סגל לעונה הבאה

מועצת הכדורסל של אוהדי הפועל
לזכרו של אורי שלף ז"ל, ממיסדי עמותת הפועל אוסישקין
TaCMaN11
קיבל.ה  11 לייקים

צהריים טובים אחיי האדומים, ברצוני לנהל דיון פורה על הסגל המתגבש לעונה הבאה, והרי המבנה

ראשית, ניכר שסגל הישראלים יהיה מורכב מ5 שחקנים, הנחיצות של סגל ישראלים בכירים ניכרת בעונות צפופות וארוכות כמו זו, מועדון ששואף להצלחה בליגה ובאירופה נדרש לסגל של 5 ישראלים בכירים לפחות
טימור, הנאס, גינת מחזיקים בחוזה וישארו
זלי מחזיק בחוזה ואני מאמין שישאר, שווה לבדוק את אופציית טי ג'יי ליף, אבל זלי כסנטר ישראלי מחליף בליגה עונה על הצורך.

בעמדת הרכז, אני חושב שמתבקש לשחרר את בני גיל מחוזהו, הוא בחור טוב, והגישה שלו מצויינת, אך הוא לא ברמה שתוביל אותנו להצלחה באירופה, הייתי מחתים במקומו את נועם יעקוב לחוזה ארול טווח, מדובר בילד מוכשר למדי שגם אוהד את הקבוצה, הייתי רוצה אותו בתור הפרצוף של המועדון בשנים הקרובות.

לעניין הזרים, כאן התמונה מעט יותר מורכבת:
למנפורד והורד יש חוזים וישארו בוודאות.
אנגולה גם הוא מחזיק בחוזה, אני אישית הייתי שמח שישאר, בחור חיובי ושחקן ורסטילי מאוד, עם כי ציפיתי ליותר מבחינת סקור ויכולת לייצר לעצמו מצבי קליעה נוחים.

שאר הזרים שלנו בלי חוזה:
ג'ייקובן סיים את זמנו, בהצלחה בהמשך.
וולס וקאמינגס אחלה שחקנים, הפועל צריכה סגנון אחר, בהצלחה בהמשך.
הולנד שחקן מצויין, אבל הגיל שלו מוסיף להתלבטות והעובדה שבכל מקרה נזדקק להחתמת שחקן נוסף ב3 הופכת השארות שלו ללא כדאית
את קייל הייתי משאיר בחוזה מקוצץ, לצד גבוה בכיר נוסף

רכש:
בהנחה ונשאר עם 4 זרים מהעונה (מנפורד, אנגולה, הורד, ואלכסנדר), נדרשת החתמתם של 3 זרים נוספים, רכז, סמול פורוורד וסנטר נוסף.

רכז:
הייתי מחתים כאן את קורי וולדן לצד נועם יעקוב, מדובר בשומר בחסד עליון ובשחקן שהעביר את רוב השנים האחרונות עם ממוצעים לא רעים בכלל ביורוליג, שחקן שמצד אחד יתן הגנה שלא קיבלנו מהגארדים שלנו השנה ומהצד השני יאפשר חלוקת דקות נוחה בינו לבין יעקוב בלי ענייני אגו - להביא!

3
ההחתמה המתבקשת היא מקריי, זוהי החתמה שתייצר הייפ אצל הקהל ותתן לנו עוד סקורר גדול שלהבדיל מאלו שנמצאים אצלנו היום ביום נתון הוא גם בולדוג בהגנה, עם זאת, הייתי בודק את השוק לפני החתמה כזו.

סנטר:
הפנטזיה האישית שלי היא טרוויון למון וויליאמס, סנטר צעיר (יליד 2000) שהעמיד השנה ממוצעי דאבל דאבל ביורוקאפ עם אולם (14 נקודות, 10.8 ריבאונדים ו4 אסיסטים), מדובר בשחקן שמזכיר מאוד את אונואקו מבחינת יכולת המסירה בפוסט אפ, שונה מאוד מקייל באספקט הזה, לדעתי שחקן שיכול מאוד להיות שייחטף ליורוליג בקיץ ויהיה שווה להיאבק על שירותיו כי מדובר בשובר שוויון, במידה והדבר לא יסתייע הייתי מרחרח בגזרת טייריק ג'ונס, שחווה עונת בכורה לא יציבה במיוחד ביורוליג עם אנאדולו, הפועל צריכה גבוה נוסף ברמות הגבוהות.

לסיכומו של דבר, כך הייתי שמח לראות את הסגל בשנה הבאה:
רכזים: וולדן, יעקב
קלעים: טימור, מנפורד, הנאס.
סמול -פורוורדים- מקריי, אנגולה
פאוור-פורוורדים - גינת, הורד
סנטרים - למון-וויליאמס, אלכסנדר, זלמנסון.

עניין המאמן שווה אשכול נפרד.
דונו הפועל!
IsraelM
קיבל.ה  8 לייקים

גיל בני יודע לעלות מהספסל בניגוד לכל מיני פרצופנים אחרים , לא הייתי מוותר עליו , ולא ככ פשוט להביא ישראלים בכירים
סמל אישי של משתמש
הלך המומנטום
קיבל.ה  992 לייקים

העונה עוד רחוקה מלהסתיים.
שווייה שווייה
הפוסט קיבל לייק אחדshaharot
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1690 לייקים

מה עונה הבאה, ידידי?
יש עוד 20 משחקים בעונה הזו פלוס מינוס
יהיה טוב הפועל!
הפוסט קיבל לייק אחדshaharot
מקורב לצלחת
קיבל.ה  9 לייקים

הנה התחלנו עם הקשקושים, איזה כיף

למה שנועם יעקב, שחקן גבול חמישייה בקבוצת יורוליג, יעזוב הכל כדי להגיע להפועל?

קורי וולדן? מקווה שנדע להביא משהו טוב יותר. אה, עוד הזיה, להביא את ג'ורדן מקריי המתבגר שעושה עונה מזעזעת באא''ק.

לגבי ישראלים, שלושה באנקרים. קבוצה שרוצה לרוץ חזק בשתי מסגרות צריכה עוד שניים והפועל לדעתי צריכה עוד חמש (זלמנסון? שגב?) ושלוש שיכול לזוז עמדה קדימה או אחורה.

ולתחביב המועדף על שחקני הפנטזי בפורום - זרים. לג'יילן יש סעיף יציאה אם אינני טועה, אנגולה עם חוזה מובטח והשאר באופציות או ללא (תודה נייט, תוקן לגבי אלכסנדר). להערכתי הלא מלומדת הפועל תפתח את העונה הבאה עם לפחות שבעה זרים. 5, 4.5, ג'יילן, 3-4, אנגולה, מנפורד/קומבו ורכז אמין, בעל בית, שהוא לא ג'ייקובן.
נערך לאחרונה על ידי מקורב לצלחת ב 20 מרץ 2024, 23:18, נערך פעם 1 בסך הכל.
Nate
קיבל.ה  9 לייקים

מקורב לצלחת כתב: 20 מרץ 2024, 23:11 הנה התחלנו עם הקשקושים, איזה כיף

למה שנועם יעקב, שחקן גבול חמישייה בקבוצת יורוליג, יעזוב הכל כדי להגיע להפועל?

קורי וולדן? מקווה שנדע להביא משהו טוב יותר. אה, עוד הזיה, להביא את ג'ורדן מקריי המתבגר שעושה עונה מזעזעת באא''ק.

לגבי ישראלים, שלושה באנקרים. קבוצה שרוצה לרוץ חזק בשתי מסגרות צריכה עוד שניים והפועל לדעתי צריכה עוד חמש (זלמנסון? שגב?) ושלוש שיכול לזוז עמדה קדימה או אחורה.

ולתחביב המועדף על שחקני הפנטזי בפורום - זרים. לג'יילן יש סעיף יציאה אם אינני טועה, קייל ואנגולה עם חוזים מובטחים והשאר באופציות או ללא. להערכתי הלא מלומדת הפועל תפתח את העונה הבאה עם לפחות שבעה זרים. 5, 4.5, ג'יילן, 3-4, אנגולה, מנפורד/קומבו ורכז אמין, בעל בית, שהוא לא ג'ייקובן.
קייל חתום עד לסוף הנוכחית
הפוסט קיבל לייק אחדמקורב לצלחת
ארבעת המופלאים
קיבל.ה  419 לייקים

לא עכשיו. גם לי בוער באצבעות להקליד, אבל יש עוד מה לעשות העונה. מוקדם מדי לספקלץ.
אין אלוהים.
דת (כל דת) - ההונאה הגדולה ביותר בתולדות האנושות!
ארז שדה
קיבל.ה  656 לייקים

ארבעת המופלאים כתב: 21 מרץ 2024, 07:05 לא עכשיו. גם לי בוער באצבעות להקליד, אבל יש עוד מה לעשות העונה. מוקדם מדי לספקלץ.
אחלה מילה לספקלץ נראה לי שאאמץ אותה, כמה אתה לוקח על זכויות יוצרים?
הפוסט קיבל לייק אחדארבעת המופלאים
redead
קיבל.ה  417 לייקים

מי שיצליח להתמודד עם הלחץ במשחקי ה"כסף" בגביע ובליגה, שיישאר לעוד עונה.
כל מי שלא יגיע למשחקים האלה, שלא ישאר לעוד עונה
אוהד כורסא
קיבל.ה  283 לייקים

דני וולף, ראיין טורל ונעים יעקב. שלושה כוכבים עתידיים ברמת ליגת על שמסתובבים בעולם. אם נצליח לשים לפחות על אחד מהם את היד זה יהיה שיחוק.
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1143 לייקים

ומה עם שארפ?
גם טי ג׳יי ליף שכבר דובר עליו פה ״בקטגוריה״.
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1690 לייקים

redead כתב: 21 מרץ 2024, 08:30 מי שיצליח להתמודד עם הלחץ במשחקי ה"כסף" בגביע ובליגה, שיישאר לעוד עונה.
כל מי שלא יגיע למשחקים האלה, שלא ישאר לעוד עונה
אז...מי לא הגיע היום?,
יהיה טוב הפועל!
גביזון
קיבל.ה  1133 לייקים

להביא כבר פאקינג שחקן פנים שהוא אשכרה שחקן פנים, להביא 2 כאלה.
הבעיה שהמאמן הבא תקוע עם חלק מהזרים שהחותמו לשנתיים.

Sent from my 22101320G using Tapatalk

הפוסט קיבל 2 לייקים7evenavivx2
רק הפועל
קיבל.ה  1461 לייקים

יכול להיות שהסגל הנוכחי לא טוב כמו שנהוג היה לחשוב (למרות שבלי קשר כמובן פרנקו צריך ללכת) נקווה לחיזוקים משמעותיים בעונה הבאה
Nati
קיבל.ה  1018 לייקים

העונה הזאת עוד רחוקה מלהגמר
חייבים להביא מחליף לג׳ייקובן וחיית צבע
סמל אישי של משתמש
הלך המומנטום
קיבל.ה  992 לייקים

אנחנו שיחקנו עם שלושה גבוהים והם עם גבוה וחצי (ונמרוד לוי שלא עשה כלום), ועדיין קרעו אותנו בריבאונד.
מבחינת ניהול משחק בר וקאמינגס נראים מאוד לא יציבים ועל אנגולה אין בכלל מה לדבר.
זה מרגיש מאוד מנטלי, עם שינויים מקצועיים יחסית מינוריים, אם פרנקו יכול להרים אותם אז תפדל, אם לא אז בבקשה תעזוב ותשאיר לנו סיכוי למשהו.
גביזון
קיבל.ה  1133 לייקים

רק הפועל כתב:יכול להיות שהסגל הנוכחי לא טוב כמו שנהוג היה לחשוב (למרות שבלי קשר כמובן פרנקו צריך ללכת) נקווה לחיזוקים משמעותיים בעונה הבאה
מי שבנה את הסגל זה פרנקו, מי שקיבל כל מה שהוא חלם עליו לסגל מעופר ינאי זה פרנקו, הוא בנה סגל סביב ג'ייקובן עם גבוהים, סליחה, גבוה אחד (!) שגם הוא משחק בעמדה 4 וגם אותו הוא עשה חמש, נטולי משחק פנים התקפי( שוב, נטולי משחק פנים, גבוהים, ומדברים איתנו על רמות גבוהות).
ברור שהסגל לא מספיק טוב, אני אכתוב מה שכתבתי לפני פתיחת העונה באשכול של בניית הסגל כשהוא נסגר, וחפרתי על זה כל העונה: לא נבננו נכון, פרנקו לא בנה סגל נכון.

נערך לאחרונה על ידי גביזון ב 31 מרץ 2024, 20:38, נערך פעם 1 בסך הכל.
גביזון
קיבל.ה  1133 לייקים

הלך המומנטום כתב:אנחנו שיחקנו עם שלושה גבוהים והם עם גבוה וחצי (ונמרוד לוי שלא עשה כלום), ועדיין קרעו אותנו בריבאונד.
מבחינת ניהול משחק בר וקאמינגס נראים מאוד לא יציבים ועל אנגולה אין בכלל מה לדבר.
זה מרגיש מאוד מנטלי, עם שינויים מקצועיים יחסית מינוריים, אם פרנקו יכול להרים אותם אז תפדל, אם לא אז בבקשה תעזוב ותשאיר לנו סיכוי למשהו.
איך בנאדם שרגיל להאשים את השחקנים שלו לא פעם אחת בכשלונות והפסדים יכול להרים אותם? הם ילחמו בשבילו?

סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1690 לייקים

אין להפועל שחקן אחד שמסוגל לעשות פוסט אפ בצורה נורמלית.
לצפות במה שהנקינס עשה היום ולקנא. הבנאדם חופר וחופר וחופר עד שמשיג את מה שהוא רוצה.
הייתי מתחיל את החיפושים בזה. שחקן כזה יחד עם אלכסנדר זה גיים צ'יינג'ר.
נערך לאחרונה על ידי 7even ב 31 מרץ 2024, 20:40, נערך פעם 1 בסך הכל.
יהיה טוב הפועל!
הפוסט קיבל לייק אחדגביזון
גביזון
קיבל.ה  1133 לייקים

Nati כתב:העונה הזאת עוד רחוקה מלהגמר
חייבים להביא מחליף לג׳ייקובן וחיית צבע
לפרנקו אין מושג מה עושים עם חיות צבע.

גביזון
קיבל.ה  1133 לייקים

7even כתב:אין להפועל שחקן אחד שמסוגל לעשות פוסט אפ בצורה נורמלית.
לצפות במה שהנקינס עשה היום ולקנא. הבנאדם חופר וחופר וחופר עד שמשיג את מה שהוא רוצה.
לגמרי, כל הזמן חפרתי על זה, חלק עצום מהמוגבלות ההתקפית שלנו העונה נבעה ונובעת מזה.

הוקיץ'
קיבל.ה  3919 לייקים

הנקינס שחקן פוסט אפ פח אשפה, הוא לא מסוגל לעשות כלום עם הגב לסל. הסיבה היחידה שהוא חגג היום היא כי פרנקו החליט לעשות חילוף כל פיק אנד רול וזה השאיר את הנקינס עם שחקן שנמוך ממנו ב-15 סנטימטר פעם אחר פעם.
בכלל, עם כל חיבתי לשחקנים בסגנון, שחקני גב לסל זה די זן נכחד בכדורסל העולמי. זו בטח לא הבעיה שלנו.
ASAFABADI
קיבל.ה  181 לייקים

לא מבין איך שילמו לשחקנים שהם חצי מהרמה של מה שהיה לנו פי 2 כסף ממה ששילמו שנה שעברה, באמת, אין פה שחקן אחד שאפילו קרוב למספרים שהם מקבלים
רק הפועל
קיבל.ה  1461 לייקים

ASAFABADI כתב: 31 מרץ 2024, 20:56 לא מבין איך שילמו לשחקנים שהם חצי מהרמה של מה שהיה לנו פי 2 כסף ממה ששילמו שנה שעברה, באמת, אין פה שחקן אחד שאפילו קרוב למספרים שהם מקבלים
מצד אחד באסה מצד שני זה מראה שהפער ממכבי הוא לא בכרח בגלל הפרשים עצומים בתקציב (להם יש קבוצה עדיפה בהרבה מהכסף שהשחקנים שלהם מקבלים לטעמי) וזה כן נותן סוג של אופטימיות להמשך כי נראה לי שיהיה להם קשה להנחית פה עוד שחקנים ברמה של בלדווין וקולסון וכמה ישראלים כמו דיבארטולאמו וסורקין יש כבר?
feigenbaum99
קיבל.ה  97 לייקים

לא תהיה משימה פשוטה או זולה לתקן את המצב.
א. פרנקו אאוט. פישל ביותר מדי רגעי מאני טיים.
ב. אנגולה, מקווה שיצליחו למצוא לו קבוצה שתיקח את החוזה שלו. הוא בא להיות הכוכב שלנו, ולא זכור לי משחק גדול אחד שנתן.
ג. בעל בית במקום ג'יקובן. קילר עם קרח בורידים.
ד. עוד גבוה משמעותי.
ה. לגבי מנפורד צריך עוד לראות אם הדעיכה שאנחנו רואים כבר תקופה (בשני צדי המגרש), קשורה לסיטואציה או שזה המצב.
ו. חיזוק הריבאונד. אם יביאו עוד גבוה משמעותי יכול להיות שזה יאפשר הרכבים שיפתרו את החולשה הזאת.
אלה הנקודות העיקריות מבחינתי.
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1690 לייקים

הוקיץ' כתב: 31 מרץ 2024, 20:50 הנקינס שחקן פוסט אפ פח אשפה, הוא לא מסוגל לעשות כלום עם הגב לסל. הסיבה היחידה שהוא חגג היום היא כי פרנקו החליט לעשות חילוף כל פיק אנד רול וזה השאיר את הנקינס עם שחקן שנמוך ממנו ב-15 סנטימטר פעם אחר פעם.
בכלל, עם כל חיבתי לשחקנים בסגנון, שחקני גב לסל זה די זן נכחד בכדורסל העולמי. זו בטח לא הבעיה שלנו.
אולי זן נכחד אבל פה זה לוקח תארים.
שיביאו זן נכחד, יעזור לקחת ואז מצדי שיכחידו סופית את הזן.
יהיה טוב הפועל!
redead
קיבל.ה  417 לייקים

הקבוצה הנוכחית עם ג'ייקובן בריא מנצחת קל היום וגם את בשיקטאש
או בקיצור, יש הרבה בעיות כרגע בסגל, אבל החומרה שבהם זה שאין רכז שיעשה את האחרים טובים יותר ויקח על עצמו ברגע שהכול לא הולך.
הפוסט קיבל 3 לייקיםסומך7evengershon
הוקיץ'
קיבל.ה  3919 לייקים

7even כתב: 31 מרץ 2024, 21:03
הוקיץ' כתב: 31 מרץ 2024, 20:50 הנקינס שחקן פוסט אפ פח אשפה, הוא לא מסוגל לעשות כלום עם הגב לסל. הסיבה היחידה שהוא חגג היום היא כי פרנקו החליט לעשות חילוף כל פיק אנד רול וזה השאיר את הנקינס עם שחקן שנמוך ממנו ב-15 סנטימטר פעם אחר פעם.
מתי בדיוק זה לקח פה תארים?
האחרון שאני זוכר זה אונואקו בגביע נגדנו.
סמל אישי של משתמש
הלך המומנטום
קיבל.ה  992 לייקים

הוקיץ' כתב: 01 אפריל 2024, 09:45
ברור שהאספקט הזה בלבד לא יביא תואר, אבל זו עוד יכולת שאתה יכול להביא להתקפות מסודרות כדי לאתגר הגנות, בטח אם את יוצר חילוף ומשאיר גבוה טוב בפוסט אפ על גארד צנום.
גביזון
קיבל.ה  1133 לייקים

הלך המומנטום כתב:
7even כתב: 31 מרץ 2024, 21:03 אולי זן נכחד אבל פה זה לוקח תארים.
ברור שהאספקט הזה בלבד לא יביא תואר, אבל זו עוד יכולת שאתה יכול להביא להתקפות מסודרות כדי לאתגר הגנות, בטח אם את יוצר חילוף ומשאיר גבוה טוב בפוסט אפ על גארד צנום.
ובעיקר לארגן גם משם את המשחק, אם ג'ייקובן פצוע והפיק אנד רול בלבד לא מספק את הסחורה.

הוקיץ'
קיבל.ה  3919 לייקים

הלך המומנטום כתב: 01 אפריל 2024, 11:03

אין לי התנגדות לשחקני פוסט אפ, אני אפילו מחבב את הז'אנר, אבל להפוך את זה לנקודה בעייתית בסגל בהתחשב בטרנדים הקיימים בכדורסל העולמי זה הזוי.
הייתי אומר שאין היום אף שחקן פוסט אפ ברמה גבוהה בליגה. הכי קרוב זה ריברו, אבל הוא כמעט לא מקבל כדורים בפוסט.
סמל אישי של משתמש
הפועל
קיבל.ה  1020 לייקים
יצירת קשר:

הנקינס שחקן אחלה. אבל אתמול חגג עלינו כי עשו עליו חילופים אוטומטיים מביכים בלי הפסקה. זה היה נטו ניהול מקצועי לא טוב.
נעשינו לנטל, אנו וזיכרונותינו, ובסופו של דבר נמכרנו
היינו של ההסתדרות, אבל עכשיו כבר לא
איש אחד, מוישה, בא וקנה אותנו
רק הפועל בלב
קיבל.ה  65 לייקים

:ONE-עכשיו ב
טימור וגינת עשויים לעזוב את הפועל בתום העונה

https://m.one.co.il/Mobile/Article/23-2 ... 60390.html

אוי לא... חייבים את תומר (ובר). צעד כזה לוקח אותנו שני צעדים אחורה
הוקיץ'
קיבל.ה  3919 לייקים

לא יקרה.
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1690 לייקים

רק הפועל בלב כתב: 15 אפריל 2024, 12:21 :ONE-עכשיו ב
טימור וגינת עשויים לעזוב את הפועל בתום העונה

https://m.one.co.il/Mobile/Article/23-2 ... 60390.html

אוי לא... חייבים את תומר (ובר). צעד כזה לוקח אותנו שני צעדים אחורה
שלא תחשוב לרגע שזה היה אחרת.

תמונה
יהיה טוב הפועל!
סמל אישי של משתמש
הלך המומנטום
קיבל.ה  992 לייקים

יש מצב שזה צעד של הסוכן שלהם כי הם חתמו על החוזים לפני הגעתו של עופר וזו אחלה דרך לקבל עוד משכורת.
הוקיץ'
קיבל.ה  3919 לייקים

לא צריך ללכת רחוק עם תיאוריות הקונספירציה, כולם בסך הכל מצטטים את הכתב הגרמני הזה:
https://twitter.com/rupertfabig/status/ ... OiXxw&s=19

יותר נכון, כולם מעתיקים מדני דניאלי שמצטט את הכתב הגרמני הזה.
הפוסט קיבל לייק אחדVinb
סמל אישי של משתמש
M-26-7
קיבל.ה  12 לייקים

הלך המומנטום כתב: 15 אפריל 2024, 13:30 יש מצב שזה צעד של הסוכן שלהם כי הם חתמו על החוזים לפני הגעתו של עופר וזו אחלה דרך לקבל עוד משכורת.
יש להם אותו סוכן?
:hammersickle: מהפכה אינה גן של שושנים. מהפכה היא המאבק בין העבר לעתיד
סמל אישי של משתמש
הלך המומנטום
קיבל.ה  992 לייקים

M-26-7 כתב: 15 אפריל 2024, 15:16
הלך המומנטום כתב: 15 אפריל 2024, 13:30 יש מצב שזה צעד של הסוכן שלהם כי הם חתמו על החוזים לפני הגעתו של עופר וזו אחלה דרך לקבל עוד משכורת.
יש להם אותו סוכן?
לא יודע אבל נשמע לי טריק סוכנים קלאסי.
הפוסט קיבל לייק אחדרדנקו
סמל אישי של משתמש
רדנקו
קיבל.ה  654 לייקים

אם אני הייתי יכול להחליט אני מעיף את בר הביתה ומביא את כהן מרמת גן במקומו. טוב ממנו בכל אספקט אפשרי של המשחק.

Sent from my NE2215 using Tapatalk

שליחת תגובה