משפחת ספרא

פורום אוהדי הפועל תל אביב
סמל אישי של משתמש
Red Wolf
קיבל.ה  416 לייקים

וינסנט כתב: 21 אפריל 2024, 17:10
רדפוקס כתב: 21 אפריל 2024, 17:07
וינסנט כתב: 21 אפריל 2024, 17:01

הדר יעקבי מאשרת הם הגיבו באמצעות העו״ד שלהם.
אה יופי, "תגובה רשמית" של המשפחה מעורך דין:
"מר ספרא הגיש הצעה ברורה, פשוטה ונדיבה לרכישת הבעלות בהפועל תל אביב. מר ספרא ישמח לקבל תשובה חיובית להצעתו עד מחר", נמסר.

"מובן כי מר ספרא יקבל בהבנה גם תשובה שלילית ובמקרה כאמור יאחל להפועל תל אביב וקברניטיה רק טוב והצלחה מרובה. חג חירות שמח".
גם אהבתי שהוא רשם "מר ספרא" כדי לא לציין איזה אחד מהם, בהחלט אמין.
גם אני לא האמנתי אבל זה כנראה אמיתי אם זה מפורסם בכל כלי תקשורת, לא צריך להיתקע על זה שזה ספין. נראה מה יהיה.
מה אמיתי? ששלחו מייל, כן זה אמיתי אין ספק

אגב קיבלתי מייל מנסיך ניגרי שצריך שאני אעביר לו כסף והוא יחזיר לי, להעביר לך את המייל הזה?
Red Ghost
קיבל.ה  422 לייקים

נו, הגענו לשלב של ״מר ספרא נבהל מההד התקשורתי והוצף בפניות והודעות, כוונותיו היו טובות אך הוא החליט לוותר בשלב הזה ומאחל הצלחה לקבוצה. חג פסח שמח לכל בית ישראל״?

אני מרגיש שאנחנו כבר בשלים לזה
הפוסט קיבל 3 לייקיםSickleCellונרקומןגביזון
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3758 לייקים

Red Wolf כתב: 21 אפריל 2024, 17:12
וינסנט כתב: 21 אפריל 2024, 17:10
רדפוקס כתב: 21 אפריל 2024, 17:07
אה יופי, "תגובה רשמית" של המשפחה מעורך דין:

גם אהבתי שהוא רשם "מר ספרא" כדי לא לציין איזה אחד מהם, בהחלט אמין.
גם אני לא האמנתי אבל זה כנראה אמיתי אם זה מפורסם בכל כלי תקשורת, לא צריך להיתקע על זה שזה ספין. נראה מה יהיה.
מה אמיתי? ששלחו מייל, כן זה אמיתי אין ספק

אגב קיבלתי מייל מנסיך ניגרי שצריך שאני אעביר לו כסף והוא יחזיר לי, להעביר לך את המייל הזה?
אם המייל יפורסם באמצעי התקשורת אז זה כנראה אמיתי ואשמח להיכנס איתך שותף בעסקה עם הניגרי.
oleg neduda
קיבל.ה  1361 לייקים

נראה לי שאפשר לסיים את הדיון על אמיתי או לא
רועי רוזן שמייצג את הרוכש אישר את ההצעה והוא לא איזה עורך דין מהרחוב
עכשיו חסר לחברים מאמריקה אם לא תהיה עסקה
הפוסט קיבל לייק אחדוינסנט
Niro
קיבל.ה  323 לייקים

ממה שאני הכרתי, עו"ד רועי רוזן בחור רציני והוא לא היה זורם על ייצוג של מתחזה או בובה של הניסנובים.
הפוסט קיבל לייק אחדוינסנט
עידן סרור
קיבל.ה  188 לייקים

רועי רוזן זה שם שמוכר לי
סמל אישי של משתמש
עמית
קיבל.ה  250 לייקים

זה לא אנושי שאחרי תקווה של כל כך הרבה שנים זה ההתנהלות של זה
רחם עלינו
(אולי) Trust the :hapoel: Mintzberg Process
הפוסט קיבל לייק אחדגביזון
וינסנט
קיבל.ה  244 לייקים

מטח תגובות ציניות על אולג ונירו בעוד 3 2 1 ..
משמאל לעץ
קיבל.ה  65 לייקים

אחרי כל הפרסומים והתגובות המסקנה שלי ברורה-
התאומות מלול ירכשו אותנו לפני שמשפחת ספרא תקנה
אותנו ממינצברג
dino
קיבל.ה  2024 לייקים

oleg neduda כתב: 21 אפריל 2024, 17:16 נראה לי שאפשר לסיים את הדיון על אמיתי או לא
רועי רוזן שמייצג את הרוכש אישר את ההצעה והוא לא איזה עורך דין מהרחוב
עכשיו חסר לחברים מאמריקה אם לא תהיה עסקה
יכול להיות שאיזה דוד של ספרא שיתף פעולה פה
אבל זה הצגה, זה לא נועד כדי להבשיל או להיות אמיתי.
ואם כן יש אדם אחר שעומד מאחורי הרצון להיות בעלי הפועל, זה רחוק מספרא.
אם באמת מינצברג ירצה להתקדם פתאום הוא יגלה שזה לא ממש ספרא ושאת החובות והחזרת ההשקעה, הוא יראה בתשלומים

שמע, הניסנובים צריכים להתמודד עם אופציה לשלם למינצברג מיליוני שקלים על חובות חדשים שהופיעו. בתור אנשים שהוציעו גרושים בהפועל, זה מאור מחריד מבחינתם
הם יעשו הרבה דברים מוזרים.
Red_man
קיבל.ה  479 לייקים

אנחנו כפסע משליחת מייל כבר?
D&3
קיבל.ה  826 לייקים

אאל"ט רועי רוזן היה ביעוץ המשפטי של הפועל והוחלף במסגרת המינויים של המינצברגס
הוקיץ'
קיבל.ה  3961 לייקים

Or_5 כתב: 21 אפריל 2024, 16:24 התגובות פה מדהימות
מאז טביב כל בעלים שבא הוא קמצן נוכל שלא יכול להיות יותר גרוע ממנו.
מטביב ועד ניסנוב כולם היו קצצנים בלי כיסים עמוקים בדגש על ניסנובים שהביאו אותנו לשיא השפל (אולי חוץ מכבירי שבאמת אולי ניסה לעשות משהו) אבל לא מבין על מה הביקורות הלא עניינית על מינצברגים? קמצנים? יש בהפועל שלקנים עם משכורת שלא היו בעשור האחרון
לא שמענו על בעיה או שום תביעה של שחקן שעזב או התיר חוזה/שוחרר
אין בעיות של משכורות ואיך ישלמו
כן יש כישלון מקצועי וזה כישלון שיכול להיות בכל קבוצה בכל תקציב (צלסי בהפסדים של רבע מילארד פאונד ואני לא רואה שהם שורפים את הפריימירליג)
קצת הגזמתם עם הביקורות כלפי המינצברגים
אתה חדש פה?
בפורום, כמו בכדורגל הישראלי, כל מה שמשנה זה השפיץ של הנעל. עשית עונה טובה? אחלה. עשית עונה רעה? אתה אפס מאופס, גנב ונוכל.
יספרו סיפורים שזו ההתנהלות השכונתית, מוסר התשלומים הלקוי, או היחס לשחקני עבר, אבל זה הכל קשקוש.

המינצברגים עשו טעויות פטאליות בניהול המקצועי של הקבוצה, ובראשן מינוי אדם חסר ניסיון לעמוד בראש המערכת. את ההשלכות אנחנו משלמים במזומן.
ועדיין, הם 17 רמות מעל כל הבעלים הקודמים של הקבוצה, נטו כי הם לא עשו שום פעולה עבריינית עד כה. הם לא חתמו על חוזים שאין להם כוונה לעמוד בהם, הם לא שמו פסלים פיקטיביים כערבויות בבקרה, הם לא גנבו 12 מיליון שקל מהקבוצה, הם לא הכניסו את הקבוצה לחובות.
הכישלון המקצועי של הקבוצה מתסכל מאוד, אבל איפה הם ואיפה שאר הנוכלים?
הפוסט קיבל 5 לייקיםRed Wolfכרובית7evenונרקומןNati
סמל אישי של משתמש
Charmander
קיבל.ה  375 לייקים

Red Ghost כתב: 21 אפריל 2024, 17:13 נו, הגענו לשלב של ״מר ספרא נבהל מההד התקשורתי והוצף בפניות והודעות, כוונותיו היו טובות אך הוא החליט לוותר בשלב הזה ומאחל הצלחה לקבוצה. חג פסח שמח לכל בית ישראל״?

אני מרגיש שאנחנו כבר בשלים לזה
יש גם את אופצית: "מר ספרא הוצף בהודעות במהלך ליל הסדר וכאדם מאמין נפגע מכך מאוד והחליט לרדת מהעסקה, כהבעת תודה על המענה החליט מר ספרא להעניק לשחקני הקבוצה PS5 עם המשחק FC24 כדי שיוכלו לתרגל הבקעת שערים".
המצב בהפועל לא יכול להיות יותר גרוע מזה
הניסנובס: "Hold my beer"
הפוסט קיבל 3 לייקיםRed GhostShachamגביזון
dino
קיבל.ה  2024 לייקים

אגב מר ספרא זה די מנקה אותם מתביעות, לא?
לא משפטן
הם יכולים לומר שהטעו אותם.
D&3
קיבל.ה  826 לייקים

D&3 כתב: 21 אפריל 2024, 17:24 אאל"ט רועי רוזן היה ביעוץ המשפטי של הפועל והוחלף במסגרת המינויים של המינצברגס
מסתבר שהוא גם היה העו"ד המייצג של הסרסור ש"ניסה" בזמנו לקנות מהניסנובס
וינסנט
קיבל.ה  244 לייקים

אם מינצברג מפטרים את אבוקסיס עד מחר אני בעד שישארו.
סמל אישי של משתמש
כרובית
קיבל.ה  746 לייקים

Red Wolf כתב: 21 אפריל 2024, 17:03 דיי נו אין שום הצעה אמיתית
יש מייל, שנשלח בשישי (או שבת אפילו?) עם דדליין עד יום שני בבוקר, אמריקאים לא עובדים יום ראשון
ניסנוב פתח כתובת gmail ושלח ״הצעה״

זה מגוחך, זה לא רציני, לא ככה עושים עסקים ואני לגמרי מבין את מיינצברג שמתייחס לזה בהתאם
אפילו לא שיחת טלפון?

מייל שאומר אני קונה עכשיו או שלעולם לא תשמעו ממני יותר, אני בראש שקט הולך פה הם מיינצברג
מצד שני, רק בשביל לשרוף את הניסנוב הייתי מסכים לעסקה בשביל לראות איך הם פתאום בורחים ממנה
לפי ציוצי העיתונאים מבינים שזה כם כל כך לא רציני, כנראה שהיה איזשהו מייל עם איזשהו עניין אבל בחייאת לא ככה רוכשים מועדון
Red_man
קיבל.ה  479 לייקים

אשכרה השם השני שדפקו של אדם מת :rofl:
וינסנט
קיבל.ה  244 לייקים

הדר מפרסמת שהרוכש הוא אדמונד ספרא, רק חבל שהוא נפטר לפני 25 שנה. אולי המשיח הגיע והמתים קמו לתחייה בלי שידענו.
הוקיץ'
קיבל.ה  3961 לייקים

מדובר על Edmond M. Safra.
הוא דווקא חי.
Red_man
קיבל.ה  479 לייקים

הוקיץ' כתב: 21 אפריל 2024, 17:37 מדובר על Edmond M. Safra.
הוא דווקא חי.
התקדמנו
סמל אישי של משתמש
הלך המומנטום
קיבל.ה  998 לייקים

לפי ויקיפדיה יש שני אדמונד ספרא, אחד נפטר ואחד עדיין נושם.
סמל אישי של משתמש
Charmander
קיבל.ה  375 לייקים

תסתכלו על העץ המשפחתי שלהם הם ממחזרים שמות כאילו הם בית אצולה בריטי
https://en.wikipedia.org/wiki/Safra_family
קיצר הוא הבן של משה ספרא והמנכ"ל של EMS Capital LP
עריכה: הוא גם נשוי לבת של מיליארדר אחר
הפוסט קיבל לייק אחדRed Wolf
רק הפועל
קיבל.ה  1471 לייקים

לסגור את זה עכשיו גם אם יתברר כעוקץ כמו השייח של ביתר זה שווה את הסיכון , עכשיו ומיד
avivx2
קיבל.ה  100 לייקים

Shacham כתב: 21 אפריל 2024, 17:11 נראה ומריח כמו הטרלה וניסיון לסכסך בין הקהל לאמריקאים.

לא אתפלא אם אחרי "כישלון" השיחות עם הפועל הם יעברו לרכוש את בית"ר.
לצערי יש דברים בגו... נראה כמו תכסיס של הבעלים הקודמים.. מקווה שלא והשהכל נכון אבל מרגיש מאוד מפוקפק.. למה שהם יירצו בכלל לקנות קבוצה באר.
רק הפועל
קיבל.ה  1471 לייקים

כל כך הפועל שישר יחשבו פה שזה חרטא וענייני יחץ (הגיוני גם לאור מקרי העבר )
סמל אישי של משתמש
Gili
קיבל.ה  404 לייקים

אדמונד ספרא הוא בכלל קוף של טביב, ניסנוב ושקמה ברסלר
Adom bdam
קיבל.ה  92 לייקים

Red Wolf כתב: 21 אפריל 2024, 17:03 דיי נו אין שום הצעה אמיתית
יש מייל, שנשלח בשישי (או שבת אפילו?) עם דדליין עד יום שני בבוקר, אמריקאים לא עובדים יום ראשון
ניסנוב פתח כתובת gmail ושלח ״הצעה״

זה מגוחך, זה לא רציני, לא ככה עושים עסקים ואני לגמרי מבין את מיינצברג שמתייחס לזה בהתאם
אפילו לא שיחת טלפון?

מייל שאומר אני קונה עכשיו או שלעולם לא תשמעו ממני יותר, אני בראש שקט הולך פה הם מיינצברג
מצד שני, רק בשביל לשרוף את הניסנוב הייתי מסכים לעסקה בשביל לראות איך הם פתאום בורחים ממנה
המייל הראשון נשלח לפני יותר משבועיים.
Niro
קיבל.ה  323 לייקים

אבא של אשתו הוא סוחר אמנות גדול, תחשבו איזה פסלים הוא יכול להביא לפה כערבויות.
הפוסט קיבל לייק אחדRed Wolf
avivx2
קיבל.ה  100 לייקים

Niro כתב: 21 אפריל 2024, 18:01 אבא של אשתו הוא סוחר אמנות גדול, תחשבו איזה פסלים הוא יכול להביא לפה כערבויות.
לפי הפרסומים זה אבא של אשתו
https://www.facebook.com/david.nahmad.7

אחד האנשים העשירים במונאקו..
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1703 לייקים

מטביב ועד ניסנוב כולם היו קצצנים בלי כיסים עמוקים בדגש על ניסנובים שהביאו אותנו לשיא השפל (אולי חוץ מכבירי שבאמת אולי ניסה לעשות משהו) אבל לא מבין על מה הביקורות הלא עניינית על מינצברגים? קמצנים? יש בהפועל שלקנים עם משכורת שלא היו בעשור האחרון
כן יש כישלון מקצועי וזה כישלון שיכול להיות בכל קבוצה בכל תקציב (צלסי בהפסדים של רבע מילארד פאונד ואני לא רואה שהם שורפים את הפריימירליג)
לגמרי.
כישלון מקצועי? כן. להרבה מזה תרמה המלחמה עם ההתפשרות של לאמה המבדר וההתיקעות עם חן סול הגרוע.
לדעתי בלי המלחמה הפועל באיזור של הפועל חיפה היום.
כאמור, ההתאמות שלא נעשו לאחר מכן היו בעוכרם. מכאן ועד לקרוא להם נוכלים זה כזה אולטראס הפועל. אותם אלו ששום דבר לא טוב להם.
יחד, רק יחד! :heart:
הפוסט קיבל לייק אחדSickleCell
סמל אישי של משתמש
Charmander
קיבל.ה  375 לייקים

הפוסט קיבל לייק אחדNiro
Adom bdam
קיבל.ה  92 לייקים

7even כתב: 21 אפריל 2024, 18:20
לגמרי.
כישלון מקצועי? כן. להרבה מזה תרמה המלחמה עם ההתפשרות של לאמה המבדר וההתיקעות עם חן סול הגרוע.
לדעתי בלי המלחמה הפועל באיזור של הפועל חיפה היום.
כאמור, ההתאמות שלא נעשו לאחר מכן היו בעוכרם. מכאן ועד לקרוא להם נוכלים זה כזה אולטראס הפועל. אותם אלו ששום דבר לא טוב להם.
הבעיה איתם זה שמי שמתווך להם את המציאות הוא חן סול והם מאמינים בו אמונה עיוורת. הם בוודאות כן השקיעו פה כסף אבל הוא הלך למקומות מאוד רעים. צריך לדעת לבחור אנשים טובים.
סמל אישי של משתמש
D red imperia
קיבל.ה  484 לייקים

כמה הם שווים ביחס לסאני וגלבוט? איפה הם מדורגים בטבלת הספינים שלעולם לא יתגשמו במציאות?
שער 5 זה הלב
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3758 לייקים

Charmander כתב: 21 אפריל 2024, 18:22
מחר צנציפר משדר מהדורת ערב חג של "חמש באוויר" עם רז זהבי במשרד של רועי רוזן עד שיפוג האולטימטום.
סמל אישי של משתמש
צ'ימבויקה
קיבל.ה  785 לייקים

כמה דברים מנקודת מבטי ודעתי האישית, זה קצת מורכב מזהיר מראש:

- מאז ההבנה שהקבוצה הקודמת הולכת לתביעה מול האמריקאים, אני חושב שבועז תושב עשה הכל כדי להביא אותנו למצב שבו אנחנו נמצאים כיום. כלומר, יש גוף שמציע לקחת בעלות מלאה מבלי לשלם סכום נוסף לאף גורם ובכך
לייתר את ההליכים המשפטיים שישפיעו קודם כל עליו ברמה האישית וגם על הקבוצה ברמה ספורטיבית. מרגיש שיש קשר בין תחילת ההליך בין הבעלים לבין ההצעה הזו.

- אין ספק שיש גורמים בתקשורת ובמועדון שמנסים כרגע לצייר את האמריקאים כשחקן בעייתי, וזאת במטרה להמריד את האוהדים נגדם, להבריח אותם מהקבוצה ובכך למנוע את ההליך המשפטי.

- ועדיין, ברגע שעורך דין רועי רוזן מגיב בשם המשפחה, ברגע שהשם נחשף וברגע שהבקשה היא לקבל תשובה מידית. אין שום סיכוי שהפנייה הזו היא ספין בלבד. זו משפחה רצינית מדי שלא תלכלך את השם שלה בקלות.

ועכשיו לדברים הפחות חיוביים באירוע:

- אני חושב שבהחלט יש עולם שבו התכניות של ספרא המיליארדר הן צנועות מהרבה מכפי שמצטייר מהונו. למשפחה הזו אין עסקים בארץ, ההתעניינות הזו מוזרה ואם נלך רחוק יותר אני לא אופתע אם בועז תושב הוא חלק מקבוצת הבעלות הזו שספרא הוא הפנים שלה לצרכי הרכישה והמשא ומתן. מני וייצמן 2.0 אם תרצו.
- במידה וזה אמיתי, מינצברג נמצאים בפני דילמה. מצד אחד מכירה עכשיו תמנע מהם לקבל תשואה על ההשקעה שלהם. מצד שני, הם מבינים שהם גילו עזים חדשות בדמות ההליך מול הקבוצה הקודמת וההישגים הספורטיביים הדלים. כל אלה מרחיקים אותם מאוד מהתכניות המקוריות שלהם. לכן לא אתפלא אם ינסו לצאת מההרפתקאה כבר עכשיו ללא שום תשואה.
וינסנט
קיבל.ה  244 לייקים

ההון של אדמונד הוא 2.7 מיליארד דולר, אותו דבר כמו גולדהאר, אז הוא לא פי 7 מגולדהאר ..
oleg neduda
קיבל.ה  1361 לייקים

כאילו שזה משנה אם זה 2.7 מיליארד דולר או 22.7 מיליארד דולר.
הפוסט קיבל 3 לייקיםNiroRed GhostL.S
chimpfive
קיבל.ה  424 לייקים

נשמע יותר מדי מטורף שמשפחת ספרא תהיה בעלים של הפועל. מדובר במשפחה של פילנטרופים, שבבעלותה קרן גידור, בעלי בנק פרטי, Safra National Ban עם דירקטוריונים בגולדמן זאקס, סוג של רקאנאטי רק בקנה מידה גלובלי. לא רואים את גולדהאר ממטר... הזוי ביותר. המשפחה קנתה את בנק מזרחי ב1997, יש להם בנקים בארגנטינה, אורגוואי, וונצואלה ומקסיקו, ב2023 רכשו את דלטא בנק, ומושקעים בשטחי נדל"ן בכל העולם. לא יודע מאיפה הביאו נתון של 2.7 מיליארד, אבל זה כסף קטן לעומת השווי שלהם.

שום סיכוי שמשפחה כזאת מגישה הצעה בצורה כל כך חובבנית.
נערך לאחרונה על ידי chimpfive ב 21 אפריל 2024, 19:06, נערך 6 פעמים בסך הכל.
שליחת תגובה