משפחת ספרא

פורום אוהדי הפועל תל אביב
רק הפועל
קיבל.ה  1474 לייקים

לפי הלך הרוח פה כל העולם רוקם מזימה שאוהדי הפועל יהיו מבואסים , אין לתאר את זה
הפוסט קיבל לייק אחדChego
סמל אישי של משתמש
KingAlpaca
קיבל.ה  1089 לייקים

רק הפועל כתב: 24 אפריל 2024, 02:50 לפי הלך הרוח פה כל העולם רוקם מזימה שאוהדי הפועל יהיו מבואסים , אין לתאר את זה
כי אנחנו לא?
האדום הצורר:
גם הבוסטר שלא ניתן כמעט בשום מקום במערב וכבר ניתן לשליש מהאוכלוסייה כאן זה רק בגלל שישראל הצליחה להשיג את החיסונים לפני כולם? אתה מאמין לחרטוטים של עצמך?
Giovanni Giorgio
קיבל.ה  685 לייקים

רק הפועל כתב: 24 אפריל 2024, 02:50 לפי הלך הרוח פה כל העולם רוקם מזימה שאוהדי הפועל יהיו מבואסים , אין לתאר את זה
לאו דווקא במתכוון, אבל בסופו של דבר זה מה שיקרה
בעניי, מי שאופטימי הוא זה שתלוש מהמציאות ולא ההפך

אני מטיל ספק בכל חלק בסיפור הזה ולא כי יש לי איזשהו מידע מיוחד אלא מניסיון העבר
long live the zapta
ארז שדה
קיבל.ה  663 לייקים

Giovanni Giorgio כתב: 24 אפריל 2024, 07:27
לאו דווקא במתכוון, אבל בסופו של דבר זה מה שיקרה
בעניי, מי שאופטימי הוא זה שתלוש מהמציאות ולא ההפך

אני מטיל ספק בכל חלק בסיפור הזה ולא כי יש לי איזשהו מידע מיוחד אלא מניסיון העבר
עד שזה לא חתום וסגור זה סיפור דמיוני, לפעמים דמיון הופך למציאות אבל כרגע זה רק דמיון צריך לחכות בסבלנות שאין לנו ולראות לאן זה יתפתח.
זה מזכיר לי את הסיפור על משפחה שמדמיינת שהיא קונה רכב חדש: הבן אומר אני רוצה לשבת ליד הנהג, הבת אומרת אני רוצה לשבת ליד הנהג, מתחיל ריב וצעקות ובלגן עד שהאבא מתעצבן ואומר נמאס לי תצאו מהאוטו .
סמל אישי של משתמש
צ'ימבויקה
קיבל.ה  786 לייקים

רק בואו נדייק
הספקולציה שזה קשור לניסנובים לא הומצאה על ידי בפורום הזה
היא נשמעה על ידי כמה אוהדים שטוענים שהם מקורבים למקורבים, למשל ציטיאט בפודקאסט של צדוק
עובדתית יש בן אדם בשם ספרא שלא מוכן נכון לשעה זו אפילו לשוחח טלפונית עם האמריקאים
עובדתית זה אותו עורך דין של הניסנובים
עובדתית אנחנו רגע לפני תחילת הליך שחושף את הניסנובים
עובדתית מינצברג אמר שאחד הבעלים הקודמים פנה אליו עם ההצעה הזו

אני לא יודע מה התנאים בהסכם המכירה
אולי יש בהסכם איזו התחייבות שלהם על להעביר את
הקבוצה במידה ומגיע רוכש ומסוג מסוים?
ולשם הניסנובים מכוונים להגיע כדי לקבל את הקבוצה בחזרה

לא אומר שזה לא תסריט ספקולטיבי
אבל להגיד שהחששות לא מבוססים ושזו רק פרנויה?!
לא
סמל אישי של משתמש
כרובית
קיבל.ה  747 לייקים

Chego כתב: 23 אפריל 2024, 20:52 שאלה לכל הפסימים כאן:
אתם באמת מצליחים להחזיק את עצמכם ולא לרפרש את כל אתרי הספורט כמו חולי רוח?
כן, בקלות
אני כרגע יותר חוששת מירידת ליגה שכל דבר מעבר לא כל כך מעניין אותי
אם זה יקרה בסוף מה טוב, לא מפתחת בנוגע לזה ציפיות
הפוסט קיבל לייק אחדארז שדה
אל באנדי
קיבל.ה  450 לייקים

צ'ימבויקה כתב: 24 אפריל 2024, 09:11 רק בואו נדייק
היא נשמעה על ידי כמה אוהדים שטוענים שהם מקורבים למקורבים, למשל ציטיאט בפודקאסט של צדוק
עובדתית יש בן אדם בשם ספרא שלא מוכן נכון לשעה זו אפילו לשוחח טלפונית עם האמריקאים

לא
יש לינק לפודקסאט המדובר?
סמל אישי של משתמש
כרובית
קיבל.ה  747 לייקים

Niro כתב: 23 אפריל 2024, 23:30 בינתיים צנציפר מטריל בטוויטר שספרא התרגש מאיזה סרטון של ילדה מעודדת ביציע וזה שכנע אותו לרכוש.
אם זה מתפוצץ ואנחנו שנה הבאה עם חן סול וטמבדו אני לא אעמוד בזה.
מציעה לו לחזור לידיעות שהוא מקבל ממדליפים כי זה באמת כבר מביך
הפוסט קיבל לייק אחדbambo_leo
oleg neduda
קיבל.ה  1362 לייקים

לא
מדובר פה על תשלום של 35 מיליון שקל בערך בשביל להעביר את הקבוצה. לניסנובים אין שום יכולת לשלם גם חצי מזה. ואת ספרא אני שמעתי שהביא תושב בכלל, ולא ניסנוב.
סמל אישי של משתמש
צ'ימבויקה
קיבל.ה  786 לייקים

oleg neduda כתב: 24 אפריל 2024, 09:28

לא
מדובר פה על תשלום של 35 מיליון שקל בערך בשביל להעביר את הקבוצה. לניסנובים אין שום יכולת לשלם גם חצי מזה. ואת ספרא אני שמעתי שהביא תושב בכלל, ולא ניסנוב.
לא מדובר על התשלום כי אין כוונה להעביר את התשלום ולבצע את הרכישה
מה שאולי יש זו כוונה להביא למצב דברים שבו העסקה נופלת, מכוח אינטרס כלשהו
או אינטרס ציבורי יחצני שנועד להבהיל אותם ואז להעיף אותם (ע״ע המכתב של הספונסרים שהוא מגה תמוה) או מכוח אינטרס משפטי (איזה סעיף בחוזה שמחייב מכירה)
סמל אישי של משתמש
D red imperia
קיבל.ה  485 לייקים

היה אולי אפשר להאמין לזה אם היה מדובר באוהד הפועל שהחליט להציל את המועדון משקיעה, אבל בחייכם - למה שמישהו בעולם יחליט להיכנס לכדורגל הישראלי בשנים הקרובות, לאור המצב הקטסטרופלי של ישראל? ועוד למועדון בסכנת הכחדה, סנטימטר מירידת ליגה, תוך השקעה של עשרות מיליוני שקלים.
לא מאמין שקיים פראייר כזה.
שער 5 זה הלב
oleg neduda
קיבל.ה  1362 לייקים

צ'ימבויקה כתב: 24 אפריל 2024, 09:36

לא
או אינטרס ציבורי יחצני שנועד להבהיל אותם ואז להעיף אותם (ע״ע המכתב של הספונסרים שהוא מגה תמוה) או מכוח אינטרס משפטי (איזה סעיף בחוזה שמחייב מכירה)
לא יודע, נשמע לי מופרח ומנותק. למה שאדם כמו אדמונד ספרא יחשוף את עצמו לתביעה של עשרות מיליוני שקלים (ואם הכל תרגיל, אז הוא בהחלט חושף את עצמו) בשביל הניסנובים? אנחנו לא חיים במשחק מחשב. אתה לא יכול לנהל מו"מ מהסוג הזה, לשלוח מזכר הבנות, להציב דד ליינים עם תנאים ברורים ופשוטים, ובדקה ה-90 לסגת בלי סיבה. אם זה מה שיקרה (ואני די משוכנע שלא), אדון ספרא יחטוף תביעת ענק מהאמריקאים בלי להתבלבל בכלל. במדינת ישראל וגם מהמקום שממנו מגיע אדון ספרא יש חוקים שלפיהם מנהלים מו"מ ונסוגים ממנו. אתם הולכים רחוק מאוד עם הקונספירציות, אבל ימים יגידו.
הפוסט קיבל לייק אחדCharmander
סמל אישי של משתמש
צ'ימבויקה
קיבל.ה  786 לייקים

oleg neduda כתב: 24 אפריל 2024, 09:47

לא יודע, נשמע לי מופרח ומנותק. למה שאדם כמו אדמונד ספרא יחשוף את עצמו לתביעה של עשרות מיליוני שקלים (ואם הכל תרגיל, אז הוא בהחלט חושף את עצמו) בשביל הניסנובים? אנחנו לא חיים במשחק מחשב. אתה לא יכול לנהל מו"מ מהסוג הזה, לשלוח מזכר הבנות, להציב דד ליינים עם תנאים ברורים ופשוטים, ובדקה ה-90 לסגת בלי סיבה. אם זה מה שיקרה (ואני די משוכנע שלא), אדון ספרא יחטוף תביעת ענק מהאמריקאים בלי להתבלבל בכלל. במדינת ישראל וגם מהמקום שממנו מגיע אדון ספרא יש חוקים שלפיהם מנהלים מו"מ ונסוגים ממנו. אתם הולכים רחוק מאוד עם הקונספירציות, אבל ימים יגידו.
תביעה על מה?
מסמך ההבנות הוא אמנם מסמך משפטי שיש עליו היבטים מחייבים אבל הוא בעיקר מתלה את המכירה בתוצאה שתתקבל מבדיקת הנאותות

ככל שאראה יותר ידיעות סטייל צנציפר אתמול עם הילדה ועם המכתב של הספונסרים, כך אאמין שיש פה אינטרס אחר

אני גם לא מקבל את הטענה שאותו ספרא לא ילכלך את השם שלו, אני לא חושב שהשם שלו מתלכלך כרגע.
להפך. הוא רק נהיה יותר אהוד ומוכר בציבוריות הישראלית.

אני רוצה לראות את הצדדים מדברים, אני רוצה להבין מה התכניות שלו ואני בעיקר רוצה לראות איך הוא מתכוון לשלם על הקבוצה ומתי הוא מכסה את החובות (רמז- לא בתשלומים לאורך שנים)

אני מזכיר שקבוצת ניסנוב הצליחה לקבל בעלות בין היתר באמצעות כסף שהיא שילמה מתוך כספי המועדון
נכון שזה היה בהליך משפטי
אבל במידה והקמפיין הזה יצליח אולי האמריקאים יהיו מוכנים לברוח גם בדרך הזו
מודע לזה שאני נשמע מופרך, אבל כך זה מרגיש כרגע
סמל אישי של משתמש
הלך המומנטום
קיבל.ה  998 לייקים

oleg neduda כתב: 23 אפריל 2024, 22:40
הלך המומנטום כתב: 23 אפריל 2024, 22:38 אני מסכים לגבי דבר אחד, חובה שבחוזה המכירה, אם וכאשר, תהיה הבטחה להעמדת תקציב ראוי לפרק זמן של 4-5 שנים. ככה נוכל להיות יותר רגועים.
אדם כזה לא צריך לתת שום הבטחה חוזית
זה אדם מאוד מאוד עשיר שמשלם 35-40 מיליון שקל בלי למצמץ בכלל רק כדי שיעבירו אליו את הקבוצה
אני מתקשה להאמין שאחד כזה לא יעמיד תקציב מאוד מכובד אם ןכאשר
מחובתם של המינצברגס לוודא שעתידה הקרוב של הקבוצה נמצא בידיים טובות.
זה סעיף מקובל וחשוב כדי לוודא שהקבוצה נמצאת בידיים טובות ולא אדם שבא להעביר את הזמן / קונה צעצוע / קונה בשביל חבר מכר או השד יודע מי / חושב שזה מגניב ואחרי כמה זמן מגלה שלא בא לו.
גם גאידמק היה עשיר מאוד ובשלב מסוים מסיבותיו הוא נמאס לו, וזה לא מנע ממנו להעמיד קבוצות דפוקות.
הסעיף הזה דואג שהקבוצה תתקיים בכבוד בפרק הזמן הזה.
נערך לאחרונה על ידי הלך המומנטום ב 24 אפריל 2024, 10:07, נערך פעם 1 בסך הכל.
קוקאין ואלכוהול
קיבל.ה  262 לייקים

הוקיץ' כתב: 24 אפריל 2024, 02:32
צ'ימבויקה כתב: 24 אפריל 2024, 00:41 למה פארסה?
מה כבר קורה פה מבחינתו?
אז כן במשך חודש השם שלו בכותרות
אבל הוא לא מדבר עם איש, לא מדבר בתקשורת ולא עם האמריקאים

במהלך המו״מ שייכשל מגלים אי אלו כשלים
איזה עיתונאי ממציא שהאמריקאים ביקשו כסף
ולכן אין עסקה
ממשיכים הלאה ומשלימים את המשימה להעזיב את האמריקאים
אני מנסה להבין מה קרה פה לפי דעתך. מישהו פונה למיליארדר בשם אדמונד ספרא, בן למשפחה מאוד עשירה ומפורסמת, ואומר לו: "אנחנו רוצים להשתמש בשם שלך ולהעמיד פנים שאתה מתכוון לרכוש קבוצת כדורגל ישראלית, כדי לגרום לבעלים הנוכחיים להיראות רע", והוא פשוט סבבה עם זה? זה לא נשמע לך מופרך לחלוטין?
כן בדיוק זה.
כל זה קורה כדי שטביב יקח את הקבוצה בחזרה.
והרי זה סנאריו מאוד הגיוני וריאלי בעולם האמיתי, האולטראס יקבלו אותו בברכה עם פרחים בפתח הדלת ויתנו לו 10 שנים של שקט לנהל את הקבוצה כמו שהוא רוצה.

:rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
את הסם הכי גדול
oleg neduda
קיבל.ה  1362 לייקים

צ'ימבויקה כתב: 24 אפריל 2024, 10:02

תביעה על מה?
מסמך ההבנות הוא אמנם מסמך משפטי שיש עליו היבטים מחייבים אבל הוא בעיקר מתלה את המכירה בתוצאה שתתקבל מבדיקת הנאותות

ככל שאראה יותר ידיעות סטייל צנציפר אתמול עם הילדה ועם המכתב של הספונסרים, כך אאמין שיש פה אינטרס אחר

אני גם לא מקבל את הטענה שאותו ספרא לא ילכלך את השם שלו, אני לא חושב שהשם שלו מתלכלך כרגע.

אני רוצה לראות את הצדדים מדברים, אני רוצה להבין מה התכניות שלו ואני בעיקר רוצה לראות איך הוא מתכוון לשלם על הקבוצה ומתי הוא מכסה את החובות (רמז- לא בתשלומים לאורך שנים)

אני מזכיר שקבוצת ניסנוב הצליחה לקבל בעלות בין היתר באמצעות כסף שהיא שילמה מתוך כספי המועדון
נכון שזה היה בהליך משפטי
מזה תביעה על מה? יש חוק במדינת ישראל ודבר כזה (שגם מעוגן בחוק) שנקרא חובת תום לב במשא ומתן. בוא נגיד שאם התרחיש שלך נכון (ואני די בטוח שהוא לא), זה האמא של המו"מ שלא בתום לב שגם מוביל לנזקים גדולים לצד הנפגע. זה חושף את הצד המפר לתביעה גדולה שגם בסבירות גבוהה תתקבל לפחות בחלקה.
סמל אישי של משתמש
צ'ימבויקה
קיבל.ה  786 לייקים

oleg neduda כתב: 24 אפריל 2024, 10:10
צ'ימבויקה כתב: 24 אפריל 2024, 10:02

תביעה על מה?

נכון שזה היה בהליך משפטי
מזה תביעה על מה? יש חוק במדינת ישראל ודבר כזה (שגם מעוגן בחוק) שנקרא חובת תום לב במשא ומתן. בוא נגיד שאם התרחיש שלך נכון (ואני די בטוח שהוא לא), זה האמא של המו"מ שלא בתום לב שגם מוביל לנזקים גדולים לצד הנפגע. זה חושף את הצד המפר לתביעה גדולה שגם בסבירות גבוהה תתקבל לפחות בחלקה.
מכיר את החוק טוב, אני אפילו עו״ד
מזכר ההבנות לא מחייב הוא מכפיף את בדיקת הנאותות לרכישה.
הם יספרו לתקשורת על אי סדרים בניהול ולקיחת כספים, על אי עמידה בדד ליין שהוצב ויאשימו אותם בטרפוד העסקה
ואז יחל מחול השדים

לא בעיה לרקום את התרגיל הזה ולהשתמש בתקשורת כדי להדליק אותם על הקהל על מנת להעיף אותם מפה
ברמה המשפטית זה יכול להיות כשר לגמרי, יהיה קשה לגלות ולהוכיח כוונה נסתרת

אני חושב שבמידה והאמריקאים יעזבו או יגורשו
מידת הטולרנטיות של רוב הקהל כלפי אנשים כמו ניסנוב ואפילו טביב תשתנה (למרבה הצער)
בטח במידה ונרד ליגה

אבל בואו ניתן לזמן לעשות את שלו
החלום שלי זה שתוך 48 שעות תצחקו על התאוריה ונגלה שהוא המושיע
אוגוסטוס היל
קיבל.ה  879 לייקים

אחד השרשורים המשעשעים שקראתי.
מצד שני אי אפשר לבוא בטענות לאף אוהד הפועל הימים האלה.

הרי כולנו עמוק בפנים מחכים לסטירת הלחי המשפילה שעוד רגע תגיע עם איזה סיפור מונפץ כחלק ממסע ההתעללות של היקום באוהדי הפועל
נערך לאחרונה על ידי אוגוסטוס היל ב 24 אפריל 2024, 10:26, נערך פעם 1 בסך הכל.
הפוסט קיבל לייק אחדצ'ימבויקה
oleg neduda
קיבל.ה  1362 לייקים

גם אני עו"ד ואני לא מכיר אנשי עסקים בסדר גודל הזה שהיו לוקחים חלק בעסקה פיקטיבית שכזאת, בטח כשאתה בעצמך לא מצליח לומר מה יוצא לו מזה. ואני לא מבין מזה "לא בעיה לרקום את התרגיל"? לא בעיה לרקום כל תרגיל. הבעיה היא החשיפה שזה יוביל, ושוב - לא יודע איפה עבדת ועם מי (חלילה בלי לזלזל. אני באמת לא יודע), אבל אני לא מכיר אנשי עסקים גדולים ומכובדים שלוקחים חלק בתרגילים מוזרים שכאלה
oleg neduda
קיבל.ה  1362 לייקים

אוגוסטוס היל כתב: 24 אפריל 2024, 10:25 אחד השרשורים המשעשעים שקראתי.
מצד שני אי אפשר לבוא בטענות לאף אחד העם.
הרי כולנו עמוק בפנים מחכים לסטירת הלחי המשפילה שעוד רגע תגיע עם איזה סיפור מונפץ כחלק ממסע ההתעללות של היקום באוהדי הפועל
בדיוק. בגלל זה אני חוזר ואומר שאני מבין את אנשי הקונספירציה. אבל זאת לא נראית קונספירציה
סמל אישי של משתמש
צ'ימבויקה
קיבל.ה  786 לייקים

שימו לב לדיווח של צנצי הבוקר:

"ההערכה היא כי אחרי שייקח את הקבוצה לידיו, ספרא יבצע השקעה ראשונית של שבעה מיליון אירו, ויוציא לפועל תוכנית תלת-שנתית. הכוונה שלו היא להעמיד דמי רצינות של עשרה מיליון דולר לטובת התחלת בניית הקבוצה מאפס, כולל תנאים משופרים, בניית אקדמיה ובחירת אנשי מקצוע ושחקנים איכותייo"

1. למה המטבע משתנה ?
2. מה ההבדל בין השקעה ראשונית עם תכנית תלת שנתית לבין דמי רצינות שיישמשו לטובת בניית הקבוצה מאפס לצורך בניית אקדמיה ובחירת אנשי מקצוע ושחקנים? למה משמשת התכנית התלת שנתית?

אתם באמת רוצים לדון ברצינות בידיעות מהסוג הזה?

https://www.ynet.co.il/sport/israelisoc ... c#autoplay
אוגוסטוס היל
קיבל.ה  879 לייקים

צ'ימבויקה כתב: 24 אפריל 2024, 10:30 שימו לב לדיווח של צנצי הבוקר:

"ההערכה היא כי אחרי שייקח את הקבוצה לידיו, ספרא יבצע השקעה ראשונית של שבעה מיליון אירו, ויוציא לפועל תוכנית תלת-שנתית. הכוונה שלו היא להעמיד דמי רצינות של עשרה מיליון דולר לטובת התחלת בניית הקבוצה מאפס, כולל תנאים משופרים, בניית אקדמיה ובחירת אנשי מקצוע ושחקנים איכותייo"

1. למה המטבע משתנה ?
2. מה ההבדל בין השקעה ראשונית עם תכנית תלת שנתית לבין דמי רצינות שיישמשו לטובת בניית הקבוצה מאפס לצורך בניית אקדמיה ובחירת אנשי מקצוע ושחקנים?

אחי תנשום. שווה לשקול גם חצי כדור קלונקס :)
זה עדיין צנציפר יו נואו
רק הפועל
קיבל.ה  1474 לייקים

צפויים לנו ימים קשים של אי וודאות משגעת כל זה בנוסף לקרב על החיים נגד ביתר , קשה
שחר
קיבל.ה  1371 לייקים

אני עד היום לא התאוששתי מטראומת לבייב\אברמוביץ ושברון הלב.
מבחינתי אפס ציפיות, שום דבר לא קרה..בכלל לא נכנס לניתוח קונספירציות ואין לי כוח להתאכזב שוב.
תעירו אותי כשתהיה מסיבת עיתונאים עם הרוכש החדש שיעדכן שהוא קנה את המועדון.
הפוסט קיבל 5 לייקיםאוגוסטוס הילXaviסומךshaharotRed Wolf
סמל אישי של משתמש
צ'ימבויקה
קיבל.ה  786 לייקים

אוגוסטוס היל כתב: 24 אפריל 2024, 10:35

1. למה המטבע משתנה ?
2. מה ההבדל בין השקעה ראשונית עם תכנית תלת שנתית לבין דמי רצינות שיישמשו לטובת בניית הקבוצה מאפס לצורך בניית אקדמיה ובחירת אנשי מקצוע ושחקנים?

זה עדיין צנציפר יו נואו
למה אתה מזלזל ככה בבן אדם שהביא את הסקופ?
הרגע סיפרת שזה שרשור משעשע
איך זה עובד, לפי מה מחליטים מתי להסתמך על צנציפר?
Xavi
קיבל.ה  685 לייקים

1. למה המטבע משתנה ?
2. מה ההבדל בין השקעה ראשונית עם תכנית תלת שנתית לבין דמי רצינות שיישמשו לטובת בניית הקבוצה מאפס לצורך בניית אקדמיה ובחירת אנשי מקצוע ושחקנים? למה משמשת התכנית התלת שנתית?

אתם באמת רוצים לדון ברצינות בידיעות מהסוג הזה?

אתה יודע מה יפה במצב שלנו כרגע? שאין לנו עוד לאן לרדת ואין לנו שום דבר להפסיד
אוגוסטוס היל
קיבל.ה  879 לייקים

צ'ימבויקה כתב: 24 אפריל 2024, 10:40

1. למה המטבע משתנה ?

זה עדיין צנציפר יו נואו
שים לב לשתי המילים הראשונות של הציטוט שלך: ״ההערכה היא״ (איזנה הערכה? של מי? על סמך מה?)- הנה תשובה

עורך: מה קורה צנצי? מה מתחדש עם ספרא?
צנצי: וואלה אין חדש. היה חג אתה יודע
עורך: חג חג , אבל יש ירידה של 34.7% בקליקים
צנצי: אתה רצה שאפשרסם משוה? תן לי 10 דקות
עורך: כן ושים קצת מספרים והערכות שירגישו שזה ממש כבר בפרטים
צנצי: סגור
הפוסט קיבל לייק אחדCharmander
סמל אישי של משתמש
צ'ימבויקה
קיבל.ה  786 לייקים

אוגוסטוס היל כתב: 24 אפריל 2024, 10:45
צ'ימבויקה כתב: 24 אפריל 2024, 10:40

זה עדיין צנציפר יו נואו
שים לב לשתי המילים הראשונות של הציטוט שלך: ״ההערכה היא״ (איזנה הערכה? של מי? על סמך מה?)- הנה תשובה

עורך: מה קורה צנצי? מה מתחדש עם ספרא?
צנצי: וואלה אין חדש. היה חג אתה יודע
עורך: חג חג , אבל יש ירידה של 34.7% בקליקים
צנצי: אתה רצה שאפשרסם משוה? תן לי 10 דקות
עורך: כן ושים קצת מספרים והערכות שירגישו שזה ממש כבר בפרטים
צנצי: סגור
אחלה הודעה
רק לא ענית על השאלה שלי
לפי מה אתה מחליט מתי צנצי מדווח אמת ומתי שקר / מופעל על ידי גורמים אחרים ?
אוגוסטוס היל
קיבל.ה  879 לייקים

באמת לא מבין איפה הבעיה.
אני מניח שהוא יודע דברים אבל בגבול מסוים.
כנראה יש פה באמת תהליך סחטיין שהוא פרסם והכל אבל ככל הנראה את הפרטים הוא לא באמת יודע. בטח לא מספרים וכאלה.
זה די טיפוסי לא משהו חריג נראה לי
joshsoos
קיבל.ה  184 לייקים

גם בלי ההיסטוריה שלנו, הסיפור הזה נשמע מוזר. העיתוי בעיקר, ואחריו שאר המאורעות. פרסומי צנציפח לא מסייעים בלשןן המעטה, והלחץ על האמריקאים למכור כי אחרת הם גמורים אצל הקהל. על פניו למה שאדם מכובד,כנראה כי אנחנו לא באמת מכירים אותו, כמו ספרא ישתף פעולה עם נוכלים קטנים כמו הניסנובים. לא נשמע הגיוני. אבל מהצד שלהם, ככה הם קיבלו את המועדון, הפילו את כבירי עם לחץ תקשורתי. שתלו ידיעות על התמוטטות, ואז המשיכו לפסאבדו מו"מ שבו בנוכלות קיבלו אותנו בשיתוף עזרה מעורכי דין, רואי חשבון ושופטים ( בקיצור כל מי שאי אפשר לסמוך עליו, במחילה מהררי עורכי הדין שנמצאים כאן... ). אז גם אם הם אכן לא קשורים לספרא, מצידם יעשו כל דבר להכשיל ולגרום למינצברגים למכור, מטעמים כלכליים, משפטיים וכמובן יצריים. נכון שרועי רוזן מייצג המון גורמים בספורט שלנו ולא רק אותם, ועדיין מקווה מאוד שלאותו ספרא יש גורמים אחרים פה שמסוגלים לתת לו עצה טובה ושקולה.
למילארדר אחד יחיד ומנותק מהצחנה הישראלית גם אני מייחל כל השנים, ולהסרת קללת הבעלות שכבר התיאשתי שתקרה, ולהיות נביא זעם של כל אחד חדש שמגיע וישר ניתן לקלוט מי הוא. והקללה מובילה לחוסר ציפיות... התקווה היחידה היא שזה ייגמר מהר, כל השאר פשוט כבר לא מרגש, כואב, מתסכל או משמח
הפוסט קיבל 4 לייקיםסומךשחרNiroL.S
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3760 לייקים

נקודת המוצא של רובכם לכל הקונספירציות והפרכתן היא שיש אדמונד ספרא שמעוניין לרכוש את הפועל.
אני בכלל לא השתכנעתי שיש כזה, נחכה ונראה.
הפוסט קיבל לייק אחדאוגוסטוס היל
רק הפועל
קיבל.ה  1474 לייקים

לפי ספורט 5 ספרא הגיש כבר מסמך עקרונות , נקווה לטוב
בני12
קיבל.ה  851 לייקים

כמות עורכי הדין שמתגלה כאן בשרשור מאד מדאיגה.
לאן הדרדרנו ?
הפוסט קיבל 5 לייקיםהוקיץ'עידן סרורshaharotAsafasrafshaolin232
Nati
קיבל.ה  1024 לייקים

בארה״ב היום זה יום חג.לא נראה לי שהיום יקרה משהו.
NARKOTIKA
קיבל.ה  13 לייקים

Nati כתב: 24 אפריל 2024, 12:03 בארה״ב היום זה יום חג.לא נראה לי שהיום יקרה משהו.
מה?
איזה חג יש יום בארה"ב?
Nati
קיבל.ה  1024 לייקים

NARKOTIKA כתב:
Nati כתב: 24 אפריל 2024, 12:03 בארה״ב היום זה יום חג.לא נראה לי שהיום יקרה משהו.
מה?
איזה חג יש יום בארה"ב?
פסח
בחו״ל החג יומיים.
סמל אישי של משתמש
צ'ימבויקה
קיבל.ה  786 לייקים

יש כל מיני אנשים באותו עולם שיש להם אינטרס אישי-כלכלי מובהק שהמינצברגים יעופו מפה
אתה והמועדון הם לא הסיבה לאותה ספקולציה

אני יודע שמונעים מהם לדבר
שמתחיל אוטוטו הליך
שזה אותו עורך דין
ושקבוצת ניסנוב רוצה לגרש אותם

אגב, מישהו רוצה להסביר את הטיימינג?
אם זה איש עסקים ככ רציני למה לא חיכה שנרד ליגה בסוף העונה? היה מקבל מו״מ הרבה יותר קל ומהיר
אם טובת הקבוצה בראש סדר העדיפויות למה הפרשה הזו יוצאת (עם דד ליין ככ בוטה), בשבוע של המשחק הכי חשוב שלנו העונה?!
הוא מפחד מרוכש אחר? למה הוא ממהר ככ?

אני יודע מה כן מתקיים. ההליך בשלום.
אוגוסטוס היל
קיבל.ה  879 לייקים

הדבר היחיד שנותן לי שביב של תקווה שזה לא יתפוצץ זה הטיימינג הכללי.
אלה לא אנשים שעונה נקודתית מזיזה להם.

יהודים מליארדרים שמאז ה 7 הם אחרי כל השוק וסערת הרגשות, מחפשים איך לתרום למדינה היהודית וקצת להשקיט את המצפון לציניקנים שבינינו.
ועכשיו שהאנטישמיות בעולם גואה ועולה זה בהחלט סיטואציה שיכולה להסביר מהלך כזה שבשום תקופה אחרת לא היה קורה
הפוסט קיבל לייק אחדDe Niro
סמל אישי של משתמש
D red imperia
קיבל.ה  485 לייקים

יהודים, 7 באוקטובר, אנטישמיות
זה מה שיש לנו להציע
שער 5 זה הלב
שליחת תגובה