אקסים של הפועל

פורום אוהדי הפועל תל אביב
dino
קיבל.ה  2031 לייקים

תחזור הביתה לוקסאשה
לירון האדום
קיבל.ה  1788 לייקים

הרוויה איליץ כובש (בפנדל) שער שלישי העונה
למוליכת הטבלה באוקראינה
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3736 לייקים

לירון האדום כתב: 23 פברואר 2024, 19:10 הרוויה איליץ כובש (בפנדל) שער שלישי העונה
למוליכת הטבלה באוקראינה
בדיעבד יכול להיות שהיה שווה להשאיר אותו כזר שישי.
הפוסט קיבל לייק אחדDe Niro
InFlames
קיבל.ה  319 לייקים

רדפוקס כתב: 23 פברואר 2024, 19:25
לירון האדום כתב: 23 פברואר 2024, 19:10 הרוויה איליץ כובש (בפנדל) שער שלישי העונה
למוליכת הטבלה באוקראינה
חגיגות מרגשות היו לו
סמל אישי של משתמש
ההוא שאמרו לו
קיבל.ה  868 לייקים

למוליכת הטבלה באוקראינה
אמרתי את זה כשנסגר החלון בקיץ, לא תפסתי ממנו בכלל בהתחלה אבל לא היה מזיק לנו כרגע גם לא היה מועיל
GLAD ALL OVER
האמיני יום יבוא!
ונרקומן
קיבל.ה  144 לייקים

ההוא שאמרו לו כתב: 23 פברואר 2024, 21:09
למוליכת הטבלה באוקראינה
אמרתי את זה כשנסגר החלון בקיץ, לא תפסתי ממנו בכלל בהתחלה אבל לא היה מזיק לנו כרגע גם לא היה מועיל
ציפינו פה כנראה לקבוצה מפוארת. עם הכישלון הסטנדרטים שקצת השתנו פתאום הנכה הזה נראה שחקן.
אין שם כלום ושם דבר. עם כל הכבוד ל3 שערים שזה ללא ספק הישג בלתי ייאמן בכדורגל.
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3736 לייקים

ונרקומן כתב: 23 פברואר 2024, 21:54
ההוא שאמרו לו כתב: 23 פברואר 2024, 21:09
ציפינו פה כנראה לקבוצה מפוארת. עם הכישלון הסטנדרטים שקצת השתנו פתאום הנכה הזה נראה שחקן.
אין שם כלום ושם דבר. עם כל הכבוד ל3 שערים שזה ללא ספק הישג בלתי ייאמן בכדורגל.
3 שערים זה לא העניין, הוא שחקן הרכב בקבוצה שמובילה את הליגה האוקראינית שלא נופלת מהליגה הישראלית גם אחרי המלחמה שם שהחלישה אותה.
גם במעט הזדמנויות שקיבל מסילבס היה חביב.

אז כן בדיעבד לאור הזרים אשפה שהביאו היה שווה להשאיר אותו כזר 6, בזמן אמת אני הייתי נגד כי חשבתי שיביאו זרים טובים יותר.
לירון האדום
קיבל.ה  1788 לייקים

גייב סגל כובש הלילה במחזור הפתיחה ב MLS
הפוסט קיבל לייק אחדחוזה דומינגס
לירון האדום
קיבל.ה  1788 לייקים

חוסה רודריגס כנראה חשב שהוא עדיין בהפועל
אז קיבל כרטיס אדום היום (בתוספת זמן)
קירקגור
קיבל.ה  112 לייקים

מצחיקה, או עצובה, כמות השחקנים ששוחררו מהפועל בשנתיים האחרונות בגלל שהם לא מספיק טובים, שבדיעבד (או שלא?) התברר שהם יותר טובים ממה שיש לנו להציע.
אזולאי החלוץ, גאנם, רומראטו, איליץ', אזוגי, בולייביץ', אופק ביטון.
כולם שווים הרכב ראשון בקלילות.
הלוטוס הלבן
קיבל.ה  317 לייקים

קירקגור כתב: 26 פברואר 2024, 21:35 מצחיקה, או עצובה, כמות השחקנים ששוחררו מהפועל בשנתיים האחרונות בגלל שהם לא מספיק טובים, שבדיעבד (או שלא?) התברר שהם יותר טובים ממה שיש לנו להציע.
אזולאי החלוץ, גאנם, רומראטו, איליץ', אזוגי, בולייביץ', אופק ביטון.
כולם שווים הרכב ראשון בקלילות.
קח כל השחקנים ששוחררו בקיץ . לא הגיעו במקומם שחקנים טובים יותר.
ונרקומן
קיבל.ה  144 לייקים

אתם לא נורמלים אם אתם מתגעגעים פה ליצורים האלה. (אולי חוץ מאופק ביטון שכן שחקן לא רע).
זה נבלה וזה טרפה.
קירקגור
קיבל.ה  112 לייקים

ונרקומן כתב: 28 פברואר 2024, 11:49 אתם לא נורמלים אם אתם מתגעגעים פה ליצורים האלה. (אולי חוץ מאופק ביטון שכן שחקן לא רע).
זה נבלה וזה טרפה.
הנקודה היא לא להזכר בהם בנוסטלגיה, אלא להראות את הפער בין שחקנים ששוחררו כי הם לא עומדים בציפיות מקצועיות מסוימות, וזאת למרות שבדיעבד מתברר שהם עדיפים על החלופות.
רווי
קיבל.ה  104 לייקים

אופק ביטון זה ממש חבל....
עידןס
קיבל.ה  21 לייקים

אופק ביטון הפסד מאוד גדול להפועל
כל השאר זבל אנשים פה עם זיכרון מאוד מאוד מאוד קצר
זה שיש שחקנים שבקבוצות בלי קהל מצליחים טיפה להיות טובים יותר ממה שהם היו בהפועל זה לא מדד.
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
El dudernio
קיבל.ה  1270 לייקים

חבל לי רק על רומראטו
הפוסט קיבל 2 לייקיםCarajoL.S
dino
קיבל.ה  2031 לייקים

נאתכו

אני יודע שבהפועל תל אביב רוצים ליצור זהות סביב המועדון, וכמובן שאני כמישהו שמזוהה עם הפועל ת"א זה יכול להיות חיבור טוב. כרגע זה לא בתכניות שלי", סיפר, "אני דיברתי עם הפועל תל אביב אבל לא שום דבר על חוזה. היו שיחות בצד החברי, שום דבר על חוזה. הרבה קבוצות בישראל דיברו איתי במהלך השנים, שום דבר לא שונה משהיה בעבר. כרגע אני לא רואה את עצמי חוזר לישראל, כל עוד טוב לי במקום שאני נמצא בו".

נאתכו המשיך: "כרגע אני באמת במקום שטוב לי, מצאתי את עצמי ואני נהנה. אני יודע שבארץ הסבלנות היא קצרה מאוד, האנשים יכולים לשכוח מהר מאוד את מה שהיה אז אני לא חושב שזה יעשה לי טוב או למישהו טוב".

"אני לא מפחד מכישלון", סיפר, "זה פחות מעניין אותי אבל אני חושב שבשנים האחרונות הפועל תל אביב לא הייתה הכי יציבה והמון דברים משתנים. אז אני לא חושב שזה המקום הנכון להגיע אליו".

לאחר מכן נשאל גם על אפשרות שיגיע למכבי תל אביב: "הגעה למכבי תל אביב היא לא אפשרות. כמה פעמים במהלך הקריירה ניסו אבל ישר ידעתי שלא יקרה. אין לי דבר נגד הקבוצה ואני מאחל לה בהצלחה באירופה, יש דברים שהם מעבר לכדורגל ובעבר שלי היו לי דברים שאני זוכר ואותם אני לא יכול לשכוח. לא אכנס למקומות שלא יהיו טובים לי. יש המון אוהדים שייאמר לזכותם שגם כשאבי נפטר באו לבקר, אבל יש לפעמים מקומות שעדיף לא להגיע אליהם וזו הסיבה היחידה
ונרקומן
קיבל.ה  144 לייקים

dino כתב: 29 פברואר 2024, 21:50 נאתכו

אני יודע שבהפועל תל אביב רוצים ליצור זהות סביב המועדון, וכמובן שאני כמישהו שמזוהה עם הפועל ת"א זה יכול להיות חיבור טוב. כרגע זה לא בתכניות שלי", סיפר, "אני דיברתי עם הפועל תל אביב אבל לא שום דבר על חוזה. היו שיחות בצד החברי, שום דבר על חוזה. הרבה קבוצות בישראל דיברו איתי במהלך השנים, שום דבר לא שונה משהיה בעבר. כרגע אני לא רואה את עצמי חוזר לישראל, כל עוד טוב לי במקום שאני נמצא בו".

נאתכו המשיך: "כרגע אני באמת במקום שטוב לי, מצאתי את עצמי ואני נהנה. אני יודע שבארץ הסבלנות היא קצרה מאוד, האנשים יכולים לשכוח מהר מאוד את מה שהיה אז אני לא חושב שזה יעשה לי טוב או למישהו טוב".

"אני לא מפחד מכישלון", סיפר, "זה פחות מעניין אותי אבל אני חושב שבשנים האחרונות הפועל תל אביב לא הייתה הכי יציבה והמון דברים משתנים. אז אני לא חושב שזה המקום הנכון להגיע אליו".

לאחר מכן נשאל גם על אפשרות שיגיע למכבי תל אביב: "הגעה למכבי תל אביב היא לא אפשרות. כמה פעמים במהלך הקריירה ניסו אבל ישר ידעתי שלא יקרה. אין לי דבר נגד הקבוצה ואני מאחל לה בהצלחה באירופה, יש דברים שהם מעבר לכדורגל ובעבר שלי היו לי דברים שאני זוכר ואותם אני לא יכול לשכוח. לא אכנס למקומות שלא יהיו טובים לי. יש המון אוהדים שייאמר לזכותם שגם כשאבי נפטר באו לבקר, אבל יש לפעמים מקומות שעדיף לא להגיע אליהם וזו הסיבה היחידה
אומר את האמת בלי להתבייש. שום סיכוי שיגיע להפועל עם איך שזה נראה, למה לו לסיים את הקריירה ככה?
אחלה ביבראס שיצליח
L.S
קיבל.ה  598 לייקים

El dudernio כתב: 29 פברואר 2024, 10:26 חבל לי רק על רומראטו
הוא ובואטנג קשרים אחוריים הכי אנדרייטד ולא מוערכים ביחס לפוטנציאל שלהם שהיו בהפועל בשנים האחרונות.
InFlames
קיבל.ה  319 לייקים

L.S כתב: 01 מרץ 2024, 11:36
El dudernio כתב: 29 פברואר 2024, 10:26 חבל לי רק על רומראטו
הוא ובואטנג קשרים אחוריים הכי אנדרייטד ולא מוערכים ביחס לפוטנציאל שלהם שהיו בהפועל בשנים האחרונות.
חחחחח איזה שטויותתתתתת אני מת, 2 שחקנים שלא נכנסים להרכב של רוב ליגות השכונות
הפוסט קיבל לייק אחדונרקומן
L.S
קיבל.ה  598 לייקים

כמובן גאוני הפורום תמיד צודקים
בואטנג לא נכנס בליגת השכונות אבל פותח בטורקיה
ולקאניס הוא מנדיונדו אבל הוא והצוות שלו כרגע באיאקס
ונרקומן
קיבל.ה  144 לייקים

L.S כתב: 01 מרץ 2024, 12:55 כמובן גאוני הפורום תמיד צודקים
קבוצה במקום 18, והוא שותף ב3 משחקים העונה עד עכשיו.
שחקן זבל בלי מוח.
היחידים שהייתי מחזיר מה5 שנים האחרונות הם רוסה , אופק ביטון ופירסמן. כמובן לא כולל שחקנים שנמכרו בהרבה כסף וברור שהיינו רוצים שישארו.
הלוטוס הלבן
קיבל.ה  317 לייקים

L.S כתב: 01 מרץ 2024, 12:55 כמובן גאוני הפורום תמיד צודקים
ואלקיניס עוזר מאמן ( יש 3). קבוצתו נמצאת 26 נק מהמקום הראשון. במשחק אחד תפקד כמאמן ראשי . קבוצתו הודחה באותו משחק גביע לקבוצה מהליגות הנמוכות של הולנד.
dino
קיבל.ה  2031 לייקים

אם קצת לדייק(למרות האג׳נדה הקבועה להציג כל דבר שהאמריקאים דרכו עליו כדרעק) אז איאקס נמצאת רחוק מהראשון כי היתה לה פתיחה נוראית(בלי המאמן החדש והצוות)
אם כי ככה או ככה לא הייתי קובע על פי זה את מידת איכותו ולגיטימיותו של ולקה.
הפוסט קיבל לייק אחדL.S
ונרקומן
קיבל.ה  144 לייקים

dino כתב: 01 מרץ 2024, 13:26 אם קצת לדייק(למרות האג׳נדה הקבועה להציג כל דבר שהאמריקאים דרכו עליו כדרעק) אז איאקס נמצאת רחוק מהראשון כי היתה לה פתיחה נוראית(בלי המאמן החדש והצוות)
אם כי ככה או ככה לא הייתי קובע על פי זה את מידת איכותו ולגיטימיותו של ולקה.
ולקה או איך שאתה קורה לו היה נכשל בהפועל בדיוק כמן לאמוש ואבוקסיסי.
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1231 לייקים

https://www.sport5.co.il/articles.aspx? ... cID=463050
"אידיוט": ביקורת על אקס הפועל ת"א בהולנד
פירסמן ביצע עבירה ברוטאלית על שחקן פיינורד, שעלול להיעדר תקופה ממושכת

כדורגלן הפועל תל אביב לשעבר עלה לכותרות - מכל הסיבות הלא נכונות: מרווין פירסמן, ששיחק שנתיים במדי הקבוצה באדום, ספג ביקורות חריפות לאחר העבירה הברוטאלית שביצע על קלווין סטנגס, במהלך המשחק אמש (חמישי) בין קבוצתו כרונינגן לבין פיינורד, בחצי גמר הגביע ההולנדי (בסיום, פיינורד ניצחה 1:2 - והעפילה לגמר מול ניימיכן של צארון שרי).
זה קרה בתחילת תוספת הזמן, כאשר פירסמן תיקל בחריפות את סטנגס, בכניסה שעירבה את שתי הרגליים. סטנגס נשכב על הדשא, קיבל טיפול רפואי ממושך ואף נראה כשהוא בוכה. אגב, השופט דני מקלי - שנחשב לאחד מבכירי השופטים ההולנדים - בחר לשלוף רק כרטיס צהוב (ומערכת ה-VAR לא התערבה).
השחקן ההולנדי, שמשחק בכנף ובישל את השער הראשון של פיינורד במשחק, עלול להיעדר תקופה ממושכת - והיו מי שהעלו חשש שהוא עלול להחמיץ את יורו 2024, שכן הוא זומן לאחרונה גם לסגל הנבחרת ההולנדית.
בתקשורת ההולנדית ביקרו בחריפות את העבירה של פירסמן. היו שקראו לה "שערורייתית", ואוהד אחר טען: "פירסמן הוכיח שהוא פשוט אידיוט". מאמן פיינורד, ארנה סלוט, אמר לאחר המקרה: "זה מהעבירות שאחריהן אתה עוצר את הנשימה, היינו בהלם. ברור שהוא כרגע כואב, אנחנו נבחן את המצב בימים הקרובים. בוא נקווה שהוא יהיה בסדר".
חוקים ואיסורים שאין מקורם ב"מה ששנוא עליך אל תעשה לחברך" הם מרושעים מטבעם. לפי מדד זה הדת היהודית קרובה למעמד של רשע מוחלט.
لا إله
מי שמאמין ולא מפחד, הריהו שקול למחבל מתאבד.
נא לא לצטט הודעות של אנשים לא ראויים, שיישאר מוסתר, תודה.
טכנית לארז
קיבל.ה  1602 לייקים

בואטנג פותח?
מאז שחתם בינואר בקוניה ערך 2 הופעות בלבד.
אחת מהן השבוע בהדחה ברבע גמר הגביע, נכנס דקה 80.
דריבל ענק על מפתן השש עשרה
אדום
קיבל.ה  747 לייקים

its-sick כתב: 01 מרץ 2024, 14:08 https://www.sport5.co.il/articles.aspx? ... cID=463050
"אידיוט": ביקורת על אקס הפועל ת"א בהולנד
פירסמן ביצע עבירה ברוטאלית על שחקן פיינורד, שעלול להיעדר תקופה ממושכת

כדורגלן הפועל תל אביב לשעבר עלה לכותרות - מכל הסיבות הלא נכונות: מרווין פירסמן, ששיחק שנתיים במדי הקבוצה באדום, ספג ביקורות חריפות לאחר העבירה הברוטאלית שביצע על קלווין סטנגס, במהלך המשחק אמש (חמישי) בין קבוצתו כרונינגן לבין פיינורד, בחצי גמר הגביע ההולנדי (בסיום, פיינורד ניצחה 1:2 - והעפילה לגמר מול ניימיכן של צארון שרי).
זה קרה בתחילת תוספת הזמן, כאשר פירסמן תיקל בחריפות את סטנגס, בכניסה שעירבה את שתי הרגליים. סטנגס נשכב על הדשא, קיבל טיפול רפואי ממושך ואף נראה כשהוא בוכה. אגב, השופט דני מקלי - שנחשב לאחד מבכירי השופטים ההולנדים - בחר לשלוף רק כרטיס צהוב (ומערכת ה-VAR לא התערבה).
השחקן ההולנדי, שמשחק בכנף ובישל את השער הראשון של פיינורד במשחק, עלול להיעדר תקופה ממושכת - והיו מי שהעלו חשש שהוא עלול להחמיץ את יורו 2024, שכן הוא זומן לאחרונה גם לסגל הנבחרת ההולנדית.
בתקשורת ההולנדית ביקרו בחריפות את העבירה של פירסמן. היו שקראו לה "שערורייתית", ואוהד אחר טען: "פירסמן הוכיח שהוא פשוט אידיוט". מאמן פיינורד, ארנה סלוט, אמר לאחר המקרה: "זה מהעבירות שאחריהן אתה עוצר את הנשימה, היינו בהלם. ברור שהוא כרגע כואב, אנחנו נבחן את המצב בימים הקרובים. בוא נקווה שהוא יהיה בסדר".
תמיד היו לו תיקולים מטומטמים להפליא
dino
קיבל.ה  2031 לייקים

אייאקס החלה בחיפושים אחרי מאמן חדש, לפי ה"דיילי מירור". כלי התקשורת האנגלי טוען שהקבוצה מחפשת מינוי קבוע במקום ג'ון ואנ'ט שיפ, המאמן הזמני שהגיע מראש בחוזה עד לסוף העונה.

לפי המירור, רשימת המועמדים כוללת את פפ לינדרס (עוזרו של יורגן קלופ בליברפול) ואת אריק טן האח, מאמן מנצ'סטר יונייטד שלשעבר אימן את הקבוצה. ואנ'ט שיפ הגיע לקבוצה באמצע העונה, בנה צוות משלו והצליח לייצב אותה במקום החמישי ובשמינית גמר הקונפרנס ליג.

בעקבות זאת, חלק מאוהדי הקבוצה קישרו את עוזר המאמן של אייאקס - מאמן הפועל לשעבר, מייקל ולקאניס, שנחשב למי שמכתיב את הטון בקבוצה וזוכה לקרדיט על השינוי המוצלח. למרות זאת, בהתחשב בשינויים ובפרופיל של ליינדרס או של טן האח, הסיכוי לכך לא גבוה.
הפוסט קיבל לייק אחדטכנית לארז
סמל אישי של משתמש
ההוא שאמרו לו
קיבל.ה  868 לייקים

GLAD ALL OVER
האמיני יום יבוא!
סמל אישי של משתמש
Tenacious D
קיבל.ה  232 לייקים

ואלקניס ואייאקס מקבלים 6 מפיינורד היום. איזו התרסקות מפוארת של אייאקס העונה, אפילו בדרבי הוא קיבל פחות, לא ייאמן..
לוקח זמן לעשות שלום, כשבשניות פורצת מלחמה.
Nati
קיבל.ה  1018 לייקים

תמונהדאגלסתמונה

הפוסט קיבל לייק אחדTenacious D
Xavi
קיבל.ה  676 לייקים

פרוצת הקהל איתי צוללן טכני שכטר פרש
על הדרך כנראה יורד עם פ״ת ליגה
הוקיץ'
קיבל.ה  3919 לייקים

שימות.
סמל אישי של משתמש
Carajo
קיבל.ה  215 לייקים

מביך כל עניין המסיבות עיתונאים האלה לפרישות בשנים האחרונות - למי אכפת שאיתי שכטר פרש? הוא לא פרש בכלל לפני 5 שנים?
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
Asafasraf
קיבל.ה  785 לייקים

היה שותף בכיר לקבוצה הכי טובה של הפועל בכל הזמנים.
תודה על שתי עונות מדהימות. סליחה שהאמנת לרמון.

Sent from my iPhone using Tapatalk
Nati
קיבל.ה  1018 לייקים

הוא כבר לא ייתן

למי שלא מכיר
לאביטן היו שרים
מי נתן?אביטן
מי נתן?אביטן

האיש שאמר
משקוף אחד בת״א=10 גולים בב״ש.
נערך לאחרונה על ידי Nati ב 19 אפריל 2024, 12:02, נערך פעם 1 בסך הכל.
אדום ותיק
קיבל.ה  474 לייקים

Nati כתב: 19 אפריל 2024, 10:33 הוא כבר לא ייתן

למי שלא מכיר
לאביטן היה שרים
מי נתן?אביטן
מי נתן?אביטן

האיש שאמר
שיחק אצלנו כמדומני עונה אחת, בשנות ה 80.
באחד הראיונות "פירט" את הפילוסיפיה שלו לגבי עבודת החלוץ:
שחק חזק ואם צריך תעשה פאול ותבקיע ,הכי גרוע יפסלו לך את הגול, אם לא יתפסו אותך הרווחת.

יהיה זכרו בדרוך.
השיא - זכיה באליפות במעוז הפאשיזם הירושלמי!
ארז שדה
קיבל.ה  656 לייקים

תמונה
אדום ותיק כתב: 19 אפריל 2024, 11:10

למי שלא מכיר
לאביטן היה שרים
מי נתן?אביטן
מי נתן?אביטן

האיש שאמר
שחק חזק ואם צריך תעשה פאול ותבקיע ,הכי גרוע יפסלו לך את הגול, אם לא יתפסו אותך הרווחת.

יהיה זכרו בדרוך.
Nati
קיבל.ה  1018 לייקים

אדום ותיק כתב:

למי שלא מכיר
לאביטן היה שרים
מי נתן?אביטן
מי נתן?אביטן

האיש שאמר

יהיה זכרו בדרוך.
בעונת האליפות של 86.
נתן גול בדרבי הראשון בר״ג.
שליחת תגובה