנהיגים.

אתה מודע לזה שהתמונה מציגה חרדי אחד, והפוסט נפתח במילים ״תראו אותם״, כן?
"אנחנו אולי קהל פרובוקטיבי, קהל שנון, קהל עם לשון חריפה וחדה, ולפעמים חסרת רחמים, אבל אנחנו לא גזענים."
- עומר חרמש ז״ל
סמל אישי של משתמש
לירן
קיבל.ה  92 לייקים

red in blood כתב: 26 ינואר 2021, 12:27
ff0000 כתב: 26 ינואר 2021, 11:31

אתה מודע לזה שהתמונה מציגה חרדי אחד, והפוסט נפתח במילים ״תראו אותם״, כן?
יוווווו אתה יכול להיות יותר טרחן?
כמובן שבהמשך הפוסט הובהר ש״אותם״ זה העסקנים החרדים ולא החרדים באופן כללי, אבל למה להפריע לך ולשאר התום אהרונים
הפוסט קיבל 2 לייקיםff0000Erling
אדום מטלי
קיבל.ה  557 לייקים

תתאבד כבר כתב: 26 ינואר 2021, 11:26

קודם כל, :evil-grin:

אגיד לך למה אני חושב שזה כן חכם?
כי בסופו של דבר מדברים על זה לא רק בפורום שדים או בפיד של כמה שמאלנים בטוויטר, אלא זה ממש הגיע לכדי שיחה ברדיו וכו'
מתי לאחרונה משהו שמרצ אמרו מגיע למיינסטרים?
אני מאמין לצוות הניו מדיה (חח) של מרצ שהם היו מספיק חכמים להבין שזה עשוי להגיע לשם, ודאגו טוב טוב שמי שיאשים אותם בשנאה גנרית פשוט ייצא פיתה כי הוא לא קרא את התיאור (אני יכול להיות מואשם באי הבחנה בין קנייבסקי לאדמור התורן, מודה).

מבחינת פרסום, אני חושב שהמודעה הזו גאונית בקיצור. ומבחינה תכלסית, אין בה שום דבר רע.
מציגים מנהיג שמהווה סכנה לציבור. חבל שאני לא חשבתי על זה קודם, אולי היו מקבלים אותי לצוות ניו מדיה של מרצ.
המדד שלך לגבי חוכמה של פעולה מסוימת הוא כמה מדברים עליה? אם ככה, בוא נלמד מיגאל עמיר...
אז זה הגיע למיינסטרים, השאלה איך זה מתקבל בציבור, וזה לא תמיד עניין של "קרא את התיאור" או לא. זה לא מסמך משפטי עם אותיות קטנות, חשוב גם הרושם שזה מותיר.

אתה מרגיש שאין בה שום דבר רע (אני מקווה שזה לא בגלל איזה יחס מוקדם אל החרדים (שכאמור, אין לי שום סימפטיה אליהם)).
אני חושב שזו צורה מכוערת של הצגה תדמיתית, זה הכל. לא משהו פלילי.
זה כנראה עניין תרבותי. אולי אני כבר מעודן מדי (הרי אני גם לא שר שירי שואה...יווווו טרחן שכמוני).
סמל אישי של משתמש
הפועל
קיבל.ה  977 לייקים
יצירת קשר:

its-sick כתב: 25 ינואר 2021, 22:15
הפועל כתב: 25 ינואר 2021, 21:24 מה הקשר? אתה באמת חושב שהסיבה שאין פריימריז במרצ זה כי אין כסף?
אם הם כ"כ כושלים כלכלית שלא מסוגלים אפילו לארגן פריימריז מזורזים אז זה סימן בהחלט שאפשר לסגור את המפלגה כי אין לה זכות קיום. ובחיאת. זה נאיבי. זה היה פשוט נוח לכל המעורבים שלא יצטרכו להעמיד עצמם לבחירה.
הפוסט קיבל לייק אחדאדום מטלי
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1619 לייקים

הפועל כתב: 26 ינואר 2021, 14:15
its-sick כתב: 25 ינואר 2021, 22:15
אם הם כ"כ כושלים כלכלית שלא מסוגלים אפילו לארגן פריימריז מזורזים אז זה סימן בהחלט שאפשר לסגור את המפלגה כי אין לה זכות קיום. ובחיאת. זה נאיבי. זה היה פשוט נוח לכל המעורבים שלא יצטרכו להעמיד עצמם לבחירה.
למפלגה הדמוקרטית או איך שלא קוראים לזה, שנוסדה לפני שבוע-שבועיים, יש מספיק כסף לפריימריז, רק אומר.
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
* המציג אינו רופא
שליחת תגובה