חדשות מהזווית הפלסטינית

המועצה ע"ש וולטון הקדוש היא המקום בו תוכלו לדבר על כל נושא שהקשר בינו לבין כדורגל קלוש עד לא קיים בכלל
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1632 לייקים

בונוס לחובבי ההיסטוריה של הטיהור האתני

הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
הַחַיִּ֤ים וְהַמָּ֙וֶת֙ נָתַ֣תִּי לְפָנֶ֔יךָ, הַבְּרָכָ֖ה וְהַקְּלָלָ֑ה - וּבָֽחַרְתָּ֙ בַּחַיִּ֔ים
* המציג אינו רופא
הפוסט קיבל 2 לייקיםאדום מטליits-sick
סמל אישי של משתמש
pelegs
קיבל.ה  800 לייקים

Haunter כתב: 23 יוני 2023, 09:09 אתה מהלל פה טרוריסטים ומחבלים רק כי הם רוצחים יהודים אם זה היה הפוך זה לא היה קורה
:heart: :heart: :heart:
חופש לפלסטין 🇵🇸 כל הכוח למעמד העובדים :hammersickle: كل القوة للطبقة العاملة 🇵🇸 الحرية لفلسطين
ضد الصهيونية, الرجعية العربية والإمبريالية :lol: נגד הציונות, הריאקציה הערבית והאימפריאליזם
סמל אישי של משתמש
Haunter
קיבל.ה  337 לייקים

שמח שזה מצחיק אותך מחבק רוצחים
חופש לפורום שדים מPELEGES

סמל אישי של משתמש
pelegs
קיבל.ה  800 לייקים

Haunter כתב: 24 יוני 2023, 09:07 שמח שזה מצחיק אותך מחבק רוצחים
חו"ח, אני לא מחבק ציוֹנים.
חופש לפלסטין 🇵🇸 כל הכוח למעמד העובדים :hammersickle: كل القوة للطبقة العاملة 🇵🇸 الحرية لفلسطين
ضد الصهيونية, الرجعية العربية والإمبريالية :lol: נגד הציונות, הריאקציה הערבית והאימפריאליזם
הפוסט קיבל לייק אחדאמה גולדמן
D&3
קיבל.ה  828 לייקים

כמה נאצי תת אדם יכול להיות כדי לזנוח את הערך הכי חשוב בחיים שלו בשביל לשרוף בתים של אנשים אחרים
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1632 לייקים

כנראה שזה פחות חשוב לו משיישרף-להם-הכפר
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
הַחַיִּ֤ים וְהַמָּ֙וֶת֙ נָתַ֣תִּי לְפָנֶ֔יךָ, הַבְּרָכָ֖ה וְהַקְּלָלָ֑ה - וּבָֽחַרְתָּ֙ בַּחַיִּ֔ים
* המציג אינו רופא
תא מרבוטא
קיבל.ה  337 לייקים

טוב היות והמשתתפים שמהללים את צה"ל ואת הפוגרומיסטים דורשים תגובה בלתי מתפשרת כלפי פלגס
אני מציע שפלגס יפרסם תגובה בלתי מתפשרת כמו שדובר צה"ל החביב עליהם מגיב לפגיעות בפלסתינים

אני מצר על הפגיעה בבלתי מעורבים

זהו הכל בסדר
נערך לאחרונה על ידי תא מרבוטא ב 25 יוני 2023, 08:29, נערך פעם 1 בסך הכל.
הפוסט קיבל לייק אחדpelegs
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1234 לייקים

חוקים ואיסורים שאין מקורם ב"מה ששנוא עליך אל תעשה לחברך" הם מרושעים מטבעם. לפי מדד זה הדת היהודית קרובה למעמד של רשע מוחלט.
لا إله
מי שמאמין ולא מפחד, הריהו שקול למחבל מתאבד.
נא לא לצטט הודעות של אנשים לא ראויים, שיישאר מוסתר, תודה.
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1234 לייקים

חוקים ואיסורים שאין מקורם ב"מה ששנוא עליך אל תעשה לחברך" הם מרושעים מטבעם. לפי מדד זה הדת היהודית קרובה למעמד של רשע מוחלט.
لا إله
סמל אישי של משתמש
Haunter
קיבל.ה  337 לייקים

pelegs כתב: 24 יוני 2023, 14:43
נאצי

סמל אישי של משתמש
Haunter
קיבל.ה  337 לייקים

להקיא עליך אם לא היו מנהלים כאלה הזיות על טיל היית צריך לעוף מפה אתה לא פחות גרוע מכל אותם אנשי ימין קיצוני שאתה מגנה

סמל אישי של משתמש
pelegs
קיבל.ה  800 לייקים

Haunter כתב: 25 יוני 2023, 15:10 וווההה ווהההההה הקיצונים משני הצדדיםםםםם :devil-cry: :devil-cry: :devil-cry:
תא מרבוטא
קיבל.ה  337 לייקים

Haunter כתב: 25 יוני 2023, 15:09
נאצי
אומרים מכבי וזה...?
בני12
קיבל.ה  861 לייקים

תא מרבוטא כתב: 25 יוני 2023, 21:40

נאצי
אומרים מכבי וזה...?
מבחינת פלגס, זה שקראת לו מכביסט יותר גרוע בעיניו מלקרוא לו נאצי
ארז שדה
קיבל.ה  681 לייקים

בני12 כתב: 25 יוני 2023, 22:52
תא מרבוטא כתב: 25 יוני 2023, 21:40

נאצי
אומרים מכבי וזה...?
מבחינת פלגס, זה שקראת לו מכביסט יותר גרוע בעיניו מלקרוא לו נאצי
אני חושב שאפשר להסכים שאין מכביסטים בפורום הזה, הכוונה למשתמשים רשומים, על השאר אפשר להתווכח.
אדום נחמד
קיבל.ה  316 לייקים

Haunter כתב: 25 יוני 2023, 15:10 להקיא עליך אם לא היו מנהלים כאלה הזיות על טיל היית צריך לעוף מפה אתה לא פחות גרוע מכל אותם אנשי ימין קיצוני שאתה מגנה
אתה לא שם לב שאתה עושה מעצמך צחוק?
סמל אישי של משתמש
pelegs
קיבל.ה  800 לייקים

אדום נחמד כתב: 26 יוני 2023, 10:57
Haunter כתב: 25 יוני 2023, 15:10 להקיא עליך אם לא היו מנהלים כאלה הזיות על טיל היית צריך לעוף מפה אתה לא פחות גרוע מכל אותם אנשי ימין קיצוני שאתה מגנה
אתה לא שם לב שאתה עושה מעצמך צחוק?
יש לי תחושה שהוא עושה את זה בכוונה, אחרת אין לי איך להסביר את ההתנהגות שלו (אלא אם כן הוא באמת בן 11-12, ואז זה מובן ואני מקווה שעד גיל בגרות הוא יתבגר).
סמל אישי של משתמש
pelegs
קיבל.ה  800 לייקים

בני12 כתב: 25 יוני 2023, 22:52 מבחינת פלגס, זה שקראת לו מכביסט יותר גרוע בעיניו מלקרוא לו נאצי
יש פה מישהו בפורום שלא חושב ככה?

מבחינתי הדירוג של הקללות די ברור (מהכי גרוע להכי פחות גרוע):

1. מכביסט
2. נאצי
3. פאשיסט/ציוני
.
.
.
10. ליברל
.
.
.
27. בוגד בעמו
.
.
.
134. סמולן
135. קומוניסט
136. בולשביסט
137. הומו (בעיקר כי בעיני זו יותר מחמאה מכל דבר אחר :heart: )
הפוסט קיבל לייק אחדאמה גולדמן
אדום נחמד
קיבל.ה  316 לייקים

138. הפועל ת"א
ארז שדה
קיבל.ה  681 לייקים

אדום נחמד כתב: 26 יוני 2023, 13:44 138. הפועל ת"א
להיות אוהד הפועל תל אביב זה ברכה , לא קללה ברכה עם הרבה סבל אבל בהחלט ברכה.
סמל אישי של משתמש
pelegs
קיבל.ה  800 לייקים

אדום נחמד כתב: 26 יוני 2023, 13:44 138. הפועל ת"א
גם נכון, אבל עד היום אף אחד לא קילל אותי ככה, בדר"כ זה הפוך: כששומעים שאני אוהד הפועל מקללים אותי שאני "קומוניסט מסריח". וזה... נכון, תכלס (אולי חוץ מזה שאני מסריח? שאלתי הרבה אנשים בחיי, כולם התעקשו שלא ¯/_(ツ)_\¯).
בכלל, שכחתי שם מלא קללות - למשל "יא מסומם" (כי אני בעד יציאה של צה"ל מהשטחים, או משהו). גם כן נכון, סמים זה כיף. יאללה סמים.
(מתחיל להרגיש שזה טקסט שמתאים יותר לקנסו)
Gur
קיבל.ה  58 לייקים

נאצי זה סך הכל מכביסט עם מודעות
הפוסט קיבל 2 לייקיםעובדיהpelegs
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1234 לייקים

זה נכון שהמכביזם זה הנאציזם של הספורט ושהנאציזם זה המכביזם של הפוליטיקה, אבל בן אדם יכול להיות נאצי בספורט ולא נאצי בפוליטיקה.
יש במוח שלנו הפרדה בין הדברים. עובדה, יש לא מעט אוהדי הפועל שהם נאצים פוליטית.
لا إله
Gur
קיבל.ה  58 לייקים

its-sick כתב: 27 יוני 2023, 12:46 זה נכון שהמכביזם זה הנאציזם של הספורט ושהנאציזם זה המכביזם של הפוליטיקה, אבל בן אדם יכול להיות נאצי בספורט ולא נאצי בפוליטיקה.
יש במוח שלנו הפרדה בין הדברים. עובדה, יש לא מעט אוהדי הפועל שהם נאצים פוליטית.
יש כאלה, אבל בלחיצת כפתור הם היו הופכים את רמי כהן לשמעון מזרחי
עובדיה
קיבל.ה  170 לייקים

Gur כתב: 27 יוני 2023, 12:02 נאצי זה סך הכל מכביסט עם מודעות
💯
אדום נחמד
קיבל.ה  316 לייקים

ואני בכלל התכוונתי לרפרנס לאשכול הימורים לטבלה של שנה הבאה :/
ארז שדה
קיבל.ה  681 לייקים

אחרי הפוגרומים והקמת המאחזים צה" ל מתעורר ומגיב, איך? מחרים גנרטור מכפר פלסטיני בדרום הר חברון, הרי בכל זאת צריך לשמור על החוקים .
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1632 לייקים

שלא יצא שלא נאמרה על זה מילה

הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
* המציג אינו רופא
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1632 לייקים

הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
* המציג אינו רופא
הפוסט קיבל 2 לייקיםits-sickאדום מטלי
ארז שדה
קיבל.ה  681 לייקים

תמונה
טכנית לארז
קיבל.ה  1636 לייקים

אין איזה תמונה של חייל עוזר לפלסטיני קשיש לעזוב את ביתו בצורה בטוחה ומוסרית?
טוב להאסברה.
דריבל ענק על מפתן השש עשרה
אדום מטלי
קיבל.ה  557 לייקים

ראיון מצוין של שגריר פלסטין לבריטניה, לטלוויזיה אמריקאית.
אמת פשוטה וברורה, ועולם שרואה ושותק.

https://www.facebook.com/627202943/post ... tid=6aamW6
אמה גולדמן
קיבל.ה  395 לייקים

בגלל זה חייבים להציל את בתי המשפט, כי הם אוסף של ציונאצים מזדיינים שמשאירים חבר שלנו במעצר כבר שלושה ימים בגלל כובע שהוא חבש אבל בעד לרצוח פלסטינים אוטיסטים
אנטי ביתר לשעבר
הפוסט קיבל 2 לייקיםteknoboyאדום מטלי
ארז שדה
קיבל.ה  681 לייקים

ארז שדה כתב: 06 יולי 2023, 17:44 תמונה
הלב כואב מהאטימות של בית המשפט, אין צדק במדינה, לבי עם המשפחה של איאד
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1234 לייקים

https://www.facebook.com/orly.noy/posts ... wHcJiXYNyl

אורלי נוי:
דארין טאטור בילתה שלוש שנים במעצר בית ומעצר מלא כיוון שפרסמה שיר שכותרתו "התקומם עמי, התקומם נגדם".
על עהד תמימי נגזרו 8 חודשי מאסר בפועל ועוד 8 על תנאי כיוון שסטרה לחייל כובש שפלש לביתה.
השוטר שרצח מטווח אפס את איאד אל-חלאק, פלסטיני נכה ולא חמוש, זוכה על ידי בית המשפט.
כמו טאטור ועהד יש עוד אלפים רבים, וגם אלפים רבים כמו השוטר הרוצח. כי על כל פלסטיני שנרצח, יש רוצח לובש מדים או מתנחל שבית המשפט מזכה.
לא רק בני עמה של דארין צריכים להתקומם נגד המשטר הפושע הזה, על מערכת המשפט שלו שמכשירה כל פשע. כל אדם הגון צריך לעשות זאת.
יהי זכרו של איאד אל-חלאק ברוך. וטפו על השופטים שזיכו את רוצחו.
لا إله
הפוסט קיבל 4 לייקיםארז שדהאדום מטליpelegsKingAlpaca
אדום מטלי
קיבל.ה  557 לייקים

בריטניה ממשיכה ללכת ימינה, כולל הלייבור, ולהגן על המשך העוולות של ישראל, תוך העברת חוקים ספק-דמוקרטים.

ענת מטר:
"לאחרונה הזנחתי קצת את משמרתי ולא עדכנתי על הרעות החולות הפושות במפלגת הלייבור האנגלית, מאז ההתנכלות המבישה לקורבין ומסע הטיהורים המתיימר לבער אנטישמיות אבל מכוון בעצם לעקירת כל זכר לשמאל רדיקלי בלייבור, ובפרט השתקת כל קול פרו-פלסטיני שם. למשל, מרוב עומס דילגתי על מניעת ההתמודדות של ג'יימי דריסקול לראשות מועצה בצפון אנגליה. דריסקול הוא ראש המועצה המכהן והוא זוכה להערכה עמוקה על תפקודו, מכל קצוות הקשת הפוליטית המקומית. אבל הוא תומך נלהב של קורבין, רחמא לצלן. מחיקת שמו מהרשימה הארוכה של המתמודדים במירוץ הבא היא מעשה בריונות פוליטי, מהסוג שכבר התרגלנו לראות משלטון האימים של סטארמר.
השבוע עברה בפרלמנט הצעת החוק האוסרת על מועצות מקומיות וגופים ציבוריים להחרים מדינות. ישראל היא המדינה היחידה שמצוינת בפירוש בהצעה הזו, ואף מודגש שהכוונה גם לשטחים שנכבשו על ידה ב-67: כלומר, אסור להחרים גם עסקים מההתנחלויות. ברור, ואולי אף מוצהר מפורשות, שכוונת החוק הזה היא חנופה לקהילה היהודית הפרו-ציונית ולמשטר הכיבוש הציוני, הכובש והאפרטהיידי עצמו. ההצעה מנוסחת באופן גורף ושלומפרי, עד כדי כך שעשרות מחברי הפרלמנט השמרנים הצביעו נגדה - למשל כי מההצעה משתמע שאסור להחרים את סין בשל יחסה אל האויגורים. לעומת זאת, בהוראת סר קיר סטארמר, מרבית חברי הפרלמנט מהלייבור נמנעו - לא הצביעו נגד ההצעה - וכך אפשרו לה לעבור. ביניהם, מרבית המוסלמים חברי הלייבור, שקיוו להשפיע "מבפנים", לרכך או לעדן את הצעת החוק, וכו'. המוסלמית היחידה חברת הלייבור שהצביעה נגד ההצעה, אפסאנה בגום, אמרה (בצדק) שמדובר בפגיעה אנושה באוטונומיה של הגופים הציבוריים ובזכויות האדם.
גם ארגון HRW הוציא הודעת גינוי חריפה. בהודעה מוזכר שבשנות ה-1980 ניסתה הממשלה הקונסרבטיבית באנגליה למנוע מהלכי חרם נגד שלטון האפרטהייד בדרום-אפריקה. כדאי שבריטניה לא תמצא את עצמה שוב בצד הלא-נכון של ההיסטוריה, מציין הארגון.
בינתיים, בחזית הפנימית של הלייבור, ממשיכים במרץ הטיהורים, והשבוע הגיעו אל החבר הוותיק משה מחובר... מחובר נאשם בתמיכתו בקבוצה "לייבור נגד ציד המכשפות", וזהו אקט אסור על פי ספר החוקים של הלייבור, פרק 2, סעיף 1.5.B !! הוא סולק מהמפלגה, משום שלפני שנתיים השתתף בפאנל שאורגן, בין היתר, על ידי הקבוצה האמורה. לפני זמן מה קיבל הודעת אזהרה לפני הסילוק. תגובתו ההולמת הייתה שבחודש שעבר נרשם כנשיא כבוד של הקבוצה המוחרמת. עכשיו הגיעה הודעת הסילוק הסופית.

לינקים רלבנטיים בהערות. ביניהם, כמה דקות מראיון שערך חברנו ערן טורבינר עם מושיק מחובר, לפני שנים אחדות. הסרט כולו הוא חלק מארכיון רב-ערך מאוצרותיו של ערן. השקת הארכיון תתקיים ב-24 ליולי בשמונה בערב במועדון הגדה השמאלית. ממש כדאי לבוא!"

https://www.facebook.com/10000202654041 ... tid=Nif5oz
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1234 לייקים

כתבה היום בחדשות 13: משאיות הזבל של עיריית ירושלים שופכות את הזבל של מערב העיר בחצרות בתים במזרח העיר.
עאלק אין אפרטהייד. המשטר הגזעני פה רקוב מהיסוד.
لا إله
ארז שדה
קיבל.ה  681 לייקים

ההחלטה של הממשלה לשחרר עצורים מהמלחמה בג'נין ולתת הקלות כלכליות לרשות הפלסטינית כדי שהיא לא תתמוטט מזכירה לי את המילים מהשיר של הלהקה הבריטית המופלאה צ'מבהוומבה, ממליץ בחום להאזין למי שלא מכיר וגם למי שכן, "הם שוברים לנו את הרגליים ונותנים לנו קביים כדי שנוכל ללכת"
הפוסט קיבל 2 לייקיםpelegsאדום מטלי
סמל אישי של משתמש
pelegs
קיבל.ה  800 לייקים

אדום מטלי כתב: 08 יולי 2023, 12:22 בריטניה ממשיכה ללכת ימינה, כולל הלייבור, ולהגן על המשך העוולות של ישראל, תוך העברת חוקים ספק-דמוקרטים.
חשבתי משום מה שההודעה הזו הייתה באשכול המקביל, איפה שמקומה לדעתי - אבל לא משנה. אני אוסיף סיפור דומה שאני מכיר באופן אישי.

יש בחור חביב מאד (אוקי, חבר שלי IRL אז אני מן הסתם סובייקטיבי) בשם ד"ר שיר חבר, כלכלן פוליטי במקצועו (במקור מירושלים), שידוע כאן בגרמניה בפעילותו הפוליטית למען קידום עניינים פרו-פלסטינים.
לפני כמה חודשים שיר היה אמור להעביר הרצאה בפני חברי סניף של אחד מאיגודי העובדים (מורים בעיקר) בשטוטגארט, בנושא "עבודת ילדים בפלסטין". מן הסתם ארגון עובדים אמור להתעניין בנושא שקשור לזכויות עובדים, ובפרט עבודת ילדים (משהו שאיגודי עובדים תמיד נלחמו נגדו באופן בלתי מתפשר ונחלו הצלחות גדולות מאד בתחום), ולפני שמישהו קופץ - לא מדובר בהכרח בההאשמות שישראל משתמשת בעבודת ילדים פלסטינים (אם כי גם זה קורה).
בכל מקרה, ההרצאה הוסכמה, נקבע תאריך ומקום וכו' - ואז פתאום כמה שבועות מאוחר יותר היא בוטלה במפתיע. חשוב להבין: ביטול כזה גורם למרצה נזק כלכלי - מה לעשות שזה המקצוע של שיר והוא מתפרנס בין השאר ממתן הרצאות בשלל תחומים בנושא התמחותו. לא ממש ניתנה לו סיבה, אבל בתוך כמה ימים זה נעשה די ברור שהייתה פניה סודית מצד גורם בממשלת באדן-וירטמברג (מדינת המחוז שבירתה היא שטוטגארט) שהאשימה את שיר בהיותו אנטישמי (?!) ופחות או יותר איימה על הארגון שימנע מלאפשר להרצאה להתרחש. הפניה נעשתה כאמור בסוד, והיא התגלתה בזכות הדלפה של חברי הנהלה באיגוד שלא אהבו את הבריונות הפוליטית הזו. הגורם הממשלתי המדובר הוא אאל"ט האחראי למאבק באנטישמיות בממשלת המחוז. ע"פ מספר דעות משפטיות ניתן לתבוע בגרמניה אישים וארגונים שמתנגדים להכרה בישראל כמדינת היהודים ו/או בזכותה להתקיים ככזו - כל זה תחת חוקים שכביכול נועדו להלחם באנטישמיות. בעצם, מה שקרה כאן זה שישנו גורם ממשלתי שעוקב אחרי פעילות גופים פוליטיים (בין אם איגודי עובדים או פעילים פרו-פלסטינים), ויכול על דעת עצמו לשלוח להם מכתבים מאיימים ובכך ללחוץ עליהם לבטל פעילויות - גם במחיר הפסד כספי. זה כמובן לא ייחודי לממשלת באדן-וירטמברג, יש תפקידים כאלו בכל אחת ממשלות המחוז הגרמניות, לרבות ברלין ה"ליברלית".

יש אינספור סיפורים כאלו בהקשר של פעילות פרו-פלסטינית - חלקם חמורים פחות, חלקם חמורים יותר. למשל - ביטול הפגנות פלסטיניות ביום הנכבה, שוב תחת אצטלה של "מאבק באנטישמיות". ממשלת גרמניה עושה יד אחד עם ממשלות ישראל בסיווג התנגדות לקיומה של מדינת ישראל כאתנוקרטיה מדכאת כ"אנטישמיות". לא מפתיע בהתחשב בשיוך הגושי של המדינה - קרי לצד מעצמת העל האמריקאית.
שליחת תגובה