להסיר את הכפפות - אולטראס הפועל

מועצת הכדורסל של אוהדי הפועל
לזכרו של אורי שלף ז"ל, ממיסדי עמותת הפועל אוסישקין
IsraelM
קיבל.ה  8 לייקים

shaharot כתב: 24 מרץ 2024, 22:12
הפועל כתב: 24 מרץ 2024, 21:53
Shacham כתב: 24 מרץ 2024, 20:56

באמת שזה כן מסובך.

לילד שעצרו אתמול אין מנוי ואין חבר עמותה, אז אין שום דבר לשלול לו. נגיד והיה, עדיין אפשר בקלות לקנות כרטיס ישירות מהמועדון או ממישהו אחר שיש שלו מנוי.
שלילה לכל החיים = בדיקת ת"ז, אין דרך אחרת לאכוף את זה. בקיץ האחרון המועדון לקח בצדק עמדה שהוא לא מוכן לבדיקת ת"ז של כל אוהד ואוהד.

לגבי תביעה, אני לא עורך דין אבל יש לי תחושה שזה לא כזה פשוט לתבוע ילד בן 17 על כמה עשרות או מאות אלפי שקלים.
שים מאבטח מפחיד בכל כניסה, שים לידו פוסטר עם 30 תמונות מוגדלות של כל מי שהמועדון לא רוצה שייכנס ותגיד לו - כל מי שפה בתמונה לא נכנס. נקודה. זאת העבודה שלך.
בדיוק זאת הייתה הכוונה שלי.
וכן ברור שיש מיליון דרכים קלות לקנות כרטיס "ולהתגנב" למשחק. אבל שידע שאחרי שיתפסו אותו הוא יקבל קנס כספי כבד של 30-40 אלף שקל ושלום על ישראל.
ולא מזיז לי שהילדים חארות האלו בני 17 או 15 .
ברגע שיראו מה קורה "לחברים" שלהם אז התופעה המסריחה הזאת תיעלם בוודאות
זה מעבר לסקופ של הכדורסל אבל הגיע הזמן שיתחסו לבן 16 כאל בגיר , הן להקל והן להחמיר , הרי גם ככה הוא שותה ומעשן .
וגם ככה בחור עם תיקים קטנים בצבא לא לוקח - לכן אפשר לזרוק אותו לכלא . א נחנו רואים שאנשים בני 18-22 כיום הם עדין עם שכל של ילדים ופועלים בצורה טיפשית ומסכנים אחרים גם על הכביש וגם באלימות אז מה השוני לגבי 16-17?!
סמל אישי של משתמש
red in blood
קיבל.ה  318 לייקים

shaharot כתב: 24 מרץ 2024, 19:32 רמי היה במגרש הוא יודע טוב מאוד מי היה שם.
שיתחיל לדבר ולהתחיל לשלול מנויים לכל החיים לכל מי שהיה שם + מכתב תביעה כספית.
באמת שזה לא מסובך
באמת שזה כן מסובך.

לילד שעצרו אתמול אין מנוי ואין חבר עמותה, אז אין שום דבר לשלול לו. נגיד והיה, עדיין אפשר בקלות לקנות כרטיס ישירות מהמועדון או ממישהו אחר שיש שלו מנוי.
שלילה לכל החיים = בדיקת ת"ז, אין דרך אחרת לאכוף את זה. בקיץ האחרון המועדון לקח בצדק עמדה שהוא לא מוכן לבדיקת ת"ז של כל אוהד ואוהד.

לגבי תביעה, אני לא עורך דין אבל יש לי תחושה שזה לא כזה פשוט לתבוע ילד בן 17 על כמה עשרות או מאות אלפי שקלים.
שים מאבטח מפחיד בכל כניסה, שים לידו פוסטר עם 30 תמונות מוגדלות של כל מי שהמועדון לא רוצה שייכנס ותגיד לו - כל מי שפה בתמונה לא נכנס. נקודה. זאת העבודה שלך.
ואז כל אוהד שנכנס, המאבטח שמולו צריך להשוות אותו ל-30 תמונות שונות לפני שיכניס אותו ויעבור לעשות את אותו דבר לאוהד הבא.
זה יהפוך את תהליך הכניסה לארוך בצורה קיצונית, ויוצר דוחק וסיכון בכניסה. בחיי שיותר קל לבדוק ת״ז לכולם.

אם זה היה פשוט, היו עושים את זה ממזמן.
"אנחנו אולי קהל פרובוקטיבי, קהל שנון, קהל עם לשון חריפה וחדה, ולפעמים חסרת רחמים, אבל אנחנו לא גזענים."
- עומר חרמש ז״ל
סמל אישי של משתמש
Shacham
קיבל.ה  584 לייקים

shaharot כתב: 24 מרץ 2024, 19:32 רמי היה במגרש הוא יודע טוב מאוד מי היה שם.
שיתחיל לדבר ולהתחיל לשלול מנויים לכל החיים לכל מי שהיה שם + מכתב תביעה כספית.
באמת שזה לא מסובך
באמת שזה כן מסובך.

יכול לחשוב על איזה 30 סיבות שונות למה מה שכתבת לא ישים / לא יפתור את הבעיה. לא שיש לי איזה התנגדות שינסו משהו כזה ואחזיק אצבעות שזה יפתור משהו מהבעיה, אבל באמת לא חושב.
סמל אישי של משתמש
הפועל
קיבל.ה  1020 לייקים
יצירת קשר:

red in blood כתב: 24 מרץ 2024, 22:51

באמת שזה כן מסובך.

ואז כל אוהד שנכנס, המאבטח שמולו צריך להשוות אותו ל-30 תמונות שונות לפני שיכניס אותו ויעבור לעשות את אותו דבר לאוהד הבא.
זה יהפוך את תהליך הכניסה לארוך בצורה קיצונית, ויוצר דוחק וסיכון בכניסה. בחיי שיותר קל לבדוק ת״ז לכולם.

עם כל הכבוד, לא מדובר פה על איזו עבודה טכנית מאד מסובכת. בנאדם יושב ומסתכל על הפנים של אנשים (אפילו לא על כולם, רק כאלו בגילאי 20-30 בתכלס), ואם קופץ לו דמיון לתמונות של 20-30 איש שהוא שינן קודם הוא עוצר ומסתכל יותר לעומק.. נעשו דברים מסובכים יותר בהיסטוריה, ואין שום סיבה להתייחס לזה כאיזה מבצע בלתי אפשרי של ג'יימס בונד.
אם זה מסתבך בתצורה פסיכית, אז מעמידים לידו עוד בחור וכל אחד מהם מחפש רק פרצופים של 10 אנשים. אפשר לחשוב, בחיאת.
נעשינו לנטל, אנו וזיכרונותינו, ובסופו של דבר נמכרנו
היינו של ההסתדרות, אבל עכשיו כבר לא
איש אחד, מוישה, בא וקנה אותנו
הפוסט קיבל 2 לייקיםshaharotגביזון
סמל אישי של משתמש
תתאבד כבר
קיבל.ה  144 לייקים

פרודקט vs פיתוח גרסאת הפועל כדורסל ממש
אנשי הפועל תל אביב כדורסל, הציון שלכם הוא 0. תשתפרו בבקשה - ת.כ, ערב המשחק נגד הפ' ב"ש

כל העוולות אחת הן, והמחשבה שלא כך, היא מקור כל העוולות.
וחוץ מזה, לשם מה נתכנסנו? יאללה הפועל!
הפוסט קיבל לייק אחדונרקומן
Charlie
קיבל.ה  446 לייקים

באנגליה התמודדו עם אלימות וחוליגנים הרבה יותר קשים מהעברייני צעצוע של יציע 1. יד ברזל ותראו מהר מאוד איך ביציע 1 מתמקדים בשירי שחקנים ולא באוהדי היריבה.
הפוסט קיבל 2 לייקים7evenshaharot
סמל אישי של משתמש
red in blood
קיבל.ה  318 לייקים

הפועל כתב: 24 מרץ 2024, 23:42
red in blood כתב: 24 מרץ 2024, 22:51

עם כל הכבוד, לא מדובר פה על איזו עבודה טכנית מאד מסובכת. בנאדם יושב ומסתכל על הפנים של אנשים (אפילו לא על כולם, רק כאלו בגילאי 20-30 בתכלס), ואם קופץ לו דמיון לתמונות של 20-30 איש שהוא שינן קודם הוא עוצר ומסתכל יותר לעומק.. נעשו דברים מסובכים יותר בהיסטוריה, ואין שום סיבה להתייחס לזה כאיזה מבצע בלתי אפשרי של ג'יימס בונד.
אם זה מסתבך בתצורה פסיכית, אז מעמידים לידו עוד בחור וכל אחד מהם מחפש רק פרצופים של 10 אנשים. אפשר לחשוב, בחיאת.
זה לא דבר מורכב, אבל זה דבר שלוקח לא מעט זמן.
שתבין, אני לא מדבר על זה שזה ייקח 5 דקות לכל אוהד מן הסתם, אבל תוספת של 15 שניות (וכן, זה מה שזה לוקח) לבערך 2000 אוהדים (שזה בערך פלג האוכלוסייה שאמרת), זה 500 דקות. גם אם תחלק את זה בין 10 מאבטחים, זה סיפור.
זה יגרום לדוחק, ליותר מקרי אלימות שאנשים יפגעו ובדרך עוד אנשים לרשימה מה שיאריך את הזמן.
שוב, יש סיבה שזה לא עובד ככה בעולם.

אתה מדבר מתוך רצון לעשות משהו, מתוך רצון לא להראות כאילו לא עושים כלום, אבל לא מתוך מחשבה על הבעיה ועל פתרונות.
"אנחנו אולי קהל פרובוקטיבי, קהל שנון, קהל עם לשון חריפה וחדה, ולפעמים חסרת רחמים, אבל אנחנו לא גזענים."
- עומר חרמש ז״ל
סמל אישי של משתמש
red in blood
קיבל.ה  318 לייקים

תתאבד כבר כתב: 25 מרץ 2024, 00:35 פרודקט vs פיתוח גרסאת הפועל כדורסל ממש
אני יודע שאתה צוחק, אבל עכשיו מעניין אותי מה הפילוג של מי שתומך בכל אופציה 😅
- עומר חרמש ז״ל
הפוסט קיבל לייק אחדתתאבד כבר
סמל אישי של משתמש
תתאבד כבר
קיבל.ה  144 לייקים

red in blood כתב: 25 מרץ 2024, 06:26
תתאבד כבר כתב: 25 מרץ 2024, 00:35 פרודקט vs פיתוח גרסאת הפועל כדורסל ממש
אני יודע שאתה צוחק, אבל עכשיו מעניין אותי מה הפילוג של מי שתומך בכל אופציה 😅
הפועל "הפיתרון לא מסובך" הוא הפרודקט כמובן ושחם "זה מסובך." פיתוח ;) וגם אתה (תחליטו ביניכם מי פרונט ומי בק. אני דטא סיינס וחסרים לי נתונים)
נערך לאחרונה על ידי תתאבד כבר ב 25 מרץ 2024, 08:55, נערך 2 פעמים בסך הכל.
אנשי הפועל תל אביב כדורסל, הציון שלכם הוא 0. תשתפרו בבקשה - ת.כ, ערב המשחק נגד הפ' ב"ש

כל העוולות אחת הן, והמחשבה שלא כך, היא מקור כל העוולות.
וחוץ מזה, לשם מה נתכנסנו? יאללה הפועל!
תא מרבוטא
קיבל.ה  325 לייקים

לא הבנתי למה לא לחייב אוהד שנתפס באלימות במגרש או בהפרעה לסדר להגיע לתחנת משטרה לחתום כל משחק שנערך, וככה לוודא שהוא לא מגיע למגרש. לא מתייצב? מעצר.

שום תמונות פנים, שום עיכוב תורים, שום עונש שדופק אוהדים אחרים
הפוסט קיבל לייק אחדRaizi
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1690 לייקים

תא מרבוטא כתב: 25 מרץ 2024, 07:54 לא הבנתי למה לא לחייב אוהד שנתפס באלימות במגרש או בהפרעה לסדר להגיע לתחנת משטרה לחתום כל משחק שנערך, וככה לוודא שהוא לא מגיע למגרש. לא מתייצב? מעצר.

כי זה הוכח כלא יעיל.
גם כי זה לא נאכף כמו שצריך, ושנית - אם יעצרו 100 אוהדים במשחק, תאר לך את העומס שזה יוצר עתידית על תחנות משטרה.

הפיתרון הוא לדעתי בכיס - קנס כספי מאד גבוה.
כל אוהד שעושה מנוי או קונה כרטיס יצטרך לחתום(או לאשר בצ'קסבוקס אם זה דרך המחשב) שהוא מאשר לקנוס אותו בכמה עשרות אלפי שקלים טובים במידה ויתנהג בצורה אלימה, שכוללת גם השלכת חפצים למשטח. ממסטיק ועד אבוקה.
ולא הניסוח המאד מעורפל כיום.

כל פיתרון שהוא לא קנס מופרע לא יזיז כלום.
4-5 קנסות כאלה, וסגרת פינה. באחריות.
יהיה טוב הפועל!
הפוסט קיבל לייק אחדshaharot
Hapoel_manga
קיבל.ה  238 לייקים

הפיתרון הוא כלא
Hapoel_manga
קיבל.ה  238 לייקים

דבר נוסף שצריך לעשות
משחק הבא להקרין את התמונות של העבריינים מהלינץ
על המסך בדרייב איו
ושכל הקהל הנורמטיבי ישרוק בוז לשונאי הפועל האלימים האלו
הפוסט קיבל 5 לייקים7evenלמה לא בעצםגביזוןסומךAsafasraf
סמל אישי של משתמש
הלך המומנטום
קיבל.ה  992 לייקים

קנסות צריכים להגיע מבית המשפט.
עצירת אוהדים צריכה להגיע מהמשטרה.
אלו הגורמים היחידים שיכולים לתת ולאכוף עונשים.
הקבוצות יכולות וצריכות לשלול מנויים ולא למכור כרטיסים למשחקי חוץ, מעבר לכך הפועל תל אביב או כל קבוצה אחרת לא יכולה להילחם בעבריינים.
הפוסט קיבל לייק אחדVinb
פומפה
קיבל.ה  198 לייקים

הלך המומנטום כתב: 25 מרץ 2024, 09:25 קנסות צריכים להגיע מבית המשפט.
הקבוצות יכולות וצריכות לשלול מנויים ולא למכור כרטיסים למשחקי חוץ, מעבר לכך הפועל תל אביב או כל קבוצה אחרת לא יכולה להילחם בעבריינים.
הפועל תל אביב כמועדון צריכה קודם כל להפסיק לאתרג את אנשי ארגון הפשע הזה.
למה לצפות שיפסיקו כשהם מקבלים כרטיסים חינם, קדימות בכרטיסים, הגנה מלאה מהיו״ר שלנו והסתרה שלהם מפני גורמי האכיפה?

הפועל צריכה קודם כל לשלול מהם כל יכולת להגיע למשחקים.
ואם באמת רוצים להתקדם לעבר פתרון הבעיה צריך ללכת על תביעות אישיות. אין מה לעשות, אם המועדון רוצה באמת לגדוע את הגידול הזה שגדל בתוכנו הוא יצטרך לצאת למלחמה.

ברור ששני הצדדים יפסידו ממנה בטווח הקצר, אבל אם המועדון לא ישבר אנחנו כקהל וכמועדון נזכה להיפטר מהרעה החולה הזאת ונגיע לזמנים יפים וטובים באמת. מכל הבחינות.
הפוסט קיבל לייק אחדshaharot
gigs

לא צריך פה ללכת על הראש של האולטרס.
יש בפנים פשוט חבורה של עברינים שפעם לא היו מתקרבים ל"אולטרס" ילדים משועממים שאין להם כנראה מה לעשות בחיים
אז הם באים ללכת מכות.
פעם שעוד ישבתי בשער 5 הגרעין המרכזי היה מורכב מאנשים טובים שהיו שרים ומעודדים ומשקיעים את זמנם לא פחות ממה
שה"חבורה" שקוראת לעצמה אולטרס היום עושים.

הם תמיד מפחידים את הקהל שאם הם לא יבואו למשחקים לא יהיה עידוד, אולי בכדורגל יש בזה משהו בגלל הכמות, אבל בכדורסל
הם קבוצה קטנה שבלעדיהם יהיה הרבה יותר טוב.

הגיע הזמן שגם לקהל השפוי תיהיה השפעה ונעיף מעלינו את העברינים שרק מקלקלים לכולם.
תא מרבוטא
קיבל.ה  325 לייקים

7even כתב: 25 מרץ 2024, 08:25
תא מרבוטא כתב: 25 מרץ 2024, 07:54 לא הבנתי למה לא לחייב אוהד שנתפס באלימות במגרש או בהפרעה לסדר להגיע לתחנת משטרה לחתום כל משחק שנערך, וככה לוודא שהוא לא מגיע למגרש. לא מתייצב? מעצר.

כי זה הוכח כלא יעיל.
גם כי זה לא נאכף כמו שצריך, ושנית - אם יעצרו 100 אוהדים במשחק, תאר לך את העומס שזה יוצר עתידית על תחנות משטרה.

הפיתרון הוא לדעתי בכיס - קנס כספי מאד גבוה.
כל אוהד שעושה מנוי או קונה כרטיס יצטרך לחתום(או לאשר בצ'קסבוקס אם זה דרך המחשב) שהוא מאשר לקנוס אותו בכמה עשרות אלפי שקלים טובים במידה ויתנהג בצורה אלימה, שכוללת גם השלכת חפצים למשטח. ממסטיק ועד אבוקה.
ולא הניסוח המאד מעורפל כיום.

כל פיתרון שהוא לא קנס מופרע לא יזיז כלום.
4-5 קנסות כאלה, וסגרת פינה. באחריות.
לא בטוח שזה תופס משפטית ובשביל זה צריך לתת כרטיס אשראי. וזה בלי שדיברנו על כאלו שמשיגים כרטיסים דרך אחרים.

לגבי ההצעה שלי- פעם אחת לא יגיע למשטרה- מעצר. כולם גיבורים עד למעצר.
תא מרבוטא
קיבל.ה  325 לייקים

פומפה כתב: 25 מרץ 2024, 11:28
למה לצפות שיפסיקו כשהם מקבלים כרטיסים חינם, קדימות בכרטיסים, הגנה מלאה מהיו״ר שלנו והסתרה שלהם מפני גורמי האכיפה?

ואם באמת רוצים להתקדם לעבר פתרון הבעיה צריך ללכת על תביעות אישיות. אין מה לעשות, אם המועדון רוצה באמת לגדוע את הגידול הזה שגדל בתוכנו הוא יצטרך לצאת למלחמה.

ברור ששני הצדדים יפסידו ממנה בטווח הקצר, אבל אם המועדון לא ישבר אנחנו כקהל וכמועדון נזכה להיפטר מהרעה החולה הזאת ונגיע לזמנים יפים וטובים באמת. מכל הבחינות.
מי זה הפועל צריכה? מי הישות הזו? כי רמי כהן לטענת מגיבים פה, לא מעונין או לא יכול . ולפי אחרים אם ינאי ילך ראש בראש, הם יאיימו על ילדיו ויצורו על ביתו.
תא מרבוטא
קיבל.ה  325 לייקים

gigs כתב: 25 מרץ 2024, 11:35 לא צריך פה ללכת על הראש של האולטרס.
יש בפנים פשוט חבורה של עברינים שפעם לא היו מתקרבים ל"אולטרס" ילדים משועממים שאין להם כנראה מה לעשות בחיים
אז הם באים ללכת מכות.
פעם שעוד ישבתי בשער 5 הגרעין המרכזי היה מורכב מאנשים טובים שהיו שרים ומעודדים ומשקיעים את זמנם לא פחות ממה

הם תמיד מפחידים את הקהל שאם הם לא יבואו למשחקים לא יהיה עידוד, אולי בכדורגל יש בזה משהו בגלל הכמות, אבל בכדורסל

הגיע הזמן שגם לקהל השפוי תיהיה השפעה ונעיף מעלינו את העברינים שרק מקלקלים לכולם.
משרוקית אנחנו לא מצליחים להפסיק. איך בדיוק אתה מציע לשפויים להעיף מהיציע את הבריונים?
פומפה
קיבל.ה  198 לייקים

תא מרבוטא כתב: 25 מרץ 2024, 12:48

מי זה הפועל צריכה? מי הישות הזו? כי רמי כהן לטענת מגיבים פה, לא מעונין או לא יכול . ולפי אחרים אם ינאי ילך ראש בראש, הם יאיימו על ילדיו ויצורו על ביתו.
הפועל זה העומד בראשה - עופר ינאי.
אם מאיימים עליו וזה מרתיע אותו אז הוא לא יכול להיות בעלים של קבוצת ספורט בישראל, על אחת כמה וכמה הפועל תל אביב.
אנשים פה כנראה לא הבינו שזה או הקיצונים שמקצינים ועושים מעשים קשים יותר משבוע לשבוע או הפועל.
פעם זה עוד היה נחמד ומצחיק עם קללות לשמעון, היום זה כבר עבר כמה גלגולים והגיע ללינץ.
השלב הבא זה הרוג במגרשים. זאת לא סיסמה זאת האמת.
תא מרבוטא
קיבל.ה  325 לייקים

פומפה כתב: 25 מרץ 2024, 13:55
תא מרבוטא כתב: 25 מרץ 2024, 12:48

הפועל זה העומד בראשה - עופר ינאי.
אם מאיימים עליו וזה מרתיע אותו אז הוא לא יכול להיות בעלים של קבוצת ספורט בישראל, על אחת כמה וכמה הפועל תל אביב.
אנשים פה כנראה לא הבינו שזה או הקיצונים שמקצינים ועושים מעשים קשים יותר משבוע לשבוע או הפועל.
פעם זה עוד היה נחמד ומצחיק עם קללות לשמעון, היום זה כבר עבר כמה גלגולים והגיע ללינץ.
השלב הבא זה הרוג במגרשים. זאת לא סיסמה זאת האמת.
נכון
אם מאיימים וזה מרתיע אז כנראה שיהיה לו קשה לנהל בארץ קבוצה. זה קרה ללוני במכבי וזה קרה לסמי סגול אצלנו וזה קרה לגד זאבי בביתר וכן הלאה. גולדהאר אגב לדעתי התגבר חלקית על האולטרס שלו כי הוא גר בחוצלארץ . וזה ממש עצוב שיש לחוליגנים כזו השפעה. זה כמובן בלי קשר לעובדה שיש בעלים חלאות לפעמים
תבור
קיבל.ה  128 לייקים

תא מרבוטא כתב: 25 מרץ 2024, 12:49
אז הם באים ללכת מכות.

משרוקית אנחנו לא מצליחים להפסיק. איך בדיוק אתה מציע לשפויים להעיף מהיציע את הבריונים?
במידה ובשפויים אתה מתייחס לשפויים מהאולטראס, אז אם כל הכבוד משרוקית היא לא לינץ', אני לא מצפה מהם להתייחס ולהתנגד למשרוקית כמו למקרה המחליא הזה.
נחצה פה קו אחר. של נורמות, של דרך, אפילו של קודים בעולם האולטראס שהם כל כך מתגאים בו. אולי אני מנותק אבל אני מקווה שזה קו פרשת מים גם בתוך הארגון הזה ושאם יש שם עדיין כמה אנשים נורמלים הם יפעלו וינסו להציל אותו, כי נראה שזו ההזדמנות האחרונה בדרך לתהום.
די עם ה-נו
Asafasraf
קיבל.ה  785 לייקים

תבור כתב:
אז הם באים ללכת מכות.

במידה ובשפויים אתה מתייחס לשפויים מהאולטראס, אז אם כל הכבוד משרוקית היא לא לינץ', אני לא מצפה מהם להתייחס ולהתנגד למשרוקית כמו למקרה המחליא הזה.
נחצה פה קו אחר. של נורמות, של דרך, אפילו של קודים בעולם האולטראס שהם כל כך מתגאים בו. אולי אני מנותק אבל אני מקווה שזה קו פרשת מים גם בתוך הארגון הזה ושאם יש שם עדיין כמה אנשים נורמלים הם יפעלו וינסו להציל אותו, כי נראה שזו ההזדמנות האחרונה בדרך לתהום.
ברור שאין הקבלה בין החומרה של המעשה נבלה שלשום לבין סוגיית המשרוקית, אבל ראבאק, זה פשוט מטריף את העצבים שאשכרה שמים עלינו פס ומפריעים לנו לראות את המשחק. למה המשרוקית הזו טובה?

Sent from my iPhone using Tapatalk
הפוסט קיבל לייק אחדVinb
סמל אישי של משתמש
צ'ימבויקה
קיבל.ה  769 לייקים

וינסנט כתב: 24 מרץ 2024, 02:06 התגובות של כולכם מביכות, כאילו כל האולטראס הרביץ לאוהד הזה. היו שם מקסימום 15 אוהדים שתקפו אותו ורובם נערים שספק אם הם מהאולטראס בכלל. התקשורת ושאר הקהלים מנסים לעשות מזה יותר ממה שזה ואתם נופלים לשטויות האלה.

מה שלומך מוקיון?
יש עוד מעורב בפרשה

https://sports.walla.co.il/item/3653173

איזה אחד ים ברגר, מכיר?

אבל נראלי הוא לא קשור לאולטראס בכלל
זה גם לא כל האולטראס
זה רק אחד, שהוא במקרה הפנים של הארגון הזה

איך אפשר לייחס את זה לארגון?

מה תגיד עכשיו?
שרק החשוד הזה קשור לאולטראס, ויתר החברים שלו באו ממאדים?
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3736 לייקים

צ'ימבויקה כתב: 25 מרץ 2024, 15:10
וינסנט כתב: 24 מרץ 2024, 02:06 התגובות של כולכם מביכות, כאילו כל האולטראס הרביץ לאוהד הזה. היו שם מקסימום 15 אוהדים שתקפו אותו ורובם נערים שספק אם הם מהאולטראס בכלל. התקשורת ושאר הקהלים מנסים לעשות מזה יותר ממה שזה ואתם נופלים לשטויות האלה.

מה שלומך מוקיון?
יש עוד מעורב בפרשה

https://sports.walla.co.il/item/3653173

איזה אחד ים ברגר, מכיר?

אבל נראלי הוא לא קשור לאולטראס בכלל
זה גם לא כל האולטראס
זה רק אחד, שהוא במקרה הפנים של הארגון הזה

איך אפשר לייחס את זה לארגון?

איך אמרת?
ספק אם הם מהאולטראס בכלל
אולי תגיד שרק החשוד הזה קשור לאולטראס, יתר החברים שלו כנראה באו ממאדים
ומי העורך דין של הברנש?
זו אינה הפעם הראשונה בה ברגר נעצר בעקבות משחקי כדורסל אליהם הגיע כאוהד הקבוצה. "מדובר במי שלא פעם ולא פעמיים נעצר שלא באשמתו", טען עו"ד אסף אלוויה שמייצג את ברגר. הוא גם ביקר את היחידה החוקרת וטען כי היו צריכים להשיג כבר סרטון עם רזולוציה טובה יותר מאז אותו אירוע חמור. "יש חשש לשיבוש (החקירה) ברף מאוד נמוך. נמצאת כאן ארוסתו שיכולה להשגיח עליו. הם גרים בכפר הס. אבקש להורות על שחרורו ולחילופין לצמצמם את ימי המעצר".
סתם עורך דין רנדומלי שבכלל לא קשור לאולטראס.
הפוסט קיבל לייק אחדצ'ימבויקה
ארדיטי
קיבל.ה  108 לייקים

המשטרה הוציאה צו-סגירה להיכל שלמה.
tadmored
קיבל.ה  452 לייקים

כתבה מוואלה! ספורט, המשטרה הוציאה צו סגירה ל-30 להיכל שלמה

https://sports.walla.co.il/item/3653177 ... cialbutton

עצוב מה שקורה לנו
ימים מחורבנים
אנחנו אולי קהל פרובוקטיבי, קהל שנון, קהל עם לשון חריפה וחדה, ולפעמים חסרת רחמים, אבל אנחנו לא גזענים!
עומר חרמש הי"ד
1975-2023
נרצח בידי אויב צמא דם ואכזר
ofri
קיבל.ה  148 לייקים

tadmored כתב: 25 מרץ 2024, 15:21 כתבה מוואלה! ספורט, המשטרה הוציאה צו סגירה ל-30 להיכל שלמה

עצוב מה שקורה לנו
ימים מחורבנים
מעניין אם את טדי פורע הגבעות היה קורא לסגור
הוקיץ'
קיבל.ה  3919 לייקים

החלטה מצוינת של המשטרה.
לא פופוליסטית בכלל. בטוח תפתור את כל בעיות האלימות בספורט הישראלי.
הפוסט קיבל 2 לייקיםRed Wolfshaharot
סמל אישי של משתמש
Red Wolf
קיבל.ה  414 לייקים

עוד פשיטת רגל של המשטרה
צו סגירה כי אתם לא מסוגלים לעשות את העבודה שלכם? ועוד שילמו לכם 150 אלף שקל (!!!)

אגב מה זה אומר? שום אירוע ספורט לא יהיה בהיכל שלמה? בדקו טוב טוב שאין שום עוד אירוע שאמור להיות שם?
ofri
קיבל.ה  148 לייקים

לא למשטרע פוליטית
תא מרבוטא
קיבל.ה  325 לייקים

תבור כתב: 25 מרץ 2024, 14:49
אז הם באים ללכת מכות.

אני מתייחס לשפויים שgigs כתב. והוא לא הזכיר השפויים מהאולטרס אלא הקהל השפוי. מהאולטרס אני לא מצפה בעניינים האלה כבר לכלום. אני מוכן מחמת ספק להניח שלא כל האולטרס מעורבים ויש כנראה שבאים נטו לעודד ולדחוף. אבל קשה לי להאמין שיתערבו, כי החוליגנים או חברים קרובים או מאיימים עליהם. ואם הם התערבו פנימית בקרבם כדי לטפל בזה- זה פשוט לא עבד. אבל גם מהקהל השפוי אני לא מצפה, פשוט כי הקהל השפוי בא לראות ספורט לא לשמש שוטר, וחוץ משריקות בוז כלפיהם אני לא רואה הרבה מה ניתן לעשות. הרי כשמעירים לחוליגנים חוטפים בקבוק לראש
הוקיץ'
קיבל.ה  3919 לייקים

גם ככה יש רק משחק בית אחד בחודש הקרוב וכמעט בוודאות יהיה לנו עונש רדיוס עליו.
אין ספק, פעולה מרשימה של המשטרה.
תא מרבוטא
קיבל.ה  325 לייקים

ofri כתב: 25 מרץ 2024, 15:21
tadmored כתב: 25 מרץ 2024, 15:21 כתבה מוואלה! ספורט, המשטרה הוציאה צו סגירה ל-30 להיכל שלמה

עצוב מה שקורה לנו
ימים מחורבנים
ברור שלא, ואני מניח שהנהלת הפועל גם תגיד זאת.

אבל הפתרון הפוליטי והעקום בא אחרי ששנים החוליגנים מסתובבים בלי שום אכיפה רצינית
ofri
קיבל.ה  148 לייקים

הוקיץ' כתב: 25 מרץ 2024, 15:30 גם ככה יש רק משחק בית אחד בחודש הקרוב וכמעט בוודאות יהיה לנו עונש רדיוס עליו.
אין ספק, פעולה מרשימה של המשטרה.
רק מראה שמדובר בהחלטה פוליטית של משטרת בן גביר
סמל אישי של משתמש
Carajo
קיבל.ה  215 לייקים

הוקיץ' כתב: 25 מרץ 2024, 15:23 החלטה מצוינת של המשטרה.
לא פופוליסטית בכלל. בטוח תפתור את כל בעיות האלימות בספורט הישראלי.
אין פופוליסטית ממנה ועדיין, הבאנו את זה על עצמנו.
תבור
קיבל.ה  128 לייקים

Red Wolf כתב: 25 מרץ 2024, 15:24
אגב מה זה אומר? שום אירוע ספורט לא יהיה בהיכל שלמה? בדקו טוב טוב שאין שום עוד אירוע שאמור להיות שם?
יש, גמר גביע המדינה בכדוריד
די עם ה-נו
IsraelM
קיבל.ה  8 לייקים

הפועל כבר לא תסיים מקום 1 את הליגה , הייתי מוריד לה 2 נקודות שיגרמו לקהל לסלוד מהאנרכיסטים האלה יותר
רק הפועל
קיבל.ה  1461 לייקים

אני בעד שהעונה דוחה והמגעילה הזו תסתיים עכשיו , רק חרא אנחנו מקבלים גם ברגל וגם בסל מכל החזיתות
Nati
קיבל.ה  1018 לייקים

ofri כתב:

עצוב מה שקורה לנו
ימים מחורבנים
לא צריך ללכת ממש רחוק כדי לבדוק את השאלה שלך.
לפני כמה שבועות הם לא נכנסו לדשא לאחר המשחק ותקפו את אוהדי מכבי?
אפילו נגדנו הם נכנסו בסוף המשחק לדשא וניסו לתקוף אוהדים שלנו.
שליחת תגובה