שאר הליגה 21/22

פורום אוהדי הפועל תל אביב
redrony
קיבל.ה  645 לייקים

Asafasraf כתב: 25 דצמבר 2021, 11:10 לא מעניין אותי מאיזו פוזיציה הוא בא. רוב המילים שהוא רשם פשוט נכונות.
הרמה כאן גם ככה ירודה ובנוסף אליה יש יש בזבוזי זמן מעצבנים.
פלא שכשהשחקנים שלנו מגיעים למשחקים באירופה הם פשוט לא עומדים בקצב ונפצעים.
אמת
סמל אישי של משתמש
אייבר דה-בונלס
קיבל.ה  506 לייקים

תהרגו אותי אבל אין לי מושג איך מישהו רואה ליגה ישראלית מרצונו החופשי
אם זה לא הפועל לא חושב שראיתי יותר ממחצית קרוב ל5-6 שנים
המוצר פשוט לא טוב. לא משנה איך תהפכו את זה.
אנשים שלא אוהדים אף קבוצה בישראל ורואים משחקים בליגת העל הם יותר ממזוכיסטים בעיני
גרופינקל טוב בהתקפה, קאניונדו טוב בהכל
redrony
קיבל.ה  645 לייקים

אייבר דה-בונלס כתב: 25 דצמבר 2021, 12:57 תהרגו אותי אבל אין לי מושג איך מישהו רואה ליגה ישראלית מרצונו החופשי
אנשים שלא אוהדים אף קבוצה בישראל ורואים משחקים בליגת העל הם יותר ממזוכיסטים בעיני
עניין של אמוציות שעליו, אין מה לעשות, בנוי הכדורגל והאהדה אליו. תחשוב שניה, למה שאני אהיה עצוב מזה שקבוצת כדורגל מפסידה?
אנשים שלא אוהדים אף קבוצה בישראל הם לא האנשים שאתה מדבר עליהם, כי הם בכל מקרה לא רואים. בטח לא סכנין נגד מכבי
סמל אישי של משתמש
DJSavta
קיבל.ה  298 לייקים

אייבר דה-בונלס כתב: 25 דצמבר 2021, 12:57 תהרגו אותי אבל אין לי מושג איך מישהו רואה ליגה ישראלית מרצונו החופשי
יש דבר כזה? לא חושב, אולי מספר קטן מאוד.
רוב האנשים שרואים כדורגל ישראלי יש להם זיקה לקבוצה כלשהי בארץ, או לבן/בת הזוג שלהם לפחות יש.
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  835 לייקים

DJSavta כתב:
רוב האנשים שרואים כדורגל ישראלי יש להם זיקה לקבוצה כלשהי בארץ, או לבן/בת הזוג שלהם לפחות יש.
יש רבים כאלו לא מעטים.
בטח כשמדובר בצפייה בקבוצות הגדולות האחרות.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

סמל אישי של משתמש
DJSavta
קיבל.ה  298 לייקים

De Niro כתב: 25 דצמבר 2021, 13:04
DJSavta כתב:
יש רבים כאלו לא מעטים.

מאיפה הסטטיסטיקה?
ממה שאני מכיר, מי שרואה זה ברוב הגדול של המקרים אוהדים ונספחים אליהם מכורח הנסיבות.
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  835 לייקים

DJSavta כתב:
De Niro כתב: 25 דצמבר 2021, 13:04
DJSavta כתב: יש דבר כזה? לא חושב, אולי מספר קטן מאוד.
יש רבים כאלו לא מעטים.

מאיפה הסטטיסטיקה?
ממה שאני מכיר, מי שרואה זה ברוב הגדול של המקרים אוהדים ונספחים אליהם מכורח הנסיבות.
אני מתקן. לא ראיתי שדיברתם על אוהדי כדורגל שלא אוהדים אף קבוצה.אני כתבתי על אוהדים שכן אוהדי קבוצות בארץ.

אודיכהן
קיבל.ה  44 לייקים

redrony כתב: 25 דצמבר 2021, 12:48 כמו שכתבתי, יש דיבור (לא שאני מת על זה) שכדורגל ישוחק על זמן נטו. בעיניי די נורא, אבל לכו תדעו, זה עניין של הרגל.

אודי, אתה טועה בתפיסה שלך. הכדורגל המקצועני הוא בסופו של דבר מוצר בידורי. מוצר שמגלגל הרבה מאוד כסף. שאתה רואה סכנין כאלה יותא לך החשק לראות כדורגל מה שיגרום שלא תשלם על זה מה שיגרום לשחקנים ולמאמנים לא להרוויח כסף. נכון שאני מתאר שרשרת מזון שלוקחת שנים אבל זה מה שיקרה בסוף.
אני כבר לא מדבר על זה שבזבוזי זמן לא מביאים תוצאות, בטח לא בטווח הארוך. בטווח הארוך מה שמביא תוצאות זה להשתפר בכדורגל.

הדבר היחידי ששופטים יכולים לעשות זה להוסיף הרבה זמן ולא לעצור את המשחק. ואז יש את עניין פציעות הראש ששחקנים למדו לנצל וכאן צריך התקפות תקשורתיות בעיקר, אין מה לעשות.
ששחקן נוגע בכדור ביד בכוונה או נופל ברחבה מתייחסים אליו כאל רמאי. שיתייחסו ככה גם לשחקנים שמרמים (וזה בדיוק מה שהם עושים) שהם מתחזים לפצועים
כדורגל יפה או מגעיל זה אמצעי
המטרה בסופו של דבר זה התוצאה.
אני מגיע למשחק של הקבוצה שלי כדי לראות אותה מנצחת.
עדיין לא ראיתי את הקהל שלנו או קהל אחר חוגג בגלל ששיחקנו יפה למרות שהפסדנו.
אגב לגבי מה שנכתב כאן על הכדורגל הישראלי בכלל אני חושב שהכדורגל לא הלך אחורה.. לא יכול להיות שהכדורגל הלך אחורה אם הנבחרת הבוגרת מסיימת לפני נבחרת שמדורגת מעליה כמו אוסטריה והנבחרת הצעירה במצב טוב בבית שלה עם סיכוי גדול לעלות.
redrony
קיבל.ה  645 לייקים

אודיכהן כתב: 25 דצמבר 2021, 13:45
redrony כתב: 25 דצמבר 2021, 12:48 כמו שכתבתי, יש דיבור (לא שאני מת על זה) שכדורגל ישוחק על זמן נטו. בעיניי די נורא, אבל לכו תדעו, זה עניין של הרגל.

אודי, אתה טועה בתפיסה שלך. הכדורגל המקצועני הוא בסופו של דבר מוצר בידורי. מוצר שמגלגל הרבה מאוד כסף. שאתה רואה סכנין כאלה יותא לך החשק לראות כדורגל מה שיגרום שלא תשלם על זה מה שיגרום לשחקנים ולמאמנים לא להרוויח כסף. נכון שאני מתאר שרשרת מזון שלוקחת שנים אבל זה מה שיקרה בסוף.
אני כבר לא מדבר על זה שבזבוזי זמן לא מביאים תוצאות, בטח לא בטווח הארוך. בטווח הארוך מה שמביא תוצאות זה להשתפר בכדורגל.

הדבר היחידי ששופטים יכולים לעשות זה להוסיף הרבה זמן ולא לעצור את המשחק. ואז יש את עניין פציעות הראש ששחקנים למדו לנצל וכאן צריך התקפות תקשורתיות בעיקר, אין מה לעשות.
ששחקן נוגע בכדור ביד בכוונה או נופל ברחבה מתייחסים אליו כאל רמאי. שיתייחסו ככה גם לשחקנים שמרמים (וזה בדיוק מה שהם עושים) שהם מתחזים לפצועים
אגב לגבי מה שנכתב כאן על הכדורגל הישראלי בכלל אני חושב שהכדורגל לא הלך אחורה.. לא יכול להיות שהכדורגל הלך אחורה אם הנבחרת הבוגרת מסיימת לפני נבחרת שמדורגת מעליה כמו אוסטריה והנבחרת הצעירה במצב טוב בבית שלה עם סיכוי גדול לעלות.
אתה טועה, זו ראיה צרה של אוהד כדורגל את הקבוצה שלו. אני לא מדבר על כדורגל מגעיל. כדורגל מגעיל זה מה ששיחקנו עם קלינגר. הבזבוזי זמן זה לא כדורגל. תתאר לך היית רואה כזה דבר בליגת האלופות? היית ממשיך לראות?
תנסה שניה לצאת מהפריזמה של אוהד שבא לראות את הקבוצה שלו. ברור שפה תצא מרוצה לפי תוצאה
אודיכהן
קיבל.ה  44 לייקים

redrony כתב: 25 דצמבר 2021, 13:49

אתה טועה, זו ראיה צרה של אוהד כדורגל את הקבוצה שלו. אני לא מדבר על כדורגל מגעיל. כדורגל מגעיל זה מה ששיחקנו עם קלינגר. הבזבוזי זמן זה לא כדורגל. תתאר לך היית רואה כזה דבר בליגת האלופות? היית ממשיך לראות?
תנסה שניה לצאת מהפריזמה של אוהד שבא לראות את הקבוצה שלו. ברור שפה תצא מרוצה לפי תוצאה
אבל זה בדיוק העניין, לא צריך לצאת מהפריזמה של אוהד שבא לראות את הקבוצה שלו אלא להפך.
הרי התנאי של כל אוהד לשמחה בסוף המשחק זה תוצאה טובה זה אומר שהדבר הכי מעניין זה התוצאה ופחות היכולת ואיך לנצח, לכן אני לא יכול לצפות מקבוצות שאני לא אוהד לשחק יפה, כי בסוף כולם חושבים ככה גם אם מנסים להסתיר את זה.
שאני רואה ליגת האלופות או משחקים אחרים אני לא מחפש רק כדורגל יפה אני גם מחפש להרגיש את האווירה את המתח ואת האקשן לא הייתי רוצה לראות בזבוזי זמן אבל זה לא היה גורם לי לא להמשיך לראות
redrony
קיבל.ה  645 לייקים

אודיכהן כתב: 25 דצמבר 2021, 14:06

אבל זה בדיוק העניין, לא צריך לצאת מהפריזמה של אוהד שבא לראות את הקבוצה שלו אלא להפך.
הרי התנאי של כל אוהד לשמחה בסוף המשחק זה תוצאה טובה זה אומר שהדבר הכי מעניין זה התוצאה ופחות היכולת ואיך לנצח, לכן אני לא יכול לצפות מקבוצות שאני לא אוהד לשחק יפה, כי בסוף כולם חושבים ככה גם אם מנסים להסתיר את זה.
שאני רואה ליגת האלופות או משחקים אחרים אני לא מחפש רק כדורגל יפה אני גם מחפש להרגיש את האווירה את המתח ואת האקשן לא הייתי רוצה לראות בזבוזי זמן אבל זה לא היה גורם לי לא להמשיך לראות
צריך :)
אני מדבר איתך על מוצר בידורי ואתה חוזר אליי עם אהדה לקבוצה. לא מזה נכנס הכסף לכדורגל
ואגב, ואם הפועל היו מבזבזים זמן ככה אפילו בטלויזיה לא הייתי רואה אותם ושאני רואה קבוצות אחרות עושות את זה, זה גורם לי לרצות לסגור אץ הטלויזיה, בטח במצב הנוכחי של הפועל.
בשורה התחתונה זה אסון לכדורגל
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  835 לייקים

האסון הגדול ביותר של הכדורגל הוא העדר תחרותיות וההעלמות של מועדוני עבר מפוארים בשל הכסף הפרטי הגדול.
דווקא מבחינת רמה וכדורגל התקפי , מאז השינויים שבוצעו אחרי מונדיאל 1990 , יש שיפור עצום , אם כי מי שאוהד כדורגל פחות קבוצתי ויותר של כוכבים סוליסטיים , אז בנקודה הזו הכדורגל כבר מזמן לא מה שהיה בעבר.
עוד אסון קורה ומתהווה הוא ההעלמות הצפויה של כוכבי העל , כי פחות ילדים בעולם משחקים כדורגל.

הפוסט קיבל לייק אחדנחמן אש הפרויקטור
אודיכהן
קיבל.ה  44 לייקים

redrony כתב: 25 דצמבר 2021, 14:16
אודיכהן כתב: 25 דצמבר 2021, 14:06
צריך :)
אני מדבר איתך על מוצר בידורי ואתה חוזר אליי עם אהדה לקבוצה. לא מזה נכנס הכסף לכדורגל
ואגב, ואם הפועל היו מבזבזים זמן ככה אפילו בטלויזיה לא הייתי רואה אותם ושאני רואה קבוצות אחרות עושות את זה, זה גורם לי לרצות לסגור אץ הטלויזיה, בטח במצב הנוכחי של הפועל.
בשורה התחתונה זה אסון לכדורגל
הכסף לא צריך לעניין אף אוהד, מה שצריך לעניין זה המשחק עצמו.
קבוצת כדורגל מחוייבות לעצמן ולקהלים שלהם, בכל העולם קבוצות נבחנות לפי מבחן התוצאה הכל נמדד לפי התוצאה הסופית והמיקום בטבלה, עדיין לא ראיתי שנתנו ניקוד לקבוצה לפי הביצועים שלה.
לפני שנתיים ניצחנו את ביתר בטדי 1-0 אלטמן כבש בדקה 8 בערך ומשם רק הסתגרנו ובזבזנו זמן אתה רוצה להגיד שיש אוהד שסגר טליווזיה באמצע המשחק? אתה רוצה להגיד שיש אוהד שלא שמח? לפני שאתה מצפה מאחרים לא לבזבז זמן ולדאוג לכסף ולבידור תדמיין שזאת הקבוצה שלך, אם הכסף והבידור אצלך קודם לתוצאה גם בקבוצה שלך אז מותר לך לדרוש את זה במשחקים אחרים שאתה רואה.
סמל אישי של משתמש
בז'רנו
קיבל.ה  444 לייקים

הפועל חיפה אשדוד.מה טוב לנו? תיקו?
El dudernio
קיבל.ה  1282 לייקים

בז'רנו כתב: 25 דצמבר 2021, 14:53 הפועל חיפה אשדוד.מה טוב לנו? תיקו?
ברור
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  835 לייקים

בז'רנו כתב:הפועל חיפה אשדוד.מה טוב לנו? תיקו?
חיובי.תיקו.

סמל אישי של משתמש
DJSavta
קיבל.ה  298 לייקים

חנן ממן מנצח להפועל חיפה את המשחק 2-1.
הפוסט קיבל לייק אחדDe Niro
modag
קיבל.ה  338 לייקים

ארגון האוהדים של בני סכנין מאיים שאם לא ייתנו להם להכניס את הדגלי פריסה לאצטדיון נתניה הם הולכים להשתולל ברחובות נתניה, אתם חושבים שמשהו הולך לקרות או שאלו סתם איומים ריקים מתוכן?
סמל אישי של משתמש
אייבר דה-בונלס
קיבל.ה  506 לייקים

modag כתב: 25 דצמבר 2021, 17:04 ארגון האוהדים של בני סכנין מאיים שאם לא ייתנו להם להכניס את הדגלי פריסה לאצטדיון נתניה הם הולכים להשתולל ברחובות נתניה, אתם חושבים שמשהו הולך לקרות או שאלו סתם איומים ריקים מתוכן?
עבריינים במסווה של אוהדים
ארגון כזה שמוציא הודעה כזאת צריך להיות מורחק ממגרשי הכדורגל לתמיד
גרופינקל טוב בהתקפה, קאניונדו טוב בהכל
רק הפועל
קיבל.ה  1508 לייקים

אשכרה אין בליגה הזו צמרת מעבר לחיפה ובאר שבע.. הנה אנחנו מעל סכנין שכרגע מתפרקת מול חיפה וכל זה בזמן ש99 אחוז מהעונה עד עכשיו היינו עם קלינגר על הקווים
Xavi
קיבל.ה  687 לייקים

אם קלינגר היה מפוטר לפני חודש, היינו עכשיו מבוססים במקום 3
לירון האדום
קיבל.ה  1845 לייקים

חיפה מפרקת את סכנין

Sent from my SM-G996B using Tapatalk

אוגוסטוס היל
קיבל.ה  920 לייקים

לא זוכר ליגה כזאת.
רק 4 קבוצות עם יחס שערים חיובי אחרי 15 משחקים. פסיכי
הפוסט קיבל לייק אחדאדום נחמד
רק הפועל
קיבל.ה  1508 לייקים

כל כך צפוי שבמשחק הבא הם מפסידים למכבי
הפוסט קיבל 3 לייקיםgershonלירון האדוםמריו פצ'אלקה
סנטה קלאוס
קיבל.ה  135 לייקים

ליגה רנדומלית
המשתמש על שם רז שלמה
הפוסט קיבל לייק אחדכפיר אדום
dino
קיבל.ה  2036 לייקים

חיפה טובה מב״ש בעשרות מונים
הפוסט קיבל לייק אחדDe Niro
מריו פצ'אלקה
קיבל.ה  310 לייקים

אצילי מלך השערים ומלך הבישלים של הליגה, אני מהמר שהוא גם יסיים ככזה. יש לזה תקדים?
תא מרבוטא
קיבל.ה  339 לייקים

אוטובוס של סכנין הותקף ליד האיצטדיון ככל הנראה עי אוהדי מכבי חיפה
אז חיפה מקבלים רדיוס?
סמל אישי של משתמש
Nivik
קיבל.ה  243 לייקים

כנ״ל. ראיתי אתמול את המחצית הראשונה של אשדוד-הפועל חיפה כי לא היה שום דבר אחר, כזאת רמה מבישה לא ראיתי בליגת העל. כל שתי נגיעות איבוד כדור.
IdanTheLittle/״עידן הקטן״ לשעבר
אונישנקו
קיבל.ה  362 לייקים

איזה טרנד מבחיל זה של אוהדי קבוצות שדווקא במשחקים מול סכנין דואגים להציף את היציע בדגלי ישראל ולהניף אותם כדי להראות מי "האדון".
מילא אוהדי בית"ר הלאומניים או מכבי הלה פמיליה וונאביז, אבל אצל חיפה וב"ש זה כ"כ בולט לעין ומלוכלך.
הפוסט קיבל 3 לייקיםטכנית לארזסומךFrenzy
טכנית לארז
קיבל.ה  1643 לייקים

זה דוחה גם אצל לה פמיליה והוונאביז שלהם.
דריבל ענק על מפתן השש עשרה
אונישנקו
קיבל.ה  362 לייקים

טכנית לארז כתב: 26 דצמבר 2021, 10:52 זה דוחה גם אצל לה פמיליה והוונאביז שלהם.
בהחלט.
התכוונתי שאצלם עוד אפשר לראות דגלי ישראל, כאילו מדובר בטקס יום העצמאות, גם במשחקים רגילים.
אצל חיפה וב"ש זה פשוט בולט הרבה יותר במשחקים מול סכנין.
redrony
קיבל.ה  645 לייקים

מדינה גזענית, למה שיהיה שונה בכדורגל?
הפוסט קיבל 4 לייקיםסומךteknoboyFrenzyKingAlpaca
dino
קיבל.ה  2036 לייקים

אונישנקו כתב: 26 דצמבר 2021, 10:50 איזה טרנד מבחיל זה של אוהדי קבוצות שדווקא במשחקים מול סכנין דואגים להציף את היציע בדגלי ישראל ולהניף אותם כדי להראות מי "האדון".
מילא אוהדי בית"ר הלאומניים או מכבי הלה פמיליה וונאביז, אבל אצל חיפה וב"ש זה כ"כ בולט לעין ומלוכלך.
הרבה מאוד מאוהדי חיפה(גם הרבה מהיציע) הם ערבים
dino
קיבל.ה  2036 לייקים

אורי אלון(בעלי הפועל ים בכדורסל) יתמוך כלכלית גם בקבוצת הכדורגל

כמה הוא שווה במדד אשר אלון?
redrony
קיבל.ה  645 לייקים

dino כתב: 26 דצמבר 2021, 13:12
אונישנקו כתב: 26 דצמבר 2021, 10:50 איזה טרנד מבחיל זה של אוהדי קבוצות שדווקא במשחקים מול סכנין דואגים להציף את היציע בדגלי ישראל ולהניף אותם כדי להראות מי "האדון".
הרבה מאוד מאוהדי חיפה(גם הרבה מהיציע) הם ערבים
אבל רוב רובם מטומטמים :) (לא הערבים, ככלל)
dino
קיבל.ה  2036 לייקים

הקבוצה הכי אהודה במגזר לדעתי
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3806 לייקים

dino כתב: 26 דצמבר 2021, 13:12 אורי אלון(בעלי הפועל ים בכדורסל) יתמוך כלכלית גם בקבוצת הכדורגל

כמה הוא שווה במדד אשר אלון?
הוא נראה לי במדד חוגג בכלל נמדד.
רק הפועל
קיבל.ה  1508 לייקים

אני לא בהכרח רוצה להשוות לחיפה של עכשיו אבל סתם מעניין אותי...מישהו יודע כמה שערים הפועל כבשו עד המחזור ה15 בעונת הדאבל?
טכנית לארז
קיבל.ה  1643 לייקים

36.
דריבל ענק על מפתן השש עשרה
שליחת תגובה