להסיר את הכפפות - אולטראס הפועל

מועצת הכדורסל של אוהדי הפועל
לזכרו של אורי שלף ז"ל, ממיסדי עמותת הפועל אוסישקין
מבולבל
קיבל.ה  21 לייקים

אתחיל בלומר שאני אוהב את הארגון, אני יודע שהארגון אוהב את הפועל ולצערי הוא כבר לא אוהב אותי
כי את הילדים שלי לא אוכל לקחת לכדורסל
כי את אישתי לא אוכל לשכנע לא חשוב מה שאומר
כי אף אחד שפוי לא ירצה שהילדים שלו יתערבבו עם החרא הזה
כן הפועל, כן צבע ביציע, כן לעודד בכל מקום
לא לאלימות
זה בסדר להיות שנון, מרגיז, ללכת בכל הכח עם האמת שלנו, להציף את השחיתות של המחלה
לא לאלימות
זה בסדר לשנוא את ערוץ הספורט ולדעת שהוא לא הוגן, זה בסדר לתעב במיוחד את רסקין או איזה שופר אחר
לא לאלימות
לא בשביל המצקצקים
לא בשביל התקשורת
בשביל הילדים שלי, שיוכלו לבוא לראות הפועל
שיוכלו להיות הפועל
בלי זה גם אם נזכה בדאבל- אני ומשפחתי סיימנו
לצערי הרב
הפוסט קיבל 14 לייקיםCharmanderranjefגביזוןShachamshaharotRed WolfפומפהASAFABADIונרקומןofer23RaiziאדוםDanielPraškevičios
רק הפועל
קיבל.ה  1461 לייקים

לפי התגובה של עופר יכול להיות שמחר הוא יודיע על הפסקת התמיכה בקבוצה , זה באמת נורא מה שהיה היום והאשמים חייבים להענש במלוא החומרה
מבולבל
קיבל.ה  21 לייקים

רק הפועל כתב: 24 מרץ 2024, 00:13 לפי התגובה של עופר יכול להיות שמחר הוא יודיע על הפסקת התמיכה בקבוצה , זה באמת נורא מה שהיה היום והאשמים חייבים להענש במלוא החומרה
הלוואי שלא
מקווה שלא
אבין לצערי הרב לחלוטין אם כן
זה צומת מרכזי מאוד בעתיד של המועדון
מסלול לה פמיליה או מסלול גולדהאר
בני12
קיבל.ה  844 לייקים

רק הפועל כתב: 24 מרץ 2024, 00:13 לפי התגובה של עופר יכול להיות שמחר הוא יודיע על הפסקת התמיכה בקבוצה , זה באמת נורא מה שהיה היום והאשמים חייבים להענש במלוא החומרה
לא נראה לי שזה הכיוון שלו.
הוא לא מצטייר לי ככזה ותרן.
לדעתי הוא סוף סוף יאפס את רמי ויתחילו לפעול כנגד האולטראס
גביזון
קיבל.ה  1133 לייקים

רק הפועל כתב:לפי התגובה של עופר יכול להיות שמחר הוא יודיע על הפסקת התמיכה בקבוצה , זה באמת נורא מה שהיה היום והאשמים חייבים להענש במלוא החומרה
זו הפנטזיה שלהם , הם רוצים להחזיר לעצמם את הקבוצה,.כשעופר הגיע אמרתי הלוואי ולא נמאיס את עצמנו עליו. רבעק זה קורה כל כך מהר, הבנאדם הוכיח את עצמו בדברים הזויים במחויבות שלנו כלפינו הקהל, לצערי זה לא הדדי.
תנקה אותנו עופר.

Sent from my 22101320G using Tapatalk

הפוסט קיבל לייק אחדshaharot
Charlie
קיבל.ה  446 לייקים

רק הפועל כתב:לפי התגובה של עופר יכול להיות שמחר הוא יודיע על הפסקת התמיכה בקבוצה , זה באמת נורא מה שהיה היום והאשמים חייבים להענש במלוא החומרה
עופר ליווה את הקבוצה שנה שעברה מאחורי הקלעים. הוא ראה ומכיר את האולטראס.
הוא נתן להם גב שאף אחד לא חלם לתת להם בחצי גמר גביע ווינר, גם במחיר הפסד טכני וקנס של מאות אלפי שקלים.
הוא ידע לאן הוא נכנס.

עכשיו אותם זבלים יראו את הצד השני שלו. איך זה כשיורקים עליו למרות מה שעשה עבורם.
האיש לא פראייר. ימי הטיוח וקריצת העין של רמי הסתיימו.
הפוסט קיבל לייק אחדshaharot
Charlie
קיבל.ה  446 לייקים

גביזון כתב:
זו הפנטזיה שלהם , הם רוצים להחזיר לעצמם את הקבוצה,.כשעופר הגיע אמרתי הלוואי ולא נמאיס את עצמנו עליו. רבעק זה קורה כל כך מהר, הבנאדם הוכיח את עצמו בדברים הזויים במחויבות שלנו כלפינו הקהל, לצערי זה לא הדדי.
תנקה אותנו עופר.

Sent from my 22101320G using Tapatalk
זו לא רק הפנטזיה שלהם. תקרא את התגובות מהצד השני של הכביש, שקוראים לו לעזוב לפני שיהיה מאוחר מדי ותבין מי מצדד באולטראס ולמה. מי מרוויח מההתנהגות שלהם. רמז: לא הפועל ת"א...
רק הפועל
קיבל.ה  1461 לייקים

אני חושב שעדיין לא מבינים כמה האירוע היום חמור , זה תופס כל קטע ממהדורות הספורט, יהיה פה עונש קשה מאוד שספק אם יהיה אפשר לעקל , באמת שזה עשויי לגרום להתפרקות של הקבוצה
אוהד כורסא
קיבל.ה  283 לייקים

רמי אשם מלא מלא. מקווה שנראה שינוי גישה.
בני12
קיבל.ה  844 לייקים

בפגישה איתו חשבתי שהשנה הוא יתבסס ושנה הבאה יתחיל לנקות את הזבל וזאת בדיוק הסיבה שהאולטראס הצביע נגדו.
נראה שהוא ייאלץ להתחיל לטפל בהם מוקדם יותר
הפוסט קיבל לייק אחד7even
מקורב לצלחת
קיבל.ה  9 לייקים

"יהיה תיקון עמוק". לא כלך מתבטא מישהו שחושב לעזוב, מה גם ששחר גרשון שותפו הגיב לציוץ של דני םדרמן. יהיה מעניין
סמל אישי של משתמש
Red Wolf
קיבל.ה  414 לייקים

חד משמעית להעיף את הזבלים האלה מהפועל וכמה שיותר מהר
ועם זאת, איפה לעזעזל המשטרה והאבטחה??
במקביל לתבוע אותם, רואים בכל צילום אפשרי שכל מי שהיה אמור להיות אחראי על הסדר עומד ומסתכל

לעשות את הדברים במקביל, גם וגם, אני כבר רואה איך אנשים פה חושבים שכלום לא חשוב ורק להכנס באולטראס
אבל כן, הפועל היא קבוצת כדורסל, וזה לא האחריות שלה, היא כן משלמת הרבה מאוד כסף למשטרה ולאבטחה שהדברים האלה לא יקרו, בטח לא על הפרקט
הפוסט קיבל לייק אחדFrenzy
BigBaller
קיבל.ה  119 לייקים

צר לי אבל לדעתי הרבה מזה זה בגלל שבכל מקרה כזה אוהדים פה מתחילים עם "כן אבל ההם" ו"כן אבל ככה"
Red_man
קיבל.ה  473 לייקים

מבולבל כתב: 24 מרץ 2024, 00:08 אתחיל בלומר שאני אוהב את הארגון, אני יודע שהארגון אוהב את הפועל ולצערי הוא כבר לא אוהב אותי
כי את הילדים שלי לא אוכל לקחת לכדורסל
כי את אישתי לא אוכל לשכנע לא חשוב מה שאומר
כי אף אחד שפוי לא ירצה שהילדים שלו יתערבבו עם החרא הזה
כן הפועל, כן צבע ביציע, כן לעודד בכל מקום
לא לאלימות
זה בסדר להיות שנון, מרגיז, ללכת בכל הכח עם האמת שלנו, להציף את השחיתות של המחלה
לא לאלימות
זה בסדר לשנוא את ערוץ הספורט ולדעת שהוא לא הוגן, זה בסדר לתעב במיוחד את רסקין או איזה שופר אחר
לא לאלימות
לא בשביל המצקצקים
לא בשביל התקשורת
בשביל הילדים שלי, שיוכלו לבוא לראות הפועל
שיוכלו להיות הפועל
בלי זה גם אם נזכה בדאבל- אני ומשפחתי סיימנו
לצערי הרב
רק דבר אחד הם לא אוהבים את הפועל. אולטראס הפועל זה גבר מכה. מקומם לא איתנו הגיע הזמן להתגרש גם אם אלו יהיו גירושים מכוערים. כבר שנים אני טוען שזה או אנחנו או הם וכנראה שהגענו לצומת ואני מקווה שזה יגמר בלעדיהם. מבחינתי שיהיה בית קברות בלי תופים שירים ודגלים רק שהם לא יהיו כאן יותר. חלאס הכפישו את כולנו זמנם עבר והגיע הזמן להיפרד.
הפוסט קיבל לייק אחדרדפוקס
Asafasraf
קיבל.ה  785 לייקים

זבלים.
אפילו נער הגבעות הצטרף למקהלה בזכותם ורוצה לסגור את היכל שלמה. איזה כיף איתם.

Sent from my iPhone using Tapatalk
בני12
קיבל.ה  844 לייקים

Asafasraf כתב: 24 מרץ 2024, 00:47 זבלים.

אולטראס הפועל הם החברים הכי טובים של בן גביר.
לא אופתע אם הם פועלים בשיתוף פעולה
feigenbaum99
קיבל.ה  97 לייקים

Asafasraf כתב: 24 מרץ 2024, 00:47 זבלים.

הוא כזה חלאה ואפס, לא יאומן שזה שר בממשלה...
Zvim
קיבל.ה  87 לייקים

תודה לחבורת הזבל שהורסים את הקבוצה

Sent from my SM-G998B using Tapatalk

הוקיץ'
קיבל.ה  3919 לייקים

כשהולכים לישון עם פשפשים...
מזמן היה צריך לטפל בחבורת הזבל הזאת.
פומפה
קיבל.ה  198 לייקים

נראה שהפעם אפילו הגרופיז של החלאות האלה בפורום לא יכולים להגן עליהם ולהצדיק את מעשיהם.

זה מה שקורה שיש גרף ברור של הסלמה משבוע לשבוע ומעלימים עין. ארגון פשע באדום. ועכשיו שמישהו יעז לבוא ולהגיד שהם לא כמו הלה פמיליה. אותו דבר אם לא יותר גרועים. חלאות אדם.
joshsoos
קיבל.ה  172 לייקים

התגובה של רמי פאתטית. שיקח אחריות על החרא שגידל טיפח ובחר לא לטפל בו כל השנים.
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3736 לייקים

joshsoos כתב: 24 מרץ 2024, 01:39 התגובה של רמי פאתטית. שיקח אחריות על החרא שגידל טיפח ובחר לא לטפל בו כל השנים.
הוא חבר איתם.
וינסנט
קיבל.ה  235 לייקים

התגובות של כולכם מביכות, כאילו כל האולטראס הרביץ לאוהד הזה. היו שם מקסימום 15 אוהדים שתקפו אותו ורובם נערים שספק אם הם מהאולטראס בכלל. התקשורת ושאר הקהלים מנסים לעשות מזה יותר ממה שזה ואתם נופלים לשטויות האלה.
joshsoos
קיבל.ה  172 לייקים

האשכול על איינבינדר קורא לך ילד, אף אחד לא שואל אותך מה לכתוב
הפוסט קיבל 4 לייקיםרדפוקסAsafasrafונרקומןshaharot
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3736 לייקים

וינסנט כתב: 24 מרץ 2024, 02:06 התגובות של כולכם מביכות, כאילו כל האולטראס הרביץ לאוהד הזה. היו שם מקסימום 15 אוהדים שתקפו אותו ורובם נערים שספק אם הם מהאולטראס בכלל. התקשורת ושאר הקהלים מנסים לעשות מזה יותר ממה שזה ואתם נופלים לשטויות האלה.
זה מה שהיית אומר גם אם אלה היו לה פמיליה ולא אולטראס הפועל? ליצן.
הפוסט קיבל לייק אחדאדום
בני12
קיבל.ה  844 לייקים

פומפה כתב: 24 מרץ 2024, 01:12 נראה שהפעם אפילו הגרופיז של החלאות האלה בפורום לא יכולים להגן עליהם ולהצדיק את מעשיהם.

זה מה שקורה שיש גרף ברור של הסלמה משבוע לשבוע ומעלימים עין. ארגון פשע באדום. ועכשיו שמישהו יעז לבוא ולהגיד שהם לא כמו הלה פמיליה. אותו דבר אם לא יותר גרועים. חלאות אדם.
והנה הגיע וינסנט.
כל פעם שאתה חושב שהגעת לתחתית אתה מגלה שהמיץ של הזבל עדיין שם
הפוסט קיבל 2 לייקיםAsafasrafאדום
וינסנט
קיבל.ה  235 לייקים

חחחח סליחה מר ג׳וש פעם הבאה לפני שאני אגיב אני אחכה לאישור שלך. ואתה רדפוקס מקומך בהיכל נוקיה עם ילדי הקונצרטים. תמשיך להיות הצל שלי ושחרר אותי, אתה לא תקבל צומי למרות שאתה מאוד רוצה.
El dudernio
קיבל.ה  1270 לייקים

וינסנט כתב: 24 מרץ 2024, 02:06 התגובות של כולכם מביכות, כאילו כל האולטראס הרביץ לאוהד הזה. היו שם מקסימום 15 אוהדים שתקפו אותו ורובם נערים שספק אם הם מהאולטראס בכלל. התקשורת ושאר הקהלים מנסים לעשות מזה יותר ממה שזה ואתם נופלים לשטויות האלה.
אין יותר ממה שזה.
היה שם לינץ באדם ששוכב על הרצפה.
מי שבעט לו בראש צריך להישפט על גרימת חבלה בנסיבות מחמירות.
מי שהכה אותו עם המקל של התוף שיואשם בנסיון לרצח.
שכל מי שהיה מעורב באירוע יורחק מהמגרשים לכל החיים ויהיה בזמן משחק של הפועל בתחנת המשטרה.

דיי נמאס. ולא מעניין אותי אם זה האולטראס או הבריגדה של יפו 23. שילכו להזדיין ויעזבו לי את הקבוצה
הפוסט קיבל 3 לייקיםBigBallershaharotאדום
בני12
קיבל.ה  844 לייקים

El dudernio כתב: 24 מרץ 2024, 03:03
אין יותר ממה שזה.
שכל מי שהיה מעורב באירוע יורחק מהמגרשים לכל החיים ויהיה בזמן משחק של הפועל בתחנת המשטרה.

דיי נמאס. ולא מעניין אותי אם זה האולטראס או הבריגדה של יפו 23. שילכו להזדיין ויעזבו לי את הקבוצה
במקום בתחנת משטרה שיהיו במזרחי בטדי לבושים אדום.
שם כבר ידאגו להם
בני12
קיבל.ה  844 לייקים

וינסנט כתב: 24 מרץ 2024, 02:53 חחחח סליחה מר ג׳וש פעם הבאה לפני שאני אגיב אני אחכה לאישור שלך. ואתה רדפוקס מקומך בהיכל נוקיה עם ילדי הקונצרטים. תמשיך להיות הצל שלי ושחרר אותי, אתה לא תקבל צומי למרות שאתה מאוד רוצה.
אנחנו באמת מתנצלים בפני דובר הלה פמיליה שאתה לא זוכה לכבוד הראוי לך.
וינסנט
קיבל.ה  235 לייקים

אין יותר ממה שזה.

מי דיבר על זה? דיברתי על זה שאנשים פה מכלילים את כל האולטראס. למה אין באולטראס אנשים במילואים ובצבא?
כשהאירוע קרה רוב הארגון היה בחוץ, בפנים נשארו בודדים + כמה ילדים שעזרו לקפל והם אלה שהרביצו לאוהד ההוא.
ילדים טמבלים שצריכים לשבת בכלא. אבל היי בוא נהיה כמו אוהדי ביתר ומכבי ונפיל את זה על כל האולטראס ועל עוד מאות אנשים.
וינסנט
קיבל.ה  235 לייקים

בני12 כתב: 24 מרץ 2024, 03:12
וינסנט כתב: 24 מרץ 2024, 02:53 חחחח סליחה מר ג׳וש פעם הבאה לפני שאני אגיב אני אחכה לאישור שלך. ואתה רדפוקס מקומך בהיכל נוקיה עם ילדי הקונצרטים. תמשיך להיות הצל שלי ושחרר אותי, אתה לא תקבל צומי למרות שאתה מאוד רוצה.
תמשיך לחשוב שאתה יודע משהו על האולטראס או על הלה פמיליה ימושפע. בלבלן ביצים אתה לך לישון עשה לנו טובה אתה פולט שטויות.
בני12
קיבל.ה  844 לייקים

וינסנט כתב: 24 מרץ 2024, 03:19
תמשיך לחשוב שאתה יודע משהו על האולטראס או על הלה פמיליה ימושפע. בלבלן ביצים אתה לך לישון עשה לנו טובה אתה פולט שטויות.
בן גביר צריך לקחת אצלך שיעורים איך להגן על נערי הגבעות בפני האמריקאים
ליאור א.
קיבל.ה  113 לייקים

אגב, אומנם הארגון אף פעם לא היה עמותת חסד, אבל בתחילתו ואפילו יחסית באמצע דרכו הוא היה די "מאורגן" ועם יותר אפקט חיובי מאשר שלילי בעיניי.
אני זוכר שאפילו רוב האירועים האלימים עם הארגונים היריבים, היו יחסית מאורגנים ונקבעו מראש במקומות מסוימים(לא שאני מצדיק, אבל אם כבר..)
תמיד מעניין אותי מה האנשים החזקים מפעם(שאת חלקם הגדול אני עדיין רואה מסביב) חושבים על זה? אין להם שום say או יכולת שליטה על הזבל שקורה כיום?
עם כמה שגם הם לא חסדי אומות העולם, קשה לי להאמין שהם שמחים לראות מה נהיה מהבייבי שלהם..
וינסנט
קיבל.ה  235 לייקים

בני12 כתב: 24 מרץ 2024, 03:27
וינסנט כתב: 24 מרץ 2024, 03:19

בן גביר צריך לקחת אצלך שיעורים איך להגן על נערי הגבעות בפני האמריקאים
טוב ימושפע, תמשיך לבלבל את המוח זה עושה לך את זה
joshsoos
קיבל.ה  172 לייקים

בסדר מה שתגיד. גם האולטראס של פעם היה פח אשפה שחשב רק על עצמו, בזמן שאתה עוד ינקת, אבל הם עוד הגיעו במקור מאהדה. זה של היום מורכב בדיוק כמוך- מחרא שמגיע משנאה. רוב האוהדים מחכים כבר שנים לבעלים שיבוא ויתן לכולכם בעיטה גדולה בתחת, אם זה יהיה ינאי מבחינתי הרוויח כבר עכשיו את הפסל מחוץ לאולם.
הפוסט קיבל 2 לייקיםונרקומןshaharot
סמל אישי של משתמש
בז'רנו
קיבל.ה  402 לייקים

אני לא יודע אם עופר קורא כאן,אבל בתור אוהד של הפועל כבר עשרות שנים,אני ממליץ לך לעשות אחד משניים:
1- לך.אל תשים שקל בקבוצה הזו.חבל על המאמצים והבושות שנגרמות לך.זה לא רק כמה העשרות משתוללים והורסים.הם נתמכים על ידי רבים נוספים שאולי לא יורדים להרביץ לילד על הפרקט,אבל לא נוקפים אצבע כדי למנוע זאת.
2- רוצה משום מה להישאר? בעונה הבאה תקצץ בחצי או 75% את התמיכה בקבוצה,ושים את הכסף על מצלמות וסדרנים.כל אוהד שעושה יותר מלשרוק בוז מצידי -להעיף מהמגרש ולשלול כניסה ל 10 שנים.
תעשה את זה ככה שנתיים או שלוש ותנקה את כל החרא מהיציעים שלנו.
3- שוב,עזוב את סעיף 2 ותחזור לסעיף 1
נערך לאחרונה על ידי בז'רנו ב 24 מרץ 2024, 06:26, נערך פעם 1 בסך הכל.
Asafasraf
קיבל.ה  785 לייקים

וינסנט כתב:
אין יותר ממה שזה.

מי דיבר על זה? דיברתי על זה שאנשים פה מכלילים את כל האולטראס. למה אין באולטראס אנשים במילואים ובצבא?
כשהאירוע קרה רוב הארגון היה בחוץ, בפנים נשארו בודדים + כמה ילדים שעזרו לקפל והם אלה שהרביצו לאוהד ההוא.
ילדים טמבלים שצריכים לשבת בכלא. אבל היי בוא נהיה כמו אוהדי ביתר ומכבי ונפיל את זה על כל האולטראס ועל עוד מאות אנשים.
למה אתה מכליל את כל אוהדי בית״ר ירושלים?
יש לי שני חברים אוהדי בית״ר שמעולם לא הרימו יד או היו מעורבים בקטטות.
זה שנתן את המכה עם המקל תיפוף שייך בוודאות לאולטראס ולגוש המעודד. תפסיק לטמון את הראש באדמה.
מה שנהיה מהארגון הזה הוא עצוב מאוד.
שוב, הדוגמא הכי פשוטה היא שיש בותכם זבל שלא מפסיק להשתמש במשרוקית מעל ל-5 שנים והם, במקום לדחוף לו אותה לגרון נותנים לו גיבוי.

Red_man
קיבל.ה  473 לייקים

יש לנו עיניים ואנחנו עושים בהן שימוש, אין יותר מזה. אבל הדבר היחיד שמעניין אותך ואת חברים שלך זה שיעלו סרטונים לאולטראס ישראל בשביל שיהיה אפשר לאונן על הסרטון ולריב בתגובות עם ילדים בני 16 אחרים.
הפוסט קיבל לייק אחדרדפוקס
האדס
קיבל.ה  2939 לייקים

בוקר שחור.
המומנטום מרגיש שזה הולך לסוף של עופר בהפועל.
שליחת תגובה