מחלקת הנוער עונת 2021/2022

פורום אוהדי הפועל תל אביב
טכנית לארז
קיבל.ה  1571 לייקים

רדפוקס כתב: 02 יולי 2022, 00:49 במקרה חבר טוב שלי מתקופת האקדמיה הוא חבר ילדות של מרגוליס שאכן היה כישרון ענק.
מה שמנע ממנו להפוך להיות שחקן ברמה גבוהה ובסופו של דבר לפרוש בגיל צעיר אלו בעיות מנטאליות מאוד חמורות.

ועכשיו לנושא,
מסכים איתכם ששחרור כדור לשחקן התקפה זה דבר חשוב מאוד, אבל אלו בדיוק מסוג הדברים שמתפתחים אצל שחקן עם הניסיון ולא הייתי שופט ילד בן 18 על הדברים האלה בכלל.
אתה לא יכול על מה שטוב (סיומת מול השער, דריבל, שתי רגליים) להגיד "וואו לא היה פה כזה", אבל אז כשיש אספקטים קריטיים אחרים שהוא לוקה בהם להגיד "טוב הוא רק בן 18".

הייפ מוגזם בקיצור.
מוקדם מאוד להכריז מה הוא.

ושוב אם הוא בא מהנוער של ב"ש הוא מקבל את אותו סיקור בדיוק של קנצפולסקי או עבד.
עשו מזה "אוסקר ועוד 10". הגזמה מופרעת.
היום ונגד צרפת הוא לא היה דומיננטי ולא בלט במיוחד לדעתי.
נערך לאחרונה על ידי טכנית לארז ב 02 יולי 2022, 00:52, נערך פעם 1 בסך הכל.
דריבל ענק על מפתן השש עשרה
האדום הצורר
קיבל.ה  652 לייקים

רדפוקס כתב: 02 יולי 2022, 00:49 במקרה חבר טוב שלי מתקופת האקדמיה הוא חבר ילדות של מרגוליס שאכן היה כישרון ענק.
מה שמנע ממנו להפוך להיות שחקן ברמה גבוהה ובסופו של דבר לפרוש בגיל צעיר אלו בעיות מנטאליות מאוד חמורות.

ועכשיו לנושא,
מסכים איתכם ששחרור כדור לשחקן התקפה זה דבר חשוב מאוד, אבל אלו בדיוק מסוג הדברים שמתפתחים אצל שחקן עם הניסיון ולא הייתי שופט ילד בן 18 על הדברים האלה בכלל.
הכל בסדר, בשורה התחתונה מדובר בשחקן נחמד מאוד לגילו שיכול להתפתח לשחקן נהדר. לא רואה אותו מצליח בליגות הגדולות באירופה, חושב שהוא יכול להיות שחקן טוב לליגה שלנו.
אינתי עומרי, הפועל.
הפוסט קיבל לייק אחדDe Niro
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3667 לייקים

טכנית לארז כתב: 02 יולי 2022, 00:52

ועכשיו לנושא,
אתה לא יכול על מה שטוב (סיומת מול השער, דריבל, שתי רגליים) להגיד "וואו לא היה פה כזה", אבל אז כשיש אספקטים קריטיים אחרים שהוא לוקה בהם להגיד "טוב הוא רק בן 18".

הייפ מוגזם בקיצור.
מוקדם מאוד להכריז מה הוא.

ושוב אם הוא בא מהנוער של ב"ש הוא מקבל את אותו סיקור בדיוק של קנצפולסקי או עבד.
עשו מזה "אוסקר ועוד 10". הגזמה מופרעת.
היום ונגד צרפת הוא לא היה דומיננטי ולא בלט במיוחד לדעתי.
אבל הדברים הטובים בו הם כמעט לחלוטין דברים שקשה מאוד לשחקן לפתח במהלך הקריירה כשחקן בוגר ולשחרר בזמן זה לגמרי עניין של ניסיון ואימון.
לתחושתי לך ולתאום הפורום שלך יש אג'נדה קיצונית (וקצת פרנואידית אם יורשה לי) נגד מכבי ובגלל זה קשה לכם לפרגן לו.
אבל עזוב חבל על הויכוח. נחיה ונראה מי צודק עם הזמן.
הוקיץ'
קיבל.ה  3830 לייקים

טכנית לארז כתב: 02 יולי 2022, 00:45
הוקיץ' כתב: 02 יולי 2022, 00:38
טכנית לארז כתב: 02 יולי 2022, 00:31

כן באמת איזה מצחיק זה להתעסק באספקט זניח כמו לשחרר כדור בזמן עבור שחקן התקפה, שכן ידוע שאצל שחקני התקפה לאף אחד לא איכפת מטעויות שלהם.
אין ספק.
אתה כאילו סרקסטי אבל כן, אין ספק.
זהבי זה בדיוק ההוכחה לזה. שחקן שמרבית הפעולות במשחק שלו שייכות לשחקן ליגה לאומית והוא עדיין עשה סכומים אדירים בקריירה נטו כי הוא מספק מספרים.
זהבי חלוץ. הוא נמדד בגולים (ורק בגולים). אין במשחק שלו הרבה מצבים שהוא מוליך מתפרצת של 3 על 3 כשיש חשיבות קריטית לרגע שאתה משחרר כדור ואיך.

להגיד שלמי איכפת שגלוך לא משחרר כדור בזמן כי הוא שחקן התקפה ו"תראה את זהבי" זה כמו שאמרת "מצחיק".
שחקן ששווה גול כל משחק הוא שחקן מצוין בכל רמה, בלי קשר לאיבודים שלו.
זה שיש לו פרמטרים במשחק שהוא יכול לשפר זה ברור, אבל ההתעסקות בזה מראה בדיוק כמה אתם לא מסוגלים להיות אפילו טיפה אובייקטיביים.
הפוסט קיבל לייק אחדאדום
טכנית לארז
קיבל.ה  1571 לייקים

"אתה לא אוהייקטיבי" זה לא טיעון, בטח כשאתה מספר שדברים כמו היעלמות, חוסר דומיננטיות ולקות בשחרור כדור במצבים קריטיים (היה צריך לשים את עבד מול שוער פעמיים) זה לא חשוב כי הוא שחקן התקפה.
באמת שזה חוסר הבנה מוחלט בכדורגל כך מסתמן.
נערך לאחרונה על ידי טכנית לארז ב 02 יולי 2022, 01:04, נערך פעם 1 בסך הכל.
האדום הצורר
קיבל.ה  652 לייקים

מדברים פה על העברה לאיאקס ודורטמונד ב10 מיליון יורו. לא נראה לי שהבעיה באובייקטיביות היא אצלי או אצל טכנית לארז.
אינתי עומרי, הפועל.
El dudernio
קיבל.ה  1260 לייקים

האדום הצורר כתב: 02 יולי 2022, 00:52

ועכשיו לנושא,
הכל בסדר, בשורה התחתונה מדובר בשחקן נחמד מאוד לגילו שיכול להתפתח לשחקן נהדר. לא רואה אותו מצליח בליגות הגדולות באירופה, חושב שהוא יכול להיות שחקן טוב לליגה שלנו.
זהבי היה שחקן טוב לליגה שלנו... עד שהגיע מאמן כדורגל ולא אחד ממתחזים שיש אצלנו על הקוים והפך אותו למכונה שלא נראתה כמוה בארץ. לדעתי מבחינת כישרון נטו גלוך עולה על זהבי, אבל בשביל להפוך לשחקן הוא חייב לפגוש מאמן שילמד אותו כדורגל וקריאת משחק ברמה יותר טובה כי הוא לא ברמה הנדרשת בזה בטח ביחס לכישרון ברגל. אם הוא למשל עובר לאייקס הוא יוכל להיות מפלצת ברמת העז ואפילו יותר.
האדום הצורר
קיבל.ה  652 לייקים

בוא אני ארגיע אותך שהוא לא יעבור לאיאקס השנה.
אינתי עומרי, הפועל.
הוקיץ'
קיבל.ה  3830 לייקים

האדום הצורר כתב: 02 יולי 2022, 01:03 מדברים פה על העברה לאיאקס ודורטמונד ב10 מיליון יורו. לא נראה לי שהבעיה באובייקטיביות היא אצלי או אצל טכנית לארז.
נכון, היא אצל סקאוטים באירופה שמיץ' היפנט.
טכנית לארז
קיבל.ה  1571 לייקים

"מיץ'"
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

איאקס לא תשלם סכום כזה לעולם.
הכל שמועות כרגע.
סביר שהוא יישאר במכ' לפחות לשתי העונות הבאות.

Sent from my SM-G996B using Tapatalk

הוקיץ'
קיבל.ה  3830 לייקים

טכנית לארז כתב: 02 יולי 2022, 01:03 "אתה לא אוהייקטיבי" זה לא טיעון, בטח כשאתה מספר שדברים כמו היעלמות, חוסר דומיננטיות ולקות בשחרור כדור במצבים קריטיים (היה צריך לשים את עבד מול שוער פעמיים) זה לא חשוב כי הוא שחקן התקפה.
לא הבנתי מה הקשר בין החלק הראשון במשפט לחלק השני.
בוא אני אעזור לך, לשחרר את הכדור בזמן זה חשוב, גם טכניקה, ראיית משחק, פיזיות ומהירות. הם חשובים כי הם בסופו של דבר עוזרים לשחקן לייצר שערים. שחקן שמייצר שער בכל משחק יעשה דברים גדולים בקריירה לא משנה בכמה דברים הוא לוקה.
מצחיק שמי שלא מבין דבר בסיסי כזה מדבר על הבנה בכדורגל.
הוקיץ'
קיבל.ה  3830 לייקים

טכנית לארז כתב: 02 יולי 2022, 01:08 "מיץ'"
אתה מבין שכתבתי את זה בציניות, כן?
אבל העיקר שאתה מתרכז בעיקר.
טכנית לארז
קיבל.ה  1571 לייקים

הוקיץ' כתב: 02 יולי 2022, 01:11
טכנית לארז כתב: 02 יולי 2022, 01:03 "אתה לא אוהייקטיבי" זה לא טיעון, בטח כשאתה מספר שדברים כמו היעלמות, חוסר דומיננטיות ולקות בשחרור כדור במצבים קריטיים (היה צריך לשים את עבד מול שוער פעמיים) זה לא חשוב כי הוא שחקן התקפה.
בוא אני אעזור לך, לשחרר את הכדור בזמן זה חשוב, גם טכניקה, ראיית משחק, פיזיות ומהירות. הם חשובים כי הם בסופו של דבר עוזרים לשחקן לייצר שערים. שחקן שמייצר שער בכל משחק יעשה דברים גדולים בקריירה לא משנה בכמה דברים הוא לוקה.
הוא לא מייצר שער שדה בכל משחק.
הוקיץ'
קיבל.ה  3830 לייקים

טכנית לארז כתב: 02 יולי 2022, 01:13
עד כה הוא ייצר כזה בכל משחק למעט בשלב הבתים מול אנגליה.
טכנית לארז
קיבל.ה  1571 לייקים

הוקיץ' כתב: 02 יולי 2022, 01:14

גם מול צרפת הוא לא ייצר שער שדה (שער עצמי מכדור רוחב וטעות של הבלם זה לא נקרא בדיוק "לייצר שער").
מול צרפת אם כבר תזקוף את השער ללוגסי שנתן לו מסירה גדולה.

וגם היום וגם מול צרפת הוא לא הורגש לדקות ארוכות אבל מי אני שאפריע לך להשתתף בקרנבל.
האדום הצורר
קיבל.ה  652 לייקים

גם על לוגסי אפשר לכתוב אותו דבר, הוא פשוט משחק במכבי פתח תקווה אז עוד לא שמענו על ההתעניינות של דורטמונד.
אינתי עומרי, הפועל.
הוקיץ'
קיבל.ה  3830 לייקים

טכנית לארז כתב: 02 יולי 2022, 01:15

גם מול צרפת הוא לא ייצר שער שדה (שער עצמי מכדור רוחב וטעות של הבלם זה לא נקרא בדיוק "לייצר שער").
מול צרפת אם כבר תזקוף את השער ללוגסי שנתן לו מסירה גדולה.

וגם היום וגם מול צרפת הוא לא הורגש לדקות ארוכות אבל מי אני שאפריע לך להשתתף בקרנבל.
זה היה כדור רוחב מושלם שהבלם דחק לשער ואם לא אז עבד מאחוריו שם גול. זה בדיוק לייצר שער.
טכנית לארז
קיבל.ה  1571 לייקים

חח כדור רוחב מושלם. הבלם הצרפתי טעה ושם גול עצמי. היה חייב להעיף במקרה הרע לקרן.
עשית מזה כאילו הוא נתן גליץ ושם עצמי עם הציפורניים.

אבל בסדר. האובייקטיבי.
נערך לאחרונה על ידי טכנית לארז ב 02 יולי 2022, 01:22, נערך פעם 1 בסך הכל.
הוקיץ'
קיבל.ה  3830 לייקים

יכולת דיון מפעימה.
טכנית לארז
קיבל.ה  1571 לייקים

מצחיקה*
טכנית לארז
קיבל.ה  1571 לייקים

https://m.sport5.co.il/articles.aspx?Fo ... cID=340642

הטיל לרשת של המאנשאפט, הפנטזיה של הפועל והמעבר מעורר המחלוקת ממכבי פ"ת לקריית שלום. הקשר ההתקפי חתם בקיץ ל-3 שנים בצהוב וסוחט מחמאות מהצד האדום של העיר: "יוביל את הכדורגל הישראלי בשנים הבאות". הדבר הבא - סיפורו של רונן חנציס

רק מעדכן שהפנטזיה שלנו ירד עכשיו ליגה עם נוף הגליל כשחקן ספסל.

אבל מה פתאום יחצ של מיטשל. צריך להיות פשוט אובייקטיביים.
רק הפועל
קיבל.ה  1414 לייקים

De Niro כתב: 02 יולי 2022, 01:11 איאקס לא תשלם סכום כזה לעולם.
הכל שמועות כרגע.

אם היה שם את המצב האחרון וישראל הייתה מנצחת בפנדלים מחר קבוצה בסדר גודל כזה הייתה קונה אותו עכשיו זה כנראה יידחה
Nati
קיבל.ה  990 לייקים

טכנית לארז כתב:
רדפוקס כתב: 01 יולי 2022, 23:56
טכנית לארז כתב: 01 יולי 2022, 23:51 אין בעיה.
הייפ מוגזם מאוד לדעתי זה הכל.
ברור לי גם למה.
ברור, מכונת התעמולה של גולדהאר הגזען עובדת שעות נוספות.
למה קשה לך להודות שגדל במכבי שחקן התקפה מאוד מוכשר? שחקן בן 18 שיש לו בעיה בלשחרר כדור בזמן... עלית על משהו !
מקווה מאוד שכבר הקיץ ימכר כדי שלא נצטרך לראות אותו.

למה אתה תוקף אותי בקטע אישי לא הבנתי.
אם היית משקיע בלקרוא מה כתבתי אולי גם היית רואה שבהתחלה כתבתי דברים שלא מסתדרים לך.

בכל מקרה, אם הוא גדל בהפועל ב"ש, נתניה או הפועל ת"א - אותו הייפ סביבו?
בזמנו היה הרבה היפ ורעש על אייל אקשטיין.
ימח שמו של שפר שהרס את הילד
לאפה בחינם
קיבל.ה  141 לייקים

De Niro כתב: 02 יולי 2022, 00:50 בטווח הארוך במיוחד בכדורגל של ימינו (למעט נדירים כמו בניון שהיה לו דריבל נדיר ואולי גם מנור סולומון) לגודל הפיזי יש משמעות.
קשה מאד להצליח ברמות הגבוהות אם אין לך גודל פיזי.
אני לא בטוח שגלוך נמצא ברמת הכשרון של בניון או אפילו סולומון (שלא יהיה בניון לדעתי).
אני מניח שלחלק מהשחקנים האלו יש עוד לאן לגדול פיזית אבל לא באופן משמעותי.

מנור סולומון לא מאוד גבוה אבל הוא חזק פיזית ברמות שאני לא זוכר משחקן ישראלי. זה מטעה כי הוא נמוך ולא נראה מאוד גדול, אבל תשים לב למאבקים הפיזיים שלו כי מאוד קשה להזיז אותו.
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

רק הפועל כתב:
De Niro כתב: 02 יולי 2022, 01:11 איאקס לא תשלם סכום כזה לעולם.
הכל שמועות כרגע.

אם היה שם את המצב האחרון וישראל הייתה מנצחת בפנדלים מחר קבוצה בסדר גודל כזה הייתה קונה אותו עכשיו זה כנראה יידחה
אבל לא איאקס.הם הודיעו שלא ישלמו סכום כזה כששמעו מה דורשים.

אדום
קיבל.ה  736 לייקים

יש כאן משתמשים שהם כל כך הזיה שזה כבר מתחיל להחשיד לכיוון ההפוך.
הפוסט קיבל לייק אחדהוקיץ'
האדום הצורר
קיבל.ה  652 לייקים

הזיה זה להגיד שנראה שאוסקר גלוך הזה לא יהיה הסופרזטאר שהיחצ מדברר כרגע? וואו פשוט הזוי ובלתי מתקבל על הדעת.
אינתי עומרי, הפועל.
פישונט
קיבל.ה  1019 לייקים

עמית משיח (שנתון 2005) השוער הראשון של נערים א' ונבחרת הנערים עד גיל 17, נמכר להפועל באר שבע באמצעות סוכנו אביייייי נמנייייי, לאחר שהפעילה סעיף שחרור ע"ס מאה אלף ש"ח. אני יכול רק להניח שלא יכלו להבטיח לו את עמדת השוער הראשון בנוער בעונה הקרובה (כסף גדול הרי לא מעורב בכל מקרה). עזיבה גדולה שנייה הקיץ אחרי שהחלוץ הגבוה יהלי לביא עזב להפועל רמת גן

נערך לאחרונה על ידי פישונט ב 05 יולי 2022, 12:04, נערך פעם 1 בסך הכל.
אודיכהן
קיבל.ה  44 לייקים

פישונט כתב: 05 יולי 2022, 12:04 עמית משיח (שנתון 2005) השוער הראשון של נערים א' ונבחרת הנערים עד גיל 17, נמכר להפועל באר שבע באמצעות סוכנו אביייייי נמנייייי. אני יכול רק להניח שלא יכלו להבטיח לו את עמדת השוער הראשון בנוער בעונה הקרובה (כסף גדול הרי לא מעורב בכל מקרה)
בפרסום לגביו כתוב שהוא יהיה השוער הראשון אז בטוח בגלל זה הלך כי בהפועל לא יכלו להבטיח לו את זה בצדק.
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3667 לייקים

פישונט כתב: 05 יולי 2022, 12:04 עמית משיח (שנתון 2005) השוער הראשון של נערים א' ונבחרת הנערים עד גיל 17, נמכר להפועל באר שבע באמצעות סוכנו אביייייי נמנייייי, לאחר שהפעילה סעיף שחרור ע"ס מאה אלף ש"ח. אני יכול רק להניח שלא יכלו להבטיח לו את עמדת השוער הראשון בנוער בעונה הקרובה (כסף גדול הרי לא מעורב בכל מקרה). עזיבה גדולה שנייה הקיץ אחרי שהחלוץ הגבוה יהלי לביא עזב להפועל רמת גן
יהלי לביא לא היה מלך השערים של קבוצת נערים א' בשנה שעברה?
בוקסה עזב והם מתחילים לאבד כשרונות במקום לצרף?
אודיכהן
קיבל.ה  44 לייקים

רדפוקס כתב: 05 יולי 2022, 12:19
פישונט כתב: 05 יולי 2022, 12:04 עמית משיח (שנתון 2005) השוער הראשון של נערים א' ונבחרת הנערים עד גיל 17, נמכר להפועל באר שבע באמצעות סוכנו אביייייי נמנייייי, לאחר שהפעילה סעיף שחרור ע"ס מאה אלף ש"ח. אני יכול רק להניח שלא יכלו להבטיח לו את עמדת השוער הראשון בנוער בעונה הקרובה (כסף גדול הרי לא מעורב בכל מקרה). עזיבה גדולה שנייה הקיץ אחרי שהחלוץ הגבוה יהלי לביא עזב להפועל רמת גן
יהלי לביא הפך לשחקן בקצה הספסל בנוער כאשר בוקסה עדיין מנהל מקצועי ואי אפשר להגיד שלא בצדק נוכח ההתקפה הקטלנית שהיתה לנוער בעונה שעברה.
המעבר מנוערים א לנוער הוא לא פשוט וכנראה זה היה גדול על יהלי לביא
oleg neduda
קיבל.ה  1350 לייקים

יהלי לביא היה מלך השערים לפני שנתיים. בעונה האחרונה היה שחקן שולי בנוער ואני ממש לא התרשמתי ממנו.

בנערים א' יש את בן יחזקאל, אורי עגייב, מיליארדו ומוחמאד קבהא שאמורים להיות משמעותיים גם בנוער. חוץ ממילארדו שחתם לא מזמן על חוזה, אין לי מושג מה הסטטוס של היתר.
נערך לאחרונה על ידי oleg neduda ב 05 יולי 2022, 12:25, נערך פעם 1 בסך הכל.
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3667 לייקים

אודיכהן כתב: 05 יולי 2022, 12:22
יהלי לביא הפך לשחקן בקצה הספסל בנוער כאשר בוקסה עדיין מנהל מקצועי ואי אפשר להגיד שלא בצדק נוכח ההתקפה הקטלנית שהיתה לנוער בעונה שעברה.
המעבר מנוערים א לנוער הוא לא פשוט וכנראה זה היה גדול על יהלי לביא
סליחה, התבלבלתי בינו לבין בן יחזקאל שכבש 21 שערים בכל המסגרות שנה שעברה בנערים א'.
הוקיץ'
קיבל.ה  3830 לייקים

מיהלי לביא לא מאוד התרשמתי. ממדים פנטסטיים לחלוץ אבל בכל פעם שראיתי אותו היה נראה כבד ומסורבל.
לעמית משיח יש גם כן נתונים פיזיים מעולים לשוער (ראיתי איפשהו שהוא 1.98), אבל לא ראיתי ממנו מספיק כדי לקבוע. במשחק בו הם הפסידו את האליפות הוא חטף גול די מביך מקילומטר (לא שזה בהכרח אומר משהו).
כפיר אדום
קיבל.ה  101 לייקים

נראה שהולכת להיות עונה ממש ארוכה...תמונה
הפוסט קיבל לייק אחדSickleCell
פישונט
קיבל.ה  1019 לייקים

רומא עוקבת אחרי עידן קפלנר מהפועל ת"א
נציגי המועדון האיטלקי צפויים להגיע באוקטובר לצפות בקשר בן ה-15 מקרוב ואם ירשים, ייצא למבחנים. בנוסף, שני מועדונים מספרד הביעו בו התעניינות.
קשר חזק, טכני ומהיר, רגל שמאלית חזקה. אחד הכשרונות הבולטים בשנתון בהפועל. כבוד גדול אם באמת ייצא לרומא אבל הכתבה נראית כמו ידיעת סוכן קלאסית

https://m.one.co.il/mobile/article/414885.html
לירון האדום
קיבל.ה  1753 לייקים

לא הגיע הזמן לפתוח פוסט חדש לעונה הקרובה?

שליחת תגובה