אתם לא אחיי!

פורום אוהדי הפועל תל אביב
דגל אדום
קיבל.ה  54 לייקים

מי שנדחף אתמול לתור בכניסה לשער 4 הוא בן זונה.
והיו הרבה מאוד כאלה!
גם מי שזרק אתמול אבוקות לכר הדשא, ובעיקר מי שזרק את האבוקה האחרונה, שבערה שם עוד 2 דקות שלמות, אחרי שהאחרות כבר כמעט כבו, והכל בידיעה שקרוב לודאי יורידו לנו נקודות בגלל זה, הוא בן של זונה.
פעם היינו גאים בקהל שלנו, מול כל הבבונים שמסביב.
נמאס מאוהדים שרואים רק את עצמם.
כדאי שנתעורר.
מבחינתי זה יותר מבאס מאיך שהקבוצה נראית (והיא נראית רע מאוד).
הפוסט קיבל 21 לייקיםהפועלgershonSin QuesoSpidermanPraškevičiosשחרRed_manAsafasrafKingAlpacashaharotBelosJoshblackwaterהוקיץ'DanielPizגביזוןmodagהסבתא של הפועלאוהד כורסאפומפה
עומרי דראגס
קיבל.ה  59 לייקים

אוהד שפוגע בקבוצה במכוון הוא לא אוהד. הלוואי שהם יעלמו כבר מהיציע.
הפוסט קיבל 2 לייקים7evenblackwater
האדס
קיבל.ה  2965 לייקים

אם אנשים שנדחפים בתור מטריף אותך, תעזוב את הארץ. זו מכת מדינה ברמה של יתושים.
לגבי זורקי האבוקות, גם כאן, מציע לעבור קבוצה, אנחנו שבויים. נשמע שאתה לא נרקומן וטמבל כמו רובנו.
הפוסט קיבל לייק אחדונרקומן
דגל אדום
קיבל.ה  54 לייקים

האדס כתב: 23 ינואר 2024, 09:25 אם אנשים שנדחפים בתור מטריף אותך, תעזוב את הארץ. זו מכת מדינה ברמה של יתושים.
לגבי זורקי האבוקות, גם כאן, מציע לעבור קבוצה, אנחנו שבויים. נשמע שאתה לא נרקומן וטמבל כמו רובנו.
שאני אעזוב את הארץ?
האחיין שלי נפל בהגנה על הארץ הזאת, וגופתו עדיין מוחזקת בעזה, בשביל שאנחנו נוכל לחיות פה, ובין היתר ללכת לכדורגל.
תעזוב אתה את הארץ אם בא לך.
אני אוהד הפועל יתר מ-40 שנה, אבל באמת משמח שיש פה מי שיודע טוב ממני מה זה להיות אוהד.
מודה לך
הפוסט קיבל 3 לייקיםavivx2PraškevičiosDarkCowMoo
סמל אישי של משתמש
Red Wolf
קיבל.ה  416 לייקים

דגל אדום כתב: 23 ינואר 2024, 10:25
האדס כתב: 23 ינואר 2024, 09:25 אם אנשים שנדחפים בתור מטריף אותך, תעזוב את הארץ. זו מכת מדינה ברמה של יתושים.
שאני אעזוב את הארץ?
האחיין שלי נפל בהגנה על הארץ הזאת, וגופתו עדיין מוחזקת בעזה, בשביל שאנחנו נוכל לחיות פה, ובין היתר ללכת לכדורגל.
אני אוהד הפועל יתר מ-40 שנה, אבל באמת משמח שיש פה מי שיודע טוב ממני מה זה להיות אוהד.
מודה לך
נראה לי שלא הבנת את האדס כל כך
כואב לי לשמוע על אחיין שלך, משתתף בצערכם
דווקא אחרי האסון אתמול בעזה עוד יותר אין לי כח בכלל להתווכח על האולטראס, אין כל כך חשק לכדורגל ולבורחה לאמה, אני ניהיה אדיש וזה הכי גרוע
חבל שהאולטראס לא מבינים את זה גם ומתאפקים
הפוסט קיבל 3 לייקיםדגל אדוםshaolin232ונרקומן
דגל אדום
קיבל.ה  54 לייקים

Red Wolf כתב: 23 ינואר 2024, 10:30
דגל אדום כתב: 23 ינואר 2024, 10:25
שאני אעזוב את הארץ?
מודה לך
נראה לי שלא הבנת את האדס כל כך
כואב לי לשמוע על אחיין שלך, משתתף בצערכם
דווקא אחרי האסון אתמול בעזה עוד יותר אין לי כח בכלל להתווכח על האולטראס, אין כל כך חשק לכדורגל ולבורחה לאמה, אני ניהיה אדיש וזה הכי גרוע
חבל שהאולטראס לא מבינים את זה גם ומתאפקים
יכול להיות שבאמת לא הבנתי אותו. אני לא כ"כ חד בימים האלה ומתקשה להבחין באמירות ציניות.
כך או כך, ודווקא בגלל מה שעברנו, ועדיין עוברים, ההתנהגות הזאת מצד הקהל שלנו היא רק יותר מבאסת.
לירון האדום
קיבל.ה  1803 לייקים

משתתף בצערך, לא השאר מתגמד...
תהיה חזק
הפוסט קיבל 2 לייקיםדגל אדוםshaolin232
שחר
קיבל.ה  1371 לייקים

צודק מיליון אחוז!
האדס
קיבל.ה  2965 לייקים

משתתף בצערך חבר. ממש לא התכוונתי שתרד מהארץ. אני יותר ממזדהה עם כל מה שכתבת, פשוט מתוסכל שאנחנו מצויים בתוך חברה של אנשים שלעולם לא ישתנו.
שוב, לא הייתה כוונה לקרוא לך לעזוב את הארץ חלילה. צר לי שזה הובן כך.
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1695 לייקים

אולטראס הפועל ת"א בכדורגל וכדורסל ממש ממש טוב ב:
1. לשיר ולהרים את הקהל
2. לשיר לשוטרים שהם בני זונות, שרמוטות וכו'
3. לאחל למכבי שואה, נאצים וכו' (גם אחרי אירועי ה 7.10).
4. לגרום לנו לעונשי רדיוס, הורדת נקודות סגירת יציעים וקנסות כספיים בשלל מעשים, ביניהם זריקת אבוקות ומצתים לדשא ועוד...
5. לקבל איכשהו קדימות וקומבינה לכרטיסים בכל משחק של הפועל ת"א בכדורסל וכדורגל. בעיקר בחוץ.

שכל אחד פשוט יחליט האם הוא מוכן לקבל את סעיפים 2-5 בתמורה לסעיף 1.
יהיה טוב הפועל!
הלוטוס הלבן
קיבל.ה  317 לייקים

אוהדים מהקבוצה הם לא אחים. אחים יש רק במשפחה.
לצפות שמתוך קהל פעיל של אלפי אוהדים לא יהיו חילוקי דעות איך להפגין נאמנות לקבוצה, זו ציפיה לא מציאותית.
אצל כל הקבוצות יש אוהדים ש"עושים בעיות".
זה לא ישתנה.
Asafasraf
קיבל.ה  797 לייקים

אולטראס הפועל תל אביב עבר כבר את ההגדרה של ״לה פמיליה באדום״
הנזק שהוא גורם לקבוצה מבחינת עונשים הוא בלתי יתואר, ואתמול הם גם הוסיפו חטא על פשע עם השלט ״את המנגינה הזו אי אפשר להפסיק״. אח״כ הם מתלוננים למה חלקם נעצרים ולמה בדרבי אנחנו צריכים לעבור בידוק שעוברים בשטחים (ואני נגד המשטרה בסיפור הזה).
מתפלל ליום שיגיע בעלים שיציב להם אולטימטום ולא יפחד. כולנו שבויים שלהם כבר כמה שנים טובות.
היכולת שלהם להוציא את המילים המטונפות ביותר שיש (אתמול בקולי קולות ״ורק מאחלים שואה למשטרה) פשוט מטריפה את הדעת.
מעדיף משחק עם אוירה רגועה כמו נגד הפועל פתח תקווה, מאשר אתמול.
יש כאלה שממליצים שנתחיל בליגה ג׳, אני ממליץ שיפרקו כבר את הארגון הסרטני הזה.

Sent from my iPhone using Tapatalk
הפוסט קיבל 2 לייקים7evenBelos
Asafasraf
קיבל.ה  797 לייקים

הלוטוס הלבן כתב:אוהדים מהקבוצה הם לא אחים. אחים יש רק במשפחה.
לצפות שמתוך קהל פעיל של אלפי אוהדים לא יהיו חילוקי דעות איך להפגין נאמנות לקבוצה, זו ציפיה לא מציאותית.
זה לא ישתנה.
די עם המעשיות.
יש באופן קבוע בשער 5 את הזבל עם המשרוקית, שבמשך שנים לא מטופל ומעלימים עין, כי ״הם לא מלשינים״

סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3752 לייקים

7even כתב: 23 ינואר 2024, 11:36 אולטראס הפועל ת"א בכדורגל וכדורסל ממש ממש טוב ב:
1. לשיר ולהרים את הקהל
2. לשיר לשוטרים שהם בני זונות, שרמוטות וכו'
3. לאחל למכבי שואה, נאצים וכו' (גם אחרי אירועי ה 7.10).
4. לגרום לנו לעונשי רדיוס, הורדת נקודות סגירת יציעים וקנסות כספיים בשלל מעשים, ביניהם זריקת אבוקות ומצתים לדשא ועוד...
5. לקבל איכשהו קדימות וקומבינה לכרטיסים בכל משחק של הפועל ת"א בכדורסל וכדורגל. בעיקר בחוץ.

שכל אחד פשוט יחליט האם הוא מוכן לקבל את סעיפים 2-5 בתמורה לסעיף 1.
לא לשכוח לתרום להם בכניסה לשער חמש, פנטניל נוזלי זה לא זול.
atmosfear
קיבל.ה  לייק אחד

מהרגע שהאולטראס חזרו אחרי הפגרה, לא ניצחנו ולרוב הפסדים.
יותר נזק מתועלת, מלחיצים את כל המערכת, אוהדים את עצמם !
בר לב אדום
קיבל.ה  301 לייקים

לא שאני בעדם, אבל צריך לרשום גם כשמופע הפירו והשיגעון ביציע שהם גרמו לו, הוא זה שהשאיר אותנו ליגה עונה שעברה מול ק״ש, כולם היו בעדם ובצדק.

פה, לדעתי, הם ניסו ליצור שוב איזה טירוף מסוים, שאם, בסופו של דבר, השחקנים היו מעלים הילוך בזכותו והיינו מנצחים את המשחק, כנראה היה יותר קל לבלוע את הגלולה.

זה הימור שיכול לקחת אותנו לכאן ולכאן, שורה תחתונה גם הפסדנו את המשחקים וגם ככל הנראה נפסיד עוד לפחות נקודה בבית דין, שזה מאוד מדכא.
ליאור א.
קיבל.ה  117 לייקים

הלוטוס הלבן כתב: 23 ינואר 2024, 11:44 אוהדים מהקבוצה הם לא אחים. אחים יש רק במשפחה.
זה לא ישתנה.
מחלוקת בתפיסה של נאמנות יכולה להתבטא למשל בנוגע לשאלה, האם צריך להמשיך להגיע עבור המועדון הביזיוני הזה או להחרים עד שיהיה זעזוע
או באם לשיר ולעודד את הקבוצה זה יותר מדרבן או שזה יותר יוצר תחושת "מובן מאליו"? בנוגע לשאלות הללו למשל, סביר שתהיה מחלוקת וזה לגיטימי וניחה
אבל איזו הבעת נאמנות יש בלזרוק אבוקה כאשר אתה יודע(ואם אתם לא מודע אז עוד יותר גרוע) שיש עונש על תנאי? מה היה רע להמשיך להחזיק ביד אם כבר החלטתם להדליק?
ואיזו הבעת נאמנות יש בהידחפות אנרכיסטית לתור של עוד אוהדים מהצד שלך ולגרום למהומה ולעיכוב קולקטיבי??
זבלים בני זבלים בקיצור.
קירקגור
קיבל.ה  114 לייקים

Asafasraf כתב: 23 ינואר 2024, 11:46 אולטראס הפועל תל אביב עבר כבר את ההגדרה של ״לה פמיליה באדום״
הנזק שהוא גורם לקבוצה מבחינת עונשים הוא בלתי יתואר, ואתמול הם גם הוסיפו חטא על פשע עם השלט ״את המנגינה הזו אי אפשר להפסיק״. אח״כ הם מתלוננים למה חלקם נעצרים ולמה בדרבי אנחנו צריכים לעבור בידוק שעוברים בשטחים (ואני נגד המשטרה בסיפור הזה).
מתפלל ליום שיגיע בעלים שיציב להם אולטימטום ולא יפחד. כולנו שבויים שלהם כבר כמה שנים טובות.
היכולת שלהם להוציא את המילים המטונפות ביותר שיש (אתמול בקולי קולות ״ורק מאחלים שואה למשטרה) פשוט מטריפה את הדעת.

לה פמיליה, למקרה שלא שמת לב, מגיעים עם דגלי ארגון טרור למגרש, שרים שירים גזעניים, עושים אמבושים על אוהדים ומנסים מפעם לפעם לרצוח לנו אוהדים.
שחר
קיבל.ה  1371 לייקים

בר לב אדום כתב: 23 ינואר 2024, 13:02 לא שאני בעדם, אבל צריך לרשום גם כשמופע הפירו והשיגעון ביציע שהם גרמו לו, הוא זה שהשאיר אותנו ליגה עונה שעברה מול ק״ש, כולם היו בעדם ובצדק.

פה, לדעתי, הם ניסו ליצור שוב איזה טירוף מסוים, שאם, בסופו של דבר, השחקנים היו מעלים הילוך בזכותו והיינו מנצחים את המשחק, כנראה היה יותר קל לבלוע את הגלולה.

זה הימור שיכול לקחת אותנו לכאן ולכאן, שורה תחתונה גם הפסדנו את המשחקים וגם ככל הנראה נפסיד עוד לפחות נקודה בבית דין, שזה מאוד מדכא.
זה טעון הוכחה.
אף אחד לא יודע אם הגול העצמי הזה לא היה נכנס גם בלי הפירוטרניקה.
כמו שצייינו פה, עובדה שבסריית משחקים שבהם נצחנו ברצף זה היה ללא האולטראס.
אין פה שום הימור כשאתה משליך אבוקות לדשא בידיעה שזה יגרום נזק לקבוצה, זה פשוט מעשה שנועד לפגוע, שום מכבסת מילים אחרת לא תשנה את זה.
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
בר לב אדום
קיבל.ה  301 לייקים

שחר כתב: 23 ינואר 2024, 13:33
בר לב אדום כתב: 23 ינואר 2024, 13:02 לא שאני בעדם, אבל צריך לרשום גם כשמופע הפירו והשיגעון ביציע שהם גרמו לו, הוא זה שהשאיר אותנו ליגה עונה שעברה מול ק״ש, כולם היו בעדם ובצדק.

זה טעון הוכחה.
אף אחד לא יודע אם הגול העצמי הזה לא היה נכנס גם בלי הפירוטרניקה.
כמו שצייינו פה, עובדה שבסריית משחקים שבהם נצחנו ברצף זה היה ללא האולטראס.
אין פה שום הימור כשאתה משליך אבוקות לדשא בידיעה שזה יגרום נזק לקבוצה, זה פשוט מעשה שנועד לפגוע, שום מכבסת מילים אחרת לא תשנה את זה.
חד משמעית מסכים שאם כבר מדליקים אבוקות, זה צריך להישאר ביציע.
Asafasraf
קיבל.ה  797 לייקים

קירקגור כתב:
Asafasraf כתב: 23 ינואר 2024, 11:46 אולטראס הפועל תל אביב עבר כבר את ההגדרה של ״לה פמיליה באדום״

לה פמיליה, למקרה שלא שמת לב, מגיעים עם דגלי ארגון טרור למגרש, שרים שירים גזעניים, עושים אמבושים על אוהדים ומנסים מפעם לפעם לרצוח לנו אוהדים.
לה פמיליה באדום מאחלים שואה לכל מי שלא הם, היו מעורבים בקטטות עם קהלים אחרים לפני משחקים והעונה ראיתי במו עיניי איך כמה מהם מאיימים על אוהדים שנכנסו לדרבי.
אני אתן לך דוגמא קטנה- אתמול, היה טקס לדרור קשטן ז״ל ולפני העלייה למגרש היה את הקליפ של הנרצחים והחטופים, אוהדי הפועל וברגע שאוהדי בית״ר זיהו את זה הם מחאו כפיים בכבוד.
להזכיר לך את הפעמים שהקהל הזה ביזה טקסים/ המשיך לעודד בטקסים של יריבות?

קירקגור
קיבל.ה  114 לייקים

Asafasraf כתב: 23 ינואר 2024, 17:19
קירקגור כתב:

לה פמיליה באדום מאחלים שואה לכל מי שלא הם, היו מעורבים בקטטות עם קהלים אחרים לפני משחקים והעונה ראיתי במו עיניי איך כמה מהם מאיימים על אוהדים שנכנסו לדרבי.
אני אתן לך דוגמא קטנה- אתמול, היה טקס לדרור קשטן ז״ל ולפני העלייה למגרש היה את הקליפ של הנרצחים והחטופים, אוהדי הפועל וברגע שאוהדי בית״ר זיהו את זה הם מחאו כפיים בכבוד.
להזכיר לך את הפעמים שהקהל הזה ביזה טקסים/ המשיך לעודד בטקסים של יריבות?

לא יודע אם אתה ברצינות חושב שיש דמיון, או שזה בשביל ההשוואה. אוהדי בית"ר מארגנים לינצ'ים באוהדים 'רגילים' של קבוצות אחרות - מנצלים ילדים עם צרכים מיוחדים ללכת ליציעים של קבוצות אחרות כדי לגנוב שלטים\דגלים\להדליק רימוני עשן צהובים.
אתה היית אתמול במשחק? כל הארגון שלהם בא בשחור לכל משחק כדי לעשות ליצ'ים ואמבושים לאוהדי יריבות. עם כל הכבוד, אני אישית מעדיף ש"יאחלו לי שואה" מאשר שיבואו עם גרזנים ופטישים וינסו לרצוח אותי. אני לא רואה אוהדי הפועל מתגאים במעשי לינץ' ושרים אותם. לה פמיליה מגיעים עם דגל של כהנא למשחקים והאולטראס מניפים דגלים נגד גזענות.
הלה פמיליה דומים לחמאס, לא לאולטראס הפועל.
ונרקומן
קיבל.ה  149 לייקים

חשוב שיהיה אולטראס. לצערי הם מורכבים מאנשים טובים, אבל הרבה מאוד ילדים זין מושפעים.
Giovanni Giorgio
קיבל.ה  685 לייקים

רק אם ההנהלה תתחיל לפעול באופן פרטני נגד אנשים שפוגעים בה ישתנו דברים
מקווה שיהיה להם את האומץ
long live the zapta
הפוסט קיבל לייק אחד7even
קירקגור
קיבל.ה  114 לייקים

Giovanni Giorgio כתב: 23 ינואר 2024, 19:01 רק אם ההנהלה תתחיל לפעול באופן פרטני נגד אנשים שפוגעים בה ישתנו דברים
מקווה שיהיה להם את האומץ
או - אם המשטרה לא תתנכל לאוהדים, ואבוקות לא יהפכו לאסון נוראי בעיניי המנהלת שחס וחלילה אסור לצלם, אולי תהיה פחות מוטיבציה לעשות דווקא למשטרה ולמנהלת. ובנוסף, אם ההנהלה תפעל באופן לא פרטני אלא בשיתוף פעולה עם הנהלות האחרות נגד החוקים הדרקוניים בנושא, אולי יהיה שינוי. מקווה שיהיה להם את האומץ
Or_5
קיבל.ה  56 לייקים

מי שהן זונה בנושא האבוקות הוא השופט הגנב דעת הזה שעצר את המשחק למרות שאבוקות לא נזרקו והעשן בכלל לא התפזר לכיוון המגרש ולמעשה גרם בעצמו לעצירת המשחק ולזריקה של אבוקה וחצי לדשא וגם האבוקה שאתה מדבר עליה היא פרוטכניקה קרה מה שהמשטרה רצתה לאשר לאוהדים להדליק!
לגבי התור בשער 4 בושה וחרפה של המשטרה והאבטחה אנשים נכנסו דקה 6-7 למשחק ובכל זאת הוכנסו אבוקות אז אם מצליחים להכניס למה לעשות
את הבידוק המתיש הזה?
כל אחד מתלונן על אבוקות וברגע שהן נדלקות מוציא את הטלפון ומצלם לסטורי, צביעות!
הפוסט קיבל לייק אחדL.S
תא מרבוטא
קיבל.ה  327 לייקים

Or_5 כתב: 23 ינואר 2024, 19:15 מי שהן זונה בנושא האבוקות הוא השופט הגנב דעת הזה שעצר את המשחק למרות שאבוקות לא נזרקו והעשן בכלל לא התפזר לכיוון המגרש ולמעשה גרם בעצמו לעצירת המשחק ולזריקה של אבוקה וחצי לדשא וגם האבוקה שאתה מדבר עליה היא פרוטכניקה קרה מה שהמשטרה רצתה לאשר לאוהדים להדליק!
לגבי התור בשער 4 בושה וחרפה של המשטרה והאבטחה אנשים נכנסו דקה 6-7 למשחק ובכל זאת הוכנסו אבוקות אז אם מצליחים להכניס למה לעשות
את הבידוק המתיש הזה?
אז האבוקות שלא נזרקו כן נזרקו וכווולם בעצם בעדן למרות שנגדן?

נשמע אחלה טיעון לבית הדין
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1695 לייקים

Or_5 כתב: 23 ינואר 2024, 19:15 מי שהן זונה בנושא האבוקות הוא השופט הגנב דעת הזה שעצר את המשחק למרות שאבוקות לא נזרקו והעשן בכלל לא התפזר לכיוון המגרש ולמעשה גרם בעצמו לעצירת המשחק ולזריקה של אבוקה וחצי לדשא וגם האבוקה שאתה מדבר עליה היא פרוטכניקה קרה מה שהמשטרה רצתה לאשר לאוהדים להדליק!
את הבידוק המתיש הזה?
זתומרת שהשופט הוא האשם בזה שנזרקו אבוקות למגרש...
ואוו, אירגון האולטראס שובר שיאים של חוסר מודעות עצמית.

וגם מה הם עושים פה? הם לא אמורים לשיר שירי שרמוטות, שואה ונאצים למכבי למשטרה ולכל מי שהוא לא הפועל?
יהיה טוב הפועל!
איל
קיבל.ה  69 לייקים

צודק
dino
קיבל.ה  2024 לייקים

השופט הגזים(כמו בכל דבר שקשור בהפועל, קל לנפח, קל להאשים)
אבל כמובן שהאולטראס, או מי שזרק, לא היו צריכים לתת לאלו שהיד שלהם כה קלה על ההדק, את התירוץ להכניס לנו.
אוהד כורסא
קיבל.ה  285 לייקים

הפועל הייתה קבוצה של הקהל גם לפני 1999.
לא מוריד מהתרומה של האולטראס, אבל זה לא בינארי. אנחנו לא תלויים בהם ולא חייבים להם כלום.
כמו שכתבו קודם התרומה שלהם לא שווה את המחיר. אנחנו מזמן יציע שאי אפשר להביא אליו ילדים.
הפוסט קיבל לייק אחד7even
סמל אישי של משתמש
זיטו
קיבל.ה  187 לייקים

אישית אין לי בעיה עם אבוקות, בעד.
אבל אם זה תלוי בז שילדז יזרוק אותם למגרש אז לא. אלו שעושים את זה הם ממש מחבלים באדום
"יש דברים שחשובים יותר מכסף. כמו דרבי למשל" | ע. דמארי
Asafasraf
קיבל.ה  797 לייקים

Or_5 כתב:מי שהן זונה בנושא האבוקות הוא השופט הגנב דעת הזה שעצר את המשחק למרות שאבוקות לא נזרקו והעשן בכלל לא התפזר לכיוון המגרש ולמעשה גרם בעצמו לעצירת המשחק ולזריקה של אבוקה וחצי לדשא וגם האבוקה שאתה מדבר עליה היא פרוטכניקה קרה מה שהמשטרה רצתה לאשר לאוהדים להדליק!
את הבידוק המתיש הזה?
הצביעות היא שלך.
ברגע שאסור להדליק אבוקות, א-ס-ו-ר ל-ה-ד-ל-י-ק א-ב-ו-ק-ו-ת!!!!!!!!
איך להסביר לך את זה? עם בדידים?
לגביי התור בשער 4-5- אני מצטער רק בשביל אלה שלא קשורים לדברים האלה.
מי ששותף לפירוטכניקה ולפגיעה בקבוצה שיעבור הלוואי בדיקה רקטאלית.

Asafasraf
קיבל.ה  797 לייקים

קירקגור כתב:
Giovanni Giorgio כתב: 23 ינואר 2024, 19:01 רק אם ההנהלה תתחיל לפעול באופן פרטני נגד אנשים שפוגעים בה ישתנו דברים
מקווה שיהיה להם את האומץ
או - אם המשטרה לא תתנכל לאוהדים, ואבוקות לא יהפכו לאסון נוראי בעיניי המנהלת שחס וחלילה אסור לצלם, אולי תהיה פחות מוטיבציה לעשות דווקא למשטרה ולמנהלת. ובנוסף, אם ההנהלה תפעל באופן לא פרטני אלא בשיתוף פעולה עם הנהלות האחרות נגד החוקים הדרקוניים בנושא, אולי יהיה שינוי. מקווה שיהיה להם את האומץ
מתי תבינו שהחוק הוא מעליכם ואם אתם רוצים לשנות אותו, זאת לא הדרך?
גם אני נגד עמידה ברמזור אדום כשהכביש ריק לגמרי, אבל זה לא נותן לי את הזכות לנסוע על דעת עצמי באדום.
ההנהלה צריכה לעשות דבר אחד- להילחם בכל מי שמזיק לקבוצה ואת זה האולטראס עושה בהצטיינות.

הפוסט קיבל לייק אחד7even
Giovanni Giorgio
קיבל.ה  685 לייקים

קירקגור כתב: 23 ינואר 2024, 19:05
מקווה שיהיה להם את האומץ
מהמשטרה אי אפשר לצפות לכלום אבל אני לא מצליח להבין איך הם קשורים לעניין, מוטיבציה לעשות דווקא? זה נשמע לך הגיוני שדברים יתנהלו על מנת להימנע מפעולות דווקא של האולטראס? זה נראה לך בכלל בר-יישום?
לא משנה מה תעשה הם ימצאו את הדווקא, זה מי שהם זה מה שמגדיר אותם
הם בעד הנגד ונגד הבעד
החוקים הדרקוניים בנושא לא ככ דרקוניים, הם בעיקר מטופשים ולא מחוברים לשטח אבל אין פה דרקון גם לא לטאה
השינוי בראש ובראשונה צריך להיות של ההנהלה נגד כל אוהד שפוגע בקבוצה
לגבי רגולציה של פירוטכניקה זה לגמרי מבורך אבל גם אז, אל תצפה שיתנו לאוהדים פשוט להדליק פירוטכניקה עמוק בתוך היציע
long live the zapta
קירקגור
קיבל.ה  114 לייקים

Giovanni Giorgio כתב: 23 ינואר 2024, 21:50
מקווה שיהיה להם את האומץ
מהמשטרה אי אפשר לצפות לכלום אבל אני לא מצליח להבין איך הם קשורים לעניין, מוטיבציה לעשות דווקא? זה נשמע לך הגיוני שדברים יתנהלו על מנת להימנע מפעולות דווקא של האולטראס? זה נראה לך בכלל בר-יישום?
הם בעד הנגד ונגד הבעד
החוקים הדרקוניים בנושא לא ככ דרקוניים, הם בעיקר מטופשים ולא מחוברים לשטח אבל אין פה דרקון גם לא לטאה
לגבי רגולציה של פירוטכניקה זה לגמרי מבורך אבל גם אז, אל תצפה שיתנו לאוהדים פשוט להדליק פירוטכניקה עמוק בתוך היציע
הביטוי חוקים דרקוניים לא קשור לבעל החיים האגדי, אלא למחוקק האתונאי דרקון.
InFlames
קיבל.ה  319 לייקים

קירקגור כתב: 23 ינואר 2024, 23:08
הם בעד הנגד ונגד הבעד
:geek:
Or_5
קיבל.ה  56 לייקים

Asafasraf כתב: 23 ינואר 2024, 21:37
Or_5 כתב:מי שהן זונה בנושא האבוקות הוא השופט הגנב דעת הזה שעצר את המשחק למרות שאבוקות לא נזרקו והעשן בכלל לא התפזר לכיוון המגרש ולמעשה גרם בעצמו לעצירת המשחק ולזריקה של אבוקה וחצי לדשא וגם האבוקה שאתה מדבר עליה היא פרוטכניקה קרה מה שהמשטרה רצתה לאשר לאוהדים להדליק!
את הבידוק המתיש הזה?
הצביעות היא שלך.
ברגע שאסור להדליק אבוקות, א-ס-ו-ר ל-ה-ד-ל-י-ק א-ב-ו-ק-ו-ת!!!!!!!!
איך להסביר לך את זה? עם בדידים?
לגביי התור בשער 4-5- אני מצטער רק בשביל אלה שלא קשורים לדברים האלה.
מי ששותף לפירוטכניקה ולפגיעה בקבוצה שיעבור הלוואי בדיקה רקטאלית.

אני לא הצדקתי ולא לרגע זריקה של אבוקות לדשא בשום מצב!
אני נגד זה ב100%! אבל אני כן בעד להוציא את הראש מהתחת של עצמם ולהפסיק לשחק משחקים ולאשר את הנושא שבכל העולם כבר מקובל במגרשי כדורגל ובעיקר במדינות שאנחנו שואפים להיות כמותם בהתנהלות וברמה של הענף!
ברור לכולם שנושא האבוקות לא אושר כי יש להתאחדות אינטרס כלכלי בפתיחה של אבוקות ביציעים והחוק החדש מוכיח שכל מה שהיה חשוב להם זה ההכנסה הכספית ולא הענישה של אוהדים שעוברים על החוק. האמת שלא היה אכפת להם גם שהיציעים יהיו ריקים עד שבית המשפט קבע(לאחר מאבק של אוהדי הפועל בעיקר) שאתה לא יכול לתת לאוהד לשלם פעמים על משהו שכבר שילם ואתה מחוייב לתת לו כרטיס או פיצוי למה שנלקח ממנו.
ההתאחדות צבועה בדיוק כמו האוהדים שמתלוננים על האבוקות ואז מצלמים אותם לסטורי.
לגבי המשטרה אין לי מה להוסיף כולם יודעים איל הארגון הזה פועל ועל ידי מי הוא פועל! מוח אין שם לאף אחד!!!
ארז שדה
קיבל.ה  658 לייקים

הם בעד הנגד ונגד הבעד
לא ידעתי את זה, בדקתי ואתה צודק למדתי משהו הבוקר
הפוסט קיבל 3 לייקיםCarajoקירקגורRed Wolf
Giovanni Giorgio
קיבל.ה  685 לייקים

הם בעד הנגד ונגד הבעד
לא באמת חשבתי כך, למרות שחייב להודות שלא ידעתי מה המקור אבל זה לא משנה את הפואנטה, לדעתי הובנתי כאן
long live the zapta
שליחת תגובה