אבוקסיס

פורום אוהדי הפועל תל אביב
סמל אישי של משתמש
D red imperia
קיבל.ה  503 לייקים

האם נשארו לנו עוד סמלים בתוקף שלא נמחקו בגלל קדנציה כושלת / מעבר למועדון אויב / מאסר / השתתפות בריאליטי ?
שער 5 זה הלב
סמל אישי של משתמש
כרובית
קיבל.ה  789 לייקים

D red imperia כתב: 28 אפריל 2024, 20:03 האם נשארו לנו עוד סמלים בתוקף שלא נמחקו בגלל קדנציה כושלת / מעבר למועדון אויב / מאסר / השתתפות בריאליטי ?
דמארי לעולם ועד
הפוסט קיבל 3 לייקיםRed WolfAsafasrafASAFABADI
joshsoos
קיבל.ה  208 לייקים

Hapolo כתב: 28 אפריל 2024, 19:40
joshsoos כתב: 28 אפריל 2024, 19:20 מאז שמינו אותו הייתי מאופק. אני גדול השונאים שלו פה ומוכן להתחרות בשקט גם על התואר בכלל. 'הקדשתי' לו את הסרט מעל הקו האדום שמילאתי אותו בעקיצות לטינופת הסרוחה הזו. זה כתם גדול מאוד שהוא חזר לפה בתחילת ה2000, כתם בלתי נשכח שנשאר אחרי 2004/5 וכל רגע בו דרך במועדון אחר כך ( בעיקר עם החבר החלאה המתועבת גוטמן ) הוא כבר בגדר סיוט בלתי נגמר. זה שלאוהדים אין זכרון, יכולת שיפוט או מצפון לא חדש לי, יקבלו אותו גם בפעם הבאה, אבל גם מבחינה מקצועית הוא פח אשפה. רק מקווה ששום הנהלה עתידית לא תתקרב אליו- הטינופת הכי גדולה שצמחה ודרכה אצלנו. מאחל לו רק רע, שייכשל היכן שלא יילך ושייחנק עם הכסף. טפי עליך.
כשחקן בקדנציה השניה אצלנו הוא היווה את אחד מעמודי התווך של השנים הכי גדולות של המועדון בעשרות השנים האחרונות (למרות שהוא לא לקח אליפות כשחקן אצלנו) , הוא אכן נאמן לעצמו ועזב אותנו לאשדוד בשביל עוד כסף (גם סלים עשה לנו משהו דומה) אבל על בסיס מה השנאה הזו? אני מפספס איזה משהו מיוחד שקרה שבגללו אסור לו לדרוך פה?
אין ספק, אז מה?
אם היית באותן שנים ואתה רציני לגבי מפספס לא יודע מה להגיד... אדם מטונף ומתועב, מיץ של זבל. על המגרש ומחוץ לו. מגדולי השחקנים הבלתי ספורטיביים, המערבבים ותוקע הסכינים בגב מספר אחד בתולדות הכדורזבל הישראלי. מיריקות והתגרויות שלו בקהל שלנו במדי ביתר, משחק השרוכים, החתימה במכבי, מארגן השביתות האיטלקיות והתקיעה בגב של לנדאו שכמעט גרמה לירידת ליגה. הוא אמנם קיבל חצי עונש כשעמד בפרצוף חמוץ בחתונה שלו זמן קצר אחרי שלקחנו גביע על הפרצוף המכוער שלו, אבל כמה אכפת היה לו מאשתו הטריה ממילא ראינו לא הרבה אחר כך כשיחד עם החברים הטובים ופחי האשפה בפני עצמם, לקחו נערת ליווי לפני המשחק המכריע מול דנמרק.
אז כן, פספסת קצת...
הפוסט קיבל לייק אחדEl dudernio
joshsoos
קיבל.ה  208 לייקים

יש מספיק שחקני עבר שהיו וישארו סמלים, אבל הדבר הזה מת ולא קיים יותר. בשלושים שנה אחרונות זה רק דמארי
joshsoos
קיבל.ה  208 לייקים

Asafasraf כתב: 28 אפריל 2024, 19:52
joshsoos כתב:מאז שמינו אותו הייתי מאופק. אני גדול השונאים שלו פה ומוכן להתחרות בשקט גם על התואר בכלל. 'הקדשתי' לו את הסרט מעל הקו האדום שמילאתי אותו בעקיצות לטינופת הסרוחה הזו. זה כתם גדול מאוד שהוא חזר לפה בתחילת ה2000, כתם בלתי נשכח שנשאר אחרי 2004/5 וכל רגע בו דרך במועדון אחר כך ( בעיקר עם החבר החלאה המתועבת גוטמן ) הוא כבר בגדר סיוט בלתי נגמר. זה שלאוהדים אין זכרון, יכולת שיפוט או מצפון לא חדש לי, יקבלו אותו גם בפעם הבאה, אבל גם מבחינה מקצועית הוא פח אשפה. רק מקווה ששום הנהלה עתידית לא תתקרב אליו- הטינופת הכי גדולה שצמחה ודרכה אצלנו. מאחל לו רק רע, שייכשל היכן שלא יילך ושייחנק עם הכסף. טפי עליך.
אני לא החזקתי ממנו מעולם כסמל- בעיקר בגלל ההשתתפות שלו באותו משחק השרוכים הידוע.
תוסיף לזה את ההתגרויות שלו בקהל שלנו בכול משחק (עד שעבר אלינו) ותבין למה הוא ״עוד אחד״ בשבילי.
חשבתי שהמינוי שלו יעזור, אבל התבדיתי, כמו הרוב כאן.
לגביי גוטמן- מקווה שהכוונה לבן ולא לאבא.

Sent from my iPhone using Tapatalk
לא סתם גוטמן ואבוקסיס התחברו, שניהם חלאות אדם. אלי גוטמן הוא אדם שלא ראוי שירקו עליו, צחנה אנושית וגם מאמן בינוני מאוד. ברק בכר כזה היה לוקח לנו שלוש אליפויות רצופות
הפוסט קיבל לייק אחדKingAlpaca
gershon
קיבל.ה  231 לייקים

שונא אותו עכשיו יותר מזהבי
הגלמוד מלוד
קיבל.ה  407 לייקים

D red imperia כתב: 28 אפריל 2024, 20:03 האם נשארו לנו עוד סמלים בתוקף שלא נמחקו בגלל קדנציה כושלת / מעבר למועדון אויב / מאסר / השתתפות בריאליטי ?
דאגלס כמובן
"I never thought leopards would eat MY face", sobs woman who voted for the Leopards Eating People's Faces Party
סמל אישי של משתמש
בעל(ת) האוב
קיבל.ה  83 לייקים

מוריס ז'אנו לעולם ועד :heart: :heart: :heart:
רינגו סטאר המלך
ארז שדה
קיבל.ה  680 לייקים

בעל(ת) האוב כתב: 28 אפריל 2024, 21:57
מוריס ז'אנו לעולם ועד :heart: :heart: :heart:
גילי לנדאו האחד והיחיד שבמו רגליו וידו הביא לנו אליפות וגביע.
Hapoel_manga
קיבל.ה  241 לייקים

גם שי אבוטבול סמל
סמל אישי של משתמש
D red imperia
קיבל.ה  503 לייקים

פלילים, קדנציות כושלות... עצוב
שער 5 זה הלב
סמל אישי של משתמש
D red imperia
קיבל.ה  503 לייקים

אם סלים משאיר אותנו בליגה הוא הופך לסמל בה"א הידיעה
שער 5 זה הלב
הפוסט קיבל 2 לייקיםלירון האדוםshaolin232
האדס
קיבל.ה  2999 לייקים

אות קין יא אפס. שלעולם לא נראה אותך בהפועל.
הפוסט קיבל 2 לייקיםונרקומןKingAlpaca
עידן סרור
קיבל.ה  189 לייקים

מאוחר ב3 משחקים
Asafasraf
קיבל.ה  827 לייקים

joshsoos כתב:
joshsoos כתב:מאז שמינו אותו הייתי מאופק. אני גדול השונאים שלו פה ומוכן להתחרות בשקט גם על התואר בכלל. 'הקדשתי' לו את הסרט מעל הקו האדום שמילאתי אותו בעקיצות לטינופת הסרוחה הזו. זה כתם גדול מאוד שהוא חזר לפה בתחילת ה2000, כתם בלתי נשכח שנשאר אחרי 2004/5 וכל רגע בו דרך במועדון אחר כך ( בעיקר עם החבר החלאה המתועבת גוטמן ) הוא כבר בגדר סיוט בלתי נגמר. זה שלאוהדים אין זכרון, יכולת שיפוט או מצפון לא חדש לי, יקבלו אותו גם בפעם הבאה, אבל גם מבחינה מקצועית הוא פח אשפה. רק מקווה ששום הנהלה עתידית לא תתקרב אליו- הטינופת הכי גדולה שצמחה ודרכה אצלנו. מאחל לו רק רע, שייכשל היכן שלא יילך ושייחנק עם הכסף. טפי עליך.
אני לא החזקתי ממנו מעולם כסמל- בעיקר בגלל ההשתתפות שלו באותו משחק השרוכים הידוע.
תוסיף לזה את ההתגרויות שלו בקהל שלנו בכול משחק (עד שעבר אלינו) ותבין למה הוא ״עוד אחד״ בשבילי.

לא סתם גוטמן ואבוקסיס התחברו, שניהם חלאות אדם. אלי גוטמן הוא אדם שלא ראוי שירקו עליו, צחנה אנושית וגם מאמן בינוני מאוד. ברק בכר כזה היה לוקח לנו שלוש אליפויות רצופות
לא מסכים איתך לגביי גוטמן בכלל.

הפוסט קיבל לייק אחדLiad77
El dudernio
קיבל.ה  1277 לייקים

Xavi כתב: 28 אפריל 2024, 17:27
Niro כתב: 28 אפריל 2024, 17:23 מקווה בשבילו שילך לטיפול ושיתאפס על עצמו.
הוא נראה רע מאוד כל התקופה אצלנו והיה חייב ללכת הרבה יותר מוקדם בשבילו ובשבילנו.
קיבל 840 אלף נטו
יכול ללכת לשתות מוחיטו על איזה חוף בתאילנד
יכול לחזור להזמין נערות ליווי לבתי מלון ( לכאורה).

מועדון שאין לו כבוד לעברו לא ידע עתיד ורוד. וזה שעדר דבילים אצלנו לחצו על החתמת אדריכל הקשירה והמכירה, תאב הבצע שעבר לאשדוד בשביל כמה דולרים ותוך כדי איים שיתבע את המועדון שישלם לו את החוזה הכפול הגבוה ביותר שחתמו איץו תוך כדי איום ממשי של פירוק המועדון כדי שזה יקרה...

זה הסמל שלכם שהחזרתם כדי שיורדן אותנו ליגה... חלאה מהסוג הגדול ביותר שבטח פותח עכשיו שמפניה בבית עם שימרית....
El dudernio
קיבל.ה  1277 לייקים

Asafasraf כתב: 29 אפריל 2024, 00:55
joshsoos כתב:

אני ו@joshsoos לא מסכימים כמעט על כלום בנושא הפועל. אני רואה תמיד את שמינית הכוס המלאה והוא את 7/8 הריקה.... אם יש דבר אחד שאנו מסכימים עליו זה על יוסי וגוטמן.
קובי
קיבל.ה  76 לייקים

El dudernio כתב: 29 אפריל 2024, 09:18 אני ו@joshsoos לא מסכימים כמעט על כלום בנושא הפועל. אני רואה תמיד את שמינית הכוס המלאה והוא את 7/8 הריקה.... אם יש דבר אחד שאנו מסכימים עליו זה על יוסי וגוטמן.
השמינית הזו כוללת תמיכה במינצברגים וחן סול שמורידים אותנו ליגה.
כן, ממש מלאה.
אוגוסטוס היל
קיבל.ה  909 לייקים

joshsoos כתב: 28 אפריל 2024, 20:17 יש מספיק שחקני עבר שהיו וישארו סמלים, אבל הדבר הזה מת ולא קיים יותר. בשלושים שנה אחרונות זה רק דמארי
סלים?
אדום ותיק
קיבל.ה  487 לייקים

קדנציה שניה של יוסי כמאמן בהפועל שמסתיימת בכשלון מהדהד ופיטורים.

צוות מיקצועי שמקבל החלטות באיחור רב, עיוור ולא רואה את המציאות. והחלטות לא נכונות!
החלפת לאמה - באיחור.
אי חיזוק הקבוצה בשחקני מתאימים - ראו את חדרה כמודל שכן אפשר לעשות משהו כשכובשים את האגו.
מינוי אבוקסיס -שגוי מתוך אי הבנה לחומרת המצב, וחשיבה שנשתלב בפליאוף העליון..
החלפת אבוקסיס - באיחור. היה צריך להיות מפוטר אחרי הפועל פת.
נקווה שנצליח להישאר ליגה.
השיא - זכיה באליפות במעוז הפאשיזם הירושלמי!
Asafasraf
קיבל.ה  827 לייקים

El dudernio כתב:
joshsoos כתב: לא סתם גוטמן ואבוקסיס התחברו, שניהם חלאות אדם. אלי גוטמן הוא אדם שלא ראוי שירקו עליו, צחנה אנושית וגם מאמן בינוני מאוד. ברק בכר כזה היה לוקח לנו שלוש אליפויות רצופות

אני ו[mention]joshsoos[/mention] לא מסכימים כמעט על כלום בנושא הפועל. אני רואה תמיד את שמינית הכוס המלאה והוא את 7/8 הריקה.... אם יש דבר אחד שאנו מסכימים עליו זה על יוסי וגוטמן.
אשמח שתפקח את עיניי על גוטמן.

El dudernio
קיבל.ה  1277 לייקים

קובי כתב: 29 אפריל 2024, 11:02
El dudernio כתב: 29 אפריל 2024, 09:18 אני ו@joshsoos לא מסכימים כמעט על כלום בנושא הפועל. אני רואה תמיד את שמינית הכוס המלאה והוא את 7/8 הריקה.... אם יש דבר אחד שאנו מסכימים עליו זה על יוסי וגוטמן.
השמינית הזו כוללת תמיכה במינצברגים וחן סול שמורידים אותנו ליגה.
כן, ממש מלאה.
א. רואים דלא קראת מה כתבתי לאחרונה על חן סול.
ב. המינצברגים עדיפים על קודמיהם וזה מבחינתי מה שחשוב.
El dudernio
קיבל.ה  1277 לייקים

Asafasraf כתב: 29 אפריל 2024, 13:47
El dudernio כתב:

אני ו@joshsoos לא מסכימים כמעט על כלום בנושא הפועל. אני רואה תמיד את שמינית הכוס המלאה והוא את 7/8 הריקה.... אם יש דבר אחד שאנו מסכימים עליו זה על יוסי וגוטמן.

איזה איש מנופולטיבי וחטרן. שמעורבב בתקשורת שבנתה אותו ושמרה עליו, למשל הסיפור עם אופירה. מאמן שכשמשהו לא הסתדרמלו דגל ביאללה בלאגן שבגלל הסגל האיכותי ביותר שהיה אי פעם בארץ עד לחיפה שנה שעברה ששיחקה עם 10 זרים הצליח להפסיד 2 אליפויות כי הוא פשוט לא טוב במה שהוא עושה.
קובי
קיבל.ה  76 לייקים

El dudernio כתב: 29 אפריל 2024, 17:15 א. רואים דלא קראת מה כתבתי לאחרונה על חן סול.
א. צריך להיות חושם אמיתי כדי להמשיך לאחרונה ולהגן על המינצברגים וחן סול. האמת היא שאתה ודינו הייתם הראשונים לקפוץ על כל הודעה בגנותם ולהגן על אוטומאט בניסנובית.
שזה בול התנהגות תאומים 2.0 שב 11/2011 כתב "טיפש מי שלא יקבל את טביב בהפועל ת"א"
זה מאוד מפתיע. כי אתה כבר עברת את תאומים, מוני, טביב, רמון והעמותה, כבירי והניסנובים. כולם אותו בדיוק זבל. גם המינצברגים וחן סול.
ב. זה עצוב שגם עכשיו זה מה שיש לך להגיד על האנשים שמורידים את המועדון הזה ליגה שזה כתם עבור מועדון בסדר גודל כמו הפועל תל אביב.
כנראה שמאיר אריאל צדק לגבי אנשים מסויימים כששר "מי שנדפק פעם אחת כבר לא יכול להיגמל מזה"
Asafasraf
קיבל.ה  827 לייקים

El dudernio כתב:
El dudernio כתב: אני ו@joshsoos לא מסכימים כמעט על כלום בנושא הפועל. אני רואה תמיד את שמינית הכוס המלאה והוא את 7/8 הריקה.... אם יש דבר אחד שאנו מסכימים עליו זה על יוסי וגוטמן.

איזה איש מנופולטיבי וחטרן. שמעורבב בתקשורת שבנתה אותו ושמרה עליו, למשל הסיפור עם אופירה. מאמן שכשמשהו לא הסתדרמלו דגל ביאללה בלאגן שבגלל הסגל האיכותי ביותר שהיה אי פעם בארץ עד לחיפה שנה שעברה ששיחקה עם 10 זרים הצליח להפסיד 2 אליפויות כי הוא פשוט לא טוב במה שהוא עושה.
אני חושב אחרת.
הקטע עם אופירה מגעיל, אבל פרטי בינו ובין אשתו.
מבחינתי, הוא הגיע אחרי לוזון ונתן לנו תקופה שאפשר רק לחלום עליה, עם הפועל תל אביב הטובה בהסטוריה.
השחקנים אהבו אותו וגם החיבור לקהל היה מעולה.
הלוואי עלינו כזה מצב ומאמן היום.

הפוסט קיבל לייק אחדHapolo
El dudernio
קיבל.ה  1277 לייקים

קובי כתב: 29 אפריל 2024, 17:47
El dudernio כתב: 29 אפריל 2024, 17:15 א. רואים דלא קראת מה כתבתי לאחרונה על חן סול.
א. צריך להיות חושם אמיתי כדי להמשיך לאחרונה ולהגן על המינצברגים וחן סול. האמת היא שאתה ודינו הייתם הראשונים לקפוץ על כל הודעה בגנותם ולהגן על אוטומאט בניסנובית.
שזה בול התנהגות תאומים 2.0 שב 11/2011 כתב "טיפש מי שלא יקבל את טביב בהפועל ת"א"
זה מאוד מפתיע. כי אתה כבר עברת את תאומים, מוני, טביב, רמון והעמותה, כבירי והניסנובים. כולם אותו בדיוק זבל. גם המינצברגים וחן סול.
ב. זה עצוב שגם עכשיו זה מה שיש לך להגיד על האנשים שמורידים את המועדון הזה ליגה שזה כתם עבור מועדון בסדר גודל כמו הפועל תל אביב.
כנראה שמאיר אריאל צדק לגבי אנשים מסויימים כששר "מי שנדפק פעם אחת כבר לא יכול להיגמל מזה"
א. בבמבי בין טביב למוני הייתי בעד טביב. הייתי נגד רמון מהרגע הראשונה וקיללתי כל שניה את העמותה שלדעתי היא אחראית בעקיפין לירידה הזאת כי לדעתי עדין המשך מהפירוק וגרורות של הניהול הבזיוני שהביא את המועדון לגירעון וחובות של עשרות מליונים גם על ידי הניסנובים ( דבר שהם לא מסתירים).

ב. כן זה מה שיש לי להגיד עלים. מי שלא מנסה לא נכשל. הם ניסנו. די מהר הבינו שהמצב הכספי שהתשקף בדוחות הוא לא אמיתי בגלל תביעות שהתחילו לקבל גושפנקא משפטית והם נאלצו לשנות כיוון, המלחמה רק המשיכה את השבירה מטה. ביום שיוסי הוחתם הייתי נגד וציינתי שסה המהלך הכי גרוע שאפשר לעשות כי זה 180 מעלות מכל מה שהם עשו עד עכשיו ובעצם מעיד על אובדן הדרך. חשבתי שזה קרה רק אז. בדעבד אני יכול להגיד שזה התחיל עם הריב מול אלן והשחרור של חוסה. את המשנה הסדורה ותוכנית העבודה החליפו היהיה בסדר הישראלי.... וזה מה שקיבלנו מאז....

נ.ב גם הניסנובים עשו טוב. והם לא גרועים כמו שמציגים אותם. הקימו מחלקת נוער מפוארת. הקימו מחדש את הפועל נשים. הקימו את הפועל שווים ועוד. גם מבחינת הצלחה מקצועית הם לא היו כאלה גרועים. פעמים פליאוף עליון. גמר גביע + חצי גמר ב 5 שנים זה אחלה... הבעיה איתם כמו עם טביב זה הניהול מסביב... זה שנהפכנו ללא רצויים על ידי סוכנים ושחקנים, על זה שנגררו לאין ספור מחלוקות משפטיות ועוד...
El dudernio
קיבל.ה  1277 לייקים

Asafasraf כתב: 29 אפריל 2024, 18:05
El dudernio כתב:

אני חושב אחרת.
מבחינתי, הוא הגיע אחרי לוזון ונתן לנו תקופה שאפשר רק לחלום עליה, עם הפועל תל אביב הטובה בהסטוריה.

אין כאן מה לחשוב... הפועל תל אביב הטובה בהיסטוריה היתה כזאת בגלל שכטר + ורמוט + אנימה + דאגלס וכו'.... הסגל הכי מוכשר ששיחק כדורגל בארץ... מי שאחראי לזה זה מוני וטביב לא הוא. הוא הצליח עם הסגל הזה להפסיד 2 אליפויות וגם את זאת שלקח לקח בעזרת שיטת הקיזוז.
Asafasraf
קיבל.ה  827 לייקים

El dudernio כתב:
El dudernio כתב:
אני חושב אחרת.

אין כאן מה לחשוב... הפועל תל אביב הטובה בהיסטוריה היתה כזאת בגלל שכטר + ורמוט + אנימה + דאגלס וכו'.... הסגל הכי מוכשר ששיחק כדורגל בארץ... מי שאחראי לזה זה מוני וטביב לא הוא. הוא הצליח עם הסגל הזה להפסיד 2 אליפויות וגם את זאת שלקח לקח בעזרת שיטת הקיזוז.
לפי מה שזכור לי, שכטר הגיע ב-2009/10 והפסיד אליפות אחת.
אנחנו הפסדנו אליפות אחת בגלל הבלגן הניהולי שהיה בין טביב למוני.
אליפות שניה הפסדנו כי היינו עם סגל קצר ועם יבואה שנעלם לחודשיים בשיא העונה.
אני זוכר קבוצה ממושמעת, מסודרת וטקטית (בעונה וחצי הראשונות) וכישרונית והתקפית בשתי העונות שלאחר מכן, עם הצגות שאני לא אשכח המון זמן, תוך ניהול מעולה של הסגל וייצור שחקנים לאירופה בהמון כסף (מי חשב שזהבי/ אניימה/ דה סילבה/ נתכאו/ שכטר/ ורמוט)

נערך לאחרונה על ידי Asafasraf ב 29 אפריל 2024, 21:15, נערך פעם 1 בסך הכל.
סמל אישי של משתמש
red in blood
קיבל.ה  321 לייקים

אדום ותיק כתב: 29 אפריל 2024, 12:46 קדנציה שניה של יוסי כמאמן בהפועל שמסתיימת בכשלון מהדהד ופיטורים.

צוות מיקצועי שמקבל החלטות באיחור רב, עיוור ולא רואה את המציאות. והחלטות לא נכונות!
החלפת לאמה - באיחור.
אי חיזוק הקבוצה בשחקני מתאימים - ראו את חדרה כמודל שכן אפשר לעשות משהו כשכובשים את האגו.
המינוי של אבוקסיס עוד מתקבל. רוב האנשים חשבו שהוא יצליח ויתאים. זו הייתה נפילה והיה חובה לפטר אותו קודם, אבל אני לא קורא למינוי שלו כשלון ניהולי.

אבל שכחת את האיחור במינוי של אבוקסיס, ואת זה שהזוי היה לתת ללאמה לאמן, כששנה לפני זה הוא אימן בליגה ב׳.
"אנחנו אולי קהל פרובוקטיבי, קהל שנון, קהל עם לשון חריפה וחדה, ולפעמים חסרת רחמים, אבל אנחנו לא גזענים."
- עומר חרמש ז״ל
הפוסט קיבל לייק אחדshaolin232
El dudernio
קיבל.ה  1277 לייקים

red in blood כתב: 29 אפריל 2024, 21:15
אדום ותיק כתב: 29 אפריל 2024, 12:46 קדנציה שניה של יוסי כמאמן בהפועל שמסתיימת בכשלון מהדהד ופיטורים.

החלפת לאמה - באיחור.
המינוי של אבוקסיס עוד מתקבל. רוב האנשים חשבו שהוא יצליח ויתאים. זו הייתה נפילה והיה חובה לפטר אותו קודם, אבל אני לא קורא למינוי שלו כשלון ניהולי.

אבל שכחת את האיחור במינוי של אבוקסיס, ואת זה שהזוי היה לתת ללאמה לאמן, כששנה לפני זה הוא אימן בליגה ב׳.
זה בדיוק מה שזה...
כישלון ניהולי וויתור על הערכים.

מהרגע שיוסי הגיע לא היה כבר מידור של התקשורת.
אין מועדון סגור. אין יותר שקט ...

הבלאגן התחיל לפני וברגע שנהיה רעש סביב בורחה לאמה והאנטי נגדו חוסר היכולת של המועדון להדוף את הרחש הפך לגלגל שלג כזה שמוטט את המועדון...
בני12
קיבל.ה  861 לייקים

D red imperia כתב: 28 אפריל 2024, 22:29 אם סלים משאיר אותנו בליגה הוא הופך לסמל בה"א הידיעה
מי שמנצל נערה עם פיגור שכלי לאורגיה קבוצתית לעולם לא יהיה סמל (לפחות לא בעיני)
הפוסט קיבל 3 לייקיםEl dudernioAsafasrafKingAlpaca
joshsoos
קיבל.ה  208 לייקים

El dudernio כתב:

אני חושב אחרת.

אף אחד לא אהב אותו, הוא לא אדם שאוהבים. אדם מגעיל ודוחה שפגע באין ספור אנשים ולא תשמע סנגוריה עליו ( חוץ מטינופות דומות כמו אבוקסיס, מצא חור של תחת את מינו ) גנב דעת צבוע, גדול המערבבים ואיש מושחת. בהפועל הוא לא התנהג אחרת, ויחד עם הפחדנות והפוליטיקה הפסיד לנו שתי אליפויות ולקחת אחת בזכות הקיזוז ועשיה במכנסיים של מכבי חיפה במשחק האחרון, וזה למרות סגל עדיף בהרבה עליהם.
סמל אישי של משתמש
בעל(ת) האוב
קיבל.ה  83 לייקים

D red imperia כתב: 28 אפריל 2024, 22:29 אם סלים משאיר אותנו בליגה הוא הופך לסמל בה"א הידיעה
אני חושב שהוא כבר סמל. אם הוא משאיר אותנו בליגה זה פסל.
רינגו סטאר המלך
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1769 לייקים

בני12 כתב: 29 אפריל 2024, 23:55
על מה מדובר?
יחד, רק יחד! :heart:
גורית
קיבל.ה  16 לייקים

אסף, מעניין מה שאתה כותב, האם חשבת כך גם בנוגע למאמן ביתר במשחק השרוכים?
ארז שדה
קיבל.ה  680 לייקים

7even כתב: 30 אפריל 2024, 18:39
על מה מדובר?
פרשת הנבחרת הצעירה משנת 2000: טועמה,בלילי ,אפק ,לירון וילנר וברוך דגו קיימו אורגיה עם נערה בכפר המכביה לפני המשחק נגד בוסניה. פרשה שעשתה הרבה כותרות בזמנה.
Asafasraf
קיבל.ה  827 לייקים

גורית כתב:

אסף, מעניין מה שאתה כותב, האם חשבת כך גם בנוגע למאמן ביתר במשחק השרוכים?
אתה באמת משווה בין קשטן, שהיה מאמן באותו המשחק לבין אבוקסיס שמצולם אומר לשחקן בית שאן ״אם בטדי נגמר אל תתאמצו״?
אתה יכול להזכיר לי פעם אחת שבה קשטן התגרה באוהדי הפועל תל אביב?

סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3799 לייקים

ארז שדה כתב: 30 אפריל 2024, 19:25

על מה מדובר?
פרשת הנבחרת הצעירה משנת 2000: טועמה,בלילי ,אפק ,לירון וילנר וברוך דגו קיימו אורגיה עם נערה בכפר המכביה לפני המשחק נגד בוסניה. פרשה שעשתה הרבה כותרות בזמנה.
לא זכור לי שהיה לה פיגור.
בלי קשר שחקן שעזב למכבי פ״ת בשביל כמה ג׳ובות בחיים לא יהיה סמל והוא מתנהג כמו פרחח על הקווים ומקבל כרטיסים על בסיס חודשי.
בני12
קיבל.ה  861 לייקים

על מה מדובר?
פרשת האולימפית והצעירה.
שבעה שחקני הנבחרת האולימפית (מהפועל: טועמה, בלילי ואפק) ניצלו נערה עם פיגור שכלי שהביא להם שוער בני יהודה דאז מוני שקלי לאורגיה קבוצתית.
שבעת השחקנים בחדר אחד עם הנערה. כל אחד בתורו.

כפיר אודי יצא נגדם אז קשטן עוד העז לצאת נגדו
ההוא מפעם
קיבל.ה  8 לייקים

מעניין מה קורה ויקרה אחרי הפיטורין עם המשכורת שלו בייחוד לגבי החוזה לשנה הבאה, כל שקל שיילך לפיצויים של הכושל זה שקל פחות לשחקנים
מעניין שבשלב הזה אין שום מילה על הסכם
שליחת תגובה