להסיר את הכפפות - אולטראס הפועל

מועצת הכדורסל של אוהדי הפועל
לזכרו של אורי שלף ז"ל, ממיסדי עמותת הפועל אוסישקין
בני12
קיבל.ה  844 לייקים

קירקגור כתב: 26 מרץ 2024, 22:58
בני12 כתב: 26 מרץ 2024, 22:53
קירקגור כתב: 26 מרץ 2024, 22:47
להבין את המניע לא מצדיק את המעשים. כמו שמעניין לבחון את הטריגר לליל הבדולח, או את הטריגר להוצאה של המפלגה הקומוניסטית בגרמניה מחוץ לחוק, או את הטבח במערת המכפלה. להבין זה לא להצדיק.
תקרא את התיאור של סומך.
המניע הוא הרצון להיות אלים
אם זה ככה, למה זאת פעם ראשונה שדבר כזה קורה? לא חסרות הזדמנויות להיות אלימים.
אני חושב שמה שכתבת הוא תנאי הכרחי אבל לא מספיק.
פעם ראשונה שהם אלימים?
אולי פעם ראשונה בשידור חי בטלוויזיה (סליחה, פעם שניה, אחרי חולון)

לא חסרות הזדמנויות להיות אלימים והם אכן אלימים בכל הזדמנות
תא מרבוטא
קיבל.ה  325 לייקים

קירקגור כתב: 26 מרץ 2024, 23:37
גביזון כתב: 26 מרץ 2024, 23:20 הסיבה ללינץ' באוהד חיפה לא מעניינת.
הסיבה לגניבת השלט לחולון לא מעניינת.
הסיבה לאבוקות באולם סגור לא מעניינת.
הסיבה לכל דבר כזה שקורא כל הזמן בשנים האחרונות ופוגע רק בנו כבר מזמן לא מעניינת אם אתה לא דביל בן שנתיים, מה שמעניין זה שבפועל נשרוד את המעשים האלה.
אני חייב לציין שאני אישית הרבה יותר פסימי מבעבר לגבי העתיד שלנו מול החבורה הזאת, הפועל עתידה להיות עמותת אוהדים בכח למרות הבחירות של פאקינג 90 אחוז מהאוהדים שאמרו את רצונם , הייתי כותב לטוב ולרע אבל זה רק לרע.

Sent from my 22101320G using Tapatalk
אתה מודע לזה שעניין הוא סובייקטיבי?
אתה מודע לכך שהעובדה שאתה מתייחס לחוויות ומחשבות אישיות שלך כעובדות אובייקטיבות מעידות על דפוס מחשבה אגוצנטרי, שבאופן אירוני באמת מאפיינות פעוטות.
האירוניה הנוספת היא שאתה נורא נחרץ בהמון סוגיות. היית מצפה שאדם שמגיע לתובנות חד משמעיות ומוחלטות יהיה בעל יכולות קוגניטיביות יוצאת דופן. אבל הלוגיקה שלך, הרטוריקה הדיכוטומית ויכולת הניתוח שלך מעידות שהיכולת שלך לגבש טענה ולהגיע למסקנות משכנעות היא נמוכה מאוד, אפילו במקום בו אין צורך בסטנדרטים אקדמים גבוהים כמו פורום אוהדים באינטרנט.
גם אני סקרן לדעת למה. באמת. זה מאד חריג שאוהדי הפועל תוקפים אוהד של קבוצה שאינה יריבה מסורתית שלנו. ואחרי שזה נאמר- מה סובייקטיבי באלימות בשבת? הם בעצם לשיטתם נתנו לו שיאצו?
לאלימות יש הגדרה בחוק. אבל גם אם לא מכירים את לשון החוק, זה מדהים שאשכרה אפילו מכות לאדם ששוכב על הרצפה זה עניין סובייקטיבי

האם הייתה סיבה מובנת, לשיטתם, להכות אותו? אולי. בינתיים לא שמעתי אפילו בדל של הסבר. אפילו לאלאור עזריה שירה בעצור שכוב על הקרקע, היו תירוצים. וגם אם יש לתוקפים הסבר- אין שום עניין יחסי במכות שניתנו
ofer23
קיבל.ה  32 לייקים

הניסיון לבצע פה הבחנה בין אלימות מילולית בוטה וקשה, אשר נעשית באופן עקבי משחק אחרי משחק, לבין אלימות פיזית, הוא נכון אולי באופן תיאורטי.
מבחינה מעשית, מבצעי שני סוגי האלימות הללו מאפיינים אנשים לא נורמטיביים.
הגבול בין קריאות נאצה חוזרות ונשנות, הכוללות איחולי מוות ומחלות קשות לאנשים, לבין איומים על אוהדים אחרים, דחיפות והשלכת חפצים אל המגרש, הוא דק מאוד ובדרך כלל הוא נחצה. והגבול בין סממני האלימות הפיזית הללו לבין אלימות פיזית פר אקסלאנס מסוג של הכאת אנשים אחרים הוא גם כן דק מאוד ומתוך קבוצה של עשרות אנשים הוא בדרך כלל נחצה אצל חלקם/רובם.
תרבות אלימה ואווירה אלימה (כשברקע נשמעות קריאות נאצה חוזרות ונשנות, איחולי מוות לאנשים משחק אחר משחק) מובילה לאלימות, גם אלימות פיזית ולא משנה בכלל התירוץ הישיר שהוביל את אותם חוליגנים עבריינים לבצע לינץ’ באותו אוהד של הפועל חיפה.
הפוסט קיבל לייק אחדאוהד כורסא
ארז שדה
קיבל.ה  656 לייקים

ofer23 כתב: 27 מרץ 2024, 06:19 הניסיון לבצע פה הבחנה בין אלימות מילולית בוטה וקשה, אשר נעשית באופן עקבי משחק אחרי משחק, לבין אלימות פיזית, הוא נכון אולי באופן תיאורטי.
מבחינה מעשית, מבצעי שני סוגי האלימות הללו מאפיינים אנשים לא נורמטיביים.
הגבול בין קריאות נאצה חוזרות ונשנות, הכוללות איחולי מוות ומחלות קשות לאנשים, לבין איומים על אוהדים אחרים, דחיפות והשלכת חפצים אל המגרש, הוא דק מאוד ובדרך כלל הוא נחצה. והגבול בין סממני האלימות הפיזית הללו לבין אלימות פיזית פר אקסלאנס מסוג של הכאת אנשים אחרים הוא גם כן דק מאוד ומתוך קבוצה של עשרות אנשים הוא בדרך כלל נחצה אצל חלקם/רובם.
תרבות אלימה ואווירה אלימה (כשברקע נשמעות קריאות נאצה חוזרות ונשנות, איחולי מוות לאנשים משחק אחר משחק) מובילה לאלימות, גם אלימות פיזית ולא משנה בכלל התירוץ הישיר שהוביל את אותם חוליגנים עבריינים לבצע לינץ’ באותו אוהד של הפועל חיפה.
שיצאנו מהמשחק במוצ"ש הייתה התגודדות של החוליגנים באדום ליד האוטו שלי שנכנסנו לאוטו הם התחילו בהסתערות לכיוון שער ד, הבן שלי שאל אותי לאן הם הולכים אמרתי לו שהם מתכוונים להתנהג באלימות כלפי אוהדי הפועל חיפה. התגובה של הבן שלי בן 10 הייתה שנראה לו שהם יתנהגו באלימות מילולית, הוא פשוט לא העלה בדעתו שאוהדי הפועל תל אביב יכולים להיות אלימים גם פיזית, זה לא קל לקבל את זה שאוהדים כמוך יכולים להתנהג באלימות אכזרית כל כך אבל זה המצב והוא חייב להשתנות כדי שנוכל לקחת את הילדים שלנו לראות כדורסל בבטחה.
אוהד כורסא
קיבל.ה  283 לייקים

תא מרבוטא כתב: 27 מרץ 2024, 05:50
הסיבה לכל דבר כזה שקורא כל הזמן בשנים האחרונות ופוגע רק בנו כבר מזמן לא מעניינת אם אתה לא דביל בן שנתיים, מה שמעניין זה שבפועל נשרוד את המעשים האלה.
אני חייב לציין שאני אישית הרבה יותר פסימי מבעבר לגבי העתיד שלנו מול החבורה הזאת, הפועל עתידה להיות עמותת אוהדים בכח למרות הבחירות של פאקינג 90 אחוז מהאוהדים שאמרו את רצונם , הייתי כותב לטוב ולרע אבל זה רק לרע.

אתה מודע לכך שהעובדה שאתה מתייחס לחוויות ומחשבות אישיות שלך כעובדות אובייקטיבות מעידות על דפוס מחשבה אגוצנטרי, שבאופן אירוני באמת מאפיינות פעוטות.
האירוניה הנוספת היא שאתה נורא נחרץ בהמון סוגיות. היית מצפה שאדם שמגיע לתובנות חד משמעיות ומוחלטות יהיה בעל יכולות קוגניטיביות יוצאת דופן. אבל הלוגיקה שלך, הרטוריקה הדיכוטומית ויכולת הניתוח שלך מעידות שהיכולת שלך לגבש טענה ולהגיע למסקנות משכנעות היא נמוכה מאוד, אפילו במקום בו אין צורך בסטנדרטים אקדמים גבוהים כמו פורום אוהדים באינטרנט.
גם אני סקרן לדעת למה. באמת. זה מאד חריג שאוהדי הפועל תוקפים אוהד של קבוצה שאינה יריבה מסורתית שלנו. ואחרי שזה נאמר- מה סובייקטיבי באלימות בשבת? הם בעצם לשיטתם נתנו לו שיאצו?
לאלימות יש הגדרה בחוק. אבל גם אם לא מכירים את לשון החוק, זה מדהים שאשכרה אפילו מכות לאדם ששוכב על הרצפה זה עניין סובייקטיבי

האם הייתה סיבה מובנת, לשיטתם, להכות אותו? אולי. בינתיים לא שמעתי אפילו בדל של הסבר. אפילו לאלאור עזריה שירה בעצור שכוב על הקרקע, היו תירוצים. וגם אם יש לתוקפים הסבר- אין שום עניין יחסי במכות שניתנו
עזוב, אפילו לא שווה התייחסות.
Charlie
קיבל.ה  446 לייקים

רק הפועל כתב:וואלה אחריי כל הדרעק שאנחנו עוברים העונה אז הציפיות שלי השתנו לחלוטין , כל מה שאני רוצה זה שהקבוצה לא תתפרק ועופר ינאי ימשיך פה השאר זה בונוס
לגמרי.
זו יכול להיות קו פרשת המים של הפועל ת"א:
ריסון האולטראס שיתרכז בעידוד ולא באלימות
ובניית אימפריה ע"י עופר ינאי
או
מאבק אלים של האולטראס שיביא לעזיבת ינאי וקריסת הפועל

Sent from my iPhone using Tapatalk
הפוסט קיבל לייק אחדגביזון
קירקגור
קיבל.ה  112 לייקים

תא מרבוטא כתב: 27 מרץ 2024, 05:50

התגובה שלי הייתה כתגובה לזה שגביזון כתב שהסיבה לא מעניינת. בעייני הסיבה להתנהגות הזאת כן מעניינת. לא ניסיתי להצדיק את האלימות המכוערת הזאת, ואין שום דבר שיכול להצדיק אותה.
סמל אישי של משתמש
Red Wolf
קיבל.ה  414 לייקים

Gili כתב: 26 מרץ 2024, 23:53 האידיוט הזה דווקא עושה לנו שירות גדול
תסביר
סמל אישי של משתמש
עמית
קיבל.ה  235 לייקים

Red Wolf כתב: 27 מרץ 2024, 10:10
Gili כתב: 26 מרץ 2024, 23:53 האידיוט הזה דווקא עושה לנו שירות גדול
תסביר
כי זה אמירה לא נכונה וסתם עוד קטע שבן גביר פשוט זורק נראטיבים שטותיים באוויר בפול ביטחון בשביל למשוך את מעריצי ימין על מלא לבטוח בו שוב

מה שבפועל זה עשה זה יצר טראפיק שלם בטוויטר נגדו (אולי גם בפלטפורמות אחרות אבל אני לא עוקב) של העובדות שאוהדי הפועל מעולם לא "קיללו את צהל" וחלק גדול מאנשי האולטראס גם שירתו בקרבי. מה שמוציא את בן גביר כאידיוט גמור ומוכיח שההחלטה שלו ושל המשטרה כמטומטמת ופופליסטית
(אולי) Trust the :hapoel: Mintzberg Process
סמל אישי של משתמש
עמית
קיבל.ה  235 לייקים

מצד אחד - אולטראס הפועל, ארגון מאוד חשוב למועדון. עוד פעם עושה לנו נזק כלכלי ותדמיתי (אני לא מאשים אותם ישירות אבל כן חלק גדול באחריות היא עליהם)

מצד שני - המשטרה, בחסות בן גביר האידיוט הזה עושים כל מהלך אפשרי לא נכון. המהלך לסגור את הדרייב אין הוא אידיוטי ברמה לא הגיונית ואין שום סיבה להצדיק את זה, כשהפועל הגיבה לסגירה הם אמרו "יאלה לך תחפשו את האשמים במקום להתלונן" ושלבן גביר היה במה לומר משהו על זה הוא ישר רק תירץ וצעק. בשבילו ובשביל המשטרה אלימות וטרור מטופלת ביד מאוד קשה רק למי שלא בצד הפוליטי שלהם, והשאר מקבלים הנחות. אין תקווה
(אולי) Trust the :hapoel: Mintzberg Process
הפוסט קיבל לייק אחדgershon
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3736 לייקים

Charlie כתב: 27 מרץ 2024, 09:48
רק הפועל כתב:וואלה אחריי כל הדרעק שאנחנו עוברים העונה אז הציפיות שלי השתנו לחלוטין , כל מה שאני רוצה זה שהקבוצה לא תתפרק ועופר ינאי ימשיך פה השאר זה בונוס
לגמרי.
או

אם מאבק אלים של 100 איש ועוד 300 משולהבים יהיה מה שיביא לקריסת הפועל אז כל שאר עשרות אלפי האוהדים שעמדו מנגד הם סמרטוטים ומגיע להם.
השינוי יכול לבוא רק מתוכנו.
הפוסט קיבל 3 לייקיםאדוםגביזון7even
סמל אישי של משתמש
Mr.china
קיבל.ה  99 לייקים

https://m.one.co.il/Mobile/Article/23-2 ... mmentslist

יש כתבי אישום של תקיפה חמורה עבור 5.
יש שמות של כולם ,מצפה מהנהלה של הסל ,רגל,יד ,מים
לקחת את השמות האלה במידה של הרשעה/פשרה ולהרחיק לכל החיים.
הפוסט קיבל לייק אחד7even
סמל אישי של משתמש
Red Wolf
קיבל.ה  414 לייקים

Mr.china כתב: 04 אפריל 2024, 14:53 https://m.one.co.il/Mobile/Article/23-2 ... mmentslist

מתן צברי, בן 38, תושב ת"א
דניאל גרינברג, בן 24 מר"ג
אופק עובדיה, בן 24 מאור עקיבא
נאור פאסי, בן 19 מראשון לציון
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3736 לייקים

Red Wolf כתב: 04 אפריל 2024, 16:13
Mr.china כתב: 04 אפריל 2024, 14:53 https://m.one.co.il/Mobile/Article/23-2 ... mmentslist

יפה שהכי בכיר שנעצר מהאולטראס לא נמצא שם, עבודה יפה של העו"ד הפרטי של האולטראס האיש וההלוויה.
אגב,
אופק עובדיה לא שיחק אצלנו בנוער?
ארדיטי
קיבל.ה  108 לייקים

רדפוקס כתב: 28 מרץ 2024, 12:34
Charlie כתב: 27 מרץ 2024, 09:48
לגמרי.
או

אם מאבק אלים של 100 איש ועוד 300 משולהבים יהיה מה שיביא לקריסת הפועל אז כל שאר עשרות אלפי האוהדים שעמדו מנגד הם סמרטוטים ומגיע להם.
השינוי יכול לבוא רק מתוכנו.
אם מאה אלף משיחיים הצליחו להביא לקריסה של מדינה עם 10 מליון אזרחים, זה ממש לא מפתיע ש100 עבריינים מצליחים להשמיד מועדון עם עשרות אלפי אוהדים.
סמל אישי של משתמש
ההוא שאמרו לו
קיבל.ה  868 לייקים

רדפוקס כתב: 04 אפריל 2024, 16:42

יפה שהכי בכיר שנעצר מהאולטראס לא נמצא שם, עבודה יפה של העו"ד הפרטי של האולטראס האיש וההלוויה.
אגב,
היה אופק עובדיה באפרוחים של קלינגר, זה אותו אחד?
GLAD ALL OVER
האמיני יום יבוא!
סמל אישי של משתמש
Mr.china
קיבל.ה  99 לייקים

אגב,
לא בטוח שהוא באמת היה מעורב, סתם כנראה חובבנות של המשטרה, הוא הואשם במכות עם המקל תוף, בכתבה מדובר כבר על מישהו אחר מבין החמישה שהגה עם המקל.
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3736 לייקים

ההוא שאמרו לו כתב: 04 אפריל 2024, 17:03

אגב,
היה אופק עובדיה באפרוחים של קלינגר, זה אותו אחד?
וגם האם נאור פאסי הוא בן דוד מדרגה שנייה של בריאן פאסי שהוא בעצם יהודי ואפשר לאזרח אותו? נקודה למחשבה.
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1690 לייקים

דניאל גרינברג זה אחיין של זאב שהוציא צו עיקול לא מזמן?
יהיה טוב הפועל!
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1690 לייקים

סתם ככה למי שפספס, המשחק אתמול בב"ש הסתיים עם כיסאות עקורים ביציע האולטראס ושלל מדבקות UH99 על גדר הזכוכית בין היציע למגרש.
שמעתי באוזניי את בעלי האולם אומרים לאנשי הפועל שאירוח שם לא בא בחשבון במשחק הבא אלא אם ישלמו על תיקון הנזקים במיידי.

שוב תודה לכם אולטראס על כל האהבה למועדון .
יהיה טוב הפועל!
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
יהלום14אדום
קיבל.ה  557 לייקים

7even כתב: 17 אפריל 2024, 19:24 סתם ככה למי שפספס, המשחק אתמול בב"ש הסתיים עם כיסאות עקורים ביציע האולטראס ושלל מדבקות UH99 על גדר הזכוכית בין היציע למגרש.
שמעתי באוזניי את בעלי האולם אומרים לאנשי הפועל שאירוח שם לא בא בחשבון במשחק הבא אלא אם ישלמו על תיקון הנזקים במיידי.

:yuck:
יאללה הביתה!!!
גביזון
קיבל.ה  1133 לייקים

7even כתב:סתם ככה למי שפספס, המשחק אתמול בב"ש הסתיים עם כיסאות עקורים ביציע האולטראס ושלל מדבקות UH99 על גדר הזכוכית בין היציע למגרש.

מהתיאור הזה וכל מה שהם עשו עד עכשיו העונה זה נשמע שהם הדבר הכי טוב שיש לשימון מזרחי, הנשק הכי טוב של מכבי.
בסוף עופר יתעייף, בסוף כולנו נתעייף.

הפוסט קיבל לייק אחד7even
ranjef
קיבל.ה  692 לייקים

הם באמת המטרה הכי קלה של שימון, הם פוגעים בהפועל, והוא רק מעביר את תשומת הלב אליהם עוד יותר בכל השופרים שלו.
משחק קל בשבילו סהכ
הפוסט קיבל לייק אחד7even
גביזון
קיבל.ה  1133 לייקים

ranjef כתב:הם באמת המטרה הכי קלה של שימון, הם פוגעים בהפועל, והוא רק מעביר את תשומת הלב אליהם עוד יותר בכל השופרים שלו.
משחק קל בשבילו סהכ
הוא לא צריך להעביר תשומת הלב, הם חיים מתשומת הלב, בלי זה הם לא קיימים.
אולטראס הפועל - הפרוקסי של שימון.

הפוסט קיבל 2 לייקים7evenפומפה
ranjef
קיבל.ה  692 לייקים

עצוב
כי גם עכשיו הקבוצה לא משחקת בבית בגלל הלינץ שביצעו בפאקינג אוהד הפועל חיפה. כאילו אין טילים, פציעות ועוד אלף צרות מסביב על הראש של השחקנים.
ההשפעה של 50-100 איש על הקהילה הענקית של הפועל היא לא נתפסת והרסנית.
הפוסט קיבל לייק אחד7even
פומפה
קיבל.ה  198 לייקים

אפשר תמיד לסמוך עליהם שיעשו את הדבר שהכי יזיק לקבוצה
בזה הם באמת הכי טובים שיש
הפוסט קיבל 3 לייקיםshaharot7evenגביזון
Asafasraf
קיבל.ה  785 לייקים

הגידול הכי מסוכן לדבר הזה שנקרא ״הפועל תל אביב״- גם בכדורגל וגם בכדורסל.
עד היום התנהגו איתם בכפפות של משי.
אולי להלחם בהם בנשק שלהם- שוטרים וחברת אבטחה ביציע, עד שילמדו להתנהל.
מבחינתי, מעדיף יציע ריק מאשר הנזקים התדמיתיים והספורטיביים שהם גורמים לנו.

נערך לאחרונה על ידי Asafasraf ב 18 אפריל 2024, 08:24, נערך פעם 1 בסך הכל.
הפוסט קיבל 2 לייקיםגביזון7even
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1690 לייקים

וכל זה קורה לא מול מכבי או ירושלים או חולון...
לא במשחק עם שוטרים או איזה ימ"מ או יס"מ...
לא במשחק עם צפיפות ביציעים או איזו אקסטרא סופר אבטחה...
בלי קהל ממול שמקניט...
בלי שחקן יריבה שמקניט...

רק מראה שהבעיה היא לא בן גביר או בר לב או שימון או חולדאי או ראלב מג'אדלה או מיקי זוהר.
סורי.
מדובר בחבר'ה שהם אנטי הפועל ואנטי אוהדים שאיכשהו נדבקים אלינו בכל מקום. נגע.
יהיה טוב הפועל!
הפוסט קיבל 3 לייקיםגביזוןVinbASAFABADI
סמל אישי של משתמש
הפועל
קיבל.ה  1020 לייקים
יצירת קשר:

מצלמות. מאבטחים מטעם הקבוצה. סדרת תביעות אישיות.
וכמה חודשים של לחץ אגרסיבי כזה
נעשינו לנטל, אנו וזיכרונותינו, ובסופו של דבר נמכרנו
היינו של ההסתדרות, אבל עכשיו כבר לא
איש אחד, מוישה, בא וקנה אותנו
הפוסט קיבל 2 לייקיםVinbASAFABADI
ASAFABADI
קיבל.ה  181 לייקים

7even כתב: 17 אפריל 2024, 19:24 סתם ככה למי שפספס, המשחק אתמול בב"ש הסתיים עם כיסאות עקורים ביציע האולטראס ושלל מדבקות UH99 על גדר הזכוכית בין היציע למגרש.

רוצה לציין שאף פעם לא הבנתי מה הלוז עם כיסאות שבורים ואז הגעתי פעם ראשונה וישבתי ביציע לידם וזה פשוט חבר'ה דפרים חלקים בני 15-16 וחלקן תאמת נראים חיילים+ שפשוט כמו ילדים בני 3 חושבים שזה מגניב הייתי בשוק, פשוט אחד עומד על כסא מתחיל לקפוץ בכוונה כדי לשבור ואז מתלהב לחברים שלו על חארות כאלה אנחנו אוכלים חרא, רוצה לציין שזה היה באמת אבל 3-4 חבר'ה לא מעבר
אוהד כורסא
קיבל.ה  283 לייקים

פעם הבאה: כמה תמונות ולשלוח לעופר. אפשר בטוויטר.
סכין_בבטן_האומה
קיבל.ה  55 לייקים

הדרך הכי יעילה להילחם בזה היא דרך הארנק. אף אחד מהאוהדים האלה לא זורק כוס שתיה על תמיר בלאט או הבן של פנאן מחוץ ליציע של האולטראס, ואף אחד
מהם גם לא הולך לבית קפה או בר ומתחיל לשבור כסאות. ברגע שיתבעו אותם על הנזקים + הפגיעה במוניטין הדברים האלה יעלמו, או לפחות ירדו בצורה משמעותית.
הפוסט קיבל 3 לייקיםVinbMr.china7even
שליחת תגובה