להסיר את הכפפות - אולטראס הפועל

מועצת הכדורסל של אוהדי הפועל
לזכרו של אורי שלף ז"ל, ממיסדי עמותת הפועל אוסישקין
רק הפועל
קיבל.ה  1461 לייקים

עופר אמור להוציא הודעה בנושא היום ?
shaar7_12
קיבל.ה  14 לייקים

7even כתב: 24 מרץ 2024, 08:28 מי שמכיר את הנפשות הפועלות יודע שהתוקפים הם אותם אלו שמסתובבים באופן קבוע עם חולצות ארגון הטרור אנטיפה, מקפידים לשיר שואה למכבי, למשטרה, ולכל מי שלובש מדים, והכי חשוב מבחינתם - זורקים חפצים ואבוקות למגרש כדי להראות למכבי ובית"ר מי יותר גבר ופאק על העונש.
הם הרי ממילא יקבלו קדימות עוד לפני שאתר לאן נפתח למכירת כרטיסים (מקווה מאד שאני לא מחדש פה לאף אחד).

להגיד שאלו אוהבי הפועל? סורי, אם זו אהבה אני מעדיף שונאים.
אלו מאוהבים בעיקר בעצמם.

כמו שהם שמים שלט 100% אנטי מכבי, הייתי מתייג אותם כ-100% אנטי הפועל

המבחן הוא שלנו - לעמוד מאחרי עופר כשייכנס בהם
מסכים בכל מילה
הגיע הזמן להקיא את התופעה הזאת גם אם זה קיים בקהלים אחרים
הפוסט קיבל לייק אחד7even
ליאור א.
קיבל.ה  113 לייקים

מניח שזה לא יחדש משהו למי שיושב קבע בשער 5, אבל זה שנעצר(פשוט מדהים שרק אחד נעצר עד כה..) זה אחד הילדים הכי קקות שיצא לי לפגוש.
אין אירוע אלים\פרובוקטיבי ב-3 השנים האחרונות שהוא לא הראשון בתור, וזה כולל מכות לאוהדי הפועל אחרים.
אני ממש עוצר עצמי מלשתף את שמו ואת פרטו של החלאה...
נערך לאחרונה על ידי ליאור א. ב 24 מרץ 2024, 14:44, נערך 2 פעמים בסך הכל.
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1690 לייקים

הפועל ת"א, 2018.
קרדיט לנמרוד פרינץ בטוויטר.

תמונה
נערך לאחרונה על ידי 7even ב 24 מרץ 2024, 14:42, נערך פעם 1 בסך הכל.
יהיה טוב הפועל!
ranjef
קיבל.ה  692 לייקים

חבל שהשם והתמונה שלו לא מפורסמים בכל האתרים
בני12
קיבל.ה  844 לייקים

Charlie כתב: 24 מרץ 2024, 12:05
וינסנט כתב:התגובות של כולכם מביכות, כאילו כל האולטראס הרביץ לאוהד הזה. היו שם מקסימום 15 אוהדים שתקפו אותו ורובם נערים שספק אם הם מהאולטראס בכלל. התקשורת ושאר הקהלים מנסים לעשות מזה יותר ממה שזה ואתם נופלים לשטויות האלה.
גם אני חשבתי על זה.
האולטראס הוא מיעוט בקרב אוהדי הפועל.
הקבוצה האלימה היא מיעוט בתוך האולטראס.

לא יכול להיות שיכפישו קהל עצום או אפילו את האולטראס בגלל 15-20 פרחחים.

אני מכיר אנשים באולטראס שהלכו הביתה אחרי המשחק ולא ראו את המקרה ובהלם ממנו ולא מקבלים את זה בכלל.

כמו שלא צריכים להפוך את כל אוהדי הפועל לשק החבטות של כל הליגה - ככה אנחנו לא צריכים להפוך את כל יציע 1/שער 5 למצורעים.

ניקוי אורוות, תיקון עמוק. אלו הביטויים שצריכים להישמע. צריך לבצע טיפול נקודתי, החלטתי ונוקשה עם אותם "אוהדים":

1. שלילת המנוי והרחקה לצמיתות ממשחקי הקבוצה בכדורסל תוך פניה לבעלים האמריקאים של קבוצת הכדורגל (שזה עניין של הזמן עד שגם יסבלו מהם) כי יפעלו בהתאם גם כן בבלומפילד.

2. שת"פ מלא עם המשטרה נגד אותם עבריינים וכן סיוע במעקב אחרי אוהדים אחרים עם "פוטנציאל" לצרות.

3. תביעה אזרחית כנגד אותם פרחחים בדרישה לפיצוי כספי בכל נזק שייגרם לקבוצה כתוצאה מקנס, רדיוס וכו' שיוטלו בעקבות המקרה.

4. השכרת חברת אבטחה רצינית יותר (ומס' שוטרים כמו בכדורגל) - שתשלח מאבטחים למשחקי הבית, אשר ישהו גם מחוץ לאולם ובעיקר בתוכו , עד להתפנות אחרון האוהדים בסיום המשחק - אשר תמומן בחלקה באמצעות העלאת סכומי המנויים בשנה הבאה ליציע 1.

5. פגישה עם ראשי האולטראס במסגרתה יובהר לארגון שאם לא יעשה סדר אצלו - כל מיני הטבות שהוא קיבל ומקבל לאורך השנים מהמועדון ייפסקו לאלתר. הם יודעים במה מדובר.

המדיניות של קריצת העין של רמי והניסיון להתרפס ולפייס - צריכה להגיעה לסיומה היום.
אם תקרא את התיאור של סומך תגלה שזה הרבה יותר מ-15-20 פרחחים.
עצם הקריאה להם פרחחים ממעיטה ממה שהם עושים.
הבעיה עם אנשי האולטראס שעאלק בהלם (אם הם באמת בהלם) היא שהם נותנים גיבוי מוחלט לכל הדברים האלה .
לא ראיתי הודעה של האולטראס שהם מגנים את מה שהיה ויוקיעו את האנשים האלה מהיציע.
לא ראיתי אותם פועלים נגד איש המשרוקית.
אז שיפסיקו לזיין את השכל כאילו זה מטריד אותם בכלל
Vinb
קיבל.ה  63 לייקים

ranjef כתב: 24 מרץ 2024, 14:42 חבל שהשם והתמונה שלו לא מפורסמים בכל האתרים
בן גביר פרסם תמונה שלו
ואחרי שלוש שעות מחק כשגילה שזה לא חוקי לפרסם תמונה של חשוד קטין
סמל אישי של משתמש
סומך
קיבל.ה  865 לייקים

Vinb כתב: 24 מרץ 2024, 15:00
ranjef כתב: 24 מרץ 2024, 14:42 חבל שהשם והתמונה שלו לא מפורסמים בכל האתרים
בן גביר פרסם תמונה שלו
ואחרי שלוש שעות מחק כשגילה שזה לא חוקי לפרסם תמונה של חשוד קטין
אכן, אגב, כמובן שהנושא לא מצחיק בכלל אבל מהתמונה שבנגביר העלה נראה שאפשר לעשות 'הופרדו' לבחור עם מלקולם מקדואל הצעיר מהתפוז המכני.
פיצוחי שווארמה
הבורסה הבורסה
Asafasraf
קיבל.ה  785 לייקים

צ'ימבויקה כתב:
וינסנט כתב: 24 מרץ 2024, 02:06 התגובות של כולכם מביכות, כאילו כל האולטראס הרביץ לאוהד הזה. היו שם מקסימום 15 אוהדים שתקפו אותו ורובם נערים שספק אם הם מהאולטראס בכלל. התקשורת ושאר הקהלים מנסים לעשות מזה יותר ממה שזה ואתם נופלים לשטויות האלה.
עוד אחד שחושב שהוא בעמדה לתת למישהו ציונים
כשכולם בעמדה אחת ואתה בעמדה אחרת
כנראה שהמביך זה אתה

לא שאתה ראוי לתגובה שמכבדת אותך, אחרי האופן שבו הגבת פה לאנשים
אבל בכל זאת

1. הרעיון של לרדת לפרקט כדי להכות אוהדים בא לעולם בהשראת ארגון האולטראס. באירוע הקודם נגד חולון, שנתן את הבסיס לאירוע הזה. רואים בבירור אנשי אולטראס יורדים. כך שסביר להניח שמדובר גם הפעם באנשי אולטראס
2. לגבי אותם נערים ש-״ספק אם הם מהאולטראס״, יש לך רעיון מאיפה הם? אולי זה בני דודים של גיל בני מרעננה? מה אתה מזיין במוח? אנחנו נראים לך מפגרים?
זה במקרה הרע ילדים מושפעים, האולטראס אחראי להוקיע אנשים כאלה מקרבו. זה לא קורה. ולכן זה אנשי אולטראס
3. גם אם אני זורם איתך לחשוב שהאלימות לא באה מהארגון, אם אתה חושב שלאולטראס שלך אין אחריות להפחית את האלימות בהפועל, אתה טועה. ברגע שיש ארגון אוהדים. שאמור לרצות לטובת הקבוצה. הוא אמור לפעול במצבים כאלה. מה שלא קורה.

אולטראס הפועל הוא ארגון פשע. לכל דבר.
למסגר כל מילה בתגובה הזו.
מבחינתי, רמי כהן שותף וחייב לעוף מהתפקיד שלו אתמול.

Sent from my iPhone using Tapatalk
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1690 לייקים

אי הענישה בישראל על אלימות זה דבר פסיכי שדורש חריש עמוק מאד.
כשרואים שופטים מזכים אנסים ונותנים לרוצחים עונשים מצחיקים שוב ושוב ושוב באמתלות שונות ומשונות, לא מפתיע לראות שאנשים עושים מה שבראש שלהם גם במגרשי הספורט.
הרי כל עו"ד סביר יוציא את הנעצר(ים) מאתמול במקרה הממש טוב עם מאסר בית של שבועיים והפחות טוב בעבודות שירות.
הרי כבר ראינו המון פעמים שופטים בישראל נותנים עונשים אפילו לבעלי דירות שהעזו להרים יד על גנב שחדר להם לבית באמצע הלילה וסיכן אותם ואת הילדים שלהם, אז מה זה כבר ילדון שהרים יד מול מצלמות?

לצערי הרב ולצערו של עופר אין באמת ענישה שהוא יכול לאכוף ברמה הכוללת כי תמיד ימצאו איזה משהו להיאחז בו ברמה המשפטית. מה גם שדבר כזה יכול לקחת שנים.

חוסר הענישה בישראל + שופטים בבתי דין לספורט שמה שמעניין אותם זה לבלוס בורקסים ולטחון כספי ציבור = אלימות על כל גווניה שעוברת כמעט ללא ענישה והתייחסות אמיתית.
הימור שלי - ידברו על סגירת יציע 1, ימתיקו לאיזה משהו, שלום על ישראל ועולם כמנהגו נוהג.
יהיה טוב הפועל!
משמאל לעץ
קיבל.ה  61 לייקים

סתם מסקרנות.. מה הצית את האירוע הזה?
איך הגענו למצב שהאולטראס שלנו רבים עם הפועל חיפה?
מה הם כבר עשו שהאולטראס ככה איבדו כל רסן?
Nati
קיבל.ה  1018 לייקים

ליאור א. כתב:מניח שזה לא יחדש משהו למי שיושב קבע בשער 5, אבל זה שנעצר(פשוט מדהים שרק אחד נעצר עד כה..) זה אחד הילדים הכי קקות שיצא לי לפגוש.
אין אירוע אלים\פרובוקטיבי ב-3 השנים האחרונות שהוא לא הראשון בתור, וזה כולל מכות לאוהדי הפועל אחרים.
אני ממש עוצר עצמי מלשתף את שמו ואת פרטו של החלאה...
3 שנים??
ז״א שהוא התחיל כבר בגיל 14.
לאן הגענו שילד בן 14 עושה טרור?
תא מרבוטא
קיבל.ה  325 לייקים

7even כתב: 24 מרץ 2024, 14:41 הפועל ת"א, 2018.
קרדיט לנמרוד פרינץ בטוויטר.

תמונה
מעניינת ההודעה הרשמית.

הוחלט בהנהלה על החמרת היחס למפירי סדר ברוב ארבעה נגד* אחד*.

מי אותו אחד?
IsraelM
קיבל.ה  8 לייקים

רדפוקס כתב: 24 מרץ 2024, 13:54
IsraelM כתב: 24 מרץ 2024, 11:03 עוד בתור נער הבנתי החיבור בין חנונים צפנןנבונים בהירים שמצאו משמעות לחיים באהדת הפועל כי אוהד מכבי הרביץ להם בחטיבת ביניים לבין ערסים הגרים לא רחוק מבלומפילד זהו שעטנז שהולך לכיוון לא טוב . וכל שנה זה מחמיר . אין מה להיום להיות הגוש המעודד ואם לא נח לך ב7 או ב2 (או באמצע בדרייב אין ) עדיף לצפות מהבית לכתחילה במצב האלימות והקללות שקיים .
לא הבנתי איך חיבור בין אוכלוסיות תל אביביות שונות שתיארת באופן גזעני ודוחה ביותר הביא אותנו לכאן, אבל סחטיין על הטייק המטופש בנושא והתחרות הייתה וינסנט אז מדובר בהשיג מאוד מכובד.
מתנצל שנעלבת . אני מבין שאתה מהצפונים שהרביץ להם אוהד מכבי בחטיבת ביניים .מה שהפך אותם לuh99 למרות שאבא שלהם בכלל סוגד לאלי דריקס .
שילוב של"פריקים " בעלי שיער משועממים שהפכו לidols בשער 5 ביחד עם ערסים שלא מפחדים לריב זה שענטנז שכבר הביא אסונות בפועל.
לסיכום אתה יכול להמשיך לכעוס .
הוקיץ'
קיבל.ה  3919 לייקים

אני רק מקווה שאתה חולק עם השב"כ את כישורי האבחון שלך.
שלא תתבזבז לנו בפורום.
הפוסט קיבל 6 לייקיםMr.chinaרדפוקסגביזוןגילוVinbKingAlpaca
וינסנט
קיבל.ה  235 לייקים

IsraelM כתב: 24 מרץ 2024, 16:28
IsraelM כתב: 24 מרץ 2024, 11:03 עוד בתור נער הבנתי החיבור בין חנונים צפנןנבונים בהירים שמצאו משמעות לחיים באהדת הפועל כי אוהד מכבי הרביץ להם בחטיבת ביניים לבין ערסים הגרים לא רחוק מבלומפילד זהו שעטנז שהולך לכיוון לא טוב . וכל שנה זה מחמיר . אין מה להיום להיות הגוש המעודד ואם לא נח לך ב7 או ב2 (או באמצע בדרייב אין ) עדיף לצפות מהבית לכתחילה במצב האלימות והקללות שקיים .
לא הבנתי איך חיבור בין אוכלוסיות תל אביביות שונות שתיארת באופן גזעני ודוחה ביותר הביא אותנו לכאן, אבל סחטיין על הטייק המטופש בנושא והתחרות הייתה וינסנט אז מדובר בהשיג מאוד מכובד.
מתנצל שנעלבת . אני מבין שאתה מהצפונים שהרביץ להם אוהד מכבי בחטיבת ביניים .מה שהפך אותם לuh99 למרות שאבא שלהם בכלל סוגד לאלי דריקס .
שילוב של"פריקים " בעלי שיער משועממים שהפכו לidols בשער 5 ביחד עם ערסים שלא מפחדים לריב זה שענטנז שכבר הביא אסונות בפועל.
מה אתה עונה ליצור הזה. אתה לא מבין שהמטרה שלו בפורום זה להדליק מי שהוא יכול בשביל לקבל ממנו יחס כמו ילד בן 12. אתה נותן לו מה שהוא רוצה, תן לו להתמרמר עם עצמו עד שהוא מתפחלץ.
סמל אישי של משתמש
הפועל
קיבל.ה  1020 לייקים
יצירת קשר:

כשמתחילים לדבר על "נשקול" ו"נחליף חברת אבטחה" ולסגור יציע רגע לפני שבית הדין בכלל מחליט על שורת רדיוסים....
ריח חזק של עוד מריחת זמן ולהוריד את הראש עד שהרעש יעבור. כרגיל.
נעשינו לנטל, אנו וזיכרונותינו, ובסופו של דבר נמכרנו
היינו של ההסתדרות, אבל עכשיו כבר לא
איש אחד, מוישה, בא וקנה אותנו
הוקיץ'
קיבל.ה  3919 לייקים

נו באמת. להגיד שההודעה הזו נותנת ריח של מריחה זה לצייר מטרה מסביב לחיצים. לחפש איפה שאין.
ההודעה מצוינת, כרגיל יבחנו במעשים.
סמל אישי של משתמש
הפועל
קיבל.ה  1020 לייקים
יצירת קשר:

אני חושב שהרוויחו ביושר את החשד שמנסים למרוח. ע"ע ההודעה מ2018 שהביאו פה.
כשרוצים לעשות עושים. מגישים תביעות לא "שוקלים", מגישים שמות למשטרה, לא מתעסקים עם קריצות לבית הדין רגע לפני שורת רדיוסים.
הלוואי שלא מורחים. אבל ההודעה שהוציאו נשמעת כמו עוד ורסיה של כל המריחות מהעבר
הפוסט קיבל לייק אחדKingAlpaca
הוקיץ'
קיבל.ה  3919 לייקים

יש היום בעלים חדשים בהפועל שלא הרוויח שום יחס מאיתנו. לא רואה מה הטעם להשחיר עוד לפני שמשהו קרה.
בעיני זה סתם להיתפס על ניסוח כזה או אחר כדי להוכיח את הנקודה שכבר הגעת איתה מראש.
אם אכן לא יקרה כלום כמו שהיה בעבר, אני אהיה הראשון להעביר ביקורת.
סמל אישי של משתמש
הפועל
קיבל.ה  1020 לייקים
יצירת קשר:

יש בעלים חדשף, אב מלבדו כל המועדון זה אותם אנשים שהיו קודם, שדחו ודחו את הטיפול בזה.
עופר לא מכיר את הנפשות הפועלות, ולא מודע להיסטוריה ולדחיינות האינסופית הזאת וכל הטריקים וקריצות העין שהתלוו אליה.
לדעתי פשוט מפעילים את אותן שיטות עליו.
הפוסט קיבל 2 לייקיםרדפוקסגביזון
סמל אישי של משתמש
תתאבד כבר
קיבל.ה  144 לייקים

הפועל כתב: 24 מרץ 2024, 17:57 יש בעלים חדשף, אב מלבדו כל המועדון זה אותם אנשים שהיו קודם, שדחו ודחו את הטיפול בזה.
עופר לא מכיר את הנפשות הפועלות, ולא מודע להיסטוריה ולדחיינות האינסופית הזאת וכל הטריקים וקריצות העין שהתלוו אליה.
לא מכיר את הנפשות הפועלות? בחייך אחי.
אני עשר שנים לא ביציעים ואני מניח שאני מכיר לפחות 10 מהנפשות הפועלות והמפעילות

באסה. הפועל תל אביב כדורסל היתה פרוייקט יפה
אנשי הפועל תל אביב כדורסל, הציון שלכם הוא 0. תשתפרו בבקשה - ת.כ, ערב המשחק נגד הפ' ב"ש

כל העוולות אחת הן, והמחשבה שלא כך, היא מקור כל העוולות.
וחוץ מזה, לשם מה נתכנסנו? יאללה הפועל!
סמל אישי של משתמש
הפועל
קיבל.ה  1020 לייקים
יצירת קשר:

תתאבד כבר כתב: 24 מרץ 2024, 17:59
הפועל כתב: 24 מרץ 2024, 17:57 יש בעלים חדשף, אב מלבדו כל המועדון זה אותם אנשים שהיו קודם, שדחו ודחו את הטיפול בזה.
לא מכיר את הנפשות הפועלות? בחייך אחי.
אני עשר שנים לא ביציעים ואני מניח שאני מכיר לפחות 10 מהנפשות הפועלות והמפעילות

באסה. הפועל תל אביב כדורסל היתה פרוייקט יפה
אתה מכיר. עופר לא מכיר כלום ושום דבר. הוא הגיע לפה אתמול, ובאופן כללי הוא בכדורסל רק מהזוית של הטלביזיה ובשנים האחרונות יציע הכבוד ואפילו לא אצלנו.
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3736 לייקים

ברור, כבר הקריבו שעיר לעזאזל (הילד בן 17) ויקוו שזה יגמר בזה + עונש מבית הדין.
אני מקווה מאוד שלא ושניקוי האורוות יתחיל (גם בכדורגל) אבל אני סקפטי.
ונרקומן
קיבל.ה  143 לייקים

יש פה פשוט אחריות שמשום מה אף אחד לא רוצה לקחת.
למה לעזאזל אין מצלמות מול היציע בכל משחק ופאקינג עורכי דין ששולחים מכתבי אזהרה לפני תביעה לכל מי שעושה את החרא הזה? לא חסר טכנולוגיה שמקשרת פנים לשם. (אם זו באמת הבעיה..)
אני לא חושב שעופר ינאי צריך לעשות את זה אלא המשטרה המזדיינת הזאת אבל כנראה שזה לא יקרה ועופר ינאי יכנס למלחמה שתעייף אותו הרבה יותר מהר ממה שאנחנו רוצים.
shaharot
קיבל.ה  409 לייקים

רמי היה במגרש הוא יודע טוב מאוד מי היה שם.
שיתחיל לדבר ולהתחיל לשלול מנויים לכל החיים לכל מי שהיה שם + מכתב תביעה כספית.
באמת שזה לא מסובך
הפוסט קיבל 2 לייקיםRaiziגביזון
בני12
קיבל.ה  844 לייקים

ונרקומן כתב: 24 מרץ 2024, 18:18 יש פה פשוט אחריות שמשום מה אף אחד לא רוצה לקחת.
למה לעזאזל אין מצלמות מול היציע בכל משחק ופאקינג עורכי דין ששולחים מכתבי אזהרה לפני תביעה לכל מי שעושה את החרא הזה? לא חסר טכנולוגיה שמקשרת פנים לשם. (אם זו באמת הבעיה..)
אני לא חושב שעופר ינאי צריך לעשות את זה אלא המשטרה המזדיינת הזאת אבל כנראה שזה לא יקרה ועופר ינאי יכנס למלחמה שתעייף אותו הרבה יותר מהר ממה שאנחנו רוצים.
חיים יצחקי ישלח להם מכתבים?
הוא, בדיוק כמו רמי, בצד שלהם.
El dudernio
קיבל.ה  1270 לייקים

רדפוקס כתב: 24 מרץ 2024, 18:03
ברור, כבר הקריבו שעיר לעזאזל (הילד בן 17) ויקוו שזה יגמר בזה + עונש מבית הדין.
אני מקווה מאוד שלא ושניקוי האורוות יתחיל (גם בכדורגל) אבל אני סקפטי.
זה תלוי בנו.

אם נבהיר לרמי ולעופר שזה לא מקובל הם יצטרכו לפעול יותר....

אם אנחנו נקבל את זה אז הם אולי יסתפקו רק בזה.
אני אישית לא מוכן לקבל את זה, ואם עוד 1000 איש יודיעו למועדון שהם מבטלים את חברות העמותה ומפסיקים להגיע למגרשים אני מאמין ומקןוה שזה יגרום לפעולה נחרצת יותר
סמל אישי של משתמש
Shacham
קיבל.ה  584 לייקים

shaharot כתב: 24 מרץ 2024, 19:32 רמי היה במגרש הוא יודע טוב מאוד מי היה שם.
באמת שזה לא מסובך
באמת שזה כן מסובך.

לילד שעצרו אתמול אין מנוי ואין חבר עמותה, אז אין שום דבר לשלול לו. נגיד והיה, עדיין אפשר בקלות לקנות כרטיס ישירות מהמועדון או ממישהו אחר שיש שלו מנוי.
שלילה לכל החיים = בדיקת ת"ז, אין דרך אחרת לאכוף את זה. בקיץ האחרון המועדון לקח בצדק עמדה שהוא לא מוכן לבדיקת ת"ז של כל אוהד ואוהד.

לגבי תביעה, אני לא עורך דין אבל יש לי תחושה שזה לא כזה פשוט לתבוע ילד בן 17 על כמה עשרות או מאות אלפי שקלים.
מבולבל
קיבל.ה  21 לייקים

זה בסוף לבחור בין שני מודלים עסקיים
האחד הוא כזה שקהל של משפחות מגיע ונהנה מכל מה שיפה וטוב, אפילו אם לפעמים מתקרבים לנקודות רתיחה
והאחר הוא טדי
הפועל צריכה לתת דין וחשבון קודם כל *לנו*
והמעשים שינקטו חייבים להיות שקופים *לנו*
מריחה ככל שחלילה תהיה פשוט תרחיק את הקהל השפוי
ובעצם אולי זה מה שהאולטראס (החלק הצעיר והדביל שלו)רוצה
הפועל רק שלהם באלקנה בליגה ב כי זה מרגש

עופר
אנחנו מאחוריך
אחת ולתמיד
וקדימה להביא ברזל עוד בימי דון שמעון
הפוסט קיבל לייק אחדranjef
סמל אישי של משתמש
סומך
קיבל.ה  865 לייקים

Shacham כתב: 24 מרץ 2024, 20:56
באמת שזה לא מסובך
באמת שזה כן מסובך.

לילד שעצרו אתמול אין מנוי ואין חבר עמותה, אז אין שום דבר לשלול לו. נגיד והיה, עדיין אפשר בקלות לקנות כרטיס ישירות מהמועדון או ממישהו אחר שיש שלו מנוי.
שלילה לכל החיים = בדיקת ת"ז, אין דרך אחרת לאכוף את זה. בקיץ האחרון המועדון לקח בצדק עמדה שהוא לא מוכן לבדיקת ת"ז של כל אוהד ואוהד.

לגבי תביעה, אני לא עורך דין אבל יש לי תחושה שזה לא כזה פשוט לתבוע ילד בן 17 על כמה עשרות או מאות אלפי שקלים.
לא יודע כמה זה ישים, אבל יש מצלמות עם זיהוי פנים שיכולות להתריע כשאדם שברשימה שחורה מנסה להכנס. משתמשים בזה בבתי קזינו ושדות תעופה
פיצוחי שווארמה
הבורסה הבורסה
הפוסט קיבל לייק אחדshaharot
לירון האדום
קיבל.ה  1788 לייקים

באמת שזה לא מסובך
באמת שזה כן מסובך.

אפשר לתבוע, זאת לא בעיה אבל לרוב אותם אלו כמו הנער שנעצר, הם לרוב באים ממשפחות קשיי יום או שגדלו ללא מסגרות וכו ולכן תביעה כספית לא תואיל במובן שתוכל להיפרע ממנו ורק תגרום לו עוד יותר לשקוע בבוץ במקום לשקם אותו...
IsraelM
קיבל.ה  8 לייקים

וינסנט כתב: 24 מרץ 2024, 16:46
מה אתה עונה ליצור הזה. אתה לא מבין שהמטרה שלו בפורום זה להדליק מי שהוא יכול בשביל לקבל ממנו יחס כמו ילד בן 12. אתה נותן לו מה שהוא רוצה, תן לו להתמרמר עם עצמו עד שהוא מתפחלץ.
מה שכתבתי היה גזעני לטעמו . אבל לקרוא לאוהד ביתר בבון זה ליברלי ופלורליסטי
סמל אישי של משתמש
Shacham
קיבל.ה  584 לייקים

סומך כתב: 24 מרץ 2024, 21:13
באמת שזה לא מסובך
באמת שזה כן מסובך.

לא יודע כמה זה ישים, אבל יש מצלמות עם זיהוי פנים שיכולות להתריע כשאדם שברשימה שחורה מנסה להכנס. משתמשים בזה בבתי קזינו ושדות תעופה
היו דיונים על זה ברשתות החברתיות למיניהן במקרים קודמים של אלימות אוהדים. נטען שם שיש בעיה לגוף כמו מועדון כדורגל להחזיק מאגר כזה של פרצופים ופרטים אישיים ולהפעיל פרוצדורות של זיהוי פנים. במובן של שמירה על פרטיות וכו'. לא יודע אם זה מדויק, אבל בכל מקרה לעשות דבר כזה ברמת אבטחת מידע גבוהה זה בוודאות יקר.

ברמת המדינה ברור שאפשר לעשות פתרון כזה אם ממש רוצים, גם באנגליה זה מה שעושים למיטב ידיעתי. אבל הרבה יותר קל לתת רדיוסים שלא מועילים בכלום.
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3736 לייקים

IsraelM כתב: 24 מרץ 2024, 21:19
וינסנט כתב: 24 מרץ 2024, 16:46

מה שכתבתי היה גזעני לטעמו . אבל לקרוא לאוהד ביתר בבון זה ליברלי ופלורליסטי
1. מה שכתבת היה גזעני לכל הדעות.
2. לא זכור לי שרשמתי שאוהד בית"ר = בבון.
3. למה קציצי עצבני?
Hapoel_manga
קיבל.ה  238 לייקים

ההנהלה היו צריכים לשלוח זר פרחים והתנצלות לאוהד של הפועל חיפה
מבחינתי שום דבר שהוא עשה
לא מצדיק ברבע אחוז ממה שעשו העבריינים בלינץ נגדו
פאקינג לינץ לאוהד הפועל חיפה
מה הדבר הבא?
לזרוק אבנים על האוטובוס של מכבי רמת גן?
סמל אישי של משתמש
הפועל
קיבל.ה  1020 לייקים
יצירת קשר:

באמת שזה לא מסובך
באמת שזה כן מסובך.

שים מאבטח מפחיד בכל כניסה, שים לידו פוסטר עם 30 תמונות מוגדלות של כל מי שהמועדון לא רוצה שייכנס ותגיד לו - כל מי שפה בתמונה לא נכנס. נקודה. זאת העבודה שלך.
הפוסט קיבל לייק אחדshaharot
אדום
קיבל.ה  747 לייקים

הפועל כתב: 24 מרץ 2024, 21:53
באמת שזה לא מסובך
באמת שזה כן מסובך.

שים מאבטח מפחיד בכל כניסה, שים לידו פוסטר עם 30 תמונות מוגדלות של כל מי שהמועדון לא רוצה שייכנס ותגיד לו - כל מי שפה בתמונה לא נכנס. נקודה. זאת העבודה שלך.
חד משמעית. לכן ההחלטה שלו להחליף חברת אבטחה זה כיוון טוב.
joshsoos
קיבל.ה  172 לייקים

העניין הוא שמי שאמור לנהל את האופרציה הוא מי שמורח אותנו כל השנים ומטפח אותם. איך אפשר להאמין שהוא יעשה משהו? מקווה מאוד שיש מי שאומר לעופר את זה.
הפוסט קיבל לייק אחדגביזון
shaharot
קיבל.ה  409 לייקים

הפועל כתב: 24 מרץ 2024, 21:53
באמת שזה לא מסובך
באמת שזה כן מסובך.

בדיוק זאת הייתה הכוונה שלי.
וכן ברור שיש מיליון דרכים קלות לקנות כרטיס "ולהתגנב" למשחק. אבל שידע שאחרי שיתפסו אותו הוא יקבל קנס כספי כבד של 30-40 אלף שקל ושלום על ישראל.
ולא מזיז לי שהילדים חארות האלו בני 17 או 15 .
ברגע שיראו מה קורה "לחברים" שלהם אז התופעה המסריחה הזאת תיעלם בוודאות
הפוסט קיבל לייק אחדרדנקו
שליחת תגובה