אשכול ניחושים איזה שחקן/שחקנים עתידים להגיע

מועצת הכדורסל של אוהדי הפועל
לזכרו של אורי שלף ז"ל, ממיסדי עמותת הפועל אוסישקין
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1165 לייקים

בואו נגיד שהפציעה של בולדווין יותר רצינית והוא גמר את העונה ומחר מכבי לוקחת ״בהסכמת כל הצדדים״ את מנפורד.
כל הצדיקים פה חיים עם זה בשלום?
ההגדרה הקלאסית לצביעות מה שהולך פה.
הפוסט קיבל 4 לייקיםFrenzyהוקיץ'בונדרKarl Marx
בני12
קיבל.ה  861 לייקים

מילפורד כתב: 27 אפריל 2024, 15:53 בואו נגיד שהפציעה של בולדווין יותר רצינית והוא גמר את העונה ומחר מכבי לוקחת ״בהסכמת כל הצדדים״ את מנפורד.
בניגוד לעסקאות מרסר, צורציץ', ויניב גרין שחתמו על החוזה בעודם ממשיכים לשחק נגד הקבוצה שבה הוא סגור, לא היו לי טענות למכבי אלא להפועל שהסכימו לזה.
Maor
קיבל.ה  80 לייקים

סוכם לפי ספורט5.
ranjef
קיבל.ה  710 לייקים

מילפורד כתב:בואו נגיד שהפציעה של בולדווין יותר רצינית והוא גמר את העונה ומחר מכבי לוקחת ״בהסכמת כל הצדדים״ את מנפורד.
מה ההבדל מול האוול (שהיה השחקן הכי מרכזי בהפועל) שעבר לירושלים?
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1165 לייקים

שאז הפועל רצתה לשחרר אותו.
הוקיץ'
קיבל.ה  4025 לייקים

הפועל היו בעונה קטסטרופה וחיפשו להיפטר מהאוול ככה או ככה. בטח שלא היינו יריבים ישירים של ירושלים באותה עונה.
אגב, גם אז היו קולות על כך שזה מהלך לא ספורטיבי מצד ירושלים, אם כי אני לא חשבתי כך.
רק הפועל
קיבל.ה  1504 לייקים

מחדשים את המאמצים להביא את רגלנד
נייט רובינסון
קיבל.ה  565 לייקים

מילפורד כתב: 27 אפריל 2024, 15:53 בואו נגיד שהפציעה של בולדווין יותר רצינית והוא גמר את העונה ומחר מכבי לוקחת ״בהסכמת כל הצדדים״ את מנפורד.
הטענות יהיו להנהלת הפועל שהסכימה למכור את מנפורד למכבי. בדיוק כמו שאוהדי רמת גן צריכים לכעוס על ההנהלה שלהם שמחזקת אותנו תמורת כסף. אנחנו פעלנו בצורה מוסרית לגמרי וסגרנו דיל הוגן בין השחקן, הקבוצה שלו ואנחנו
הוקיץ'
קיבל.ה  4025 לייקים

לקבוצה בלי אפיקי הכנסה ובלי בעלים פרטיים כמו רמת גן אין את היכולת לסרב לבייאאוט משמעותי מקבוצה כמו הפועל. "להאשים" אותם שהסכימו זה מגוחך.
אני מבין אז שכל עוד כולם הסכימו זה סבבה מבחינתכם. אפילו אם יום לפני סדרת חצי גמר פלייאוף מול קבוצה מסוימת אנחנו קונים את הכוכב הכי גדול שלהם, זה עדיין סבבה.
הפוסט קיבל 2 לייקיםאוהד כורסאKarl Marx
נייט רובינסון
קיבל.ה  565 לייקים

הוקיץ' כתב: 27 אפריל 2024, 18:42 לקבוצה בלי אפיקי הכנסה ובלי בעלים פרטיים כמו רמת גן אין את היכולת לסרב לבייאאוט משמעותי מקבוצה כמו הפועל. "להאשים" אותם שהסכימו זה מגוחך.
אני מבין אז שכל עוד כולם הסכימו זה סבבה מבחינתכם. אפילו אם יום לפני סדרת חצי גמר פלייאוף מול קבוצה מסוימת אנחנו קונים את הכוכב הכי גדול שלהם, זה עדיין סבבה.
הם החתימו עוד שחקן בעמדה של מיילס. נתקעו עם 5 זרים בזמן שהם רושמים 4, וחיפשו דרך להיפטר מזר אחד ולהרוויח על זה כסף. זה ווין ווין דיל
Red_man
קיבל.ה  484 לייקים

רק הפועל כתב: 27 אפריל 2024, 18:25 מחדשים את המאמצים להביא את רגלנד
שחקן אבל זה רק לעד סוף העונה יכול להחזיק מעמד
סמל אישי של משתמש
הלך המומנטום
קיבל.ה  1016 לייקים

אם הורד באמת גמר את העונה, הייתי מנסה להביא מישהו שהוא אפילו 5 שהוא ארבע ובטח לא 4 שהוא שלוש.
בעיית הריבאונד של המסה בצבע שלנו הרבה יותר אקוטית מבעיית הריווח.
במידה ובאמת לא מוצאים זה פלסטר סביר.
הפוסט קיבל לייק אחדגביזון
נייט רובינסון
קיבל.ה  565 לייקים

הלך המומנטום כתב: 27 אפריל 2024, 18:52 אם הורד באמת גמר את העונה, הייתי מנסה להביא מישהו שהוא אפילו 5 שהוא ארבע ובטח לא 4 שהוא שלוש.
בחולון מיילס שיחק המון דקות בעמדה 5
הוקיץ'
קיבל.ה  4025 לייקים

נייט רובינסון כתב: 27 אפריל 2024, 18:47
הוקיץ' כתב: 27 אפריל 2024, 18:42 לקבוצה בלי אפיקי הכנסה ובלי בעלים פרטיים כמו רמת גן אין את היכולת לסרב לבייאאוט משמעותי מקבוצה כמו הפועל. "להאשים" אותם שהסכימו זה מגוחך.
הם החתימו עוד שחקן בעמדה של מיילס. נתקעו עם 5 זרים בזמן שהם רושמים 4, וחיפשו דרך להיפטר מזר אחד ולהרוויח על זה כסף. זה ווין ווין דיל
זו טענה אחרת לגמרי מ"כולם הסכימו אז הכל בסדר".
אני לא ראיתי שהם חיפשו להיפטר ממיילס, אבל אם זה המצב אז זה לגיטימי בעיני, גם אם נראה רע.
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1165 לייקים

מי אמר שהם מחפשים לשחרר אותו?
ואם זה המצב, למה שנשלם להם בייאאוט עליו?

אם המהלך הוא ביוזמת רמת גן זה סיפור אחר, אבל זה לא נשמע שזה המצב…
נייט רובינסון
קיבל.ה  565 לייקים

מילפורד כתב: 27 אפריל 2024, 19:16 מי אמר שהם מחפשים לשחרר אותו?
ואם זה המצב, למה שנשלם להם בייאאוט עליו?

אם המהלך הוא ביוזמת רמת גן זה סיפור אחר, אבל זה לא נשמע שזה המצב…
לא אמרתי שהם מחפשים לשחרר אותו, אמרתי שיש להם יותר מדי זרים והם לא מתנגדים לשחרר אחד ולהרוויח עליו כסף, זה לא פוגע בהם. זה כמו שאנחנו עכשיו אחרי החתמת מיילס, היינו מקבלים על הולנד ביי אאוט. לא משהו שנתנגד אליו, בטח אם היינו קבוצה בלי כסף
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1165 לייקים

חוזר לדוגמא שנתתי פה, אם עכשיו מכבי משלמים לנו את הסכום שאנחנו נסכים אליו לשחרר להם את מנפורד כי בולדווין גמר את העונה (אחרי שנגיד ונחתים את רגלנד).
זה יראה לך תקין?
גביזון
קיבל.ה  1154 לייקים

הלך המומנטום כתב:אם הורד באמת גמר את העונה, הייתי מנסה להביא מישהו שהוא אפילו 5 שהוא ארבע ובטח לא 4 שהוא שלוש.
+1

Sent from my 22101320G using Tapatalk

רק הפועל
קיבל.ה  1504 לייקים

חתם , שיהיה בהצלחה
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1772 לייקים

לא הבנתי מה חשבתם שיקרה אצל קבוצה שיש לה בעלים עם כיסים עמוקים. יש להפועל את היכולת הכלכלית לקנות שחקן מיריבה, שיכולה להגיד לא.
לא פנו אליו שלא בהסכמת המועדון השני, לא הזמינו לו פיצה לבית ולא ישבו איתו מאחרי הגב של אף אחד.
פנו לרמת גן בצורה יפה ומכובדת, שאלו אותם - אפשר? אמרו כן.

ככה זה עובד בעולם קפיטליסטי, הדגים הקטנים נבלעים ע"י הגדולים, קורפורייט גדול עם כיסים עמוקים קונה סטארטאפ קטן שרוצה לעשות אקזיט ומעביר את העובדים שלו לעבוד אצלו.
הקורפורייט לא שודד את החברה באישון לילה. הוא פונה אליה דרך כל הגורמים החוקיים - רוצים X כסף תמורת העברת הבעלות על החברה אלינו?
כן? סבבה. לא? יש חברות אחרות.

בסופו של הדבר זה ווין ווין. צד אחד רוצה למכור והשני לקנות. צד אחד חושב שהוא יכול לקחת אליפות, הצד השני רוצה לעשות קופה.
זה ימשיך להיות ככה בכל קבוצה עם שאיפות, תתרגלו. בטח ובטח במצב שבו לא כל שחקן ממהר להגיע לכאן עד שיירגעו העניינים.
נערך לאחרונה על ידי 7even ב 28 אפריל 2024, 10:49, נערך פעם 1 בסך הכל.
יחד, רק יחד! :heart:
הפוסט קיבל 4 לייקיםDe Nirogershonנייט רובינסוןASAFABADI
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1165 לייקים

רק תזכור את זה אם מחר מכבי עושה לך אותו דבר עם מנפורד…
הפוסט קיבל לייק אחדFrenzy
Vinb
קיבל.ה  65 לייקים

להגיד שהם לא יכולים לסרב, זו קצת הגזמה

בטח שהם יכולים לסרב, והמצב היה נשאר בדיוק כמו שהיה אם לא הייתה מוצעת להם עסקה.
Vinb
קיבל.ה  65 לייקים

מילפורד כתב: 27 אפריל 2024, 21:19 רק תזכור את זה אם מחר מכבי עושה לך אותו דבר עם מנפורד…
אם מכבי ״תעשה את זה״ עם מנפורד, אני מניח שנקבל סכום שיספק אותנו

אם גם ייקחו את מנפורד וגם יעבדו עלינו כלכלית, אז אני באמת אכעס

כמובן שהדוגמה שלך היא כלכך תיאורטית, כי מכבי לא תסכים לשלם את מה שנרצה/נסכים לקבל עבור מנפורד
ranjef
קיבל.ה  710 לייקים

מילפורד כתב:רק תזכור את זה אם מחר מכבי עושה לך אותו דבר עם מנפורד…
אם זה יפגע בסיכויים של הפועל, אני אכעס על ההנהלה. לא על מי שהציע להם. זה יכול להיות גם ירושלים (גם יותר הגיוני מאשר מכבי)
הפוסט קיבל לייק אחדDe Niro
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1165 לייקים

אוקיי, אז כעסנו עליהם על הדברים האלה רק כשאנחנו לא היינו מסוגלים לעשות אותו דבר לאחרים?
הגיוני…
הפוסט קיבל 3 לייקיםהוקיץ'אוהד כורסאFrenzy
אוהד כורסא
קיבל.ה  285 לייקים

מאכזב מאוד.
לא אירוע שמצדיק לשבור את הכלים ועדיין מעריך את ינאי. אבל - זה מסוג הדברים שאני מצפה שיעלו בישיבת חברי עמותה הבאה ולא יחזרו.
הפוסט קיבל 2 לייקיםFrenzyKarl Marx
רק הפועל
קיבל.ה  1504 לייקים

מילפורד כתב: 27 אפריל 2024, 22:01 אוקיי, אז כעסנו עליהם על הדברים האלה רק כשאנחנו לא היינו מסוגלים לעשות אותו דבר לאחרים?
הגיוני…
הגיוני ככה זה בספורט פעם אתה בצד הזה ופעם אתה בצד הזה
הוקיץ'
קיבל.ה  4025 לייקים

כאמור, לא אוהב את ההחתמה הזאת. לא מקצועית ולא ערכית, אם אפשר להגדיר את זה כך.

שיהיה בהצלחה.
הפוסט קיבל לייק אחדKarl Marx
סמל אישי של משתמש
פרימו לוי
קיבל.ה  777 לייקים

לא בטוח מה יותר מגעיל אותי, הכדורגל היום או ההחתמה הבזויה הזאת. לא ירחק היום שנקבל בו שיריון ביורוליג ונאזרח כל מיני טיוסים וכל מעריצי הפריץ העשיר שלנו יהנהנו בהתלהבות
הפוסט קיבל 2 לייקיםFrenzyKarl Marx
הוקיץ'
קיבל.ה  4025 לייקים

טיוס התגייר בקולג' ושיחק באשדוד כבר כישראלי.
גביזון
קיבל.ה  1154 לייקים

השאלה למה החתימו, להיאבק עם מכבי על האליפות?
אם לא אז למה?

Sent from my 22101320G using Tapatalk

רק הפועל
קיבל.ה  1504 לייקים

אני לא יודע מה לחשוב ואיך לחשוב אבל הגעתי למסקנה שחייבים לקחת אליפות העונה אחרי כל החרא הזה שעברנו בעונה הזו בעיקר מהכדורגל וכל מה שמסביב , פשוט חייבים והלוואי ועופר מבין את זה
הפוסט קיבל לייק אחדgershon
סמל אישי של משתמש
יובל
קיבל.ה  1280 לייקים

איזו התחסדות מוזרה ומנותקת מהסיטואציה.
לרמת גן יש חמישה זרים, מיילס נפצע והם הביאו שחקן במקומו שהשתלב טוב. מן הסתם אם לא ההצעה מהפועל הם היו ממשיכים עם חמשת הזרים עד סיום העונה, ואני לא יודע אילו ארבעה הם היו מתכוונים לרשום, אבל כשמגיעה הצעה לביי-אאוט מאוד גבוה והפגיעה המקצועית היא שולית אם בכלל קיימת, ברור שהאינטרס של רמת גן היה לקחת את הכסף. לא הלכנו לשחקן מאחורי הגב של הקבוצה כדי שיעשה בלגאן וישיג שחרור, ולא פירקנו אותם מקצועית (כמו ירושלים עם האוול במידה מסוימת, אגב, וכמו שהם עשו בעבר היותר רחוק עם ראמל בראדלי וקלי מקארתי), אלא פנינו לקבוצה והצענו להם הרבה מאוד כסף כדי שהם ירצו לעשות את המהלך הזה. מצחיק גם לומר שרמת גן קבוצה ענייה, היא בנתה סגל בהמון כסף (ולא שזה רלוונטי לנו, אבל גם עשתה את זה מכספי הארנונה של תושבי רמת גן), כולל החתמה של איתי מושקוביץ באמצע העונה מחיפה אחרי ששילמה לה ביי-אאוט בעצמה.
זה מרגיש שחלק מהאוהדים מחכים בפינה לצעוק שהפועל לא מוסרית על כל מהלך גם אם הוא הכי לגיטימי בעולם.
הפוסט קיבל 9 לייקיםgershonVinbההוא שאמרו לוKyahsנייט רובינסוןmodagASAFABADIארדיטיNiro
סמל אישי של משתמש
KingAlpaca
קיבל.ה  1097 לייקים

לא מת על זה
האדום הצורר:
גם הבוסטר שלא ניתן כמעט בשום מקום במערב וכבר ניתן לשליש מהאוכלוסייה כאן זה רק בגלל שישראל הצליחה להשיג את החיסונים לפני כולם? אתה מאמין לחרטוטים של עצמך?
משמאל לעץ
קיבל.ה  66 לייקים

אני אסביר לכם למה הויכוח הזה האם זה מוסרי/לגיטימי/
מכביסטי- הוא כל כך לא רלוונטי.
בכדורגל (וגם בנבא) יש חלון העברות בדיוק כדי למנוע
את המקרים האלה.
מה הבעיה? שכל החיים שלנו סובבים סביב מועדון שמשחק
בליגת מתנסים שמשודרת בטלוויזיה. בור של חרא.
הרי אם זה היה במהלך חלון העברות מסודר לאף אחד זה
לא היה מזיז ולא הייתם מגיעים לסוגייה הזאת.
ענף שכונה שמנוהל על ידי אינטרסים של ערוץ טלוויזיה שמחזיק קבוצה בבעלותו ואינטרסים של כספי שידור.
אין חלון העברות? הכל מותר? אין חוקים? אפשר לקנות
שחקנים מהיריבה בסוף אפריל? אפשר להביא נייט רובינסון
לחודשיים? תביא. זה החוקים ואיתם נשחק.
ואני יודע מה אתם חושבים… אנחנו הפועל, אנחנו צריכים לשנות, למרוד, להראות דרך אחרת. הכל נכון.
אבל כדי שנוכל לשנות,
ראשית נצטרך לכבוש את כס המלוכה. קודם נגיע לפסגה,
אחר כך נדבר על לשנות מה שרקוב. בחרנו לשחק בחרא,
צריך להכנס לחרא ולהתחיל לשחק. אם נעמוד בצד כי לא בא לנו להתלכלך לא נגיע לשום מקום.
הפוסט קיבל 2 לייקיםdjhotsaucegershon
Zvim
קיבל.ה  89 לייקים

מספיק את ההתחסדות
הפועל משחקת (סוף סוף) ע"פ החוקים
מכבי ר"ג עשו אותו דבר לחיפה
אליפות ותארים לא לוקחים בנחמדות והתחסדות

Sent from my SM-G998B using Tapatalk

הפוסט קיבל לייק אחדgershon
shaharot
קיבל.ה  410 לייקים

ברמה המקצועית איך הוא?
ארבעת המופלאים
קיבל.ה  429 לייקים

shaharot כתב: 28 אפריל 2024, 07:29 ברמה המקצועית איך הוא?
הוא שחקן טוב. 4 רשמי, אבל משחק הרבה בחוץ. קליעה טובה מאוד, גם מהשלוש. יכול לתת דקות גם בעמדה 5.
לא שחקן הפנים שהרבה כאן רצו אבל מאוד מתאים לשיטה של דדאס: העובדה שהוא מהווה איום מבחוץ יוצר ריווח של המגרש ומפנה את הצבע לחדירות ולחיתוכים של שאר השחקנים.
אין אלוהים.
דת (כל דת) - ההונאה הגדולה ביותר בתולדות האנושות!
הפוסט קיבל 2 לייקיםshaharotgershon
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1165 לייקים

יובל כתב: 28 אפריל 2024, 01:06 איזו התחסדות מוזרה ומנותקת מהסיטואציה.
לרמת גן יש חמישה זרים, מיילס נפצע והם הביאו שחקן במקומו שהשתלב טוב. מן הסתם אם לא ההצעה מהפועל הם היו ממשיכים עם חמשת הזרים עד סיום העונה, ואני לא יודע אילו ארבעה הם היו מתכוונים לרשום, אבל כשמגיעה הצעה לביי-אאוט מאוד גבוה והפגיעה המקצועית היא שולית אם בכלל קיימת, ברור שהאינטרס של רמת גן היה לקחת את הכסף. לא הלכנו לשחקן מאחורי הגב של הקבוצה כדי שיעשה בלגאן וישיג שחרור, ולא פירקנו אותם מקצועית (כמו ירושלים עם האוול במידה מסוימת, אגב, וכמו שהם עשו בעבר היותר רחוק עם ראמל בראדלי וקלי מקארתי), אלא פנינו לקבוצה והצענו להם הרבה מאוד כסף כדי שהם ירצו לעשות את המהלך הזה. מצחיק גם לומר שרמת גן קבוצה ענייה, היא בנתה סגל בהמון כסף (ולא שזה רלוונטי לנו, אבל גם עשתה את זה מכספי הארנונה של תושבי רמת גן), כולל החתמה של איתי מושקוביץ באמצע העונה מחיפה אחרי ששילמה לה ביי-אאוט בעצמה.
זה מרגיש שחלק מהאוהדים מחכים בפינה לצעוק שהפועל לא מוסרית על כל מהלך גם אם הוא הכי לגיטימי בעולם.
אולי אם לכולנו היו את הפרטים שמסתבר שלך יש היינו חושבים על זה אחרת.
אבל אין לנו מושג כמה שילמנו עליו לרמת גן (נשמע מדברייך שהרבה, האם הוא שווה סכומים כאלה עכשיו?).
וכמה המהלך הזה היה תואם לכוונות של רמת גן בעצמה (ואם הם התכוונו לשחרר אותו, למה צריך לשלם עליו הרבה?).
אם היה לי את התשובות לשאלות האלה יכול להיות שהייתי מגיב לזה כמוך אבל לא לכולנו סיפרו את כל הסיפור (לפי מה שאתה אומר).
הפוסט קיבל לייק אחדFrenzy
רק הפועל בלב
קיבל.ה  78 לייקים

מילפורד כתב: 28 אפריל 2024, 10:05
יובל כתב: 28 אפריל 2024, 01:06 איזו התחסדות מוזרה ומנותקת מהסיטואציה.
אולי אם לכולנו היו את הפרטים שמסתבר שלך יש היינו חושבים על זה אחרת.
אבל אין לנו מושג כמה שילמנו עליו לרמת גן (נשמע מדברייך שהרבה, האם הוא שווה סכומים כאלה עכשיו?).
וכמה המהלך הזה היה תואם לכוונות של רמת גן בעצמה (ואם הם התכוונו לשחרר אותו, למה צריך לשלם עליו הרבה?).
אם היה לי את התשובות לשאלות האלה יכול להיות שהייתי מגיב לזה כמוך אבל לא לכולנו סיפרו את כל הסיפור (לפי מה שאתה אומר).
פורסם ששילמנו לר"ג 160 אלף דולר
שליחת תגובה