המאמן הבא של הפועל

פורום אוהדי הפועל תל אביב
redrony
קיבל.ה  627 לייקים

בר לב אדום כתב: 28 ינואר 2024, 17:23
dino כתב: 28 ינואר 2024, 17:16
בר לב אדום כתב: 28 ינואר 2024, 16:53

ואין ספק שמערכת כמו שיש היום בהפועל, גם מאמן ברמת אימון של פפ בלי ניסיון לא יצליח בהפועל.
מה עשתה לך המערכת בהפועל שאי אפשר להצליח בה?
זה נהיה על אוטומט
באמת שאני לא מאמין שאני מגיב להודעה כזאת, אבל אסביר - קשה מאוד לפספס את הלחץ העצום שיש על השחקנים ובמערכת, בטח אחרי רצף כזה נורא של הפסדים.
יש מנהל מקצועי חסר ניסיון וידע המקצועי, שחייבים מאמן בעל שיעור קומה שיוכל לנווט את הספינה הזאת וינסה להחדיר ביטחון במערכת כולה ובשחקנים בפרט (כי אני כן חושב שהסגל כן שווה פלייאוף עליון עם קצת אמונה וחלוץ 9) ואת זה, לדעתי, אופיר חיים ודומיו לא יוכלו לעשות.
אופיר חיים לא, מי זה דומיו?
זה שלשני מאמנים אין נסיון לא הופך אותם בהכרח לאותו מאמן. שיעורי הקומה גם לא ממש הוכיחו את עצמם (אני מניח שאתה מתכוון למאמן קשוח שיודע לעמוד על שלו אם בלבול זו הדוגמה שחשבת עליה).
בר לב אדום
קיבל.ה  301 לייקים

redrony כתב: 28 ינואר 2024, 17:40
בר לב אדום כתב: 28 ינואר 2024, 17:23
dino כתב: 28 ינואר 2024, 17:16

מה עשתה לך המערכת בהפועל שאי אפשר להצליח בה?
זה נהיה על אוטומט
באמת שאני לא מאמין שאני מגיב להודעה כזאת, אבל אסביר - קשה מאוד לפספס את הלחץ העצום שיש על השחקנים ובמערכת, בטח אחרי רצף כזה נורא של הפסדים.
יש מנהל מקצועי חסר ניסיון וידע המקצועי, שחייבים מאמן בעל שיעור קומה שיוכל לנווט את הספינה הזאת וינסה להחדיר ביטחון במערכת כולה ובשחקנים בפרט (כי אני כן חושב שהסגל כן שווה פלייאוף עליון עם קצת אמונה וחלוץ 9) ואת זה, לדעתי, אופיר חיים ודומיו לא יוכלו לעשות.
אופיר חיים לא, מי זה דומיו?
זה שלשני מאמנים אין נסיון לא הופך אותם בהכרח לאותו מאמן. שיעורי הקומה גם לא ממש הוכיחו את עצמם (אני מניח שאתה מתכוון למאמן קשוח שיודע לעמוד על שלו אם בלבול זו הדוגמה שחשבת עליה).
אופיר חיים, אורי אוזן, אלו מאמנים חסרי ניסיון בקבוצות גדולות ולטעמי בסביבת העבודה הקיימת לא יוכלו להצליח.

מי כן הייתי רוצה לראות מהאפשרויות הקיימות - בכר/רבש/רפואה ואם צריך ממש להתפשר אז בלבול.
הפוסט קיבל לייק אחדDe Niro
סמל אישי של משתמש
פרימו לוי
קיבל.ה  776 לייקים

לא אופיר חיים נו. צריך מאמן עם קבלות בכדורגל בוגרים
תעיף ליציע
קיבל.ה  118 לייקים

צ'אבי פנוי (רק אומר)

וגם לא אבדה התקווה לשכנע את קלופ.
דוגיס
קיבל.ה  396 לייקים

לחשוב שאנחנו מדברים על השמות האלה שרן בן שמעון היה פנוי והם החליטו ללכת על הלאמה הזה תאמינו לי היינו במקום אחר לגמרי היום. שוב תודה לחן סול האפס
הפוסט קיבל לייק אחדshaharot
תעיף ליציע
קיבל.ה  118 לייקים

אולי כן אולי לא.
מה שבטוח אולי

סיכוי סביר שהיינו עם נקודה אחת יותר .
או יותר.

וברצינות - קל לזרוק דברים לאוויר שלא ניתן להוכיח
אותם.
טכנית לארז
קיבל.ה  1598 לייקים

רבש זו טעות גדולה.
הוא בטח ישאר בלרנקה
דריבל ענק על מפתן השש עשרה
לירון האדום
קיבל.ה  1803 לייקים

למה צריך לחכות כמה ימים עד למינוי של מאמן?
מקווה שמחר יהיה כבר מאמן.
El dudernio
קיבל.ה  1267 לייקים

שם מעניין שקופר העלה זה דני בונדר...
Niro
קיבל.ה  323 לייקים

El dudernio כתב: 28 ינואר 2024, 23:19 שם מעניין שקופר העלה זה דני בונדר...
נו באמת.
לירון האדום
קיבל.ה  1803 לייקים

חחחחחח איך הוא קשור?
אימן את הנוער של רעננה?
Josh
קיבל.ה  45 לייקים

זה שאין פה עדיין מאמן זה פשוט חובבנות כבר רמה מעל הניסנוב
היה להם זמן מהרגע שולקאניס עזב להחליט מי יאמן את הקבוצה
אוגוסטוס היל
קיבל.ה  875 לייקים

עבר יום וזה כבר ביזיון? נו אמת.
כאילו כולם מחכים רק להפועל ואפשר היה לתכנן לפני 3 חודשים איזה מאין יגיע
El dudernio
קיבל.ה  1267 לייקים

לירון האדום כתב: 29 ינואר 2024, 00:16
חחחחחח איך הוא קשור?
אימן את הנוער של רעננה?
אין מצב שזה יקרה אבל בגדול מה ההבדל בינו ובין אוזן?
בונדר גם עדין מאמן כדורגל ולא פרש לתחום התקשורת ואיש הפועל ברמח אביריו...אז אולי הוא מתאים לתוכנית מאמן נולד שמריצים בחודרוב
מריו פצ'אלקה
קיבל.ה  303 לייקים

זורם לי דני בונדר
לירון האדום
קיבל.ה  1803 לייקים

El dudernio כתב: 29 ינואר 2024, 03:15
לירון האדום כתב: 29 ינואר 2024, 00:16
חחחחחח איך הוא קשור?
אימן את הנוער של רעננה?
אין מצב שזה יקרה אבל בגדול מה ההבדל בינו ובין אוזן?
בונדר גם עדין מאמן כדורגל ולא פרש לתחום התקשורת ואיש הפועל ברמח אביריו...אז אולי הוא מתאים לתוכנית מאמן נולד שמריצים בחודרוב
לדעתי גם אוזן לא מתאים, הפועל צריכה מאמן עם ניסיון ולא מאמן שיתגלח עליה
סמל אישי של משתמש
Frenzy
קיבל.ה  738 לייקים

יאללה דני בונדר ועומרי קנדה - מאמן הגנה ומאמן התקפה. זה בכל זאת פוטבול לא?
עם הזמן הייאוש נעשה יותר נוח
הפוסט קיבל 2 לייקיםונרקומןRed Wolf
ונרקומן
קיבל.ה  149 לייקים

אוי דני בונדר זה טוב.
אבל ברצינות - חשוב שמי שחותם יהיה לכמה שנים. שמראש יכריזו שזה פתרון ארוך טווח ולא עוד פלסטר.
אני עם רפואה בכלל
dino
קיבל.ה  2023 לייקים

אני בדרך כלל מאוד מכבד את הידיעות של הדר, אבל הניסיון שלה לעדכן בגזרת המאמן מרגיש שזה לא מה שקורה בפועל.
איזשהו רושם שלא ממהרים ושהמועמדים הם בלבול ואופיר חיים ושלא פנו לאף אחד מהם אבל כן ממתינים שאופיר חיים יתן סימן שהוא מעוניין לעזוב את הנבחרת בשביל זה.
לא נשמע רציני ולא נשמע שזה מה שקורה.
הפוסט קיבל לייק אחדRed Ghost
ארז שדה
קיבל.ה  658 לייקים

dino כתב: 29 ינואר 2024, 09:36 אני בדרך כלל מאוד מכבד את הידיעות של הדר, אבל הניסיון שלה לעדכן בגזרת המאמן מרגיש שזה לא מה שקורה בפועל.
איזשהו רושם שלא ממהרים ושהמועמדים הם בלבול ואופיר חיים ושלא פנו לאף אחד מהם אבל כן ממתינים שאופיר חיים יתן סימן שהוא מעוניין לעזוב את הנבחרת בשביל זה.
יש לי הרגשה שטועמה יישאר על הקווים עוד הרבה זמן
dino
קיבל.ה  2023 לייקים

ארז שדה כתב: 29 ינואר 2024, 09:40
dino כתב: 29 ינואר 2024, 09:36 אני בדרך כלל מאוד מכבד את הידיעות של הדר, אבל הניסיון שלה לעדכן בגזרת המאמן מרגיש שזה לא מה שקורה בפועל.
לדעתי לא, גם הוא לא יכול מעבר לחודש.
פשוט אין ממש כתב שכרגע יודע לגבי המהלכים שנעשים.
חן סול מתנהל נכון בעניין הזה של השקט.
האדס
קיבל.ה  2965 לייקים

מעניין מתי ימנו מאמן.
תחושה - אחרי שלא יהיה אפשר להביא שחקנים וישחררו בחינם את אוז׳בולוט וגרופינקל.
dino
קיבל.ה  2023 לייקים

האדס כתב: 29 ינואר 2024, 09:57 מעניין מתי ימנו מאמן.
בוא נאמר שלא בגלל הסיבות האלו עוד לא מביאים מאמן
זה היה מאוד סביר במקרה של האחים חרבנוב
ונרקומן
קיבל.ה  149 לייקים

האדס כתב: 29 ינואר 2024, 09:57 מעניין מתי ימנו מאמן.
סקפטי אם נשאר תקציב ליותר משחקן אחד גם אם מוכרים את שתיהם.
ככה או ככה המאמן הבא לא יוכל לבנות פה כלום. ויותר מזה? לא חושב שחן סול מעוניין שהמאמן יבחר את השחקנים. זה ברור שבורחה למה לא בחר אף שחקן שחתם פה.
בניית הקבוצה היא על חן סול בהגדרה ולא משנה מתי יגיע המאמן - לא חושב שיהיה לו משקל בהחלטות האלה נכון לעכשיו.. מניח שלאמריקאים ימאס אם זה ימשיך להיכשל והם ישנו את המודל. אבל כרגע התזמון שאתה מדבר עליו הוא לא משנה.
אדום ותיק
קיבל.ה  481 לייקים

הבעיה כרגע היא לא הסגל, אלה איך משחקים איתו, מאמנים אותו ומנהלים אותו במגרש.
המאמן שיתמנה ואני מקווה בקרוב, יהיה חייב לארגן משחק הגנה קצת יותר מתואם שימנע מכך שכל כדור לכוון ה 30-40 מטר מהשער יהפוך לאיום מידי. וכמובן, לתקן קצת פסיכולוגית את סף השבירה הנמוך עי הרמת השחקנים להאמין בעצמם וביכולתם.
השיא - זכיה באליפות במעוז הפאשיזם הירושלמי!
הפוסט קיבל 3 לייקיםdinoL.SRed Ghost
ארז שדה
קיבל.ה  658 לייקים

dino כתב: 29 ינואר 2024, 09:42
ארז שדה כתב: 29 ינואר 2024, 09:40
לדעתי לא, גם הוא לא יכול מעבר לחודש.
פשוט אין ממש כתב שכרגע יודע לגבי המהלכים שנעשים.
חן סול מתנהל נכון בעניין הזה של השקט.
גם חודש זה הרבה זמן הפועל צריכה מאמן.
avivx2
קיבל.ה  100 לייקים

עוד יום ולהפועל תל אביב אין מאמן בגלל התנהלותו החובבנית של חן סול. יש לו זמן לחן סול, הכל רגוע- עוד לא דיבר עם אף אחד, חושב שהוא יראיין את המועמדים.. הליצן הזה הורס את המועדון
dino
קיבל.ה  2023 לייקים

avivx2 כתב: 29 ינואר 2024, 11:25 עוד יום ולהפועל תל אביב אין מאמן בגלל התנהלותו החובבנית של חן סול. יש לו זמן לחן סול, הכל רגוע- עוד לא דיבר עם אף אחד, חושב שהוא יראיין את המועמדים.. הליצן הזה הורס את המועדון
מי אמר לך שהוא לא דיבר עם אף אחד? שלא כבר ברגעים אלו סוגרים עם מישהו?
avivx2
קיבל.ה  100 לייקים

dino כתב: 29 ינואר 2024, 11:50
avivx2 כתב: 29 ינואר 2024, 11:25 עוד יום ולהפועל תל אביב אין מאמן בגלל התנהלותו החובבנית של חן סול. יש לו זמן לחן סול, הכל רגוע- עוד לא דיבר עם אף אחד, חושב שהוא יראיין את המועמדים.. הליצן הזה הורס את המועדון
זה משתמע מהכתבות של היום, אבל יאללה שיסגור, אתן לו את הקרדיט. בינתיים הוא מוכיח שהוא ליצן מתחילת העונה עם ההחלטות ההזויות שלו
TOMER
קיבל.ה  24 לייקים

אולי מחכים לתחילת פברואר כדי לחסוך את משכורת ינואר?
dino
קיבל.ה  2023 לייקים

avivx2 כתב: 29 ינואר 2024, 12:20
dino כתב: 29 ינואר 2024, 11:50
זה משתמע מהכתבות של היום, אבל יאללה שיסגור, אתן לו את הקרדיט. בינתיים הוא מוכיח שהוא ליצן מתחילת העונה עם ההחלטות ההזויות שלו
צריך לדעת לקרוא כתבות, כמו שאני אומר לדה נירו.
זה כמו שבעבר הייתי נחרד ממחלות בקריאת סימפטומים בגוגל
אוגוסטוס היל
קיבל.ה  875 לייקים

נו זה כתבות קליק קליק.
אין לה מושג.
כשיש לה מושג היא גם מצייצת על זה
סמל אישי של משתמש
זיטו
קיבל.ה  187 לייקים

לא יודע מה נכון ולא נכון - אבל ברור לכולם שמדובר בהתנהלות בזיונית של חן סול.
- הפועל הייתה צריכה מאמן כבר לפני חודש, ומשום מה חן סול התעקש שלא לפטר את בורחה למרות שהאסון היה ידוע מראש (והוא אכן קרה) - כישלון מקצועי 1.
- כפי שמסתמן, חן סול התעקש להשאיר את לאמה עד הרגע האחרון למרות שכבר המינצברגים הבינו שצריך זעזוע בעמדת המאמן במהלך הביקור שלהם - למה הוא לא פוטר מיד אחרי ביתר? כשלון מקצועי 2.
- אוקיי, כבר ברור לכולם שלאמה בדרך הביתה עוד משבוע שעבר. למה אין כבר מאמן על הקווים? היה את כל הזמן שבעולם להתכונן! מה זה השכונה הזו? כישלון מקצועי 3.

כל יום שעובר - זה עוד כישלון מקצועי שמצטבר על הערמה הקיימת. ועוד לא דיברנו על הסגל הלא מאוזן, ההחלטה השערורייתית שלא לשחק עם אוזבולט וגורפי שעלתה לנו בגביע וכו'.

לא מבין מה המניצברגים רואים בחן סול - או במילים אחרות, איך הם לא רואים את השכנותיות של ניהול הפרוסס
"יש דברים שחשובים יותר מכסף. כמו דרבי למשל" | ע. דמארי
El dudernio
קיבל.ה  1267 לייקים

זיטו כתב: 29 ינואר 2024, 12:51 לא יודע מה נכון ולא נכון - אבל ברור לכולם שמדובר בהתנהלות בזיונית של חן סול.
- הפועל הייתה צריכה מאמן כבר לפני חודש, ומשום מה חן סול התעקש שלא לפטר את בורחה למרות שהאסון היה ידוע מראש (והוא אכן קרה) - כישלון מקצועי 1.
- כפי שמסתמן, חן סול התעקש להשאיר את לאמה עד הרגע האחרון למרות שכבר המינצברגים הבינו שצריך זעזוע בעמדת המאמן במהלך הביקור שלהם - למה הוא לא פוטר מיד אחרי ביתר? כשלון מקצועי 2.
- אוקיי, כבר ברור לכולם שלאמה בדרך הביתה עוד משבוע שעבר. למה אין כבר מאמן על הקווים? היה את כל הזמן שבעולם להתכונן! מה זה השכונה הזו? כישלון מקצועי 3.

כל יום שעובר - זה עוד כישלון מקצועי שמצטבר על הערמה הקיימת. ועוד לא דיברנו על הסגל הלא מאוזן, ההחלטה השערורייתית שלא לשחק עם אוזבולט וגורפי שעלתה לנו בגביע וכו'.

לא מבין מה המניצברגים רואים בחן סול - או במילים אחרות, איך הם לא רואים את השכנותיות של ניהול הפרוסס
1. אתה יודע מה הקריטריונים לבחירת המאמן?
כאילו אם מחתימים את אופיר חיים על חוזה לשנה וחצי כשהוא מתנה את החתימה בזה ששום שחקן לא עוזב ( כולל אוזבולט ויהב) זה תקין? ואם בלבול רוצה 250 אלף לשנה וחצי זה תקין?

2. מאיפה הקביעה שהמועדון מנוהל בשכונתיות? אתה חלק מאנשי המועדון?
סמל אישי של משתמש
זיטו
קיבל.ה  187 לייקים

El dudernio כתב: 29 ינואר 2024, 13:20
זיטו כתב: 29 ינואר 2024, 12:51 לא יודע מה נכון ולא נכון - אבל ברור לכולם שמדובר בהתנהלות בזיונית של חן סול.

כאילו אם מחתימים את אופיר חיים על חוזה לשנה וחצי כשהוא מתנה את החתימה בזה ששום שחקן לא עוזב ( כולל אוזבולט ויהב) זה תקין? ואם בלבול רוצה 250 אלף לשנה וחצי זה תקין?

איזה קטע, למאמני כדורגל אמיתיים יש דרישות מקצועיות אמיתיות? וואו, איזה חדשני.

וכן, אם מועדון כדורגל מתחיל עונה עם מאמן זר, עוזר מאמן שבעברו אימן את אינטר עליה בליגה ג', אנליסט בכיר, יועץ רכש אנגלי ומנכ"ל מנוסה - ובתוך חצי שנה נשארת בלי המאמן, בלי אנליסט, בלי יועץ הרכש, בלי המנכ"ל ורק עם מטיס רחפנים מליגה ד' באנגליה (מזל שרכש שם את האנגלית שלו ולא מהאמבטיה) והעוזר מאמן כמאמן ראשי - אז כן - הניהול המקצועי לא מרשים במיוחד
נערך לאחרונה על ידי זיטו ב 29 ינואר 2024, 15:28, נערך פעם 1 בסך הכל.
"יש דברים שחשובים יותר מכסף. כמו דרבי למשל" | ע. דמארי
הפוסט קיבל 2 לייקיםאדום ותיקDe Niro
לירון האדום
קיבל.ה  1803 לייקים

ועדיין, זה היה ברור לכולם שלאמה לא ימשיך אחרי משחק הגביע גם אם הינו מנצחים.
מתאר לעצמי שיש להם תקציב מוגדר + דרישות למאמן החדש (לדוג' חצי עונה עם אופציה להמשך במידה ומגיעים לפליאוף עליון),
לא אמור לקחת יותר מיומיים שלושה גג כדי למנות מאמן.
הפוסט קיבל לייק אחדזיטו
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1695 לייקים

אסור אסור להביא מאמן שאין לו ניסיון באימון קבוצת בוגרים.
עם כל הכבוד לאופיר חיים, שכאדם הוא נהדר, הוא לא יחזיק פה מעמד יותר מחודשיים לפני הקריאות לפיטורים. שיצבור ניסיון קודם ואז יבוא להפועל
במצב של הקבוצה להביא אותו זו תהיה טעות רצינית. חלאס נו, הפועל ת"א היא לא מעבדת ניסויים. מספיק הניסנובס הפכו אותנו לכאלה עם הנוער.
אני לא איזה מעריץ של בלבול אבל הוא בהחלט נראה כמו משהו ליותר מחצי עונה. כמו משהו שיכול להחזיק לא מעט ויש לו טונות של ניסיון והצלחות וגם עבודה לצד מאמנים בכירים.
שלא לדבר על זה שהפועל פלוס מינוס במצב שבלבול קיבלת את חיפה - קבוצה שיש לה סגל סביר פלוס, ולא מוצאת את עצמה כ"כ.

רק שלא יעשו את אותה טעות של לאמה שעלתה לנו בסחרור לא נורמלי.
יהיה טוב הפועל!
הפוסט קיבל 3 לייקיםלירון האדוםDe NiroSickleCell
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  831 לייקים

המשמעות המקצועית של מאמן שאיננו מאד מנוסה באימון בליגת העל היא המשך כדור השלג המקצועי בליגה.
נראה כרגע שזה הכיוון. עצוב וחבל.
אל באנדי
קיבל.ה  450 לייקים

נו מורינו חתם כבר?
El dudernio
קיבל.ה  1267 לייקים

לירון האדום כתב: 29 ינואר 2024, 13:45

ועדיין, זה היה ברור לכולם שלאמה לא ימשיך אחרי משחק הגביע גם אם הינו מנצחים.
מתאר לעצמי שיש להם תקציב מוגדר + דרישות למאמן החדש (לדוג' חצי עונה עם אופציה להמשך במידה ומגיעים לפליאוף עליון),
לא אמור לקחת יותר מיומיים שלושה גג כדי למנות מאמן.
להבנתי היו מספר קריטריונים שכבר ויתרו עליהם... למשל מאמן זר.
אני לא שופט תוצאה, התוצאה כרגע בהחלט בעיתית אבל יש לה נסיבות מקלות, צריך לראות איך יוצאים מזה, ואיך לא חוזרים על הליקויים בשנה הבאה.
שליחת תגובה