חדשות מהזווית הפלסטינית

המועצה ע"ש וולטון הקדוש היא המקום בו תוכלו לדבר על כל נושא שהקשר בינו לבין כדורגל קלוש עד לא קיים בכלל
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1231 לייקים

D&3 כתב: 31 אוקטובר 2023, 15:06ואין שום חובה להתריע לפני כל תקיפה
עורכת הדין היהודיה מבריטניה שהגנה שם בטלויזיה על ישראל טענה שכן (ושישראל עושה זאת ולכן זה אינו פשע מלחמה)
חוקים ואיסורים שאין מקורם ב"מה ששנוא עליך אל תעשה לחברך" הם מרושעים מטבעם. לפי מדד זה הדת היהודית קרובה למעמד של רשע מוחלט.
لا إله
מי שמאמין ולא מפחד, הריהו שקול למחבל מתאבד.
נא לא לצטט הודעות של אנשים לא ראויים, שיישאר מוסתר, תודה.
D&3
קיבל.ה  828 לייקים

לא זכור לי משהו כזה אבל לא צפיתי בכל כך קשב.
עד כמה שאני מכיר מחבריי המשפטנים, החובה לאזהרה מוקדמת תלויה ביעד( לדןגמא בבית חולים יש חובה כזו) והיא ממש לא גלובלית.
קשה לי להאמין שמשפטן רציני יטען שהפצצה של בכיר בביתו כשאשתו בבית היא פשע מלחמה בגלל שהם לא הוזהרו לפני. אולי מישהו יטען שזה לא פרופורציוני, לא חסרים טהרנים חסרי מושג, אבל ספציפית לגבי אזהרה מוקדמת אני ממש לא מכיר חובה כזו.
D&3
קיבל.ה  828 לייקים

ואם תשים לב, רוב הדיבורים( של גופים רציניים, לא של החברים של מטלי ) על פשעי המלחמה הפוטנציאלים מתרכזים בסוגייה ההומניטרית, וישראל באמת פועלת בסוגייה הזו ודןאגת שהסיוע יגדל כי האשראי שהיא מקבלת לגמרי תלוי בזה( ואפילו בזה יש צביעות, כי נמנע ממנה ככה כלים שלאויב שלה יש, אבל נעזוב את זה).
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1231 לייקים

D&3 כתב: 31 אוקטובר 2023, 15:24 לא זכור לי משהו כזה אבל לא צפיתי בכל כך קשב.
עד כמה שאני מכיר מחבריי המשפטנים, החובה לאזהרה מוקדמת תלויה ביעד( לדןגמא בבית חולים יש חובה כזו) והיא ממש לא גלובלית.
קשה לי להאמין שמשפטן רציני יטען שהפצצה של בכיר בביתו כשאשתו בבית היא פשע מלחמה בגלל שהם לא הוזהרו לפני. אולי מישהו יטען שזה לא פרופורציוני, לא חסרים טהרנים חסרי מושג, אבל ספציפית לגבי אזהרה מוקדמת אני ממש לא מכיר חובה כזו.
לא אשתו הבעיה, אלא כל השכונה (או הבנין)
חוקים ואיסורים שאין מקורם ב"מה ששנוא עליך אל תעשה לחברך" הם מרושעים מטבעם. לפי מדד זה הדת היהודית קרובה למעמד של רשע מוחלט.
لا إله
D&3
קיבל.ה  828 לייקים

מה שאתה מתאר זו שאלה של פרופורציות אבל, לא של התראה מוקדמת.
צריך להבדיל בין חובה כללית להימנע מפגיעה בחפים מפשע לבין שקילה של כל אקט מלחמתי בודד.
עידן סרור
קיבל.ה  186 לייקים

D&3 כתב: 31 אוקטובר 2023, 15:08 ועדיין לא שמעתי לא בפורום ולא באף מקום אחר איך נלחמים בחמאס בלי לפגוע באוכלוסיה אזרחית.

ייתכן שהסיבה לזה היא שזה כמובן בלתי אפשרי
הצעתי בעבר באחת מן המערכות האחרונות כשהמצב עוד היה רגוע יחסית וזה רק היה טילים שצריך לבודד את אוכלוסיית עזה הלא מעורבת בכמה מקומות שונים מתוקף כמות האנשים.
לדוגמא להכין שטח סטרילי לאחר מעביר רפיח שיוכל לקבל כמות פליטים זמנית עם הבטחה שיחזרו לעזה וכמובן פיצויים כספיים.
לגייס עוד מדינות שבעד שחרור פלסטין שיעשו את אותו הדבר, סקטולנד-מדינות ערב-וואטבר(כסף פותר הכל).
ישראל בעצמה יכולה לעזור קצת יותר ולדבר עם משפחות עזתיות שרוצות להחלץ מהתופת ולהכין להם מחנות פליטים באיזור ישראל/צפון הרצועה/גדה.
משפחות שמחליטות להשאר, עתידן למות עם הצער שבדבר. "בלי לתרץ ובלי לתת תשובות"

כשתגמר המלחמה בעזה לאחר הכרעת חמאס, היפרדות מוחלטת מהרצועה, פיצויים על כמה חודשי לחימה לתושבי עזה שיחזרו לשם וסלאמת.
כל פעולת טרור הכי קטנה, תיענה בתגובה חסרת פרופורציה.

זאת דעתי "המקצועית" להקטין את כמות חפי הפשע שנפגעים, סביר להניח שזה לא יקרה.
El dudernio
קיבל.ה  1270 לייקים

עידן סרור כתב: 31 אוקטובר 2023, 15:38
D&3 כתב: 31 אוקטובר 2023, 15:08 ועדיין לא שמעתי לא בפורום ולא באף מקום אחר איך נלחמים בחמאס בלי לפגוע באוכלוסיה אזרחית.

הצעתי בעבר באחת מן המערכות האחרונות כשהמצב עוד היה רגוע יחסית וזה רק היה טילים שצריך לבודד את אוכלוסיית עזה הלא מעורבת בכמה מקומות שונים מתוקף כמות האנשים.
לדוגמא להכין שטח סטרילי לאחר מעביר רפיח שיוכל לקבל כמות פליטים זמנית עם הבטחה שיחזרו לעזה וכמובן פיצויים כספיים.
לגייס עוד מדינות שבעד שחרור פלסטין שיעשו את אותו הדבר, סקטולנד-מדינות ערב-וואטבר(כסף פותר הכל).
ישראל בעצמה יכולה לעזור קצת יותר ולדבר עם משפחות עזתיות שרוצות להחלץ מהתופת ולהכין להם מחנות פליטים באיזור ישראל/צפון הרצועה/גדה.
משפחות שמחליטות להשאר, עתידן למות עם הצער שבדבר. "בלי לתרץ ובלי לתת תשובות"

כשתגמר המלחמה בעזה לאחר הכרעת חמאס, היפרדות מוחלטת מהרצועה, פיצויים על כמה חודשי לחימה לתושבי עזה שיחזרו לשם וסלאמת.
כל פעולת טרור הכי קטנה, תיענה בתגובה חסרת פרופורציה.

זאת דעתי "המקצועית" להקטין את כמות חפי הפשע שנפגעים, סביר להניח שזה לא יקרה.
הדרך היחידה לדעתי היא להכניס פנימה את ערב הסעודית... תוך כדי מתן דיווידנדים כלכליים רחבי היקף מהמערב ורפורמה עמוקה במערכות החינוך.
Asafasraf
קיבל.ה  785 לייקים

D&3 כתב:מטורף שצהל גם מצליח לא להזהיר באמת את האוכלוסיה מהתקיפות שלו וגם עושה נכבה רצחנית וטיהור אתני ומגרש אוכלוסיה, שלגמרי במקרה זה מהאיזור קרבות העיקרי.

ואין שום חובה להתריע לפני כל תקיפה
אתה לא מבין שיש לך דו שיח עם הגיס החמישי?
לא מאמין איך הסמרטוט מטלי עוד מרשה לעצמו להגיב כאן אחרי שסיפר לנו שאמנת החמאס לא מדברת על פגיעה ביהודים.

Sent from my iPhone using Tapatalk
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1631 לייקים

בכל הפעמים שדיברתי פה באשכול על טיהור אתני\נכבה התייחסתי לגדה, לא לעזה

ד3: טרחתי וציטטתי את השאלה שלך כי בכל שאר הפעמים התעלמת אז רציתי להיות בטוח שאתה מקבל את התשובה. תודה על ההבהרה, עכשיו אני יודע שאתה קורא כל תגובה פה. אני מניח שזה היה נכון גם קודם והשאלה שלך אכן הייתה מיתממת.
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
הַחַיִּ֤ים וְהַמָּ֙וֶת֙ נָתַ֣תִּי לְפָנֶ֔יךָ, הַבְּרָכָ֖ה וְהַקְּלָלָ֑ה - וּבָֽחַרְתָּ֙ בַּחַיִּ֔ים
* המציג אינו רופא
El dudernio
קיבל.ה  1270 לייקים

teknoboy כתב: 31 אוקטובר 2023, 19:16 בכל הפעמים שדיברתי פה באשכול על טיהור אתני\נכבה התייחסתי לגדה, לא לעזה

ד3: טרחתי וציטטתי את השאלה שלך כי בכל שאר הפעמים התעלמת אז רציתי להיות בטוח שאתה מקבל את התשובה. תודה על ההבהרה, עכשיו אני יודע שאתה קורא כל תגובה פה. אני מניח שזה היה נכון גם קודם והשאלה שלך אכן הייתה מיתממת.
הפורום צמא לשמוע את דעתך המלומדת על הזווית העזתית... שהינה חלק מפלשתין ולדעתי רב אלו שקוראים היום ברחובות אירופה לשחרורה מתייחסים אליה ולא שכם / חברון...
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1231 לייקים

El dudernio כתב: 31 אוקטובר 2023, 20:30הפורום צמא לשמוע את דעתך המלומדת על הזווית העזתית... שהינה חלק מפלשתין ולדעתי רב אלו שקוראים היום ברחובות אירופה לשחרורה מתייחסים אליה ולא שכם / חברון...
זה רק ענין של זמן עד שהחדשות על הרציחות של פלסטינים מהגדה ע"י מתנחבלים בחסות המלחמה גם תגענה לתפוצה רחבה בעיתונות העולמית.
لا إله
El dudernio
קיבל.ה  1270 לייקים

its-sick כתב: 31 אוקטובר 2023, 21:57
El dudernio כתב: 31 אוקטובר 2023, 20:30הפורום צמא לשמוע את דעתך המלומדת על הזווית העזתית... שהינה חלק מפלשתין ולדעתי רב אלו שקוראים היום ברחובות אירופה לשחרורה מתייחסים אליה ולא שכם / חברון...
זה רק ענין של זמן עד שהחדשות על הרציחות של פלסטינים מהגדה ע"י מתנחבלים בחסות המלחמה גם תגענה לתפוצה רחבה בעיתונות העולמית.
איך זה קשור לעזה? רמז זה לא.
סתם מצאת עוד דרך להגיד את מה שאתה רוצה מבלי להתייחס למה שנאמר.
ועוד משהו, שמרתיח מאוד ואתה / טכנו / מטלי וכו' לא מבינים. בעיקר מטלי כי הוא הרבה יותר פעיל ממכם. התמיכה והגינוי של ישראל מבלי לגנות את החאמס לאורך שנים מציגה מראה לעולם של אנחנו פושעים לעומת החאמס ( הפלשתינאים) שהם זכים. עידוד תחושות הפליטות במקום ההשתקעות מעוררת ומעצבת שיכות לאומית / נרדפות שביחד עם יצירת הדה לגיטמציה לישראל מחד מבלי העברת ביקורת על הצד השני יוצרת מציאות שיקרית להמוני אנשים... ופוגעת בשיגרה של המון חפים מפשע בכל העולם.

לכן כאשר שואלים למה גרטה לא מבקרת את החאמס
למה נעומי קליין לא אומרת דבר על החטופים
ועוד... זה לא סתם.

הן מיצרות סביבה שתומכת בפונדמנליסטים האיסלמים שהקיצוניים שבהם מקדשים את המוות לצורך התחברות עם אל מזדיין שעושה רק רע בעולם. אתם לא תומכים בזה לא רוצים בזה אני בטוח. אבל אנחנו ואתם לא בואקום... כדאי שתתחילו להפנים את זה.
הפוסט קיבל לייק אחדAsafasraf
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1231 לייקים

El dudernio כתב: 31 אוקטובר 2023, 22:36
its-sick כתב: 31 אוקטובר 2023, 21:57
סתם מצאת עוד דרך להגיד את מה שאתה רוצה מבלי להתייחס למה שנאמר
לא קראתי אחרי זה. עניתי לך בדיוק למה שאמרת.
כרגע בחדשות בעולם מראים את עזה, אז אלו שמפגינים מפגינים לגבי עזה.
ברגע שבחדשות יראו את היודונאצים שלנו מנסים להיפטר מהפלסטינים בגדה, אז יפגינו לגבי הגדה.

נמאס לי מההתקפות המטומטמות האלה על כל תגובה. אמרת משהו, הגבתי לך בדיוק לגביו. קבל את זה בלי להשפריץ לכל כיוון.
لا إله
tamiror
קיבל.ה  6 לייקים

פרימו לוי כתב: 15 אוקטובר 2023, 21:43 למי אכפת מה אמנת חמאס אומרת, משנה מה הם עושים בפועל. אני גם חשבתי לפני שבת שאמנם חמאס ארגון מתועב אבל לא תהיה ברירה אלא לעשות איתו שלום, אחרי שבת זה ברור שזה לא אפשרי. יהיה חייב לקום שם יום אחד גוף אחר שגם אם הוא לא יהיה שונה בהרבה מחמאס, הוא לא יהיה מוכתם בזוועות האלה.
מוצא את זה מאד צבוע שהזוועות של ה7 באוקטובר גרמו לך(ולא רק לך, זה הלך רוח שומעים מהרבה ישראלים שאומרים על עצמם ש"התפכחו" וכו') להבין שאי אפשר להגיע להסכם עם חמאס אבל בד בבד לצפות מפלסטיני שכל שנתיים בממוצע ישראל מחריבה את עזה ומפציצה אלפי אזרחים כן לראות בישראל פרטנר שאפשר להגיע איתו להסכם.

https://www.mekomit.co.il/ps/130044/
לא יודע אם זה נכנס תחת ההגדרה שלך של "להלחם" אבל בהחלט אלטרנטיבה לטבח והטלת מצור על אזרחים חפים מפשע.
הפוסט קיבל 3 לייקיםאדום מטליKingAlpacateknoboy
El dudernio
קיבל.ה  1270 לייקים

its-sick כתב: 31 אוקטובר 2023, 23:21
El dudernio כתב: 31 אוקטובר 2023, 22:36
its-sick כתב: 31 אוקטובר 2023, 21:57 זה רק ענין של זמן עד שהחדשות על הרציחות של פלסטינים מהגדה ע"י מתנחבלים בחסות המלחמה גם תגענה לתפוצה רחבה בעיתונות העולמית.
ברגע שבחדשות יראו את היודונאצים שלנו מנסים להיפטר מהפלסטינים בגדה, אז יפגינו לגבי הגדה.

נמאס לי מההתקפות המטומטמות האלה על כל תגובה. אמרת משהו, הגבתי לך בדיוק לגביו. קבל את זה בלי להשפריץ לכל כיוון.
כי לא הגבת.

השאלה לטכנו היתה לגבי החאמס...

טכנו הבין את זה טוב מאוד וגם אתה יכלת להבין את זה אם לא היית קופץ להגיב וקורא את מה שנכתב.
זה כמו שאשאל את טכנו באיזה יום המשחק מול לונדון. וטענה לי שהיום יום רביעי, ותגיד שענית על השאלה, כי שאלתי אבל מה היום?

אתם טוענים בכל האשכולות שלא הפלשתינאים בכל הגזרות הם לא תומכי חמאס, טענה שאני מקבל. מאחר יזה המצב הייתי מצפה לשמוע ולראות בחדשות מהזווית הפלשתינאית גם אמירות בוטות נגד החאמס, נגד שילטונו ובעד החזרת השבויים מידית. קריאות שטוענות שהחאמס עושה נזק לשחרור פלשתין וקוראות למיגורו. האם אתה יכול להביא לי חדשות מהזווית הפלשתינאית הזאת? או שזאת זווית שלא קיימת?

נראה לפחות שיש 2 אפשרויות לפתרון הסוגיה הקטנה הזאת.
1. אין זווית שונה, ואז מי אנחנו שנלין על אלו שטוענים שכולם שם אותו דבר?
2. יש זווית שונה אבל מי שבוחר להביא לכאן את הדברים בוחר לא לעשות כך מסיבותיו שלא.
נערך לאחרונה על ידי El dudernio ב 01 נובמבר 2023, 08:09, נערך פעם 1 בסך הכל.
D&3
קיבל.ה  828 לייקים

tamiror כתב: 01 נובמבר 2023, 03:56
פרימו לוי כתב: 15 אוקטובר 2023, 21:43 למי אכפת מה אמנת חמאס אומרת, משנה מה הם עושים בפועל. אני גם חשבתי לפני שבת שאמנם חמאס ארגון מתועב אבל לא תהיה ברירה אלא לעשות איתו שלום, אחרי שבת זה ברור שזה לא אפשרי. יהיה חייב לקום שם יום אחד גוף אחר שגם אם הוא לא יהיה שונה בהרבה מחמאס, הוא לא יהיה מוכתם בזוועות האלה.
מוצא את זה מאד צבוע שהזוועות של ה7 באוקטובר גרמו לך(ולא רק לך, זה הלך רוח שומעים מהרבה ישראלים שאומרים על עצמם ש"התפכחו" וכו') להבין שאי אפשר להגיע להסכם עם חמאס אבל בד בבד לצפות מפלסטיני שכל שנתיים בממוצע ישראל מחריבה את עזה ומפציצה אלפי אזרחים כן לראות בישראל פרטנר שאפשר להגיע איתו להסכם.

https://www.mekomit.co.il/ps/130044/
לא יודע אם זה נכנס תחת ההגדרה שלך של "להלחם" אבל בהחלט אלטרנטיבה לטבח והטלת מצור על אזרחים חפים מפשע.
קראתי את המאמר, גם להציע שכל היהודים ירדו מהארץ זה אלטרנטיבה ועדיין לא הייתי מעלה אותה על דפוס. ועדיין יש מצב שזו אלטרנטיבה פחות מטומטמת ממה שהגברת מציעה.
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1231 לייקים

El dudernio כתב: 01 נובמבר 2023, 07:36
its-sick כתב: 31 אוקטובר 2023, 23:21
El dudernio כתב: 31 אוקטובר 2023, 22:36 איך זה קשור לעזה? רמז זה לא.

כי לא הגבת.

טכנו הבין את זה טוב מאוד וגם אתה יכלת להבין את זה אם לא היית קופץ להגיב וקורא את מה שנכתב.
זה כמו שאשאל את טכנו באיזה יום המשחק מול לונדון. וטענה לי שהיום יום רביעי, ותגיד שענית על השאלה, כי שאלתי אבל מה היום?

אתם טוענים בכל האשכולות שלא הפלשתינאים בכל הגזרות הם לא תומכי חמאס, טענה שאני מקבל. מאחר יזה המצב הייתי מצפה לשמוע ולראות בחדשות מהזווית הפלשתינאית גם אמירות בוטות נגד החאמס, נגד שילטונו ובעד החזרת השבויים מידית. קריאות שטוענות שהחאמס עושה נזק לשחרור פלשתין וקוראות למיגורו. האם אתה יכול להביא לי חדשות מהזווית הפלשתינאית הזאת? או שזאת זווית שלא קיימת?

2. יש זווית שונה אבל מי שבוחר להביא לכאן את הדברים בוחר לא לעשות כך מסיבותיו שלא.
הפלסטינים בגדה שונים מאלו שבעזה, צה"ל הוא אותו צה"ל.
אתה ניסית לעשות הפרדה בין עשרת אלפי ההרוגים בעזה לבין המאה שישראל רצחה בגדה החודש, על בסיס ההפגנות בעולם.
אמרתי שההפגנות בעולם הן תוצר של כיסוי תקשורתי ולא ענין עקרוני. הרצון של חלק נכבד מהישראלים, לחסל את הפלסטינים כעם, זהה בעזה ובגדה.
העולם מתנגד לכיבוש הן שם והן שם באופן די דומה. לא ייתכן שיש מיליוני אנשים חסרי כל אזרחות וזכויות.
لا إله
El dudernio
קיבל.ה  1270 לייקים

its-sick כתב: 01 נובמבר 2023, 08:57
El dudernio כתב: 01 נובמבר 2023, 07:36
its-sick כתב: 31 אוקטובר 2023, 23:21 לא קראתי אחרי זה. עניתי לך בדיוק למה שאמרת.

כי לא הגבת.

הפלסטינים בגדה שונים מאלו שבעזה, צה"ל הוא אותו צה"ל.
אתה ניסית לעשות הפרדה בין עשרת אלפי ההרוגים בעזה לבין המאה שישראל רצחה בגדה החודש, על בסיס ההפגנות בעולם.
אמרתי שההפגנות בעולם הן תוצר של כיסוי תקשורתי ולא ענין עקרוני. הרצון של חלק נכבד מהישראלים, לחסל את הפלסטינים כעם, זהה בעזה ובגדה.
העולם מתנגד לכיבוש הן שם והן שם באופן די דומה. לא ייתכן שיש מיליוני אנשים חסרי כל אזרחות וזכויות.
א. אתה עדין לא עונה על השאלה. האם יש זווית פלשתינאית אחרת מזאת שאתם מראית כאן? האם אתה נחשף אליה?

ב. היחיד שעשה הפרדה היית אתב עם הטענה שהם שונים... אם הם שונים איך בדיוק? ואם הם שונים למה צריכים לאגד את ההרוגים ביחד? אני חושב שכדאי שתחליט גם מי הורג, כי הרג הוא אומנם הרג אבל יש הבדל בין רצח מתאוות נקם למען טיהור אתני כמו שהפלנגות של בן גביר עושים בשבוע האחרון ובין מוות כתוצאה של חילופי אש בין כוחות מזויינים.

ג. גם אני מתנגד לכיבוש, האם הפלשתינאים גם מתנגדים? כי בנתיים בהפגנות בעולם הם קוראים לכבוש את ישראל.
הפוסט קיבל לייק אחדגביזון
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1231 לייקים

מי שהורג הוא אותו אחד. מה לא ברור?
لا إله
El dudernio
קיבל.ה  1270 לייקים

its-sick כתב: 01 נובמבר 2023, 10:32 מי שהורג הוא אותו אחד. מה לא ברור?
אתה בטוח?

המתיישב ביצהר שהורג את רועה הצאן הוא כמו הטייס מתל אביב?
הטנקיסט מרגבה הוא כמו חבר כיתת הכוננות בבארי?
המטכליסט משדמות מחולה הוא כמו הקרקליסטית בגבול מצריים? ראינו שבשביל החאמס כולם אותו דבר וכולם ברי מוות, גם אצלך?
אתה לא חושב שזה קצת כוללני?

אחרי זה אתה מתפלא למה יש כאלה שאומרים שכל הערבים אותו דבר? מה ההבדל בין מה שאתה כתבת לבין אלו שאומרים שאין ההבדל ג'נין / שכם / רפיח/ עזה כולם רוצים אותי מת ולכן דינם מוות?

אותה צורת חשיבה מעוותת.
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1231 לייקים

המתנחבלים נשמרים ע"י הצבא. בלי זה, לא היו מצליחים לרצוח בלי להירצח בחזרה. הם מאובטחים בזמן שהם יורים. תמיד.
אותו רמטכ"ל שהזיז את כוחות הצבא מהגבול בעזה לשמור על המתנחבלים בשמחת תורה הוא אותו רמטכ"ל שמחליט כמה ילדים להרוג כל יום בעזה (לא במדויק, אבל בערך. הוא מחליט אם זה יהיה בערך 30 או בערך 200).
הצבא שלנו הוא ארגון אחד ויחיד.
لا إله
L.S
קיבל.ה  598 לייקים

its-sick כתב: 01 נובמבר 2023, 14:24 המתנחבלים נשמרים ע"י הצבא. בלי זה, לא היו מצליחים לרצוח בלי להירצח בחזרה. הם מאובטחים בזמן שהם יורים. תמיד.
אותו רמטכ"ל שהזיז את כוחות הצבא מהגבול בעזה לשמור על המתנחבלים בשמחת תורה הוא אותו רמטכ"ל שמחליט כמה ילדים להרוג כל יום בעזה (לא במדויק, אבל בערך. הוא מחליט אם זה יהיה בערך 30 או בערך 200).
מה שאתה רושם פה כבר הוכח כשקר. אבל תמשיך טרולי טרול
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1231 לייקים

מה הוכח כשקר? אין אבטחה צבאית למתנחבלים כשהם רוצחים? אתה רוצה קטעי וידאו? היו פה המון כאלה.
لا إله
אדום מטלי
קיבל.ה  557 לייקים

ניתוח של התוכנית לטיהור אתני של עזה, ושל האירועים בראיה פוליטית והיסטורית על עם פרופ אילן פפה.
( אזהרה: לא יהיה כאן "נאצים!" ו "דעאש!" אם זה עדיין מעניין מישהו והוא מוכן להקשיב).

L.S
קיבל.ה  598 לייקים

its-sick כתב: 01 נובמבר 2023, 14:30 מה הוכח כשקר? אין אבטחה צבאית למתנחבלים כשהם רוצחים? אתה רוצה קטעי וידאו? היו פה המון כאלה.
רוצה קטע וידאו של אישה שחתכו לה את השדיים? לאחר מכן פתחו לה את הבטן ההריונית שלה?
זה דווקא וידאו נחמד, בעלה שוכב לידה אחרי שחתכו לו את הרגל מהברך ומטה.

רוצה קטע וידאו של ילדים שחתכו להם את האצבעות?
רוצה קטע וידאו של גבר מבוגר שקיבל 3 כדורים ברגליים, שוכב בוכה על הרצפה והחברים שלך עומדים מעליו וצוחקים בערבית?

רוצה קטע וידאו של משפחה שלמה קשורה יחד, שרופה במבנה שקראו לו בית עד ששרפו אותם חיים יחד?

רוצה קטע וידאו של בחורה שנאנסה? נאנסה ע"י 25 ערבים פלשתינאים כשהם מרימים לחבר הקשור שלה את הראש כדי שיראה הכל? לאחר מכן שניהם הוצאו להורג.

רוצה קטע וידאו של חיילת, שערפו לה את הראש, לאחר מכן דחפו לפה שלה איבר מין של חייל חיי שרק הרגע חתכו לו את הזין?
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1231 לייקים

אה, אתה מתווכח בשביל להתווכח. לא היה שום שקר במה שכתבתי, אז עברת לפרופגנדה אחרת. ווטאבר.
הרציחות של החמאס אכן היו דוחות ומזוויעות בהרבה מהרציחות של צה"ל. צה"ל מפסיד בגועל נפש ומנצח בכמויות הנרצחים.
מה יותר גרוע? כנראה שזה תלוי באג'נדה.
لا إله
גביזון
קיבל.ה  1133 לייקים

אדום מטלי כתב:ניתוח של התוכנית לטיהור אתני של עזה, ושל האירועים בראיה פוליטית והיסטורית על עם פרופ אילן פפה.
( אזהרה: לא יהיה כאן "נאצים!" ו "דעאש!" אם זה עדיין מעניין מישהו והוא מוכן להקשיב).

איזה נאצים ודעאש, יהודים שמשתמשים במושגים מפוצצים להצדיק את הכיבוש.
כל יהודי שגר בישראל הוא כובש, נקודה.
מי שגר בישראל מצדיק כיבוש, והאחריות היא עליו.
כנס לטמקא, יש גם סרטון בטוויטר,אם זה עדיין מעניין מישהו

החובשת שניסתה להציל ילדה שמחבלים כרתו לה את היד | עדות קשה לצפייה

לינור אטיאס מאיחוד הצלה הגיעה לקיבוץ בארי ביום הטבח של 7 באוקטובר, עשתה חוסם עורקים לילדה שאיבדה דם במשך שעות - אך זה היה מאוחר מדי. בריאיון לרשת CNN, שהופץ על ידי דובר רה"מ לתקשורת הזרה, היא סיפרה מה חוותה. עדות קשה לקריאה

Sent from my M2102J20SG using Tapatalk

סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1231 לייקים

אני חושב שגביזון על סמים קשים, והוא כבר לא מודע לסביבתו
لا إله
גביזון
קיבל.ה  1133 לייקים

its-sick כתב:אני חושב שגביזון על סמים קשים, והוא כבר לא מודע לסביבתו
אני חושב שאין לך איך להתמודד עם עצם הזוועות שאתה מנסה להסביר כי אתה לא יכול, אתה לא יכול להתמודד ומכחיש את עצם היותך ישראלי כובש שמעודד כיבוש דה פקטו.
אתה יהודי כובש איציק, אתה ישראלי.

L.S
קיבל.ה  598 לייקים

its-sick כתב: 01 נובמבר 2023, 15:21 אה, אתה מתווכח בשביל להתווכח. לא היה שום שקר במה שכתבתי, אז עברת לפרופגנדה אחרת. ווטאבר.
הרציחות של החמאס אכן היו דוחות ומזוויעות בהרבה מהרציחות של צה"ל. צה"ל מפסיד בגועל נפש ומנצח בכמויות הנרצחים.
היחיד עם אג'נדה הוא אתה. לך תעשה קצת שיעורי בית תלמד מה המשמעות של ג'יאהד.
אחר כך תבוא לדבר איתי על כיבוש וחלוקת שטחים.
טרול
הפוסט קיבל 2 לייקיםגביזוןAsafasraf
גביזון
קיבל.ה  1133 לייקים

L.S כתב:
its-sick כתב: 01 נובמבר 2023, 15:21 אה, אתה מתווכח בשביל להתווכח. לא היה שום שקר במה שכתבתי, אז עברת לפרופגנדה אחרת. ווטאבר.
טרול
זה ביביזם פרוגרסיבי, כשהאג'נדה קורסת אל מול המציאות.

סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1231 לייקים

L.S כתב: 01 נובמבר 2023, 15:29
טרול
אתה יודע מהי משיחיות יהודית? לך למד. יש לך שרים שחולמים על בניית בית המקדש, בוא המשיח, כיבוש כל המזרח התיכון ושעבוד הגויים לשרת אותנו.
טרול יודונאצי.
لا إله
גביזון
קיבל.ה  1133 לייקים

יש מפלגה ( מה? ) או תנועה פלשתינית שמדברת על 2 מדינות ל2 עמים?
בגבולות 67?
לא?
אוקי, בגבולות 48?
איפה חותמים?

סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1631 לייקים

בד"כ בדיקטטורות אין מפלגות אופוזיציה (בקרוב תגלה את זה בעצמך), אבל זה לא אומר שהאנשים תומכים בכל מה שהשלטון הרודני שלהם עושה
https://www.foreignaffairs.com/israel/w ... uthor-info
אמל"ק בעברית:
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
הַחַיִּ֤ים וְהַמָּ֙וֶת֙ נָתַ֣תִּי לְפָנֶ֔יךָ, הַבְּרָכָ֖ה וְהַקְּלָלָ֑ה - וּבָֽחַרְתָּ֙ בַּחַיִּ֔ים
* המציג אינו רופא
GOD1111
קיבל.ה  12 לייקים

אז האינטרסים של ישראל ושל מרבית התושבים זהה, מיטוט החמאס.....
בןא ותסביר לנו איך ניתן יהיה לבצע את זה בדרכי נועם?
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1631 לייקים

GOD1111 כתב: 01 נובמבר 2023, 16:22 אז האינטרסים של ישראל ושל מרבית התושבים זהה, מיטוט החמאס.....
כתבתי כבר עשר פעמים: היום זה כבר בלתי אפשרי.
אתה לא יכול 15 שנה לחזק ארגון (גם בארגזים של כסף וגם בחיזוק תקופתי של הפופולריות שלו) ואז לשאול בתמימות "אז מה אפשר לעשות?"
את הדברים ש**היה אפשר** לעשות גם כתבתי לא פעם ואין לי כוח להיכנס שוב לכל הפרטים בשביל כל אחד שמתעורר אבל בגדול: בינאום, דיאלוג (אמיתי, לא שקט זמני תמורת מזוודות דולרים) או (האפשרות הכי טובה) להפסיק להרוס את עזה ככה שיהיה להם מה להפסיד מהמשך האלימות.
אבל כאמור, הזמנים שבהם הפתרונות האלה היו רלוונטיים (בעיקר בכל הנוגע לציבור הישראלי) חלפו עברו.
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
* המציג אינו רופא
L.S
קיבל.ה  598 לייקים

its-sick כתב: 01 נובמבר 2023, 15:32
L.S כתב: 01 נובמבר 2023, 15:29
טרול
אתה יודע מהי משיחיות יהודית? לך למד. יש לך שרים שחולמים על בניית בית המקדש, בוא המשיח, כיבוש כל המזרח התיכון ושעבוד הגויים לשרת אותנו.
טרול יודונאצי.
בעזרת השם! בימינו אנו שנזכה לראות את הגאולה
אפילו אתה

ואל תכעס זה לא יפה לך, זה יעשה לך קמטים
L.S
קיבל.ה  598 לייקים

GOD1111 כתב: 01 נובמבר 2023, 16:22 אז האינטרסים של ישראל ושל מרבית התושבים זהה, מיטוט החמאס.....
מה זאת אומרת? בהבעת חמלה, חיבוקי, הפרחת בלונים ומילות אהבה חמות.
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1631 לייקים

רק לעתים נדירות אפשר לקבל דוגמה כל כך מובהקת לחוסר הטעם שיש בלנסות לקיים דיאלוג עם חלק (עצום) מהאנשים פה.
הלוואי שזה היה נכון רק למחכים* לגאולה, אבל למרבה הצער זה נכון כמעט לכל משתתפי האשכול.

* לא באמת מחכים אלא דוחקים את הקץ, אבל אין סיבה לצפות ליותר מדי מאנשים שהיהדות שלהם היא כסות דקה שנועדה להסוות תאוות דם
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
* המציג אינו רופא
D&3
קיבל.ה  828 לייקים

אף פעם אין טעם לקיים דיאלוגים בפורומים באינטרנט אז בטח שאין לזה טעם כרגע
שליחת תגובה