אבוקסיס

פורום אוהדי הפועל תל אביב
דוגיס
קיבל.ה  386 לייקים

אם יש משהו אחד שיוסי חייב להבין ששחקני הקישור שלו בושה, הוא לא יכול לעלות עם שני שחקני קישור כי אז קבוצה תחתית מהלאומית תיקח לנו את האמצע. יוסי היקר תשחרר את ה5 בהגנה אין לך מגנים וקשרי אמצע לזה ובטח לא שחקני התקפה מהירים עזוב תאמין לי אנחנו צמודים לקבוצה החרא הזאת כל השנה אומרים לך עזוב.
ותשחרר את ארצל בכלל הוא לא בלם ולא קשר באמצע הוא כלום הוא מרגרינה הוא מרגרינה בדיוק כמו איינבינדר אבל לפחות דן יכול לתת כדור פעם באיזה שלושה משחקים לגול מה שאף קשר אמצע שלנו יכול לעשות.
הפוסט קיבל 2 לייקיםRed Wolfshaolin232
chimpfive
קיבל.ה  422 לייקים

וינסנט כתב: 05 מרץ 2024, 02:11 כשאתם עצובים תזכרו שאבוקסיס יאמן אותנו גם עונה הבאה. ושחן סול אחראי על הרכש לשנים הקרובות. איזה כיף מחכה לנו ..
אבוקסיס לא מתאים לאמן בליגה לאומית, את בני יהודה הוא כמעט הוריד עוד ליגה. אז אני אופטימי שיתפטר. חן סול סוף סוף יוכל לעבוד בסביבת עבודה שמתאימה ליכולות שלו, בעצם, גם ללאומית לא בטוח שהוא מתאים.
dino
קיבל.ה  2031 לייקים

אבוקסיס אסף את השחקנים ושוחח איתם על המצב, תוך שהוא מדגיש שהשחקנים חייבים להראות יכולת טובה יותר: "לא הגיוני שמה אנחנו עובדים עליו באימונים לא בא לידי ביטוי וחייבים למצוא דרך לצאת מהלחץ שנקלענו אליו. הפועל תל אביב היא מועדון עם לחץ, ומי שלא יכול להתמודד, לא צריך להיות פה".
שחר
קיבל.ה  1370 לייקים

dino כתב: 05 מרץ 2024, 08:59 אבוקסיס אסף את השחקנים ושוחח איתם על המצב, תוך שהוא מדגיש שהשחקנים חייבים להראות יכולת טובה יותר: "לא הגיוני שמה אנחנו עובדים עליו באימונים לא בא לידי ביטוי וחייבים למצוא דרך לצאת מהלחץ שנקלענו אליו. הפועל תל אביב היא מועדון עם לחץ, ומי שלא יכול להתמודד, לא צריך להיות פה".
הנה סוג הידיעות מטעם, שלא היו מתפרסמות בחיים כשאימן אותנו ואלקניס ואפילו לאמה.
הפוסט קיבל 2 לייקיםdinoEl dudernio
מריו פצ'אלקה
קיבל.ה  305 לייקים

אשכרה מאז שהוא מונה כל אסיפה מודלפת
Red Ghost
קיבל.ה  422 לייקים

הוא הראשון שאני קורא שאומר את הדברים המקצועיים כמו שהם.
אני לא יודע אם הוא הראשון שמבין את זה והקודמים פשוט לא דיברו על זה. בפועל הקודמים התעלמו מכל הבעיות האלה ולא מצאו להם פתרונות... אני מקווה שהדרך להשאר בליגה היא דרך ההסתכלות למציאות בעיניים.

"מאז שהגעתי שיחקנו בקו של 4 והיינו חשופים מאוד. את המשחקים הטובים שלה הקבוצה עשתה בקו 5, ניסיתי בשבוע שעבר לשחק בקו 4 וזה היה נוראי. הגענו למסקנה שהקבוצה יותר מאוזנת בהגנה עם 5 שחקנים ובאמת לא ספגנו היום. אין לנו כרגע קבוצה לקו 4 בשום חלק במגרש, כרגע הולכים עם קו 5 ובחלק ההתקפי מי שטוב יותר ישחק. הייתי חייב לעשות את השינוי אחרי שהיינו רעים מאוד עם 4 בהגנה".
"חומר השחקנים שיש לנו היום לא יכול ללחוץ גבוה. אין לנו קבוצה מהירה ללחוץ, אנחנו לא קבוצה שבנויה לזה. בשבוע שעבר כשניסינו לעשות את זה, הגיעו כל רגע לשער שלנו. כרגע הקבוצה צריכה לעמוד בעמדות, לקבל ביטחון ואולי בהמשך לשחק גבוה יותר".

תובנות חשובות. בואו נראה איך הוא מייצב את הספינה המקרטעת הזו.
סמל אישי של משתמש
כרובית
קיבל.ה  719 לייקים

Red Ghost כתב: 05 מרץ 2024, 10:25 הוא הראשון שאני קורא שאומר את הדברים המקצועיים כמו שהם.
אני לא יודע אם הוא הראשון שמבין את זה והקודמים פשוט לא דיברו על זה. בפועל הקודמים התעלמו מכל הבעיות האלה ולא מצאו להם פתרונות... אני מקווה שהדרך להשאר בליגה היא דרך ההסתכלות למציאות בעיניים.

"מאז שהגעתי שיחקנו בקו של 4 והיינו חשופים מאוד. את המשחקים הטובים שלה הקבוצה עשתה בקו 5, ניסיתי בשבוע שעבר לשחק בקו 4 וזה היה נוראי. הגענו למסקנה שהקבוצה יותר מאוזנת בהגנה עם 5 שחקנים ובאמת לא ספגנו היום. אין לנו כרגע קבוצה לקו 4 בשום חלק במגרש, כרגע הולכים עם קו 5 ובחלק ההתקפי מי שטוב יותר ישחק. הייתי חייב לעשות את השינוי אחרי שהיינו רעים מאוד עם 4 בהגנה".
"חומר השחקנים שיש לנו היום לא יכול ללחוץ גבוה. אין לנו קבוצה מהירה ללחוץ, אנחנו לא קבוצה שבנויה לזה. בשבוע שעבר כשניסינו לעשות את זה, הגיעו כל רגע לשער שלנו. כרגע הקבוצה צריכה לעמוד בעמדות, לקבל ביטחון ואולי בהמשך לשחק גבוה יותר".

זה כבר משחק רביעי שלו פה ואנחנו נראים כמו זבל מהלך, לא יודע עוד כמה הוא יכול להשתפר ולשפר את הקבוצה
סמל אישי של משתמש
Gili
קיבל.ה  404 לייקים

חותם על כל מילה שהוא אמר.
Xavi
קיבל.ה  676 לייקים

Red Ghost כתב: 05 מרץ 2024, 10:25 הוא הראשון שאני קורא שאומר את הדברים המקצועיים כמו שהם.

אה בגלל שלא ספגנו בקו 5 זה אומר שזה עובד?
אז אם נאווי לא היה מחמיץ ממטר, היינו חוזרים לקו 4?
ומה עם זה שאנחנו א משחקים רצוף לא מצליחים להבקיע נגד הקבוצות הכי חלשות בליגה? שלא לדבר על לבעוט לכיוונים המסגרת
ונרקומן
קיבל.ה  143 לייקים

קו 5 טוב שלמגנים יש מה לתרום בהתקפה.
קו 4 טוב שאין למגנים הרבה יכולת התקפית, אבל עם קישור עלוב ואיטי כמו שלנו קו 4 זה הפקרות.

5-3-2 זה הדרך היחידה שהוא יכול להעמיד משהו סביר, עם טוריאל ומורגן באגפים, אלטמן, גנאים וארצ'ל בקישור, וצ'יבוטה + אוזבולט בהתקפה.

זובאס
מורגן ישראלוב פאסי בלוריאן טוריאל
ארצ'ל גנאים
אלטמן
אוזבלוט צ'יבוטה

זה מה יש אבל שיבין את זה כבר. אי אפשר להמשיך לעלות עם גנאים ואייבינדר באמצע, פשוט אי אפשר. שיפתח את העיניים כבר.
הלוטוס הלבן
קיבל.ה  317 לייקים

במצב העניינים אין חשיבות גדולה להרכב או למערך.
מדובר על סגל שבור , בלי כח נפשי להתמודד עם התחתית.
החמור ביותר שהמאמן שהיה אמור להביא רוח חדשה, משדר כניעה ודכאון .
הפוסט קיבל 2 לייקיםקירקגורXavi
סמל אישי של משתמש
הפועל
קיבל.ה  1020 לייקים
יצירת קשר:

dino כתב: 05 מרץ 2024, 08:59 אבוקסיס אסף את השחקנים ושוחח איתם על המצב, תוך שהוא מדגיש שהשחקנים חייבים להראות יכולת טובה יותר: "לא הגיוני שמה אנחנו עובדים עליו באימונים לא בא לידי ביטוי וחייבים למצוא דרך לצאת מהלחץ שנקלענו אליו. הפועל תל אביב היא מועדון עם לחץ, ומי שלא יכול להתמודד, לא צריך להיות פה".
לא מבין את הגישה הזאת. אי אפשר הרי לעשות שינויים בסגל עכשיו. אז מה הטעם להלחיץ אותם יותר שמי שלא יכול להתמודד לא צריך להיות פה. זה פה לא סרט הוליוודי, ככה לא מנהלים אנשים בסיטואציה משברית
נעשינו לנטל, אנו וזיכרונותינו, ובסופו של דבר נמכרנו
היינו של ההסתדרות, אבל עכשיו כבר לא
איש אחד, מוישה, בא וקנה אותנו
הפוסט קיבל 2 לייקיםdinoקירקגור
נועם שחם
קיבל.ה  736 לייקים

בסדר. בוא לא נתחיל להעלות כל מיני השערות על בסיס ציטוט חלקי של משהו שנאמר בחדר הלבשה.
gershon
קיבל.ה  227 לייקים

ונרקומן כתב: 05 מרץ 2024, 11:32 קו 5 טוב שלמגנים יש מה לתרום בהתקפה.
קו 4 טוב שאין למגנים הרבה יכולת התקפית, אבל עם קישור עלוב ואיטי כמו שלנו קו 4 זה הפקרות.

5-3-2 זה הדרך היחידה שהוא יכול להעמיד משהו סביר, עם טוריאל ומורגן באגפים, אלטמן, גנאים וארצ'ל בקישור, וצ'יבוטה + אוזבולט בהתקפה.

זובאס
ארצ'ל גנאים
אלטמן
אוזבלוט צ'יבוטה

זה מה יש אבל שיבין את זה כבר. אי אפשר להמשיך לעלות עם גנאים ואייבינדר באמצע, פשוט אי אפשר. שיפתח את העיניים כבר.
מסכים לגמרי. הבעיה שנגד מכבי פתח תקווה אינבינדר לא שיחק וגם חטפנו 3.
ונרקומן
קיבל.ה  143 לייקים

gershon כתב: 05 מרץ 2024, 12:17

זובאס
ארצ'ל גנאים
אלטמן
אוזבלוט צ'יבוטה

במשחק הזה שיחקנו גם שיחקנו עם 2 קשרים אחוריים, וגם עם 4 בהגנה. לכן חטפנו 3.
צריך 3 קשרים אחוריים (שנגיד ואחד מהם הוא אלטמן או בנימין) + 5 בהגנה. זה מה יש.
אדום ותיק
קיבל.ה  474 לייקים

משחק הקבוצה תחתיו מאכזב ודעך יחסית לקודמו.
הבעיה מהרכזית הקישור בכללו.
דליל מידי למשימות שלו לא מספיק ליצור מצבים לחלוצים, או להגן מפני משחקשוטף.
הוא חייב לשנות מערך ולשחק עם קישור מעובה עח ההתקפה. מערך של 4 4 2 יתאים לנו יותר ממה שראינו אמש.
אלטמן ואיבנדר חייבים לשחק ביחד בקישור כדי שיהיה מי שינסה ללכת קדימה ולא רק בכדורים ארוכים.
אין טעם לשחק עם 3 חלוצים כשאין מי שיתן להם כדור ב 30 מטר משער היריב. סתם מבזבזים שחקן.
השיא - זכיה באליפות במעוז הפאשיזם הירושלמי!
קירקגור
קיבל.ה  112 לייקים

נועם שחם כתב: 05 מרץ 2024, 12:11 בסדר. בוא לא נתחיל להעלות כל מיני השערות על בסיס ציטוט חלקי של משהו שנאמר בחדר הלבשה.
ומה עם הראיון שלו אחרי המשחק?
"הפועל הייתה קבוצה לא טובה גם לפני שהגעתי"
האם המטרה של המשפט הזה היא לנקות את עצמו מאחריות או להעלות את הביטחון של השחקנים?
כל משחק מאז שהוא הגיע הוא משדר ייאוש, חוסר אמונה, חוסר רצון וחוסר רעב.
כמו שהפועל אמר, לא ככה מנהלים סיטואציה משברית.
Xavi
קיבל.ה  676 לייקים

ונרקומן כתב: 05 מרץ 2024, 12:34

זובאס
ארצ'ל גנאים
אלטמן
אוזבלוט צ'יבוטה

כן אלטמן קשר אחורי
מה עם זובאס חלוץ? גם יכול לעבוד
L.S
קיבל.ה  598 לייקים

Xavi כתב: 05 מרץ 2024, 14:00
ונרקומן כתב: 05 מרץ 2024, 12:34
כן אלטמן קשר אחורי
מה עם זובאס חלוץ? גם יכול לעבוד
אלטמן אתמול עשה יותר פעולות הגנתיות חיוביות מגנאים ואייבינדר יחד בזמן שהיה על המגרש.

הוא גם העיד על עצמו שיכול לשחק כ8
במצבנו, אני לחלוטין מכניס אותו לקישור במקום אחד מהגמורים שיש שם כרגע
הפוסט קיבל לייק אחדקירקגור
הלוטוס הלבן
קיבל.ה  317 לייקים

ברצינות כותבים שיש הדלפה בנושא "מי שלא עומד בלחץ, מקומו לא בקבוצה"?
זה משפט קבוע שחוזר על עצמו בכל קבוצה שנמצאת במשבר עמוק.
אתם חושבים שצריכים מדליף? כל עתונאי מתחיל יודע שזה חלק מטקס מלחמות ההשרדות בקבוצות כדורגל.
וינסנט
קיבל.ה  235 לייקים

האנטי כדורגל ממשיך. עוד מחצית בלי בעיטה למסגרת.
לפני אבוקסיס לפחות הבקענו וניסינו לנצח. אם מ 1 עד 10 היינו נראים 3 עכשיו אנחנו נראים 1. יוריד אותנו ליגה.
בני12
קיבל.ה  844 לייקים

וינסנט כתב: 09 מרץ 2024, 20:21 האנטי כדורגל ממשיך. עוד מחצית בלי בעיטה למסגרת.
לפני אבוקסיס לפחות הבקענו וניסינו לנצח. אם מ 1 עד 10 היינו נראים 3 עכשיו אנחנו נראים 1. יוריד אותנו ליגה.
טאמבדו בעט למסגרת
וינסנט
קיבל.ה  235 לייקים

בני12 כתב: 09 מרץ 2024, 20:29
וינסנט כתב: 09 מרץ 2024, 20:21 האנטי כדורגל ממשיך. עוד מחצית בלי בעיטה למסגרת.
טאמבדו בעט למסגרת
וואלה אז יכול לפרוש בשיא
OrCohen
קיבל.ה  244 לייקים

לא האמנתי שזה ייצא לי מהפה.... געגועיי ללאמה בורחה
אדום
קיבל.ה  747 לייקים

מעניין אם נצליח להבקיע עד 2025 כשהוא המאמן שלנו
סמל אישי של משתמש
עמית
קיבל.ה  235 לייקים

מאכזב בטירוף
באמת שלא ציפיתי לכזה בושה
(אולי) Trust the :hapoel: Mintzberg Process
הפוסט קיבל לייק אחדshaharot
דוגיס
קיבל.ה  386 לייקים

וואו איזה אכזבה אלוהים מכניס המון לחץ, מספיק השחקנים כבדים עם הלחץ הזה הרגליים שלהם עוד יותר כבדות. לאיוס בספסל וטאמבדו הזה פותח מה עובר עליך יוסי מההה. גם חאלס תרוץ עם אוזבוט ציבוטה ולאיוס 80 דקות כל משחק. חאלס כל השאר לא קשורים לענף את אלטמן תשים באמצע עם בנימין ואל ים או גנאים הזה שניהם זבל ככה שזה לא משנה אבל זה מה יש.
אוגוסטוס היל
קיבל.ה  858 לייקים

ה"שיטה" ההתקפית הזאת של למסור צ'יבוטה או לאיוס ולהתפלל לא מיצתה את עצמה?
סמל אישי של משתמש
ההוא שאמרו לו
קיבל.ה  868 לייקים

מדהים שהוא ממשיך את הרקורד שלו מהקדנציה הקודמת
GLAD ALL OVER
האמיני יום יבוא!
Xavi
קיבל.ה  676 לייקים

הייתי בעדו אבל ז ה פשוט בושה
אנחנו נראים כמו כלום ושום דבר
הרכב ביזיוני ומנותק
5 משחקים בלי שער, לא בועטים בכלל למסגרת
רק. בגלל זובאס ויד עליונה לא חטפנו פה 3
dino
קיבל.ה  2031 לייקים

יושב על החוזה השלישי או אפילו השני הכי גבוה בארץ למאמנים. התעקש שלא יהיה שום סעיף פרידה מוקדמת או הנחה בתשלומים בעת פרידה. אפשר לומר שדי נדפקנו, בתקווה שנשאר בליגה ובעונה הבאה יהיה תקציב בסדר פלוס כדי לעשות אפ ליפטינג לסגל כולל איזה מאמן
הגלמוד מלוד
קיבל.ה  403 לייקים

אני באמת חושב שהוא המאמן הכי גרוע בעולם
"I never thought leopards would eat MY face", sobs woman who voted for the Leopards Eating People's Faces Party
קירקגור
קיבל.ה  112 לייקים

שער 1 ב11 המשחקים האחרונים שהוא מאמן אותנו.
הלוטוס הלבן
קיבל.ה  317 לייקים

יש לו חוזה מבוטן. אחרת היה מתבקש לפטר אותו. לא נשאר עוד מה לעשות.
מדהים שמאמן מנוסה ושחקן עוד יותר משופשף, נמצא בדכאון קליני.
סמל אישי של משתמש
כרובית
קיבל.ה  719 לייקים

באמת שלא חשבתי שיכול להיות יותר גרוע מהדבר הזה שעמד על הקווים לפניו
אני ממש חוששת
לירון האדום
קיבל.ה  1788 לייקים

מאכזב אבל יש עוד תקווה
הפוסט קיבל לייק אחדRed Ghost
אוגוסטוס היל
קיבל.ה  858 לייקים

אני לא בא להגן עליו, אבל האימפוטנטיות שלנו זה משהו הרבה יותר עמוק ממאמן,
סמל אישי של משתמש
Charmander
קיבל.ה  374 לייקים

הוא מוציא את המינימום האפשרי מהקבוצה, אכזבה ענקית, מרגיש שאין לו כוח בכלל לעבוד, נראה לי שהוא צריך איזה שנת שבתון.
המצב בהפועל לא יכול להיות יותר גרוע מזה
הניסנובס: "Hold my beer"
סמל אישי של משתמש
כרובית
קיבל.ה  719 לייקים

אוגוסטוס היל כתב: 09 מרץ 2024, 22:59 אני לא בא להגן עליו, אבל האימפוטנטיות שלנו זה משהו הרבה יותר עמוק ממאמן,
תשמע לםני שהוא הגיע אומנם היינו חור הגנתי אבל לפחות הגענו למצבים וגם כבשנו יחסית יפה
יש פה חלק התקפי שכולם חלמו עליו בתחילת העונה ובואו נודה על האמת זה פשוט לא הגיוני שלא כבשנו 5 משחקים
חלק מזה זה על המאמן, אנחנו לא משחקים כדורגל בכלל והוא אמור למצוא פתרון לבעיית האמצע הנוראית שיש לנו
סמל אישי של משתמש
הפועל
קיבל.ה  1020 לייקים
יצירת קשר:

מי שפותח בהרכב עם הליצנון שחן סול הביא מאסטוניה במקום אוזבולט צריך מחר בבוקר לשלול לו את התעודת פרו שלו ל5 שנים
נעשינו לנטל, אנו וזיכרונותינו, ובסופו של דבר נמכרנו
היינו של ההסתדרות, אבל עכשיו כבר לא
איש אחד, מוישה, בא וקנה אותנו
שליחת תגובה